Hertzblatt

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26287014347
Ortalama Seviye7,890,008,368,96
Galibiyetler1228146,72%00,00%750,00%18653,60%
Yenilgiler1366751,99%00,00%750,00%15845,53%
Berabere3391,29%00,00%00,00%30,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar673825,63%00,00%535,71%14541,79%
İmha edilen Tanklar165400,6300,00100,713841,11
Yoketme Oranı0,850,001,111,90
Tespit edilen Tanklar259370,9900,00100,712700,78
Verilen Hasar1.030,670,002.081,432.023,39
Düşman üssü işgal puanı111570,4200,0000,002220,64
Üs savunma Puanı93590,3600,00100,71550,16
Deneyim641,830,00887,86910,67
WN7850,970,001278,301358,62
WN81067,460,002066,161983,37
Toplam
Savaşlar26287
Ortalama Seviye7,89
Galibiyetler1228146,72%
Yenilgiler1366751,99%
Berabere3391,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar673825,63%
İmha edilen Tanklar165400,63
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar259370,99
Verilen Hasar1.030,67
Düşman üssü işgal puanı111570,42
Üs savunma Puanı93590,36
Deneyim641,83
WN7850,97
WN81067,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar14
Ortalama Seviye8,36
Galibiyetler750,00%
Yenilgiler750,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar535,71%
İmha edilen Tanklar100,71
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar100,71
Verilen Hasar2.081,43
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı100,71
Deneyim887,86
WN71278,30
WN82066,16
Son 30 gün
Savaşlar347
Ortalama Seviye8,96
Galibiyetler18653,60%
Yenilgiler15845,53%
Berabere30,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar14541,79%
İmha edilen Tanklar3841,11
Yoketme Oranı1,90
Tespit edilen Tanklar2700,78
Verilen Hasar2.023,39
Düşman üssü işgal puanı2220,64
Üs savunma Puanı550,16
Deneyim910,67
WN71358,62
WN81983,37
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar41,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.708,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim460,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar41,00
Verilen Hasar1.708,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim460,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9610037
Galibiyetler40642,25%00,00%00,00%1540,54%
Yenilgiler55357,54%00,00%00,00%2259,46%
Berabere20,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30631,84%00,00%00,00%1027,03%
İmha edilen Tanklar5180,5400,0000,00200,54
Yoketme Oranı0,790,000,000,74
Tespit edilen Tanklar7410,7700,0000,00350,95
Verilen Hasar1.630,610,000,001.916,59
Düşman üssü işgal puanı14791,5400,0000,00872,35
Üs savunma Puanı27482,8600,0000,00982,65
Deneyim720,530,000,00703,54
Toplam
Savaşlar961
Galibiyetler40642,25%
Yenilgiler55357,54%
Berabere20,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar30631,84%
İmha edilen Tanklar5180,54
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar7410,77
Verilen Hasar1.630,61
Düşman üssü işgal puanı14791,54
Üs savunma Puanı27482,86
Deneyim720,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar37
Galibiyetler1540,54%
Yenilgiler2259,46%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027,03%
İmha edilen Tanklar200,54
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar350,95
Verilen Hasar1.916,59
Düşman üssü işgal puanı872,35
Üs savunma Puanı982,65
Deneyim703,54

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar70000
Galibiyetler3042,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3955,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1927,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar380,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.660,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı290,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim712,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar70
Galibiyetler3042,86%
Yenilgiler3955,71%
Berabere11,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar1927,14%
İmha edilen Tanklar250,36
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar380,54
Verilen Hasar1.660,51
Düşman üssü işgal puanı290,41
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim712,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (192)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
UDES 1691723,90884289752,05%1813,54
Progetto M35 mod. 46 81240,00762171246,73%1393,53
GSOR 1010 FB 81335,5774597747,90%1547,15
UDES 15/16101789,4077583349,22%1360,56
T-832 81313,9180071147,96%1327,47
M10 RBFM 5684,3864664552,71%1470,87
T-50-2 6341,7455762048,23%793,38
Charioteer81125,6868252451,91%1160,14
Bat.-Châtillon 155 559858,5263847949,48%717,27
T297969,1874047651,47%1176,94
121B 101334,5765746041,96%881,21
Rheinmetall Skorpion 8995,4258645342,60%840,96
Caernarvon8728,5861744645,74%641,39
Stridsyxa 81676,3186138451,30%1748,10
AMX 13 F3 AM6530,5048938149,87%637,07
Bat.-Châtillon 155 5810948,4164032850,30%689,93
T3091292,0065932743,12%914,25
M10391414,2678731848,43%1290,80
VK 30.01 (D)6236,4728930342,24%190,85
ELC EVEN 90 8647,1968426445,08%1153,37
Churchill VII6399,9737326043,08%470,21
Pz.Kpfw. III/IV5209,7526425741,25%311,54
Ashigaru 102023,2575125549,02%1352,45
Char Futur 4 91068,9064625541,18%698,78
Bat.-Châtillon 12 t8190,8142724537,55%43,87
Conqueror9747,2158624136,51%357,08
Hotchkiss EBR7549,3164623953,97%1292,10
Tiger I7695,1162223546,81%747,84
Emil II9963,2869023048,70%703,40
Bat.-Châtillon Bourrasque 81183,8973122644,25%1331,11
Tiger-Maus 91532,3376322546,67%1258,15
Emil I8867,6061222340,81%757,57
Centurion Mk. I8293,7039622035,45%69,41
Panhard EBR 909640,8270522053,64%876,03
Leo7351,8639021843,12%290,26
VK 45.03 7694,5955721441,59%672,41
Bisonte C45 8842,1764321340,85%667,01
Strv 746263,4823720837,98%189,62
Leopard 1101434,7363120440,69%960,16
FV4004 Conway91505,6472819750,76%1288,48
Super Conqueror101300,1770619347,15%795,33
UDES 14 Alt 58490,0448818434,78%277,24
IS-2 7532,5943518139,78%405,19
Kunze Panzer 91045,5562017543,43%798,59
50TP prototyp 8663,1649916136,02%422,84
AMX 50 B101935,7282815853,16%1537,98
Panhard AML Lynx 6x68496,1662815754,14%793,04
Strv m/425150,2817315236,18%103,76
T328873,8961714839,19%744,42
Toro 91532,4488514759,18%1450,00
Cromwell6184,4022114640,41%84,69
AMX 12 t6233,7728914436,11%325,06
T28 Prototype8727,2348714337,76%494,37
SU-130PM 81728,3882714051,43%1825,73
ShPTK-TVP 100 8953,8463813545,93%923,30
Tiger II8597,0954113440,30%403,91
AMX ELC bis5107,8918613450,00%187,08
Crusader6121,1119813243,18%106,81
AMX 13 757239,4738513046,92%289,74
T110E5101652,0878713043,08%1151,23
Lago479,5712512843,75%43,82
BZ-587908,0270112852,34%1139,86
VK 100.01 (P)81078,6774812650,00%1175,84
VK 36.01 (H)6352,5840312546,40%382,52
Covenanter567,0014811839,83%4,48
GSOR the TANK 91435,2274211345,13%1276,75
Challenger7898,8562411249,11%1157,96
Ho-Ri 3102311,7474511145,95%1425,44
LT-432 8393,6851911136,94%390,99
Lorraine 155 mle. 507482,2546410841,67%376,19
BZT-70 102449,6085710344,66%1516,32
IS-7101809,4683710049,00%1350,79
VK 30.01 (H)5263,252239637,50%329,04
Comet7293,723829641,67%200,07
M10 Wolverine5249,142979647,92%364,58
VK 30.02 (D)7483,985079142,86%500,04
CS-63101987,508138647,67%1596,90
Škoda T 5091041,426758348,19%846,06
AMX 40498,011558345,78%158,34
M54 Renegade 8775,355988340,96%533,10
Pz.Kpfw. II280,461918155,56%215,23
T-103 8939,855957839,74%815,83
AMX 13 105 AM mle. 505248,361717638,16%245,33
Lorraine 155 mle. 518620,475747550,67%540,54
M18 Hellcat6264,913317540,00%172,70
Panhard EBR 10510534,995937440,54%359,13
Carro da Combattimento 45 t 102216,689717164,79%1828,92
E 7591750,268407051,43%1540,11
Škoda T 177670,226806861,76%1491,66
Škoda T 256780,746356648,48%1515,65
T25/27438,794356645,45%394,68
Maus101479,157706541,54%880,25
M8A14219,661616533,85%302,24
Caernarvon Action X 8484,085506440,63%294,37
Leopard Prototyp A91079,856676243,55%845,13
Mäuschen91567,037856048,33%1344,55
Lorraine 50 t 91487,787525940,68%1208,51
Black Prince7357,463415635,71%178,99
CS-538657,575395641,07%650,01
Char Mle. 75 9453,024835630,36%271,29
FV226 Contradictious 81249,007225639,29%1064,37
Object 25791490,098865558,18%1382,51
T1 Heavy5293,933555442,59%324,08
T110E4101335,355705234,62%671,21
Patton the Tank 91035,856375244,23%893,40
K-91-PT 91106,067505158,82%977,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,291654856,25%156,70
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91617,927404839,58%1186,67
Jagdpanther7826,855224736,17%927,39
Achilles6672,136394770,21%1292,38
T6 Medium4278,322824445,45%517,59
Indien-Panzer8601,655064339,53%452,37
Jagdpanzer IV6651,025704148,78%1178,80
CS-447790,126534151,22%1211,85
Panhard AMD 178B6384,105404158,54%1082,46
AMX 13 (FL 11) 5344,054654143,90%954,56
KV-1SA 5583,535734037,50%1006,99
T803112033,268313842,11%1085,12
Vz. 60S Dravec 102124,229413759,46%1563,38
Konštrukta T-34/1007909,787423655,56%1540,55
AMX 67 Imbattable112488,448573644,44%1506,51
IS-38774,536793452,94%794,58
Cruiser Mk. IV466,331223336,36%0,00
M66528,225083256,25%704,64
Cruiser Mk. III361,60863026,67%16,26
Strv m/40L349,101072948,28%82,28
Vz. 64 Blesk8389,795122941,38%352,81
Type 5 Ka-Ri 81340,118582766,67%1428,20
KR-1112115,379152755,56%1249,73
SFAC 105 81306,926262536,00%1043,77
BZ-1668954,137042445,83%918,98
Vickers Medium Mk. I180,911752360,87%373,48
CS-5991492,007442334,78%1317,47
Vz. 68 Squall 8583,366672263,64%991,05
FV4005 Stage II101240,005812147,62%733,07
Cobra 91019,486512147,62%783,18
AE Phase I 91126,617661855,56%945,24
StuG III Ausf. B4265,132651637,50%403,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6286,384321637,50%458,81
Somua S35386,531141553,33%92,43
IS7797,147361464,29%1102,70
M24E2 Super Chaffee 6217,213801442,86%329,50
Kranvagn10769,924751315,38%266,29
AMX 38363,501431258,33%165,83
E 65 Zwilling 81699,089431258,33%1580,45
Strv m/38232,45781118,18%0,00
Vz. 44-171001,366811154,55%1253,65
Pz.Kpfw. III Ausf. J436,001051136,36%0,00
E 100102387,5010531080,00%2124,99
KV-1S6525,004811030,00%667,17
StuG IV 5370,903631030,00%638,04
M3 Stuart3126,89169922,22%246,74
SU-2-122 5319,38371837,50%476,52
Valiant 5127,88292850,00%98,72
DZT-159 Dragon's Soul 9811,75628850,00%518,41
StuG III Ausf. G5684,86514757,14%1619,00
FCM 36233,8693728,57%0,00
XM57 81453,29671728,57%1177,58
H3 91189,14647742,86%805,07
T-34 with L-11 4286,50538650,00%996,72
GSR 3301 Setter7553,67802666,67%1363,03
Super Hellcat 7294,00494666,67%376,75
T1 Cunningham175,80123540,00%199,03
B.U.G.I.61212,20958560,00%2655,16
Bishop5287,60246520,00%366,11
Windhund 8660,6024050,00%346,87
Kampfpanzer 07 RH 81173,60661540,00%1334,52
Tetrarch 278,60213580,00%378,07
LHMTV81116,20867560,00%2565,53
Vickers Medium Mk. II239,254340,00%0,00
M2 Light2155,50151425,00%386,29
Strv fm/2118,3376333,33%0,00
Leichttraktor1101,33201366,67%476,67
Lago M38 3458,33576366,67%1207,17
GSOR 3301 AVR FS91737,67804333,33%3666,53
Fantôme 9973,339553100,00%976,41
Renault FT182,501902100,00%483,95
MS-11282,506252100,00%1973,49
Pz.Kpfw. 5583210,5015552100,00%3632,47
CS-53/56 Wojtek 81333,0034020,00%966,16
Char de transition 6600,00580250,00%698,94
FCM 2C 3300,5024520,00%647,67
TKS z n.k.m. 20 mm 233,008910,00%0,00
Renault Otsu147,001771100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2125,002231100,00%600,17
AEC Armoured Car5279,0012510,00%310,78
Staghound Mk. III6117,0016710,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3423,007441100,00%1623,89
T-116 30,004410,00%0,00
T-45 296,003121100,00%440,33
T28 Concept 7695,006921100,00%974,29
BT-7 artillery 3103,007110,00%97,77

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 21/10/2026
Ayrıldı: 23/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 10/07/2026
Ayrıldı: 01/08/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/04/2026
Ayrıldı: 08/07/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2025
Ayrıldı: 08/02/2026
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/10/2025
Ayrıldı: 02/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 30/05/2025
Ayrıldı: 26/10/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2025
Ayrıldı: 29/05/2025
Rütbe: Komutan
Katıldı: 25/01/2025
Ayrıldı: 13/04/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/02/2020
Ayrıldı: 22/01/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/02/2020
Ayrıldı: 24/12/2024