Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: Eclipse

J00F

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar217961856489
Ortalama Seviye7,927,507,968,16
Galibiyetler1309060,06%1372,22%3562,50%28057,26%
Yenilgiler848738,94%422,22%2035,71%20141,10%
Berabere2191,00%15,56%11,79%81,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar879840,37%633,33%2035,71%17134,97%
İmha edilen Tanklar311291,43221,22591,055641,15
Yoketme Oranı2,391,831,641,77
Tespit edilen Tanklar260451,19251,39661,186391,31
Verilen Hasar1.877,841.965,501.928,631.930,49
Düşman üssü işgal puanı169720,78452,501452,596981,43
Üs savunma Puanı306251,4100,001622,892530,52
Deneyim849,53776,89880,73964,77
WN71866,402172,081900,111626,88
WN82961,132531,222531,142472,26
Toplam
Savaşlar21796
Ortalama Seviye7,92
Galibiyetler1309060,06%
Yenilgiler848738,94%
Berabere2191,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar879840,37%
İmha edilen Tanklar311291,43
Yoketme Oranı2,39
Tespit edilen Tanklar260451,19
Verilen Hasar1.877,84
Düşman üssü işgal puanı169720,78
Üs savunma Puanı306251,41
Deneyim849,53
WN71866,40
WN82961,13
Son 24 saat
Savaşlar18
Ortalama Seviye7,50
Galibiyetler1372,22%
Yenilgiler422,22%
Berabere15,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%
İmha edilen Tanklar221,22
Yoketme Oranı1,83
Tespit edilen Tanklar251,39
Verilen Hasar1.965,50
Düşman üssü işgal puanı452,50
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim776,89
WN72172,08
WN82531,22
Son 7 gün
Savaşlar56
Ortalama Seviye7,96
Galibiyetler3562,50%
Yenilgiler2035,71%
Berabere11,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar2035,71%
İmha edilen Tanklar591,05
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar661,18
Verilen Hasar1.928,63
Düşman üssü işgal puanı1452,59
Üs savunma Puanı1622,89
Deneyim880,73
WN71900,11
WN82531,14
Son 30 gün
Savaşlar489
Ortalama Seviye8,16
Galibiyetler28057,26%
Yenilgiler20141,10%
Berabere81,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar17134,97%
İmha edilen Tanklar5641,15
Yoketme Oranı1,77
Tespit edilen Tanklar6391,31
Verilen Hasar1.930,49
Düşman üssü işgal puanı6981,43
Üs savunma Puanı2530,52
Deneyim964,77
WN71626,88
WN82472,26
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.234,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim651,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar20,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar20,33
Verilen Hasar2.234,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim651,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler872,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler327,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar967,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı302,7300,0000,0000,00
Deneyim631,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler872,73%
Yenilgiler327,27%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%
İmha edilen Tanklar100,91
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar60,55
Verilen Hasar967,36
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı302,73
Deneyim631,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar63000
Galibiyetler5384,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler812,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4165,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar691,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar560,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar915,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı791,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı791,2500,0000,0000,00
Deneyim745,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar63
Galibiyetler5384,13%
Yenilgiler812,70%
Berabere23,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar4165,08%
İmha edilen Tanklar691,10
Yoketme Oranı3,14
Tespit edilen Tanklar560,89
Verilen Hasar915,60
Düşman üssü işgal puanı791,25
Üs savunma Puanı791,25
Deneyim745,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (293)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 25 71790,92947104361,74%3742,21
E 5092800,2193284962,90%3914,43
WZ-111 82114,62101560068,17%3563,05
Spähpanzer Ru 25191754,9877438658,03%3722,17
T-5492426,8891937963,59%3566,93
Rheinmetall Skorpion G 82333,9997636562,19%3384,10
Bat.-Châtillon Bourrasque 81895,21100335656,18%2892,35
E 50 Ausf. M103108,1585532460,80%3603,07
SU-122-44 71927,4392332263,04%3526,97
LTTB81355,3379832064,69%3797,55
Leopard Prototyp A92685,9692830360,73%3397,18
M41 Walker Bulldog81448,3679829955,52%3725,77
Type 4 Heavy92098,8380929858,72%2501,32
Škoda T 5092484,5283127553,45%2855,71
T-1092465,1785725459,45%2977,72
LT-432 81090,4990923661,86%2651,13
AMX 50 12092634,9179123460,68%3264,37
T-54 ltwt.91750,9778623058,26%3272,25
Rheinmetall Skorpion 82073,2090522159,28%2543,40
T-4481735,9279621962,56%3317,84
Waffenträger auf Pz. IV92911,4884521957,99%3279,29
ISU-15282164,9671321356,34%2803,11
FV20781042,3756520352,71%1293,18
S-517966,2756119449,48%1230,52
Centurion Mk. 7/192433,8785918960,32%3137,13
Panther II81807,15100318464,13%3224,55
T-62A103336,2482116956,21%4156,46
AMX 50 10082174,1494616563,03%3364,42
Rhm.-Borsig Waffenträger82485,4992616569,09%3404,61
Crusader 5.5-in. SP71168,7151916151,55%2024,95
T9592521,2896416061,88%2553,42
T4991181,5662015651,92%1907,11
Strv 103B102844,4480715355,56%2162,37
Jagdpanzer E 100102531,7368815050,00%1846,23
IS-382040,7589814864,19%3226,06
Centurion Mk. I81928,8893014170,92%3709,13
Grille 15102857,3977813953,96%2437,03
UDES 0381767,7966013852,90%2495,99
TVP VTU Koncept81742,9489013659,56%3154,80
Conqueror Gun Carriage101622,1964313653,68%1287,00
Spähpanzer SP I C71497,8765713654,41%3897,95
FV4005 Stage II102146,6166513557,78%1779,77
E 7592172,7390313162,60%2400,93
Škoda T 2561215,6873713063,85%3191,23
VK 30.01 (H)51046,0460912959,69%3704,11
Tiger I71798,4399712471,77%3182,63
T54E192379,6887712360,98%2968,74
T-34-8561349,1388812268,03%3970,89
Object 70492403,3582412154,55%2220,09
Tiger (P)71528,7087312166,94%2630,59
Mäuschen92207,4999211967,23%2546,33
FV30461027,5549611553,91%2394,48
Maus102536,4296411259,82%2160,05
IS-7102711,1692211158,56%2583,65
Sturer Emil71649,0177011055,45%2824,86
T-3451147,5595810867,59%5582,17
Tortoise92595,3997210859,26%2665,08
FV380591410,6964610553,33%1394,92
O-Ho81928,99108210465,38%2946,16
T 55A 92399,8888110458,65%2810,13
Emil I82200,6790010360,19%3504,27
IS71615,8187010265,69%2774,73
ARL 4461161,5289310073,00%2773,11
Konštrukta T-34/10071574,308429763,92%3384,46
M46 Patton91905,298969757,73%2224,39
VK 30.02 (M)61132,668769770,10%2925,00
T-34-85M 61459,268809658,33%3358,35
Panther71618,8010809571,58%3980,81
T2071600,928389567,37%3262,98
T3761086,057349459,57%4509,83
M26 Pershing81599,579489068,89%2544,14
SU-15271501,367308962,92%2802,47
T-4371852,8511298966,29%4702,77
SU-10061490,039058760,92%3927,78
Object 26392184,678638747,13%2208,90
VK 100.01 (P)81853,098928662,79%2412,82
T2971507,138648567,06%2662,67
VK 45.02 (P) Ausf. B92120,939078254,88%2323,91
Object 70592218,638488247,56%2272,63
T25 Pilot Number 1 81785,6510178263,41%3029,82
Conqueror92411,999558158,02%2627,01
M10392272,069158048,75%2179,37
T-100 LT101367,137397847,44%1720,81
Strv 103-092309,717517750,65%2307,37
Vz. 64 Blesk81055,867477642,11%1813,27
O-Ni71695,918737663,16%3114,17
Emil II92671,449637550,67%2800,38
KV-261085,778177566,67%2318,40
Charioteer81846,418387558,67%2607,79
Object 43092045,179137556,00%2143,93
Comet71504,748247462,16%3538,51
IS-3-II92220,629107352,05%2184,19
Type 5 Heavy102475,688077160,56%2103,16
O-I61239,767517169,01%2850,18
Ikv 65 Alt II61183,246367055,71%2573,09
MT-256791,395996962,32%2845,80
GSOR 3301 AVR FS9957,477786847,06%1432,76
VK 36.01 (H)61368,229826773,13%2955,36
T3092623,499326755,22%2479,54
SU-10181685,958446654,55%2237,79
Bat.-Châtillon 12 t8968,858426657,58%2093,77
Nashorn61436,406316560,00%3375,53
Leo71646,2510416471,88%4179,33
AMX M4 mle. 4571665,8610586475,00%3066,88
Ikv 90 Typ B71251,198346266,13%2200,95
M4A3E2 Sherman Jumbo61195,9410626280,65%3597,12
AMX AC mle. 4881568,657536253,23%1920,66
Panhard EBR 9091051,217076245,16%1471,62
CS-52 LIS 81735,418986163,93%2274,93
Pz.Sfl. IVc51015,877036051,67%3165,50
SU-14-281234,147085949,15%1246,79
VK 30.01 (P)61076,887775974,58%2485,84
UDES 14 Alt 581567,288395858,62%2172,30
59-166896,457335565,45%3453,82
Object 41681836,519035556,36%2623,94
Strv 7461415,307515461,11%4098,07
FSV Scheme A71492,728855451,85%2936,39
Bat.-Châtillon 25 t AP92303,069095358,49%2681,32
T26E5 Patriot 81760,7711105362,26%2657,71
VK 16.02 Leopard5628,605105267,31%2639,00
VK 28.016556,274325255,77%1731,43
Bishop5857,356665263,46%2823,67
Panhard AML Lynx 6x681253,429665265,38%3375,42
AT 1581820,768605147,06%1945,22
ST-I92218,149155052,00%2241,93
Object 140102801,489835058,00%2646,05
IS-2-II81619,427755046,00%1905,44
Progetto CC55 mod. 5481910,249314953,06%2382,62
LPT-67 Šelma91529,537954957,14%2330,40
Jagdtiger92529,499414961,22%2396,05
VK 45.02 (P) Ausf. A81705,299964963,27%2511,16
Rheinmetall Panzerwagen101382,787044948,98%1627,45
SU-8551003,337444858,33%3689,70
KV-482088,5410654864,58%3081,49
Ferdinand81732,948704765,96%2093,96
Škoda T 56 82023,049654763,83%2229,10
P.44 Pantera81888,1110114663,04%3209,94
AMX 30 1er prototype92044,029044656,52%2216,75
Pz.Kpfw. 5582149,1711134671,74%2350,70
O-I Experimental51314,558394465,91%3747,69
Ares 7581719,399824463,64%2351,34
Cromwell61340,798454358,14%3699,40
Challenger71890,4010494379,07%3319,65
Caernarvon81591,299494257,14%2018,05
Ikv 1035712,344924160,98%2358,86
Type T-345956,058214170,73%3928,62
Tiger II82059,498694146,34%2553,55
FV224 Chopper71540,519254156,10%2066,85
WZ-13171391,959164055,00%4239,50
E 100102442,257914057,50%2118,66
T28 Prototype81948,738194065,00%2472,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5911,087044047,50%3448,70
AMX 12 t61082,627813961,54%4908,59
Type 5 Chi-Ri71463,458493855,26%2660,85
Leopard 1103027,878113857,89%2932,47
Taschenratte112854,639083847,37%1700,06
Lansen C 81835,4210063847,37%2784,23
LHMTV8803,978153850,00%1614,48
T3281440,199243759,46%1803,68
KV-1371503,276783767,57%3575,62
FV4004 Conway92814,439813762,16%3493,65
Type 3 Chi-Nu5909,676253669,44%3436,18
Crusader6811,537263661,11%3170,14
Prototipo Standard B92607,257443630,56%2568,71
Škoda T 177886,037423650,00%2034,01
M4A1 Sherman5849,266873548,57%3361,65
50TP Tyszkiewicza92176,718993554,29%2056,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3596,895173562,86%3127,19
Covenanter5567,374503568,57%2746,53
Centurion Action X102591,447693447,06%2294,95
TVP T 50/51103359,679573357,58%3228,24
SU-100M171722,369673372,73%3277,28
Durchbruchswagen 24609,454663375,76%2440,95
IS-M81901,739443354,55%2756,84
M24 Chaffee5719,815233250,00%3161,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4509,813843262,50%2175,04
STA-181617,778823158,06%2615,02
SDP 57 Gowika71856,038723148,39%3101,74
Renault G15677,636173076,67%2289,23
ARL V396895,335913053,33%1709,49
Object 268102274,436723050,00%1663,76
SU-100Y 61375,607963060,00%2916,09
Churchill VII61608,9310192955,17%3642,46
Type 5781717,699492955,17%2103,76
Achilles61418,079622965,52%3829,65
AMX 50 Foch92658,079252857,14%2834,76
M48A5 Patton102278,259582867,86%1980,64
Caliban 81653,898402857,14%2088,49
P.43 bis61234,708152766,67%2684,60
AMX ELC bis5865,335912751,85%4565,77
Object 25791759,566862766,67%2025,66
Staghound Mk. III61562,489132751,85%3649,39
Object 705A102466,338572755,56%2150,82
B.U.G.I.61187,127652657,69%2357,28
Škoda T 245786,847062564,00%2904,00
TNH 105/100081948,488822552,00%2516,69
Type 586948,887072560,00%2348,27
AMX 13 7571089,009092552,00%3022,52
AT 861216,927632556,00%2245,04
T110E3102261,607642552,00%1675,54
Object 252U 81427,728122556,00%1525,63
Sav m/434731,085752458,33%2385,18
Carro d'assalto P.8871455,8710012356,52%2171,50
Type 6191639,786872347,83%1480,88
KV-371462,049422360,87%2514,24
KV-15963,656942365,22%2499,14
P.43 ter71487,3610372268,18%2962,18
Type 6892434,5911692268,18%2559,22
T-50-2 6931,099262272,73%3290,98
Strv m/425969,338362161,90%3677,98
45TP Habicha71704,299922147,62%2797,89
53TP Markowskiego81808,818472152,38%2004,74
CS-4471758,1410452161,90%3361,85
Object 260 102745,9010542176,19%2154,28
Char Futur 4 92618,4810672171,43%3171,13
Black Prince71533,4511782075,00%2782,76
Pz.Kpfw. II Luchs4483,956502070,00%2302,89
Cruiser Mk. IV4646,555962070,00%3474,81
FV217 Badger102067,558002045,00%1261,26
40TP Habicha6900,535981952,63%1748,56
T-505510,956511957,89%2307,99
Marder 38T41054,119751973,68%4384,53
A-4471354,949101861,11%2449,72
Heavy Tank No. VI 61415,2810021877,78%3653,97
Bofors Tornvagn 81513,728941866,67%2072,72
M3 Lee4626,765311758,82%3361,87
T25 AT72140,8210851764,71%3526,72
T-15061394,829821764,71%2907,15
King Tiger (Captured) 71491,719661776,47%2303,53
T-284932,696401675,00%5073,27
Controcarro 3 Minotauro102693,759271662,50%2035,95
XM551 Sheridan101496,889141668,75%2090,52
Super Hellcat 71643,698561650,00%2928,48
Vz. 44-171548,479761560,00%2453,49
SDP 58 Kilana81693,407901560,00%1844,97
T28 Concept 71404,077331560,00%2465,24
14TP4783,365991457,14%4052,73
Type 4 Ju-To72047,5711351464,29%3083,69
Archer51242,298891471,43%4532,65
SARL 424563,795661464,29%2487,41
AE Phase I 91896,078311450,00%1674,37
CS-5381100,696011346,15%1233,41
T57 Heavy102976,009471361,54%2598,38
T78 61559,469581361,54%2772,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3483,004291258,33%2564,48
P.435743,647691181,82%2724,54
M36 Jackson61114,098051172,73%2094,61
AMX AC mle. 4671427,188431145,45%2300,63
Object 277102032,558921163,64%1478,07
Object 777 Version II 92094,368171136,36%1977,83
Matilda Black Prince 5693,826011145,45%1857,41
ST vz. 394379,904031030,00%1294,87
M5A1 Stuart4407,504921030,00%1526,71
60G FT51330,507721060,00%3769,95
BZ-75102517,108151050,00%1779,89
KR-1112267,1011661080,00%1378,84
Lago4680,11725955,56%2705,97
AMX 404414,89537944,44%1791,91
Valentine AT4347,33486977,78%1151,55
Valentine3681,00770862,50%3215,39
AMX 50 B102623,25781850,00%2164,83
M40/M4381569,50645837,50%1452,78
Kampfpanzer 50 t 92566,13945850,00%2663,19
Chimera 82268,50924850,00%2696,55
Strv m/40L3576,29686771,43%3093,86
T-463441,14511742,86%2648,32
Excalibur 61857,8611797100,00%4079,03
Concept 1B 92562,00850728,57%2124,83
STB-1102153,67747650,00%1572,03
DS PZInż5896,50590666,67%2542,28
Vz. 60S Dravec 101422,33710650,00%772,11
Alecto4558,83486650,00%1723,16
Object 268 Version 4102364,67597616,67%1576,02
LT vz. 383354,20421540,00%1509,58
Cruiser Mk. III3371,40417560,00%2624,26
Object 430U102443,00782540,00%1722,17
Type 4 Chi-To6887,00772450,00%1841,38
Type 5 Ke-Ho4878,75944475,00%4809,71
60TP Lewandowskiego101381,0029040,00%594,85
Type 91 Heavy3304,754234100,00%1307,54
Type 3 Ju-Nu61602,251152475,00%3488,79
Bat.-Châtillon 25 t102574,33967366,67%2348,59
Type 95 Heavy4637,009163100,00%3182,39
T-262347,003533100,00%2093,32
Universal Carrier 2-pdr2287,33523366,67%1451,71
AT 25177,6791333,33%134,10
LT vz. 352378,00292250,00%1896,91
25TP KSUST II51140,0010322100,00%4116,68
T110E4102643,5053120,00%1378,79
Somua S353466,50435250,00%1742,34
M24E2 Super Chaffee 6369,5015420,00%647,56
Super Conqueror103807,0014901100,00%2476,88
ST-II103677,0014421100,00%3890,40

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/09/2026
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 14/04/2026
Ayrıldı: 11/06/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/03/2026
Ayrıldı: 30/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/02/2026
Ayrıldı: 20/02/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 19/02/2020
Ayrıldı: 24/03/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 19/02/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 15/11/2017
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2020
Ayrıldı: 18/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 19/06/2017
Ayrıldı: 08/07/2017