Kljuch4

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1081401536
Ortalama Seviye6,000,009,739,78
Galibiyetler512347,37%00,00%853,33%1747,22%
Yenilgiler557451,54%00,00%746,67%1952,78%
Berabere1171,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar189217,50%00,00%426,67%925,00%
İmha edilen Tanklar57200,5300,0030,20140,39
Yoketme Oranı0,640,000,270,52
Tespit edilen Tanklar86530,8000,00100,67250,69
Verilen Hasar496,610,001.204,33956,53
Düşman üssü işgal puanı70310,6500,001016,731103,06
Üs savunma Puanı24600,2300,0000,0040,11
Deneyim351,450,00492,73455,58
WN7665,060,00590,89529,07
WN8647,780,00815,74586,17
Toplam
Savaşlar10814
Ortalama Seviye6,00
Galibiyetler512347,37%
Yenilgiler557451,54%
Berabere1171,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar189217,50%
İmha edilen Tanklar57200,53
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar86530,80
Verilen Hasar496,61
Düşman üssü işgal puanı70310,65
Üs savunma Puanı24600,23
Deneyim351,45
WN7665,06
WN8647,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar15
Ortalama Seviye9,73
Galibiyetler853,33%
Yenilgiler746,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar426,67%
İmha edilen Tanklar30,20
Yoketme Oranı0,27
Tespit edilen Tanklar100,67
Verilen Hasar1.204,33
Düşman üssü işgal puanı1016,73
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim492,73
WN7590,89
WN8815,74
Son 30 gün
Savaşlar36
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler1747,22%
Yenilgiler1952,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar925,00%
İmha edilen Tanklar140,39
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar250,69
Verilen Hasar956,53
Düşman üssü işgal puanı1103,06
Üs savunma Puanı40,11
Deneyim455,58
WN7529,07
WN8586,17
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar124,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim21,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar124,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim21,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar345000
Galibiyetler21963,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12335,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11934,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2730,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5431,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar608,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1420,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4161,2100,0000,0000,00
Deneyim417,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar345
Galibiyetler21963,48%
Yenilgiler12335,65%
Berabere30,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar11934,49%
İmha edilen Tanklar2730,79
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar5431,57
Verilen Hasar608,81
Düşman üssü işgal puanı1420,41
Üs savunma Puanı4161,21
Deneyim417,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler480,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler120,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar360,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.805,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5611,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.157,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler480,00%
Yenilgiler120,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar360,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar10,20
Verilen Hasar2.805,80
Düşman üssü işgal puanı5611,20
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.157,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (193)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4233,4323554353,22%528,10
Object 430U10885,0246246941,15%423,08
KV-856528,7434041847,85%736,02
T-29 3193,5821039248,72%560,98
T675277,9024638347,78%443,73
KV-15349,2232532550,77%608,52
Kranvagn10903,3445530638,56%390,81
StuG III Ausf. G5249,3020726744,57%359,42
M18 Hellcat6317,9925326244,27%327,98
T-34-856559,1138522546,67%967,16
AMX M4 mle. 49 Liberté 8748,2154020546,83%664,78
FV4005 Stage II101292,3653619543,08%816,21
IS7814,6043617348,55%1016,58
Crusader6231,6023617147,37%536,44
AMX 12 t6344,7230616347,85%761,64
Bat.-Châtillon 12 t8371,7043016344,79%426,59
Grille5361,8126216145,34%615,57
T-505141,4222315647,44%289,60
Lorraine 155 mle. 518581,0744315350,33%491,59
UDES 038824,5947714850,68%736,76
Object 43091375,4176013450,75%1186,83
KV-26346,5330412948,06%390,81
T25/27336,5027212739,37%196,21
T-345374,4831411756,41%1128,84
AMX ELC bis5172,9724411442,11%341,97
Strv 103-091353,4958911349,56%1130,58
Jagdpanzer IV6314,3427811254,46%432,88
T-448701,3559810846,30%749,61
Emil II91223,6460910742,06%908,90
T-50-2 6773,1956510759,81%2994,10
Lorraine 155 mle. 507498,8736410539,05%360,83
AMX M4 mle. 54101398,1564510450,96%925,08
Cromwell6335,3630610347,57%452,21
AMX 65 t8811,9860510252,94%785,27
KV-1S6318,072529535,79%304,14
M2 Light2271,293558754,02%1314,28
Pz.Kpfw. I Ausf. C3218,483198658,14%1221,60
AMX 13 757576,435418353,01%1141,55
Marder II3181,341788349,40%418,82
O-I6456,873158248,78%595,31
T-284168,002038047,50%343,56
FV4004 Conway91109,006017946,84%808,66
O-I Experimental5249,072707554,67%333,97
Charioteer8818,374967339,73%630,94
SU-85B4168,961717248,61%247,49
Ikv 90 Typ B7687,774747149,30%909,16
Covenanter5113,632197161,97%307,39
MT-256273,462616838,24%535,98
M8A14193,202156639,39%261,52
Type 95 Heavy4185,081846538,46%370,63
Hummel6357,082556442,19%329,04
Durchbruchswagen 2479,321575938,98%1,18
T-437718,454925841,38%946,82
VK 100.01 (P)81350,818175855,17%1447,51
AMX 404180,842355759,65%638,84
Pz.Kpfw. II Luchs4128,822835554,55%343,81
Mäuschen91421,987525550,91%1094,08
AMX 13 F3 AM6640,224285440,74%747,55
Sturmpanzer II4241,511855143,14%605,23
M3 Lee4147,861834936,73%259,26
Cruiser Mk. IV4109,331454944,90%117,07
Ikv 65 Alt II6533,983434854,17%802,34
A46 6230,333794854,17%570,12
Matilda4303,362694748,94%796,38
Emil I8997,305914755,32%1017,05
Pz.Kpfw. II295,721904744,68%188,07
WZ-114 91134,136454544,44%850,80
SU-76M462,64954436,36%0,00
AMX M4 mle. 5191476,647624447,73%1200,70
Strv 746687,105404247,62%1226,65
Cruiser Mk. III347,141094247,62%54,80
BT-7 artillery 3593,676514257,14%2853,31
Type 91 Heavy3137,441733956,41%389,53
AMX 38337,261123943,59%33,50
G.W. E 10010914,465043953,85%660,57
Char Mle. 75 9744,645523933,33%720,29
Renault UE 573109,371243844,74%124,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4143,501763842,11%188,30
GSOR the TANK 9400,084093831,58%75,81
B14165,142113548,57%296,06
G.W. Tiger (P)8577,093213528,57%379,04
Lansen C 81826,976663551,43%2633,87
T-463155,591803447,06%494,20
T1 Cunningham157,841483246,88%132,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,811713256,25%200,79
LT vz. 383110,451572944,83%244,58
M24E2 Super Chaffee 6969,488072968,97%4005,30
M3 Stuart378,821582850,00%134,10
Vickers Medium Mk. III3125,461192828,57%234,14
G.W. Tiger9546,713262828,57%218,61
Tiger (P)71395,757742850,00%1887,87
M4A1 Sherman5341,702822748,15%741,32
IS-381039,524542737,04%1005,65
SMV CC-678983,155442638,46%792,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3129,841482540,00%179,94
Strv m/40L377,171142437,50%0,00
VK 16.02 Leopard5359,423302454,17%1180,74
Ikv 723115,741362352,17%198,27
Patton the Tank 9501,874992352,17%340,85
SU-855156,002292254,55%208,26
M15/423179,182162263,64%505,77
Hotchkiss H35250,481222152,38%95,58
Valiant 51192,579602152,38%3484,12
ST vz. 39463,501492060,00%186,52
P26/404153,601362025,00%139,15
A-20551,161641947,37%84,41
Super Hellcat 7520,475131957,89%706,93
T2 Medium Tank286,061681877,78%447,39
Semovente M415318,673151861,11%611,95
AMX M4 mle. 4571240,726431861,11%1902,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5547,614431844,44%1352,86
T3 HMC234,50661637,50%0,00
Somua SAu 40454,311071643,75%44,91
Stuart I-IV3169,532091546,67%493,88
Leo7866,535221560,00%1285,73
Sav m/434297,532161533,33%550,06
Panzerjäger I270,87961540,00%7,83
T56 GMC3142,001561450,00%314,94
D23180,312431361,54%659,23
Lago418,38911338,46%0,00
Vickers Mk. E Type B251,851201346,15%48,85
Pvlvv fm/42221,15691330,77%0,00
Ikv 1035424,234051369,23%1031,74
M2 Medium Tank3134,772151376,92%523,05
M5 Stuart460,582441275,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6233,083011241,67%156,09
SMV CC-567614,824441136,36%512,16
Renault FT AC241,18871145,45%36,85
Pz.Kpfw. I246,091321163,64%238,62
Achilles6501,824351136,36%706,01
Renault FT 75 BS258,60641030,00%72,79
Churchill I529,701651040,00%4,71
G.W. Panther7672,104671030,00%569,27
Vickers Medium Mk. I136,8997955,56%125,58
Vickers Medium Mk. II288,00114966,67%402,62
ARL 446916,00749977,78%1926,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J441,11148944,44%41,12
Challenger7493,78403944,44%441,62
43 M. Toldi III 348,4468922,22%0,00
LT vz. 352125,00169850,00%459,29
BT-2231,0080850,00%84,37
10TP353,63109837,50%0,10
Type 2597 Chi-Ha3137,50244862,50%454,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61021,88474837,50%2854,31
Strv m/38252,14182742,86%24,04
AT-1256,8677742,86%13,19
VK 30.01 (P)61750,861194771,43%4197,44
T-1506143,00334757,14%169,25
G.Pz. Mk. VI (e)236,433770,00%3,10
StuG III Ausf. B4113,14165757,14%166,84
MTLS-1G14 3108,43150742,86%178,12
Lorraine 39L AM3143,67154650,00%333,24
Type 89 I-Go/Chi-Ro2100,00229666,67%382,56
MS-115,6054540,00%0,00
Jagdpanther7498,40232520,00%378,81
Semovente M43 Bassotto6802,807645100,00%1389,67
Somua S35345,20174560,00%147,51
T-34 shielded 5994,00634540,00%3363,95
M22205,25241450,00%940,25
KV-137171,00414450,00%106,38
T26E4 SuperPershing 8816,00402425,00%755,80
T-60271,00174475,00%315,00
MKA 2280,00393475,00%1240,94
TKS z n.k.m. 20 mm 287,3310030,00%208,78
L6/402196,00313366,67%691,66
Renault FT165,67111366,67%341,96
Leichttraktor143,6797366,67%228,77
T-26271,67190366,67%328,75
Cruiser Mk. I114,0042333,33%0,00
Black Prince II 7427,336613100,00%502,60
Strv fm/2110,00108250,00%77,53
Renault NC-31116,5046250,00%85,14
7TP2172,00169250,00%493,06
D12157,00310250,00%636,59
Grant491,00148250,00%119,38
M5A1 Stuart418,50131250,00%94,64
SU-1820,0044250,00%99,55
LTP 3112,00193250,00%369,92
FCM 2C 3269,00430250,00%758,45
Kolohousenka121,007210,00%0,00
Fiat 30001113,003071100,00%628,70
Renault Otsu134,005110,00%0,00
M14/412104,006210,00%116,95
T1 HMC20,001310,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr2177,006610,00%496,52
T-7036,006610,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5478,005271100,00%1022,78
T-34 with L-11 40,008910,00%0,00
T-116 3295,003161100,00%1406,81
SMV CC-64 Vipera 80,0012510,00%0,00
T7 Combat Car 297,0014210,00%206,03
GSR 3301 Setter774,0028810,00%0,00
StuG IV 5103,002991100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/04/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2024
Ayrıldı: 19/03/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/10/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/10/2023
Ayrıldı: 02/10/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/09/2023
Ayrıldı: 01/10/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/10/2023
Ayrıldı: 13/10/2023