HELLAAS

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 04/09/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1165201646340
Ortalama Seviye6,946,006,006,57
Galibiyetler5975451,28%1062,50%2860,87%18052,94%
Yenilgiler5515947,34%425,00%1532,61%15144,41%
Berabere16071,38%212,50%36,52%92,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar4278636,72%1275,00%2247,83%16147,35%
İmha edilen Tanklar1003540,86150,94521,133350,99
Yoketme Oranı1,363,752,171,87
Tespit edilen Tanklar1040760,89130,81591,283661,08
Verilen Hasar909,10997,811.011,00980,90
Düşman üssü işgal puanı1097390,94664,13661,434221,24
Üs savunma Puanı609610,5200,00320,70360,11
Deneyim468,04768,06631,59535,87
WN71070,171322,341535,051206,95
WN81379,341913,562099,941692,90
Toplam
Savaşlar116520
Ortalama Seviye6,94
Galibiyetler5975451,28%
Yenilgiler5515947,34%
Berabere16071,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar4278636,72%
İmha edilen Tanklar1003540,86
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar1040760,89
Verilen Hasar909,10
Düşman üssü işgal puanı1097390,94
Üs savunma Puanı609610,52
Deneyim468,04
WN71070,17
WN81379,34
Son 24 saat
Savaşlar16
Ortalama Seviye6,00
Galibiyetler1062,50%
Yenilgiler425,00%
Berabere212,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar1275,00%
İmha edilen Tanklar150,94
Yoketme Oranı3,75
Tespit edilen Tanklar130,81
Verilen Hasar997,81
Düşman üssü işgal puanı664,13
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim768,06
WN71322,34
WN81913,56
Son 7 gün
Savaşlar46
Ortalama Seviye6,00
Galibiyetler2860,87%
Yenilgiler1532,61%
Berabere36,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar2247,83%
İmha edilen Tanklar521,13
Yoketme Oranı2,17
Tespit edilen Tanklar591,28
Verilen Hasar1.011,00
Düşman üssü işgal puanı661,43
Üs savunma Puanı320,70
Deneyim631,59
WN71535,05
WN82099,94
Son 30 gün
Savaşlar340
Ortalama Seviye6,57
Galibiyetler18052,94%
Yenilgiler15144,41%
Berabere92,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar16147,35%
İmha edilen Tanklar3350,99
Yoketme Oranı1,87
Tespit edilen Tanklar3661,08
Verilen Hasar980,90
Düşman üssü işgal puanı4221,24
Üs savunma Puanı360,11
Deneyim535,87
WN71206,95
WN81692,90
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar140000
Galibiyetler5136,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8661,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4129,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar970,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar460,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.840,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı110,0800,0000,0000,00
Deneyim442,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar140
Galibiyetler5136,43%
Yenilgiler8661,43%
Berabere32,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar4129,29%
İmha edilen Tanklar970,69
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar460,33
Verilen Hasar1.840,59
Düşman üssü işgal puanı440,31
Üs savunma Puanı110,08
Deneyim442,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar119000
Galibiyetler4941,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6655,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4336,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar730,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar910,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.031,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1160,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1170,9800,0000,0000,00
Deneyim474,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar119
Galibiyetler4941,18%
Yenilgiler6655,46%
Berabere43,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar4336,13%
İmha edilen Tanklar730,61
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar910,76
Verilen Hasar1.031,13
Düşman üssü işgal puanı1160,97
Üs savunma Puanı1170,98
Deneyim474,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler327,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler872,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar218,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar489,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,2700,0000,0000,00
Deneyim200,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler327,27%
Yenilgiler872,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar218,18%
İmha edilen Tanklar30,27
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar40,36
Verilen Hasar489,82
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,27
Deneyim200,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim17,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim17,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar288000
Galibiyetler14550,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14349,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12142,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2090,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3111,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.134,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4571,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13434,6600,0000,0000,00
Deneyim525,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar288
Galibiyetler14550,35%
Yenilgiler14349,65%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12142,01%
İmha edilen Tanklar2090,73
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar3111,08
Verilen Hasar1.134,47
Düşman üssü işgal puanı4571,59
Üs savunma Puanı13434,66
Deneyim525,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8678000
Galibiyetler402046,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler435050,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere3083,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar323037,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar59690,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar97581,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar806,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı134461,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı128251,4800,0000,0000,00
Deneyim367,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8678
Galibiyetler402046,32%
Yenilgiler435050,13%
Berabere3083,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar323037,22%
İmha edilen Tanklar59690,69
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar97581,12
Verilen Hasar806,60
Düşman üssü işgal puanı134461,55
Üs savunma Puanı128251,48
Deneyim367,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar82000
Galibiyetler2328,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5870,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1417,07%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar600,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.144,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı290,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2463,0000,0000,0000,00
Deneyim252,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar82
Galibiyetler2328,05%
Yenilgiler5870,73%
Berabere11,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1417,07%
İmha edilen Tanklar290,35
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar600,73
Verilen Hasar1.144,46
Düşman üssü işgal puanı290,35
Üs savunma Puanı2463,00
Deneyim252,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (271)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV3046784,43383791652,03%1426,10
AT 86963,62543481558,19%2048,31
KV-856666,93383446851,79%1114,03
AMX 12 t6665,39503420854,49%2228,61
Object 261101573,34516404551,00%1427,56
IS-381201,38514356248,88%1373,64
O-I6887,51495352653,89%1633,68
M18 Hellcat6824,80444330253,15%1571,08
T28 Prototype81189,08476264649,09%1274,75
T-1506881,35497260055,85%1678,24
T-448921,63481225850,44%1280,13
Cromwell6704,28475199253,21%1508,09
Spähpanzer Ru 2519712,30456190248,95%995,21
T-34-85M 6922,60581177455,69%1776,54
Panhard AMD 178B6602,33484173453,52%2048,97
AMX 50 10081168,50481164248,42%1289,13
122 TM 81278,01622155150,61%1498,99
59-166582,15463151051,85%1960,06
M53/M5591544,57582143153,46%1786,37
KV-48892,12473140850,36%946,20
Škoda T 256725,02496133151,39%1561,53
SU-14-28994,00368132648,34%1096,07
T28 Concept 7965,30494127350,12%1423,97
M446796,83483124852,48%1469,79
T92 HMC101564,26483119348,70%1392,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81310,19510116448,71%1367,67
Super Hellcat 7944,90547114050,44%1518,81
Object 274a 81050,53629109249,91%1276,11
Conqueror Gun Carriage101619,93520107050,37%1548,99
40TP Habicha6871,97500104152,93%2010,21
M4A3E8 Sherman6775,14527101053,47%1677,55
FV20781145,0053899452,01%1415,56
T110E4101657,3645597347,17%1149,67
ELC EVEN 90 8717,3961892949,30%1364,43
Ikv 65 Alt II6832,5745392852,26%1707,13
Bat.-Châtillon 155 58101266,0850189750,61%1118,70
T-50-2 6566,9750388849,21%1707,95
Dicker Max 6844,1048684652,36%1589,27
StuG IV 5412,3327584347,69%1009,72
P.43 bis6861,4452180353,67%1859,64
IS-7101450,9047676947,85%1053,95
212A91105,6234876642,43%935,52
G.W. E 100101570,0152072249,72%1487,21
Heavy Tank No. VI 6805,6949970452,70%1412,42
T376575,1848470351,49%1804,99
Konštrukta T-34/1007943,0058267355,72%1639,47
M66929,8952365950,53%1551,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C370,4419865947,65%143,52
T-5491036,2245465848,18%957,83
Bat.-Châtillon 155 5591404,1545261549,59%1584,42
KV-15252,3124559448,32%342,89
KV-26318,9524558643,17%294,37
T3091134,9340956445,39%819,49
S-517772,3134156349,20%922,26
M56 Scorpion 7979,7656754852,01%1512,39
Strv 746772,2046547351,16%1605,68
SU-10061048,7954345557,14%2058,89
Carro d'assalto P.887969,1157044252,71%1335,61
Jagdtiger91592,1554943548,28%1334,20
Lorraine 155 mle. 5181010,5736743350,12%1188,25
M40/M4381271,1760642352,01%1420,65
Excalibur 6858,0755541952,98%1484,76
G.W. Tiger91547,6347841750,36%1482,63
Churchill VII6829,8048441249,51%1502,45
O-I Experimental5720,9142840554,57%1600,18
AMX M4 mle. 49 Liberté 81009,2964440451,24%1130,16
Aufklärungspanzer Panther 7329,1133839545,82%521,51
T1 Heavy5533,9636738651,81%1109,45
T-284100,0016137752,52%149,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6598,4251837651,86%1590,34
SU-100Y 6871,9048637647,61%1452,90
FV380591219,1748735945,68%1090,31
T-1091058,7846635053,71%967,94
HWK 128754,7453534951,00%1424,51
Semovente M43 Bassotto61037,4458934850,86%2048,31
AMX 50 12091283,2643933941,30%1048,12
KV-37592,3934533946,61%590,28
Type 4 Heavy91231,9055133548,36%1029,30
A46 6434,7148132553,54%1507,12
MT-256536,7749532453,70%1834,32
ST-I91123,1343231943,57%869,56
Type T-345396,6132630951,78%1147,78
G.W. Tiger (P)81217,6451430752,77%1449,40
T-437447,9433130540,00%454,52
43 M. Toldi III 3168,7825630454,61%870,98
Staghound Mk. III6815,4558830350,17%1659,14
IS-4101566,2350028843,40%1174,78
T1 Cunningham145,0012328648,95%69,61
T25/27529,9436328247,52%579,09
T675163,4617827241,54%109,35
FV4005 Stage II101228,3943627243,75%783,34
M24E2 Super Chaffee 6496,7250227149,08%1504,54
G.W. Panther7914,1042827055,56%1254,70
AMX M4 mle. 457629,9535926142,91%650,90
ARL 446571,9039726047,69%911,22
M1271047,3945425852,33%1472,11
Nashorn6548,6829425244,44%805,28
Ferdinand81071,1347325053,20%1061,69
T9591558,2069524651,63%1315,54
IS-2 shielded 71054,5162424453,69%1415,60
VK 36.01 (H)6995,6958823554,47%1836,42
Sturer Emil7747,8935223243,53%913,91
Charioteer81253,0957823259,05%1475,27
P.44 Pantera81013,2750823149,35%1219,57
KV-137338,4430322946,29%340,61
VK 28.016205,3033122749,78%423,03
AMX 13 F3 AM6631,6732622145,25%878,53
Black Prince71008,5760022054,55%1443,15
M10391110,8164221851,38%957,53
Tiger I71093,3666521455,14%1478,09
Hummel6803,5335720742,03%1243,11
T328962,9448119950,25%1044,81
Type 4 Chi-To6756,8157719655,10%1630,85
IS-27900,4844819651,02%1187,45
AMX 13 757773,1151619159,69%1993,28
SDP 44 Burza6852,9345718747,06%1511,13
Crusader 5.5-in. SP7820,5139918749,73%1170,76
Achilles6861,2250418454,35%1754,54
T2971047,7348718350,27%1345,92
Pawlack Tank6951,5159017948,60%1636,98
T25 Pilot Number 1 8847,8654117548,57%1001,07
Type 586531,2739217453,45%1000,10
Type 95 Ji-Ro6894,1853617451,72%1823,88
Type 5 Heavy101432,3562917246,51%847,33
O-Ho81083,6554017047,65%1125,74
T78 61113,2267316957,99%1974,91
BDR G1 B5424,3628916849,40%746,20
Vickers Medium Mk. I140,8610016645,78%43,12
Jagdpanzer E 100101619,5250316656,02%1159,48
IS7721,3943416347,85%890,71
O-Ni71037,5549716248,15%1348,42
T110E3101638,5052116246,91%1068,80
Bat.-Châtillon 12 t8759,0752216152,80%1404,04
Lorraine 155 mle. 507513,1427715950,31%538,81
1108913,4458415348,37%888,83
Birch Gun4189,9516815150,33%572,41
Leo71007,4570214862,16%1796,17
Loyd Gun Carriage283,6610914346,15%383,21
Bishop5380,5723214150,35%785,72
Jagdpanther7876,3538613941,73%1072,52
VK 30.02 (M)6807,5848313450,00%1658,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6696,3250712539,20%1137,46
M4A3(76)W Sherman 6741,3751112347,15%1155,79
T2881300,9976912056,67%1516,32
AMX ELC bis5272,2030011457,02%916,43
Leopard Prototyp A9667,1647311044,55%389,35
Pz.Sfl. IVc5299,7119810742,99%452,98
Jagdpanzer IV6723,6138210250,00%1344,33
ARL V396906,005499956,57%1956,08
T 55A 91138,175179645,83%961,27
Churchill Crocodile 6784,026089457,45%1278,44
M415409,482599350,54%566,70
M24 Chaffee5284,432779352,69%922,19
Pz.Kpfw. II Luchs4120,002289252,17%285,59
Marder 38T4266,792118549,41%554,38
VK 16.02 Leopard5168,752698452,38%408,46
Crusader6226,582518360,24%633,96
A-20557,201468145,68%71,84
Škoda T 245347,952637951,90%935,30
MS-1187,731357848,72%320,62
Tiger 131 6842,015427847,44%1247,74
Kolohousenka1124,371607643,42%487,69
M10 RBFM 5651,644217549,33%1382,94
Rheinmetall Panzerwagen10675,415437341,10%525,34
B14156,612197145,07%231,38
Sherman Firefly6686,795486851,47%1376,21
Type 97 Te-Ke 256,33986743,28%42,49
Strv m/425491,273446657,58%1528,75
T-505229,713056646,97%666,58
Grille5619,973536357,14%1370,88
TOG II* 6795,055586344,44%1201,87
Char de transition 6882,976406358,73%1477,69
AMX 404155,471896248,39%418,86
ST vz. 394170,891936149,18%381,94
ISU-15281014,485076145,90%847,62
Universal Carrier 2-pdr228,72775429,63%0,10
AMX ELC 901 6660,577075457,41%1992,65
M4A1 FL 10 6904,597755459,26%1741,12
Leopard 1101554,345835347,17%1102,64
25TP KSUST II5282,753485253,85%606,65
P.435373,413905156,86%963,83
M3 Lee4251,062024934,69%687,60
M5 Stuart4232,112754753,19%605,16
Hotchkiss EBR7567,175244751,06%1180,48
P26/404220,802354654,35%484,18
T-46349,111214663,04%212,96
Type 95 Heavy4204,891964645,65%478,74
M5A1 Stuart4108,962074546,67%174,17
P.43 ter7924,205194470,45%1658,19
Leichttraktor165,861544456,82%207,96
AMX 65 t81026,306364452,27%1194,07
14TP4131,372354358,14%396,33
TS-60 91317,906024247,62%1190,08
Lago4343,052964047,50%1149,01
Sexton II3122,781394060,00%450,92
M8A1457,781294040,00%0,87
BT-7412,211013943,59%44,17
M374316,432573751,35%1108,02
Marder II3160,381743754,05%366,71
T-62A101374,894813641,67%1070,14
Pz.Sfl. IVb4410,402903551,43%1413,89
IS-3A Peregrine 81209,916713435,29%977,29
D2332,391142857,14%135,08
T3 HMC269,301122740,74%42,91
T56 GMC348,631082454,17%113,77
FV4004 Conway91216,466442450,00%933,18
Cobra 91173,795452441,67%793,54
M3 Stuart3151,871982352,17%536,93
M15/423230,732402254,55%658,39
T2 Medium Tank2125,451282231,82%404,92
Panhard AML Lynx 6x68409,365102259,09%625,14
LT vz. 383136,601392045,00%338,67
Wespe3269,582061936,84%852,10
M7 Priest3315,412181729,41%696,25
Ashigaru 101922,714261741,18%1212,45
Fiat 30001217,532601553,33%1365,19
AMX 383102,931491560,00%255,86
AC 1 Sentinel 4230,473061566,67%843,54
Type 91 Heavy3116,711611450,00%243,50
T110E5101251,777141369,23%886,91
Object 277101904,695831346,15%1308,48
Windhund 81040,776161361,54%1015,15
Strv m/40L379,751771258,33%175,48
Renault NC-31154,17821241,67%36,04
10TP3129,831271225,00%281,20
Fantôme 91585,176841291,67%1667,60
T-26270,44131955,56%227,82
Black Prince II 7841,38744862,50%1209,03
AMR 35 2129,25200850,00%498,56
T-116 3274,25307862,50%1379,37
7TP292,43131742,86%93,55
D1281,57110728,57%120,40
Pvlvv fm/422133,57177757,14%540,99
FCM 362101,71172742,86%250,40
LT vz. 352121,67177666,67%594,15
Strv m/382109,83179650,00%337,87
Vickers Mk. E Type B267,5065633,33%27,11
Type 2597 Chi-Ha342,67125650,00%83,69
M2 Medium Tank3254,50318666,67%1130,92
Renault FT164,6067520,00%109,26
M14/412203,00258580,00%826,77
Valentine AT4154,80201560,00%363,82
G.Pz. Mk. VI (e)2161,00243580,00%1053,95
AMX 13 (FL 11) 5662,80476560,00%2414,48
Ikv 1035385,50351450,00%803,18
Pz.Kpfw. I288,25107425,00%115,88
Object 777 Version II 91293,00546475,00%1105,69
Valentine II 4174,25237450,00%481,86
Valiant 5588,00325425,00%1174,98
Brennos 8716,75532450,00%603,70
Renault Otsu110,673130,00%0,00
BT-220,0044333,33%0,00
Hotchkiss H35236,3364333,33%0,00
M2 Light2248,67318333,33%947,43
Ikv 72353,00174366,67%256,62
Renault FT AC2127,3389333,33%247,14
Tetrarch 2195,002603100,00%997,22
Panzerjäger I2114,501492100,00%446,62
DS PZInż5143,507620,00%21,42
Object 283 9309,00305250,00%125,77
T-34 shielded 5606,005182100,00%1669,64
T-29 3185,5010320,00%398,19
Strv fm/21123,001831100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 288,008610,00%185,99
4TP199,001911100,00%479,65
Sav m/4340,002211100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2286,003931100,00%1419,53
KPz 3 Projekt 07 HK 91097,0021010,00%607,51
T-45 286,0010110,00%153,47
Type 3 Chi-Nu Kai 50,003511100,00%261,00
BT-7 artillery 30,0014510,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 04/09/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/09/2017
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 27/05/2015
Ayrıldı: 12/06/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 11/10/2014
Ayrıldı: 25/05/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/01/2016
Ayrıldı: 18/01/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/01/2016
Ayrıldı: 23/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/05/2016
Ayrıldı: 31/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 14/06/2015
Ayrıldı: 11/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 25/01/2016
Ayrıldı: 26/05/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/01/2017
Ayrıldı: 12/01/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 11/04/2017
Ayrıldı: 25/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 11/10/2014
Ayrıldı: 25/05/2015