HDRalli

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10762710119554
Ortalama Seviye6,966,208,209,07
Galibiyetler5474550,87%660,00%5142,86%24844,77%
Yenilgiler5144547,80%440,00%6655,46%29553,25%
Berabere14371,34%00,00%21,68%111,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar2580623,98%440,00%2924,37%13123,65%
İmha edilen Tanklar813150,76101,00750,633260,59
Yoketme Oranı0,991,670,830,77
Tespit edilen Tanklar1389331,29161,601351,135210,94
Verilen Hasar868,481.164,901.121,501.237,21
Düşman üssü işgal puanı1092201,0100,001080,914320,78
Üs savunma Puanı631190,5900,0000,00240,04
Deneyim604,08867,80663,50689,55
WN71049,021499,20780,86733,93
WN81205,332495,65999,82929,23
Toplam
Savaşlar107627
Ortalama Seviye6,96
Galibiyetler5474550,87%
Yenilgiler5144547,80%
Berabere14371,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar2580623,98%
İmha edilen Tanklar813150,76
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar1389331,29
Verilen Hasar868,48
Düşman üssü işgal puanı1092201,01
Üs savunma Puanı631190,59
Deneyim604,08
WN71049,02
WN81205,33
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye6,20
Galibiyetler660,00%
Yenilgiler440,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar440,00%
İmha edilen Tanklar101,00
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar161,60
Verilen Hasar1.164,90
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim867,80
WN71499,20
WN82495,65
Son 7 gün
Savaşlar119
Ortalama Seviye8,20
Galibiyetler5142,86%
Yenilgiler6655,46%
Berabere21,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar2924,37%
İmha edilen Tanklar750,63
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar1351,13
Verilen Hasar1.121,50
Düşman üssü işgal puanı1080,91
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim663,50
WN7780,86
WN8999,82
Son 30 gün
Savaşlar554
Ortalama Seviye9,07
Galibiyetler24844,77%
Yenilgiler29553,25%
Berabere111,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar13123,65%
İmha edilen Tanklar3260,59
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar5210,94
Verilen Hasar1.237,21
Düşman üssü işgal puanı4320,78
Üs savunma Puanı240,04
Deneyim689,55
WN7733,93
WN8929,23
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar609000
Galibiyetler21835,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler36860,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere233,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12220,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3030,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,620,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5910,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.345,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5300,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2220,3600,0000,0000,00
Deneyim560,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar609
Galibiyetler21835,80%
Yenilgiler36860,43%
Berabere233,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar12220,03%
İmha edilen Tanklar3030,50
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar5910,97
Verilen Hasar1.345,45
Düşman üssü işgal puanı5300,87
Üs savunma Puanı2220,36
Deneyim560,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar505000
Galibiyetler20240,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler27654,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere275,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13727,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2550,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7991,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar888,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4070,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8171,6200,0000,0000,00
Deneyim538,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar505
Galibiyetler20240,00%
Yenilgiler27654,65%
Berabere275,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar13727,13%
İmha edilen Tanklar2550,50
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar7991,58
Verilen Hasar888,41
Düşman üssü işgal puanı4070,81
Üs savunma Puanı8171,62
Deneyim538,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar131000
Galibiyetler6549,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5945,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere75,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4635,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar830,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1230,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar545,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3352,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2882,2000,0000,0000,00
Deneyim454,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar131
Galibiyetler6549,62%
Yenilgiler5945,04%
Berabere75,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar4635,11%
İmha edilen Tanklar830,63
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar1230,94
Verilen Hasar545,07
Düşman üssü işgal puanı3352,56
Üs savunma Puanı2882,20
Deneyim454,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4582000
Galibiyetler280661,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler166836,40%00,00%00,00%00,00%
Berabere1082,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar167936,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31390,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar45540,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar531,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı62041,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı34950,7600,0000,0000,00
Deneyim475,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar4582
Galibiyetler280661,24%
Yenilgiler166836,40%
Berabere1082,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar167936,64%
İmha edilen Tanklar31390,69
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar45540,99
Verilen Hasar531,64
Düşman üssü işgal puanı62041,35
Üs savunma Puanı34950,76
Deneyim475,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar374000
Galibiyetler18549,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18449,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10127,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1710,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4761,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar959,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3700,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı15644,1800,0000,0000,00
Deneyim701,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar374
Galibiyetler18549,47%
Yenilgiler18449,20%
Berabere51,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar10127,01%
İmha edilen Tanklar1710,46
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar4761,27
Verilen Hasar959,23
Düşman üssü işgal puanı3700,99
Üs savunma Puanı15644,18
Deneyim701,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2260000
Galibiyetler92841,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler127556,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere572,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar51522,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9540,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31341,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar779,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı28481,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı27381,2100,0000,0000,00
Deneyim472,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar2260
Galibiyetler92841,06%
Yenilgiler127556,42%
Berabere572,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar51522,79%
İmha edilen Tanklar9540,42
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar31341,39
Verilen Hasar779,59
Düşman üssü işgal puanı28481,26
Üs savunma Puanı27381,21
Deneyim472,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar253000
Galibiyetler6324,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18874,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3112,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,3700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3301,3000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.137,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2150,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1290,5100,0000,0000,00
Deneyim421,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar253
Galibiyetler6324,90%
Yenilgiler18874,31%
Berabere20,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar3112,25%
İmha edilen Tanklar930,37
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar3301,30
Verilen Hasar1.137,26
Düşman üssü işgal puanı2150,85
Üs savunma Puanı1290,51
Deneyim421,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (564)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-1506792,46634232257,54%1508,76
M18 Hellcat6765,82614208253,55%1491,69
IS-381135,21679144950,03%1313,83
KV-15557,20512133055,04%1266,51
Type 59 8936,94706114750,04%1195,51
KV-856593,10557100061,40%1063,86
Object 261101551,6161390548,18%1476,58
SU-263367,2133785766,63%1354,18
11081091,3670284950,65%1283,03
Matilda4409,7945083657,66%1308,71
M4A3E8 Thunderbolt VII 6678,4369681453,44%1285,11
Marder 38T4503,5252078754,00%1572,98
Škoda T 40 6674,4459675451,59%1283,66
KV-5 81124,7976673151,03%1319,29
Strv m/42-57 Alt A.2 6822,2666272252,22%1501,14
IS7935,9666170650,57%1314,51
KV-220-2 5648,8571069156,30%1381,93
Grille5609,3144268265,84%1553,77
Type 64 6542,5960467851,47%1377,93
M56 Scorpion 7965,6270564052,03%1417,33
Lorraine 155 mle. 5181064,1965363250,47%1201,83
AMX 13 909798,3561663046,35%1088,50
A-436604,3159562653,35%1224,84
Type 586669,5761762051,61%1420,96
T-34-85M 6718,7262859148,73%1157,00
M40/M4381287,4764658852,21%1653,01
T71 DA7590,0160558746,68%1090,19
AMX 30 1er prototype91217,1466058745,83%1036,56
M4 Improved 5453,6957058055,17%1257,97
T675579,0852757049,12%1386,55
T34 81011,5162954545,50%1036,29
Centurion Mk. 7/191300,8574253651,68%1247,79
Tetrarch 2196,0833553256,39%1076,52
Progetto M35 mod. 46 81039,8167752645,63%1074,06
Cromwell6607,9260850557,62%1318,38
T376466,4955450547,72%1236,52
G.W. Panther71126,6665450250,80%1400,49
S35 CA5633,9252050053,00%1723,82
Tiger 131 6879,5070249252,44%1501,71
Matilda IV 5531,5461947055,32%1555,60
Heavy Tank No. VI 6805,9664346948,19%1378,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5486,6851646850,00%1345,83
Type 5 Chi-Ri7716,9861046551,40%1082,82
Cromwell B 6628,2162846150,54%1129,80
50TP Tyszkiewicza91560,6679246055,87%1436,58
FV3046685,6449646052,83%1354,44
T216534,9159545951,20%1696,15
Object 430 Version II91152,8869445050,22%1057,44
IS-7101378,5964944741,16%902,02
WZ-111 81059,1572044148,30%1216,51
Caernarvon81066,9269144046,82%1195,05
IS-4101406,7467044046,14%950,08
FV380591387,0064143451,38%1456,69
T28 Concept 7915,5467143052,56%1310,20
T-5491141,4270442547,76%1121,19
T328982,8465142046,19%1023,66
VK 16.02 Leopard5228,8434841150,85%637,03
Strv 103B101621,9365040144,89%1035,71
T110E4101555,1467840151,37%1046,50
T-34-28875,5966540049,25%1080,24
T110E5101401,4965840042,25%879,40
Excalibur 6874,4470339653,28%1421,57
SU-1006687,8648739451,78%1204,36
Löwe 81092,6974139149,36%1216,28
SU-122-44 7929,1064339151,92%1292,51
Panther II8903,8861938144,88%1069,68
T56 GMC3271,1535137557,33%1017,43
Tiger (P)7909,5968437554,93%1255,57
FV20781097,8361137552,00%1445,15
Progetto C50 mod. 6691465,3976537450,00%1329,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81285,0566237046,49%1302,54
MT-256375,8154636749,32%1024,08
Bat.-Châtillon 25 t101289,1261236043,06%878,22
E 5091247,2169636049,17%1067,84
M41 Walker Bulldog8478,0158236048,33%680,94
M4A1 Sherman5428,3149635550,70%1145,29
E 25 7880,8463535446,61%1212,04
M53/M5591498,0466535254,26%1698,95
Sherman Firefly6715,4962535054,00%1480,83
T-1091279,6165735047,14%1211,56
G.W. Tiger (P)81206,2465235048,00%1494,05
Churchill III 5579,0877035054,29%1306,93
Sherman VC Firefly 6800,0667734951,29%1382,25
T-44-100 8935,2967234647,11%1028,49
Super Hellcat 7935,5068534653,47%1464,23
AMX 50 10081069,6862034544,93%1074,95
Ikv 65 Alt II6728,4256034051,76%1404,30
AS-XX 40 t111627,0268833941,89%1039,81
UDES 1691314,3573833552,54%1230,88
M48A5 Patton101257,8168833549,55%858,47
Object 140101245,9465633444,31%846,58
T207790,8165733049,09%1140,03
AMX 13 F3 AM6894,3958733050,00%1425,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81037,9770833052,42%1191,07
AMX AC mle. 488991,7262532550,77%1045,49
Škoda T 5091177,1665332346,75%956,07
Prototipo Standard B91502,8172432049,06%1361,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,6232132060,31%448,78
T92 HMC101430,7357932046,56%1214,56
Bat.-Châtillon 155 5591386,6659732048,75%1587,32
GSOR 3301 AVR FS9640,5865132051,88%834,28
Panzer 58 Mutz 8854,1068931751,42%1018,17
Spähpanzer Ru 2519760,3260431043,55%956,04
WZ-120-1G FT 81175,7173030950,16%1267,89
Strv S1 81205,2764430446,71%1197,18
Conqueror Gun Carriage101385,4061930148,84%1069,21
VK 30.01 (P)6512,3751530054,00%830,76
212A91578,0163030051,00%1710,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5312,8528630050,00%719,45
T-28E with F-30 4544,7358029456,80%1632,05
M26 Pershing8886,1565729050,34%1087,57
leKpz M 41 90 mm GF 8580,5858828146,98%858,11
VK 36.01 (H)6642,1858128050,36%1093,03
WZ-1328584,2458928046,43%835,88
T-448795,0259728047,14%963,78
VK 45.02 (P) Ausf. B91478,5476428050,71%1473,74
T-54 ltwt.9865,5965528047,86%1156,91
SU-855366,6225527844,96%700,28
Type 6191346,3667427648,91%1332,25
T3091262,3362827047,04%960,28
Pz.Kpfw. III/IV5244,0928327053,70%557,98
ISU-15281352,2356927045,56%1448,22
T23E3 7751,6966527048,15%1197,33
STA-18996,2164226146,74%1254,50
WZ-12091056,2067126043,08%925,56
Jagdpanther II81293,2360626051,15%1415,30
WZ-131G FT6718,2956925750,97%1247,64
Object 70491664,9370125448,03%1332,12
Pudel 6688,7662625052,00%1238,65
AMX 50 Foch91325,1066425050,00%1096,59
SU-122-5491252,7265724846,77%1125,64
105 leFH18B2 5707,1559424756,28%1579,59
M10 RBFM 5657,0961924349,38%1339,68
59-166374,6451624143,98%908,75
IS-3-II91408,6771024144,81%1131,23
S-5171402,2956324043,75%1906,90
G.W. Tiger91514,7264424053,75%1811,24
Matilda Black Prince 5480,9347724052,50%1330,77
T-54 first prototype 8920,0373323749,79%1164,22
WZ-111 model 1-491440,0870223541,70%1338,41
M10391195,0069023553,19%1192,80
M24 Chaffee5419,6149423550,64%1502,02
T2 Light Tank 2147,7839923458,97%691,09
AT 15A 7956,6273223357,08%1516,99
AMX 13 757520,5561123053,04%997,64
FV4004 Conway91280,4761222744,49%1060,00
Charioteer81131,5867322552,89%1288,96
Rheinmetall Panzerwagen10872,1167222550,67%839,22
SU-1527808,2054922052,27%1117,72
AMX 50 12091413,3267422045,45%1321,47
WZ-132A9913,9662522046,36%1131,03
M36 Jackson6683,2049222055,91%1298,10
Leopard Prototyp A91296,6567222046,36%1191,92
Pz.Sfl. IVc5633,8848322052,73%1621,52
Jagdpanzer IV6537,7646321547,91%907,98
BDR G1 B5616,3356721556,28%1384,39
Object 430U101408,7572121548,37%979,94
P.44 Pantera81005,5865721049,05%1187,81
T-34-856541,9551421052,38%1018,62
Type 4 Heavy91207,5067321049,05%1037,86
Bat.-Châtillon 25 t AP91253,8965721046,67%1165,16
VK 30.02 (M)6582,0055321053,81%1174,28
FV4202 8959,5776120857,21%1290,71
T54E191414,1474220554,15%1352,35
ELC EVEN 90 8476,4956420338,42%644,12
T-505163,0242920254,46%449,63
VK 72.01 (K) 101392,4867420242,57%749,35
VK 100.01 (P)81142,9575120150,75%1313,24
Jagdpanther7935,4658320058,00%1488,41
M415729,8746520049,00%1264,94
Conqueror91383,6373120051,50%1278,96
SU-54625,6328020052,00%1721,73
E 7591431,9577020054,00%1453,68
VK 30.01 (D)6582,5858220053,50%1100,30
LTTB8554,5859320046,50%856,07
AMX Chasseur de chars 8799,1862720044,50%961,31
T26E4 SuperPershing 8910,6464619941,21%995,53
StuG III Ausf. G5463,4737419551,28%1052,89
Tiger II81146,2166919546,67%1285,99
T-50-2 6472,6764519560,00%1398,92
Nashorn6817,6059019450,52%1611,22
Bat.-Châtillon 155 58101180,7566919153,93%964,84
T26E5 8875,9268919149,21%918,65
Panther7826,0766119055,26%1391,73
P.435535,0448719047,37%1444,84
STB-1101144,1356019040,00%636,27
Strv 103-091502,5472019050,53%1299,30
T-437745,2667319057,37%1264,34
AT 1581124,4368019051,58%1207,09
Waffenträger auf Pz. IV91520,1365619048,95%1292,38
Emil I81162,2470418947,62%1271,63
Tiger I7985,3267018848,94%1289,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4148,8714718745,45%174,14
Strv 746781,0864218552,43%1618,93
Progetto M40 mod. 65101517,5768818543,78%991,58
FV217 Badger101503,7271418549,73%912,33
Jagdtiger91418,4265618247,80%1173,36
Tortoise91570,4474918250,55%1372,22
M5 Stuart4129,6234218050,56%205,57
T-34-2G FT7868,1263418054,44%1250,04
M46 Patton91200,1766518047,22%1042,16
AMX M4 mle. 4571071,7166017843,26%1392,59
ARL 446692,8455817753,11%1334,87
Konštrukta T-34/1007849,2266217555,43%1403,57
Panhard AMD 178B6398,7553717558,86%1150,48
M24E2 Super Chaffee 6426,5055317546,86%1043,53
Dicker Max 6689,6053417551,43%1245,39
Renault FT AC2361,3143617159,65%2027,82
KV-481142,1869417151,46%1412,58
M7 Priest3460,2634017052,94%1609,87
T9591543,4273217055,29%1268,49
T6981030,7674717057,06%1387,70
AMX M4 mle. 5191624,2277017051,18%1388,21
T499851,9964717050,00%1168,92
LT-432 8733,1168017047,65%1263,76
Cobra 91168,4170516851,19%920,74
FCM 36 Pak 40 3370,9647216654,22%1172,99
leKpz Borkenkäfer11876,9970916647,59%743,05
Hummel6997,3255616548,48%1610,50
Type 98 Ke-Ni3264,6239216555,15%1305,31
T297915,4768516553,33%1131,53
UDES 038990,3756216541,21%894,35
CS-63101246,7768716546,06%812,82
T28 Prototype81287,2566616549,70%1532,07
M4A3(76)W Sherman 6698,0463416544,24%1066,94
G.W. E 100101363,0864116448,17%1089,05
Indien-Panzer81076,2471816355,21%1551,67
Excelsior 5599,9868016155,90%1325,32
Emil II91486,5072916046,88%1345,17
25TP KSUST II5460,9745816049,38%1087,53
M10 Wolverine5380,7928916051,25%779,10
Ares 7581025,8474916050,00%1137,23
Ram II 5511,7463216051,25%1359,00
Pz.Kpfw. T 25 5527,8961616055,00%1664,14
XM69 Hacker111493,5168915841,77%761,66
AMX 13 57 GF 7545,1664615749,68%923,81
M-III-Y81033,1770415644,87%1022,45
IS-3A 81224,1871515540,65%1193,93
Hirschkäfer111681,2966915446,75%965,07
Panther/M10 7751,3664715246,71%1083,89
Panhard AML Lynx 6x68632,4557115146,36%994,84
Type 4 Chi-To6660,1256915050,67%1349,67
VK 30.01 (H)5598,0456415054,67%1742,81
T-463205,1327915056,67%904,15
Sturmpanzer II4411,3028815050,67%1532,11
SU-861049,3350115048,00%1741,66
SU-85B4225,7120815045,33%388,28
WZ-111-1G FT81082,8165315049,33%1136,49
WZ-111G FT91731,5075515050,00%1532,07
SU-1018999,6559915050,67%1137,03
FSV Scheme A7763,3768415054,67%1157,20
GSOR 1008 81198,1073315053,33%1199,23
Caernarvon Action X 8831,4366315046,67%808,31
Hotchkiss EBR7568,3457414847,97%1157,14
T-100 LT10768,3367414851,35%792,51
ShPTK-TVP 100 81023,4965514846,62%971,17
KR-1111543,9781014648,63%870,95
Lorraine 155 mle. 5071052,5459714557,93%1486,29
AT 25559,5055314564,83%1676,80
M1271359,1063214456,25%2149,59
T92 8500,8864714249,30%790,86
M5A1 Stuart4335,4049714161,70%1417,79
TNH T Vz. 5191358,0378614055,71%1186,33
IS-271078,8269814050,71%1519,61
O-Ho81294,7175714047,14%1660,33
Centurion Mk. I8952,5764914047,14%1133,95
AMX 65 t8837,0865414055,71%877,57
Grille 15101505,8961314045,71%900,66
Concept No. 5101430,6466214047,14%896,56
T-34-17873,7169013655,15%1448,06
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8897,2171513648,53%1051,28
Valentine3325,2144013557,78%1328,79
Panhard EBR 909711,6165613552,59%918,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5514,4256213548,15%1147,98
Sexton I 3255,9934513557,78%913,67
T404278,5122113440,30%515,26
Object 4168998,3564813450,00%1213,82
T-284111,4116013240,91%85,55
Crusader 5.5-in. SP7926,5655013048,46%1542,38
Super Conqueror101390,1565713041,54%839,17
BZ-1668891,0262212940,31%817,63
Sturer Emil7797,7452912944,19%1065,85
T25/27952,0162912957,36%1649,08
T803111542,1973912941,09%822,10
SMV CC-6781049,2067312849,22%1102,62
Semovente M43 Bassotto6790,3858012552,80%1368,46
AT 771086,2372112556,00%1625,73
ARL V396663,0450012548,80%1275,50
IS-M8910,4965112553,60%986,06
Char de transition 6792,1557712439,52%1065,66
AMX 12 t6550,7361212253,28%1740,59
ST vz. 394418,8349912057,50%1724,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E3242,5831312044,17%725,21
UDES 14 Alt 581120,2970912051,67%1285,65
AMX 383250,6138412051,67%848,26
T-34 shielded 5563,5159111847,46%1474,89
M4A1 FL 10 6836,3771211852,54%1520,92
Object 268 Version 4101402,9169511752,99%943,16
Vz. 71 Tesák10658,9764311641,38%471,18
Strv m/40L3360,3741311557,39%1468,06
M4A3E8 Sherman6578,1756711550,43%1191,07
Škoda T 256781,4665211554,78%1719,43
Leo7898,8372111556,52%1666,62
Churchill Gun Carrier6669,5045511547,83%1348,87
Lorraine 40 t 81084,5670411553,91%1213,11
WZ-111 model 5A101305,3864011341,59%752,00
SDP 58 Kilana8967,0061711244,64%865,88
M46 Patton KR 8894,2171411147,75%1051,13
TVP VTU Koncept81082,3164711042,73%1540,52
Black Prince7945,5369811050,91%1357,54
Ikv 90 Typ B7739,5961611054,55%1058,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,0324011045,45%252,26
KPz 3 Projekt 07 HK 91163,1764911046,36%920,02
StuG IV 5407,2440411043,64%970,43
Executor111538,6673510947,71%838,77
P.43 bis6824,7964710847,22%1614,31
Type 5781141,0070810845,37%1092,95
Object 277101399,9263310733,64%776,57
FV1066 Senlac 8470,5056510741,12%592,12
GSOR 1010 FB 81139,2071510650,94%1238,41
Somua SAu 404396,1042710555,24%1279,35
M4A3E2 Sherman Jumbo6552,2255810551,43%1090,09
Bishop5627,7350110557,14%1632,32
Achilles6579,3354610555,24%1046,23
Object 70591508,4473410545,71%1446,38
Ares 8591056,2072510550,48%882,55
T25 AT7893,2855310454,81%1277,90
T-345346,3343010351,46%895,21
SU-100M17944,9055310344,66%1347,94
T110E3101265,6661410342,72%678,54
Object 432U111283,5569310339,81%683,05
E 75 TS 81023,8467610348,54%1031,74
A-447944,0074510258,82%1711,14
VK 28.016187,9043610150,50%379,11
BT-7485,4015010045,00%75,34
BT-22170,8433310059,00%848,00
WZ-1317415,2059410046,00%620,15
CS-538743,3055410042,00%788,06
Chi-To SP71241,8578610056,00%1574,12
CS-5991213,9969510047,00%1010,25
T2881142,1263410047,00%1173,34
M8A14375,5444810052,00%1069,06
AMX ELC bis5367,1848110056,00%1296,69
AMX M4 mle. 54101310,4270710046,00%772,67
LHMTV8607,7063210050,00%955,25
Ho-Ri 28973,676509953,54%996,25
AMX AC mle. 467911,766109953,54%1437,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6534,995639947,47%1248,17
Type 5 Heavy101381,187119846,94%793,89
XM66F 81057,266729650,00%1046,17
Churchill I5699,776219555,79%1708,22
Pz.Kpfw. II Luchs4126,352359553,68%339,68
SU-76M4187,652209552,63%419,22
SDP 44 Burza6730,345509547,37%1275,56
Char Futur 4 91440,897189448,94%1134,71
M66635,065369346,24%955,12
Kunze Panzer 91227,057409254,35%1118,39
Manticore10903,076669243,48%840,83
P.43 ter7968,577049051,11%1655,73
A-205143,272399051,11%338,74
KV-371091,297319053,33%1524,06
E 100101494,866339042,22%950,82
Lansen C 8895,836739048,89%890,39
B.U.G.I.6843,075988948,31%1542,34
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4423,355248946,07%1014,08
Ashigaru 101563,386848948,31%989,91
CS-52 LIS 81007,097118754,02%1099,60
Tiger-Maus 91361,126868639,53%963,07
Pz.Kpfw. 38 (K) 5486,955268646,51%807,85
Covenanter5350,264788549,41%1244,42
AMX 50 Foch B101419,156408545,88%856,76
Type T-345520,044898253,66%1752,04
Comet7777,897588268,29%1501,08
DZT-159 91135,247408256,10%916,11
AMX 50 Foch (155) 101410,566218148,15%832,50
T1 Cunningham172,961938048,75%253,70
AMX 404268,063468056,25%1000,88
Progetto CC55 mod. 5481212,407468052,50%1325,74
VK 30.02 (D)7684,296798060,00%1147,29
O-I Experimental5600,865818056,25%1233,14
Marder II3283,052838043,75%782,61
Pz.Kpfw. II Ausf. G3243,654068052,50%1017,94
T18 HMC3191,602648052,50%900,90
Lorraine 50 t 91105,426847951,90%891,82
AMX ELC 901 6516,436997959,49%1529,53
Škoda T 245514,235047542,67%1570,89
Vickers Medium Mk. III3304,284187557,33%1427,38
53TP Markowskiego81147,156837542,67%1168,29
Wespe3279,613277561,33%1283,44
60G FT5489,004307544,00%1010,24
Centurion Action X101382,416627546,67%929,42
HWK 128604,236057550,67%889,95
T-29 3280,893817554,67%1094,37
GSR 3301 Setter7557,515827550,67%1106,96
Projet Louis 9679,186617447,30%737,53
M374253,891577346,58%835,41
TS-60 91244,187027342,47%884,57
AE Phase I 91296,587757357,53%1070,79
KV-137934,687567258,33%1773,26
MS-11131,862777159,15%706,50
STA-2 8862,416947149,30%1037,13
AMX 13 105 AM mle. 505638,144317058,57%1629,82
Churchill VII6712,475687047,14%1404,94
O-Ni71258,997987052,86%1897,16
O-I6939,007297054,29%1799,03
Object 268101361,835887038,57%763,45
Challenger7939,246557048,57%1291,82
T77 81024,997177055,71%1114,40
BT-7 artillery 3225,993377040,00%768,53
KV-1SA 5577,185716847,06%1073,37
Pz.Kpfw. II267,521156740,30%17,55
LTP 3206,903506759,70%1060,23
60TP Lewandowskiego101692,267646651,52%1108,76
ERAC 105 Proto 9854,246706645,45%1068,09
T95/FV4201 Chieftain 101243,396586639,39%575,73
WZ-132-110756,696486550,77%685,93
GSOR 1006 Scheme 79964,896436544,62%702,07
IS-2-II8884,285916547,69%803,17
AMX 13 (FL 11) 5400,206076454,69%1391,88
Cruiser Mk. III3243,033846349,21%1234,33
Toro 91536,417466341,27%1201,58
Turtle Mk. I 81063,346646240,32%853,43
M3 Stuart3127,232556142,62%315,93
Type 3 Chi-Nu5426,084516150,82%1334,51
Type 63 8891,936576142,62%753,82
Renault FT1110,822826058,33%599,69
Strv m/425502,175186050,00%1476,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3172,632616050,00%516,40
TNH 105/10008875,576176041,67%828,86
BZ-587958,586396046,67%1110,58
T82 HMC4392,403556041,67%1305,00
K-91-PT 91343,486936048,33%1111,03
Škoda T 177487,106335952,54%891,95
DBV-152 101583,566095740,35%812,30
Vz. 60S Dravec 101565,077035742,11%777,85
SU-130PM 81182,636765752,63%1155,85
IMT 81007,466405743,86%949,01
Vz. 68 Squall 8541,775405628,57%698,24
45TP Habicha71063,757395558,18%1581,91
Type 95 Heavy4410,184735565,45%1604,61
Type 95 Ji-Ro6708,134825547,27%1062,92
Somua S353328,404705554,55%1109,39
Gabler’s Destroyer 5346,255265561,82%1027,74
Bretagne Panther 6663,006505552,73%1166,45
Panhard EBR 75 (FL 10) 8408,245855444,44%456,61
Char Murat 91299,097905360,38%1220,75
M41D 8501,656085250,00%757,47
Vickers Medium Mk. II2167,622995062,00%863,44
Crusader6386,744035044,00%1194,27
Leichttraktor1106,862205046,00%350,62
Sav m/434365,824355048,00%971,65
CS-447965,107805066,00%1590,56
Valentine AT4367,784475054,00%1238,01
Renault UE 573315,124145060,00%1229,23
Sherman III5510,645985058,00%1757,05
Object 777 Version II 91349,987864951,02%1179,22
Bofors Tornvagn 81123,987054850,00%1019,76
40TP Habicha6525,605074755,32%919,84
M3 Lee4252,472204553,33%891,10
Sexton II3245,673084553,33%1172,44
SMV CC-5671012,647084546,67%1539,19
M75250,224154551,11%770,49
VK 20.01 (D)4255,094374557,78%814,54
FV227 Conceiver8636,985174535,56%398,37
43 M. Toldi III 3170,913014555,56%872,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2196,163454452,27%1134,07
T1 Heavy5464,075104450,00%913,85
Kolohousenka1161,282984355,81%842,99
M2 Light288,121534348,84%181,95
M2 Medium Tank360,021154245,24%46,18
CC-46 Pancernik 91361,677704257,14%1111,82
FV226 Contradictious 81086,147124240,48%838,94
T-262131,832124139,02%481,92
Pz.Kpfw. 5581347,128374156,10%1143,75
Škoda T 56 81311,248324158,54%1227,12
Stridsyxa 81353,277874151,22%1218,63
Pz.Kpfw. 35 (t)290,551834042,50%262,60
Sturmpanzer I Bison3116,931474047,50%218,01
Panzerjäger I2219,903104060,00%969,52
Vz. 44-171018,456944045,00%1274,30
Renault G15563,086084060,00%1942,93
Cruiser Mk. IV4329,205344060,00%1248,38
Durchbruchswagen 24333,504404050,00%904,26
Valentine II 4336,204864052,50%1194,22
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2269,884324050,00%847,16
TS-5 81589,858534050,00%1619,13
T78 61033,037674050,00%1729,50
AT 86708,685673756,76%1328,61
D23301,894373669,44%1601,96
Windhund 81005,426233647,22%862,13
Type 95 Ha-Go2271,264803565,71%1676,09
Type 97 Chi-Ha3392,545053565,71%1908,43
Aufklärungspanzer Panther 7621,465523542,86%1110,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4313,264193554,29%1001,16
Light Mk. VIC 290,832983548,57%325,91
Brennos 8820,896653562,86%842,77
SU-182187,651213435,29%1083,22
Cruiser Mk. II2210,253933275,00%1112,68
Type 1 Ho-Ni II 4348,424563154,84%645,21
B14244,603933046,67%569,36
Renault NC-311291,475383060,00%2447,66
Grant4526,835743076,67%2564,39
Type 1 Chi-He4393,074813063,33%1428,80
Vickers Mk. E Type B2298,734633060,00%1711,31
Type 97 Te-Ke 2186,972913043,33%923,60
Ikv 1035408,175263066,67%1138,10
Type 2597 Chi-Ha3422,774983066,67%2189,39
SU-76G FT4429,434503053,33%929,52
Alecto4603,535433060,00%2268,11
Birch Gun4374,632973040,00%1481,65
AMX 105 AM mle. 474495,704383050,00%2070,81
T-804446,475093050,00%2025,77
T-45 2259,804323060,00%1510,82
MTLS-1G14 3276,973503040,00%1034,21
T1 HMC257,31872931,03%54,65
Black Rock 11826,387392951,72%402,58
E 65 Zwilling 81284,188602864,29%1177,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3258,124092638,46%1155,63
Lätt Stridsfordon 120 91196,086852653,85%854,30
Type 91 Heavy3271,843522556,00%1015,83
Universal Carrier 2-pdr2210,202612532,00%768,46
Archer5644,965442560,00%1869,24
Renault FT 75 BS2218,542592470,83%1487,74
Type 5 Ke-Ho4369,655302360,87%1596,45
Carro da Combattimento 45 t 101283,616942339,13%687,92
Churchill Crocodile 6901,788132365,22%1556,33
T-602237,684252254,55%1334,73
Pz.Sfl. IVb4470,773682240,91%1731,89
AT-1260,38792138,10%0,00
Lago4428,205792055,00%1786,69
D12200,353662060,00%1099,08
Lorraine 39L AM3439,003442045,00%1705,12
SARL 424497,255612050,00%2243,35
G.Pz. Mk. VI (e)2173,303282055,00%1203,44
FV230 Canopener101538,907802055,00%972,99
Durendal 101329,157422055,00%915,53
Chi-Ni2223,474571963,16%1443,35
T-127 3435,745531936,84%1564,18
Vickers Medium Mk. I1160,333341866,67%1012,73
Hotchkiss H352207,673441850,00%967,24
StuG III Ausf. B4448,284361850,00%1174,72
M4A1 Revalorisé 81068,477321764,71%1320,33
Fiat 30001251,274411566,67%1809,02
UDES 15/16101349,075391526,67%710,98
T3 HMC272,671071560,00%223,40
T-703310,204421553,33%1502,41
Cruiser Mk. I1302,174941266,67%2074,41
T1E6 2115,642851136,36%323,22
Chi-Go 7866,005681127,27%859,64
Renault Otsu1226,504851060,00%1279,60
Stuart I-IV3281,404641040,00%1306,55
CAV mod. 71111871,109571070,00%1351,84
FCM 362152,404151060,00%737,52
AM 39 Gendron-Somua 2250,104591060,00%1018,14
VK 168.01 Mauerbrecher 81303,106331040,00%1298,08
Matilda LVT 4583,00568825,00%1413,61
M22460,608065100,00%3414,17
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,60184560,00%273,08
Pz.Kpfw. I267,60151520,00%24,14
Saryuda 91679,60853580,00%1327,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2146,00531560,00%641,47
T2 Medium Tank2129,002214100,00%666,86
Bat.-Châtillon Bourrasque 81074,33834366,67%1134,42
T7 Combat Car 295,009710,00%196,37

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 11/08/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 15/12/2012
Ayrıldı: 21/04/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/11/2016
Ayrıldı: 12/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/12/2020
Ayrıldı: 06/02/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 03/08/2016
Ayrıldı: 11/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 03/08/2022
Ayrıldı: 01/12/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 19/06/2019
Ayrıldı: 07/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 09/02/2021
Ayrıldı: 09/08/2021