Heshmon

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 05/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3454400226
Ortalama Seviye8,100,000,009,57
Galibiyetler1969557,01%00,00%00,00%12655,75%
Yenilgiler1444141,80%00,00%00,00%10044,25%
Berabere4081,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1104731,98%00,00%00,00%6327,88%
İmha edilen Tanklar445341,2900,0000,002681,19
Yoketme Oranı1,900,000,001,64
Tespit edilen Tanklar538991,5600,0000,003241,43
Verilen Hasar2.036,140,000,002.916,11
Düşman üssü işgal puanı129620,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı228890,6600,0000,001020,45
Deneyim906,980,000,001.009,10
WN71772,020,000,001698,79
WN82814,780,000,003190,51
Toplam
Savaşlar34544
Ortalama Seviye8,10
Galibiyetler1969557,01%
Yenilgiler1444141,80%
Berabere4081,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar1104731,98%
İmha edilen Tanklar445341,29
Yoketme Oranı1,90
Tespit edilen Tanklar538991,56
Verilen Hasar2.036,14
Düşman üssü işgal puanı129620,38
Üs savunma Puanı228890,66
Deneyim906,98
WN71772,02
WN82814,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar226
Ortalama Seviye9,57
Galibiyetler12655,75%
Yenilgiler10044,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6327,88%
İmha edilen Tanklar2681,19
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar3241,43
Verilen Hasar2.916,11
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1020,45
Deneyim1.009,10
WN71698,79
WN83190,51
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar992000
Galibiyetler52552,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler43844,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere292,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36336,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7260,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6160,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.221,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12721,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3450,3500,0000,0000,00
Deneyim822,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar992
Galibiyetler52552,92%
Yenilgiler43844,15%
Berabere292,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar36336,59%
İmha edilen Tanklar7260,73
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar6160,62
Verilen Hasar2.221,75
Düşman üssü işgal puanı12721,28
Üs savunma Puanı3450,35
Deneyim822,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.260,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim797,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar10,20
Verilen Hasar1.260,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim797,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1411000
Galibiyetler80557,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler59041,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere161,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar52837,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9890,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16541,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.514,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı18031,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13990,9900,0000,0000,00
Deneyim823,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar1411
Galibiyetler80557,05%
Yenilgiler59041,81%
Berabere161,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar52837,42%
İmha edilen Tanklar9890,70
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar16541,17
Verilen Hasar1.514,17
Düşman üssü işgal puanı18031,28
Üs savunma Puanı13990,99
Deneyim823,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1844000
Galibiyetler84145,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler99253,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar46725,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13050,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16250,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar2.116,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12550,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8240,4500,0000,0000,00
Deneyim780,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar1844
Galibiyetler84145,61%
Yenilgiler99253,80%
Berabere110,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar46725,33%
İmha edilen Tanklar13050,71
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar16250,88
Verilen Hasar2.116,18
Düşman üssü işgal puanı12550,68
Üs savunma Puanı8240,45
Deneyim780,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (233)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 82132,531069171059,42%3204,45
T-34-85M 6940,02686127257,55%1862,38
Bat.-Châtillon Bourrasque 82500,41121888465,72%3721,11
Progetto M40 mod. 65102994,8393685556,02%3151,38
T-34-856593,6141183550,06%1095,04
T-44-100 81743,8899277657,35%2795,19
SU-130PM 82019,3893870556,88%2584,24
Object 430U102377,8980667253,87%2315,38
T-463332,1536464358,32%1867,48
Object 43091767,5183161052,95%1864,65
Leopard 1102712,9782057851,04%2610,33
T95/FV4201 Chieftain 103617,63113855862,72%3211,41
Lansen C 82368,02118952559,24%3984,75
Object 140102689,0593052355,64%2863,70
CS-52 LIS 82326,26112146661,16%3713,65
KV-15614,2754744657,85%1466,89
T-437936,0358940649,51%1552,96
T-4481019,9869540254,48%1426,05
STB-1103053,6095338753,49%3130,93
T-5491573,0576738654,15%1783,36
M4A1 Revalorisé 81638,3287937554,13%2424,05
Vz. 55103404,38101837159,84%3063,29
Carro da Combattimento 45 t 103628,96109532062,19%3663,31
T-345350,2926929350,51%864,42
Bat.-Châtillon 12 t81089,0485229057,93%2433,90
Object 277102947,6695829055,17%2910,37
Panhard EBR 105101962,4092626459,47%2885,14
TVP T 50/51103128,3596226358,56%3532,64
M48A5 Patton102962,5194226058,08%3072,26
AMX M4 mle. 54103963,32109126056,54%4318,85
Centurion Action X103185,1498725958,69%3323,42
Rinoceronte103032,9092625858,14%2891,00
AMX 13 9091559,9685925156,57%2894,41
IS-381322,3371423345,92%1529,53
AMX 50 B103404,9297523055,22%3487,59
T 55A 92767,47107722954,15%3354,86
IS-3A 81753,1594222653,54%2157,31
T-832 82753,38129422560,00%4126,91
122 TM 82467,74115222262,16%3683,94
IS-7102970,9297921357,75%2752,24
A-205198,0626221254,25%606,42
GSOR 1008 82446,16112821061,90%3352,33
E 50 Ausf. M102987,0993020552,68%3015,71
T-62A102753,2186620548,78%2661,87
AMX 13 105101898,4377120551,71%2622,79
G.W. Tiger (P)81546,3280620455,88%1969,98
T-127 3261,0331120354,68%989,69
T-1091887,5685519252,60%2161,27
LT-432 81560,9396519254,17%3962,93
Prototipo Standard B92563,6398319054,21%3276,94
Char Futur 4 92938,19109318757,75%3254,53
Object 274a 82299,46122118564,32%3809,84
Spähpanzer SP I C71123,4885218356,28%2876,18
E 5092992,80117518261,54%4093,12
Super Conqueror103431,24106618055,56%3566,49
HWK 30 81259,1592918057,22%2938,72
M46 Patton92829,87107817954,19%3829,99
Škoda T 5092800,45106617557,71%3510,11
Bat.-Châtillon 25 t102400,6484317454,02%2348,83
Type 63 82359,06125217060,59%3631,65
Type 64 6963,8782816955,03%3140,00
Concept 1B 93059,33116316854,17%3227,44
BZ-6892647,9597316745,51%3016,45
T-54 first prototype 81944,51112816358,90%3503,23
M54 Renegade 82495,70123316165,22%3780,02
50TP prototyp 82388,34116915566,45%3684,41
TL-7 92867,01118315563,87%3598,28
Object 780 103577,67103415057,33%3423,33
IS71223,1878814858,11%2007,68
Leopard Prototyp A92427,4895414859,46%2672,98
ShPTK-TVP 100 82157,23105114659,59%2903,46
AMX 13 757985,4677014557,93%2542,37
Object 703 Version II 82360,42117914259,15%3392,67
Progetto C50 mod. 6692818,38107614158,16%3379,93
AMX 30 B102360,6280713651,47%2235,12
LTTB81023,4681913659,56%2184,72
T26E4 SuperPershing 82013,04117513560,74%3464,28
Panhard EBR 75 (FL 10) 81237,47101613566,67%2772,85
Hummel6659,8743413349,62%894,95
Controcarro 1 Mk. 292789,75110313059,23%3452,56
T110E5103250,17108013059,23%3179,28
Centurion Mk. 7/192773,20110412559,20%3589,45
AMX 12 t6600,1544112451,61%1905,61
121B 103744,60107212157,02%4125,35
P.44 Pantera81789,2598411859,32%3123,20
T-54 ltwt.91368,5682011755,56%2282,26
Conqueror92659,46105411558,26%2997,12
E 7593132,03120411565,22%4136,31
Caernarvon Action X 82427,26128511557,39%3953,15
CS-5992605,25102911457,89%3210,01
Indien-Panzer81266,3573411244,64%1625,24
Controcarro 3 Minotauro103300,0997311154,05%2770,65
Lorraine 40 t 81905,0495911149,55%2866,60
Progetto CC55 mod. 5482504,62126611070,91%3702,90
Grille5584,3254711057,27%1371,06
Bat.-Châtillon 25 t AP91863,1888411052,73%2247,87
Löwe 82380,45122111056,36%3877,61
Leichttraktor1301,3956710867,59%2314,87
CS-63103020,8896310557,14%3046,22
M-IV-Y 82649,17122510556,19%4492,86
P.43 ter71321,0289910456,73%2690,64
Type 6192680,53100110256,86%3416,77
T-34 shielded 5759,0876110261,76%2451,56
AMX 50 12092485,0191910049,00%2594,65
Object 41681746,0095610060,00%2726,21
AMX 30 1er prototype92500,05100410054,00%3308,76
AMX M4 mle. 5193145,39120010063,00%3626,01
Panhard EBR 9091874,2895110056,00%3721,20
HWK 1281216,7283710056,00%2894,93
P.43 bis61027,808109854,08%2610,23
T-29 3248,802389652,08%844,68
leKpz M 41 90 mm GF 81696,469589557,89%4070,03
KV-26841,375759446,81%1414,61
Type 5782518,7211279050,00%3989,94
Spähpanzer Ru 25191774,789699064,44%3561,97
KV-856871,467038560,00%1627,62
ISU-15281867,597838344,58%2132,50
Cromwell B 6990,578798360,24%2298,99
AMX 13 57 71535,2212218362,65%3745,41
Object 25792348,489608155,56%2537,25
G.W. Panther71074,407268050,00%1533,75
LTG71089,908318055,00%2803,87
Patton the Tank 92317,989108047,50%2825,77
SMV CC-6782298,0010777858,97%3182,85
TNH T Vz. 5192767,4011087761,04%3223,34
StuG IV 5660,115077640,79%1837,27
UDES 1692589,9510737557,33%3664,50
IS-4103042,339777556,00%2928,46
VK 28.016768,937277454,05%2981,20
STA-181797,598427140,85%2832,76
ST-I92154,339477058,57%2298,30
T-100 LT102004,319197054,29%3121,12
TS-5 82360,8312117067,14%3342,74
AMX ELC bis5375,064796861,76%1446,21
IS-M81494,458366755,22%1803,35
Panhard AML Lynx 6x681451,549136556,92%3703,38
GSOR 1006 Scheme 792660,6310356556,92%3433,87
Object 70592521,609746555,38%2588,72
IS-3-II93049,3211716566,15%3969,71
Type 5 Chi-Ri71444,309356065,00%2948,61
Škoda T 56 82898,4313366065,00%3751,07
Hotchkiss EBR7982,617735947,46%2534,63
Kranvagn103244,8810645863,79%2991,22
SU-100M171750,3010425759,65%3378,99
Kunze Panzer 92974,7211505764,91%3541,52
Caernarvon82111,8910645558,18%3007,58
UDES 14 Alt 581979,1510555567,27%3106,60
Type 5861692,8912335565,45%5337,76
AMX 50 10081885,708855345,28%2311,84
T57 Heavy103145,779575261,54%2967,08
Strv m/42-57 Alt A.2 61007,818085257,69%2381,94
T-1506843,756715152,94%1479,87
Emil I82078,829955060,00%2811,84
Emil II92907,1611725062,00%3463,88
SU-15272043,7211135080,00%4001,66
60TP Lewandowskiego104152,3212055066,00%4627,60
Type 5 Heavy103902,7013005074,00%3323,51
M4461033,566775038,00%1898,37
T78 61807,6811155054,00%3769,66
GSOR 1010 FB 82215,9811445060,00%3515,83
Pz.Kpfw. II Luchs4405,435744955,10%1840,00
CS-5381789,028554843,75%2891,65
MT-256599,466784860,42%2284,21
Chrysler K GF 81802,469604856,25%2420,31
Object 261101382,517234755,32%1302,42
KV-1S6623,966444645,65%1134,43
Object 777 Version II 92614,7010844663,04%2803,51
Bisonte C45 82353,5912074658,70%3545,67
Leo71658,5110394566,67%3835,31
IS-2 shielded 71644,299494560,00%2544,93
UDES 15/16103153,059794454,55%3015,53
A-4471196,919244470,45%2636,55
Object 430 Version II92384,3410064463,64%2925,48
SU-10061089,168164362,79%2638,32
SDP 58 Kilana82101,6710574367,44%3153,67
Type 6892466,9810064254,76%2452,04
T2071938,4011624065,00%4262,37
Object 70492619,708934050,00%2499,52
SU-10181772,808584057,50%2128,49
T54E192962,8010874060,00%3408,94
Rhm.-Borsig Waffenträger82182,059514065,00%2439,35
Object 452K 103029,409844060,00%2464,18
Turán III prototípus 5563,135654052,50%1587,49
Sturer Emil71857,459313863,16%3691,70
Concept No. 5102325,297833847,37%1979,19
A-436953,088443770,27%2401,21
MTLS-1G14 3274,703533743,24%1010,33
T6751389,379793568,57%4835,27
Nashorn61402,009253560,00%3684,20
Object 907 103259,7110873557,14%3188,54
M41 Walker Bulldog81109,808663565,71%2213,12
FV601 Saladin81938,119673554,29%2820,46
Manticore102073,3110023560,00%3412,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3308,266253464,71%2102,49
Pz.Sfl. IVc5840,556353357,58%2405,60
Waffenträger auf Pz. IV92399,848213250,00%2355,53
Panhard AMD 178B6771,267603164,52%3069,96
K-91102526,239163164,52%2590,37
Cobra 92230,279903063,33%2410,70
AE Phase I 92618,5310163050,00%2846,61
M40/M4381324,248602965,52%1579,92
AMX M4 mle. 4571552,2910422875,00%2501,65
T-262148,222152740,74%596,36
Sturmpanzer II4344,963652650,00%1106,51
P.435507,326272568,00%1675,22
SMV CC-64 Vipera 82646,2812392560,00%3705,49
SU-855614,295252454,17%1589,52
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5714,506952454,17%2265,83
VK 16.02 Leopard5496,745702356,52%1752,76
FV230 Canopener102757,649182245,45%2225,25
T-45 2343,595792254,55%2311,88
M10 RBFM 5702,096762259,09%1709,52
BT-74129,331372147,62%261,75
KV-371426,8110812176,19%2367,45
P26/404445,655772065,00%1542,14
SMV CC-5671721,0010572070,00%3311,06
Chimera 82652,3011622055,00%3178,14
116-F3 103388,8510892055,00%3411,91
AMX 404275,534151947,37%1081,99
Object 268 Version 4102152,689331973,68%1687,92
SDP 57 Gowika71785,229841861,11%3110,71
Sturmpanzer I Bison3203,932981560,00%700,03
BT-22100,64911428,57%230,46
Dicker Max 61065,75676850,00%1785,97
AMX 383152,71357771,43%551,90
BZ-75103076,00708520,00%2053,32
Object 705A102841,401065560,00%2741,69
T1 Cunningham162,674530,00%111,35
Vickers Medium Mk. I177,50143250,00%247,69
Renault NC-311109,502492100,00%667,46
MS-1131,501192100,00%261,00
Object 26810737,50493250,00%330,94
Renault FT10,00951100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 05/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 27/06/2025
Ayrıldı: 29/08/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/11/2024
Ayrıldı: 29/03/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/07/2024
Ayrıldı: 28/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 26/02/2022
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 13/02/2024
Ayrıldı: 03/06/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 29/11/2023
Ayrıldı: 12/02/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 31/01/2023
Ayrıldı: 12/04/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 14/08/2023
Ayrıldı: 06/09/2023
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/04/2023
Ayrıldı: 03/07/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 08/09/2023
Ayrıldı: 27/11/2023
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 04/07/2023
Ayrıldı: 11/08/2023
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 28/08/2022
Ayrıldı: 09/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 23/04/2021
Ayrıldı: 03/01/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 11/01/2023
Ayrıldı: 30/01/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 05/01/2022
Ayrıldı: 24/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 11/05/2019
Ayrıldı: 31/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/11/2018
Ayrıldı: 01/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 07/01/2021
Ayrıldı: 22/04/2021