KennyIsBack

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 12/02/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5080005276
Ortalama Seviye8,850,0010,209,78
Galibiyetler2547150,14%00,00%360,00%12946,74%
Yenilgiler2478148,78%00,00%240,00%14552,54%
Berabere5481,08%00,00%00,00%20,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar1371427,00%00,00%240,00%7627,54%
İmha edilen Tanklar452410,8900,0020,401650,60
Yoketme Oranı1,220,000,670,83
Tespit edilen Tanklar579251,1400,0071,402520,91
Verilen Hasar1.441,250,001.741,601.457,14
Düşman üssü işgal puanı342530,6700,0000,00980,36
Üs savunma Puanı220760,4300,0000,0000,00
Deneyim703,260,00805,20719,75
WN71108,760,00950,64763,36
WN81471,580,001687,311006,84
Toplam
Savaşlar50800
Ortalama Seviye8,85
Galibiyetler2547150,14%
Yenilgiler2478148,78%
Berabere5481,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1371427,00%
İmha edilen Tanklar452410,89
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar579251,14
Verilen Hasar1.441,25
Düşman üssü işgal puanı342530,67
Üs savunma Puanı220760,43
Deneyim703,26
WN71108,76
WN81471,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar5
Ortalama Seviye10,20
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar20,40
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar71,40
Verilen Hasar1.741,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim805,20
WN7950,64
WN81687,31
Son 30 gün
Savaşlar276
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler12946,74%
Yenilgiler14552,54%
Berabere20,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar7627,54%
İmha edilen Tanklar1650,60
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2520,91
Verilen Hasar1.457,14
Düşman üssü işgal puanı980,36
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim719,75
WN7763,36
WN81006,84
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar245000
Galibiyetler10944,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12852,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere83,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7631,02%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1590,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1710,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.750,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6252,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3371,3800,0000,0000,00
Deneyim654,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar245
Galibiyetler10944,49%
Yenilgiler12852,24%
Berabere83,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar7631,02%
İmha edilen Tanklar1590,65
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar1710,70
Verilen Hasar1.750,30
Düşman üssü işgal puanı6252,55
Üs savunma Puanı3371,38
Deneyim654,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar359000
Galibiyetler18451,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15543,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere205,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14039,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2510,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2590,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.241,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8702,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10592,9500,0000,0000,00
Deneyim696,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar359
Galibiyetler18451,25%
Yenilgiler15543,18%
Berabere205,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar14039,00%
İmha edilen Tanklar2510,70
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar2590,72
Verilen Hasar1.241,94
Düşman üssü işgal puanı8702,42
Üs savunma Puanı10592,95
Deneyim696,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar329000
Galibiyetler18155,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14042,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15045,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3080,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2420,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar741,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3911,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5051,5300,0000,0000,00
Deneyim555,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar329
Galibiyetler18155,02%
Yenilgiler14042,55%
Berabere82,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar15045,59%
İmha edilen Tanklar3080,94
Yoketme Oranı1,72
Tespit edilen Tanklar2420,74
Verilen Hasar741,86
Düşman üssü işgal puanı3911,19
Üs savunma Puanı5051,53
Deneyim555,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar95000
Galibiyetler2930,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6669,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2324,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar620,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar991,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar856,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı630,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı420,4400,0000,0000,00
Deneyim410,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar95
Galibiyetler2930,53%
Yenilgiler6669,47%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2324,21%
İmha edilen Tanklar620,65
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar991,04
Verilen Hasar856,91
Düşman üssü işgal puanı630,66
Üs savunma Puanı420,44
Deneyim410,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar134000
Galibiyetler6750,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6750,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3828,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar720,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1431,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar851,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2451,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3482,6000,0000,0000,00
Deneyim748,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar134
Galibiyetler6750,00%
Yenilgiler6750,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3828,36%
İmha edilen Tanklar720,54
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar1431,07
Verilen Hasar851,18
Düşman üssü işgal puanı2451,83
Üs savunma Puanı3482,60
Deneyim748,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3468000
Galibiyetler187354,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler153244,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere631,82%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar137239,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar28360,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32010,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar841,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı47441,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı42571,2300,0000,0000,00
Deneyim593,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar3468
Galibiyetler187354,01%
Yenilgiler153244,18%
Berabere631,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar137239,56%
İmha edilen Tanklar28360,82
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar32010,92
Verilen Hasar841,83
Düşman üssü işgal puanı47441,37
Üs savunma Puanı42571,23
Deneyim593,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar488000
Galibiyetler24349,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24249,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16433,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3180,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4530,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.675,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4961,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4790,9800,0000,0000,00
Deneyim726,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar488
Galibiyetler24349,80%
Yenilgiler24249,59%
Berabere30,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar16433,61%
İmha edilen Tanklar3180,65
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar4530,93
Verilen Hasar1.675,41
Düşman üssü işgal puanı4961,02
Üs savunma Puanı4790,98
Deneyim726,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (310)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV215b (183) 101904,19660253848,35%1461,06
E 100102002,12776156649,87%1725,81
Bat.-Châtillon 155 58101572,67596127548,16%1592,94
AMX 13 909809,24723126650,95%1218,33
IS-7101760,63756125248,00%1452,06
Bat.-Châtillon 25 t101624,67710117846,26%1378,69
T110E3102112,44768109151,70%1693,67
G.W. E 100101696,33607105749,10%1670,60
FV4005 Stage II101747,6164997648,57%1349,72
Conqueror Gun Carriage101645,2760092947,58%1581,68
KV-856821,9263092750,05%1537,80
T57 Heavy101869,4570892345,18%1409,23
IS-381265,5072888547,57%1539,89
Löwe 81198,9574882048,41%1462,94
Leopard 1101431,3266278746,00%1016,46
T92 HMC101625,6161475950,07%1596,63
O-I61116,5783767659,32%2526,66
M10391570,2976166948,43%1545,88
Jagdpanzer E 100102258,3775164354,43%1907,65
T499834,1372860653,63%1228,96
Type 5 Heavy101997,7281360251,16%1476,62
STB-1101773,9177056151,16%1534,80
TVP T 50/51101681,6872854950,27%1479,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81621,3980652557,71%1941,58
T2971132,8076852151,06%1588,54
AMX 13 10510886,5165051546,99%871,45
Object 140101669,3775451148,92%1478,75
T110E5101992,2380648051,04%1718,36
Grille 15101843,9962945447,58%1347,93
T3091626,3274544852,46%1450,59
M40/M4381343,7468142853,97%1670,91
AMX 13 57 GF 7734,7282041657,45%1574,66
AMX 50 B102001,2673339647,73%1681,33
Centurion Action X101597,1673039650,25%1291,16
Object 705A101892,2079638851,80%1541,19
Type 6191593,7280737656,91%1792,61
G.W. Tiger (P)81069,8455636747,41%1401,79
Panhard EBR 10510703,9865535646,35%694,77
KV-26970,0675734557,10%2046,12
T9591938,7474534445,06%1639,41
Object 268101939,1369933449,40%1444,22
Object 263102101,8971732550,77%1632,49
AMX 50 Foch (155) 101695,5068431454,46%1232,12
AMX 13 F3 AM6696,6549131249,68%1098,45
G.W. Tiger91272,7456031147,59%1206,56
Bat.-Châtillon 155 5591417,1362530953,40%1740,81
T-15061116,8983830859,09%2336,63
Waffenträger auf E 100102165,6370230854,22%1547,82
Spähpanzer Ru 2519709,8368730151,50%974,30
Cromwell B 6854,3876928856,94%2017,67
Maus101860,2182127051,48%1502,25
T-1091412,9676426452,65%1446,93
M53/M5591765,0268026452,27%2146,10
T-54 ltwt.9864,3768125547,45%1197,48
T-34-3 81176,6281924258,68%1588,58
Rheinmetall Skorpion G 81447,7179524156,85%1701,36
E 50 Ausf. M101596,5473123749,37%1251,59
Strv 103B101731,8870923354,08%1239,70
T-100 LT10756,9662723145,02%717,64
AMX Chasseur de chars 81115,8382422956,33%1705,43
T95E6 101588,9375922553,33%1186,74
Progetto M40 mod. 65101765,7373421950,23%1417,82
T26E4 SuperPershing 81473,8593921658,33%2263,43
Lorraine 40 t 81306,8677920849,52%1603,18
IS-6 81568,1992020462,75%2040,44
T34 81216,5474620354,68%1545,00
Leopard Prototyp A9938,8763419645,41%698,57
M41 Walker Bulldog8768,5777819655,10%1590,85
O-Ni71218,9887419563,59%1844,69
Object 277101854,7273719444,33%1394,53
G.W. Panther71076,4861119254,17%1623,09
M18 Hellcat6750,4858019150,26%1330,50
AMX 50 12091690,9081618758,82%1817,20
T3281072,4073118647,31%1204,53
E 7591476,2776218648,92%1366,21
T54E191032,3862718443,48%734,27
Object 430U101679,4375218454,35%1400,30
Jagdpanzer IV6449,4835718141,44%614,44
GSOR 1008 81454,1174317448,85%1479,22
FV4004 Conway91669,3578716952,07%1724,37
Churchill III 5401,2759016843,45%717,52
Cromwell6855,8280416559,39%2156,40
FV4202 81299,1588316456,71%2018,71
Object 70492035,4783516155,28%1818,91
Waffenträger auf Pz. IV91959,5471216042,50%1701,51
AMX 50 10081257,4174215948,43%1537,90
T110E4101759,6172715855,70%1283,62
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6295,3530215340,52%265,20
IS7622,1951914544,14%664,72
121101682,9475214351,05%1452,15
Mäuschen91996,9193714156,74%2314,00
IS-2 71362,9694213868,12%2309,32
T-62A101642,6577713652,21%1567,97
Jagdpanther7582,7339413537,78%517,93
ISU-15281391,0466913446,27%1436,71
Lorraine 155 mle. 5181172,6658213447,76%1323,85
Object 268 Version 4101844,5972013250,76%1287,62
Progetto M35 mod. 46 81288,1278913254,55%1542,24
T-5491650,8486012951,94%1938,03
T-34-85 Rudy 6858,3373312854,69%1837,88
Indien-Panzer8880,7671312557,60%1128,23
T 55A 91336,3484412559,20%1424,48
50TP prototyp 81378,5786312255,74%1595,80
Char Murat 91321,5068712240,98%1067,06
StuG III Ausf. G5330,5328712142,98%575,21
SU-122-5491316,2367712053,33%1186,58
Cobra 91454,3477012049,17%1264,68
DBV-152 101742,9265111942,02%1018,47
STA-181116,1674811650,86%1586,63
UDES 0381417,5066611545,22%1452,72
Emil II91637,3186911464,04%1731,40
60TP Lewandowskiego101584,8970611340,71%1054,31
E 25 71134,6178910955,05%1862,01
T376578,3969810759,81%1910,01
Kranvagn102010,1881110456,73%1665,30
Lorraine 155 mle. 507906,3253710447,12%1150,48
SU-10181080,4059810341,75%1208,42
BZT-70 101757,0775310145,54%955,53
Super Conqueror101833,4173910140,59%1327,27
Pz.Kpfw. II Luchs483,1533910045,00%77,34
Object 252U Defender 81488,128779857,14%1888,50
Ares 90101406,027469749,48%1013,64
Strv 103-091563,226829648,96%1384,76
FV20781045,475549650,00%1240,29
VK 16.02 Leopard5113,444129549,47%182,50
T1 Heavy5427,654639458,51%839,59
Object 752 91774,679079453,19%1591,75
BZ-72-1 101626,026629436,17%1023,27
FV230 Canopener102062,678489147,25%1397,08
SU-130PM 81254,216458937,08%1224,16
T28 Prototype81537,777838848,86%1825,94
Jagdpanther II81430,906248737,93%1374,87
T25 AT7905,045758545,88%1094,11
FV3046520,913838538,82%719,70
Object 432U111948,068378544,71%1541,84
BZ-75101798,057998446,43%1231,50
T71 DA7222,824208433,33%134,56
Miel 81104,377748151,85%1155,82
Object 260 101723,387708145,68%1140,72
FV4025 Contriver112404,259298050,00%1545,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4228,092797841,03%413,13
Kpz. Erich Konzept I 91017,356187740,26%610,10
KV-15337,322537532,00%468,42
T698691,075597533,33%628,72
Jagdtiger91862,917377445,95%1642,24
MBT-B 101704,967517451,35%1068,53
Hirschkäfer111628,596107338,36%907,91
leKpz M 41 90 mm GF 8722,687007350,68%1282,51
AMX 12 t6163,104177250,00%253,89
105 leFH18B2 5840,576357048,57%1899,17
Caernarvon Action X 81258,408776850,00%1663,61
Type 64 6585,597206863,24%1641,06
Chieftain Mk. 6 101472,597226646,97%973,08
AT 15A 71197,857766653,03%1919,51
AMX M4 mle. 49 Liberté 81338,248876650,00%1700,40
AE Phase I 91371,807846454,69%1295,77
Pz.Kpfw. 38 (t)384,731256336,51%42,07
IS-2-II81135,277706357,14%1294,47
Taschenratte112485,379806241,94%1566,76
Emil I81691,528936155,74%2088,19
FV217 Badger101649,727186056,67%1163,47
T-284182,712605940,68%336,17
Tiger I7932,316385843,10%1109,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.473,052265635,71%0,00
Charioteer81499,368395664,29%1925,96
ELC EVEN 90 8570,767635453,70%1061,91
BT-7489,631805238,46%36,86
Tiger II8949,836215240,38%891,77
M66949,477045156,86%1692,61
Grille5568,903885145,10%1305,46
LTTB8952,188235158,82%2252,71
VK 100.01 (P)81470,088755147,06%1984,65
Object 703 Version II 81340,968745058,00%1494,09
WZ-111 81275,378234957,14%1566,57
Type 71101490,047304946,94%950,88
T216155,633914845,83%198,68
Char Mle. 75 9595,396294650,00%616,88
T28 Concept 71157,547234650,00%1687,34
Prototipo Standard B91597,338134553,33%1570,65
Sturmpanzer II4206,981884436,36%500,01
Versuchspanzer 5791898,359644355,81%1821,96
WZ-12091439,868174261,90%1622,18
Crusader 5.5-in. SP7888,885824252,38%1308,68
SU-100M17851,225584141,46%1029,96
FV380591364,985614148,78%1399,99
SU-1006681,435304050,00%1203,23
SU-855465,244073847,37%972,90
Bishop5425,534163857,89%1023,95
EMIL 1951 81457,348823855,26%1841,86
UDES 03 Alt 3 91275,247673855,26%1078,23
AMX ELC bis5156,143923754,05%372,28
Vercingétorix 91472,758483655,56%1422,11
AAT60 81212,468123560,00%1482,25
Challenger71235,038133464,71%2040,85
Strv m/425590,676763372,73%2256,70
Marder II3132,121563345,45%210,47
TOG II* 6853,306913360,61%1665,45
Ares 90 C111414,347893250,00%924,04
Prototipo 6 81080,257873256,25%1050,01
Gryphon 101475,257513250,00%919,71
Pz.Kpfw. 35 (t)235,871023129,03%0,00
M1271120,586423158,06%1841,79
112 81057,037613151,61%1202,91
Škoda T 5091867,838133043,33%1976,37
M446639,375213060,00%1267,75
Concept 1B 91600,709393063,33%1272,79
M46 Patton KR 81149,869222972,41%1647,85
Object 780 101318,616572839,29%672,04
M-III-Y81156,338082751,85%1393,01
Type 4 Heavy91479,197152646,15%1349,57
Char Futur 4 91306,128012650,00%1132,12
P.44 Pantera81223,328002556,00%1805,95
VK 36.01 (H)6746,406982568,00%1520,55
IS-3-II91400,087752552,00%1225,53
SPHT 91246,487252548,00%823,22
VK 28.016619,257702462,50%2317,22
ISU-152K 8981,465922441,67%806,02
Valentine II 4533,637142466,67%2600,89
M-VI-Y91554,616862330,43%1224,13
Carro da Combattimento 45 t 101376,486192334,78%781,03
SDP wz 66 Grom 8960,707062360,87%918,01
TBT 91463,047452347,83%1069,13
T-44-100 81039,837972356,52%1389,22
M3 Lee4106,951672240,91%117,50
Object 261101509,007102147,62%1148,30
Vz. 58 Medvěd 91376,355152015,00%877,76
WZ-1328522,535901942,11%681,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91603,169351968,42%1753,65
T 54D 91538,168641952,63%1400,18
Jagdpanzer E 90 91395,846641942,11%1035,96
Jagdtiger Prototype 81513,848611952,63%1662,95
T7 Combat Car 262,681991942,11%78,88
Panzerjäger I286,891111844,44%105,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 8708,506771850,00%1229,05
TVP VTU Koncept81129,887741758,82%1615,27
Chrysler K GF 81478,1810361770,59%2040,35
M54 Renegade 81561,068311741,18%1866,29
M75124,882611637,50%150,96
Kampfpanzer 67101264,636241631,25%629,64
E 77 91492,008111643,75%1030,77
Sentinelle 91174,945671637,50%692,08
Škoda T 2561010,338561560,00%2727,60
A-20532,602201526,67%0,00
M2 Medium Tank3102,002081546,67%184,82
T2 Medium Tank2105,331971546,67%364,21
FV1066 Senlac 8327,405211553,33%447,43
DZT-159 91840,338811546,67%1887,86
Panther II8946,296841442,86%1263,73
Birch Gun4249,293151457,14%936,39
E 75 TS 81143,576651435,71%1041,36
Leox 91239,645781421,43%764,01
M36 Jackson6879,626431353,85%1670,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6765,62431137,69%1194,32
CC-46 Pancernik 91228,757871250,00%970,72
E 5091395,257011241,67%1090,32
WZ-111 Alpine Tiger 81108,588141250,00%1236,58
Super Hellcat 7792,275111145,45%974,62
SFAC 105 81095,274531127,27%721,31
P.435669,606061070,00%1818,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H562,502401040,00%14,00
GSOR the TANK 91277,605781030,00%951,68
Kpz. 3 GST Turm 8990,406731060,00%876,35
Sturmpanzer I Bison3151,89175933,33%332,85
T-448754,78591944,44%814,69
Ho-Ri 28688,11575944,44%482,80
Pz.Kpfw. VII101797,441011966,67%1325,57
Type 3 Chi-Nu5240,75330850,00%516,46
Leichttraktor155,38146837,50%1,02
Vz. 60S Dravec 101766,00783850,00%941,14
T77 81071,25588825,00%962,72
Strv 746858,29728757,14%1882,13
Tiger (P)7769,578657100,00%1139,67
LTP 392,57246742,86%180,92
StuG IV 5569,29585771,43%1729,91
Buryan 92028,71655714,29%1378,76
Panhard AML Lynx 6x68318,17692683,33%494,58
M56 Scorpion 7693,17672666,67%1081,19
T25 Pilot Number 1 81112,50925666,67%1694,95
SZDV Vz. 50 81347,60775560,00%1285,94
AMBT 81783,40796540,00%1882,77
43 M. Toldi III 3190,40404580,00%1053,96
VCS 6x6 TS 90 9516,40533520,00%373,40
Fantôme 91218,60580520,00%1019,76
Terrifiant 91725,20717520,00%1046,57
T-34524,25343475,00%261,00
Ikv 1035394,50410450,00%904,09
AMX 65 t8920,2541240,00%734,71
Ares 7581155,75590425,00%1002,31
K-2 81134,75742450,00%993,52
TS-54 81423,7510924100,00%1532,55
Chi-Ni297,67142333,33%210,82
T-46348,008230,00%0,00
Loyd Gun Carriage281,679430,00%281,98
Chrysler MTC 2TC 81508,33908366,67%1560,14
King Tiger (Captured) 7332,00459366,67%378,36
Nergal 8855,3339630,00%522,91
Renault NC-31154,006720,00%23,33
Type 1 Chi-He440,00223250,00%102,04
BZ-6891495,0012872100,00%1542,42
Black Prince II 71081,5011102100,00%1800,20
M48A2 Räumpanzer 8579,5030820,00%328,08
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8648,5037120,00%389,18
AMX ELC 901 6415,00715250,00%1040,69
Turtle Mk. I 8678,0037720,00%332,40
Pz.Kpfw. II20,0011510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 297,0011510,00%201,23
Bat.-Châtillon 12 t8346,0024310,00%284,37
Windhund 81607,0042910,00%1217,93
Object 590 92088,0053110,00%2357,09
Tetrarch 289,007510,00%180,46

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 12/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 31/07/2021
Ayrıldı: 10/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 31/07/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/12/2014
Ayrıldı: 24/02/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/03/2017
Ayrıldı: 25/05/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/12/2014
Ayrıldı: 25/02/2017