| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85M | 6 | 1050,98 | 643 | 3321 | 56,22% | 1967,21 | |||||
| T78 | 6 | 1109,30 | 631 | 2773 | 54,99% | 1861,91 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1280,83 | 668 | 1278 | 50,70% | 1415,08 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1560,79 | 697 | 979 | 51,17% | 1665,00 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1293,97 | 588 | 903 | 47,62% | 1285,19 | |||||
| Löwe | 8 | 1308,42 | 639 | 899 | 53,50% | 1602,97 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1366,82 | 655 | 801 | 50,69% | 1590,98 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 413,32 | 415 | 770 | 55,45% | 1905,48 | |||||
| XM57 | 8 | 1721,99 | 784 | 714 | 54,06% | 1577,24 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 1036,56 | 626 | 703 | 52,77% | 1950,25 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 752,18 | 541 | 587 | 49,74% | 810,66 | |||||
| T30 | 9 | 1574,37 | 627 | 517 | 52,80% | 1333,61 | |||||
| M44 | 6 | 619,17 | 404 | 480 | 49,79% | 932,77 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 950,23 | 604 | 475 | 48,63% | 1688,85 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 1135,75 | 660 | 465 | 61,72% | 4532,73 | |||||
| Excalibur | 6 | 1063,30 | 666 | 442 | 52,71% | 1772,84 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 761,40 | 559 | 363 | 56,20% | 1704,78 | |||||
| Churchill III | 5 | 880,00 | 879 | 330 | 52,73% | 1966,83 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 1051,26 | 667 | 307 | 55,37% | 4197,96 | |||||
| T67 | 5 | 652,41 | 381 | 301 | 50,50% | 1430,79 | |||||
| Strv 74 | 6 | 990,91 | 627 | 270 | 59,26% | 2076,05 | |||||
| Somua SM | 8 | 1377,50 | 652 | 245 | 45,31% | 1406,92 | |||||
| Matilda | 4 | 611,96 | 379 | 237 | 52,74% | 1872,13 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 807,06 | 558 | 218 | 50,92% | 1578,31 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 683,90 | 656 | 218 | 55,05% | 1828,59 | |||||
| SU-76M | 4 | 618,60 | 353 | 215 | 53,95% | 1854,18 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 866,31 | 685 | 211 | 48,82% | 1744,31 | |||||
| T56 GMC | 3 | 263,57 | 210 | 201 | 51,74% | 870,32 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 1149,39 | 667 | 196 | 50,51% | 1278,09 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1200,39 | 594 | 187 | 49,73% | 1054,53 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 967,69 | 639 | 159 | 51,57% | 1679,03 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1463,48 | 684 | 147 | 53,06% | 1317,99 | |||||
| T-50-2 | 6 | 344,59 | 437 | 141 | 51,06% | 794,67 | |||||
| M12 | 7 | 738,54 | 432 | 134 | 42,54% | 764,40 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 968,59 | 549 | 133 | 41,35% | 801,36 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1174,93 | 589 | 133 | 45,86% | 1206,07 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1106,49 | 633 | 123 | 51,22% | 1232,28 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1094,72 | 613 | 116 | 54,31% | 1582,11 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1391,27 | 643 | 113 | 50,44% | 1471,31 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 967,28 | 574 | 96 | 39,58% | 978,41 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 798,35 | 485 | 91 | 53,85% | 1892,24 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 906,23 | 572 | 90 | 50,00% | 1543,66 | |||||
| AMX 40 | 4 | 915,12 | 512 | 86 | 62,79% | 4758,48 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1218,63 | 568 | 82 | 43,90% | 1111,15 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1147,78 | 577 | 74 | 47,30% | 1135,76 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1765,69 | 631 | 74 | 40,54% | 1321,66 | |||||
| KV-1 | 5 | 576,72 | 394 | 67 | 41,79% | 1156,93 | |||||
| M8A1 | 4 | 611,87 | 324 | 63 | 46,03% | 1640,31 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 886,75 | 500 | 57 | 42,11% | 1469,96 | |||||
| T25/2 | 7 | 867,47 | 434 | 55 | 43,64% | 1089,89 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1004,36 | 415 | 55 | 41,82% | 832,37 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1248,89 | 691 | 53 | 50,94% | 1315,56 | |||||
| T29 | 7 | 1217,12 | 615 | 52 | 42,31% | 1441,29 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 231,39 | 339 | 51 | 54,90% | 1714,46 | |||||
| KV-2 | 6 | 901,54 | 548 | 48 | 60,42% | 1657,51 | |||||
| T6 Medium | 4 | 1271,96 | 718 | 48 | 56,25% | 4360,61 | |||||
| KV-3 | 7 | 1029,15 | 619 | 46 | 41,30% | 1204,91 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 226,72 | 277 | 46 | 52,17% | 1137,57 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 852,33 | 524 | 46 | 52,17% | 3302,69 | |||||
| T-28 | 4 | 272,29 | 208 | 45 | 53,33% | 756,81 | |||||
| Cromwell B | 6 | 978,19 | 716 | 43 | 46,51% | 1868,61 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1430,26 | 706 | 43 | 48,84% | 1348,91 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1155,51 | 535 | 43 | 34,88% | 1080,17 | |||||
| T82 HMC | 4 | 273,29 | 187 | 42 | 52,38% | 821,06 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1203,36 | 548 | 33 | 36,36% | 993,39 | |||||
| A-20 | 5 | 170,90 | 188 | 31 | 51,61% | 424,41 | |||||
| T-34-85 | 6 | 846,55 | 546 | 31 | 41,94% | 1571,45 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1266,76 | 596 | 29 | 34,48% | 2183,45 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1826,57 | 688 | 23 | 30,43% | 749,54 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 174,81 | 232 | 21 | 47,62% | 837,74 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 732,52 | 635 | 21 | 71,43% | 2696,74 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1220,29 | 437 | 21 | 33,33% | 953,01 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 622,75 | 378 | 20 | 35,00% | 1540,30 | |||||
| T18 HMC | 3 | 117,95 | 133 | 19 | 57,89% | 480,61 | |||||
| T-116 | 3 | 204,27 | 223 | 15 | 60,00% | 848,78 | |||||
| T-46 | 3 | 154,29 | 136 | 14 | 21,43% | 442,05 | |||||
| M3 Lee | 4 | 196,14 | 240 | 14 | 64,29% | 684,46 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 137,23 | 148 | 13 | 53,85% | 401,77 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 678,92 | 470 | 13 | 38,46% | 476,78 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 560,15 | 683 | 13 | 69,23% | 1054,69 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 777,92 | 463 | 13 | 46,15% | 1007,46 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 102,17 | 108 | 12 | 41,67% | 131,31 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 923,45 | 439 | 11 | 18,18% | 844,26 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 612,50 | 326 | 10 | 50,00% | 2238,59 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 79,80 | 157 | 10 | 60,00% | 284,19 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 657,80 | 478 | 10 | 50,00% | 3493,94 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 115,33 | 150 | 9 | 33,33% | 274,33 | |||||
| T-26 | 2 | 143,00 | 141 | 9 | 33,33% | 503,39 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 594,11 | 426 | 9 | 55,56% | 1391,53 | |||||
| ISU-152K | 8 | 962,67 | 459 | 9 | 33,33% | 664,87 | |||||
| StuG IV | 5 | 876,56 | 596 | 9 | 33,33% | 2546,94 | |||||
| BT-2 | 2 | 76,88 | 128 | 8 | 50,00% | 189,84 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 149,86 | 135 | 7 | 28,57% | 556,76 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 472,43 | 227 | 7 | 57,14% | 1679,72 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1364,71 | 458 | 7 | 42,86% | 839,64 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 108,50 | 97 | 6 | 16,67% | 101,87 | |||||
| BT-7 | 4 | 253,33 | 283 | 6 | 83,33% | 1001,40 | |||||
| Cobra | 9 | 844,33 | 440 | 6 | 50,00% | 596,33 | |||||
| KR-1 | 11 | 1859,33 | 1172 | 6 | 83,33% | 1197,78 | |||||
| T-34 | 5 | 490,60 | 255 | 5 | 40,00% | 1152,71 | |||||
| Renault FT | 1 | 85,20 | 129 | 5 | 60,00% | 405,65 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 126,40 | 207 | 5 | 20,00% | 384,81 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 638,60 | 294 | 5 | 20,00% | 1877,54 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 203,50 | 211 | 4 | 50,00% | 1166,34 | |||||
| M4 Improved | 5 | 372,00 | 229 | 4 | 0,00% | 857,63 | |||||
| Black Prince II | 7 | 806,50 | 364 | 4 | 25,00% | 900,49 | |||||
| Windhund | 8 | 1025,00 | 231 | 4 | 0,00% | 705,31 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1308,00 | 583 | 4 | 0,00% | 1783,84 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 84,00 | 72 | 3 | 0,00% | 189,90 | |||||
| MKA | 2 | 301,67 | 189 | 3 | 33,33% | 1065,60 | |||||
| Strv S1 | 8 | 154,67 | 315 | 3 | 66,67% | 264,10 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 141,50 | 333 | 2 | 100,00% | 816,32 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 273,00 | 340 | 2 | 100,00% | 1799,26 | |||||
| MS-1 | 1 | 85,50 | 171 | 2 | 100,00% | 469,29 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 55,00 | 109 | 1 | 100,00% | 266,48 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 337,00 | 313 | 1 | 100,00% | 1045,92 | |||||
| AMR 35 | 2 | 223,00 | 174 | 1 | 100,00% | 1001,92 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 479,00 | 294 | 1 | 0,00% | 921,89 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 298,00 | 453 | 1 | 100,00% | 1649,13 | |||||
| Fantôme | 9 | 376,00 | 123 | 1 | 0,00% | 42,39 |
IGOR_XTU
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 22857 | 20 | 98 | 359 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,41 | 4,15 | 4,92 | 6,08 | ||||
| Galibiyetler | 11990 | 52,46% | 11 | 55,00% | 52 | 53,06% | 195 | 54,32% |
| Yenilgiler | 10508 | 45,97% | 9 | 45,00% | 44 | 44,90% | 158 | 44,01% |
| Berabere | 359 | 1,57% | 0 | 0,00% | 2 | 2,04% | 6 | 1,67% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7902 | 34,57% | 4 | 20,00% | 28 | 28,57% | 125 | 34,82% |
| İmha edilen Tanklar | 23766 | 1,04 | 20 | 1,00 | 151 | 1,54 | 443 | 1,23 |
| Yoketme Oranı | 1,59 | 1,25 | 2,16 | 1,89 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 17441 | 0,76 | 31 | 1,55 | 139 | 1,42 | 366 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 1.067,32 | 879,20 | 1.149,70 | 1.208,81 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 14037 | 0,61 | 0 | 0,00 | 13 | 0,13 | 209 | 0,58 |
| Üs savunma Puanı | 14552 | 0,64 | 0 | 0,00 | 17 | 0,17 | 167 | 0,47 |
| Deneyim | 602,16 | 452,00 | 654,08 | 651,71 | ||||
| WN7 | 1302,89 | 1475,72 | 1803,56 | 1556,73 | ||||
| WN8 | 1622,55 | 2756,85 | 2877,98 | 2096,37 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 22857 | |
| Ortalama Seviye | 6,41 | |
| Galibiyetler | 11990 | 52,46% |
| Yenilgiler | 10508 | 45,97% |
| Berabere | 359 | 1,57% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7902 | 34,57% |
| İmha edilen Tanklar | 23766 | 1,04 |
| Yoketme Oranı | 1,59 | |
| Tespit edilen Tanklar | 17441 | 0,76 |
| Verilen Hasar | 1.067,32 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 14037 | 0,61 |
| Üs savunma Puanı | 14552 | 0,64 |
| Deneyim | 602,16 | |
| WN7 | 1302,89 | |
| WN8 | 1622,55 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 20 | |
| Ortalama Seviye | 4,15 | |
| Galibiyetler | 11 | 55,00% |
| Yenilgiler | 9 | 45,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4 | 20,00% |
| İmha edilen Tanklar | 20 | 1,00 |
| Yoketme Oranı | 1,25 | |
| Tespit edilen Tanklar | 31 | 1,55 |
| Verilen Hasar | 879,20 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 452,00 | |
| WN7 | 1475,72 | |
| WN8 | 2756,85 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 98 | |
| Ortalama Seviye | 4,92 | |
| Galibiyetler | 52 | 53,06% |
| Yenilgiler | 44 | 44,90% |
| Berabere | 2 | 2,04% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 28 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 151 | 1,54 |
| Yoketme Oranı | 2,16 | |
| Tespit edilen Tanklar | 139 | 1,42 |
| Verilen Hasar | 1.149,70 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 13 | 0,13 |
| Üs savunma Puanı | 17 | 0,17 |
| Deneyim | 654,08 | |
| WN7 | 1803,56 | |
| WN8 | 2877,98 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 359 | |
| Ortalama Seviye | 6,08 | |
| Galibiyetler | 195 | 54,32% |
| Yenilgiler | 158 | 44,01% |
| Berabere | 6 | 1,67% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 125 | 34,82% |
| İmha edilen Tanklar | 443 | 1,23 |
| Yoketme Oranı | 1,89 | |
| Tespit edilen Tanklar | 366 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 1.208,81 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 209 | 0,58 |
| Üs savunma Puanı | 167 | 0,47 |
| Deneyim | 651,71 | |
| WN7 | 1556,73 | |
| WN8 | 2096,37 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen