| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-130PM | 8 | 1314,56 | 683 | 2456 | 45,44% | 1278,65 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 784,60 | 576 | 2020 | 42,72% | 703,56 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1225,08 | 654 | 1565 | 44,86% | 1209,26 | |||||
| T29 | 7 | 905,27 | 488 | 545 | 49,72% | 1120,37 | |||||
| T-100 LT | 10 | 848,21 | 594 | 539 | 40,63% | 765,65 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 831,63 | 561 | 512 | 48,05% | 879,09 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 467,36 | 347 | 403 | 48,14% | 768,28 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1077,38 | 662 | 381 | 48,03% | 1100,49 | |||||
| E 75 | 9 | 917,50 | 423 | 328 | 41,16% | 573,89 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1013,95 | 609 | 328 | 47,87% | 753,51 | |||||
| Tiger II | 8 | 906,50 | 551 | 304 | 45,72% | 949,94 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 955,66 | 607 | 299 | 42,81% | 997,13 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 693,82 | 419 | 279 | 49,82% | 794,27 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1418,80 | 617 | 270 | 42,96% | 863,78 | |||||
| M103 | 9 | 812,82 | 438 | 251 | 49,00% | 571,77 | |||||
| T32 | 8 | 716,91 | 479 | 246 | 50,81% | 664,83 | |||||
| Tiger I | 7 | 871,98 | 458 | 219 | 47,95% | 1114,51 | |||||
| KV-1 | 5 | 475,34 | 335 | 216 | 49,54% | 916,70 | |||||
| 112 | 8 | 822,80 | 590 | 213 | 49,77% | 822,95 | |||||
| T110E3 | 10 | 1551,40 | 627 | 205 | 46,34% | 907,53 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 478,60 | 335 | 189 | 52,91% | 733,53 | |||||
| T20 | 7 | 509,69 | 410 | 186 | 46,77% | 558,99 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 322,29 | 227 | 164 | 46,95% | 739,84 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 334,99 | 241 | 155 | 49,68% | 727,40 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 579,24 | 382 | 155 | 51,61% | 791,28 | |||||
| T37 | 6 | 309,44 | 282 | 149 | 45,64% | 656,61 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 229,76 | 281 | 137 | 43,07% | 593,88 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 481,36 | 319 | 135 | 48,15% | 869,57 | |||||
| M6 | 6 | 424,22 | 305 | 134 | 47,76% | 486,04 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 102,82 | 151 | 133 | 43,61% | 35,42 | |||||
| M3 Lee | 4 | 249,62 | 207 | 123 | 47,15% | 813,78 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1001,93 | 548 | 122 | 38,52% | 871,84 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 897,31 | 538 | 122 | 35,25% | 758,22 | |||||
| Type T-34 | 5 | 274,45 | 267 | 119 | 39,50% | 516,06 | |||||
| AT 2 | 5 | 392,89 | 448 | 118 | 57,63% | 941,45 | |||||
| Object 704 | 9 | 1541,63 | 622 | 115 | 40,87% | 1007,69 | |||||
| Cromwell | 6 | 372,19 | 362 | 114 | 44,74% | 518,76 | |||||
| T95 | 9 | 1225,27 | 660 | 103 | 44,66% | 806,51 | |||||
| AT 8 | 6 | 579,26 | 421 | 103 | 51,46% | 925,17 | |||||
| 212A | 9 | 924,52 | 615 | 102 | 40,20% | 614,76 | |||||
| KV-2 | 6 | 399,32 | 361 | 98 | 41,84% | 437,13 | |||||
| Crusader | 6 | 186,89 | 240 | 96 | 40,63% | 275,05 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1147,19 | 693 | 88 | 52,27% | 1032,96 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1429,44 | 589 | 86 | 34,88% | 763,44 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1232,59 | 717 | 83 | 49,40% | 1232,33 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1099,65 | 558 | 82 | 43,90% | 810,33 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 819,88 | 689 | 80 | 55,00% | 1092,75 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 421,66 | 274 | 77 | 61,04% | 983,12 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 350,28 | 432 | 76 | 39,47% | 473,52 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1079,13 | 692 | 75 | 54,67% | 1200,91 | |||||
| LTTB | 8 | 535,80 | 553 | 75 | 42,67% | 756,49 | |||||
| T-28 | 4 | 226,92 | 204 | 74 | 48,65% | 593,21 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 576,73 | 547 | 74 | 40,54% | 763,83 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 876,28 | 572 | 71 | 43,66% | 826,52 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 944,10 | 559 | 71 | 43,66% | 604,88 | |||||
| Object 268 | 10 | 1465,21 | 577 | 71 | 38,03% | 780,08 | |||||
| E 100 | 10 | 1339,64 | 663 | 70 | 47,14% | 833,05 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 698,61 | 556 | 66 | 37,88% | 808,37 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 310,48 | 437 | 66 | 40,91% | 410,15 | |||||
| Covenanter | 5 | 148,61 | 213 | 64 | 53,13% | 354,31 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 651,76 | 547 | 63 | 42,86% | 979,53 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 84,15 | 252 | 60 | 40,00% | 3,98 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 444,47 | 397 | 59 | 47,46% | 2030,71 | |||||
| T110E5 | 10 | 1248,42 | 595 | 59 | 37,29% | 641,89 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 403,32 | 481 | 59 | 38,98% | 393,83 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 278,84 | 166 | 58 | 56,90% | 984,79 | |||||
| Alecto | 4 | 215,63 | 196 | 51 | 49,02% | 460,70 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 592,63 | 494 | 51 | 37,25% | 366,61 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 383,04 | 462 | 49 | 38,78% | 379,39 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 600,61 | 551 | 49 | 40,82% | 672,57 | |||||
| LTG | 7 | 632,59 | 570 | 49 | 42,86% | 1177,56 | |||||
| T92 | 8 | 568,11 | 520 | 46 | 36,96% | 809,93 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1031,35 | 569 | 43 | 30,23% | 773,98 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 146,64 | 164 | 42 | 50,00% | 314,25 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1272,90 | 688 | 41 | 48,78% | 1051,40 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 212,25 | 278 | 40 | 62,50% | 766,09 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 382,45 | 521 | 40 | 42,50% | 1481,32 | |||||
| Lago | 4 | 310,49 | 348 | 39 | 51,28% | 940,29 | |||||
| AT 7 | 7 | 845,05 | 654 | 38 | 57,89% | 1093,47 | |||||
| Comet | 7 | 354,26 | 382 | 35 | 48,57% | 367,23 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1120,46 | 601 | 35 | 45,71% | 971,29 | |||||
| MT-25 | 6 | 531,76 | 537 | 34 | 52,94% | 1558,81 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 339,12 | 410 | 33 | 36,36% | 699,83 | |||||
| AT 15 | 8 | 731,03 | 594 | 30 | 46,67% | 621,78 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 133,55 | 173 | 29 | 51,72% | 362,61 | |||||
| Matilda | 4 | 241,46 | 295 | 26 | 34,62% | 445,46 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 165,46 | 226 | 26 | 57,69% | 536,03 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 587,12 | 535 | 25 | 36,00% | 303,59 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 251,30 | 340 | 23 | 39,13% | 384,67 | |||||
| Valentine AT | 4 | 204,70 | 190 | 23 | 47,83% | 453,99 | |||||
| T-46 | 3 | 158,55 | 172 | 22 | 63,64% | 638,00 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 98,82 | 139 | 22 | 31,82% | 44,95 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 1697,36 | 656 | 22 | 36,36% | 767,80 | |||||
| Type 58 | 6 | 367,90 | 413 | 21 | 66,67% | 715,37 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 683,90 | 577 | 21 | 42,86% | 1103,03 | |||||
| Strv K | 9 | 1215,95 | 606 | 21 | 33,33% | 835,99 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 138,90 | 109 | 20 | 45,00% | 670,93 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 179,68 | 187 | 19 | 31,58% | 745,31 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 122,00 | 180 | 18 | 22,22% | 90,12 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 149,11 | 225 | 18 | 44,44% | 359,66 | |||||
| T-50-2 | 6 | 286,06 | 288 | 18 | 55,56% | 622,08 | |||||
| M3 Light | 3 | 167,18 | 172 | 17 | 47,06% | 627,19 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 684,88 | 585 | 16 | 50,00% | 660,68 | |||||
| M46 Patton | 9 | 726,27 | 484 | 15 | 33,33% | 336,75 | |||||
| Churchill I | 5 | 491,93 | 374 | 14 | 42,86% | 867,18 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 113,93 | 129 | 14 | 35,71% | 401,98 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 767,43 | 488 | 14 | 28,57% | 1011,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 69,69 | 125 | 13 | 53,85% | 148,63 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 423,50 | 509 | 12 | 33,33% | 1042,70 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 106,09 | 127 | 11 | 18,18% | 234,42 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1009,73 | 595 | 11 | 36,36% | 832,19 | |||||
| LTP | 3 | 221,00 | 232 | 11 | 54,55% | 1008,97 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 104,60 | 258 | 10 | 40,00% | 326,55 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 90,70 | 138 | 10 | 40,00% | 60,88 | |||||
| T25 AT | 7 | 738,60 | 545 | 10 | 50,00% | 915,58 | |||||
| M2 Light | 2 | 86,56 | 187 | 9 | 44,44% | 130,21 | |||||
| AMX 40 | 4 | 95,44 | 331 | 9 | 66,67% | 341,93 | |||||
| L-60 | 2 | 71,22 | 252 | 9 | 44,44% | 167,38 | |||||
| T803 | 11 | 1256,89 | 659 | 9 | 44,44% | 561,29 | |||||
| E 75 TS | 8 | 472,75 | 272 | 8 | 12,50% | 191,37 | |||||
| Renault FT | 1 | 61,71 | 69 | 7 | 28,57% | 87,55 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 101,29 | 130 | 7 | 28,57% | 238,59 | |||||
| Conqueror | 9 | 1159,29 | 636 | 7 | 42,86% | 714,60 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 219,86 | 354 | 7 | 42,86% | 480,55 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 44,17 | 123 | 6 | 33,33% | 1,03 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 103,83 | 213 | 6 | 50,00% | 252,77 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 115,50 | 121 | 6 | 16,67% | 261,18 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 14,20 | 54 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 45,60 | 109 | 5 | 60,00% | 164,93 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 84,40 | 187 | 5 | 40,00% | 184,37 | |||||
| BT-7 | 4 | 355,25 | 508 | 4 | 75,00% | 1587,99 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 761,50 | 502 | 4 | 25,00% | 1242,14 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 978,50 | 485 | 4 | 25,00% | 379,09 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1152,00 | 700 | 4 | 50,00% | 1158,11 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 374,25 | 585 | 4 | 50,00% | 841,49 | |||||
| T1E6 | 2 | 156,25 | 170 | 4 | 25,00% | 534,68 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 666,00 | 446 | 4 | 25,00% | 875,78 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 110,67 | 128 | 3 | 33,33% | 303,76 | |||||
| A-20 | 5 | 136,33 | 299 | 3 | 0,00% | 194,03 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 848,33 | 537 | 3 | 33,33% | 804,49 | |||||
| MKA | 2 | 205,00 | 336 | 3 | 33,33% | 627,89 | |||||
| T-45 | 2 | 210,00 | 297 | 3 | 33,33% | 720,54 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 896,67 | 603 | 3 | 33,33% | 588,95 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 85,00 | 125 | 2 | 0,00% | 219,24 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 29,50 | 76 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| Caernarvon | 8 | 134,50 | 364 | 2 | 50,00% | 123,93 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 205,50 | 176 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 630,50 | 256 | 2 | 0,00% | 288,20 | |||||
| StuG IV | 5 | 597,50 | 574 | 2 | 50,00% | 1599,81 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 54,00 | 127 | 1 | 100,00% | 284,86 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 228,00 | 433 | 1 | 100,00% | 1362,47 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 163,00 | 255 | 1 | 100,00% | 872,23 | |||||
| T-26 | 2 | 81,00 | 113 | 1 | 100,00% | 402,81 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1432,00 | 643 | 1 | 100,00% | 1211,14 | |||||
| Grille 15 | 10 | 0,00 | 413 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMR 35 | 2 | 167,00 | 360 | 1 | 100,00% | 748,45 | |||||
| T-116 | 3 | 0,00 | 34 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-29 | 3 | 221,00 | 215 | 1 | 100,00% | 736,54 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 449,00 | 441 | 1 | 0,00% | 292,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 90,00 | 909 | 1 | 100,00% | 442,70 | |||||
| T78 | 6 | 0,00 | 111 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Kampfotty
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 17630 | 0 | 24 | 41 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,76 | 0,00 | 9,21 | 9,22 | ||||
| Galibiyetler | 8003 | 45,39% | 0 | 0,00% | 8 | 33,33% | 12 | 29,27% |
| Yenilgiler | 9378 | 53,19% | 0 | 0,00% | 16 | 66,67% | 29 | 70,73% |
| Berabere | 249 | 1,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 3937 | 22,33% | 0 | 0,00% | 3 | 12,50% | 5 | 12,20% |
| İmha edilen Tanklar | 10385 | 0,59 | 0 | 0,00 | 11 | 0,46 | 24 | 0,59 |
| Yoketme Oranı | 0,76 | 0,00 | 0,52 | 0,67 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 17980 | 1,02 | 0 | 0,00 | 31 | 1,29 | 51 | 1,24 |
| Verilen Hasar | 859,27 | 0,00 | 968,58 | 1.148,05 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 9730 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 6142 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 524,95 | 0,00 | 378,25 | 405,88 | ||||
| WN7 | 756,33 | 0,00 | 492,15 | 574,20 | ||||
| WN8 | 900,79 | 0,00 | 760,71 | 1024,33 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 17630 | |
| Ortalama Seviye | 7,76 | |
| Galibiyetler | 8003 | 45,39% |
| Yenilgiler | 9378 | 53,19% |
| Berabere | 249 | 1,41% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 3937 | 22,33% |
| İmha edilen Tanklar | 10385 | 0,59 |
| Yoketme Oranı | 0,76 | |
| Tespit edilen Tanklar | 17980 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 859,27 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 9730 | 0,55 |
| Üs savunma Puanı | 6142 | 0,35 |
| Deneyim | 524,95 | |
| WN7 | 756,33 | |
| WN8 | 900,79 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 24 | |
| Ortalama Seviye | 9,21 | |
| Galibiyetler | 8 | 33,33% |
| Yenilgiler | 16 | 66,67% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 3 | 12,50% |
| İmha edilen Tanklar | 11 | 0,46 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | |
| Tespit edilen Tanklar | 31 | 1,29 |
| Verilen Hasar | 968,58 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 378,25 | |
| WN7 | 492,15 | |
| WN8 | 760,71 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 41 | |
| Ortalama Seviye | 9,22 | |
| Galibiyetler | 12 | 29,27% |
| Yenilgiler | 29 | 70,73% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 5 | 12,20% |
| İmha edilen Tanklar | 24 | 0,59 |
| Yoketme Oranı | 0,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 51 | 1,24 |
| Verilen Hasar | 1.148,05 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 405,88 | |
| WN7 | 574,20 | |
| WN8 | 1024,33 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen