Iljitsch_U

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar192632290462
Ortalama Seviye7,039,279,188,73
Galibiyetler857444,51%731,82%3235,56%18740,48%
Yenilgiler1040354,01%1463,64%5763,33%27459,31%
Berabere2861,48%14,55%11,11%10,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar470124,40%313,64%2325,56%9019,48%
İmha edilen Tanklar82520,4350,23310,341510,33
Yoketme Oranı0,570,260,460,41
Tespit edilen Tanklar133900,70180,82780,877301,58
Verilen Hasar584,06604,95780,07637,52
Düşman üssü işgal puanı237561,2300,003273,637491,62
Üs savunma Puanı44970,2300,00200,22220,05
Deneyim426,02448,45517,84562,87
WN7545,10206,71371,77465,35
WN8575,48226,00419,10528,50
Toplam
Savaşlar19263
Ortalama Seviye7,03
Galibiyetler857444,51%
Yenilgiler1040354,01%
Berabere2861,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar470124,40%
İmha edilen Tanklar82520,43
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar133900,70
Verilen Hasar584,06
Düşman üssü işgal puanı237561,23
Üs savunma Puanı44970,23
Deneyim426,02
WN7545,10
WN8575,48
Son 24 saat
Savaşlar22
Ortalama Seviye9,27
Galibiyetler731,82%
Yenilgiler1463,64%
Berabere14,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar313,64%
İmha edilen Tanklar50,23
Yoketme Oranı0,26
Tespit edilen Tanklar180,82
Verilen Hasar604,95
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim448,45
WN7206,71
WN8226,00
Son 7 gün
Savaşlar90
Ortalama Seviye9,18
Galibiyetler3235,56%
Yenilgiler5763,33%
Berabere11,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar2325,56%
İmha edilen Tanklar310,34
Yoketme Oranı0,46
Tespit edilen Tanklar780,87
Verilen Hasar780,07
Düşman üssü işgal puanı3273,63
Üs savunma Puanı200,22
Deneyim517,84
WN7371,77
WN8419,10
Son 30 gün
Savaşlar462
Ortalama Seviye8,73
Galibiyetler18740,48%
Yenilgiler27459,31%
Berabere10,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar9019,48%
İmha edilen Tanklar1510,33
Yoketme Oranı0,41
Tespit edilen Tanklar7301,58
Verilen Hasar637,52
Düşman üssü işgal puanı7491,62
Üs savunma Puanı220,05
Deneyim562,87
WN7465,35
WN8528,50
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar787,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim77,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler12100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%
İmha edilen Tanklar30,25
Yoketme Oranı0,30
Tespit edilen Tanklar70,58
Verilen Hasar787,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim77,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler918,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3673,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere48,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar714,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar380,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar613,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı601,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1062,1600,0000,0000,00
Deneyim237,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler918,37%
Yenilgiler3673,47%
Berabere48,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar714,29%
İmha edilen Tanklar150,31
Yoketme Oranı0,36
Tespit edilen Tanklar380,78
Verilen Hasar613,90
Düşman üssü işgal puanı601,22
Üs savunma Puanı1062,16
Deneyim237,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3023000
Galibiyetler103634,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler187662,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere1113,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar79126,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11310,3700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar24640,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar798,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı38611,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40351,3300,0000,0000,00
Deneyim425,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar3023
Galibiyetler103634,27%
Yenilgiler187662,06%
Berabere1113,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar79126,17%
İmha edilen Tanklar11310,37
Yoketme Oranı0,51
Tespit edilen Tanklar24640,82
Verilen Hasar798,07
Düşman üssü işgal puanı38611,28
Üs savunma Puanı40351,33
Deneyim425,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar125000
Galibiyetler4636,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7963,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3427,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar510,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar650,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.200,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı700,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1190,9500,0000,0000,00
Deneyim476,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar125
Galibiyetler4636,80%
Yenilgiler7963,20%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3427,20%
İmha edilen Tanklar510,41
Yoketme Oranı0,56
Tespit edilen Tanklar650,52
Verilen Hasar1.200,50
Düşman üssü işgal puanı700,56
Üs savunma Puanı1190,95
Deneyim476,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (158)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
O-I6659,83427216248,10%1002,53
UDES 038880,84520122444,61%782,61
Lansen C 8579,9346569838,54%414,50
UDES 14 Alt 58732,5054753741,90%658,87
Bat.-Châtillon 155 5810894,1261353247,93%608,15
VK 100.01 (P)8769,2155345344,59%678,72
Type 4 Heavy9793,5950738042,37%453,66
Hummel6443,2230135144,73%460,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 8663,0047134741,79%511,45
P.43 bis6350,9330034143,99%434,99
KV-15187,1721133743,32%139,11
T-1506197,3122133045,76%98,38
O-Ni7634,6438932553,23%661,63
ELC EVEN 90 8401,9654432544,62%550,68
Emil II9741,0249131841,82%395,13
Tiger II8576,3745930441,12%389,14
KV-37292,6228530043,67%125,38
Strv 103-09948,5755729541,69%568,47
Rhm.-Borsig Waffenträger8922,6544928640,91%732,62
Renault Otsu1200,8819426552,45%826,47
M18 Hellcat6290,6329425643,75%263,56
Strv 103B101174,1153725543,53%602,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4178,5719024148,55%286,70
Pz.Kpfw. II Luchs4181,5026421655,56%563,16
KV-48492,2642921641,67%299,67
Bat.-Châtillon 25 t101153,6056121535,35%655,46
Ikv 65 Alt II6542,6132121542,79%787,72
G.W. Tiger (P)8744,4249121242,92%679,02
Bat.-Châtillon 12 t8428,5050720639,81%502,35
VK 36.01 (H)6614,6343919354,40%991,46
Heavy Tank No. VI 6528,9244518350,82%722,23
UDES 169804,7556018143,65%563,17
UDES 15/16101133,6958417840,45%648,26
Maus10941,7851817539,43%410,82
M40/M438896,4564117352,02%870,84
KV-1S6201,3820016741,32%92,74
Sav m/434315,0818116347,24%677,97
VK 28.016191,6528516245,68%324,05
AMX 13 909570,7757816039,38%577,49
Panhard AMD 178B6141,6032115950,31%210,86
T28 Prototype8725,8743115839,87%491,74
CS-538502,3545615635,90%370,75
M446502,5846215648,08%657,89
Waffenträger auf Pz. IV91033,5554014239,44%611,25
O-Ho8588,3341914040,00%374,61
Type 3 Chi-Nu5166,1922013946,76%236,64
Hotchkiss EBR7224,4243713846,38%260,63
VK 30.01 (P)6318,0825113535,56%236,63
VK 30.02 (M)6430,6637713545,19%607,91
S-517644,7350813452,24%675,92
T-28470,6517513144,27%44,59
Panther7412,5837113040,00%392,35
Tiger I7476,9443712948,84%434,61
AMX 12 t6280,4936412540,00%501,63
SU-14-28897,4257612243,44%810,17
VK 16.02 Leopard597,0522111056,36%194,26
IS7355,0042010646,23%249,03
Strv 746259,0530810442,31%232,63
King Tiger (Captured) 7674,8657710347,57%697,74
Kranvagn101083,4548210038,00%526,95
Grille5351,702879445,74%562,12
G.W. Panther7564,144248748,28%513,41
Type 586356,784138643,02%435,21
IS-38538,134358537,65%317,58
KV-26498,043888435,71%555,04
Lorraine 155 mle. 518800,485908243,90%729,98
T-34-856401,913858135,80%513,31
Crusader 5.5-in. SP7496,694518150,62%575,32
T-463102,311588037,50%157,30
Vz. 64 Blesk8592,945837945,57%755,02
Char Futur 4 9965,625487841,03%613,49
Type 4 Chi-To6392,443717742,86%509,06
StuG III Ausf. G5270,052007343,84%367,59
SU-1527609,974527346,58%639,26
AMX ELC bis5133,762186743,28%204,24
Lorraine 155 mle. 507596,334686144,26%553,17
FV38059734,176116055,00%595,87
G.W. Tiger9998,106065843,10%734,22
STA-18457,544665742,11%320,36
KV-856224,312255543,64%127,13
T25/27692,745155440,74%771,26
Type 5 Chi-Ri7632,755425143,14%769,72
AMX 13 F3 AM6509,855193958,97%682,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C385,762453743,24%180,94
AMX 13 757263,193843625,00%250,90
Panther II8237,063483636,11%0,00
SU-86582,865153545,71%631,23
Type 97 Chi-Ha3304,713273458,82%1047,63
M127738,156483357,58%870,32
B.U.G.I.6611,504793240,63%851,32
Panhard AML Lynx 6x68327,844853138,71%279,19
SU-26359,03912948,28%94,09
Type 95 Ha-Go2136,611492835,71%345,92
Object 752 91101,755732821,43%570,78
Pz.Sfl. IC 4235,793062857,14%606,48
SU-5477,371412751,85%153,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4126,771992650,00%155,08
Strv m/382154,561592556,00%591,82
Type 1 Chi-He4242,442272528,00%519,32
AMX 383170,441652548,00%382,64
Lago465,131202445,83%63,52
Strv 81 8394,505052441,67%260,78
AMX 50 Foch (155) 10863,575012334,78%305,22
FV3046245,143332254,55%299,22
Cromwell6512,524902152,38%868,34
SU-1829,53571942,11%27,78
IS-7101371,188181764,71%995,99
Type 63 8475,065941752,94%366,74
StuG IV 5318,383851643,75%555,42
AS-XX 40 t11652,535801540,00%208,08
Nergal 8819,474731520,00%566,19
T110E3101221,796661450,00%749,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5121,081471338,46%24,15
Primo Victoria 8395,545571353,85%358,43
Pz.Kpfw. II2203,251711233,33%658,58
Leichttraktor199,001641216,67%239,30
T-116 3332,555111163,64%1706,62
121B 101001,094641127,27%493,96
AMX 404118,201301040,00%165,51
Škoda T 45 7568,304671030,00%397,59
43 M. Toldi III 3245,503431030,00%930,48
Valiant 5325,00336933,33%422,83
Cruiser Mk. II2310,00287862,50%1416,69
Eclipse 9703,13431825,00%283,94
Strv fm/21174,43131728,57%144,27
T-26259,57180771,43%292,55
Valentine3192,71155714,29%447,74
M22 Locust 3149,14309742,86%337,34
Pz.Kpfw. I218,50179666,67%261,19
T-34 with L-11 4104,83353666,67%323,82
T-45 2336,67398633,33%1457,46
Super Hellcat 7645,50376616,67%764,77
TVP T 50/5110693,60568540,00%270,25
Type 97 Te-Ke 2216,00338560,00%1107,27
DS PZInż5280,40355560,00%520,05
TKS z n.k.m. 20 mm 2234,0019940,00%1148,78
Vickers Mk. E Type B2157,75200450,00%556,02
Panzerjäger I240,00112450,00%76,78
M16/43 Sahariano 3309,75376475,00%996,53
BT-7 artillery 3348,75299450,00%1164,09
Fiat 3000135,6766333,33%0,00
Renault FT1172,337930,00%760,95
4TP191,33177333,33%180,65
Renault NC-31164,67112366,67%316,01
XM66F 8916,67503333,33%625,41
Obsidian 870,00460366,67%261,00
Type 95 Ji-Ro6436,00375250,00%518,39
FCM 362136,501942100,00%638,32
T-50-2 6337,005732100,00%821,44
T-29 3684,50550250,00%2811,30
Patton the Tank 90,00252250,00%126,70
M4A1 FL 10 6631,5028120,00%672,41
M14/41287,006210,00%52,52
Cruiser Mk. I1272,003541100,00%1727,81
G.Pz. Mk. VI (e)20,001501100,00%261,00
Object 277101218,0010351100,00%899,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0028710,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3169,0020110,00%245,52

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/11/2023
Ayrıldı: 15/03/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 07/11/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/11/2021
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/04/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 18/08/2020
Ayrıldı: 23/02/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 03/01/2020
Ayrıldı: 23/03/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 24/04/2020
Ayrıldı: 16/08/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 24/02/2021
Ayrıldı: 11/04/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/04/2021
Ayrıldı: 31/10/2021
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 22/11/2019
Ayrıldı: 02/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 24/01/2022
Ayrıldı: 03/04/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/04/2022
Ayrıldı: 07/04/2022