Kpt_Git

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/10/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33223000
Ortalama Seviye7,860,000,000,00
Galibiyetler1794554,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1495345,01%00,00%00,00%00,00%
Berabere3250,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar999330,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar379081,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar452311,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.537,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı325230,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı262490,7900,0000,0000,00
Deneyim671,240,000,000,00
WN71496,730,000,000,00
WN82107,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar33223
Ortalama Seviye7,86
Galibiyetler1794554,01%
Yenilgiler1495345,01%
Berabere3250,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar999330,08%
İmha edilen Tanklar379081,14
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar452311,36
Verilen Hasar1.537,03
Düşman üssü işgal puanı325230,98
Üs savunma Puanı262490,79
Deneyim671,24
WN71496,73
WN82107,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar88000
Galibiyetler4551,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3944,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere44,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3438,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar610,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar580,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.783,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı730,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı380,4300,0000,0000,00
Deneyim569,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar88
Galibiyetler4551,14%
Yenilgiler3944,32%
Berabere44,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar3438,64%
İmha edilen Tanklar610,69
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar580,66
Verilen Hasar1.783,01
Düşman üssü işgal puanı730,83
Üs savunma Puanı380,43
Deneyim569,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48000
Galibiyetler2143,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere36,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2041,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar240,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.173,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı180,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı651,3500,0000,0000,00
Deneyim533,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar48
Galibiyetler2143,75%
Yenilgiler2450,00%
Berabere36,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar2041,67%
İmha edilen Tanklar240,50
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar240,50
Verilen Hasar1.173,40
Düşman üssü işgal puanı180,38
Üs savunma Puanı651,35
Deneyim533,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50000
Galibiyetler2754,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2142,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere24,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1326,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar571,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar514,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı60,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı561,1200,0000,0000,00
Deneyim504,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar50
Galibiyetler2754,00%
Yenilgiler2142,00%
Berabere24,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1326,00%
İmha edilen Tanklar250,50
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar571,14
Verilen Hasar514,76
Düşman üssü işgal puanı60,12
Üs savunma Puanı561,12
Deneyim504,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1751,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1648,48%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1339,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar240,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar732,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı601,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı290,8800,0000,0000,00
Deneyim482,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1751,52%
Yenilgiler1648,48%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1339,39%
İmha edilen Tanklar240,73
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar300,91
Verilen Hasar732,55
Düşman üssü işgal puanı601,82
Üs savunma Puanı290,88
Deneyim482,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar122000
Galibiyetler7561,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4536,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6553,28%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1080,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar730,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.219,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3813,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3102,5400,0000,0000,00
Deneyim645,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar122
Galibiyetler7561,48%
Yenilgiler4536,89%
Berabere21,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar6553,28%
İmha edilen Tanklar1080,89
Yoketme Oranı1,89
Tespit edilen Tanklar730,60
Verilen Hasar1.219,44
Düşman üssü işgal puanı3813,12
Üs savunma Puanı3102,54
Deneyim645,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar360000
Galibiyetler23665,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12233,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14841,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2790,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4451,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar894,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1860,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4411,2300,0000,0000,00
Deneyim662,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar360
Galibiyetler23665,56%
Yenilgiler12233,89%
Berabere20,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar14841,11%
İmha edilen Tanklar2790,78
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar4451,24
Verilen Hasar894,57
Düşman üssü işgal puanı1860,52
Üs savunma Puanı4411,23
Deneyim662,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1040,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1560,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1144,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.721,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı331,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,4800,0000,0000,00
Deneyim432,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1040,00%
Yenilgiler1560,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1144,00%
İmha edilen Tanklar210,84
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar160,64
Verilen Hasar1.721,24
Düşman üssü işgal puanı331,32
Üs savunma Puanı120,48
Deneyim432,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (214)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 50 Ausf. M102373,99666119051,85%2307,70
SU-130PM 81756,6684192950,48%1976,30
SU-122-44 71468,4571585957,63%2447,32
Bat.-Châtillon Bourrasque 81744,4494184455,45%2240,14
T110E4102552,1066680950,19%2289,78
Bat.-Châtillon 25 t102279,2565779055,32%2216,37
E 25 71353,2273975754,56%2538,08
KV-15655,4853564357,54%1694,90
IS-4102438,1170454453,49%2313,74
T3091837,4162052349,52%1828,04
ST-I91730,7073551654,26%1866,76
AMX Chasseur de chars 81378,1570848253,32%2114,52
Cromwell6690,7755647555,79%1614,76
AMX 50 10081710,4964146654,08%2354,66
AMX 50 B102353,0268146450,86%2003,66
T-5491977,1973343051,86%2420,19
T28 Prototype81408,3257642953,38%1730,14
AMX 13 9091331,8665842254,27%2364,36
leKpz M 41 90 mm GF 81223,8557241553,01%2899,08
M18 Hellcat6839,6154041156,20%1731,00
Cromwell B 6959,0473340157,61%2227,24
AMX 13 57 71106,2275639953,13%2678,10
Centurion Action X102297,7768938451,82%2154,64
Lorraine 40 t 81734,2683637154,99%2416,65
T-1092079,6971937058,65%2580,21
T26E5 81453,2280136155,40%2113,90
IS-7102485,5670335754,90%2358,05
T-34-85 Rudy 61200,5978035558,87%2991,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81490,0680733551,94%1928,83
Panzer 58 Mutz 81418,0276333153,17%2109,53
Object 703 Version II 81676,8496332051,25%1912,56
KV-856952,7654431150,48%1973,07
KV-481200,4669631051,94%1545,34
IS-381647,4172330952,75%2286,47
VK 36.01 (H)6749,2562030258,61%1515,06
Object 140102313,8969629156,01%2318,07
FCM 36 Pak 40 3526,5450728561,40%2032,16
Centurion Mk. 7/191676,3864728550,18%1843,29
Object 907 102589,2474527754,15%2473,15
AMX 50 12092020,7775326454,55%2182,00
Object 70492409,6066726354,37%2375,56
Panther II81077,7752526248,85%1554,66
Type 3 Chi-Nu Kai 5649,1651325557,25%2122,19
WZ-12091697,7268524653,66%1929,98
T25/27796,3953923653,81%1218,65
IS71072,8760723058,26%1680,31
Centurion Mk. I81429,2166622554,22%2420,01
Object 268102558,0864522554,67%2115,72
E 7591911,5175822161,09%2023,44
FV4202 81474,6577421655,09%2323,81
ISU-15282014,9264021555,81%2769,05
ARL 446945,3848121458,88%2115,75
T2881456,0552521252,83%1704,62
AMX 13 105101536,3859421043,81%1801,05
T-4481406,2067220961,72%2477,93
T9592085,8164820761,35%2003,94
T-34-281324,5272420657,77%2012,46
E 5091628,8772820652,43%1820,94
KV-37784,1258019152,88%951,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5401,1635818250,00%1006,64
Panther7767,0857918060,56%1330,72
Type 586766,0651517857,30%1829,27
Indien-Panzer81511,5962117750,28%2219,48
TVP T 50/51102266,8873217251,74%2027,35
VK 30.02 (D)71204,5368017152,05%2403,02
T-34-171131,1360017053,53%1925,84
Bat.-Châtillon 25 t AP91898,5175716954,44%2272,05
Leopard 1102353,7560516552,73%2287,41
SU-10061026,5769016262,35%2431,03
Tiger II81683,0978816154,66%2394,85
SU-85B4542,1937016154,04%1825,91
Kanonenjagdpanzer 105 81484,5478016048,75%1656,08
AMX M4 mle. 4571154,8466015848,10%1701,31
Leopard Prototyp A92149,5677915659,62%2478,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6930,0561215561,29%2449,35
Škoda T 5092225,1872715353,59%2544,58
T-1506531,5945515050,00%774,04
E 100102600,6870014358,74%2374,90
T110E3102506,8065013951,08%2124,20
SU-15271297,2264113750,36%2005,20
TVP VTU Koncept81326,6853413446,27%1902,10
Object 274a 81577,9989813455,22%2010,91
Comet7875,0764613351,13%1602,65
M10392054,6775113258,33%2200,69
Tiger (P)71277,0966412759,84%2078,33
M10 Wolverine5393,7025312544,00%745,92
Object 277102305,6066312544,80%1868,57
Prototipo Standard B91853,0776712160,33%1967,70
T-62A102306,2668611954,62%2382,83
Char Futur 4 92119,6291011752,14%2077,67
Škoda T 256810,4749511646,55%1668,77
T3281625,4967611353,98%2155,15
T-4371026,5467510762,62%2019,77
AMX 13 757810,3663210549,52%1811,92
VK 100.01 (P)81595,2773210558,10%2162,24
BDR G1 B5654,7444410457,69%1464,99
Type T-345425,4142410349,51%1207,30
T-127 3404,8247110359,22%1971,46
SU-855720,8044210162,38%2288,81
121102227,9659910144,55%1878,54
AMX ELC bis5590,6850210063,00%2742,38
Vercingétorix 91891,628499948,48%1781,59
Tiger I71369,916849663,54%2258,78
AMX AC mle. 4881461,665959348,39%1833,04
Charioteer81355,296269350,54%1715,22
STA-181280,686419260,87%1896,33
FV230 Canopener102209,438679250,00%1618,26
Ferdinand81552,905989052,22%1810,55
LPT-67 Šelma91261,777708645,35%1851,63
Vz. 64 Blesk8975,958598056,25%1868,75
Type 5 Chi-Ri71220,636317955,70%2477,90
T2971744,067337761,04%2872,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4155,992057748,05%355,42
Type 6191872,327997554,67%2017,44
Sherman VC Firefly 61157,007437450,00%2267,14
Konštrukta T-34/10071176,456887352,05%2304,00
VK 30.01 (P)6817,256507363,01%1788,10
M4A1 Sherman5710,815537055,71%2521,79
T3 HMC2338,474137062,86%2014,69
AMX AC mle. 4671199,175337048,57%1923,34
T404341,153406653,03%825,63
T110E5102037,296556643,94%1540,96
Bretagne Panther 61073,237726553,85%2111,00
ARL V3961029,054746450,00%2323,97
Crusader6286,063486243,55%680,21
Mäuschen92154,637886259,68%2382,35
T-284248,413026147,54%612,82
P.44 Pantera81632,168646167,21%2815,05
BZ-75101985,708346150,82%1487,45
leKpz M 41 90 mm 81005,275475944,07%1944,19
AMX 12 t6608,886935763,16%1948,26
T4991150,577865451,85%1641,08
M10 RBFM 5924,357235459,26%2332,77
WZ-111 model 1-492034,929345150,98%2163,38
AMX 50 Foch92039,947505150,98%2030,33
Kampfpanzer 50 t 92033,4710425164,71%2068,57
Heavy Tank No. VI 61146,828825166,67%2302,36
Type 4 Chi-To6910,765865040,00%1829,07
Covenanter5165,402385046,00%347,59
AE Phase I 91651,248185050,00%1454,63
ELC EVEN 90 81043,819614856,25%2489,09
Škoda T 245576,854104742,55%1777,34
T78 61297,008404753,19%2292,82
B14342,723254645,65%995,65
M5A1 Stuart4214,373444658,70%731,63
STB-1101830,335944643,48%1368,75
Type 4 Heavy92267,1110574465,91%2425,30
SU-76M4275,462234148,78%749,96
P.43 ter71322,656804065,00%2418,11
Tetrarch 2220,302874050,00%1226,63
T28 Concept 71456,447853953,85%2657,64
Jagdtiger91799,345943847,37%1417,65
AMX 50 Foch B102082,506963852,63%1669,31
LTTB8833,577703754,05%1556,89
Type 3 Chi-Nu5645,634503554,29%2175,09
P.43 bis6941,896573560,00%2026,19
Type 64 6966,307663345,45%2566,72
Type 97 Chi-Ha3277,912763250,00%1037,51
Sturer Emil71330,637223250,00%1924,86
Sherman Firefly61012,905633056,67%2196,91
O-Ho82181,0010982968,97%2765,62
Object 777 Version II 91819,118602846,43%1698,65
S35 CA5681,224652770,37%1781,27
T-463144,002062638,46%368,18
Pz.Kpfw. 38 (t)3218,272082653,85%718,70
T-50-2 6830,387202642,31%2453,54
P.435545,565292568,00%1802,70
O-Ni71729,0010562560,00%2648,08
Maus101880,647132564,00%1624,18
Sherman III5747,355382365,22%2410,84
Type 2597 Chi-Ha3234,682102227,27%734,80
Jagdpanzer E 100102074,525472152,38%1539,22
M4A1 FL 10 61010,676642138,10%1562,71
113101752,947711844,44%1319,11
BZ-79112172,336121822,22%1047,91
M4A3(76)W Sherman 6961,678231872,22%1681,86
T-28E with F-30 4451,813571643,75%994,29
T57 Heavy102028,209841566,67%1511,61
Cruiser Mk. IV4132,362131450,00%245,72
D23239,082851361,54%990,26
T-262119,921871258,33%512,36
T56 GMC3139,332231250,00%331,01
FV4005 Stage II101294,174581225,00%699,26
Vz. 60S Dravec 102595,459291145,45%1645,07
Super Hellcat 71403,646651154,55%2229,07
Bishop5219,67159933,33%226,92
KV-26934,13567825,00%1567,49
LTP 3194,63248875,00%1014,20
AT-12136,57157757,14%462,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81603,29732742,86%1687,03
T7 Combat Car 2152,71271742,86%660,03
Chi-Go 71994,001314785,71%3543,50
Renault FT165,00116633,33%113,52
D12132,67205666,67%598,50
Vickers Mk. E Type B2243,50334633,33%1041,23
KV-1SA 5689,17657650,00%1247,03
Pz.Kpfw. 35 (t)2140,60264580,00%796,36
Renault NC-311170,80351560,00%1079,63
Progetto M40 mod. 65102095,20866560,00%1899,32
E 75 TS 8803,60586560,00%760,10
Matilda Black Prince 5702,40387560,00%1981,45
T1 Cunningham127,7597450,00%76,03
MS-1177,752074100,00%421,80
Vz. 71 Tesák101383,25586425,00%1145,33
Vickers Medium Mk. I1122,67125333,33%436,14
Leichttraktor1199,33295333,33%870,12
Cruiser Mk. III3326,00417366,67%1805,25
Ashbringer 101784,67713333,33%1083,07
TOG II* 61153,00783333,33%1895,86
T26E3 Eagle 7 71441,6710053100,00%2145,43
VK 45.03 71454,00754333,33%1664,08
Renault Otsu1120,503232100,00%622,21
Type 5 Heavy102388,5052620,00%1166,09
T1E6 2198,50184250,00%899,50

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/10/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 06/11/2014
Ayrıldı: 21/12/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/12/2014
Ayrıldı: 27/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2017
Ayrıldı: 26/11/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/04/2015
Ayrıldı: 18/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2015
Ayrıldı: 01/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/12/2014
Ayrıldı: 11/04/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/03/2017
Ayrıldı: 14/03/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 14/04/2018
Ayrıldı: 04/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 15/12/2019
Ayrıldı: 21/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/11/2013