JOEY0803

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/12/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4822804367
Ortalama Seviye7,280,008,428,40
Galibiyetler2390349,56%00,00%2046,51%3146,27%
Yenilgiler2385249,46%00,00%2353,49%3653,73%
Berabere4730,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1416929,38%00,00%716,28%1116,42%
İmha edilen Tanklar396050,8200,00270,63350,52
Yoketme Oranı1,160,000,750,63
Tespit edilen Tanklar427360,8900,00370,86600,90
Verilen Hasar970,970,001.260,421.265,31
Düşman üssü işgal puanı288480,6000,0070,1670,10
Üs savunma Puanı319030,6600,00160,37160,24
Deneyim594,630,00745,72744,27
WN71034,040,00868,66809,97
WN81258,000,001152,991155,47
Toplam
Savaşlar48228
Ortalama Seviye7,28
Galibiyetler2390349,56%
Yenilgiler2385249,46%
Berabere4730,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar1416929,38%
İmha edilen Tanklar396050,82
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar427360,89
Verilen Hasar970,97
Düşman üssü işgal puanı288480,60
Üs savunma Puanı319030,66
Deneyim594,63
WN71034,04
WN81258,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar43
Ortalama Seviye8,42
Galibiyetler2046,51%
Yenilgiler2353,49%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar716,28%
İmha edilen Tanklar270,63
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar370,86
Verilen Hasar1.260,42
Düşman üssü işgal puanı70,16
Üs savunma Puanı160,37
Deneyim745,72
WN7868,66
WN81152,99
Son 30 gün
Savaşlar67
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler3146,27%
Yenilgiler3653,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1116,42%
İmha edilen Tanklar350,52
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar600,90
Verilen Hasar1.265,31
Düşman üssü işgal puanı70,10
Üs savunma Puanı160,24
Deneyim744,27
WN7809,97
WN81155,47
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler675,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar101,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar9,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim74,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler675,00%
Berabere112,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar101,25
Verilen Hasar9,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim74,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar58000
Galibiyetler2339,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3153,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1932,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar390,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar271,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1562,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1442,4800,0000,0000,00
Deneyim275,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar58
Galibiyetler2339,66%
Yenilgiler3153,45%
Berabere46,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar1932,76%
İmha edilen Tanklar120,21
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar390,67
Verilen Hasar271,76
Düşman üssü işgal puanı1562,69
Üs savunma Puanı1442,48
Deneyim275,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar190000
Galibiyetler10555,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8243,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,58%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7237,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1040,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1450,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar537,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4842,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1720,9100,0000,0000,00
Deneyim430,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar190
Galibiyetler10555,26%
Yenilgiler8243,16%
Berabere31,58%
Hayatta Kalınan Savaşlar7237,89%
İmha edilen Tanklar1040,55
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1450,76
Verilen Hasar537,22
Düşman üssü işgal puanı4842,55
Üs savunma Puanı1720,91
Deneyim430,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (539)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81485,43739126250,00%1754,65
Tiger I7933,40544108847,43%1172,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5517,1946091952,77%1540,95
VK 45.02 (P) Ausf. B91255,7561989048,76%1095,80
Tiger (P)7777,6452259147,38%930,82
E 25 71169,8175058353,17%1865,26
Panther/M10 71071,4578257352,53%1943,19
Ferdinand81322,4956454749,54%1405,19
M41 Walker Bulldog8664,2250747947,18%1157,28
Pz.Kpfw. T 25 5563,2551647555,79%1641,91
Super Hellcat 71110,1474246253,03%1944,94
VK 45.02 (P) Ausf. A8777,0354745742,67%687,20
KV-856573,7043545542,64%791,38
Type 64 6722,0967145150,78%2203,60
SU-85I 5507,9541444649,10%1085,75
AT 15A 71003,0364544151,70%1559,37
SU-100Y 6725,5450943752,40%1268,94
T54E191508,5672541847,13%1377,92
Maus101844,1877937451,07%1497,77
IS-381023,1953134150,44%1153,19
AMX 50 10081094,4653932347,37%1164,66
T499713,9057032245,65%858,50
T-5491448,6972932151,09%1605,78
Jagdpanzer E 100101709,9662931045,48%1163,30
Spähpanzer Ru 2519888,0164230047,67%1443,35
T-34-856741,5749829850,67%1476,14
IS7820,6956229446,26%1000,30
O-Ni71123,0360629156,70%1668,87
Tortoise91650,5081628754,36%1451,70
Cromwell6769,2867727654,71%1750,20
SU-1527880,7147026949,44%1215,21
Tiger II8871,6357226848,51%881,82
T216424,4247626254,58%1231,85
T-4481092,7671426150,19%1565,58
AMX 13 909918,5664125552,55%1371,27
E 7591590,1879425354,15%1575,90
T71 DA7626,5452325346,25%1168,25
T25 Pilot Number 1 81014,8877225355,73%1371,68
T675584,6750724852,02%1375,75
SU-130PM 81366,2771024849,60%1491,09
E 5091397,5769624648,37%1266,73
T-345618,6454224257,85%1982,13
TOG II* 6821,8357523650,42%1499,45
Strv m/42-57 Alt A.2 6878,1267323551,06%1679,19
G.W. Tiger9964,7262022549,33%760,53
ARL 446659,7750022245,05%1043,91
Jagdtiger91600,4361022146,15%1283,57
T2971053,4257621755,30%1428,88
WZ-111G FT91902,6877421055,71%1854,81
T-4371055,0974120755,07%1981,57
Leopard Prototyp A91499,2568320746,86%1345,58
T3281148,9270020557,07%1364,37
Object 70491806,3474620450,49%1462,08
Type 586696,2452620347,78%1422,97
Turán III prototípus 5637,4361220348,28%1891,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4232,0623419852,02%509,65
SU-855705,4652619752,79%1867,67
AMX 12 t6396,0639719748,73%974,13
T-1506738,6344519553,33%1296,93
KV-15362,9133219455,67%647,46
Char Futur 4 91556,5570218547,03%1408,43
VK 36.01 (H)6222,5526918441,85%116,82
SU-1006770,3054218451,63%1432,94
AMX 13 757529,5447217949,16%1024,03
VK 16.02 Leopard5212,3736417546,86%529,06
Panther II8934,1556217546,86%1073,11
O-Ho81205,1671917049,41%1353,36
T-34-28877,0158716943,79%1046,65
Emil II91537,6877316950,30%1419,92
Caernarvon81145,6670316949,11%1359,84
Dicker Max 6841,2056416946,75%1508,86
T-34-17760,1050516852,38%1168,27
VK 28.016346,5134516846,43%805,39
Pudel 6737,4763716758,68%1390,57
11081050,7470016755,69%1167,78
VK 30.01 (P)6392,0029716643,37%444,26
P.44 Pantera81230,5776316454,27%1699,80
WZ-111-1G FT81199,2761616446,34%1205,98
M10391415,7669316448,78%1307,79
T57 Heavy101632,6867916447,56%1249,22
Object 25791533,0180316450,61%1548,94
Object 140101426,5168016250,00%1089,01
T-1091396,9174615750,96%1338,00
SMV CC-64 Vipera 81196,1175015752,87%1316,99
M75392,9554515561,29%1730,56
AMX 30 1er prototype91380,6770115349,02%1274,19
212A91092,3163815251,32%916,04
WZ-111 model 1-491439,8573315044,67%1275,38
STA-18952,9565614849,32%1202,12
Jagdpanther71015,6164014848,65%1383,60
Škoda T 5091313,8067114746,26%1145,90
VK 30.01 (H)5227,7721214736,73%258,25
AMX M4 mle. 457793,6156714547,59%948,65
IS-27877,7655914447,92%1117,25
KV-26788,1562214450,69%1431,50
Panzer 58 Mutz 8984,6963114438,19%1110,61
Black Prince7833,6956814155,32%1127,55
Conqueror91444,1171914143,26%1242,32
Churchill I5572,4451914054,29%1307,34
ISU-15281274,0459214047,14%1255,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91424,5870413948,20%1540,47
VK 168.01 Mauerbrecher 81167,1874313950,36%1366,59
GSOR 1010 FB 81265,6068913949,64%1512,83
Bat.-Châtillon 25 t101308,6759413839,86%932,84
Lorraine 155 mle. 518940,6064113849,28%966,65
Type 5 Chi-Ri7732,3148413750,36%1065,85
Object 43091621,6877913546,67%1643,24
Object 4168921,9258613344,36%1029,61
M24 Chaffee5288,9541413258,33%1041,36
E 100101494,7369513148,09%1115,34
M18 Hellcat6664,6335513145,04%1011,16
WZ-113G FT101776,3066013044,62%1122,16
Kunze Panzer 91438,0771813047,69%1245,87
O-I6780,1457612648,41%1444,66
Sherman VC Firefly 6905,9062712646,83%1644,94
TVP VTU Koncept8972,8765312543,20%1158,67
AT 1581284,3172412450,81%1417,95
Object 261101333,5476812461,29%1238,03
Spähpanzer SP I C7603,4745612251,64%1159,49
T26E5 Patriot 8895,3272812051,67%1058,66
Lorraine 40 t 81081,9769712052,50%1252,33
Type T-345350,8137711949,58%907,73
Panther7672,7045911846,61%933,42
VK 30.02 (M)6442,2931111739,32%601,71
Grille 15101513,3754011738,46%812,08
SU-10181258,6367411653,45%1430,26
Durchbruchswagen 2479,0815011646,55%69,46
AMX 13 57 7790,5075911650,86%1569,58
Škoda T 256650,7446411544,35%1186,13
Konštrukta T-34/1007794,4856911552,17%1271,52
Prototipo Standard B91646,5480111451,75%1637,86
UDES 1691452,7970511250,00%1441,49
AMX M4 mle. 5191591,4582611152,25%1516,39
ST-I91472,6082511054,55%1466,64
SU-100M17828,0155610856,48%1156,24
T26E4 SuperPershing 81089,1275310848,15%1455,77
AMX ELC bis5175,3531710849,07%422,84
HWK 128968,6963310848,15%1878,15
T28 Concept 71027,9568110849,07%1442,91
Leopard 1101495,3462910744,86%1021,59
Sturer Emil7920,4056310647,17%1253,79
Object 268 Version 4101631,2966610651,89%1135,06
T1 Heavy5470,7849310554,29%954,88
UDES 0381325,7768410353,40%1538,49
T78 6876,8963110349,51%1357,87
50TP Tyszkiewicza91485,1577310249,02%1327,54
AMX 13 F3 AM6551,7848810255,88%766,22
Progetto M35 mod. 46 81463,8086710254,90%2060,28
Lorraine 155 mle. 507733,9562610161,39%916,91
T376399,9746710147,52%1015,86
AMX 65 t81008,646279942,42%1084,77
AE Phase I 91282,037369947,47%1096,99
Type 6191390,277419746,39%1297,69
Centurion Mk. 7/191508,927869754,64%1462,33
KV-37887,015349746,39%1133,94
S-517635,355699650,00%683,17
Charioteer81523,597559658,33%1833,86
Type 4 Heavy91110,276239542,11%807,11
AT 86657,434479552,63%1058,81
Miel 81203,997029345,16%1224,86
T 55A 91412,347719348,39%1409,44
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6797,186689263,04%1675,15
WZ-111 Alpine Tiger 81098,256919239,13%1134,33
M26 Pershing81008,986399141,76%1130,06
FV4004 Conway91707,976999149,45%1646,92
IS-M81125,996919146,15%1304,03
T3091340,236769053,33%1073,41
Churchill VII6588,003698944,94%950,17
Centurion Mk. I81047,527178948,31%1451,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.436,651898944,94%45,57
Object 430U101548,847108946,07%1136,43
IS-3A Peregrine 81541,728858851,14%1735,23
M66660,134958757,47%1030,33
A-447979,156838749,43%1673,63
Object 26391368,326618744,83%1017,75
Excelsior 5507,244378743,68%949,52
Controcarro 1 Mk. 291440,776838647,67%1140,36
StuG III Ausf. B4409,124448655,81%1155,68
Type 4 Chi-To6534,124108552,94%968,32
FV4005 Stage II101270,015728549,41%836,02
FSV Scheme A7952,917908552,94%1711,14
AMX M4 mle. 49 Liberté 8988,757588556,47%1214,91
StuG III Ausf. G5152,381698438,10%59,42
BDR G1 B5453,503468451,19%803,40
Pz.Sfl. IVc5354,172808444,05%618,18
Progetto CC55 mod. 5481332,378448351,81%1559,89
MT-256373,315088350,60%1003,15
T-100 LT10996,066398345,78%1021,08
Strv 81 81063,617328350,60%1385,36
StuG IV 5522,293808348,19%1354,43
Ikv 65 Alt II6746,394938243,90%1281,50
T25/271031,446198247,56%1608,70
Challenger71241,077088250,00%1937,58
VK 100.01 (P)81092,137188247,56%1142,73
E 50 Ausf. M101485,696458148,15%1045,19
VK 75.01 (K) 81185,787898153,09%1455,26
Progetto M40 mod. 65101657,097028045,00%1231,76
Object 430 Version II91149,106568041,25%959,14
Excalibur 6952,276477853,85%1644,77
T-34-2G FT71109,696927766,23%1868,38
KV-137950,787927764,94%1893,17
M46 Patton91140,526707738,96%953,94
Kranvagn101595,807267648,68%1157,24
STB-1101484,836727643,42%1050,18
Ikv 90 Typ B7898,845687652,63%1323,20
Leo7935,486277546,67%1376,91
M3 Lee4112,041837554,67%260,42
Type 4 Ju-To71140,007067544,00%1416,66
Bat.-Châtillon 12 t8725,855777549,33%1284,39
AMX 50 Foch91794,247667447,30%1489,76
AMX AC mle. 4881003,205627450,00%1057,36
T-54 ltwt.9768,195947440,54%967,06
Caliban 8915,046617440,54%869,29
59-166634,516107350,68%2036,32
Comet7898,237087354,79%1561,69
WZ-131G FT6870,896197360,27%1791,75
P.43 ter7962,837437255,56%1745,01
ARL V396612,744747251,39%1117,65
Waffenträger auf Pz. IV91310,565927245,83%988,44
IS-2-II81103,997027245,83%1176,57
Object 277101579,036957140,85%1022,39
Heavy Tank No. VI 6900,456717153,52%1526,99
Strv 103-091709,976877054,29%1597,54
Rheinmetall Panzerwagen10752,205337030,00%589,44
WZ-1317689,006846956,52%1503,09
IS-2 shielded 71105,168246968,12%1565,19
T-284138,131686838,24%146,02
AMX AC mle. 467831,245236847,06%1016,35
VK 20.01 (D)475,741676851,47%108,51
Rinoceronte101783,307386747,76%1304,12
Pz.Kpfw. VII101987,907546743,28%1408,42
T-34-85M 6951,737516755,22%1781,34
Type 3 Chi-Nu5344,144046645,45%858,58
Strv 746683,685396654,55%1301,49
T9591735,617556645,45%1300,40
AMX 50 Foch B101530,886206654,55%1081,03
AT 77884,066356550,77%1119,34
Bat.-Châtillon 155 559925,486436546,15%747,73
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,731746451,56%105,50
AMX 50 Foch (155) 101637,806846451,56%1188,83
M446629,316026456,25%1050,92
Matilda Black Prince 5503,594526450,00%1275,93
GSOR 3301 AVR FS9703,586116443,75%884,71
T14 5759,637766349,21%1841,25
WZ-1328597,875436352,38%916,22
Pz.Kpfw. II Luchs474,622646363,49%219,77
Nashorn6678,683486330,16%896,32
53TP Markowskiego81309,717966251,61%1635,76
M415298,452566240,32%254,25
M5 Stuart456,772136246,77%63,37
Object 777 Version II 91477,537376238,71%1257,50
T2071131,137426160,66%1914,79
60TP Lewandowskiego101713,487236142,62%1140,69
AT 25451,363456152,46%1065,19
T-804131,372106041,67%270,47
LTTB8573,725786048,33%1051,00
M374145,561665944,07%287,09
Marder 38T4116,801625944,07%61,75
XM57 81568,037915945,76%1392,51
AMX 50 12091383,577015846,55%1187,02
Škoda T 27 81057,677085848,28%1330,31
AMX 404106,391765752,63%249,43
Progetto C50 mod. 6691053,094845641,07%746,29
IS-3-II91278,827915657,14%1138,85
45TP Habicha71025,476905547,27%1322,41
Centurion Action X101589,387825554,55%1207,45
SDP 60 Gonkiewicza91682,398005451,85%1500,32
TL-7 91490,437935450,00%1251,17
Pz.Kpfw. II2105,551725347,17%266,46
Strv 103B101634,916445349,06%1109,80
AMX 50 B101349,626295341,51%854,21
GSR 3301 Setter7663,555915343,40%1494,33
Pz.Kpfw. 35 (t)267,751495253,85%206,15
Emil I81036,756555244,23%1105,52
Sherman Firefly6653,545425251,92%1140,16
T110E5101597,797515250,00%1182,88
Matilda4235,042905156,86%583,53
Type 5 Heavy101548,296285131,37%799,48
Pz.Kpfw. 38 (t)386,721415044,00%77,40
40TP Habicha6756,315564938,78%1399,25
TNH 105/100081141,787474942,86%1294,21
Semovente M43 Bassotto6777,165544955,10%1302,67
T-70328,121474942,86%25,61
Hotchkiss EBR7507,925574944,90%959,35
TS-54 81153,448184856,25%1204,47
Škoda T 245422,285044761,70%1284,65
UDES 14 Alt 581153,776534738,30%1242,02
M8A14124,301764740,43%52,10
Vz. 68 Squall 8589,495194734,04%735,22
WZ-12091087,837314654,35%1080,34
A-436733,286504654,35%1486,85
M53/M559767,705404641,30%473,83
CS-447847,096194540,00%1147,68
Pz.Kpfw. III/IV577,021764553,33%133,40
CS-52 LIS 81044,536844555,56%1171,78
M4A1 Sherman5510,895354454,55%1350,84
G.W. E 100101150,896714454,55%896,96
Type 3 Chi-Nu Kai 5653,186854456,82%1942,23
BZ-75101524,237954351,16%1042,63
Aufklärungspanzer Panther 7594,934404362,79%1221,17
Vz. 44-171073,607284247,62%1415,44
SU-14-281194,316274242,86%1171,68
AMX M4 mle. 54101469,606394238,10%900,29
M4A3E8 Sherman6810,206584146,34%1530,32
Škoda T 177689,326474143,90%1469,49
Pz.Kpfw. I238,201244153,66%145,55
K-91101214,636334148,78%861,06
Lorraine 50 t 91576,297454141,46%1573,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,781474057,50%168,60
SDP 58 Kilana81191,256924057,50%1276,54
FV201 (A45) 7882,456834052,50%1248,27
P.43 bis6752,956803964,10%1697,84
Ikv 1035404,724353951,28%894,63
M127667,775323930,77%608,51
AMX 13 10510756,955683943,59%633,64
Panhard AMD 178B6432,675573946,15%1239,14
FV215b 101725,247093847,37%1343,87
T110E3101661,457293852,63%1205,54
Concept No. 5101705,957083850,00%1190,61
FV227 Conceiver81392,168873855,26%1743,99
Manticore10651,006373850,00%616,52
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3357,495193754,05%1062,60
T2 Medium Tank275,861503666,67%363,35
M4A3(76)W Sherman 6907,257813661,11%1711,43
ELC EVEN 90 8595,756063641,67%992,12
B14170,172373548,57%303,99
M2 Medium Tank3132,431463545,71%301,82
LHMTV8536,115483545,71%795,51
Bretagne Panther 6852,866633551,43%1542,29
Type 1 Chi-He4193,442303444,12%393,81
Object 70591716,128253455,88%1803,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6422,794933450,00%910,67
Controcarro 3 Minotauro101598,216913348,48%1002,81
SU-85B4412,243273336,36%890,94
TT-130M 91264,067913250,00%1193,93
Marder II3106,871443158,06%220,82
Hummel6577,134613036,67%593,70
P.435360,004453060,00%979,67
CS-538758,036393043,33%885,74
O-I Experimental5532,203873056,67%948,42
T28 Prototype8927,106313060,00%996,85
Sherman III5385,204343070,00%1079,18
Caernarvon Action X 81103,978533056,67%1468,33
Vz. 55101770,486712937,93%1073,35
M7 Priest3100,031492951,72%169,96
M2 Light248,431492853,57%122,87
Vickers Medium Mk. III3110,821412853,57%300,06
S35 CA5652,005112846,43%1492,14
Light Mk. VIC 248,111162842,86%45,98
M3 Stuart350,191272751,85%112,98
TVP T 50/51101158,785832740,74%719,79
Covenanter5235,192532748,15%630,05
Strv m/425485,315392661,54%1417,25
UDES 15/16101456,587242653,85%1050,07
IS-7102075,279852657,69%1819,11
G.W. Panther7880,547292665,38%1270,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C398,311642630,77%231,76
Churchill Crocodile 61062,277952653,85%1873,80
T-463131,881202532,00%296,05
T110E4101697,526882544,00%1016,78
M48A5 Patton101511,207052540,00%1119,08
Toro 91379,287442548,00%1201,30
M5A1 Stuart4104,922632450,00%176,16
Alecto4390,792752454,17%1095,55
Type 5781366,678562458,33%1695,54
Chieftain/T95 8931,716712437,50%1170,98
Mäuschen91348,387732454,17%1258,86
T-103 8887,006322454,17%837,74
M10 RBFM 5832,797202466,67%1986,92
T1 Cunningham145,741292339,13%9,25
TNH T Vz. 5191078,006942347,83%784,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81182,964822321,74%1013,94
XM66F 81060,306212347,83%916,70
Crusader6431,554942245,45%1377,00
60G FT5656,554472254,55%1615,84
BZ-6891312,596992240,91%1017,46
KV-1S6403,643872236,36%472,92
Pawlack Tank6690,005872240,91%907,67
Object 252U 81250,918082259,09%1321,79
Churchill III 5438,733882227,27%711,38
Concept 1B 91616,187402231,82%1175,20
Vickers Medium Mk. II2117,191222133,33%351,03
CS-63101715,487712147,62%1329,43
LPT-67 Šelma9778,527712171,43%1053,43
Somua SAu 404346,713792147,62%896,99
Ares 7581263,197622142,86%1531,21
Type 63 81355,867792138,10%1440,14
P26/404495,155962085,00%1735,41
Carro d'assalto P.8871035,908622065,00%1636,93
T288760,055172045,00%550,52
BZ-1668859,656062045,00%774,53
Super Conqueror101612,956512035,00%1019,44
M-II-Y7838,456662045,00%937,31
Semovente M415625,475061963,16%1438,17
WZ-111 model 5A101412,216801942,11%958,99
T92 HMC101445,005901931,58%896,47
FV230 Canopener101421,689121968,42%1004,95
Black Prince II 7939,638671963,16%1406,18
Pz.Kpfw. 5581518,639171947,37%1239,89
K-91-PT 91039,896611952,63%910,67
KV-48824,396261855,56%815,87
FV2078725,505651844,44%676,83
T3 HMC241,18591723,53%0,05
BZ-58-2 91083,476341735,29%679,61
Archer5479,413231729,41%878,93
GSOR 1006 Scheme 791029,246051741,18%715,14
Type 95 Heavy4310,692691662,50%1067,36
IS-4101274,197481656,25%901,28
Ho-Ri 3101734,257791668,75%1143,86
Jagdpanzer E 90 91781,318181662,50%1567,42
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5508,386071662,50%1508,70
FV217 Badger101717,407121540,00%1000,67
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81243,005081553,33%1509,01
Lago4315,294121457,14%1043,21
Type 97 Chi-Ha3146,572391450,00%328,73
25TP KSUST II5480,795211464,29%1307,55
SMV CC-567990,796341450,00%1145,37
WZ-132A9798,576871457,14%1115,27
AMX 38362,431931442,86%26,97
SU-76M4226,212051450,00%515,36
M40/M438573,505551457,14%557,67
Cruiser Mk. IV496,001861428,57%32,65
SDP 57 Gowika71278,718001464,29%1945,90
Valentine AT4204,291651428,57%324,54
FV38059739,647431457,14%632,02
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5722,795911450,00%1642,41
T1 HMC263,461241361,54%298,13
Char de transition 6999,236221330,77%1585,31
Turtle Mk. I 81388,088641361,54%1556,90
Leichttraktor156,081341258,33%165,33
Grille5352,924121258,33%722,64
SDP 44 Burza6859,676251266,67%1546,86
FV215b (183) 101320,256341233,33%682,21
Taschenratte111681,758431241,67%778,99
Grant4466,914611154,55%1557,78
Sav m/434380,824131145,45%987,27
Panzerjäger I231,91921154,55%116,03
T-26287,45831118,18%181,80
SMV CC-678985,736001136,36%827,31
Valentine3423,364261154,55%1729,62
Ho-Ri 28796,644481127,27%630,26
BZ-79111616,366401127,27%658,22
Staghound Mk. III6912,457231154,55%2016,61
T-50-2 6261,453511154,55%530,75
M24E2 Super Chaffee 6517,185841127,27%1505,37
BT-7 artillery 3125,732121136,36%212,11
Vickers Medium Mk. I159,90951020,00%64,66
LT vz. 38392,602291050,00%215,40
14TP4322,304191060,00%1190,91
XM551 Sheridan10812,007621060,00%925,85
Hirschkäfer111228,308301060,00%790,21
Matilda LVT 4702,907981060,00%1838,47
Fantôme 91706,708461060,00%1907,87
ST vz. 394290,78402944,44%890,38
T56 GMC385,56127922,22%27,70
SU-76G FT4193,89239944,44%223,50
T-602147,89199966,67%702,55
Pz.Sfl. IVb4245,44307966,67%809,52
Windhund 81103,44516922,22%1062,85
Object 265T 91406,56690944,44%1120,11
Leox 91296,56748955,56%1057,09
Hotchkiss H35231,63131837,50%0,00
MS-1134,1371837,50%0,00
Type 2597 Chi-Ha3163,75312862,50%562,68
Tetrarch 253,25107850,00%89,05
43 M. Toldi III 3106,25224862,50%501,99
D2377,00223742,86%36,14
Strv m/40L3163,00301757,14%484,13
Type 3 Ju-Nu61433,711116785,71%2712,71
Universal Carrier 2-pdr2133,29144742,86%359,28
Bat.-Châtillon 155 58101233,86657757,14%949,31
Char Mle. 75 9483,71440742,86%358,07
A46 6322,00350714,29%704,50
Ikv 723300,33372633,33%772,16
Chi-To SP7494,17345616,67%261,40
Type 95 Ji-Ro6617,17382633,33%719,64
KV-1SA 5808,00868683,33%1927,86
AT-1278,4084560,00%211,16
Cruiser Mk. I1204,60239520,00%906,80
NC 70 Błyskawica10854,00555540,00%329,32
Renault UE 573278,60335540,00%695,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5510,80556540,00%1086,13
M4-85 5861,00667540,00%2228,17
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2276,20415540,00%645,84
KV-220-2 5581,80649560,00%1194,41
BZ-74-1 81190,206885100,00%1377,37
AMX Canon d'assaut 105 81546,20485520,00%1298,44
Chi-Ni2137,75247450,00%536,18
D1277,50196425,00%85,67
113101397,0010074100,00%1025,20
M3G FT3349,00348425,00%1050,09
Cruiser Mk. II2118,75243450,00%349,48
Vz. 60S Dravec 101195,75711450,00%568,96
AM 39 Gendron-Somua 2244,50438425,00%943,33
Pz.Sfl. IC 4506,00443450,00%1871,86
M24 Chaffee No. 594 5760,25819475,00%2673,97
Valiant 5570,50676450,00%1337,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,00316450,00%88,26
Strv m/38292,67258333,33%153,44
M15/423236,67407366,67%789,07
Stuart I-IV3202,334543100,00%827,57
10TP3124,67273366,67%466,10
Pvlvv fm/42268,33199366,67%267,57
FV3046269,00224333,33%176,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. A381,33141333,33%6,33
Gabler’s Destroyer 5761,679063100,00%3228,94
GSOR the TANK 91233,33849366,67%1181,38
FV224 Chopper7636,007103100,00%718,36
Pz.Kpfw. 38 (K) 51185,0011653100,00%2922,19
T-34 shielded 5571,33499333,33%1080,05
T-45 275,00270333,33%92,41
Kolohousenka1105,509620,00%265,33
Strv fm/211238,50419250,00%1646,82
Vickers Mk. E Type B2289,00444250,00%1345,41
Type 91 Heavy343,006320,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2183,009720,00%496,94
M4 Improved 5393,0038720,00%842,69
Patton the Tank 9572,5026020,00%242,90
Matilda IV 5848,00776250,00%2952,64
Škoda T 40 6357,00294250,00%524,14
MTLS-1G14 3242,50452250,00%809,57
LTP 3205,50392250,00%895,25
Großtraktor - Krupp 3130,50265250,00%296,79
SU-100I 5665,0036120,00%1070,77
TKS z n.k.m. 20 mm 246,002461100,00%261,00
Renault FT10,001381100,00%261,00
M22286,006241100,00%1694,23
7TP2317,004791100,00%1191,15
Type 97 Te-Ke 2150,0016910,00%588,56
WZ-132-1101107,009861100,00%1064,44
Renault FT AC263,002791100,00%261,00
Object 283 91740,0010671100,00%1538,48
ASTRON Rex 105 mm 8967,008631100,00%898,05
L-60 2124,002821100,00%658,56
AMX ELC 901 61060,0038710,00%3051,92
AMX 13 (FL 11) 5587,0037810,00%1488,19
TS-5 81291,0062110,00%904,90
Somua SM 8338,0039210,00%33,69
Chi-Go 71588,0011841100,00%2375,01

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/12/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/12/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 10/03/2015
Ayrıldı: 28/03/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/01/2015
Ayrıldı: 08/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/10/2016
Ayrıldı: 03/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 31/03/2016
Ayrıldı: 20/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/01/2017
Ayrıldı: 16/01/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/05/2014
Ayrıldı: 30/12/2014