JIGAG

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 27/07/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar76396011111
Ortalama Seviye8,000,008,008,79
Galibiyetler3902951,09%00,00%763,64%5448,65%
Yenilgiler3637047,61%00,00%327,27%5246,85%
Berabere9971,31%00,00%19,09%54,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar2016726,40%00,00%19,09%3027,03%
İmha edilen Tanklar646690,8500,0040,36880,79
Yoketme Oranı1,150,000,401,09
Tespit edilen Tanklar848081,1100,00181,64930,84
Verilen Hasar1.266,200,001.224,451.616,56
Düşman üssü işgal puanı317680,4200,0000,00540,49
Üs savunma Puanı343050,4500,0000,0000,00
Deneyim609,290,00837,82758,05
WN71127,710,001051,711019,90
WN81526,000,002304,631570,01
Toplam
Savaşlar76396
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler3902951,09%
Yenilgiler3637047,61%
Berabere9971,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar2016726,40%
İmha edilen Tanklar646690,85
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar848081,11
Verilen Hasar1.266,20
Düşman üssü işgal puanı317680,42
Üs savunma Puanı343050,45
Deneyim609,29
WN71127,71
WN81526,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar11
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler763,64%
Yenilgiler327,27%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%
İmha edilen Tanklar40,36
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar181,64
Verilen Hasar1.224,45
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim837,82
WN71051,71
WN82304,63
Son 30 gün
Savaşlar111
Ortalama Seviye8,79
Galibiyetler5448,65%
Yenilgiler5246,85%
Berabere54,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar3027,03%
İmha edilen Tanklar880,79
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar930,84
Verilen Hasar1.616,56
Düşman üssü işgal puanı540,49
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim758,05
WN71019,90
WN81570,01
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.092,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim112,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar2.092,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim112,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar56000
Galibiyetler3562,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2137,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2035,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar711,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar846,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı160,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı951,7000,0000,0000,00
Deneyim772,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar56
Galibiyetler3562,50%
Yenilgiler2137,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2035,71%
İmha edilen Tanklar380,68
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar711,27
Verilen Hasar846,96
Düşman üssü işgal puanı160,29
Üs savunma Puanı951,70
Deneyim772,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler1346,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1553,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1035,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,4600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.217,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı150,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim497,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler1346,43%
Yenilgiler1553,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1035,71%
İmha edilen Tanklar100,36
Yoketme Oranı0,56
Tespit edilen Tanklar130,46
Verilen Hasar1.217,57
Düşman üssü işgal puanı150,54
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim497,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler583,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler116,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar466,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.208,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim421,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler583,33%
Yenilgiler116,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar466,67%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar10,17
Verilen Hasar1.208,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim421,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (343)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81341,58644662251,90%1647,58
SU-122-44 71137,67646350152,50%1730,84
Jagdpanzer E 100102135,12603266552,80%1743,83
Spähpanzer Ru 2519944,18581224352,96%1499,26
ELC EVEN 90 8728,25715188752,04%1481,84
Caernarvon Action X 81189,85771159949,97%1421,29
E 5091840,33740149453,08%2025,38
T25 Pilot Number 1 81061,02717132051,29%1459,21
M53/M5591639,50575126251,51%1942,53
Bat.-Châtillon 25 t101911,52631118048,22%1735,45
Grille 15102046,20564117551,15%1645,23
IS-6 B 81398,38770105952,79%1629,02
T-34-3 81484,97713103749,28%1880,88
E 50 Ausf. M101863,08630103449,90%1597,85
WZ-111 81200,9366499151,26%1393,77
T92 HMC101582,9549996646,17%1505,08
T-103 81435,1174087352,92%1645,33
T499905,3265986753,52%1341,48
G.W. Panther7990,4542284047,26%1217,00
M48A5 Patton101625,5365682449,76%1286,11
E 100101947,1770380849,63%1600,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81564,3867574452,96%1843,72
T57 Heavy102127,3070069948,78%1786,46
T110E5101966,7565267650,74%1635,76
FV3046769,0954064656,19%1575,94
T-34-856450,5832463849,06%747,91
T328772,1742859343,17%682,89
HWK 30 8830,1565156149,55%1539,01
Waffenträger auf Pz. IV92019,9962755651,80%1930,89
Lorraine 40 t 81513,2575653747,49%1801,96
T26E5 Patriot 81222,9782851451,95%1557,21
M10391097,8756650447,22%944,70
M40/M4381288,0552748648,97%1709,62
Leopard 1101759,4664246245,02%1289,29
Jagdpanther II81579,0859646055,00%1970,35
T297694,3236045744,64%704,20
ST-I91717,6260445653,51%1766,23
Lorraine 155 mle. 5181333,0745745451,54%1671,87
ShPTK-TVP 100 81493,6174544454,28%1729,83
AMX 13 9091061,5663244256,33%1821,31
E 7591365,1056537445,99%1206,45
T110E4102317,3870936954,47%1778,22
T71 DA7804,5878336956,91%1901,44
Tiger II8934,6759136348,48%983,91
T-5491454,6763735955,99%1626,45
G.W. Tiger9976,1647234645,66%796,74
M66415,1828834550,43%477,45
T-1091633,8356934347,81%1653,83
AMX 50 B102202,3269533948,97%1936,48
T28 Prototype81277,7270333649,40%1395,64
Waffenträger auf E 100102324,1362733547,76%1680,95
XM57 81819,9190533256,93%1844,75
Object 260 101774,6559931544,76%1262,96
T2071097,8469531455,41%1962,96
Hummel6749,6428331145,98%1053,43
IS-381196,4765430446,05%1346,35
Emil II91593,3258229949,16%1423,71
T6981076,0360629952,17%1424,54
T25/27786,2747229651,69%1123,81
AMX M4 mle. 49 Liberté 81293,2677029648,99%1552,19
IS7877,8755729252,40%1213,45
M41D 8903,8573129252,05%1752,27
Progetto M40 mod. 65101969,0069329046,90%1536,74
KV-481175,2271128950,17%1448,77
AMX 50 10081686,2876928860,07%2370,47
Jagdpanther7908,3944028553,68%1305,49
T54E191595,3969828250,00%1585,28
IS-4101782,3561328150,18%1358,73
AMX AC mle. 4881206,1264828046,79%1365,36
SU-263377,0024927847,12%1189,32
AMX 50 12091869,3079627656,16%2094,80
AMX 13 105101241,9571027457,66%1489,57
T9591740,6262127154,61%1543,20
Chrysler K GF 81403,6881126852,24%1661,63
Jagdtiger91792,1473826453,79%1675,47
T-437544,1034526347,91%714,38
VK 36.01 (H)6483,7230025944,79%673,35
T-4481153,8575525850,39%1682,79
KV-26857,2761725458,27%1781,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91613,6767325152,19%1813,58
M26 Pershing81254,0562224551,02%1732,18
M1271067,4551123950,63%1541,34
S-517844,8239423852,10%1001,74
Vz. 55102119,9069423841,60%1464,88
Object 277101818,6473623654,24%1459,27
FV4005 Stage II101518,9060023448,29%1100,78
Tiger I7646,8953423149,78%689,49
Grille5375,1519923043,04%635,59
AMX AC mle. 467986,0053022254,50%1441,77
Prototipo Standard B91746,5561921954,34%1674,27
AMX 50 Foch B101751,7164721449,53%1164,96
Char Futur 4 91793,7365420947,85%1810,30
T-505108,8626020648,06%174,06
TVP T 50/51101583,7158820545,85%1150,71
M46 Patton91738,9680920455,88%1826,35
M41 Walker Bulldog8861,1672120351,23%1754,97
T675383,8934620050,00%782,65
T-345141,2517519946,23%157,56
Type 5 Chi-Ri7989,8466419949,25%1681,38
SU-54566,4033519943,22%1431,85
Pz.Kpfw. III/IV5176,1422119641,33%222,00
Sturer Emil71217,6467619446,39%2071,95
Manticore101047,6569419446,39%1089,30
Cromwell6408,4140619149,21%629,59
AMX 13 757712,7552118951,32%1546,22
T1 Heavy5260,1322818749,73%345,82
Object 252U 81434,7470618748,13%1496,60
Jagdpanzer IV6667,2634418547,03%1188,90
Panther II81017,3772518557,84%1418,99
ARL V396597,6234718349,73%1071,05
Škoda T 256733,8553416953,25%1492,86
Lorraine 155 mle. 507840,9050416648,19%1070,95
IS-271091,8771916551,52%1584,81
STA-181279,3056416451,22%1820,20
Type 4 Chi-To6755,4968415959,12%1684,70
T376600,8269615954,09%1755,72
VK 30.01 (D)6703,5557915867,09%1618,47
SU-10181317,9062715749,04%1440,51
Konštrukta T-34/10071082,9951415552,90%1943,99
Kranvagn102051,4677415253,95%1649,76
FV2078963,3354815246,05%1069,07
TNH T Vz. 5191737,6385315154,30%1649,48
T 55A 91931,3085115156,29%2252,70
Crusader6257,9023814652,74%652,24
Panther7904,0870814454,17%1663,83
S35 CA5556,6334214448,61%1331,35
Bat.-Châtillon 155 5591029,7149414357,34%1099,00
VK 16.02 Leopard5268,1343814256,34%829,76
T-1506658,5245513947,48%1103,39
A-20563,7917613452,24%130,65
M7 Priest3501,5138413253,79%1772,93
StuG III Ausf. G5406,8633113145,04%892,08
M446782,4455813057,69%1461,59
56TP 81696,9588813051,54%1940,88
Pz.Sfl. IVc5714,0241212855,47%1970,05
STB-1101511,3567712744,09%1099,70
O-I6790,4848412748,82%1418,36
KV-15586,1046712556,80%1336,06
GSOR 3301 AVR FS9889,6565012552,80%1316,32
TS-54 81529,8294412352,85%1681,42
AMX 13 F3 AM6799,9956312259,84%1377,57
Maus102195,4291212254,92%1695,32
T3091642,1775012051,67%1465,65
O-Ho81314,5977312049,17%1447,56
FV4004 Conway91563,8067611844,92%1329,90
Challenger71154,0270111851,69%1755,36
Sturmpanzer II4177,5314711650,86%462,49
Emil I81509,5182111550,43%1861,88
Type 586524,9752811545,22%905,84
XM66F 81370,0973511547,83%1316,32
M3 Lee4169,2520611252,68%495,21
Object 430U101959,7074111251,79%1542,99
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81297,9783311160,36%1714,67
ARL 446609,8850411050,00%986,63
O-Ni71095,0469610955,96%1474,89
M415493,3734010743,93%625,71
TVP VTU Koncept8741,6450910243,14%731,41
FV215b (183) 101688,4566810147,52%1130,76
M18 Hellcat6572,5849710154,46%927,53
Charioteer81319,4869610152,48%1434,10
T216319,1252210154,46%837,43
Leo71047,897549860,20%1814,70
Crusader 5.5-in. SP7784,005099851,02%1194,22
Aufklärungspanzer Panther 7471,776209848,98%886,38
UDES 1691777,388049756,70%1978,42
SMV CC-6781648,899019659,38%2052,95
M75167,602389348,39%418,98
Covenanter5113,531819350,54%198,71
AMX M4 mle. 457946,776689350,54%1401,77
T2881799,608929253,26%2290,32
SU-855519,034039157,14%1383,16
Cobra 91739,028179053,33%1613,06
KV-371157,557278953,93%1656,00
Object 140101751,607398953,93%1501,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J469,221308839,77%0,22
Achilles6828,574188752,87%1674,07
Somua SAu 404254,683258550,59%583,44
T110E3101730,674618441,67%1031,60
VK 30.02 (M)6622,445308446,43%1116,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4241,042048345,78%476,29
AT 771143,365808149,38%1502,60
SU-130PM 81431,457857857,69%1494,00
Type 3 Chi-Nu5444,834667741,56%1232,90
IS-7101904,357737744,16%1421,50
VK 28.016455,196707356,16%1364,06
GSR 3301 Setter7547,707557358,90%1291,86
SU-1006902,745097248,61%1657,63
SU-85B4409,662937149,30%1156,88
KV-137600,165837058,57%1031,04
Nashorn6923,594267054,29%1871,03
Type T-345524,235896955,07%1729,30
IS-2-II81246,366876934,78%1292,06
VK 100.01 (P)81172,857856860,29%1394,45
TNH 105/100081282,547646749,25%1627,86
M374336,331966746,27%1131,69
M8A14214,071966747,76%401,64
Tiger (P)71170,406066758,21%1682,12
BDR G1 B5522,063846636,36%864,79
VK 30.01 (P)6682,644486645,45%1183,95
AMX ELC bis5467,914226645,45%1668,57
Leichttraktor137,06746543,08%22,21
P.44 Pantera81297,808016453,13%1778,23
LHMTV8864,487866453,13%1773,75
Object 43091640,007376253,23%1453,85
Controcarro 1 Mk. 292173,4310596170,49%2242,80
FV230 Canopener102084,089046155,74%1538,12
T803112502,079156045,00%1688,54
M4A1 Sherman5454,844285846,55%1258,89
AMX 13 105 AM mle. 505552,624445855,17%1379,67
M5 Stuart4129,893205742,11%133,91
Buryan 92167,218795743,86%1798,62
SU-14-281089,826245639,29%901,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6626,344985655,36%1225,21
SU-100M171355,098085660,71%2034,86
Sexton II3131,551425549,09%406,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E380,251285547,27%76,00
M24 Chaffee5394,595995462,96%1445,51
P.43 bis6817,325345352,83%1610,70
Vz. 44-171239,947965360,38%1768,34
AE Phase I 91735,557225358,49%1668,14
FV38059858,857145257,69%754,30
T1 Cunningham117,67785150,98%83,73
M10 Wolverine5546,243965156,86%1328,51
Archer5544,103875162,75%1506,42
FV227 Conceiver81260,128524961,22%1442,30
VK 30.01 (H)5715,634934866,67%2048,76
Durchbruchswagen 24222,152194841,67%435,06
KR-1112158,258504841,67%1288,17
T56 GMC3248,322494734,04%751,53
Bishop5593,934924660,87%1477,57
Strv 746842,675324551,11%1688,41
M2 Medium Tank364,691014528,89%1,64
Controcarro 3 Minotauro102064,956884440,91%1359,67
T3 HMC2162,361414436,36%493,28
Marder II3177,201734454,55%469,39
AT 86587,093934461,36%983,92
FV224 Chopper71177,616384452,27%1503,66
BT-7452,801244151,22%116,06
AT 25538,375034148,78%1312,99
T-463163,131944057,50%650,07
AMX 12 t6508,935754047,50%1420,05
BT-2255,281163956,41%143,65
AMX 105 AM mle. 474421,133923857,89%1660,56
Mars 81573,959053865,79%1848,79
T-50-2 6475,894883644,44%1150,39
Marder 38T4582,264043557,14%1760,56
Type 5 Heavy102218,098863452,94%1502,26
Sturmpanzer I Bison360,55963351,52%107,30
Type 2597 Chi-Ha3238,551933336,36%769,89
T404589,823723348,48%1843,38
T-284369,693063268,75%1281,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5515,385463253,13%1574,27
Alecto4432,133033056,67%1290,53
Type 4 Heavy92257,349372948,28%2324,08
Renault UE 573137,142592853,57%327,93
Object 777 Version II 91259,686232842,86%993,17
B14285,962992748,15%753,04
KV-856439,155362762,96%724,37
Pz.Kpfw. II Luchs4259,675192766,67%1123,91
T28 Concept 7779,075832755,56%1019,28
Staghound Mk. III6809,387102653,85%1568,79
UDES 14 Alt 581494,968392548,00%1989,23
Type 1 Chi-He4266,423152450,00%744,81
M5A1 Stuart4297,873922330,43%948,81
Panzerjäger I249,481052339,13%0,58
Gorilla112054,486442343,48%1090,66
Matilda4362,684852268,18%1095,60
Pz.Kpfw. II254,231432236,36%0,00
T1 HMC2171,501442259,09%1038,63
Object 703 Version II 81369,147932142,86%1182,73
SU-86592,802862055,00%769,87
Super Conqueror102274,108992055,00%1712,04
Pz.Kpfw. 5581910,558972040,00%1578,76
SU-15271281,054991957,89%2221,64
AMX 383178,581991952,63%538,00
Löwe 8930,685121942,11%845,32
P.435531,946451872,22%1763,88
MS-117,89871855,56%125,58
Caernarvon8983,446601844,44%934,35
Strv m/425575,475391758,82%1749,90
Vickers Mk. E Type B295,821311752,94%270,87
Black Prince7784,713491717,65%845,66
Cruiser Mk. III3129,531571735,29%371,42
Lorraine 39L AM3136,692311662,50%427,04
Kunze Panzer 91511,817441656,25%1446,16
Churchill I5382,473491533,33%524,06
O-I Experimental5502,714921457,14%873,89
FV4025 Contriver111815,215711414,29%826,58
Renault FT18,541021376,92%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3254,624201353,85%1007,33
FSV Scheme A7906,158771361,54%1644,37
T1E6 267,921291361,54%246,47
P26/404422,504501250,00%1216,47
Valentine AT4285,922541275,00%961,97
T2 Medium Tank244,731021145,45%44,55
SU-76M4118,821951154,55%193,66
Vz. 60S Dravec 102355,826201136,36%1270,72
Cruiser Mk. IV448,091361154,55%129,42
IS-6 81233,916021172,73%1544,96
Loyd Gun Carriage247,00681145,45%79,21
AMX ELC 901 6572,645411154,55%1424,42
Lago4456,105201060,00%1656,94
50TP prototyp 81396,909361070,00%1575,45
Vickers Medium Mk. I195,7876922,22%269,32
Renault FT AC266,22168966,67%219,97
Universal Carrier 2-pdr2149,89131944,44%454,38
Windhund 81523,56790955,56%1591,81
IS-2 shielded 7866,11435922,22%933,86
Birch Gun4228,00140825,00%594,33
Pz.Kpfw. 35 (t)265,7186742,86%91,92
P.43 ter71409,711054771,43%3062,70
1108379,57250728,57%116,08
Tiger-Maus 91981,00773742,86%1777,23
AMX 404156,67251666,67%574,88
AT-1239,83114683,33%261,20
Hotchkiss H352123,60176540,00%377,65
T-262195,20294580,00%1200,71
Taschenratte111864,80662540,00%757,71
LTP 3235,8014750,00%1003,95
M3 Stuart370,25227425,00%6,56
Valentine3570,25675450,00%3050,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4234,50260450,00%543,88
Patton the Tank 9823,25417425,00%599,22
M2 Light258,67142366,67%238,89
T7 Combat Car 226,3382366,67%261,00
Type 97 Te-Ke 279,50194250,00%233,47
Type 95 Heavy4271,5014520,00%580,69
Light Mk. VIC 280,50265250,00%278,94
Fantôme 91767,5010492100,00%1634,57
Renault Otsu18,008110,00%0,00
Renault FT 75 BS2135,001821100,00%857,68
ST vz. 394396,0014410,00%964,58
Renault NC-3110,00881100,00%261,00
Type 97 Chi-Ha371,0010810,00%0,00
Churchill VII61832,008581100,00%4262,47
M4 Improved 5311,003731100,00%735,36
ISU-122-2 80,0032610,00%0,00
T-45 2306,005511100,00%1792,01
KV-220-2 5120,0041910,00%0,00
Chimera 8401,0016410,00%78,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,003571100,00%473,32
StuG IV 5400,003341100,00%1016,97
BT-7 artillery 336,001421100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 27/07/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 27/07/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/07/2023
Ayrıldı: 26/07/2023