Kalyp

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 07/02/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4092903990
Ortalama Seviye8,000,0010,0010,00
Galibiyetler2009749,10%00,00%2051,28%4651,11%
Yenilgiler2019849,35%00,00%1948,72%4448,89%
Berabere6341,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1210629,58%00,00%1025,64%2224,44%
İmha edilen Tanklar320000,7800,00320,82710,79
Yoketme Oranı1,110,001,101,04
Tespit edilen Tanklar371380,9100,00391,00800,89
Verilen Hasar1.184,980,001.885,101.979,11
Düşman üssü işgal puanı498381,2200,00240,621661,84
Üs savunma Puanı168000,4100,00300,77300,33
Deneyim637,070,00752,79752,20
WN71005,910,001115,551063,76
WN81282,100,001558,571618,16
Toplam
Savaşlar40929
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler2009749,10%
Yenilgiler2019849,35%
Berabere6341,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1210629,58%
İmha edilen Tanklar320000,78
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar371380,91
Verilen Hasar1.184,98
Düşman üssü işgal puanı498381,22
Üs savunma Puanı168000,41
Deneyim637,07
WN71005,91
WN81282,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar39
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler2051,28%
Yenilgiler1948,72%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1025,64%
İmha edilen Tanklar320,82
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar391,00
Verilen Hasar1.885,10
Düşman üssü işgal puanı240,62
Üs savunma Puanı300,77
Deneyim752,79
WN71115,55
WN81558,57
Son 30 gün
Savaşlar90
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler4651,11%
Yenilgiler4448,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2224,44%
İmha edilen Tanklar710,79
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar800,89
Verilen Hasar1.979,11
Düşman üssü işgal puanı1661,84
Üs savunma Puanı300,33
Deneyim752,20
WN71063,76
WN81618,16
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar67000
Galibiyetler2740,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4059,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1928,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.652,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı570,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,1800,0000,0000,00
Deneyim669,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar67
Galibiyetler2740,30%
Yenilgiler4059,70%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1928,36%
İmha edilen Tanklar360,54
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar80,12
Verilen Hasar1.652,79
Düşman üssü işgal puanı570,85
Üs savunma Puanı120,18
Deneyim669,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler562,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere225,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar721,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim180,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere225,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,13
Yoketme Oranı0,13
Tespit edilen Tanklar30,38
Verilen Hasar721,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim180,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler842,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1157,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar631,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.167,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı70,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı432,2600,0000,0000,00
Deneyim405,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler842,11%
Yenilgiler1157,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar631,58%
İmha edilen Tanklar140,74
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar150,79
Verilen Hasar1.167,53
Düşman üssü işgal puanı70,37
Üs savunma Puanı432,26
Deneyim405,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar874000
Galibiyetler35640,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler51158,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere70,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28732,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4810,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5920,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.485,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13871,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı28153,2200,0000,0000,00
Deneyim644,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar874
Galibiyetler35640,73%
Yenilgiler51158,47%
Berabere70,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar28732,84%
İmha edilen Tanklar4810,55
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar5920,68
Verilen Hasar1.485,46
Düşman üssü işgal puanı13871,59
Üs savunma Puanı28153,22
Deneyim644,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler735,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1365,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.494,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı40,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı251,2500,0000,0000,00
Deneyim492,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler735,00%
Yenilgiler1365,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%
İmha edilen Tanklar120,60
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar140,70
Verilen Hasar1.494,10
Düşman üssü işgal puanı40,20
Üs savunma Puanı251,25
Deneyim492,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (367)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81520,92825162550,95%1848,22
AMBT 81550,59818122652,12%1823,22
SDP wz 66 Grom 81691,9383273551,29%1875,78
SU-130PM 81632,5179372350,62%1758,10
Object 268101909,8161970145,65%1341,16
122 TM 81419,4680169752,22%1694,97
T-549986,3558364044,22%875,59
IS-4101773,8570361747,49%1321,25
Type 5 Heavy101632,6671755543,78%990,56
212A91133,3261753348,78%906,55
Caernarvon Action X 81057,0876750149,10%1187,18
Type 59 G 81107,1777249349,70%1391,26
IS7736,1348347048,09%943,34
Object 70491859,1460343855,71%1712,31
IS-381359,3553941447,58%1718,23
KV-26796,8657239949,62%1384,10
T-1091576,3459239242,60%1526,13
Grille 15102103,7067738947,30%1547,63
Bat.-Châtillon Bourrasque 81345,2580138354,31%1621,24
SU-14-281269,8044337850,26%1591,06
ELC EVEN 90 8494,5776337458,02%971,80
MT-256278,3742436449,73%712,00
Tiger II8892,4451135149,00%917,02
LT-432 8639,0674934454,07%1201,40
P.44 Pantera8967,4563933645,83%1090,67
T78 6993,7266933652,98%1467,10
T-34-856534,1531833549,85%952,90
Caernarvon8818,8152333248,19%768,51
ISU-15281391,3153631852,52%1602,12
Super Hellcat 7810,9558130649,35%1139,01
FV3046546,7029630447,37%865,78
BT-22146,8019429450,34%645,95
FV4005 Stage II101539,6860429346,42%1059,98
T-448656,3954528251,06%782,75
Object 261101280,4870328250,71%1040,89
Manticore10815,6574727948,39%865,93
50TP prototyp 81317,4580327753,79%1532,64
Tiger (P)71144,6859827653,99%1627,69
T2971271,2871727557,45%1887,76
SU-1006630,5438827152,03%1121,74
KV-856554,4844526450,76%860,53
Ferdinand81260,2358326248,09%1291,53
IS-M8817,2859624543,27%755,87
E 100101867,7574624047,50%1437,65
Jagdpanzer E 100101995,9271923754,85%1422,72
Object 777 Version II 91336,5174623748,95%1159,19
SU-861030,0242123249,14%1685,45
IS-7102249,3990923154,55%1951,66
M-IV-Y 81286,5677522747,58%1374,43
T-505104,4928322648,23%163,10
Type 5 Chi-Ri7635,9240622546,22%850,62
Type 3 Chi-Nu5360,4738322553,78%941,45
Object 703 Version II 81373,3683122545,78%1403,66
Type 4 Chi-To6420,5331622140,27%563,58
SU-855387,1528421753,46%856,52
Jagdtiger91131,5062721749,77%789,34
Black Prince7951,1960621556,74%1427,02
KV-137461,9433221348,83%606,54
Strv 103B102135,8170620845,19%1445,90
T-345180,5620420243,56%264,27
SU-1527628,9836620048,50%789,60
Hirschkäfer112181,4374319151,31%1413,93
AMX M4 mle. 49 Liberté 8935,6768318845,74%953,53
Conqueror91186,1369518743,85%915,77
45TP Habicha7855,5263418650,54%1095,29
Type 4 Heavy91031,0970318254,95%874,22
T-437752,4046218153,04%1229,30
STA-18679,6252217939,11%615,34
Maus102050,5183317850,00%1679,20
Rheinmetall Panzerwagen10865,6566116842,26%763,27
FV2078881,8764516151,55%890,36
SU-54627,0924515944,03%1683,09
Controcarro 1 Mk. 291511,1281415558,06%1310,11
K-91101719,7072215549,03%1267,12
50TP Tyszkiewicza91324,6069315144,37%1010,86
T-100 LT10665,4165815046,67%614,36
O-Ho81034,6267314744,90%1028,81
Churchill I5615,0342914651,37%1445,97
Progetto C50 mod. 6691535,5376714546,21%1426,75
SU-100Y 6801,7053114341,26%1209,49
M48A5 Patton101928,3376814249,30%1519,76
Object 277101329,7560314238,73%819,64
IS-2 shielded 71210,1774314245,77%1546,41
T110E5101970,4681214149,65%1413,37
IS-2-II8927,4363114141,84%855,84
60TP Lewandowskiego101718,6567513941,01%1125,96
Object 26391470,1869513948,92%1227,03
53TP Markowskiego81067,8771013354,14%1169,75
STB-1101368,7159713336,09%828,81
Hotchkiss EBR7183,7441213345,86%166,30
Strv 103-091459,6970913256,06%1290,39
KV-15579,8245912853,91%1360,11
Ho-Ri 3102086,5466112640,48%1357,62
BT-7497,9214412549,60%161,50
UDES 038986,3756612545,60%859,73
MS-1194,3616612345,53%316,01
SU-1018975,8559912346,34%974,00
Leopard 1102256,7382112251,64%1926,13
Spähpanzer Ru 2519699,9362012243,44%888,05
AMX 13 909711,6467912147,11%1001,82
AMX M4 mle. 54102048,5475012046,67%1408,50
Object 705A101838,7672811944,54%1314,15
T9591719,4274811846,61%1389,00
E 7591207,6065011844,07%916,07
VK 100.01 (P)81397,6980411847,46%1674,06
A-20585,0917711744,44%57,43
WZ-111-1G FT81188,1162911645,69%1211,01
Object 70591159,2365011640,52%816,67
VK 75.01 (K) 81363,5780611648,28%1568,46
ST-62 Version 2 101960,3584411554,78%1564,50
UDES 14 Alt 58859,6959111442,98%865,83
CS-63101862,6175611446,49%1513,53
FV380591163,8065111439,47%1010,31
Progetto M40 mod. 65102000,3370711040,91%1478,88
Ares 90101951,6185510953,21%1672,97
Waffenträger auf Pz. IV91709,1967210847,22%1401,56
LTG7391,8347110746,73%596,95
Emil II91441,4277310651,89%1211,50
Object 907 101716,9883810658,49%1397,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81276,6560810643,40%1110,91
Leopard 120 Verbessert111811,8074810651,89%1280,33
T328666,6752110536,19%449,91
AMX 13 10510886,0466510545,71%885,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5349,6129910550,48%891,41
Churchill VII6748,9149910350,49%1408,15
Centurion Mk. 7/191476,9872210345,63%1372,80
Tortoise91975,9993110256,86%1778,56
GSOR 3301 AVR FS9697,0874710254,90%1031,91
Bat.-Châtillon 25 t101977,0675610142,57%1594,75
KV-37892,9166310156,44%1165,00
M66747,5554610054,00%1261,40
FV215b (183) 101761,546739946,46%1184,08
TNH T Vz. 5191640,968719661,46%1613,49
Bishop5433,842689650,00%907,55
leKpz Borkenkäfer11973,497539650,00%969,49
Progetto CC55 mod. 5481165,197069545,26%1296,55
Concept No. 5101592,436779547,37%1030,71
T26E5 8965,797069543,16%979,67
TNH 105/100081177,457139441,49%1302,60
11081081,847109347,31%1131,23
M10391129,386889247,83%915,87
FV230 Canopener102400,938759248,91%1772,08
Tiger I71160,246999054,44%1593,58
AMX 12 t6522,875479055,56%1454,86
WZ-113G FT102400,138299051,11%1796,98
AMX 50 Foch91629,337629052,22%1400,28
T1 Heavy5662,734588860,23%1743,99
AMX 50 B101975,247568851,14%1526,10
WZ-111G FT91823,556868838,64%1360,28
Crusader 5.5-in. SP7543,795028749,43%626,06
Super Conqueror101656,446728737,93%978,56
AMX 65 t8937,866078740,23%962,54
VK 30.01 (P)6582,485438550,59%985,07
AMX M4 mle. 5191680,528588556,47%1484,51
Sturer Emil7943,025988459,52%1331,92
T110E4102303,848148350,60%1700,14
WZ-111 model 1-491329,667538248,78%1214,31
O-Ni7939,347158256,10%1148,67
SU-263406,111918149,38%1328,81
IS-3-II91330,496548032,50%1027,90
T2881404,417347939,24%1345,94
Cobra 91567,387647951,90%1307,22
Emil I81250,726887842,31%1169,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91452,287837850,00%1365,26
DBV-152 102015,436677748,05%1202,69
VK 45.02 (P) Ausf. A8986,446667744,16%993,88
Panhard EBR 10510484,455557639,47%283,26
Škoda T 5091518,257877556,00%1442,14
Strv 107-12112590,797607545,33%1672,85
Object 430U101797,367637548,00%1430,81
Taschenratte112285,969757254,17%1467,17
Lion 101588,257067251,39%1248,59
WZ-12091241,667407150,70%1167,65
AT 1581068,237186952,17%1061,80
M46 Patton91416,207276946,38%1285,42
BZ-75102180,048986957,97%1717,43
STA-2 81036,177416949,28%1413,70
FV217 Badger102163,198716758,21%1595,18
56TP 81579,548616755,22%1813,90
Konštrukta T-34/1007605,655526646,97%751,65
T28 Prototype81459,276936640,91%1455,99
Object 4168949,356416651,52%1124,36
T3091723,188326564,62%1612,95
CS-538821,066196448,44%966,59
LHMTV8614,867256457,81%1130,51
StuG IV 5323,983726453,13%659,97
Type 71102056,219626264,52%1654,43
O-I6539,364866142,62%804,41
T25/27864,306126157,38%1150,49
T-54 ltwt.9406,005436142,62%333,00
ST-II101932,237126134,43%1313,99
Ikv 90 Typ B7733,534926045,00%836,05
Vickers Medium Mk. II2205,752725957,63%1132,72
Bat.-Châtillon 25 t AP91048,406785846,55%944,49
Char Mle. 75 9706,335805850,00%812,50
T25 AT7969,305965742,11%1114,67
SU-100M17715,165675754,39%886,89
LTTB8198,654095735,09%51,41
Vz. 44-171165,916955633,93%1439,07
AMX M4 mle. 457651,005895657,14%769,85
BDR G1 B5477,764655554,55%903,13
Vz. 68 Squall 8553,565465437,04%693,56
Matilda Black Prince 5615,566525451,85%1779,96
UDES 169984,835115328,30%609,74
Char Futur 4 91777,748625352,83%1624,44
Nashorn6755,494845147,06%1200,23
VK 30.02 (M)6671,455575147,06%1134,37
XM57 81618,268515058,00%1515,75
Centurion Mk. I8840,316614953,06%1022,71
AT 771005,657814963,27%1276,55
Birch Gun4202,801834953,06%655,98
Indien-Panzer81095,187334957,14%1335,47
P.43 bis6503,314514839,58%704,61
GSOR 1006 Scheme 79856,695684841,67%504,80
Strv 746389,264324652,17%558,49
M36 Jackson6683,874824641,30%938,74
Matilda4270,292494551,11%637,14
Toro 91849,338014542,22%1608,12
Prototipo 6 81938,989514557,78%1989,41
AMX 50 1008734,985344438,64%552,25
T-34-2G FT7939,506454461,36%1303,55
FV4004 Conway91726,076234440,91%1294,13
T-50-2 6325,734424450,00%708,05
40TP Habicha6393,584374351,16%616,68
M3 Lee4258,932334355,81%928,56
AMX AC mle. 488817,765904252,38%781,90
Object 268 Version 4101441,606634242,86%886,06
FV4202 8768,646824252,38%934,89
VK 72.01 (K) 101869,736954141,46%988,46
TKS z n.k.m. 20 mm 2200,233774040,00%901,81
25TP KSUST II585,752454032,50%1,68
NC 70 Błyskawica102020,897663847,37%1440,14
ARL 446508,514693751,35%714,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4204,723083641,67%487,73
BZT-70 101748,549643571,43%1220,39
T-832 81626,858383345,45%1622,27
Leo7616,095553250,00%845,86
Prototipo Standard B91534,417753256,25%1359,87
Pz.Sfl. IC 4561,974733237,50%1618,44
WZ-132-110828,817273151,61%840,46
WZ-111 model 5A101630,266963138,71%1076,77
SU-85B4358,972663145,16%858,72
T-1506610,004903145,16%895,25
Leopard Prototyp A9808,655203135,48%442,97
WZ-132A9406,236913060,00%506,85
T-34-85M 6591,074763033,33%744,79
Type 619815,755452842,86%532,75
SU-76M4231,822982864,29%655,99
AT 86771,296392850,00%1339,91
VK 30.02 (D)71095,418712759,26%1974,98
Type 1 Chi-He4289,853412646,15%827,60
WZ-1328535,157332657,69%912,36
Controcarro 3 Minotauro102047,808972568,00%1500,13
P.435389,184042250,00%936,07
Ho-Ri 191332,557022263,64%1064,68
Type 97 Chi-Ha3293,902682142,86%952,19
SDP 58 Kilana81230,196022138,10%1211,50
M-III-Y8617,555402045,00%442,86
Lorraine 50 t 91338,606202035,00%1054,91
B14197,213271963,16%495,29
CS-5991226,747371952,63%1017,88
TVP T 50/51101908,727911855,56%1655,08
SU-182164,391141838,89%863,49
Conqueror Gun Carriage10878,786771861,11%680,72
T28 Concept 7947,226001838,89%1111,01
T-284310,533001782,35%1127,91
T-34-28780,246491747,06%841,92
Sexton II3194,121991776,47%869,11
M-II-Y7953,297241752,94%1151,95
AE Phase I 91508,187231741,18%1246,27
DZT-159 91890,658161741,18%1936,15
Strv m/425274,694131675,00%737,04
Vickers Medium Mk. III3218,752721631,25%757,29
SMV CC-6781000,007401662,50%1132,80
AT 25623,695221650,00%1632,53
Object 14010920,566381650,00%585,07
BT-7 artillery 3380,385031656,25%1476,53
Vickers Medium Mk. I1112,731251546,67%437,57
14TP427,872191546,67%85,25
T-463201,802481560,00%906,82
SDP 60 Gonkiewicza91954,007771533,33%1998,15
AMX 50 Foch B102096,808741566,67%1657,40
T110E3102074,797561450,00%1415,77
Object 430 Version II91033,717031464,29%925,62
GSR 3301 Setter7109,073801450,00%121,83
Vz. 55101470,386401338,46%784,35
Type 95 Heavy4241,153561346,15%643,45
O-I Experimental5493,236211353,85%976,80
Loyd Gun Carriage2128,691401346,15%755,13
Bat.-Châtillon 12 t8614,317491369,23%1217,81
P26/404342,833641258,33%881,84
Comet7823,00420128,33%1001,25
KV-1 shielded 5559,006861258,33%1074,56
WZ-131G FT6692,274551145,45%1058,02
Pz.Kpfw. VII101678,647831154,55%1207,23
Object 43091744,367201136,36%1644,70
KPz 3 Projekt 07 HK 91462,736681154,55%1371,06
Pz.Kpfw. 38 (t)3114,801661050,00%248,79
CS-4471552,209661050,00%2781,76
UDES 15/16101777,106631040,00%1172,07
Heavy Tank No. VI 61121,707541050,00%1800,29
Cromwell B 6797,506841060,00%1597,09
LTP 3184,302471070,00%935,62
Dicker Max 6942,305741050,00%1708,70
T-54 first prototype 8678,607401060,00%856,65
Chrysler K 81123,709851090,00%1355,58
Bretagne Panther 6516,204471030,00%714,36
AMX Canon d'assaut 105 81204,906941050,00%1278,56
WZ-120-1G FT 81114,207531060,00%1166,47
AMX 404138,56311955,56%383,46
FV601 Saladin8889,00641944,44%886,99
P.43 ter7423,38388825,00%347,69
M2 Medium Tank375,75197862,50%209,97
E 50 Ausf. M101626,25685837,50%1030,99
Kampfpanzer 67102783,88971862,50%2234,06
T1 Cunningham18,86111785,71%261,00
Kranvagn101366,86723757,14%1016,41
Rinoceronte102059,86639728,57%1476,58
Leichttraktor143,4380742,86%20,28
SMV CC-5671067,43795771,43%1444,17
Vz. 60S Dravec 101610,57949771,43%1072,51
Lago4254,33263633,33%526,40
Sav m/434232,83211633,33%393,22
IS-27467,33543666,67%567,00
60G FT5688,00331616,67%1217,18
AMX ELC bis5194,33291650,00%449,33
Panhard AMD 178B640,00272650,00%112,29
SU-2-122 5576,33499650,00%1365,20
Type 586454,60482560,00%780,10
T57 Heavy101871,40746540,00%1357,79
Carro da Combattimento 45 t 101504,80831560,00%1208,98
Projet Louis 91029,00991580,00%1631,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2127,20202540,00%383,42
Pz.Kpfw. 35 (t)2118,75166425,00%410,12
Ikv 65 Alt II6917,506554100,00%1787,98
Centurion Action X101292,00823475,00%1067,46
PTZ-78111079,00574425,00%284,47
Type 1 Ho-Ni II 41150,00997450,00%2978,73
T 55A 91067,00606425,00%808,76
Chi-Ni2176,00193333,33%706,99
Strv m/38287,33150333,33%113,46
Strv m/40L3135,67215333,33%213,23
12110643,00833366,67%453,33
M-V-Y101022,3330730,00%436,26
Obsidian 8989,00887366,67%1376,74
T-45 2344,33490333,33%1451,27
T1E6 2198,00277366,67%967,05
AT-12490,00284250,00%2054,48
AMX 383108,50204250,00%179,59
HWK 128606,0011472100,00%1168,21
HWK 30 8122,00402250,00%139,07
Pz.Kpfw. T 15 356,005820,00%0,00
Strv fm/211148,0012710,00%636,83
Renault FT150,003301100,00%280,66
Cromwell6157,003621100,00%270,84
4TP136,002141100,00%261,00
Renault NC-311161,008010,00%617,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6345,0017410,00%490,94
ERAC 105 Proto 9296,0010191100,00%378,43
Convert. Medium Tank T3 3277,005481100,00%839,81
M24E2 Super Chaffee 60,0021610,00%0,00
Škoda T 27 81215,008701100,00%1601,72
M16/43 Sahariano 3442,0031110,00%1112,57
Chrysler MTC 2TC 83137,0015441100,00%4275,14
Light Mk. VIC 218,001421100,00%261,00
43 M. Toldi III 3276,007131100,00%1681,15
SU-100I 51695,0010531100,00%4189,74

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 07/02/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/02/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 14/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/12/2014
Ayrıldı: 07/12/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/12/2014
Ayrıldı: 14/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 17/12/2014
Ayrıldı: 06/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/10/2016
Ayrıldı: 21/01/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/03/2017
Ayrıldı: 19/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/10/2019
Ayrıldı: 03/12/2019