KOLARZ1986

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28010492238
Ortalama Seviye7,768,259,008,85
Galibiyetler1313846,90%00,00%3639,13%10845,38%
Yenilgiler1454751,94%4100,00%5458,70%12652,94%
Berabere3251,16%00,00%22,17%41,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar419314,97%00,00%1314,13%3213,45%
İmha edilen Tanklar146710,5220,50390,42990,42
Yoketme Oranı0,620,500,490,48
Tespit edilen Tanklar355541,2730,751351,473961,66
Verilen Hasar883,851.095,001.074,671.089,38
Düşman üssü işgal puanı129570,4600,00590,642401,01
Üs savunma Puanı71190,2500,0000,00190,08
Deneyim566,18414,50637,20690,68
WN7781,83498,69597,31728,73
WN8844,94976,58741,67841,20
Toplam
Savaşlar28010
Ortalama Seviye7,76
Galibiyetler1313846,90%
Yenilgiler1454751,94%
Berabere3251,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar419314,97%
İmha edilen Tanklar146710,52
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar355541,27
Verilen Hasar883,85
Düşman üssü işgal puanı129570,46
Üs savunma Puanı71190,25
Deneyim566,18
WN7781,83
WN8844,94
Son 24 saat
Savaşlar4
Ortalama Seviye8,25
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar1.095,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim414,50
WN7498,69
WN8976,58
Son 7 gün
Savaşlar92
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler3639,13%
Yenilgiler5458,70%
Berabere22,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar1314,13%
İmha edilen Tanklar390,42
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar1351,47
Verilen Hasar1.074,67
Düşman üssü işgal puanı590,64
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim637,20
WN7597,31
WN8741,67
Son 30 gün
Savaşlar238
Ortalama Seviye8,85
Galibiyetler10845,38%
Yenilgiler12652,94%
Berabere41,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar3213,45%
İmha edilen Tanklar990,42
Yoketme Oranı0,48
Tespit edilen Tanklar3961,66
Verilen Hasar1.089,38
Düşman üssü işgal puanı2401,01
Üs savunma Puanı190,08
Deneyim690,68
WN7728,73
WN8841,20
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler333,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler666,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.724,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim510,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler333,33%
Yenilgiler666,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar60,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar40,44
Verilen Hasar1.724,56
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim510,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere133,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar362,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim839,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler00,00%
Berabere133,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar362,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim839,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar92,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar329,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim664,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar92,25
Verilen Hasar329,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim664,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1759000
Galibiyetler81746,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler90351,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere392,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44525,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5970,3400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14340,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar579,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22761,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5980,3400,0000,0000,00
Deneyim470,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar1759
Galibiyetler81746,45%
Yenilgiler90351,34%
Berabere392,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar44525,30%
İmha edilen Tanklar5970,34
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar14340,82
Verilen Hasar579,22
Düşman üssü işgal puanı22761,29
Üs savunma Puanı5980,34
Deneyim470,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar127000
Galibiyetler5039,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7659,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2721,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar410,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,410,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1030,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.349,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1961,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2531,9900,0000,0000,00
Deneyim562,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar127
Galibiyetler5039,37%
Yenilgiler7659,84%
Berabere10,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar2721,26%
İmha edilen Tanklar410,32
Yoketme Oranı0,41
Tespit edilen Tanklar1030,81
Verilen Hasar1.349,87
Düşman üssü işgal puanı1961,54
Üs savunma Puanı2531,99
Deneyim562,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (461)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T675407,17404118248,31%794,20
FV4005 Stage II101167,62542117244,03%686,12
Strv S1 81035,1258493847,44%946,35
Object 261101110,8660679845,11%787,54
Rheinmetall Skorpion G 8806,8654169944,21%644,47
Object 279 early 101712,8977869645,83%933,66
Strv 103B101465,7060566745,43%886,39
Cromwell6297,5137064244,24%350,10
Lorraine 40 t 8922,2760160246,35%936,20
Panhard EBR 75 (FL 10) 8358,0051156447,52%388,88
Tortoise91643,2483349453,24%1351,47
Progetto M35 mod. 46 8974,4362743045,35%948,43
A-32 4625,9064138448,96%1460,19
UDES 038967,4457035547,32%942,00
IS-381019,9668033550,45%1077,39
AMX 13 57 7493,5461033548,66%787,61
T26E4 SuperPershing 8672,7158333444,31%636,55
Panhard EBR 10510927,3466331745,11%947,10
LT-432 8453,2556430046,00%605,33
IS-6 8729,9661229149,14%625,72
SU-130PM 81090,7665227150,92%981,61
Crusader6166,0720726642,86%242,10
G.W. E 100101283,0260626245,80%989,81
T-34-85 Rudy 6528,2652125951,35%833,49
E 25 7662,4554225849,61%788,03
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4452,1553025752,53%1177,50
Kranvagn101349,1166825645,31%844,62
Type 5 Heavy101505,3874624052,50%988,84
Object 268 Version 4101625,5971223650,00%1134,92
STG Guard 81031,4565223146,75%1088,33
Bat.-Châtillon 25 t101024,2055322837,72%552,42
Cruiser Mk. I1125,2918221850,92%527,81
Leopard 1101949,8469019143,46%1559,20
M2 Light2134,2922118745,45%380,54
Object 252U Defender 81215,6777318152,49%1349,99
Progetto M40 mod. 65101362,5268117752,54%981,67
Object 277101239,2463517745,20%805,78
IS-3A 81262,9176917447,13%1243,91
Bat.-Châtillon 12 t8372,7047017144,44%437,13
KV-15394,5842517055,88%763,58
leKpz M 41 90 mm 8437,6150116341,72%517,15
50TP prototyp 81017,0970215853,16%1036,07
Somua SM 81201,8078715255,92%1239,69
AMX ELC bis5222,0635214842,57%501,37
M40/M4381215,9068314645,89%1153,73
Jagdpanzer E 100101779,5667714650,00%1142,94
Bat.-Châtillon Bourrasque 81152,1870614644,52%1208,82
Object 430U101312,6560914242,25%874,55
Object 140101053,6260113942,45%620,85
E 75 TS 81537,3692113855,07%2104,61
Type 62 7464,9656213647,06%832,78
Cromwell B 6650,6660213452,24%1148,68
Strv 103-091020,6651013237,12%615,86
T110E4101332,7863312446,77%736,80
T-22 medium 101122,4964111843,22%701,72
Super Conqueror101968,5376611745,30%1517,18
KV-2 (R) 6777,1956311641,38%1109,11
WZ-120-1G FT 8757,0159211547,83%622,11
T-34-856399,4350211460,53%722,73
Object 43091307,7870811351,33%1090,41
BZ-176 81213,5680611350,44%1099,88
AMX 13 757390,1242811143,24%571,75
T92 HMC101187,2958010947,71%885,56
Manticore10579,7059210541,90%416,84
Emil I8792,9064410448,08%707,55
Lorraine 155 mle. 518797,3162310049,00%859,49
Type 64 6205,543549535,79%195,64
T26E5 8698,616859353,76%704,41
WZ-111 model 5A101263,975889135,16%656,15
AMX 12 t6282,934199146,15%568,28
AMX 50 1008963,635879041,11%855,39
Conqueror91184,826869047,78%1001,67
T-345177,252758951,69%306,09
Object 268101271,355848840,91%612,42
AMX 50 Foch (155) 101529,206348850,00%1010,36
AMX 13 F3 AM6522,484788751,72%662,71
Object 260 101872,766808634,88%1142,66
60TP Lewandowskiego101263,076748550,59%774,98
HWK 30 8404,005048342,17%438,84
T92 8335,945348252,44%466,11
Ikv 65 Alt II6464,774227846,15%693,49
STB-1101722,958277758,44%1513,23
M4A3E8 Fury 6387,864897748,05%557,17
1108640,035437644,74%488,29
Pudel 6510,744907450,00%762,89
Object 452K 101618,627637454,05%1193,90
Ikv 90 Typ B7460,864827354,79%546,64
CS-52 LIS 81016,566187341,10%1003,48
E 7592461,699967252,78%2945,01
SU-122-44 7688,695067245,83%716,54
Bisonte C45 81343,967937145,07%1503,10
Bat.-Châtillon 155 58101029,216307052,86%832,00
Emil II9896,445836838,24%520,87
M53/M5591253,566266850,00%1120,55
Kampfpanzer 07 RH 81317,368456753,73%2159,40
Object 703 Version II 81173,067446640,91%1184,79
Leo7506,254906544,62%574,69
Škoda T 56 81114,626706550,77%898,54
TL-7 91275,816376338,10%847,80
Lansen C 8798,355566238,71%676,90
Vz. 55101397,496416137,70%754,08
Versuchspanzer 5791100,157306150,82%739,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,653536048,33%843,40
Caliban 8832,306066045,00%697,80
Panther mit 8,8 cm L/71 8447,864975841,38%330,02
KV-26294,673505747,37%285,80
M24 Chaffee5178,523395648,21%405,89
105 leFH18B2 5472,354045552,73%789,60
MTLS-1G14 3214,223125538,18%604,96
TVP T 50/51101006,745615440,74%523,68
Concept No. 5101288,306165446,30%760,34
GSOR 1008 81266,937185450,00%1246,63
ShPTK-TVP 100 8805,746005453,70%719,72
Strv 746308,743785333,96%298,42
K-91101118,427415263,46%872,58
114 SP2 101342,756385154,90%798,30
WZ-111 model 1-49750,164695030,00%403,08
KV-856263,383855052,00%265,76
ASTRON Rex 105 mm 81057,707065052,00%991,49
Sherman VC Firefly 6403,374254946,94%474,27
T-34-3 8924,067054959,18%1098,83
Pz.Kpfw. T 25 5147,352184835,42%82,91
53TP Markowskiego81138,457054753,19%1381,42
SMV CC-64 Vipera 8997,395514628,26%742,00
Škoda T 27 8679,805864654,35%695,78
VK 75.01 (K) 8900,026284647,83%844,76
UDES 1691138,135964537,78%919,84
M18 Hellcat6273,933804551,11%300,64
Object 274a 81045,717824555,56%1290,13
Turtle Mk. I 81157,207754564,44%1198,65
TS-5 81082,786774546,67%879,59
Škoda T 40 6203,203054436,36%72,27
Chimera 8964,686244445,45%705,69
T-437580,475554346,51%797,29
B.U.G.I.61325,769054257,14%3580,48
Type 95 Heavy4182,642904250,00%449,44
11310935,745564238,10%437,17
AMX 50 Foch B101155,405754240,48%597,40
E 100102232,128874156,10%1798,06
Conqueror Gun Carriage101009,885514148,78%700,32
VK 100.01 (P)81515,109134151,22%2061,95
T3091168,185924045,00%810,80
Bishop5355,103424052,50%713,53
Tiger-Maus 91370,386103938,46%919,09
Bat.-Châtillon 25 t AP9682,185523852,63%521,20
ISU-152K 81121,475683836,84%917,74
Matilda4161,971983748,65%261,78
SU-14-17775,085453743,24%972,96
Churchill III 5131,762783751,35%115,97
Charlemagne 81327,037203737,84%997,81
Caernarvon Action X 8968,387893759,46%1120,82
AE Phase I 91197,057203748,65%1001,55
G.W. Tiger91216,786083647,22%1177,84
M41 Walker Bulldog8306,834483638,89%263,94
Valentine357,261623562,86%219,66
T110E3101393,575723540,00%719,95
AMBT 81087,797233450,00%1078,78
Ares 8591038,186573447,06%745,97
Strv m/42-57 Alt A.2 6812,296913444,12%1450,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8906,587583354,55%1031,89
T-46356,061163237,50%1,44
FV215b (183) 10682,415043237,50%184,43
SU-1018545,065203253,13%465,56
Ares 90101120,037763259,38%787,54
Excelsior 5145,131843234,38%3,24
T-34-85M 6596,255643256,25%880,09
CS-6310828,844843125,81%320,49
Comet7175,352713145,16%69,76
M47 Iron Arnie 81167,427023138,71%1054,70
122 TM 81058,656163135,48%959,40
IS-7101547,636513036,67%965,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. D468,431933050,00%98,72
Strv m/425123,723072962,07%259,41
Covenanter546,141892962,07%205,19
Tiger 131 61229,529402958,62%2622,00
Type T-345198,642722839,29%243,33
WZ-113G FT101375,756422839,29%679,80
T-50541,571522839,29%3,73
Panhard EBR 909455,574882832,14%378,94
Sav m/434111,042872759,26%208,87
Cruiser Mk. II2116,222552748,15%370,43
Alecto4345,003822759,26%954,84
FV4004 Conway9827,785092744,44%517,65
Char Mle. 75 9218,894792748,15%116,12
Object 777 Version II 91279,077432751,85%1093,82
M56 Scorpion 7608,415402755,56%720,59
M2298,852032669,23%471,40
SU-1006544,385012657,69%861,43
T-549472,044572630,77%159,15
T9591366,587612657,69%1014,94
Challenger7441,854182646,15%354,04
T499441,884372634,62%293,53
TOG II* 6687,085262638,46%939,81
Pz.Kpfw. II Luchs4216,803052544,00%668,44
Cobra 9917,965382540,00%504,16
LT vz. 38353,041372454,17%154,38
WZ-131G FT6487,083612425,00%585,92
Tiger (P)7840,256252445,83%977,87
Bat.-Châtillon 155 559954,334972433,33%637,47
KV-1S6307,294952475,00%563,58
Object 2639888,505832441,67%512,74
SU-85I 5454,464222454,17%862,50
Bofors Tornvagn 81119,677222445,83%1076,95
M4A1 FL 10 6560,925802462,50%865,41
Lago4250,703342343,48%642,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,131672365,22%238,25
Maus101314,526202334,78%673,41
Lorraine 155 mle. 507732,745362343,48%728,78
Cruiser Mk. IV451,261112347,83%69,74
ST vz. 39453,911492250,00%99,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. A359,771372250,00%79,78
Object 7059959,646132245,45%661,08
121B 101112,325852236,36%587,52
Caernarvon81121,148652166,67%1422,96
Charioteer8620,485022142,86%421,59
T57 Heavy10960,434172119,05%381,44
King Tiger (Captured) 71129,298002157,14%1593,71
B14228,003832060,00%629,04
O-I Experimental5170,052722040,00%49,49
ISU-1528870,555262040,00%719,94
IS-2 shielded 71467,209832050,00%2482,96
M-IV-Y 81013,055892040,00%752,69
Pz.Kpfw. T 15 3197,553322055,00%826,45
M54 Renegade 8992,206862050,00%879,06
SU-100M17608,584791942,11%593,95
P.44 Pantera8519,174651838,89%329,88
TNH 105/10008908,674801822,22%747,88
Tiger II82340,8312811861,11%3504,34
Controcarro 3 Minotauro101132,725161827,78%469,82
Semovente M415366,833791855,56%690,09
BDR G1 B5126,502721850,00%98,30
Sexton I 3280,002721838,89%769,92
FCM 36 Pak 40 3354,823871752,94%994,02
Marder II326,18981752,94%102,18
AMX 50 Foch91367,246471741,18%944,54
L-60 294,941891741,18%290,71
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3205,593421752,94%427,77
Tetrarch 2144,472271747,06%553,27
Char Futur 4 91206,246561747,06%894,13
Stuart I-IV368,501491650,00%84,60
Grant477,25911631,25%0,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4282,753441650,00%630,90
O-Ni7695,566321662,50%884,87
O-I6324,194021643,75%299,60
SU-76M498,192161662,50%207,38
Crusader 5.5-in. SP7568,194561637,50%531,55
Object 283 9884,135581643,75%636,12
Kunze Panzer 91095,134731625,00%712,20
T2 Light Tank 295,002541656,25%323,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2522,387241656,25%1813,74
T78 6686,445641643,75%898,83
Type 4 Heavy9687,473961533,33%311,13
SMV CC-678661,806281560,00%692,22
G.W. Panther7778,734771533,33%701,18
Leopard Prototyp A91092,606541546,67%815,71
T71 DA7382,734891546,67%530,86
Saryuda 91067,535371520,00%546,46
Pz.Kpfw. II266,791571450,00%100,00
Object 705A101002,644881435,71%389,72
T77 81113,646801450,00%1004,07
ELC EVEN 90 8363,715401457,14%610,46
T-28458,231161338,46%0,00
AT-1255,15821330,77%0,00
T2 Medium Tank2106,311211330,77%309,78
T28 Prototype81213,856441346,15%1098,06
AMX AC mle. 488781,466391361,54%865,83
T-832 81135,776501330,77%806,18
EMIL 1951 8907,856891361,54%901,51
Light Mk. VIC 2130,922991338,46%520,48
GSR 3301 Setter7317,467221361,54%640,54
T-44-100 8592,386541346,15%479,81
Type 3 Chi-Nu5316,173061225,00%620,24
Vickers Medium Mk. III3101,421381241,67%131,29
M5 Stuart489,501921225,00%3,10
STA-2 8562,755391250,00%561,88
Matilda Black Prince 5360,924401258,33%829,56
Excalibur 6893,337331258,33%1503,34
Krupp-Steyr Waffenträger 7774,336541275,00%1105,56
Type 59 G 8979,556211127,27%1039,19
Vickers Mk. E Type B254,551181163,64%198,36
Ikv 1035257,823681154,55%518,22
Semovente M43 Bassotto6335,733751145,45%320,10
UDES 14 Alt 58670,095761154,55%704,62
Grille 1510735,273791127,27%189,88
KPz 3 Projekt 07 HK 9786,645281145,45%449,74
M10 RBFM 5450,094061136,36%689,13
112 8579,826231145,45%469,53
M3 Stuart373,001501060,00%205,74
Strv m/40L350,501471020,00%2,48
Type 619739,305661050,00%539,15
Panzerjäger I256,201041030,00%0,98
CS-538548,005421050,00%565,33
UDES 15/1610679,405001030,00%203,17
Kampfpanzer 6710912,904871020,00%334,21
AT 15A 7541,604941050,00%583,74
Chrysler K 81105,306101030,00%1073,04
T-28E with F-30 4188,302421020,00%173,68
Rhm.-Borsig Waffenträger81059,11544955,56%933,42
Object 2579712,00532933,33%351,73
M-III-Y8889,67655933,33%765,32
FV230 Canopener101398,56514922,22%700,96
K-91-PT 9895,78678955,56%711,95
Lorraine 50 t 91223,78679955,56%938,53
Ram II 5304,11370944,44%552,25
Valentine II 4187,00444988,89%662,70
M6A2E1 81177,00701933,33%1149,59
Strv fm/21188,00216850,00%325,99
Renault FT174,00163850,00%258,95
P.43 bis6620,75518850,00%1070,79
M5A1 Stuart4207,63378875,00%719,02
SDP 44 Burza6628,75494850,00%943,67
T-109817,88777875,00%736,55
T-29 3195,25320850,00%583,85
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5327,38400850,00%567,77
FV1066 Senlac 8254,00388825,00%161,39
Yong Bing 91647,88789850,00%1180,45
Lorraine 120 Alby 81632,50854862,50%1367,05
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,86131742,86%449,59
SU-1527604,57511742,86%675,35
Rinoceronte101830,29716742,86%1073,63
MS-1164,0090728,57%77,57
Progetto CC55 mod. 548977,14795771,43%993,92
T-26227,43118771,43%262,51
FV215b 10852,86541728,57%312,97
T-34-2G FT71066,43477714,29%1329,12
AT 158919,29817771,43%1047,37
Birch Gun4225,86245714,29%603,82
Object 4168389,71453728,57%181,95
Pz.Sfl. IVb4287,29311742,86%837,07
GSOR 1006 Scheme 79675,86505728,57%286,64
M-VI-Y9554,57480728,57%183,11
GSOR the TANK 9733,57624757,14%558,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6451,71372714,29%846,04
TS-54 8917,57617728,57%628,64
T42 8981,43844785,71%1104,43
Heavy Tank No. VI 6710,57674771,43%1224,15
Löwe 8843,14674742,86%822,69
T34 B 8892,71503728,57%653,07
TKS z n.k.m. 20 mm 276,67176633,33%132,61
VK 36.01 (H)6484,50514650,00%709,26
SU-14-281200,00591650,00%1159,39
Type 91 Heavy30,0085633,33%0,00
IS-4101748,33756650,00%1066,04
T3 HMC239,8399650,00%84,61
SU-85B4171,00231683,33%444,59
T110E5101316,33523616,67%708,42
T-60259,67111633,33%1,04
Mäuschen9857,67667650,00%622,35
Lätt Stridsfordon 120 9967,67560666,67%782,95
Hummel6523,40436560,00%699,39
LT vz. 35246,20112540,00%0,00
Renault NC-31152,4086520,00%17,24
SU-54241,00320560,00%549,80
M2 Medium Tank322,8063520,00%0,00
Wespe331,60124580,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro242,20196560,00%162,24
60G FT5267,40370560,00%522,18
BZ-58-2 91047,80843580,00%926,96
Pz.Kpfw. I2102,60212580,00%448,94
G.Pz. Mk. VI (e)222,80137540,00%21,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5295,40341540,00%594,45
IS-2-II8926,00609560,00%991,09
T-34 with L-11 4521,00703560,00%2419,75
T-116 3199,604425100,00%928,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5807,40831580,00%2356,47
AMX ELC 901 6582,40510560,00%1657,46
StuG IV 5481,60319540,00%1014,19
TT-130M 91150,00524540,00%706,36
Fantôme 91008,60456540,00%754,64
Vickers Medium Mk. II2165,00130425,00%581,77
Strv m/382135,25220450,00%422,69
Škoda T 256224,25287425,00%123,97
Type 1 Chi-He4128,75235450,00%217,59
S-5171020,25512425,00%966,53
AMX 40458,00149425,00%0,00
Churchill I5483,00436450,00%878,84
Sexton II3272,00376475,00%1544,45
AMX 50 1209579,75339425,00%207,18
NC 70 Błyskawica101259,00773475,00%911,16
Loyd Gun Carriage288,50176450,00%396,09
FV3046298,004194100,00%476,86
Indien-Panzer82030,00888450,00%3006,51
MT-256170,754754100,00%446,40
T71 CMCD7343,00401450,00%639,47
T 54D 9916,00762475,00%778,52
M24E2 Super Chaffee 6607,50638425,00%1858,15
Matilda IV 5300,75402425,00%557,48
SU-100Y 6306,50319450,00%311,60
IS-5 (Object 730) 8889,75660450,00%901,65
Bretagne Panther 6689,50705475,00%1269,44
BT-7 artillery 3252,50472475,00%1013,60
Rheinmetall Skorpion 81499,00694450,00%1414,31
Panzer 58 Mutz 81243,00969475,00%1726,98
M661429,67656333,33%2298,11
Škoda T 245472,67587366,67%1453,97
Type 97 Te-Ke 248,33171333,33%3,06
T698823,3329530,00%772,00
FCM 362107,33124333,33%218,68
G.W. Tiger (P)81118,33539333,33%911,97
FV217 Badger10636,0022930,00%141,04
Waffenträger auf Pz. IV91002,337983100,00%797,78
AMX 65 t8394,00349333,33%130,25
SU-2-122 50,0013230,00%0,00
M3 Light 3156,33228333,33%469,40
Toro 9918,00649366,67%826,67
AC 4 Experimental 6508,00489366,67%865,07
LTP 3223,00272333,33%961,08
Super Hellcat 71259,33754366,67%2153,60
Turán III prototípus 538,67158333,33%0,00
Leox 9412,33390333,33%36,59
Vickers Medium Mk. I175,50226250,00%235,62
Kolohousenka177,002072100,00%394,58
T1 Cunningham1170,504972100,00%1343,23
Type 97 Chi-Ha3379,506762100,00%1605,21
SU-26352,507620,00%0,00
Cruiser Mk. III328,0085250,00%75,29
WZ-111-1G FT8815,00650250,00%785,14
Universal Carrier 2-pdr298,00214250,00%245,37
M4 Improved 5725,00782250,00%1833,06
Gabler’s Destroyer 5145,5017020,00%118,43
FV225 Collector 9181,0029820,00%0,00
M4-85 5398,5030120,00%570,11
AM 39 Gendron-Somua 2178,5020120,00%409,52
T-34 shielded 5134,00305250,00%140,69
Lago M38 3522,006572100,00%1468,57
Type 3 Chi-Nu Kai 5437,50415250,00%1055,55
KV-5 8424,507632100,00%418,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8398,0033120,00%153,82
T28 Concept 7937,5041020,00%915,18
AMX 13 (FL 11) 5319,5028820,00%795,27
Valiant 5118,50356250,00%101,82
T 55A 9791,00570250,00%519,75
AMX Canon d'assaut 105 8394,00357250,00%229,48
TL-1 LPC 81207,009162100,00%1559,30
M4A1 Revalorisé 81192,50618250,00%1140,73
VCS 6x6 TS 90 9135,50466250,00%119,38
Renault Otsu1216,004871100,00%1159,14
Pvlvv fm/4220,004110,00%0,00
Ikv 7230,004510,00%0,00
Leichttraktor1405,007841100,00%3346,93
SU-18285,002561100,00%485,84
T2971447,0045510,00%1847,57
M3G FT30,008410,00%0,00
Renault FT AC241,009310,00%0,00
SU-122A5173,009810,00%102,83
M446689,0027810,00%1130,42
Hotchkiss EBR756,0018910,00%0,00
Windhund 8316,006621100,00%278,39
Convert. Medium Tank T3 3369,008191100,00%1124,71
ARMT 50,006510,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 R 2329,005961100,00%922,91
IS-2M 71192,0048310,00%1432,62
MKA 2145,0017010,00%267,86
T-45 2289,0026610,00%1096,55
M16/43 Sahariano 3416,008341100,00%1497,58
T1E6 298,0013410,00%209,48
KV-220-2 50,003961100,00%261,00
Dicker Max 6603,004981100,00%936,46
T-54 first prototype 8724,0035410,00%559,48
AMX M4 mle. 49 80,0019410,00%0,00
Chi-Go 7108,007231100,00%264,10

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/06/2021
Ayrıldı: 23/07/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/08/2018
Ayrıldı: 12/05/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/12/2019
Ayrıldı: 26/03/2020
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/05/2019
Ayrıldı: 01/11/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2019
Ayrıldı: 06/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/05/2021
Ayrıldı: 21/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/03/2021
Ayrıldı: 05/04/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/04/2020
Ayrıldı: 15/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 30/05/2020
Ayrıldı: 04/07/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 25/10/2020
Ayrıldı: 19/11/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/06/2018
Ayrıldı: 16/08/2018
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 12/12/2016
Ayrıldı: 02/06/2018