Jag3R__

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 22/07/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18117000
Ortalama Seviye8,960,000,000,00
Galibiyetler1160064,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler637835,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere1390,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar680337,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar332131,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar375352,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar3.216,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı106150,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı195901,0800,0000,0000,00
Deneyim1.142,550,000,000,00
WN72428,800,000,000,00
WN84578,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar18117
Ortalama Seviye8,96
Galibiyetler1160064,03%
Yenilgiler637835,20%
Berabere1390,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar680337,55%
İmha edilen Tanklar332131,83
Yoketme Oranı2,94
Tespit edilen Tanklar375352,07
Verilen Hasar3.216,26
Düşman üssü işgal puanı106150,59
Üs savunma Puanı195901,08
Deneyim1.142,55
WN72428,80
WN84578,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1124000
Galibiyetler86276,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23621,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere262,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar57050,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8980,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,620,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14241,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.976,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11941,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6280,5600,0000,0000,00
Deneyim1.019,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar1124
Galibiyetler86276,69%
Yenilgiler23621,00%
Berabere262,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar57050,71%
İmha edilen Tanklar8980,80
Yoketme Oranı1,62
Tespit edilen Tanklar14241,27
Verilen Hasar1.976,87
Düşman üssü işgal puanı11941,06
Üs savunma Puanı6280,56
Deneyim1.019,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar137003
Galibiyetler9770,80%00,00%00,00%266,67%
Yenilgiler3626,28%00,00%00,00%133,33%
Berabere42,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7051,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar740,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2191,6000,0000,0010,33
Verilen Hasar1.050,310,000,001.023,00
Düşman üssü işgal puanı1731,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1941,4200,0000,00289,33
Deneyim830,690,000,00745,67
Toplam
Savaşlar137
Galibiyetler9770,80%
Yenilgiler3626,28%
Berabere42,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar7051,09%
İmha edilen Tanklar740,54
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar2191,60
Verilen Hasar1.050,31
Düşman üssü işgal puanı1731,26
Üs savunma Puanı1941,42
Deneyim830,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar1.023,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı289,33
Deneyim745,67

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15000
Galibiyetler1066,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler533,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar746,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar120,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar564,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim541,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar15
Galibiyetler1066,67%
Yenilgiler533,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar746,67%
İmha edilen Tanklar110,73
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar120,80
Verilen Hasar564,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim541,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2471000
Galibiyetler175070,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler72129,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116547,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar23560,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar28361,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.497,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24260,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120764,8900,0000,0000,00
Deneyim1.059,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar2471
Galibiyetler175070,82%
Yenilgiler72129,18%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116547,15%
İmha edilen Tanklar23560,95
Yoketme Oranı1,80
Tespit edilen Tanklar28361,15
Verilen Hasar1.497,75
Düşman üssü işgal puanı24260,98
Üs savunma Puanı120764,89
Deneyim1.059,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17148000
Galibiyetler1311276,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler392522,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere1110,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar734042,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar138050,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,410,000,000,00
Tespit edilen Tanklar199301,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.154,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı110960,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı86660,5100,0000,0000,00
Deneyim857,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar17148
Galibiyetler1311276,46%
Yenilgiler392522,89%
Berabere1110,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar734042,80%
İmha edilen Tanklar138050,81
Yoketme Oranı1,41
Tespit edilen Tanklar199301,16
Verilen Hasar1.154,33
Düşman üssü işgal puanı110960,65
Üs savunma Puanı86660,51
Deneyim857,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5740000
Galibiyetler376965,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler193133,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere400,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar218338,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar44180,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar54540,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.948,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı34710,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı25570,4500,0000,0000,00
Deneyim900,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar5740
Galibiyetler376965,66%
Yenilgiler193133,64%
Berabere400,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar218338,03%
İmha edilen Tanklar44180,77
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar54540,95
Verilen Hasar1.948,40
Düşman üssü işgal puanı34710,60
Üs savunma Puanı25570,45
Deneyim900,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (157)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 5093710,85134289268,27%5269,27
Bat.-Châtillon 25 t103494,01106475163,25%4222,03
WZ-111 model 5A104142,82115058261,86%4844,84
113103566,27103955860,75%4167,92
Object 907 103881,28118753965,86%4302,49
Leopard Prototyp A93827,58131949066,12%5703,38
AMX 50 B103940,79106643464,98%4324,29
M48A5 Patton103825,07111042763,00%4400,23
Conqueror Gun Carriage102343,4778441553,73%2256,29
Object 260 104013,44115839661,62%4523,75
M46 Patton93705,61131838164,57%5502,68
Object 279 early 104700,19130732471,30%4150,95
WZ-132-1103114,4899031958,62%5443,73
IS-7103689,84106129562,37%4316,58
Object 140103513,92107229159,45%3924,69
T95/FV4201 Chieftain 104500,18125628665,73%4263,63
Object 268 Version 4104556,21124228473,24%5155,89
AMX 13 9092294,83113028362,90%5321,58
AMX 13 105103285,70104527061,48%5529,43
M40/M4382414,0998526762,55%3466,72
T-5493008,49112724858,06%4508,28
AMX ELC bis51215,3891323662,29%6458,03
WZ-111 model 1-493150,90117722164,25%4281,81
Type 64 61403,75111522164,71%4899,19
T 55A 93563,97135421668,98%5314,02
T4992467,28112921365,73%5602,58
T110E5103406,1699421060,95%3384,98
Object 430U104059,25117420466,67%4152,39
T-100 LT102771,12107019860,61%4757,23
Panhard EBR 105102948,01110918762,57%5325,73
Leopard 1103907,92105017762,15%4334,46
T-54 ltwt.92231,75112017762,15%4486,30
Spähpanzer Ru 25192032,91107817653,41%4032,00
TVP T 50/51104101,10112717265,70%4633,48
Progetto M35 mod. 46 83020,82137917260,47%5488,52
Prototipo Standard B94009,49138617064,12%6112,12
M4461350,2679816354,60%3065,87
IS-382696,13127415870,25%4884,47
T95E6 104030,77114115867,09%4523,09
121104006,10111715562,58%4274,47
AMX 30 1er prototype93372,88123815467,53%5082,83
Object 277104343,93123415267,11%5061,05
Centurion Mk. 7/193724,49134914869,59%5836,64
Super Conqueror104004,85116314367,13%4196,06
T110E4103864,7599813467,16%3629,39
T57 Heavy Tank104075,87110313457,46%4452,41
Rheinmetall Skorpion G 82968,86118012570,40%4024,60
E 50 Ausf. M103682,28107612357,72%4201,50
Strv 103B103793,3499312163,64%4005,94
AMX 50 12092951,32106811663,79%3705,82
WZ-12092875,33112011561,74%4100,53
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3766,86101410869,44%4450,11
Progetto M40 mod. 65104420,26119810567,62%5379,38
WZ-13282054,1997510560,00%5263,63
M10392794,49105510562,86%3436,48
E 25 72378,13139910170,30%5694,81
Bat.-Châtillon 25 t AP92932,02114010063,00%4308,58
WZ-132A92433,1210689862,24%5576,62
Object 43093532,5513349573,68%4652,91
AMX 13 7571523,009179160,44%4130,36
Kranvagn103983,2210589054,44%4111,73
Škoda T 5093755,2112718962,92%5415,89
T-1093486,5812758967,42%4952,66
IS72368,0812998576,47%4786,06
T54E193674,6412898367,47%5000,21
T-62A103093,189118248,78%3384,79
E 7593319,3313268177,78%4537,23
AMX 13 57 72041,3813938166,67%5253,90
Conqueror93886,1313247964,56%5725,81
T3093857,8912627672,37%4964,32
T2072365,0014017273,61%5809,17
T-3451074,807227161,97%4492,88
Panther II82384,1810757156,34%3915,84
AMX M4 mle. 4571955,2910557058,57%3567,15
A-4471751,8810276854,41%3764,31
T71 DA71854,8711376753,73%5958,21
IS-272145,7812266573,85%4104,28
SU-10182242,029076544,62%3112,54
Waffenträger auf Pz. IV93871,4112346468,75%4963,69
Type 62 71874,9212926371,43%6262,68
SU-100M171979,8410826258,06%4333,96
T6751613,3912456269,35%6455,35
T26E5 Patriot 82217,5611686256,45%3800,23
WZ-13171972,5113526170,49%5414,35
Type 6193951,0214376177,05%6782,81
LTTB81789,6311626060,00%4627,04
Panhard EBR 75 (FL 10) 82644,2214005972,88%8279,07
T1 Cunningham1417,317965872,41%4166,88
M60 103554,9510105860,34%3610,99
T3282550,0512485770,18%4182,18
M26 Pershing82334,7312575671,43%4440,64
T6982585,3410985671,43%3999,42
Panther71979,6512425565,45%4977,61
Emil II93790,3113205462,96%5042,47
M41 Walker Bulldog81773,4211785064,00%4911,12
T2972404,0713564667,39%4874,19
Object 26394157,4013434573,33%5339,47
AMX 12 t61304,596954459,09%5635,10
M2 Light Tank2451,727583966,67%3508,34
Spähpanzer SP I C71987,5912523961,54%5907,60
T-4482892,2114463876,32%6211,84
SU-122-5493079,4310283754,05%3811,36
Konštrukta T-34/10072162,3912383666,67%4922,17
11082266,6812343485,29%3618,85
Type T-345997,127873458,82%4179,43
T3761439,0610503447,06%5947,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 83621,2617223485,29%6600,27
KV-1371695,5011673265,63%4466,98
M24 Chaffee5935,349093250,00%4483,84
T25/272457,8712163060,00%5330,72
AMX 50 10082652,7611832968,97%3984,47
Object 252U Defender 82632,5012152864,29%3553,19
Pz.Kpfw. II Luchs4704,378482755,56%3648,79
Kampfpanzer 50 t 94040,3215052576,00%4874,93
T-34-85M 61739,5012462487,50%3455,99
ARL 4461340,309272365,22%3246,87
VK 16.02 Leopard5819,576402365,22%3465,20
T26E5 82353,0013602373,91%4538,78
AMX 404396,955242263,64%2374,69
SU-14-171093,827112231,82%1763,33
T-34-8561336,248962157,14%3561,50
Caernarvon82445,6711682161,90%3090,47
B14597,286771872,22%2699,38
T-804890,476551580,00%5520,27
Centurion Mk. I83104,5716181478,57%6808,64
T2 Light Tank 2423,867571471,43%3180,23
SU-130PM 83049,4612611361,54%4202,60
STA-2 81894,009931353,85%2723,37
Bisonte C45 83445,0814001258,33%5055,05
VK 30.02 (M)61451,6411271145,45%4349,88
Emil I82487,781097955,56%3178,23
M5A1 Stuart4845,00863966,67%4632,12
Pz.Kpfw. I2425,00713977,78%3301,81
Object 41682013,78877955,56%2840,53
SU-15272635,631385862,50%6169,52
Leichttraktor1250,336076100,00%1871,09
Lansen C 84180,501948683,33%8331,64
Tetrarch 2452,80596560,00%2858,55
Pz.Kpfw. I Ausf. C3729,751227475,00%7259,20
IS-3A 82804,751263450,00%3287,39
STB-1106011,001728366,67%9863,69
Comet72225,671268366,67%4361,88
A-4362404,6714963100,00%7322,18
UDES 0382866,00938250,00%4196,63
Object 703 Version II 83706,0018072100,00%5595,06
Cromwell62755,0020331100,00%12770,12
P.43 bis61210,0062910,00%1722,85
P.44 Pantera84688,0023211100,00%13631,65
E 100104860,0047010,00%4193,83
T28 Prototype87479,0027651100,00%15634,19
M18 Hellcat62665,0017781100,00%9029,13
T110E3105461,00104110,00%4529,07
T-7031059,0010031100,00%10700,13
Panhard AML Lynx 6x682180,0012201100,00%4815,54
T-45 2566,0012061100,00%5478,49
T95E2 83807,0017641100,00%10228,18
Chimera 83150,0017971100,00%4900,60

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 22/07/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/06/2021
Ayrıldı: 13/07/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/04/2021
Ayrıldı: 17/06/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 12/10/2019
Ayrıldı: 03/11/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/02/2021
Ayrıldı: 15/02/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/07/2020
Ayrıldı: 03/01/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/12/2019
Ayrıldı: 29/06/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/11/2019
Ayrıldı: 19/12/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 11/03/2021
Ayrıldı: 18/04/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 12/08/2019
Ayrıldı: 04/10/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2021
Ayrıldı: 02/02/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 19/02/2021
Ayrıldı: 10/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/01/2021
Ayrıldı: 23/01/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/07/2019
Ayrıldı: 11/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 21/06/2019
Ayrıldı: 19/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 12/06/2019
Ayrıldı: 20/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/04/2019
Ayrıldı: 11/06/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/02/2019
Ayrıldı: 17/04/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/01/2019
Ayrıldı: 21/02/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/12/2018
Ayrıldı: 30/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/12/2018
Ayrıldı: 23/12/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 28/09/2018
Ayrıldı: 16/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/08/2018
Ayrıldı: 26/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 13/07/2018
Ayrıldı: 13/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/06/2018
Ayrıldı: 11/07/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 06/09/2017
Ayrıldı: 24/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 21/07/2017
Ayrıldı: 04/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 30/05/2017
Ayrıldı: 17/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 13/03/2017
Ayrıldı: 28/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/03/2017
Ayrıldı: 11/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/02/2017
Ayrıldı: 03/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2016
Ayrıldı: 21/02/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2016
Ayrıldı: 24/11/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/10/2016
Ayrıldı: 01/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 12/10/2016
Ayrıldı: 16/10/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 22/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 18/09/2016
Ayrıldı: 20/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2016
Ayrıldı: 24/08/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/06/2016
Ayrıldı: 29/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 02/05/2016
Ayrıldı: 03/06/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/04/2016
Ayrıldı: 30/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 18/01/2016
Ayrıldı: 27/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 08/12/2015
Ayrıldı: 08/01/2016