Gudfadern_

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 15/07/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar73750092380
Ortalama Seviye7,780,009,178,52
Galibiyetler3808951,65%00,00%4548,91%18247,89%
Yenilgiler3481547,21%00,00%4751,09%19150,26%
Berabere8461,15%00,00%00,00%71,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar1657822,48%00,00%1617,39%5715,00%
İmha edilen Tanklar530040,7200,00630,682310,61
Yoketme Oranı0,930,000,830,72
Tespit edilen Tanklar798851,0800,001061,154831,27
Verilen Hasar1.129,170,001.536,961.309,21
Düşman üssü işgal puanı720880,9800,0000,0060,02
Üs savunma Puanı210030,2800,0000,0000,00
Deneyim679,690,00787,38722,42
WN71025,880,00947,65903,17
WN81255,130,001190,801126,90
Toplam
Savaşlar73750
Ortalama Seviye7,78
Galibiyetler3808951,65%
Yenilgiler3481547,21%
Berabere8461,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar1657822,48%
İmha edilen Tanklar530040,72
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar798851,08
Verilen Hasar1.129,17
Düşman üssü işgal puanı720880,98
Üs savunma Puanı210030,28
Deneyim679,69
WN71025,88
WN81255,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar92
Ortalama Seviye9,17
Galibiyetler4548,91%
Yenilgiler4751,09%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1617,39%
İmha edilen Tanklar630,68
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar1061,15
Verilen Hasar1.536,96
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim787,38
WN7947,65
WN81190,80
Son 30 gün
Savaşlar380
Ortalama Seviye8,52
Galibiyetler18247,89%
Yenilgiler19150,26%
Berabere71,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar5715,00%
İmha edilen Tanklar2310,61
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar4831,27
Verilen Hasar1.309,21
Düşman üssü işgal puanı60,02
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim722,42
WN7903,17
WN81126,90
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar756000
Galibiyetler29839,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler44058,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere182,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16621,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3070,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4200,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.343,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5850,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4240,5600,0000,0000,00
Deneyim575,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar756
Galibiyetler29839,42%
Yenilgiler44058,20%
Berabere182,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar16621,96%
İmha edilen Tanklar3070,41
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar4200,56
Verilen Hasar1.343,13
Düşman üssü işgal puanı5850,77
Üs savunma Puanı4240,56
Deneyim575,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar271000
Galibiyetler12746,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13650,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9434,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1320,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1720,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar900,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2761,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1810,6700,0000,0000,00
Deneyim568,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar271
Galibiyetler12746,86%
Yenilgiler13650,18%
Berabere82,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar9434,69%
İmha edilen Tanklar1320,49
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar1720,63
Verilen Hasar900,58
Düşman üssü işgal puanı2761,02
Üs savunma Puanı1810,67
Deneyim568,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler1435,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2460,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere25,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar270,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar664,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1413,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı481,2000,0000,0000,00
Deneyim459,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler1435,00%
Yenilgiler2460,00%
Berabere25,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230,00%
İmha edilen Tanklar210,53
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar270,68
Verilen Hasar664,80
Düşman üssü işgal puanı1413,53
Üs savunma Puanı481,20
Deneyim459,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar828,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,4700,0000,0000,00
Deneyim152,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar15
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler15100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar40,27
Yoketme Oranı0,27
Tespit edilen Tanklar100,67
Verilen Hasar828,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı70,47
Deneyim152,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar823000
Galibiyetler42852,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler39548,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28834,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5270,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5660,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.071,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16952,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı26883,2700,0000,0000,00
Deneyim774,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar823
Galibiyetler42852,00%
Yenilgiler39548,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28834,99%
İmha edilen Tanklar5270,64
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar5660,69
Verilen Hasar1.071,72
Düşman üssü işgal puanı16952,06
Üs savunma Puanı26883,27
Deneyim774,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9557000
Galibiyetler410842,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler523554,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere2142,24%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar264127,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar48790,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar75710,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar902,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı141461,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı89510,9400,0000,0000,00
Deneyim530,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar9557
Galibiyetler410842,98%
Yenilgiler523554,78%
Berabere2142,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar264127,63%
İmha edilen Tanklar48790,51
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar75710,79
Verilen Hasar902,98
Düşman üssü işgal puanı141461,48
Üs savunma Puanı89510,94
Deneyim530,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4193000
Galibiyetler179442,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler237056,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere290,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar87420,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19090,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar28320,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.297,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı23590,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı21900,5200,0000,0000,00
Deneyim603,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar4193
Galibiyetler179442,79%
Yenilgiler237056,52%
Berabere290,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar87420,84%
İmha edilen Tanklar19090,46
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar28320,68
Verilen Hasar1.297,60
Düşman üssü işgal puanı23590,56
Üs savunma Puanı21900,52
Deneyim603,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (577)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81038,42613157747,81%1147,14
T2971180,15791103555,75%1657,80
KV-26786,9766097357,04%1448,42
Type 59 8872,6966796548,60%1025,63
M18 Hellcat6790,9160684555,03%1497,66
T110E5101737,3574568949,78%1338,34
IS-381189,5168367247,47%1296,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5333,6636467046,12%767,38
Tiger I7935,6465162152,82%1204,12
IS-7101712,3176562051,29%1410,56
Cromwell B 6676,5466657660,94%1337,99
Rheinmetall Skorpion G 81069,4462757347,12%1020,75
Super Conqueror101699,9175752850,00%1196,46
E 7591546,0575752050,77%1473,95
KV-220-2 5643,6971149958,52%1277,70
E 25 7803,2160449650,40%1055,49
M446747,9758449252,44%1165,46
T-1506850,1969349159,06%1616,30
Škoda T 256699,8961247550,74%1382,00
BZ-176 81421,2189046457,76%1446,66
Škoda T 56 81490,2286144657,62%1431,23
M40/M4381151,3764743050,93%1274,76
SU-122-44 7914,7363242658,22%1283,84
T-1091287,2067542550,82%1202,26
Centurion Mk. 7/191422,2172942449,53%1301,90
T-5491172,7268541746,04%1085,51
Maus101863,4882241253,40%1484,65
M53/M5591393,3365140851,47%1306,71
KV-5 81096,8773740551,36%1263,51
ISU-15281445,7764939849,50%1566,23
Tiger II81119,0167237951,19%1255,05
KV-15650,2261737854,76%1525,82
T675509,7449537757,03%1178,35
IS-4101734,1675037447,33%1283,99
Prototipo Standard B91436,0469137047,57%1252,43
Object 70491685,7069635350,14%1383,01
Object 268 Version 4101743,2377034954,44%1242,57
IS7857,3361334847,41%1096,38
STB-1101541,6571734547,83%1146,33
VK 36.01 (H)6790,8764133853,85%1430,66
Object 140101297,8966933848,22%964,80
M54 Renegade 81205,3273933850,30%1147,60
Chi-To SP71406,0687433462,87%1871,94
O-I6867,6070833354,05%1655,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81303,9169033352,55%1348,49
Vz. 55101789,0378033251,51%1305,92
Strv m/42-57 Alt A.2 6714,1057932845,73%1147,08
Bat.-Châtillon Bourrasque 81205,8672332748,62%1255,04
Lansen C 81070,9874632452,16%1215,35
AMX M4 mle. 5191417,9076032251,55%1164,38
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4440,8258932155,45%1201,10
Charioteer81118,3264731748,58%1215,86
Škoda T 5091462,8774731554,29%1400,79
KV-856862,7562931448,73%1606,06
Object 252U Defender 81306,1283131458,92%1445,74
Progetto M35 mod. 46 8992,3167531451,59%991,11
Type 6191401,2967930845,78%1253,70
M10391412,7271130148,84%1277,30
Object 703 Version II 81227,4581530052,00%1200,06
IS-6 81208,8376229654,73%1395,55
Object 43091273,5474529353,92%1102,68
Matilda4460,1748428758,89%1451,37
T-54 ltwt.9639,3763028454,23%786,28
VK 30.01 (P)6486,9543828347,70%670,54
M661093,9673727955,20%1829,47
E 50 Ausf. M101371,3561027944,09%918,91
Leopard Prototyp A91384,3867727946,24%1174,09
T-34-85M 6790,1367227953,41%1292,44
Emil II91432,7275327752,71%1281,22
Concept 1B 91602,8385627755,96%1260,23
Cromwell6658,7062527354,95%1393,98
Type 5 Heavy102065,6988627260,66%1525,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3212,1030526754,31%755,73
Bat.-Châtillon 25 t101696,0571226549,06%1353,17
T57 Heavy101686,6870626550,57%1223,22
AMX 50 10081110,9766326349,81%1206,80
T-22 medium 102169,9490126257,25%1934,99
WZ-12091222,6070126151,72%1131,17
Object 430U101538,4475525451,97%1169,04
T110E4101901,3773125151,39%1312,39
AMX 50 B101624,1370625048,80%1176,17
T1 Heavy5613,9961024954,62%1414,66
105 leFH18B2 5675,6854324853,63%1306,47
FV215b (183) 101540,2161324843,15%1001,66
UDES 15/16101505,4773724751,82%1062,91
Waffenträger auf Pz. IV91538,6564424548,57%1236,93
Object 780 102082,3589024460,66%1709,98
T71 DA7526,7260324351,85%963,72
Löwe 81197,2883124357,61%1396,22
Excelsior 5579,7163324360,08%1241,39
Kampfpanzer 50 t 91487,2283224155,60%1204,56
ST-I91594,1879623650,42%1474,11
Jagdpanther71068,6560723444,87%1495,74
M48A5 Patton101429,9170923349,36%1028,13
WZ-111 model 1-491429,6679723256,90%1350,89
Object 907 101585,1880523153,68%1140,26
STA-181055,6970322450,89%1376,10
T26E4 SuperPershing 8944,9372122254,05%1153,48
M4A3E8 Sherman6583,4455122049,55%1123,49
SU-130PM 81337,1275821956,16%1368,74
Marder 38T4470,3848521357,75%1362,59
AMX M4 mle. 54101531,7676321251,89%1068,57
Conqueror Gun Carriage101491,4765120949,76%1184,45
KV-1S6599,3362920955,98%1219,18
Centurion Action X101620,3269120847,12%1163,54
Object 261101598,2565220847,12%1420,14
Panther II8809,0657120745,41%930,05
M46 Patton91361,3670420749,28%1224,86
Conqueror91535,8981120660,68%1422,39
GSOR 1008 81260,6170420648,54%1217,59
M8A14514,1449420460,29%1558,14
T-345435,7349520259,90%1288,60
AMX 50 12091352,8663720044,00%1142,30
FV380591113,4566120052,00%988,58
Tortoise91553,5576720054,00%1240,32
IS-3A 81236,4882119751,78%1332,81
AMX 13 F3 AM6863,1364419653,57%1287,82
T698983,0869919654,08%1336,98
TVP T 50/51101250,5959819541,03%798,86
Kranvagn101528,8070719546,15%1029,48
WZ-1317577,8960119546,67%996,07
T54E191526,4371019248,96%1398,82
Somua SM 81340,7879119251,56%1370,22
M26 Pershing8913,8156019144,50%1009,40
Type 3 Ju-Nu61196,2278819149,74%1821,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91341,1470418947,62%1186,68
Leopard 1101537,9468218748,66%1053,66
AMX ELC bis5301,4045518653,76%945,80
T78 6966,1369518453,80%1454,41
Progetto M40 mod. 65101587,1069518247,25%1100,23
T-448849,9060218255,49%1070,17
Panzer 58 Mutz 8901,7667918248,90%1146,45
Type 64 6492,9058218147,51%1092,95
Tiger 131 6993,7977918060,00%1877,50
Lion 101614,7571018052,22%1216,39
IS-2 71007,7570318051,11%1249,07
Type 4 Heavy91178,5873617951,96%995,52
TS-54 81331,1185817850,00%1350,05
T3091475,8969717751,41%1238,48
T-62A101283,3866717645,45%915,93
Object 26391402,9072417655,68%1196,14
Type 5 Ka-Ri 81557,9880317654,55%1552,35
Strv 103B101474,4661817342,20%807,69
FV3046508,6042617354,34%781,72
AMX M4 mle. 49 Liberté 81025,9972217252,33%1108,37
T-34-856647,7561117157,89%1363,75
WZ-113G FT101914,9172217050,59%1224,62
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3236,3451417062,35%564,26
Jagdtiger91513,5472716955,03%1236,89
KV-481222,6574916752,10%1433,60
SU-1006800,1455316546,67%1365,80
O-Ni71040,6075416353,99%1371,84
AMX Chasseur de chars 8970,5668716349,08%1266,15
Turtle Mk. I 81434,7386116051,25%1392,47
AE Phase I 91481,9379816054,38%1290,37
E 5091172,5967415946,54%913,04
Cobra 92485,00106515964,15%2652,03
Type 5 Chi-Ri7673,4756615844,30%959,20
Jagdpanzer E 100101673,2773115857,59%1133,96
Object 274a 81097,8470015843,67%1178,14
M47 Iron Arnie 81139,8576915856,33%1294,10
Leo7762,9058815749,04%1077,26
WZ-111G FT91539,4874515757,96%1285,87
G.W. Tiger91374,1966915550,32%1246,28
E 100101748,3776215552,90%1308,51
T110E3101565,9568115449,35%979,19
Concept No. 5101474,7263515440,91%891,89
M6A2E1 81147,7874115449,35%1291,31
Centurion Mk. I8855,3361315346,41%963,26
AMX AC mle. 4881170,2266715350,33%1332,03
T3 HMC2223,8836015250,66%1088,22
G.W. Tiger (P)81218,7069615249,34%1407,81
Strv 103-091382,3070015055,33%1146,16
AMX 13 909522,2458615044,67%538,48
Bat.-Châtillon 155 58101167,8064715046,00%842,49
T207909,0569114951,68%1299,13
FCM 36 Pak 40 3373,6545114957,05%1161,66
UDES 14 Alt 581077,2468514953,02%1224,55
Super Hellcat 7987,1370914962,42%1615,96
Comet7737,2165514852,70%1209,14
Tiger (P)7673,1659214852,70%753,89
XM57 81559,8880914850,68%1408,06
CS-52 LIS 81042,1971814756,46%1175,78
M127801,3251214643,15%902,38
Ho-Ri 3102091,0872814551,03%1461,27
212A9985,9474714558,62%900,40
Type 71101691,3571614540,69%1004,70
Indien-Panzer81023,2770014551,72%1288,90
G.W. E 100101511,4064714448,61%1244,59
50TP prototyp 81181,8577214256,34%1255,42
Type 5 Ke-Ho4578,5451314162,41%2159,96
Strv S1 81224,9864214148,23%1214,90
Panther7688,6553013946,04%913,92
Emil I81197,0979913961,87%1437,04
50TP Tyszkiewicza91555,7882213958,99%1533,77
Ferdinand81454,3172113952,52%1556,90
Waffenträger auf E 100101833,1264213848,55%1258,99
Churchill III 5816,84100213856,52%1794,19
KV-371092,7773313754,74%1478,41
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,7239413543,70%760,08
Cruiser Mk. III3192,8535313457,46%991,90
Object 277101729,6169413242,42%1152,49
O-Ho81045,6372813153,44%1110,63
T9591706,9182413154,96%1456,10
FV2078862,6667313152,67%947,32
AMX 30 1er prototype91153,3767913150,38%951,58
T-832 81308,5078913148,09%1236,50
Char Futur 4 91422,3373613047,69%1152,73
Jagdpanther II81313,2867512853,13%1394,60
Panhard EBR 75 (FL 10) 8348,6455112846,88%375,98
UDES 038988,7059412748,03%937,93
M10 Wolverine5563,1351712655,56%1361,61
B.U.G.I.6803,7960912554,40%1392,75
AMX 50 Foch B101405,2770512455,65%918,99
Hummel6792,4245012247,54%1096,95
60TP Lewandowskiego101650,6977712155,37%1201,24
WZ-111-1G FT81206,1472912161,98%1530,75
Pz.Kpfw. 38 (K) 5753,1974912158,68%1650,96
Grille 15101580,6163312048,33%1022,20
KR-1111938,0382411942,02%1090,28
T92 HMC101394,4157411842,37%1073,62
Ares 90101656,6674411850,00%1156,88
AltProto AMX 30 81274,7977111850,85%1443,01
122 TM 81138,4367911738,46%1132,73
Pz.Kpfw. II Luchs4480,3055511652,59%2023,55
T-100 LT101037,1071211646,55%1172,66
AMX 12 t6662,1764611556,52%1897,59
M41 Walker Bulldog8643,4163311450,00%1045,16
Bretagne Panther 6852,5072511461,40%1614,67
AT 25544,4256611359,29%1545,87
VK 45.03 7982,5666811352,21%1330,83
Taschenratte112050,7694111250,89%1165,70
VK 100.01 (P)81193,9384311165,77%1395,23
TS-5 81300,8880411149,55%1414,55
T2881214,3373911053,64%1213,78
Object 4168891,3659311046,36%967,21
FV4005 Stage II101297,1958610943,12%839,16
T-127 3308,9548410960,55%1378,56
TNH T Vz. 5191510,4878510852,78%1273,99
FV4004 Conway91070,1156110837,96%717,91
121101494,4873410755,14%1173,34
FV217 Badger101625,9172910745,79%939,75
M10 RBFM 5677,3761210749,53%1319,59
FV224 Chopper71284,2782010645,28%1544,65
AMX 50 Foch91245,4568510554,29%978,67
M4A3(76)W Sherman 6828,6067610552,38%1325,80
Tiger II Kuromorimine 71173,9478110453,85%1550,20
Type 5781302,7679210352,43%1357,00
Object 25791317,9173210346,60%1153,75
AMX 13 57 7535,2364310360,19%915,95
Panhard EBR 105101288,3174010245,10%1628,98
FV230 Canopener101798,7180110247,06%1172,78
AMX Canon d'assaut 105 81425,8577710247,06%1527,19
SU-1527827,7950810140,59%982,39
Rheinmetall Panzerwagen10997,6572610150,50%1001,30
Caernarvon81174,2880410057,00%1415,62
Škoda T 27 8998,2767910049,00%1154,62
King Tiger (Captured) 71000,3672310051,00%1186,87
112 8954,4165410044,00%953,89
TVP VTU Koncept8832,456279950,51%1003,82
G.W. Panther7920,927169956,57%1077,55
ASTRON Rex 105 mm 81338,998139957,58%1421,70
ARL 446766,155959858,16%1338,93
Pawlack Tank6791,966369853,06%1194,05
WZ-132-110837,136689745,36%741,54
T-54 first prototype 81016,237249645,83%1260,23
T216625,176229454,26%1804,14
AMBT 81386,988239456,38%1605,77
Strv 746740,375979346,24%1267,37
Object 268 Version V 102025,227689356,99%1573,21
Heavy Tank No. VI 6665,845879354,84%1071,21
M24 Chaffee5316,295329152,75%995,62
M-V-Y101579,217339145,05%1048,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4320,063539051,11%793,93
KV-1SA 5567,436319055,56%1105,98
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8867,567549058,89%1149,87
T-44-100 8987,807219054,44%1145,20
P.44 Pantera81041,126708946,07%1232,07
T-28E with F-30 4447,185268959,55%1190,40
VK 16.02 Leopard5476,235648755,17%1757,21
T803111786,277798644,19%1003,11
Object 268101964,737298554,12%1446,31
AT 771022,016778454,76%1363,79
Kanonenjagdpanzer 105 81370,887798452,38%1467,10
Object 260 101576,828508464,29%1192,91
Pz.Kpfw. VII101579,896948245,12%1006,60
VK 30.02 (M)6845,746878153,09%1678,71
Gabler’s Destroyer 5501,606318062,50%1565,58
XM69 Hacker112009,588158051,25%1282,56
P.43 bis6803,916357953,16%1569,44
BZ-75101860,908477956,96%1296,82
LT-432 8553,115477943,04%752,90
Object 752 91857,569247856,41%1577,22
Progetto C50 mod. 6691209,686867748,05%936,20
SMV CC-5671134,088017761,04%1740,04
Nashorn6883,946157754,55%1613,78
Object 777 Version II 91817,229047753,25%1839,91
WZ-120-1G FT 8998,746877754,55%1008,04
BZ-79112065,898457648,68%1061,27
Object 70591377,457737652,63%1260,17
E 65 Zwilling 81559,748757651,32%1397,04
ARMT 5695,266457653,95%1584,88
Patton the Tank 91176,636707648,68%1080,88
StuG III Ausf. G5485,374297550,67%1110,31
53TP Markowskiego81357,677607549,33%1530,02
WZ-111 model 5A101445,717507552,00%988,01
Kampfpanzer 67101666,447757549,33%1175,32
IS-M81000,857467459,46%1149,64
TOG II* 6684,695647448,65%1009,51
Fantôme 91362,087757459,46%1256,09
Konštrukta T-34/1007744,716027350,68%1120,82
UDES 1691160,266857347,95%987,03
Char de transition 61000,897207346,58%1519,84
SU-85B4487,194877250,00%1349,58
M56 Scorpion 71076,567137252,78%1543,98
SU-100I 5787,446247245,83%1395,72
Sherman Firefly6608,175247143,66%1043,67
SU-14-281276,737207153,52%1342,03
SU-100M171050,796917146,48%1458,81
M-III-Y81082,467667150,70%1224,89
T 55A 91227,567177150,70%997,18
Churchill Crocodile 61088,438967062,86%1893,18
Type 62 7447,235586952,17%812,41
SU-100Y 6633,364836942,03%971,77
Manticore101170,277556744,78%1412,23
TL-1 LPC 8845,636116741,79%869,33
CS-447890,506196640,91%1177,66
LTTB8608,686696653,03%1053,04
Kampfpanzer 07 P(E) 101899,307886650,00%1533,41
M4A1 Sherman5571,545376553,85%1660,98
1108940,696466445,31%923,49
DS PZInż5661,385576352,38%1480,46
Kunze Panzer 91401,087846358,73%1268,72
M48A2 Räumpanzer 81110,136976338,10%1158,66
T26E5 Patriot 8936,527096344,44%948,94
ShPTK-TVP 100 81048,326966353,97%1058,62
SU-855801,495316155,74%2042,63
SMV CC-64 Vipera 8850,207026154,10%804,82
GSOR the TANK 91354,857176041,67%1240,51
IS-2-II8969,876776058,33%1031,13
Object 452K 101947,958566055,00%1557,10
M4A1 Revalorisé 8959,476846051,67%1068,01
T-115 5725,477076050,00%1181,16
VK 30.01 (H)5801,126405961,02%2231,82
STK-2112061,599285957,63%1327,54
Panhard EBR 909357,104935841,38%249,39
Sherman VC Firefly 6770,536485856,90%1352,46
T14 5788,188225761,40%1733,69
Ikv 65 Alt II6566,324855749,12%916,05
CS-538982,616305750,88%1280,16
T-34-2G FT7784,446315761,40%1094,93
Excalibur 6672,416205660,71%1048,84
IS-3-II91179,366785543,64%945,84
VK 30.02 (D)71001,317575453,70%1837,71
Primo Victoria 8876,547185448,15%979,87
Semovente M43 Bassotto61059,917045350,94%1994,25
Pz.Kpfw. III/IV5699,406135354,72%2076,68
Sturer Emil7951,645425335,85%1246,38
Bishop5713,875105263,46%1772,60
T-50-2 6591,007025253,85%1783,24
Controcarro 3 Minotauro101805,377685154,90%1184,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91091,616455141,18%906,50
BDR G1 B51038,987365156,86%2476,39
Bat.-Châtillon 155 5591127,277045154,90%1106,94
T77 81130,676865150,98%1059,68
Valentine II 4516,826455156,86%1887,58
M4A3E8 Fury 6650,535985141,18%1241,83
M36 Jackson61045,366905048,00%1994,11
AT-FV230 Breaker111819,287125034,00%828,56
Lorraine 40 t 81039,106515048,00%1126,58
T25 AT71283,317284942,86%1740,09
StuG III Ausf. B4437,045094862,50%1334,88
T28 Concept 7930,046994856,25%1376,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5586,556094742,55%1297,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4521,094874658,70%1584,95
FV4202 8918,577704658,70%1186,02
Grille5758,875514544,44%1564,30
Vz. 60S Dravec 102279,279354557,78%1493,44
SDP 44 Burza6875,096584459,09%1442,92
CS-5991210,096094438,64%984,42
K-91101172,456824456,82%847,43
StuG III Ausf. F Kabasan 5729,736864468,18%1363,30
Pz.Kpfw. 5581651,238344344,19%1444,82
Pz.Kpfw. T 25 5370,534944355,81%912,89
113101774,268374257,14%1496,93
Covenanter5225,813354242,86%580,73
Cruiser Mk. IV4541,175684266,67%1980,87
EMIL 1951 81224,887324252,38%1201,51
Stridsyxa 81502,059534264,29%1578,41
Cavalier5694,936284170,73%2039,81
Spähpanzer Ru 2519546,276134151,22%668,77
Kampfpanzer 07 RH 8984,346344139,02%1084,62
Matilda IV 5169,631854141,46%159,64
WZ-131G FT6756,055594050,00%1348,93
Chieftain/T95 8695,986344047,50%732,40
ST-II101535,907394052,50%1059,85
Dicker Max 6650,504984047,50%1010,43
DZT-159 91624,837784047,50%1280,63
STG Guard 8977,156803958,97%1103,27
M4A1 FL 10 6702,085593938,46%861,41
O-I Experimental5720,345693844,74%1380,99
DBV-152 101758,166533842,11%989,01
AT 158990,716073836,84%863,24
AMX 50 Foch (155) 102717,327563844,74%1991,45
Ares 758895,826493844,74%824,99
S-517881,895733745,95%897,58
Ikv 1035665,865343756,76%1851,47
T3281264,847513751,35%1551,45
AMX 65 t81032,925853740,54%977,73
AMX 30 B101175,586073638,89%745,27
Pz.Kpfw. Neu111623,867293636,11%705,70
VK 45.02 (P) Ausf. A8933,466533548,57%964,76
Object 705A101595,247173444,12%1032,81
Bisonte C45 81010,297283452,94%973,95
WZ-1328649,216693351,52%1088,07
Kpz. Erich Konzept I 91196,946343345,45%808,23
ELC EVEN 90 8558,826343348,48%911,49
25TP KSUST II5875,506463259,38%2360,86
T6 Medium4677,415233259,38%1880,35
Ram II 5381,384813253,13%928,19
FCM 50 t 8908,094823221,88%840,20
Ikv 90 Typ B7697,744893141,94%806,89
FV4025 Contriver111713,489453164,52%1097,97
Škoda T 40 6528,584613138,71%796,50
AMX AC mle. 467769,605103050,00%994,94
PTZ-78111761,377743050,00%840,92
Chrysler MTC 2TC 81290,176482934,48%950,60
Chimera 81159,457222948,28%1003,73
A25 Harry Hopkins I 4455,866472962,07%1349,45
KV-137441,325512857,14%623,23
Vickers MBT Mk. 3 101848,327452853,57%1590,28
P26/404503,784452759,26%1566,33
T95/FV4201 Chieftain 101627,937352737,04%785,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4456,424592657,69%1672,49
AMX ELC 901 6499,586282650,00%1278,42
BZT-70 101928,569402564,00%1371,46
Tiger-Maus 91570,407992552,00%1217,31
SPHT 91705,169542552,00%1442,13
IS-27680,965592437,50%662,36
VK 30.01 (D)6765,385862450,00%1392,61
Toro 91589,137322441,67%1191,64
Pz.Kpfw. 35 (t)262,571032343,48%83,78
Kpz. 3 GST Turm 81018,966562352,17%912,48
Caliban 8932,617342356,52%981,55
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8462,353732339,13%235,32
121B 101826,656322330,43%1194,68
M5 Stuart4367,054612250,00%1012,13
T499440,955412250,00%451,72
AMX 67 Imbattable111502,148152157,14%965,50
M3 Light 390,141422157,14%333,30
CS-63101368,107162055,00%932,70
E 75 TS 81247,958162065,00%1433,84
M24E2 Super Chaffee 6493,806192050,00%1543,39
SFAC 105 81082,456062040,00%836,62
60G FT5532,424601947,37%1092,00
T28 Prototype8857,055351931,58%587,32
T376389,635771952,63%927,95
AMX 13 105101309,326061931,58%1313,75
M46 Patton KR 81061,847261947,37%1361,75
Chrysler K GF 8944,265961936,84%751,24
VCS 6x6 TS 90 9508,895941947,37%503,32
Coccodrillo 101282,446671844,44%654,38
Versuchspanzer 5791395,946531833,33%852,96
Jagdtiger Prototype 81121,397591861,11%1082,73
Type 1 Ho-Ni II 4679,065511833,33%1406,56
Black Prince7604,825201747,06%593,92
B14888,387421675,00%3504,49
AMX 13 757312,004851650,00%441,68
Cruiser Mk. II2167,632851637,50%584,82
S35 CA5505,504211643,75%1094,60
Type 63 81324,698991656,25%1419,38
Light Mk. VIC 279,632671643,75%219,03
Caernarvon Action X 8745,755801637,50%589,23
Vz. 64 Blesk8467,336051553,33%597,92
T1 Cunningham164,141521435,71%127,86
Sav m/434230,863541457,14%580,57
Pz.Sfl. IVc5443,003541442,86%840,91
SU-2-122 5393,433671442,86%654,47
XM66F 81160,148091464,29%1149,00
K-91-PT 91495,007011442,86%1205,32
M24 Chaffee No. 594 5460,004881435,71%1068,45
Bofors Tornvagn 81018,795491421,43%804,35
Nergal 81400,777681338,46%1164,52
Durendal 102516,007921338,46%1838,84
Hotchkiss H352218,173341233,33%911,43
Rinoceronte101429,425051216,67%766,77
T404223,673041225,00%345,24
Bat.-Châtillon 12 t8555,676911266,67%1017,04
Gorilla111735,506341233,33%773,66
Strv K 91263,426651241,67%990,43
XM551 Sheridan101009,006791163,64%1176,45
ISU-152K 81166,095231118,18%1051,63
Carro da Combattimento 45 t 101722,454881118,18%985,28
leKpz M 41 90 mm GF 8719,095691136,36%1059,23
SDP wz 66 Grom 81223,187671163,64%1092,38
M22 Locust 3137,552471154,55%422,46
BT-7 artillery 3119,002651145,45%255,36
GSOR 1006 Scheme 791098,306781050,00%816,24
FV601 Saladin81028,906701050,00%1163,24
AAT60 81286,806641030,00%1203,33
Predatore 91700,007341040,00%1240,13
Tetrarch 2159,902941030,00%649,67
Gryphon 101733,604691010,00%870,29
Fauteur112210,209611060,00%1598,91
Cromwell Applique 5658,67507944,44%1003,69
Char Murat 91438,33673944,44%1132,34
TS-60 91362,67612933,33%883,74
Prototipo 6 8953,11583933,33%637,67
Ambassador 9928,22684955,56%579,91
Projet Louis 9623,78598933,33%576,93
M60 101740,88701850,00%1319,78
ISU-122-2 81136,63672850,00%1042,77
Buryan 91719,25755837,50%1088,39
M415352,43316742,86%357,21
CAV mod. 71111244,86671742,86%617,43
SDP 58 Kilana81166,57621728,57%999,97
WZ-21911950,711005757,14%1033,84
FV225 Collector 91138,00697742,86%689,59
Char Mle. 75 9733,71554757,14%870,93
M-IV-Y 8734,14630757,14%640,70
T2 Light Tank 284,71239742,86%147,39
UDES 03 Alt 3 91631,0010527100,00%1335,14
Chi-Go 71239,86976785,71%1644,61
Type 3 Chi-Nu Kai 5335,33428633,33%668,77
Leichttraktor199,20177540,00%250,74
T23E3 7789,20696560,00%1272,05
Object 432U112711,601202580,00%2154,69
TBT 91580,20497520,00%1012,39
Vercingétorix 91006,00597540,00%689,71
Strv m/38298,0012740,00%161,12
Strv m/425325,00496475,00%928,65
Type 1 Chi-He4634,00645475,00%2471,55
Pvlvv fm/42235,005940,00%2,07
NC 70 Błyskawica101480,75689450,00%859,40
KPz 3 Projekt 07 HK 91035,25726475,00%865,35
Executor112174,50547425,00%1172,37
Windhund 8672,50364425,00%363,36
Husarz 8335,25466450,00%153,57
WZ-114 92082,501039475,00%2114,59
Kirovets-1 81435,001145475,00%2070,70
Leox 91508,25639425,00%1063,34
Strv fm/21155,0011930,00%33,24
E 77 92154,331030366,67%1904,03
Leopard 120 Verbessert11579,0029830,00%93,16
T-45 2109,333223100,00%527,00
Lätt Stridsfordon 120 91089,33507333,33%565,60
Vz. 68 Squall 8157,00371333,33%0,00
Saryuda 91683,33950366,67%1582,25
FV226 Contradictious 8706,00619366,67%602,87
Yong Bing 91390,67609333,33%743,12
M-VII-Y 91787,00818366,67%1423,25
Strv m/40L339,50195250,00%97,90
Lago4559,50551250,00%2080,09
Ikv 7230,002322100,00%261,00
Strv 107-1211912,50770250,00%408,02
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2498,5047720,00%1543,20
AC 1 Sentinel 4353,50436250,00%1181,02
T1E6 2108,50194250,00%337,16
LTP 3158,0015720,00%501,06
Panther/M10 7279,0027420,00%117,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2122,005592100,00%613,70
BV-111110,0010611100,00%261,00
Vz. 71 Tesák100,006510,00%0,00
Ares 90 C11694,0028210,00%157,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61343,0010251100,00%4302,77
leKpz Borkenkäfer111360,0039910,00%952,36
T-116 394,006610,00%105,11
T-29 3412,004851100,00%1590,19
L-60 2312,007041100,00%2301,73
Vz. 58 Medvěd 91276,007321100,00%912,35
Sexton I 3613,006151100,00%2581,69
Pz.Kpfw. T 15 3587,009181100,00%4125,48
FCM 2C 3783,0045610,00%2723,62
StuG IV 5360,0032710,00%714,01
GSOR 1010 FB 8381,0036310,00%110,32
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5107,003831100,00%261,00
Sentinelle 9773,0032910,00%291,97

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 15/07/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/04/2021
Ayrıldı: 15/07/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/04/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/07/2014
Ayrıldı: 16/10/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2018
Ayrıldı: 09/05/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/07/2019
Ayrıldı: 24/10/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/10/2017
Ayrıldı: 08/04/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/10/2019
Ayrıldı: 07/04/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/05/2018
Ayrıldı: 15/07/2019