Jibleanu

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/06/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15042000
Ortalama Seviye6,640,000,000,00
Galibiyetler722948,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler772651,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere870,58%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar244216,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar94500,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar151781,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar664,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı115710,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38810,2600,0000,0000,00
Deneyim362,230,000,000,00
WN7801,260,000,000,00
WN8874,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar15042
Ortalama Seviye6,64
Galibiyetler722948,06%
Yenilgiler772651,36%
Berabere870,58%
Hayatta Kalınan Savaşlar244216,23%
İmha edilen Tanklar94500,63
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar151781,01
Verilen Hasar664,38
Düşman üssü işgal puanı115710,77
Üs savunma Puanı38810,26
Deneyim362,23
WN7801,26
WN8874,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.188,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim155,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar1.188,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim155,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar86000
Galibiyetler3439,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5159,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2731,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar941,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar920,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3063,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,1000,0000,0000,00
Deneyim342,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar86
Galibiyetler3439,53%
Yenilgiler5159,30%
Berabere11,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar2731,40%
İmha edilen Tanklar380,44
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar941,09
Verilen Hasar920,98
Düşman üssü işgal puanı3063,56
Üs savunma Puanı90,10
Deneyim342,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler2540,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3659,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1321,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar771,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar561,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1752,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim302,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler2540,98%
Yenilgiler3659,02%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1321,31%
İmha edilen Tanklar360,59
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar771,26
Verilen Hasar561,49
Düşman üssü işgal puanı1752,87
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim302,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar525,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim102,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler8100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,38
Tespit edilen Tanklar81,00
Verilen Hasar525,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim102,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2312000
Galibiyetler117350,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler113949,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar74432,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar16990,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar18960,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.171,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı62702,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı96854,1900,0000,0000,00
Deneyim557,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar2312
Galibiyetler117350,74%
Yenilgiler113949,26%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar74432,18%
İmha edilen Tanklar16990,73
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar18960,82
Verilen Hasar1.171,17
Düşman üssü işgal puanı62702,71
Üs savunma Puanı96854,19
Deneyim557,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar439000
Galibiyetler15936,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26861,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere122,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11025,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2420,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3720,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar685,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7781,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4771,0900,0000,0000,00
Deneyim297,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar439
Galibiyetler15936,22%
Yenilgiler26861,05%
Berabere122,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar11025,06%
İmha edilen Tanklar2420,55
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar3720,85
Verilen Hasar685,26
Düşman üssü işgal puanı7781,77
Üs savunma Puanı4771,09
Deneyim297,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar36000
Galibiyetler1336,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2261,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar822,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.258,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,3900,0000,0000,00
Deneyim422,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar36
Galibiyetler1336,11%
Yenilgiler2261,11%
Berabere12,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar822,22%
İmha edilen Tanklar150,42
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar190,53
Verilen Hasar1.258,72
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı140,39
Deneyim422,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (114)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
VK 36.01 (H)6546,62360151248,61%856,71
IS-381195,68502118751,56%1390,54
Tiger II8853,8041171945,62%808,51
SU-122-44 7841,4842460450,33%1108,12
Cromwell6510,1036958951,10%943,35
Jagdpanther II81057,0541956144,74%997,94
T-54 ltwt.9607,8142754748,26%722,55
KV-856603,8836249949,50%921,02
Tiger I7646,1936349147,25%681,84
KV-1S6462,5134045354,08%785,22
E 7591173,5746142046,90%981,83
IS7852,2142841051,46%1161,62
E 100101436,4446039944,36%959,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4304,7526439051,03%768,92
T-345360,5928736852,17%938,74
Matilda IV 5409,3334332650,31%956,62
UDES 0381040,7538828443,31%981,26
Jagdtiger91327,6845027148,71%977,16
LTTB8500,8037923546,81%716,45
A-447619,0138123247,41%848,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5163,8316822838,16%142,16
G.W. Panther7534,3029221542,79%475,71
Jagdpanther7812,8640721146,45%983,58
Ikv 65 Alt II6520,3129418841,49%787,91
MT-256272,6331417050,59%650,68
Jagdpanzer E 100101296,7540716540,00%667,24
Hummel6441,5527016353,99%568,26
T25 Pilot Number 1 8784,2346714546,21%864,64
BDR G1 B5377,1829413349,62%622,99
G.W. Tiger (P)8882,9450813249,24%989,45
Schwarzpanzer 58 8592,3642812644,44%544,32
M24 Chaffee5132,7024112148,76%251,25
M5 Stuart498,9618711848,31%88,44
StuG III Ausf. G5309,1421910842,59%538,87
Crusader6188,7620010744,86%338,81
A-436558,9038610654,72%1125,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,9618110150,50%94,24
Grille5343,822159941,41%511,60
T-29 3319,783189655,21%1213,86
Covenanter5117,821558942,70%140,76
Jagdpanzer IV6510,153118251,22%835,72
T-284166,951707945,57%306,30
Sturmpanzer I Bison3123,611497954,43%305,53
Light Mk. VIC 2145,951997749,35%686,21
Sturmpanzer II496,161547651,32%157,38
BT-7 artillery 3173,201806543,08%452,85
Panther/M10 7631,754426446,88%825,24
T-46393,071326036,67%125,86
Pz.Kpfw. 38 (t)332,44925541,82%10,54
M56 Scorpion 7566,113565438,89%571,65
Object 277101274,814215333,96%673,29
B14295,382805042,00%726,06
ST vz. 394255,182294957,14%803,34
T-62A10900,694274932,65%453,03
ARL 446427,452824245,24%521,11
StuG IV 5299,702274042,50%533,17
T376352,423603855,26%844,67
KV-15368,622823751,35%622,39
M3 Stuart3106,111643545,71%233,79
Type 97 Chi-Ha390,491203531,43%40,81
T-50584,862053551,43%117,40
Comet7464,003433250,00%571,07
Strv 103-09834,073572941,38%487,24
Super Hellcat 7510,725062948,28%580,60
T-50-2 6323,914372347,83%749,12
AMX ELC bis593,182982259,09%221,25
Cruiser Mk. IV493,711922157,14%173,22
Panhard AMD 178B6157,332482152,38%283,04
D2368,551582050,00%74,58
P26/404182,582051947,37%307,59
P.435257,892411947,37%490,86
Pz.Kpfw. 35 (t)253,39811844,44%40,59
T28 Concept 7809,284121838,89%1033,98
43 M. Toldi III 392,001151729,41%150,39
Pz.Kpfw. II2184,632601662,50%794,64
Vickers Mk. E Type B258,25981631,25%0,00
Ikv 723207,132031650,00%521,37
Panzerjäger I295,751111637,50%109,99
Cruiser Mk. III395,441111637,50%182,54
G.Pz. Mk. VI (e)251,87951533,33%28,06
T-26280,431051435,71%154,23
Object 4168359,004211442,86%208,15
Chi-Ni268,311101353,85%181,63
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8490,092981145,45%322,21
MS-1189,001141020,00%229,65
Type 95 Heavy4135,902161060,00%383,57
M15/423144,11185966,67%386,91
IS-2 shielded 7945,00434966,67%1222,00
TKS z n.k.m. 20 mm 281,13161862,50%383,37
D126,0086850,00%85,92
AMX 404128,71155714,29%235,97
AMR 35 2167,14248785,71%887,86
Renault Otsu144,67125666,67%213,83
Type 2597 Chi-Ha366,8384633,33%0,00
Type 91 Heavy3104,00148633,33%76,17
4TP1166,80272540,00%654,38
T-45 2205,60321580,00%1213,24
L-60 261,20186540,00%78,42
T-100 LT10439,50426450,00%334,14
Type 64 6571,00382450,00%1277,82
LT vz. 38365,3370333,33%0,00
Škoda T 245264,003873100,00%716,48
Leichttraktor1119,3371333,33%322,56
Vickers Medium Mk. I126,5049250,00%77,53
T1 Cunningham1181,00429250,00%1092,82
Renault NC-31115,002920,00%0,00
Renault R3520,0078250,00%72,35
TOG II* 679,50125250,00%119,38
Tetrarch 225,0081250,00%89,05
Kolohousenka1189,002231100,00%961,16
Strv fm/211197,0024310,00%1158,91
LT vz. 35237,001010,00%0,00
BT-22184,002061100,00%890,36
Sav m/434122,003101100,00%314,34

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/06/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 18/02/2022
Ayrıldı: 30/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 18/02/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 06/12/2015
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/05/2015
Ayrıldı: 04/12/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/04/2015
Ayrıldı: 08/05/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 15/04/2020
Ayrıldı: 20/09/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/09/2020
Ayrıldı: 02/03/2021