Kidler01

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/02/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11318000
Ortalama Seviye6,660,000,000,00
Galibiyetler584451,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler536247,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere1120,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333329,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar116751,0300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar73020,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.067,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı91090,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı64950,5700,0000,0000,00
Deneyim633,260,000,000,00
WN71236,200,000,000,00
WN81658,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar11318
Ortalama Seviye6,66
Galibiyetler584451,63%
Yenilgiler536247,38%
Berabere1120,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar333329,45%
İmha edilen Tanklar116751,03
Yoketme Oranı1,46
Tespit edilen Tanklar73020,65
Verilen Hasar1.067,19
Düşman üssü işgal puanı91090,80
Üs savunma Puanı64950,57
Deneyim633,26
WN71236,20
WN81658,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.494,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim220,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar1.494,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim220,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.435,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim188,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.435,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim188,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler2257,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1642,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1436,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar200,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.414,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı782,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı942,4700,0000,0000,00
Deneyim939,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler2257,89%
Yenilgiler1642,11%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1436,84%
İmha edilen Tanklar280,74
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar200,53
Verilen Hasar1.414,92
Düşman üssü işgal puanı782,05
Üs savunma Puanı942,47
Deneyim939,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar429000
Galibiyetler19144,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22853,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14533,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2080,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2550,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar995,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5131,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6041,4100,0000,0000,00
Deneyim514,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar429
Galibiyetler19144,52%
Yenilgiler22853,15%
Berabere102,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar14533,80%
İmha edilen Tanklar2080,48
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar2550,59
Verilen Hasar995,58
Düşman üssü işgal puanı5131,20
Üs savunma Puanı6041,41
Deneyim514,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar57000
Galibiyetler3154,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2645,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2340,35%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,180,000,000,00
Tespit edilen Tanklar340,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.793,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1823,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,3300,0000,0000,00
Deneyim809,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar57
Galibiyetler3154,39%
Yenilgiler2645,61%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2340,35%
İmha edilen Tanklar400,70
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar340,60
Verilen Hasar1.793,33
Düşman üssü işgal puanı1823,19
Üs savunma Puanı190,33
Deneyim809,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (102)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81777,38806125856,36%2152,09
FCM 50 t 81301,0973478648,73%1545,11
Cromwell6685,9156874248,38%1293,02
M5A1 Stuart4855,3665461361,66%4488,73
BT-22225,6834755852,33%1202,59
Škoda T 40 6743,2458251949,33%1435,33
T-437635,1357725750,19%876,08
T-5491314,4467425242,86%1125,23
T-448895,9164024151,45%1163,97
AMX 12 t6953,9472523859,24%3240,29
S35 CA5573,4645621849,08%1219,60
IS-381380,3076921455,14%1591,32
T-1092007,9379620652,91%2180,60
Škoda T 5092079,2378220050,00%2048,38
AMX ELC bis5538,8655619955,28%2125,81
M41 Walker Bulldog8955,0666119245,31%1738,64
Strv 746917,6166119045,26%1800,53
T34 81153,7372219056,32%1281,74
T376776,1769118153,59%2216,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81504,9772717350,29%1578,19
Conqueror92010,6476416847,02%1811,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91667,7367716649,40%1731,88
Nashorn6845,4055916152,80%1515,63
T-34-856519,4447515346,41%819,37
TVP VTU Koncept81244,3966513743,80%1522,74
Škoda T 256812,1665313552,59%1557,05
Sturer Emil71052,3364013354,14%1558,54
TVP T 50/51102162,1470013255,30%1936,37
Bat.-Châtillon 12 t81262,5674112351,22%2574,26
BT-74191,1132111956,30%623,47
Konštrukta T-34/10071103,2572611251,79%1805,56
T-345174,7623111143,24%224,64
IS71032,4763610944,95%1273,17
T26E4 SuperPershing 81213,7370310849,07%1442,77
Emil I81419,9172610550,48%1555,32
Object 140101766,0261010538,10%1231,10
IS-7102265,478049653,13%1971,53
Black Prince71410,898318750,57%2128,01
Leo71006,946938355,42%1635,86
Crusader6279,543727950,63%717,16
Caernarvon81592,338137850,00%2028,48
Ikv 65 Alt II6854,115967441,89%1840,36
Bishop5113,082106639,39%4,49
A-205126,062656555,38%310,59
AMX 13 7571307,448486355,56%3286,70
Covenanter5192,031946237,10%388,47
IS-271233,108076168,85%1825,84
Emil II91716,156765945,76%1470,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3267,533475358,49%974,86
Object 25791888,757835345,28%1783,78
KV-856811,765715158,82%1325,18
T4991084,216334346,51%1549,02
T-34-85M 61109,426854351,16%1809,01
KV-15377,073884141,46%509,42
Vickers Medium Mk. I1186,353314060,00%1150,36
Churchill VII61039,957594057,50%2080,44
Škoda T 245619,514913743,24%1914,74
Type T-345614,954783735,14%1607,49
Pz.Sfl. IVc5686,084923745,95%1723,66
11081225,866673641,67%1202,56
Ikv 1035632,185643467,65%1855,46
Type 5861146,289063275,00%2696,26
M5 Stuart4123,702983053,33%212,60
Cruiser Mk. III3164,662492955,17%702,44
Super Conqueror101268,235062650,00%775,00
Somua SAu 404278,962912544,00%553,69
Matilda4447,004212450,00%1233,68
T-284179,183112254,55%425,81
Bat.-Châtillon 25 t101305,454412236,36%779,29
KV-1S6556,325692268,18%1062,60
Churchill I5901,306832055,00%2160,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C3141,083441346,15%501,25
T-463169,003541266,67%737,77
Vickers Medium Mk. II2252,183401127,27%1241,88
M24 Chaffee5361,554581145,45%1022,11
Tetrarch 2343,004381172,73%2436,34
AT-1281,201151060,00%224,30
Renault UE 573192,11317966,67%604,30
MS-1146,13105862,50%185,66
M3 Stuart3215,00374771,43%947,84
Leichttraktor1146,43236757,14%670,38
Waffenträger auf Pz. IV91326,86454757,14%972,28
Birch Gun4131,60198540,00%221,05
Cruiser Mk. II2347,004274100,00%1926,94
Cruiser Mk. IV4316,75356475,00%1194,89
Kolohousenka1105,33123333,33%308,27
FV304686,00199333,33%0,00
StuG III Ausf. G5215,00153250,00%314,93
T698236,5014420,00%0,00
T-45 2288,00511250,00%1736,03
M24E2 Super Chaffee 6474,00472250,00%1281,05
TKS z n.k.m. 20 mm 2302,005761100,00%1917,23
T1 Cunningham1133,0034710,00%713,20
Pz.Kpfw. II2161,005631100,00%687,28
AMX 404287,0034110,00%1106,21
Sexton II30,001231100,00%261,00
T2 Medium Tank233,005010,00%0,00
T-29 3237,0012910,00%529,45
L-60 20,001941100,00%261,00
MTLS-1G14 3310,007321100,00%1451,57
Light Mk. VIC 226,004110,00%0,00
Super Hellcat 71184,004681100,00%1556,50

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/02/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 13/02/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/03/2016
Ayrıldı: 11/04/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/03/2018
Ayrıldı: 23/05/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/01/2018
Ayrıldı: 17/03/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/05/2018
Ayrıldı: 04/06/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/05/2016
Ayrıldı: 24/06/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/03/2017
Ayrıldı: 17/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/09/2016
Ayrıldı: 02/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/01/2016
Ayrıldı: 23/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/05/2016
Ayrıldı: 16/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 15/11/2022
Ayrıldı: 06/02/2023