Kontroler3

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42398025102
Ortalama Seviye7,840,009,009,15
Galibiyetler2073548,91%00,00%1352,00%5150,00%
Yenilgiler2105949,67%00,00%1144,00%4746,08%
Berabere6041,42%00,00%14,00%43,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027524,23%00,00%832,00%3029,41%
İmha edilen Tanklar341090,8000,00170,68590,58
Yoketme Oranı1,060,001,000,82
Tespit edilen Tanklar381370,9000,00140,56660,65
Verilen Hasar1.157,250,001.819,481.596,18
Düşman üssü işgal puanı396610,9400,0060,24620,61
Üs savunma Puanı176110,4200,00110,44110,11
Deneyim630,780,00809,28755,07
WN71017,810,001069,45883,90
WN81306,770,001570,231328,27
Toplam
Savaşlar42398
Ortalama Seviye7,84
Galibiyetler2073548,91%
Yenilgiler2105949,67%
Berabere6041,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027524,23%
İmha edilen Tanklar341090,80
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar381370,90
Verilen Hasar1.157,25
Düşman üssü işgal puanı396610,94
Üs savunma Puanı176110,42
Deneyim630,78
WN71017,81
WN81306,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar25
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler1352,00%
Yenilgiler1144,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar832,00%
İmha edilen Tanklar170,68
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar140,56
Verilen Hasar1.819,48
Düşman üssü işgal puanı60,24
Üs savunma Puanı110,44
Deneyim809,28
WN71069,45
WN81570,23
Son 30 gün
Savaşlar102
Ortalama Seviye9,15
Galibiyetler5150,00%
Yenilgiler4746,08%
Berabere43,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar3029,41%
İmha edilen Tanklar590,58
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar660,65
Verilen Hasar1.596,18
Düşman üssü işgal puanı620,61
Üs savunma Puanı110,11
Deneyim755,07
WN7883,90
WN81328,27
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler1043,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1356,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar521,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.731,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı90,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim703,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler1043,48%
Yenilgiler1356,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar521,74%
İmha edilen Tanklar130,57
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar140,61
Verilen Hasar1.731,35
Düşman üssü işgal puanı90,39
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim703,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim12,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar44,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim12,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar902,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim710,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar902,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim710,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar78000
Galibiyetler3038,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4658,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1823,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,2800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar600,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.139,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı210,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı470,6000,0000,0000,00
Deneyim557,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar78
Galibiyetler3038,46%
Yenilgiler4658,97%
Berabere22,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar1823,08%
İmha edilen Tanklar220,28
Yoketme Oranı0,37
Tespit edilen Tanklar600,77
Verilen Hasar1.139,85
Düşman üssü işgal puanı210,27
Üs savunma Puanı470,60
Deneyim557,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (420)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 8729,12574365245,32%779,66
KV-5 8862,63626320046,44%852,72
SU-122-44 7519,23453225346,74%494,41
Rheinmetall Skorpion G 81282,09688181348,92%1288,94
ShPTK-TVP 100 81112,68700116148,49%1120,16
E 25 7719,3344575445,89%877,06
Object 70492174,1269760750,58%2179,19
Progetto M35 mod. 46 81317,7479554454,23%1570,37
SU-855430,0727053751,77%963,19
ELC EVEN 90 8541,3862651049,41%931,10
Object 268102702,8577541154,26%2415,97
T-1091788,0070238543,38%1943,63
T-5491196,1468038047,37%1168,01
212A91562,8862437752,52%1573,49
G.W. Tiger91439,2859137049,73%1617,23
ISU-15281576,5063936948,24%1887,68
T3092100,1177232549,54%2022,56
AMX 50 Foch92073,3082232051,88%2141,87
T26E4 SuperPershing 81117,2979631553,33%1451,43
AMX 13 909646,3662730251,66%895,52
IS-7101816,8762929546,10%1432,19
SU-130PM 81341,4166829047,93%1269,03
SU-122-5491606,1654928948,79%1452,80
IS-381381,6772427949,10%1771,03
T-62A101580,7459827843,53%1247,27
T-50595,0423327548,36%129,23
Forest Spirit 81504,0975727248,16%1519,30
SU-1527837,0546726648,12%1182,93
Waffenträger auf Pz. IV92570,3487126654,14%2804,96
SU-1006652,1945526453,03%1156,62
T54E191813,4382225756,81%1909,26
E 5091470,5473725452,36%1567,86
G.W. Panther71172,2153924946,18%1787,29
Rhm.-Borsig Waffenträger82149,8587923953,97%2895,51
Bat.-Châtillon 25 t101607,2464423246,12%1276,70
M10391553,1471523248,28%1530,95
Bat.-Châtillon Bourrasque 81155,8267722744,93%1140,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91477,7668122548,00%1494,80
SU-86979,8244122247,30%1578,76
T110E4101970,3765721947,49%1369,71
Lorraine 155 mle. 5071447,2063921855,05%2274,65
Type 5 Ka-Ri 81777,6777621542,79%1652,51
WZ-12091667,7272421344,60%1732,59
Tortoise91954,0379520953,11%1712,38
E 50 Ausf. M101807,1865820853,37%1444,77
Jagdtiger92248,8284120154,73%2142,21
Panther II81068,2467920053,00%1530,01
T-34-856473,0348019951,76%812,09
Löwe 81096,1072119944,22%1099,92
Hummel6955,0251619855,05%1825,43
Tiger II81442,9778319752,79%1885,57
XM57 81601,1777819548,21%1423,06
Leox 91910,0581319549,74%1577,84
T-832 81292,1479019349,74%1275,36
AT 1581641,7480819150,26%2077,74
T2971139,6870319053,68%1535,49
T-34-281272,1980018757,75%2062,46
T3281274,0173318649,46%1505,85
T25/27989,7556618551,89%1559,56
AMX AC mle. 4881654,7178218556,22%2167,24
IS7806,7556318451,09%1051,33
SU-14-281389,5763518056,67%1686,39
E 7592027,2687317958,66%2241,88
T6981335,0678517755,37%1844,63
T28 Prototype81486,6269317558,86%1829,02
Prototipo 6 81641,4684417546,86%1548,26
CS-52 LIS 81136,3770817150,88%1247,11
AMX Canon d'assaut 105 81593,7684216852,98%1893,98
SU-10181446,6662316657,83%1890,22
Ferdinand81832,0282316352,76%2360,28
UDES 038840,8550116242,59%688,08
Strv S1 81201,3761016142,86%1227,07
AMX 13 F3 AM61197,1657815855,06%2167,68
T-4481072,0370115752,23%1630,06
T71 DA7738,1365515646,15%1586,58
Kpz. Erich Konzept I 91857,1778915653,85%1545,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5321,1725715550,97%760,62
T2881587,3474015060,00%1921,22
SU-54576,0728214948,32%1506,23
VK 36.01 (H)6520,2345514253,52%824,30
AMX AC mle. 4671118,0063213847,83%1750,45
SU-100M171367,6959813652,94%2159,83
Sturer Emil71264,5770613652,21%2122,99
XM66F 81274,3572113545,93%1217,37
Type 6191373,8768013342,11%1174,03
Bisonte C45 81462,8289512856,25%1617,34
11081317,7176012451,61%1656,91
Škoda T 56 81609,7986812454,84%1645,65
Panther7825,5060112152,89%1293,07
T-437719,4858612052,50%1194,36
T-345327,0432911250,00%797,19
Comet7906,8357511255,36%1575,92
Tiger I7865,5461411148,65%1056,09
Jagdpanther71271,0373611153,15%2167,23
Ikv 65 Alt II6564,8238210939,45%788,74
IS-271265,9678610856,48%1936,49
M18 Hellcat6709,1146710742,99%1174,76
Leopard 1101860,8368910644,34%1325,82
Waffenträger auf E 100101955,2758710542,86%1183,26
Predatore 91718,5477710549,52%1325,02
AMX M4 mle. 457940,8363710348,54%1167,64
Type 586710,2159410154,46%1529,97
AMX 13 757476,3253610151,49%909,79
Pz.Kpfw. III/IV5170,3318510142,57%216,82
ARL 446786,6557510045,00%1410,83
Lansen C 81134,7177310052,00%1325,33
STA-18968,436539846,94%1158,79
AMX 50 10081374,446979646,88%1502,98
T-34-171081,457459350,54%1933,16
Leopard Prototyp A91545,286809343,01%1266,55
Škoda T 5091446,496309131,87%1096,94
Nashorn6998,126199146,15%1918,34
Object 252U Defender 81045,977279054,44%1046,83
Type 63 81129,797059038,89%1000,21
T110E5101574,064888948,31%1094,90
Object 703 Version II 81369,678968751,72%1443,13
Jagdpanzer IV6709,614648445,24%1258,21
Concept No. 5102196,867258345,78%1548,86
Cromwell6809,436158248,78%1741,00
Conqueror91549,157738250,00%1366,46
VK 30.01 (P)6328,883748246,34%332,08
Lorraine 155 mle. 5181259,045678252,44%1637,36
T-284161,381828146,91%327,81
FV4202 8730,546238046,25%761,91
Object 43091486,187357848,72%1215,40
AT 771342,048427761,04%2276,06
WZ-120-1G FT 81315,516687738,96%1271,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J4167,892307647,37%271,17
WZ-120G FT 91962,218267650,00%1595,65
A-20567,852007441,89%34,51
UDES 1691542,267517448,65%1390,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,962187448,65%266,94
SU-85B4143,261697342,47%120,95
Jagdpanzer E 100101891,906057241,67%1333,18
A-436636,395397147,89%1207,63
Centurion Mk. 7/191381,537637045,71%1293,87
SDP 58 Kilana81639,238167051,43%1881,88
Ikv 90 Typ B7696,454806944,93%858,95
Char Futur 4 91852,998486959,42%1748,80
Tiger (P)7967,126296851,47%1280,03
FV4004 Conway91487,456866749,25%1301,75
Turtle Mk. I 81329,867906650,00%1328,07
TVP VTU Koncept8896,586176541,54%1004,10
TS-5 81460,918666556,92%1585,65
SU-263341,722576446,88%851,83
M66746,785746342,86%1167,97
Prototipo Standard B91435,946996347,62%1185,33
Ho-Ri 191759,637936357,14%1532,92
Strv 103-091703,427006251,61%1628,18
Strv K 91468,857836248,39%1311,37
53TP Markowskiego81043,256946145,90%1159,77
E 100101580,365746131,15%961,45
KJPZ TIII Jäger 91791,127716048,33%1491,94
M26 Pershing81251,467235950,85%1515,86
121101705,435975836,21%1114,75
Progetto M40 mod. 65101964,118205761,40%1603,28
Type 6891451,167995754,39%1270,87
CS-63101789,417465653,57%1337,79
Grille5642,913835655,36%1764,12
Ho-Ri 281246,277035547,27%1356,14
SU-182118,251795350,94%591,21
VK 30.02 (D)7767,586415350,94%1192,51
CS-5991535,918165354,72%1503,11
Grille 15101606,286305354,72%1063,12
WZ-111G FT92178,069065257,69%1973,61
50TP Tyszkiewicza91204,147385152,94%986,11
TNH 105/10008931,336755141,18%943,11
Centurion Mk. I8760,296395149,02%835,24
Object 430 Version II91730,007855149,02%1716,06
Pz.Sfl. IVc5894,106775060,00%2690,19
P.44 Pantera8806,805884953,06%887,74
AT 86893,576054946,94%1715,93
KV-15433,513944940,82%714,47
StuG III Ausf. G5314,403374860,42%671,32
Progetto CC55 mod. 5481324,027024837,50%1335,57
Caernarvon Action X 8843,277164847,92%805,98
AMX 50 Foch (155) 102343,227564650,00%2048,72
T57 Heavy101746,155574632,61%1124,47
AltProto AMX 30 81074,336604658,70%1209,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4288,093064548,89%652,30
Type 5 Chi-Ri7789,346824452,27%1136,41
Type 4 Chi-To6730,266094358,14%1497,97
Progetto C50 mod. 6691541,308154348,84%1404,05
A-447802,575934247,62%1198,45
M48A5 Patton101744,147314254,76%1271,60
IS-M8762,835974242,86%716,90
Jagdtiger Prototype 81398,127904257,14%1409,29
Stridsyxa 81557,297874148,78%1385,16
BZ-176 81071,127114153,66%920,34
AE Phase I 91314,328084158,54%1212,25
AMX M4 mle. 49 81033,127754158,54%1138,86
Charioteer81139,036574052,50%1137,72
M47 Iron Arnie 81051,106774042,50%1023,34
Caernarvon81094,317493946,15%1206,22
SMV CC-6781569,978383956,41%1961,41
FV215b (183) 101827,446713951,28%1351,24
Rheinmetall Skorpion 81525,468333961,54%1574,21
MT-256193,504453844,74%357,38
Controcarro 1 Mk. 291508,548723767,57%1347,27
SDP 60 Gonkiewicza91653,147123748,65%1346,57
FV217 Badger101832,647263647,22%1069,74
T-46393,431873551,43%242,31
AMX 12 t6262,294633551,43%575,68
Object 430U101692,377563548,57%1151,59
AMX M4 mle. 5191629,858033444,12%1294,79
T-103 81095,826483444,12%1009,21
Emil I81221,647263351,52%1266,85
Challenger7933,676003339,39%1229,26
Object 274a 81148,096423336,36%1082,66
BT-7464,032113250,00%104,68
WZ-111-1G FT81321,786103237,50%1199,21
Ashigaru 102210,788033253,13%1649,83
45TP Habicha7744,524833129,03%743,29
IS-4101897,556723154,84%1651,11
SU-76M484,801503036,67%0,13
ISU-152K 81347,376823053,33%1389,94
Vz. 55101608,346672937,93%961,99
T1 Heavy5694,315722951,72%1480,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3104,662322941,38%92,26
T2071035,616842846,43%1520,97
WZ-111 model 1-491466,617462853,57%1292,36
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,891832842,86%342,19
Object 261101659,395892860,71%1518,70
Versuchspanzer 5791970,259142853,57%1587,38
Škoda T 256693,965912748,15%1291,05
Black Prince7827,966692755,56%1111,48
Kanonenjagdpanzer 2 81368,117252755,56%1280,44
E 75 TS 8565,445242737,04%283,84
Somua SM 81212,528302762,96%1362,78
Crusader6591,694972650,00%2015,89
Type 5781272,468502661,54%1503,44
SDP wz 66 Grom 81207,197212650,00%1202,77
DZT-159 91481,656452634,62%992,27
P.43 bis6808,846402552,00%1483,80
Churchill I5388,804162548,00%667,47
M5 Stuart445,642472540,00%3,48
Chi-To SP71040,647222556,00%1176,47
KV-137370,084082548,00%423,58
Object 70591870,288102540,00%1877,01
Pz.Kpfw. T 25 5161,602432532,00%135,35
Chrysler K 81070,365952536,00%847,76
UDES 14 Alt 581198,087472450,00%1469,84
Alecto4529,464662445,83%1467,90
Konštrukta T-34/1007712,575302330,43%859,39
BZ-5871256,707532347,83%1622,40
Buryan 91787,838772356,52%1300,63
Churchill VII6514,595332254,55%861,99
Marder 38T4524,094562245,45%1461,72
CS-5381012,106902166,67%1355,71
Type 95 Ji-Ro6759,905942166,67%1393,45
IS-2-II8658,815132133,33%400,29
T 54D 91141,576802142,86%1027,36
Charioteer Nomad 81572,436822133,33%1459,82
SPHT 91732,717732147,62%1110,14
Pz.Kpfw. II254,951632045,00%41,13
AT 25421,254182055,00%891,42
G.W. E 100101430,405932050,00%1192,78
TNH T Vz. 5191293,956391936,84%891,59
WZ-131G FT6999,896591963,16%1963,01
Object 41681204,957371952,63%1530,68
Hotchkiss EBR7544,585741947,37%1042,89
SU-122V 91361,797521963,16%1152,29
Jagdpanzer E 90 91385,427891968,42%1163,18
Object Kust 81440,795661931,58%1172,01
STB-1101374,176311844,44%887,27
Strv 103B101445,836441855,56%931,57
T675585,174831861,11%1407,59
DBV-152 101977,005581735,29%1041,75
Achilles6673,354321741,18%1010,65
T-44-100 81088,766531741,18%1090,33
UDES 15/16101649,695951631,25%945,57
Type 71101616,508491656,25%953,22
Type 4 Ju-To7991,445831637,50%1055,35
Chrysler MTC 2TC 81614,758651650,00%1708,35
Type 3 Ju-Nu6853,535961553,33%1172,11
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92098,679071560,00%1948,02
FV227 Conceiver81213,677581546,67%1328,16
M54 Renegade 8996,075751533,33%718,93
BT-2244,792141485,71%261,00
Emil II91510,366401421,43%1186,02
M-VI-Y91062,717201450,00%868,14
E 65 Zwilling 81875,5710241457,14%1770,89
Kampfpanzer 50 t 91418,368401450,00%986,48
Ikv 103590,541751330,77%0,00
Super Conqueror101562,775841323,08%746,73
IS-3-II91292,626001330,77%875,74
Rambo 91797,319851369,23%1716,14
M3 Stuart3191,832751233,33%622,59
M4A3E8 Sherman6545,334861233,33%926,93
Sav m/43485,751361250,00%101,20
Carro d'assalto P.887942,587101250,00%1100,03
SZDV Vz. 50 81704,758721258,33%1879,48
Marder II3268,833681275,00%937,45
Ho-Ri 3101327,425681225,00%642,51
Object 777 Version II 91617,007881233,33%1356,97
UDES 03 Alt 3 91494,926141233,33%1165,05
Leichttraktor169,821341145,45%118,15
M75392,825071172,73%1681,91
Archer5414,273441136,36%673,81
FV229 Contender91656,4510121172,73%1503,86
TS-54 81067,917951154,55%1048,46
CS-53/56 Wojtek 81480,738131154,55%1554,62
TVP T 50/51101501,805321020,00%976,43
M46 Patton91592,508001060,00%1710,58
Indien-Panzer8744,205731040,00%652,73
Object 277101824,206191040,00%1188,72
SFAC 105 81272,106651050,00%1102,57
10TP3118,67223955,56%340,52
Wespe3113,56154933,33%151,79
BZ-1668537,67741977,78%546,52
E 77 91613,67876955,56%1292,91
Kunze Panzer 91372,44751944,44%1224,30
Kame 91630,11688955,56%1196,37
B.U.G.I.6950,38574837,50%1485,80
BDR G1 B5875,00831875,00%2360,16
VK 45.02 (P) Ausf. A8740,38635850,00%751,38
Object 140101340,13505812,50%827,70
LT-432 8500,88564850,00%765,01
Renault FT 75 BS2140,14176742,86%621,70
WZ-113G FT101345,14923785,71%929,93
AMX M4 mle. 54101444,14598742,86%817,37
Panhard AML Lynx 6x68142,57372742,86%61,99
Object 268 Version 4101461,29534742,86%838,63
Kampfpanzer 6710789,00830771,43%519,28
Pz.Kpfw. 5582277,711128742,86%2488,21
Lätt Stridsfordon 120 92062,43806728,57%1779,52
King Tiger (Captured) 7814,00702757,14%999,48
MS-116,6797666,67%221,70
T-34-2G FT7996,33412616,67%1131,23
Somua SAu 404286,50359683,33%825,33
Object 26391369,83459650,00%1053,67
T-50-2 6205,50316650,00%348,78
Kampfpanzer 07 RH 81197,33822650,00%1322,15
SMV CC-64 Vipera 81126,50688650,00%1161,57
AAT60 8819,83435616,67%556,10
T-54 first prototype 8207,17457633,33%3,10
121B 101492,50605633,33%884,56
T-34-3 8705,83642666,67%854,34
Strv 746503,60426540,00%686,63
Lorraine 39L AM3250,80201520,00%632,51
AMX 50 1209861,60370520,00%451,77
T-262105,00187560,00%465,72
Cruiser Mk. II2155,60182520,00%502,57
Panhard EBR 909722,0031450,00%775,80
M-III-Y81166,60825560,00%1355,63
GSOR 1008 81362,40846560,00%1407,65
Saryuda 9769,20530540,00%328,96
FV226 Contradictious 8614,60726560,00%501,22
122 TM 8824,20520520,00%633,90
Leo7902,75589450,00%1184,84
AMX 13 105 AM mle. 505314,25209425,00%414,77
Type T-345347,25332450,00%845,36
AT-1297,00284475,00%410,33
T-26G FT2154,00285475,00%572,23
Centurion Action X101647,75437425,00%912,89
Renault UE 573161,75271450,00%388,71
IS-6 8909,75633450,00%785,60
BZT-70 101521,00725450,00%808,25
FV224 Chopper7862,0042140,00%734,52
50TP Resilient 8581,50694475,00%537,87
Miel 82239,001223475,00%2985,59
Terrifiant 91664,75853450,00%990,09
Type 1 Chi-He4299,004423100,00%1076,15
AMX 404188,67231333,33%463,48
Type 2597 Chi-Ha3525,677983100,00%2599,11
M2 Medium Tank30,0088333,33%0,00
CS-67 Szakal112383,33779333,33%1301,34
T110E310445,6728630,00%1,46
AMX 30 B102083,00767366,67%1792,43
Executor111956,33713366,67%1287,71
Object 752 92227,671117366,67%2275,02
Object 590 91234,0034030,00%777,25
Leopard 120 Verbessert111055,33510333,33%397,18
STG 81072,67677366,67%1231,24
Strv 81 8829,00586333,33%779,14
Toro 91886,001056366,67%2007,11
Ambassador 91052,6748230,00%487,70
Object 168 German 81051,67643366,67%1164,55
Panzerjäger I2178,002542100,00%719,14
T3 HMC20,001052100,00%261,00
CC-46 Pancernik 91331,509972100,00%1181,47
Coccodrillo 101216,00654250,00%673,67
SDT-58 Vlkodav 9565,5033320,00%165,83
BZ-6891614,0052220,00%1201,94
Windhund 81425,50640250,00%1298,88
K-91-PT 91225,50444250,00%856,45
ASTRON Rex 105 mm 80,00328250,00%125,77
XM69 Hacker11816,0021520,00%197,35
Vz. 58 Medvěd 9675,50645250,00%351,83
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8509,50560250,00%431,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,001972100,00%264,10
Gonsalo 81081,0044020,00%712,85
Super Hellcat 7600,00450250,00%733,25
AMX Chasseur de chars 8121,50455250,00%141,03
112 8995,508952100,00%1018,00
T1 Cunningham10,003710,00%0,00
50TP prototyp 8417,006861100,00%388,38
14TP40,003001100,00%261,00
Kranvagn10976,0043110,00%367,28
60TP Lewandowskiego100,0017610,00%0,00
Type 5 Heavy101442,0024910,00%594,27
Renault FT AC2487,005831100,00%2679,59
T959278,0030810,00%0,00
AMX ELC bis5245,0016810,00%492,54
GSOR the TANK 91547,009381100,00%1586,69
Ares 90102160,0060910,00%1184,17
Tiger-Maus 91636,0010801100,00%1664,41
AMBT 81400,0040210,00%1071,34
K-2 836,008821100,00%264,10
M-IV-Y 80,0014910,00%0,00
EMIL 1951 81393,0043810,00%1282,98
T1E6 259,002411100,00%267,03
Husarz 8335,0021510,00%15,08
Tetrarch 2204,004981100,00%1279,54
T7 Combat Car 20,002251100,00%261,00
T26E5 8746,0010981100,00%785,51
GSR 3301 Setter7527,006681100,00%1061,13
Cobra 91043,0032410,00%536,79
Sentinelle 91892,0012291100,00%1646,88
Fantôme 90,0039010,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/07/2026
Ayrıldı: 27/07/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/07/2026
Ayrıldı: 16/07/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/03/2026
Ayrıldı: 07/07/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 16/03/2024
Ayrıldı: 27/09/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 16/03/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 14/11/2022
Ayrıldı: 18/03/2024