Innemortal_Biohazard

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar164410790
Ortalama Seviye7,970,009,579,67
Galibiyetler871653,01%00,00%342,86%5965,56%
Yenilgiler745645,35%00,00%457,14%3134,44%
Berabere2691,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar485629,54%00,00%342,86%3134,44%
İmha edilen Tanklar152880,9300,0060,861071,19
Yoketme Oranı1,320,001,501,81
Tespit edilen Tanklar193391,1800,0040,571291,43
Verilen Hasar1.624,320,002.595,862.785,92
Düşman üssü işgal puanı77080,4700,0091,29170,19
Üs savunma Puanı68690,4200,0000,0000,00
Deneyim707,970,00955,571.100,06
WN71342,580,001107,181690,15
WN81897,800,002002,662638,49
Toplam
Savaşlar16441
Ortalama Seviye7,97
Galibiyetler871653,01%
Yenilgiler745645,35%
Berabere2691,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar485629,54%
İmha edilen Tanklar152880,93
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar193391,18
Verilen Hasar1.624,32
Düşman üssü işgal puanı77080,47
Üs savunma Puanı68690,42
Deneyim707,97
WN71342,58
WN81897,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar7
Ortalama Seviye9,57
Galibiyetler342,86%
Yenilgiler457,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar342,86%
İmha edilen Tanklar60,86
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar40,57
Verilen Hasar2.595,86
Düşman üssü işgal puanı91,29
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim955,57
WN71107,18
WN82002,66
Son 30 gün
Savaşlar90
Ortalama Seviye9,67
Galibiyetler5965,56%
Yenilgiler3134,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3134,44%
İmha edilen Tanklar1071,19
Yoketme Oranı1,81
Tespit edilen Tanklar1291,43
Verilen Hasar2.785,92
Düşman üssü işgal puanı170,19
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.100,06
WN71690,15
WN82638,49
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar322000
Galibiyetler16852,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14444,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere103,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11736,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2250,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2930,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.518,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2420,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2390,7400,0000,0000,00
Deneyim760,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar322
Galibiyetler16852,17%
Yenilgiler14444,72%
Berabere103,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar11736,34%
İmha edilen Tanklar2250,70
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar2930,91
Verilen Hasar1.518,95
Düşman üssü işgal puanı2420,75
Üs savunma Puanı2390,74
Deneyim760,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar16,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim32,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar16,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim32,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2084000
Galibiyetler112954,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler92344,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere321,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar87842,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar16600,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar21101,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.851,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı18590,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı69213,3200,0000,0000,00
Deneyim813,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar2084
Galibiyetler112954,17%
Yenilgiler92344,29%
Berabere321,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar87842,13%
İmha edilen Tanklar16600,80
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar21101,01
Verilen Hasar1.851,36
Düşman üssü işgal puanı18590,89
Üs savunma Puanı69213,32
Deneyim813,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12780032
Galibiyetler70054,77%00,00%00,00%2578,13%
Yenilgiler57144,68%00,00%00,00%721,88%
Berabere70,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44434,74%00,00%00,00%1753,13%
İmha edilen Tanklar9480,7400,0000,00230,72
Yoketme Oranı1,140,000,001,53
Tespit edilen Tanklar25602,0000,0000,0090,28
Verilen Hasar1.785,330,000,001.836,56
Düşman üssü işgal puanı10000,7800,0000,00381,19
Üs savunma Puanı7930,6200,0000,0000,00
Deneyim843,680,000,001.181,78
Toplam
Savaşlar1278
Galibiyetler70054,77%
Yenilgiler57144,68%
Berabere70,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar44434,74%
İmha edilen Tanklar9480,74
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar25602,00
Verilen Hasar1.785,33
Düşman üssü işgal puanı10000,78
Üs savunma Puanı7930,62
Deneyim843,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar32
Galibiyetler2578,13%
Yenilgiler721,88%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1753,13%
İmha edilen Tanklar230,72
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar90,28
Verilen Hasar1.836,56
Düşman üssü işgal puanı381,19
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.181,78
Anzeigen

Tanklar (156)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82084,94900207657,23%2855,28
Panhard EBR 105101539,0384493155,21%2126,39
IS-5 (Object 730) 81183,4067289350,50%1333,90
50TP prototyp 81636,9274349454,66%1947,94
T-1506525,5936949450,61%785,05
AE Phase I 92098,3779647751,15%2039,09
KV-15237,8122745241,59%252,50
Object 907 102469,5189944459,91%2130,69
Strv 103B103063,4288142156,77%2389,78
T-50-2 6676,8450940351,86%2140,98
Vz. 60S Dravec 103488,60115037762,60%2880,68
AMX 50 B103286,49105132961,40%3091,21
T95/FV4201 Chieftain 103143,94108232758,72%2371,49
T-4481169,3156532356,97%1713,75
T-437483,0436531243,59%578,21
T-34-856267,2425130846,43%305,08
KV-48825,0452627643,48%751,83
Object 277102559,2083727456,57%2445,90
VK 72.01 (K) 102898,4795225852,71%2052,81
Object 140102352,3186024955,82%2257,57
Object 703 Version II 82014,4195924756,68%2467,11
Emil II91671,7660324154,36%1528,04
IS-7102845,8099122055,45%2777,28
T110E5103179,88107920261,88%2885,78
T-5491333,7753919541,54%1208,39
Škoda T 56 82127,56103419157,07%2375,87
Kranvagn102262,4486618252,75%1856,77
BZT-70 103061,81102017361,27%2210,24
M24 Chaffee5176,4328315147,68%398,28
T26E5 Patriot 81044,7156613645,59%1097,61
CS-63102748,64103813066,15%2796,48
Kunze Panzer 92049,5474912548,80%2131,63
M5 Stuart468,0315611735,90%0,44
T-1091668,2071210945,87%1615,08
KV-37510,0146210841,67%384,32
T-28471,6812610738,32%2,79
Bat.-Châtillon 25 t102397,9194810761,68%2205,81
M3 Stuart381,9514610646,23%120,51
StuG III Ausf. G5206,2723110640,57%223,56
Super Hellcat 71015,5257010458,65%1597,17
T-345105,0318410144,55%52,58
M2 Light2109,3115210041,00%223,26
T376255,152969442,55%438,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer497,091389143,96%44,76
FV215b (183) 102046,406659054,44%1563,82
Super Conqueror102503,777019046,67%1972,77
SDP wz 66 Grom 81976,349868956,18%2360,52
Panhard EBR 9091284,137418548,24%2118,83
KV-856130,272137746,75%79,85
Tiger 131 6881,965177657,89%1535,17
IS-381196,277817451,35%1319,08
Emil I81029,126227349,32%1018,51
CS-5381341,367366942,03%1902,87
M10391995,909276950,72%2338,37
M40/M4381068,506456844,12%1059,14
T110E4103336,0110156761,19%2881,54
A-20532,542016353,97%145,63
Strv 103-092603,1510315367,92%2531,79
ST-I91794,538385145,10%1599,64
ST-62 Version 2 102723,069815158,82%2027,78
BT-7463,181104940,82%22,89
CS-5991791,439024963,27%2020,55
Panhard AML Lynx 6x68849,437044953,06%1429,79
Marder II338,10834839,58%0,00
Type 71102888,7710224856,25%2517,89
M446634,545314852,08%947,45
UDES 0381836,688574761,70%2226,77
M127966,467324654,35%1153,78
T-46345,89894535,56%0,41
M415272,392504452,27%308,41
Caernarvon81194,077824346,51%1289,32
SFAC 105 81625,337924348,84%1575,07
CS-4471154,607714057,50%1946,98
IS71284,648053943,59%1795,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.453,821823946,15%56,35
Type 5861097,378173852,63%2386,23
M5A1 Stuart4156,032703644,44%349,33
Conqueror91887,699783658,33%2007,66
Object 25791937,467323542,86%1661,62
T3281354,247913447,06%1387,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3124,591533246,88%271,50
Ikv 90 Typ B71269,458043174,19%2209,28
Ikv 65 Alt II61024,626762665,38%2029,03
Hotchkiss EBR71095,968942657,69%3106,52
LHMTV8829,278872673,08%1630,91
M7520,521362548,00%91,10
Projet Louis 9857,488022560,00%1222,49
T25/271550,588212450,00%2265,34
Strv 746672,575692343,48%1156,03
Ashbringer 102913,179712356,52%1989,01
ARL 4461210,776572254,55%2353,69
Concept 1B 92807,4111072254,55%2291,28
IS-4102956,959532147,62%2613,51
VK 20.01 (D)444,101562157,14%159,81
M2 Medium Tank366,501432055,00%133,43
T28 Prototype82550,2512072065,00%3598,12
Carro da Combattimento 45 t 102477,8010292075,00%2097,63
CS-52 LIS 81440,357912075,00%1797,35
AMX 40447,631251936,84%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G328,891431947,37%66,43
Churchill III 5323,323421931,58%420,52
GSR 3301 Setter71203,398561844,44%3212,11
T56 GMC355,35911729,41%2,18
STA-181159,066601668,75%1603,97
AMX 38382,382581662,50%205,05
T-26253,93691533,33%3,71
Jagdpanzer IV653,072611435,71%0,23
Pz.Kpfw. II259,791211450,00%85,14
Excelsior 5327,933111478,57%649,67
T1 Cunningham113,08511330,77%0,00
O-I61073,927911369,23%2083,13
M10 Wolverine5711,625181353,85%1570,56
SPHT 93254,4613331384,62%3219,27
Pz.Kpfw. 35 (t)271,831301250,00%194,56
BT-2268,001441258,33%228,21
Leo7801,587401275,00%1257,71
Panzerjäger I287,331041250,00%147,81
B.U.G.I.6949,087251250,00%1865,98
SU-182123,18751118,18%511,07
Type T-345191,102471070,00%481,25
M18 Hellcat61671,509871080,00%3515,91
D23122,89203944,44%246,79
T2 Medium Tank241,8989911,11%0,85
Vickers Mk. E Type B2161,63278862,50%735,77
Leichttraktor114,6348837,50%0,00
E 5091433,00554812,50%1188,78
M8A1411,1393850,00%89,84
D1250,29122714,29%0,00
Sturmpanzer I Bison392,57126757,14%212,52
Ikv 1035784,43646785,71%2351,99
Panhard AMD 178B6163,00459683,33%440,27
Renault FT135,0067520,00%0,00
Crusader61014,0010585100,00%3880,62
T1 HMC215,5073475,00%261,00
T3091398,6710783100,00%1345,15
MS-1128,6776366,67%221,70
Type 2597 Chi-Ha3111,00152333,33%137,62
Object 430U102830,33822333,33%1955,23
Cobra 92063,67979366,67%2224,68
Vickers Medium Mk. II236,0074250,00%90,63
Lago4157,00138250,00%303,79
Jagdpanzer E 90 91576,5052620,00%934,35
Rheinmetall Skorpion G 8511,006222100,00%487,70
T-127 3282,0033220,00%975,40
Kolohousenka153,003610,00%0,00
LT vz. 3830,005010,00%0,00
ST vz. 394180,0011510,00%286,94
Škoda T 2450,009910,00%0,00
Hotchkiss H352160,008351100,00%908,60
E 50 Ausf. M102506,0010801100,00%2436,82
L-60 233,0011610,00%0,00
Primo Victoria 81486,0012211100,00%2706,32
T1E6 20,001241100,00%261,00
Light Mk. VIC 210,002241100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0012410,00%0,00
43 M. Toldi III 386,008610,00%119,05

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/10/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 31/08/2026
Ayrıldı: 30/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/08/2026
Ayrıldı: 30/08/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/06/2026
Ayrıldı: 28/08/2026
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/05/2026
Ayrıldı: 10/06/2026
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 17/04/2026
Ayrıldı: 12/05/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2026
Ayrıldı: 15/04/2026
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/12/2025
Ayrıldı: 27/02/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 28/11/2025
Ayrıldı: 30/12/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/11/2025
Ayrıldı: 27/11/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 24/09/2025
Ayrıldı: 08/11/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/08/2025
Ayrıldı: 23/09/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 25/07/2025
Ayrıldı: 30/08/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/07/2025
Ayrıldı: 24/07/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 11/05/2025
Ayrıldı: 19/07/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/12/2024
Ayrıldı: 20/04/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 07/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 29/01/2024
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 26/11/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/03/2024
Ayrıldı: 28/03/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/07/2023
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 31/07/2021
Ayrıldı: 10/11/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 18/02/2019
Ayrıldı: 02/04/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/03/2023
Ayrıldı: 16/07/2023