Kolmiopaavo

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43860000
Ortalama Seviye8,310,000,000,00
Galibiyetler2745662,60%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1602236,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere3820,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1882842,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar764851,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar937832,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar2.709,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı253140,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı723361,6500,0000,0000,00
Deneyim986,660,000,000,00
WN72414,980,000,000,00
WN84284,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar43860
Ortalama Seviye8,31
Galibiyetler2745662,60%
Yenilgiler1602236,53%
Berabere3820,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar1882842,93%
İmha edilen Tanklar764851,74
Yoketme Oranı3,06
Tespit edilen Tanklar937832,14
Verilen Hasar2.709,43
Düşman üssü işgal puanı253140,58
Üs savunma Puanı723361,65
Deneyim986,66
WN72414,98
WN84284,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar449000
Galibiyetler35879,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7516,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere163,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27661,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4280,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5011,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.996,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7201,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3810,8500,0000,0000,00
Deneyim1.083,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar449
Galibiyetler35879,73%
Yenilgiler7516,70%
Berabere163,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar27661,47%
İmha edilen Tanklar4280,95
Yoketme Oranı2,47
Tespit edilen Tanklar5011,12
Verilen Hasar1.996,47
Düşman üssü işgal puanı7201,60
Üs savunma Puanı3810,85
Deneyim1.083,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar120000
Galibiyetler9680,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2218,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6856,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1040,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1491,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.187,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1231,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı650,5400,0000,0000,00
Deneyim946,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar120
Galibiyetler9680,00%
Yenilgiler2218,33%
Berabere21,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar6856,67%
İmha edilen Tanklar1040,87
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar1491,24
Verilen Hasar1.187,95
Düşman üssü işgal puanı1231,03
Üs savunma Puanı650,54
Deneyim946,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar92000
Galibiyetler7177,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1920,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5155,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar900,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar510,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar703,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2242,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı450,4900,0000,0000,00
Deneyim698,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar92
Galibiyetler7177,17%
Yenilgiler1920,65%
Berabere22,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar5155,43%
İmha edilen Tanklar900,98
Yoketme Oranı2,20
Tespit edilen Tanklar510,55
Verilen Hasar703,36
Düşman üssü işgal puanı2242,43
Üs savunma Puanı450,49
Deneyim698,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar386000
Galibiyetler29977,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8321,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19851,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3210,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4731,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar902,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8002,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2420,6300,0000,0000,00
Deneyim650,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar386
Galibiyetler29977,46%
Yenilgiler8321,50%
Berabere41,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar19851,30%
İmha edilen Tanklar3210,83
Yoketme Oranı1,71
Tespit edilen Tanklar4731,23
Verilen Hasar902,51
Düşman üssü işgal puanı8002,07
Üs savunma Puanı2420,63
Deneyim650,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43000
Galibiyetler3069,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1330,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2353,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar771,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.462,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1463,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1844,2800,0000,0000,00
Deneyim684,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar43
Galibiyetler3069,77%
Yenilgiler1330,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2353,49%
İmha edilen Tanklar400,93
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar771,79
Verilen Hasar1.462,95
Düşman üssü işgal puanı1463,40
Üs savunma Puanı1844,28
Deneyim684,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar294000
Galibiyetler25887,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3511,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17057,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3101,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3371,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.857,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1060,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3201,0900,0000,0000,00
Deneyim1.080,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar294
Galibiyetler25887,76%
Yenilgiler3511,90%
Berabere10,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar17057,82%
İmha edilen Tanklar3101,05
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar3371,15
Verilen Hasar1.857,04
Düşman üssü işgal puanı1060,36
Üs savunma Puanı3201,09
Deneyim1.080,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar484005
Galibiyetler30863,64%00,00%00,00%240,00%
Yenilgiler17335,74%00,00%00,00%360,00%
Berabere30,62%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21644,63%00,00%00,00%120,00%
İmha edilen Tanklar4400,9100,0000,0091,80
Yoketme Oranı1,640,000,002,25
Tespit edilen Tanklar8331,7200,0000,00459,00
Verilen Hasar2.102,930,000,002.178,80
Düşman üssü işgal puanı7311,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1860,3800,0000,00183,60
Deneyim909,640,000,00672,60
Toplam
Savaşlar484
Galibiyetler30863,64%
Yenilgiler17335,74%
Berabere30,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar21644,63%
İmha edilen Tanklar4400,91
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar8331,72
Verilen Hasar2.102,93
Düşman üssü işgal puanı7311,51
Üs savunma Puanı1860,38
Deneyim909,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar5
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar91,80
Yoketme Oranı2,25
Tespit edilen Tanklar459,00
Verilen Hasar2.178,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı183,60
Deneyim672,60
Anzeigen

Tanklar (318)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Super Conqueror104936,181334251267,12%6133,00
Object 140103806,491178217066,59%5128,29
AMX ELC bis5620,13493200057,90%3002,29
M48A5 Patton104308,631197130663,78%5459,41
Leopard 1104005,33114696264,24%5388,46
T3281181,7454284850,83%1520,89
Strv 103B104233,00117783767,03%4543,56
E 50 Ausf. M104000,01115782664,04%5437,92
FCM 50 t 82450,68128977762,03%4934,88
FV215b 104260,94117375467,24%5664,29
Object 907 104136,12126772766,99%4766,75
T2971441,2373772660,19%2430,49
Object 268 Version 4104621,24125567470,62%5098,35
AMX 13 9091397,3876566958,74%2912,66
T-62A103534,29111365263,19%4586,26
Bat.-Châtillon 25 t102895,3988364861,27%3360,81
T-5492879,38119064664,55%4760,25
T-34-3 82012,72113664163,03%3957,84
KV-8561299,5973664068,75%3344,61
TVP T 50/51104221,29116660065,50%5238,10
M10391790,2253356850,88%2038,63
Maus104138,88123356168,98%4810,05
T110E5103075,2186354658,97%3601,18
AMX 50 B104247,08112854464,34%5414,35
STB-1103768,26115554266,24%4929,64
M60 104029,62115052166,41%5134,20
IS-381902,0486344364,79%3096,31
WZ-13281345,9384644262,44%3323,97
Rheinmetall Skorpion G 82875,61124041964,20%4658,01
Bat.-Châtillon 25 t AP91516,3154338846,65%1768,61
T34 81947,7093338361,36%3290,36
WZ-111 model 5A104191,24119936667,21%4429,56
IS-7103414,29109235464,69%4104,07
Spähpanzer Ru 25192155,40121235169,80%5024,82
Centurion Action X103992,66114633164,95%5508,80
T71 DA71895,18125530164,12%7111,43
Object 430U104305,99118927863,67%4557,55
Type 5 Heavy103700,51116025064,00%3884,48
AMX 13 757641,3548824250,41%1341,31
T-1092706,46103023962,76%3747,07
11082088,34111622962,88%3834,76
M18 Hellcat61302,5793622770,93%3573,29
E 5093071,93121622365,02%4330,52
T-34-856749,7046922252,70%1722,90
Object 430 Version II93064,84127922065,91%4895,05
T1 Cunningham1221,1851421770,51%1961,92
M41 HMC5855,0531921646,76%1511,04
121103313,40107921663,89%4003,28
M53/M5592166,0673321651,85%2642,90
Grille 15103974,8199321062,86%4170,41
WZ-111 model 1-492525,3998920563,90%3173,94
M7 Priest3495,7626920054,00%1757,47
Object 430103501,34115519869,70%4291,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5263,5229719449,48%547,49
WZ-12092757,50110719066,32%4394,66
WZ-1317988,8963118754,01%2454,71
Type 6192885,81116518165,19%4105,41
M40/M4381807,6970118153,59%2574,83
T-4481594,0682318065,00%2968,29
IS71734,1891717661,93%3365,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3306,0946517659,66%1924,42
AMX 12 t6469,7437916552,73%1342,57
Type 586859,6657415251,97%2059,69
Leopard Prototyp A93083,77114215164,24%4662,12
AMX 50 Foch92382,04103815062,67%2826,72
M46 Patton93404,95128314866,89%4965,07
AMX AC mle. 4882114,42100014264,08%3661,94
Comet72017,89133213870,29%5059,49
T675997,9380113566,67%3334,71
113102841,9992313455,97%3172,05
VK 36.01 (H)61014,7354313356,39%2610,11
M1271301,1151113360,90%2199,15
AMX 30 1er prototype93532,92130113264,39%5578,76
Object 41682263,81100812962,02%4561,40
Škoda T 5093974,28141812771,65%6035,01
IS-271769,8583312358,54%3448,37
Type T-345603,2648312257,38%2111,74
59-166478,1958712259,02%1495,01
E 100104002,73112412270,49%4608,68
T-54 ltwt.92412,71115912161,98%5477,03
AMX 30 B104100,16113412058,33%5827,58
Cromwell61608,00130411877,12%5534,49
T-4371257,4960911857,63%2978,74
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2254,2236511850,00%1142,20
M66570,9146611441,23%882,33
STA-182098,96110711261,61%4439,60
AMX 50 Foch (155) 103268,8390910957,80%2932,62
T-345336,6931310450,00%924,34
AMX AC mle. 4671506,8672110257,84%2908,72
M4 Sherman5966,1583210167,33%4284,96
Strv 103-093558,19125010160,40%4855,33
Centurion Mk. 7/193003,06115210057,00%4148,77
M26 Pershing82724,7414059871,43%5843,97
Waffenträger auf E 100104283,599849756,70%4245,90
Charioteer83246,0913899668,75%6671,78
Centurion Mk. I82066,7011949464,89%4003,10
T110E3103888,8210929470,21%3917,97
T1 Heavy Tank5455,464879349,46%982,38
ARL V3961130,155509358,06%3158,03
FV30461083,357229364,52%2618,30
Strv S1 83139,6213849373,12%5459,36
KV-15851,486469161,54%2538,24
T54E193684,6812278861,36%5230,93
Rhm.-Borsig Waffenträger83000,5612118766,67%4443,84
Conqueror93377,8712648674,42%4521,99
AMX 50 10082775,4112468564,71%4980,36
AMX 50 12093467,7612538567,06%5141,12
Leichttraktor149,381038429,76%8,39
M3 Lee4257,562708254,88%925,48
Rheinmetall Panzerwagen102599,7010028265,85%4106,16
FV4004 Conway93249,1111608167,90%4690,17
AMX 50 Foch B104116,6210588165,43%4749,58
M3 Light 3210,212768153,09%1133,04
A-20486,612058042,50%110,61
T3093234,8311838068,75%4443,09
ISU-15282587,6810598060,00%4130,62
Panther II82320,6312277963,29%5191,58
Indien-Panzer82410,2412357962,03%5019,78
Object 260 103688,5710937963,29%3455,99
ST-I93165,2612247866,67%3933,60
Waffenträger auf Pz. IV93464,0611737767,53%4533,33
T3 HMC2351,504887464,86%2237,81
Jagdpanther II82923,8112427065,71%4969,10
UDES 0382677,8611706957,97%4222,79
T4992763,4412236864,71%6852,00
T-34-171438,909606756,72%3173,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,422086753,73%237,42
Emil II93460,3212776662,12%4954,44
T26E5 Patriot 82047,6211276654,55%3355,98
Emil I82921,7713286561,54%4956,44
SU-10182616,4211216558,46%4429,46
A-4471338,119716563,08%3088,37
Type 4 Chi-To61055,096116450,00%2599,11
WZ-132A93004,3012716470,31%7011,72
WZ-111G FT93374,3611776465,63%3812,18
Type 5 Chi-Ri71599,339756350,79%3543,12
M374312,542296347,62%1119,80
VK 45.02 (P) Ausf. A82614,0012886365,08%5144,12
T6982410,5212546177,05%4517,54
E 25 72095,7512336175,41%4545,70
VK 72.01 (K) 102961,6910036163,93%2830,68
StuG III Ausf. G5540,733166056,67%1451,39
Object 70593289,3212296071,67%3814,16
T28 Prototype82963,1212575865,52%5478,62
SU-122-5493249,5912025872,41%4518,17
Caernarvon83099,2614605771,93%6380,85
M5 Stuart4444,285985764,91%2660,54
T2071910,6812255671,43%4093,51
Tiger II82535,7511705662,50%4175,66
KV-261420,699615560,00%3377,10
AMX M4 mle. 5193951,4913265561,82%5536,96
T2882400,5210735265,38%3786,13
KV-482464,8712465269,23%4123,01
FV217 Badger104565,0011775160,78%4971,62
S35 CA5734,563705050,00%1921,27
AMX 404230,492494951,02%1107,51
Black Prince72111,5713004969,39%5104,54
Jagdpanther72518,4313934977,55%5719,59
B14243,562854854,17%779,10
Challenger72137,1311984860,42%4691,62
Progetto M35 mod. 46 82607,3812784862,50%3965,65
T-44-100 82448,4612414858,33%5066,99
Prototipo Standard B93059,3511714663,04%3649,37
Panther71798,5812174562,22%4543,93
T9592892,0910434560,00%2962,03
M24 Chaffee51243,0912184562,22%6749,73
T25 AT72298,0912894475,00%5183,61
Somua SAu 404185,452264461,36%494,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4469,303144358,14%1585,48
SU-15272195,4211944372,09%5058,59
ARL 4461284,358974355,81%3202,53
FV4005 Stage II103182,358294346,51%2630,92
BDR G1 B5978,337224242,86%2851,38
Pz.Sfl. IVc5843,297024259,52%2948,17
E 7593179,3712284160,98%4329,56
LTTB81731,3711834163,41%5279,71
T95/FV4201 Chieftain 104144,9013254175,61%4007,38
SU-10061797,9511774072,50%5642,75
Valentine4242,232563948,72%979,42
Nashorn61214,568983969,23%2956,00
A-4361009,678543966,67%2573,36
VK 45.02 (P) Ausf. B92746,379993857,89%3649,58
T92 HMC102271,186023842,11%1933,61
T-284371,492813756,76%1478,18
M5A1 Stuart4288,352993762,16%1229,67
VK 30.02 (D)71674,9711863762,16%3800,56
Tiger (P)72295,2712963764,86%5433,25
VK 30.02 (M)61282,5110343764,86%3740,09
Tiger I71895,9211743675,00%3495,55
O-Ni72252,2213513672,22%4395,82
SU-100M172207,0811773647,22%4817,86
Bishop5710,285753661,11%2079,69
Type 5 Ke-Ho4784,158433461,76%5272,98
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,621643444,12%290,73
AMX M4 mle. 4571965,6810943464,71%4179,26
Jagdpanzer IV61254,979673369,70%3452,38
WZ-111-1G FT82973,5812493369,70%4572,51
T216968,589003351,52%3934,78
M41 Walker Bulldog82069,6714733381,82%6075,59
T 55A 93611,5813093360,61%5746,06
T1 HMC2177,941893256,25%1077,48
T25/272399,2213333262,50%6703,70
T376983,818243256,25%3283,47
Object 277103734,1311163253,13%3890,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4653,287883253,13%2220,29
M4A3E8 Sherman61352,009243148,39%3753,29
Type 64 61114,009653161,29%4208,75
M2 Medium Tank3147,241612931,03%400,00
XM551 Sheridan102872,8610202962,07%4137,26
T-463239,362562860,71%1360,32
Churchill VII61324,7410442774,07%3636,50
Marder II3391,372702759,26%1476,62
MT-2561100,049942762,96%4847,92
T1E6 2175,372612770,37%1221,62
Object 70493338,1511242669,23%3759,24
Aufklärungspanzer Panther71560,5011132669,23%5398,12
Crusader5800,528052572,00%3974,45
Renault UE 57363,161682556,00%116,14
BT-7386,041352433,33%148,72
T57 Heavy Tank103193,7910012470,83%3375,20
T-100 LT102118,969682466,67%3089,40
LTP 3322,503912458,33%2079,69
T26E5 82497,3314152479,17%4539,07
M8A14500,436382365,22%1908,85
BT-2256,681082259,09%199,76
AMX 13 57 71815,8612162240,91%4365,03
D23118,811672142,86%256,43
Type 4 Heavy92708,8110852161,90%3497,32
Pz.Kpfw. II Luchs4283,104542171,43%1287,11
Cruiser Mk. II3148,482892161,90%617,17
T95E6 103262,959642152,38%3092,54
Matilda4844,258142065,00%3870,60
Kranvagn103414,009852050,00%3436,66
KV-372020,3511652080,00%3667,30
WZ-113G FT103517,058382040,00%3067,86
VK 30.01 (D)61613,6012922080,00%5754,68
Renault FT111,05621936,84%0,00
Type 59 82677,8915001877,78%5838,47
M75907,008321861,11%5365,90
Birch Gun4414,564991866,67%2190,46
T-15061498,4410381872,22%3732,82
Type 3 Chi-Nu5687,067271770,59%2439,45
Pz.Kpfw. III/IV5808,478471770,59%3792,04
Jagdtiger93569,0011891764,71%5104,13
Marder 38T4631,474721752,94%2095,97
Type 1 Chi-He4609,886711662,50%3320,80
VK 30.01 (H)51147,509881668,75%3735,95
AMX 383240,002981637,50%1267,22
AT 772081,9412161656,25%4439,29
KV-1S51342,1912121668,75%4912,16
WZ-111 82345,4011191553,33%3579,84
Sexton II3334,802781566,67%2188,70
SU-85B4842,008341580,00%3449,63
M36 Jackson62106,6013101560,00%6753,11
Object 263103542,279981566,67%3642,46
Pz.Kpfw. 35 (t)237,14991450,00%81,54
MS-1166,431401450,00%205,98
T2 Medium Tank294,431781464,29%425,43
Covenanter4598,007131457,14%3579,24
K-91103755,2110111442,86%3849,23
Type 2597 Chi-Ha3264,082801353,85%1154,67
AT 251277,0010421361,54%4793,99
Škoda T 40 61736,4611541353,85%4508,62
TOG II* 6946,626701369,23%1914,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4571,007191250,00%3299,92
Cruiser Mk. I256,501051241,67%11,95
IS-4103171,2512651291,67%3541,57
VK 16.02 Leopard51304,9113031181,82%8497,96
T56 GMC3397,274381136,36%1596,97
Jagdpanzer E 100102812,808221060,00%2540,39
T110E4103826,0011621080,00%3745,45
Durchbruchswagen 24761,208211060,00%4058,68
Churchill I51185,111064977,78%3903,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E3656,89948988,89%5921,64
T23E3 71690,561356988,89%4367,00
T7 Combat Car 2312,67487966,67%3082,72
M4A3E8 Fury 61749,001150955,56%5405,67
Object 268104856,001039850,00%4132,46
Matilda Black Prince 5853,008868100,00%3238,12
Cromwell B 61497,251007862,50%3537,53
D1226,4389728,57%0,00
T28 Concept 72108,861248771,43%4581,65
Vickers Medium Mk. I160,5075616,67%72,16
Vickers Mk. E Type B2146,50177633,33%511,86
Vickers Medium Mk. III3288,33409683,33%1480,09
Panzerjäger I2154,50128633,33%452,55
AMX 13 105102238,67942683,33%2788,02
Light Mk. VIC 2305,83500666,67%2974,54
Loyd Gun Carriage2225,20263580,00%1846,57
Pz.Kpfw. VII103796,201180560,00%3219,94
60TP Lewandowskiego102643,25805450,00%1860,95
VK 28.016723,00615425,00%1745,58
Pz.Kpfw. T 25 51114,501088450,00%4598,80
Type 95 Ha-Go2101,6711130,00%266,61
WZ-132-1101962,00841366,67%2807,79
Renault FT AC2105,33160333,33%169,17
Chieftain/T95 81415,6767530,00%2023,35
Panhard EBR 105101150,6711423100,00%1290,85
T2 Light Tank 2135,0012230,00%482,70
121B 103638,67873333,33%3437,51
leKpz M 41 90 mm 81579,001209366,67%3037,69
Renault Otsu1197,50554250,00%1309,90
Renault NC-311171,503642100,00%1211,32
Pz.Kpfw. II2204,00437250,00%1103,47
Cruiser Mk. IV393,50175250,00%174,20
AMX M4 mle. 54103353,5012762100,00%2503,80
M3 Stuart3836,0011551100,00%8027,68
Type 62 74403,0024761100,00%22101,72
Hotchkiss H352226,003251100,00%1196,60
Progetto M40 mod. 65103400,0047610,00%1746,86
Type 97 Te-Ke 2707,0010661100,00%7764,63
Object 261101651,0013221100,00%1235,81
FV215b (183) 101172,0027910,00%580,15
Object 705A105301,0085710,00%5326,98
IS-5 (Object 730) 83088,0014701100,00%4112,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 21037,0016061100,00%13313,37
StuG IV 51230,0011761100,00%3962,82
Lorraine 40 t 81451,007821100,00%1554,41

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 12/02/2017
Ayrıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 05/02/2015
Ayrıldı: 09/02/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2014
Ayrıldı: 03/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 10/09/2014
Ayrıldı: 11/10/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 31/01/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close