| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 105 leFH18B2 | 5 | 657,28 | 530 | 1887 | 55,22% | 1384,27 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 542,99 | 506 | 1417 | 47,00% | 951,97 | |||||
| FV304 | 6 | 581,60 | 378 | 1327 | 52,07% | 1030,65 | |||||
| Marder 38T | 4 | 497,78 | 455 | 1224 | 53,68% | 1433,08 | |||||
| KV-2 | 6 | 713,27 | 507 | 1073 | 50,14% | 1148,78 | |||||
| E 25 | 7 | 861,49 | 545 | 880 | 50,45% | 1195,82 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 880,20 | 571 | 724 | 48,76% | 1103,61 | |||||
| Type 64 | 6 | 475,90 | 450 | 660 | 48,48% | 1068,99 | |||||
| Nashorn | 6 | 612,56 | 380 | 547 | 47,35% | 914,47 | |||||
| Tiger I | 7 | 880,86 | 537 | 542 | 47,97% | 1056,38 | |||||
| M44 | 6 | 723,12 | 556 | 504 | 51,98% | 1266,81 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1039,69 | 456 | 502 | 40,64% | 870,47 | |||||
| T67 | 5 | 425,50 | 349 | 494 | 49,39% | 846,74 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1106,21 | 515 | 491 | 46,23% | 801,03 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 780,58 | 492 | 442 | 46,38% | 935,03 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1119,78 | 552 | 434 | 42,63% | 1027,77 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 991,69 | 431 | 430 | 46,05% | 1126,40 | |||||
| Excalibur | 6 | 836,44 | 465 | 417 | 47,24% | 1218,56 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 324,04 | 386 | 414 | 43,48% | 761,44 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 893,36 | 478 | 413 | 43,58% | 609,69 | |||||
| Tortoise | 9 | 1286,25 | 643 | 404 | 47,03% | 909,73 | |||||
| O-I | 6 | 832,99 | 543 | 396 | 51,01% | 1427,35 | |||||
| Dicker Max | 6 | 698,28 | 470 | 384 | 52,86% | 1218,48 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 896,49 | 558 | 380 | 49,74% | 1263,32 | |||||
| T29 | 7 | 882,27 | 564 | 362 | 53,04% | 1085,84 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 630,57 | 413 | 347 | 48,70% | 858,66 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 382,69 | 333 | 341 | 46,63% | 892,30 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1065,86 | 510 | 338 | 43,79% | 945,65 | |||||
| T30 | 9 | 1070,77 | 520 | 333 | 41,74% | 667,42 | |||||
| Tiger II | 8 | 833,65 | 490 | 333 | 48,05% | 779,35 | |||||
| Löwe | 8 | 887,13 | 521 | 333 | 42,04% | 811,98 | |||||
| E 75 | 9 | 1151,70 | 613 | 331 | 47,13% | 940,22 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 688,46 | 549 | 329 | 51,98% | 1107,28 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 468,35 | 523 | 329 | 44,68% | 756,05 | |||||
| Excelsior | 5 | 460,71 | 494 | 316 | 50,00% | 833,97 | |||||
| Kanonenjagdpanzer | 8 | 850,83 | 493 | 313 | 38,34% | 780,30 | |||||
| FV207 | 8 | 782,49 | 446 | 311 | 44,05% | 795,76 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1083,85 | 588 | 310 | 49,35% | 982,12 | |||||
| T37 | 6 | 383,03 | 416 | 307 | 47,88% | 899,34 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 853,56 | 440 | 299 | 45,15% | 745,95 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1004,89 | 506 | 291 | 44,33% | 1096,31 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1307,91 | 492 | 283 | 40,28% | 773,16 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 301,34 | 220 | 272 | 44,85% | 489,84 | |||||
| T32 | 8 | 734,82 | 506 | 269 | 43,87% | 609,79 | |||||
| KV-1 | 5 | 470,48 | 362 | 269 | 46,84% | 810,66 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 366,18 | 355 | 269 | 55,76% | 1274,32 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 322,10 | 287 | 267 | 44,19% | 653,84 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 226,00 | 302 | 266 | 54,14% | 712,46 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 752,60 | 635 | 266 | 49,62% | 1400,07 | |||||
| IS | 7 | 714,38 | 533 | 265 | 49,43% | 842,99 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 434,95 | 350 | 261 | 42,15% | 613,18 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 135,56 | 276 | 252 | 47,22% | 239,18 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 705,06 | 489 | 245 | 39,59% | 652,83 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 801,53 | 584 | 242 | 44,63% | 840,68 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 685,74 | 485 | 242 | 42,56% | 650,88 | |||||
| T-34 | 5 | 303,18 | 334 | 237 | 49,37% | 699,44 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 618,80 | 455 | 237 | 40,51% | 642,94 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 457,92 | 378 | 232 | 46,98% | 520,15 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 659,84 | 431 | 229 | 48,47% | 734,02 | |||||
| T78 | 6 | 832,50 | 609 | 223 | 57,40% | 1279,88 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 683,37 | 514 | 222 | 40,99% | 773,73 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1260,23 | 494 | 222 | 45,50% | 769,86 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 371,10 | 343 | 216 | 44,44% | 522,35 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 365,54 | 372 | 216 | 40,28% | 721,54 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 534,87 | 608 | 215 | 60,00% | 997,07 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 584,64 | 377 | 210 | 43,81% | 718,10 | |||||
| Type 58 | 6 | 477,03 | 443 | 209 | 49,28% | 770,43 | |||||
| Pz.Kpfw. V/IV | 5 | 787,99 | 619 | 209 | 50,72% | 1143,60 | |||||
| Pudel | 6 | 685,38 | 487 | 204 | 51,96% | 1205,46 | |||||
| Hummel | 6 | 618,44 | 413 | 200 | 49,50% | 867,29 | |||||
| AT 8 | 6 | 597,30 | 522 | 199 | 55,78% | 992,67 | |||||
| T25/2 | 7 | 478,88 | 425 | 197 | 47,72% | 482,49 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 657,07 | 466 | 192 | 51,04% | 994,64 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 743,55 | 561 | 189 | 53,44% | 1207,61 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 260,40 | 253 | 188 | 47,34% | 503,04 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 675,34 | 467 | 187 | 52,41% | 1216,68 | |||||
| T20 | 7 | 529,63 | 461 | 184 | 45,65% | 562,40 | |||||
| KV-1S | 6 | 517,76 | 450 | 184 | 55,98% | 908,85 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 738,96 | 540 | 184 | 54,89% | 1255,43 | |||||
| SU-100 | 6 | 539,50 | 383 | 181 | 53,59% | 867,27 | |||||
| M103 | 9 | 973,38 | 590 | 177 | 47,46% | 742,43 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 734,85 | 512 | 176 | 51,70% | 845,97 | |||||
| Aufklärungspanzer Panther | 7 | 284,25 | 400 | 173 | 41,04% | 319,70 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 410,42 | 317 | 163 | 50,31% | 824,48 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 404,77 | 473 | 163 | 52,15% | 716,17 | |||||
| T-44 | 8 | 724,59 | 531 | 161 | 47,20% | 826,24 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 385,42 | 282 | 159 | 42,77% | 444,05 | |||||
| T-34-85 | 6 | 451,88 | 400 | 158 | 48,73% | 737,71 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1343,47 | 473 | 158 | 34,18% | 903,17 | |||||
| AT 15 | 8 | 860,90 | 561 | 156 | 43,59% | 698,49 | |||||
| SU-152 | 7 | 656,10 | 480 | 155 | 53,55% | 801,86 | |||||
| M40/M43 | 8 | 908,37 | 541 | 154 | 37,66% | 764,05 | |||||
| AC 4 Experimental | 6 | 722,63 | 516 | 151 | 49,01% | 1314,09 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 437,43 | 472 | 151 | 54,97% | 1060,62 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1109,53 | 612 | 148 | 47,97% | 964,09 | |||||
| TOG II* | 6 | 559,00 | 448 | 148 | 47,97% | 826,34 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 138,28 | 217 | 144 | 46,53% | 308,77 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1069,82 | 514 | 143 | 44,76% | 736,85 | |||||
| M8A1 | 4 | 314,32 | 264 | 142 | 54,93% | 826,26 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 120,61 | 184 | 139 | 51,80% | 159,66 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 508,74 | 483 | 138 | 51,45% | 1214,83 | |||||
| SU-85 | 5 | 340,30 | 270 | 136 | 45,59% | 602,44 | |||||
| Panther | 7 | 686,49 | 514 | 134 | 42,54% | 912,05 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 570,60 | 518 | 134 | 44,03% | 787,24 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 915,96 | 523 | 134 | 46,27% | 767,84 | |||||
| Cromwell | 6 | 416,83 | 339 | 133 | 47,37% | 664,04 | |||||
| T-43 | 7 | 538,44 | 432 | 127 | 44,88% | 672,84 | |||||
| T-80 | 4 | 145,52 | 208 | 126 | 54,76% | 434,06 | |||||
| M-II-Y | 7 | 846,34 | 557 | 125 | 53,60% | 1001,38 | |||||
| Type T-34 | 5 | 328,34 | 301 | 124 | 35,48% | 697,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1094,23 | 589 | 124 | 49,19% | 853,78 | |||||
| T69 | 8 | 781,68 | 553 | 124 | 39,52% | 697,27 | |||||
| StuG IV | 5 | 316,89 | 307 | 124 | 49,19% | 646,33 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 792,68 | 521 | 122 | 44,26% | 756,08 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 556,60 | 362 | 121 | 43,80% | 968,74 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 534,59 | 494 | 121 | 46,28% | 1018,05 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 894,27 | 550 | 120 | 51,67% | 1190,05 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 307,23 | 257 | 118 | 44,92% | 706,92 | |||||
| M-III-Y | 8 | 672,65 | 471 | 116 | 46,55% | 539,62 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 55,83 | 175 | 115 | 43,48% | 33,89 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 650,90 | 469 | 115 | 33,91% | 534,77 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 144,54 | 141 | 114 | 38,60% | 208,87 | |||||
| KV-13 | 7 | 557,54 | 387 | 114 | 45,61% | 739,39 | |||||
| KV-3 | 7 | 662,24 | 459 | 111 | 43,24% | 672,54 | |||||
| AT 7 | 7 | 809,67 | 629 | 109 | 53,21% | 938,60 | |||||
| Challenger | 7 | 706,92 | 460 | 108 | 50,93% | 779,61 | |||||
| Object 244 | 6 | 783,00 | 535 | 106 | 45,28% | 979,43 | |||||
| Marder II | 3 | 124,97 | 151 | 105 | 41,90% | 140,20 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 446,30 | 466 | 105 | 51,43% | 1119,48 | |||||
| T-150 | 6 | 527,77 | 518 | 103 | 60,19% | 914,59 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 104,30 | 188 | 101 | 53,47% | 367,67 | |||||
| S-51 | 7 | 662,74 | 463 | 100 | 48,00% | 714,26 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 497,01 | 469 | 100 | 46,00% | 1195,88 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 504,95 | 387 | 99 | 43,43% | 715,90 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 852,63 | 678 | 99 | 54,55% | 953,28 | |||||
| Comet | 7 | 598,14 | 499 | 98 | 44,90% | 798,42 | |||||
| Cromwell B | 6 | 589,45 | 531 | 98 | 53,06% | 1039,23 | |||||
| A-44 | 7 | 408,24 | 385 | 96 | 42,71% | 375,74 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 613,85 | 298 | 95 | 38,95% | 728,58 | |||||
| T-50-2 | 6 | 506,27 | 516 | 95 | 51,58% | 1387,19 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 691,44 | 520 | 94 | 43,62% | 1043,82 | |||||
| IS-3 | 8 | 687,22 | 551 | 93 | 45,16% | 539,44 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1538,89 | 515 | 90 | 41,11% | 970,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1018,97 | 660 | 90 | 40,00% | 922,08 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 550,38 | 420 | 89 | 47,19% | 1224,95 | |||||
| Grille | 5 | 346,31 | 223 | 89 | 42,70% | 577,85 | |||||
| Ferdinand | 8 | 602,38 | 443 | 89 | 44,94% | 398,82 | |||||
| FV3805 | 9 | 929,10 | 528 | 89 | 44,94% | 714,05 | |||||
| T28 Concept | 7 | 767,44 | 521 | 88 | 43,18% | 920,47 | |||||
| T-34-3 | 8 | 711,22 | 556 | 88 | 50,00% | 677,67 | |||||
| M7 | 5 | 205,25 | 253 | 87 | 47,13% | 543,52 | |||||
| T25 AT | 7 | 825,09 | 514 | 86 | 46,51% | 920,82 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 484,55 | 505 | 85 | 54,12% | 1190,36 | |||||
| Charioteer | 8 | 1031,52 | 549 | 85 | 40,00% | 835,44 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 489,24 | 439 | 84 | 45,24% | 718,28 | |||||
| A-43 | 6 | 358,60 | 398 | 82 | 40,24% | 478,40 | |||||
| T110E4 | 10 | 1192,27 | 535 | 82 | 42,68% | 607,68 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 367,63 | 424 | 82 | 50,00% | 856,35 | |||||
| T-34-85M | 6 | 650,43 | 525 | 82 | 52,44% | 967,44 | |||||
| Bishop | 5 | 370,76 | 276 | 80 | 55,00% | 773,41 | |||||
| Birch Gun | 4 | 206,24 | 182 | 79 | 48,10% | 649,15 | |||||
| Crusader | 6 | 232,00 | 317 | 78 | 55,13% | 564,41 | |||||
| Panther II | 8 | 741,76 | 477 | 76 | 38,16% | 630,35 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 608,72 | 475 | 76 | 53,95% | 1138,06 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 468,11 | 445 | 75 | 45,33% | 536,21 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 207,49 | 350 | 75 | 54,67% | 585,21 | |||||
| T-127 | 3 | 235,45 | 391 | 75 | 53,33% | 864,67 | |||||
| ARL 44 | 6 | 492,43 | 335 | 74 | 39,19% | 570,64 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 576,28 | 392 | 72 | 41,67% | 560,10 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 354,51 | 477 | 72 | 48,61% | 1034,91 | |||||
| Char de transition | 6 | 876,74 | 657 | 72 | 51,39% | 1349,00 | |||||
| AT 2 | 5 | 307,17 | 358 | 71 | 54,93% | 619,22 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 926,24 | 537 | 71 | 49,30% | 839,07 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1011,00 | 589 | 71 | 36,62% | 892,51 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 146,10 | 256 | 70 | 37,14% | 182,17 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 562,36 | 532 | 69 | 60,87% | 1095,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 94,07 | 192 | 68 | 52,94% | 222,45 | |||||
| S35 CA | 5 | 615,66 | 494 | 67 | 41,79% | 1324,60 | |||||
| Strv S1 | 8 | 992,97 | 510 | 67 | 35,82% | 704,40 | |||||
| Somua SM | 8 | 931,88 | 492 | 67 | 38,81% | 665,32 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 300,91 | 341 | 66 | 42,42% | 567,43 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 528,27 | 459 | 66 | 54,55% | 841,91 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 736,80 | 511 | 66 | 57,58% | 1113,37 | |||||
| M3G FT | 3 | 400,23 | 334 | 65 | 63,08% | 1346,98 | |||||
| Covenanter | 5 | 158,67 | 259 | 64 | 54,69% | 408,72 | |||||
| Object 257 | 9 | 963,66 | 617 | 64 | 42,19% | 638,83 | |||||
| Churchill III | 5 | 516,16 | 630 | 63 | 52,38% | 1023,62 | |||||
| BZ-58 | 7 | 791,92 | 485 | 61 | 54,10% | 875,28 | |||||
| T21 | 6 | 262,07 | 340 | 61 | 52,46% | 595,04 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 73,25 | 253 | 61 | 50,82% | 180,29 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 154,53 | 171 | 60 | 43,33% | 158,37 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 475,44 | 428 | 59 | 44,07% | 702,14 | |||||
| AMX 40 | 4 | 132,98 | 201 | 59 | 49,15% | 323,10 | |||||
| T71 DA | 7 | 637,58 | 500 | 59 | 50,85% | 1158,85 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1167,79 | 480 | 58 | 39,66% | 588,01 | |||||
| Matilda | 4 | 515,39 | 307 | 57 | 42,11% | 1325,78 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1173,33 | 636 | 57 | 52,63% | 722,33 | |||||
| Alecto | 4 | 224,84 | 263 | 56 | 57,14% | 543,16 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 122,68 | 153 | 56 | 42,86% | 122,92 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 433,00 | 225 | 55 | 36,36% | 685,99 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 668,25 | 517 | 55 | 50,91% | 1126,80 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 92,31 | 158 | 54 | 50,00% | 202,20 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 764,69 | 492 | 54 | 40,74% | 1084,64 | |||||
| T28 | 8 | 740,54 | 360 | 52 | 40,38% | 480,98 | |||||
| T34 | 8 | 770,82 | 561 | 51 | 43,14% | 723,84 | |||||
| M41 | 5 | 456,71 | 445 | 51 | 49,02% | 611,41 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 57,30 | 111 | 50 | 36,00% | 29,17 | |||||
| E 50 | 9 | 789,45 | 428 | 49 | 26,53% | 413,22 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 824,02 | 529 | 49 | 36,73% | 720,78 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 322,48 | 419 | 48 | 47,92% | 716,03 | |||||
| M3 Lee | 4 | 219,28 | 241 | 47 | 46,81% | 677,67 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 565,83 | 403 | 47 | 42,55% | 718,67 | |||||
| Sherman III | 5 | 266,91 | 307 | 45 | 35,56% | 468,16 | |||||
| KV-1SA | 5 | 616,22 | 597 | 45 | 53,33% | 1218,32 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 724,57 | 373 | 44 | 27,27% | 971,09 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 259,18 | 412 | 44 | 65,91% | 970,27 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 615,84 | 404 | 43 | 48,84% | 1081,66 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 912,40 | 635 | 43 | 53,49% | 833,62 | |||||
| Wespe | 3 | 126,60 | 151 | 42 | 57,14% | 402,03 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 461,50 | 469 | 42 | 57,14% | 1237,60 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 706,63 | 502 | 41 | 39,02% | 543,33 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 409,02 | 604 | 41 | 56,10% | 1096,17 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 178,95 | 227 | 40 | 37,50% | 397,37 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 410,30 | 382 | 40 | 60,00% | 441,58 | |||||
| MT-25 | 6 | 251,30 | 370 | 40 | 47,50% | 511,40 | |||||
| M37 | 4 | 267,26 | 307 | 39 | 53,85% | 847,74 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 148,77 | 240 | 39 | 43,59% | 352,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 60,95 | 133 | 38 | 44,74% | 38,81 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 86,82 | 130 | 38 | 42,11% | 60,33 | |||||
| 59-16 | 6 | 276,58 | 416 | 38 | 65,79% | 784,83 | |||||
| Ares 85 | 9 | 992,51 | 669 | 37 | 45,95% | 689,78 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 107,84 | 217 | 37 | 37,84% | 270,26 | |||||
| T-34-1 | 7 | 406,54 | 360 | 35 | 31,43% | 312,97 | |||||
| O-Ni | 7 | 488,46 | 381 | 35 | 31,43% | 331,97 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1112,46 | 497 | 35 | 31,43% | 883,55 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1386,94 | 501 | 34 | 50,00% | 1032,36 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 122,67 | 206 | 33 | 27,27% | 64,56 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 276,39 | 386 | 33 | 51,52% | 664,55 | |||||
| E 75 TS | 8 | 955,85 | 452 | 33 | 30,30% | 724,95 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 602,30 | 602 | 33 | 48,48% | 480,90 | |||||
| T-28 | 4 | 297,25 | 318 | 32 | 37,50% | 731,47 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 115,97 | 124 | 32 | 31,25% | 304,77 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 383,44 | 357 | 32 | 50,00% | 1256,29 | |||||
| Tetrarch | 2 | 107,84 | 181 | 32 | 43,75% | 319,36 | |||||
| LT-432 | 8 | 520,45 | 427 | 31 | 45,16% | 696,65 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 937,19 | 601 | 31 | 38,71% | 1122,70 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1078,68 | 584 | 31 | 48,39% | 1018,77 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 173,70 | 268 | 30 | 36,67% | 285,91 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 212,27 | 270 | 30 | 43,33% | 385,80 | |||||
| Sexton II | 3 | 143,57 | 147 | 30 | 43,33% | 432,01 | |||||
| Black Prince II | 7 | 900,10 | 665 | 30 | 36,67% | 998,41 | |||||
| M22 Locust | 3 | 200,70 | 355 | 30 | 53,33% | 714,84 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 86,41 | 105 | 29 | 48,28% | 168,34 | |||||
| T54E1 | 9 | 913,38 | 657 | 29 | 44,83% | 615,09 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1243,45 | 594 | 29 | 51,72% | 1141,49 | |||||
| AMX 38 | 3 | 107,25 | 160 | 28 | 32,14% | 102,15 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 111,89 | 185 | 28 | 57,14% | 264,40 | |||||
| Valiant | 5 | 464,46 | 423 | 28 | 42,86% | 923,97 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 348,41 | 360 | 27 | 66,67% | 1379,38 | |||||
| P26/40 | 4 | 499,89 | 292 | 27 | 37,04% | 1259,99 | |||||
| M7 Priest | 3 | 108,63 | 134 | 27 | 55,56% | 221,30 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 94,81 | 186 | 27 | 48,15% | 130,27 | |||||
| Leo | 7 | 513,00 | 407 | 26 | 30,77% | 491,57 | |||||
| Churchill VII | 6 | 533,35 | 610 | 26 | 61,54% | 885,41 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 720,12 | 564 | 26 | 26,92% | 841,59 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 135,76 | 168 | 25 | 56,00% | 406,88 | |||||
| T56 GMC | 3 | 118,92 | 153 | 25 | 48,00% | 220,80 | |||||
| T-70 | 3 | 139,16 | 194 | 25 | 68,00% | 520,76 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 428,00 | 363 | 25 | 52,00% | 615,05 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 787,36 | 456 | 25 | 48,00% | 978,56 | |||||
| T-115 | 5 | 572,80 | 550 | 25 | 44,00% | 679,08 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 64,79 | 116 | 24 | 54,17% | 209,09 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 106,88 | 212 | 24 | 70,83% | 517,91 | |||||
| Type 71 | 10 | 1290,75 | 818 | 24 | 66,67% | 865,58 | |||||
| Strv 74 | 6 | 598,43 | 458 | 23 | 47,83% | 989,47 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 668,09 | 540 | 23 | 39,13% | 980,02 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 77,22 | 89 | 23 | 39,13% | 31,24 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 870,39 | 644 | 23 | 43,48% | 1170,90 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 908,13 | 611 | 23 | 39,13% | 570,27 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 704,65 | 655 | 23 | 47,83% | 1818,09 | |||||
| Valentine | 3 | 352,41 | 247 | 22 | 50,00% | 1277,29 | |||||
| Valentine AT | 4 | 135,64 | 173 | 22 | 54,55% | 261,01 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. J | 3 | 163,73 | 379 | 22 | 40,91% | 166,27 | |||||
| Ram II | 5 | 447,59 | 506 | 22 | 59,09% | 1094,37 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 77,71 | 171 | 21 | 33,33% | 0,36 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 327,95 | 365 | 21 | 66,67% | 1035,59 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 825,81 | 562 | 21 | 52,38% | 880,80 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 397,10 | 452 | 20 | 55,00% | 691,66 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1445,80 | 581 | 20 | 35,00% | 715,63 | |||||
| TBT | 9 | 1248,75 | 696 | 20 | 50,00% | 809,83 | |||||
| SU-85I | 5 | 574,65 | 536 | 20 | 65,00% | 1191,27 | |||||
| KV-85 | 6 | 725,68 | 415 | 19 | 36,84% | 969,02 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 224,58 | 377 | 19 | 42,11% | 1173,83 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 334,16 | 389 | 19 | 57,89% | 731,29 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 731,05 | 417 | 19 | 15,79% | 472,42 | |||||
| IS-3A | 8 | 787,05 | 622 | 19 | 42,11% | 563,88 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 633,32 | 399 | 19 | 47,37% | 858,82 | |||||
| P.43 | 5 | 247,78 | 393 | 18 | 55,56% | 544,63 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 81,44 | 134 | 18 | 50,00% | 180,64 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 489,17 | 318 | 18 | 27,78% | 621,75 | |||||
| Churchill I | 5 | 451,56 | 380 | 18 | 50,00% | 765,99 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 808,72 | 640 | 18 | 38,89% | 596,35 | |||||
| T-60 | 2 | 81,06 | 142 | 18 | 50,00% | 177,41 | |||||
| 10TP | 3 | 203,53 | 291 | 17 | 41,18% | 669,24 | |||||
| T-45 | 2 | 210,47 | 278 | 17 | 41,18% | 849,02 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 376,19 | 436 | 16 | 43,75% | 404,62 | |||||
| Windhund | 8 | 1059,44 | 517 | 16 | 25,00% | 788,53 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 267,44 | 381 | 16 | 37,50% | 1015,60 | |||||
| T92 | 8 | 523,56 | 530 | 16 | 37,50% | 612,11 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 78,47 | 127 | 15 | 53,33% | 358,15 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 274,53 | 347 | 15 | 40,00% | 219,43 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 922,53 | 670 | 15 | 60,00% | 1093,04 | |||||
| T-46 | 3 | 126,93 | 197 | 14 | 21,43% | 285,42 | |||||
| M4 Improved | 5 | 192,64 | 272 | 14 | 50,00% | 306,64 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 408,07 | 379 | 14 | 57,14% | 1246,10 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 118,57 | 303 | 14 | 57,14% | 565,49 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 55,77 | 88 | 13 | 38,46% | 0,00 | |||||
| 14TP | 4 | 224,46 | 317 | 13 | 46,15% | 656,89 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 101,77 | 172 | 13 | 61,54% | 458,95 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 183,31 | 224 | 13 | 46,15% | 612,11 | |||||
| E 100 | 10 | 828,38 | 500 | 13 | 38,46% | 316,56 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 603,38 | 358 | 13 | 30,77% | 364,64 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 539,31 | 403 | 13 | 53,85% | 422,42 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 587,46 | 471 | 13 | 23,08% | 1287,79 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 57,75 | 121 | 12 | 50,00% | 159,87 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 155,00 | 299 | 12 | 58,33% | 590,05 | |||||
| FCM 36 Pak 40 | 3 | 577,33 | 565 | 12 | 41,67% | 1897,29 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 371,00 | 358 | 12 | 58,33% | 829,22 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 98,75 | 131 | 12 | 33,33% | 59,24 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 746,33 | 560 | 12 | 41,67% | 648,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 27,27 | 84 | 11 | 45,45% | 43,03 | |||||
| T110E5 | 10 | 919,09 | 521 | 11 | 27,27% | 412,60 | |||||
| T49 | 9 | 987,45 | 464 | 11 | 27,27% | 1096,19 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1306,18 | 720 | 11 | 54,55% | 809,39 | |||||
| BT-SV | 3 | 267,45 | 303 | 11 | 54,55% | 842,25 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 96,09 | 205 | 11 | 54,55% | 386,82 | |||||
| Lago | 4 | 260,30 | 284 | 10 | 40,00% | 539,00 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 314,10 | 320 | 10 | 40,00% | 1269,72 | |||||
| IS-2 | 7 | 596,70 | 419 | 10 | 30,00% | 475,88 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 120,20 | 141 | 10 | 40,00% | 197,07 | |||||
| T-50 | 5 | 458,80 | 467 | 10 | 80,00% | 1910,73 | |||||
| KV-4 | 8 | 298,60 | 324 | 10 | 40,00% | 61,03 | |||||
| ARL V39 | 6 | 296,20 | 249 | 10 | 60,00% | 451,54 | |||||
| ISU-122S | 7 | 1202,30 | 512 | 10 | 60,00% | 1965,58 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1324,00 | 640 | 10 | 70,00% | 1120,39 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 126,00 | 231 | 9 | 55,56% | 628,29 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 290,78 | 257 | 9 | 44,44% | 528,19 | |||||
| P.43 bis | 6 | 512,56 | 545 | 9 | 77,78% | 958,17 | |||||
| MS-1 | 1 | 78,00 | 114 | 9 | 33,33% | 165,69 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 39,33 | 123 | 9 | 44,44% | 58,82 | |||||
| HWK 12 | 8 | 455,44 | 386 | 9 | 33,33% | 493,54 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 553,33 | 660 | 9 | 88,89% | 1455,75 | |||||
| M12 | 7 | 588,25 | 510 | 8 | 37,50% | 466,70 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 100,38 | 146 | 8 | 75,00% | 663,89 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 241,50 | 330 | 8 | 37,50% | 529,33 | |||||
| L-60 | 2 | 80,63 | 266 | 8 | 50,00% | 297,45 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 871,75 | 761 | 8 | 50,00% | 1127,24 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 197,29 | 181 | 7 | 42,86% | 388,18 | |||||
| M2 Light | 2 | 69,57 | 150 | 7 | 57,14% | 170,87 | |||||
| ISU-152 | 8 | 963,43 | 391 | 7 | 57,14% | 904,08 | |||||
| M2 | 2 | 92,33 | 250 | 6 | 50,00% | 264,37 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 57,00 | 143 | 6 | 50,00% | 107,95 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 910,33 | 735 | 6 | 66,67% | 589,41 | |||||
| IS-7 | 10 | 1418,50 | 698 | 6 | 50,00% | 1096,61 | |||||
| T-29 | 3 | 388,00 | 302 | 6 | 16,67% | 1305,80 | |||||
| SU-100Y | 6 | 817,00 | 630 | 6 | 50,00% | 1505,04 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1002,50 | 590 | 6 | 33,33% | 820,15 | |||||
| BT-2 | 2 | 56,00 | 112 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| 7TP | 2 | 146,20 | 305 | 5 | 80,00% | 595,50 | |||||
| T-26 | 2 | 132,40 | 168 | 5 | 20,00% | 423,87 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 613,00 | 511 | 5 | 40,00% | 281,21 | |||||
| Valentine II | 4 | 80,00 | 241 | 5 | 40,00% | 16,59 | |||||
| T1E6 | 2 | 100,20 | 124 | 5 | 20,00% | 206,49 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 694,80 | 573 | 5 | 40,00% | 649,72 | |||||
| 59-Patton | 8 | 593,60 | 461 | 5 | 40,00% | 485,04 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 63,50 | 89 | 4 | 25,00% | 50,74 | |||||
| T1 HMC | 2 | 186,00 | 140 | 4 | 25,00% | 1073,70 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 621,50 | 472 | 4 | 50,00% | 671,46 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 474,50 | 206 | 4 | 0,00% | 173,29 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 383,50 | 317 | 4 | 25,00% | 446,83 | |||||
| Object 274a | 8 | 983,75 | 424 | 4 | 0,00% | 974,63 | |||||
| Mars | 8 | 1421,00 | 608 | 4 | 25,00% | 1183,38 | |||||
| LTP | 3 | 236,50 | 321 | 4 | 50,00% | 1062,03 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 989,00 | 369 | 4 | 0,00% | 736,57 | |||||
| Fantôme | 9 | 1347,50 | 792 | 4 | 75,00% | 1278,41 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 45,67 | 124 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 237,00 | 613 | 3 | 66,67% | 1535,66 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 0,00 | 38 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 60G FT | 5 | 255,33 | 334 | 3 | 66,67% | 515,55 | |||||
| M46 Patton | 9 | 456,33 | 220 | 3 | 0,00% | 124,23 | |||||
| Chi-Go | 7 | 872,00 | 360 | 3 | 0,00% | 858,46 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 185,50 | 197 | 2 | 0,00% | 697,51 | |||||
| Grant | 4 | 221,50 | 211 | 2 | 50,00% | 525,68 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 158,50 | 506 | 2 | 100,00% | 680,01 | |||||
| Strv 103B | 10 | 608,50 | 583 | 2 | 50,00% | 240,49 | |||||
| T-26G FT | 2 | 214,50 | 464 | 2 | 100,00% | 905,56 | |||||
| T-10 | 9 | 406,50 | 673 | 2 | 50,00% | 205,72 | |||||
| AMR 35 | 2 | 242,00 | 116 | 2 | 0,00% | 906,62 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 451,00 | 234 | 2 | 0,00% | 1210,70 | |||||
| Sexton I | 3 | 471,00 | 461 | 2 | 100,00% | 1709,05 | |||||
| T26E5 | 8 | 1033,50 | 1262 | 2 | 100,00% | 1094,36 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1159,50 | 346 | 2 | 0,00% | 645,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 46,00 | 101 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 83,00 | 182 | 1 | 100,00% | 492,97 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 231,00 | 320 | 1 | 100,00% | 581,04 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 251,00 | 265 | 1 | 100,00% | 998,52 | |||||
| DS PZInż | 5 | 215,00 | 294 | 1 | 100,00% | 430,79 | |||||
| T18 HMC | 3 | 0,00 | 44 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1499,00 | 201 | 1 | 0,00% | 1015,68 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 60,00 | 360 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 750,00 | 293 | 1 | 0,00% | 257,34 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 438,00 | 314 | 1 | 0,00% | 1000,21 | |||||
| Matilda IV | 5 | 644,00 | 521 | 1 | 0,00% | 1853,32 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 870,00 | 285 | 1 | 0,00% | 750,97 | |||||
| M3 Light | 3 | 309,00 | 917 | 1 | 100,00% | 1765,72 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1518,00 | 999 | 1 | 100,00% | 1552,23 | |||||
| FCM 2C | 3 | 152,00 | 228 | 1 | 100,00% | 426,13 | |||||
| Projet Louis | 9 | 197,00 | 269 | 1 | 0,00% | 2,65 |
Hacky65
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 46909 | 0 | 34 | 225 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,38 | 0,00 | 6,24 | 6,84 | ||||
| Galibiyetler | 22429 | 47,81% | 0 | 0,00% | 19 | 55,88% | 115 | 51,11% |
| Yenilgiler | 23964 | 51,09% | 0 | 0,00% | 15 | 44,12% | 107 | 47,56% |
| Berabere | 516 | 1,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 1,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 13386 | 28,54% | 0 | 0,00% | 14 | 41,18% | 84 | 37,33% |
| İmha edilen Tanklar | 31709 | 0,68 | 0 | 0,00 | 28 | 0,82 | 161 | 0,72 |
| Yoketme Oranı | 0,95 | 0,00 | 1,40 | 1,14 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 30042 | 0,64 | 0 | 0,00 | 12 | 0,35 | 112 | 0,50 |
| Verilen Hasar | 648,65 | 0,00 | 784,09 | 853,33 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 65434 | 1,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 225 | 1,00 |
| Üs savunma Puanı | 20672 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 7 | 0,03 |
| Deneyim | 456,17 | 0,00 | 593,82 | 625,10 | ||||
| WN7 | 802,28 | 0,00 | 999,05 | 882,90 | ||||
| WN8 | 888,58 | 0,00 | 1212,94 | 1082,10 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 46909 | |
| Ortalama Seviye | 6,38 | |
| Galibiyetler | 22429 | 47,81% |
| Yenilgiler | 23964 | 51,09% |
| Berabere | 516 | 1,10% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 13386 | 28,54% |
| İmha edilen Tanklar | 31709 | 0,68 |
| Yoketme Oranı | 0,95 | |
| Tespit edilen Tanklar | 30042 | 0,64 |
| Verilen Hasar | 648,65 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 65434 | 1,39 |
| Üs savunma Puanı | 20672 | 0,44 |
| Deneyim | 456,17 | |
| WN7 | 802,28 | |
| WN8 | 888,58 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 34 | |
| Ortalama Seviye | 6,24 | |
| Galibiyetler | 19 | 55,88% |
| Yenilgiler | 15 | 44,12% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 14 | 41,18% |
| İmha edilen Tanklar | 28 | 0,82 |
| Yoketme Oranı | 1,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 12 | 0,35 |
| Verilen Hasar | 784,09 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 593,82 | |
| WN7 | 999,05 | |
| WN8 | 1212,94 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 225 | |
| Ortalama Seviye | 6,84 | |
| Galibiyetler | 115 | 51,11% |
| Yenilgiler | 107 | 47,56% |
| Berabere | 3 | 1,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 84 | 37,33% |
| İmha edilen Tanklar | 161 | 0,72 |
| Yoketme Oranı | 1,14 | |
| Tespit edilen Tanklar | 112 | 0,50 |
| Verilen Hasar | 853,33 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 225 | 1,00 |
| Üs savunma Puanı | 7 | 0,03 |
| Deneyim | 625,10 | |
| WN7 | 882,90 | |
| WN8 | 1082,10 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 4 | 80,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 9 | 1,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 547,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 344,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 5 | |
| Galibiyetler | 1 | 20,00% |
| Yenilgiler | 4 | 80,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,20 |
| Yoketme Oranı | 0,20 | |
| Tespit edilen Tanklar | 9 | 1,80 |
| Verilen Hasar | 547,60 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 344,80 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 76 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 36 | 47,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 40 | 52,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 26 | 34,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 41 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 73 | 0,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 553,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 188 | 2,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 2 | 0,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 427,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 76 | |
| Galibiyetler | 36 | 47,37% |
| Yenilgiler | 40 | 52,63% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 26 | 34,21% |
| İmha edilen Tanklar | 41 | 0,54 |
| Yoketme Oranı | 0,82 | |
| Tespit edilen Tanklar | 73 | 0,96 |
| Verilen Hasar | 553,32 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 188 | 2,47 |
| Üs savunma Puanı | 2 | 0,03 |
| Deneyim | 427,01 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 175,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 46,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 2,00 |
| Verilen Hasar | 175,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 46,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 47 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 21 | 44,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 26 | 55,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 14 | 29,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 18 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 49 | 1,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 567,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 10 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 214 | 4,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 620,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 47 | |
| Galibiyetler | 21 | 44,68% |
| Yenilgiler | 26 | 55,32% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 14 | 29,79% |
| İmha edilen Tanklar | 18 | 0,38 |
| Yoketme Oranı | 0,55 | |
| Tespit edilen Tanklar | 49 | 1,04 |
| Verilen Hasar | 567,89 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 10 | 0,21 |
| Üs savunma Puanı | 214 | 4,55 |
| Deneyim | 620,26 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1993 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 736 | 36,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1206 | 60,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 51 | 2,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 561 | 28,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 817 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2246 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 447,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 3989 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 2006 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 323,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1993 | |
| Galibiyetler | 736 | 36,93% |
| Yenilgiler | 1206 | 60,51% |
| Berabere | 51 | 2,56% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 561 | 28,15% |
| İmha edilen Tanklar | 817 | 0,41 |
| Yoketme Oranı | 0,57 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2246 | 1,13 |
| Verilen Hasar | 447,18 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 3989 | 2,00 |
| Üs savunma Puanı | 2006 | 1,01 |
| Deneyim | 323,08 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen