Grozniy_a

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 21/12/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar328890039
Ortalama Seviye7,380,000,009,15
Galibiyetler1621449,30%00,00%00,00%2051,28%
Yenilgiler1618949,22%00,00%00,00%1743,59%
Berabere4861,48%00,00%00,00%25,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1037831,55%00,00%00,00%1743,59%
İmha edilen Tanklar258350,7900,0000,00230,59
Yoketme Oranı1,150,000,001,05
Tespit edilen Tanklar278430,8500,0000,00250,64
Verilen Hasar989,090,000,001.176,49
Düşman üssü işgal puanı332531,0100,0000,0070,18
Üs savunma Puanı139220,4200,0000,0000,00
Deneyim464,580,000,00702,95
WN7983,740,000,00772,80
WN81197,300,000,00948,39
Toplam
Savaşlar32889
Ortalama Seviye7,38
Galibiyetler1621449,30%
Yenilgiler1618949,22%
Berabere4861,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar1037831,55%
İmha edilen Tanklar258350,79
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar278430,85
Verilen Hasar989,09
Düşman üssü işgal puanı332531,01
Üs savunma Puanı139220,42
Deneyim464,58
WN7983,74
WN81197,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar39
Ortalama Seviye9,15
Galibiyetler2051,28%
Yenilgiler1743,59%
Berabere25,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1743,59%
İmha edilen Tanklar230,59
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar250,64
Verilen Hasar1.176,49
Düşman üssü işgal puanı70,18
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim702,95
WN7772,80
WN8948,39
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar51000
Galibiyetler1937,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2854,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere47,84%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1223,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar270,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.313,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı40,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı841,6500,0000,0000,00
Deneyim439,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar51
Galibiyetler1937,25%
Yenilgiler2854,90%
Berabere47,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar1223,53%
İmha edilen Tanklar270,53
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar270,53
Verilen Hasar1.313,08
Düşman üssü işgal puanı40,08
Üs savunma Puanı841,65
Deneyim439,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler2242,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2650,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere47,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar410,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar260,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.204,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı510,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı420,8100,0000,0000,00
Deneyim428,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler2242,31%
Yenilgiler2650,00%
Berabere47,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%
İmha edilen Tanklar410,79
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar260,50
Verilen Hasar1.204,25
Düşman üssü işgal puanı510,98
Üs savunma Puanı420,81
Deneyim428,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler425,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1275,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,1900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar214,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı432,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim184,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler425,00%
Yenilgiler1275,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar30,19
Yoketme Oranı0,23
Tespit edilen Tanklar140,88
Verilen Hasar214,81
Düşman üssü işgal puanı432,69
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim184,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar152000
Galibiyetler7851,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7448,68%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7247,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1320,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1140,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.314,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3482,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11247,3900,0000,0000,00
Deneyim555,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar152
Galibiyetler7851,32%
Yenilgiler7448,68%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7247,37%
İmha edilen Tanklar1320,87
Yoketme Oranı1,65
Tespit edilen Tanklar1140,75
Verilen Hasar1.314,69
Düşman üssü işgal puanı3482,29
Üs savunma Puanı11247,39
Deneyim555,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar476000
Galibiyetler20543,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler25954,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere122,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17837,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3150,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3140,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.118,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10122,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6071,2800,0000,0000,00
Deneyim424,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar476
Galibiyetler20543,07%
Yenilgiler25954,41%
Berabere122,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar17837,39%
İmha edilen Tanklar3150,66
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar3140,66
Verilen Hasar1.118,85
Düşman üssü işgal puanı10122,13
Üs savunma Puanı6071,28
Deneyim424,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler728,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1872,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar624,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.442,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı230,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim331,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler728,00%
Yenilgiler1872,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar624,00%
İmha edilen Tanklar110,44
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar140,56
Verilen Hasar1.442,04
Düşman üssü işgal puanı230,92
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim331,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (158)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-26670,58394182349,64%1107,53
IS-381396,18575162952,98%1743,78
M18 Hellcat6749,75419120451,50%1436,52
T-34-856708,62438119152,56%1494,84
KV-37796,87407118949,12%961,56
KV-15475,89330111049,55%974,78
IS-4101915,08592101449,21%1576,80
S-517695,8933894144,85%727,95
T-448925,9148884349,35%1229,08
IS71014,4749283352,70%1470,98
KV-48912,8442473546,94%963,10
T-5491235,8854472648,48%1210,15
ST-I91343,3753067345,62%1130,63
T3091557,7251066549,32%1343,77
T-437736,2943961951,37%1164,17
T28 Prototype81209,2549659150,76%1331,92
AMX ELC bis5433,6637458452,40%1630,39
Object 140101581,7656557942,31%1192,60
T110E4101758,7853451046,47%1191,12
T-284226,7521350847,64%578,52
VK 45.02 (P) Ausf. B91372,9958649451,21%1281,82
E 7591547,6957647446,62%1398,47
ISU-1528989,6347847139,07%754,14
T25/27845,6546645349,67%1250,53
Bat.-Châtillon 155 5810935,1450543546,90%654,41
Emil II91743,6559442653,76%1733,94
KV-856789,0142642554,82%1508,44
Tiger (P)71046,5652442254,27%1517,74
Kranvagn101704,4159541850,96%1286,46
T675501,2035139954,39%1240,96
Tiger II81159,9759838851,29%1344,38
AMX 13 909971,2048736947,97%1428,24
A-205109,5522034847,41%179,08
VK 30.01 (P)6541,7534033949,85%861,41
Emil I81441,1667032346,44%1817,92
VK 45.02 (P) Ausf. A81034,7352030853,57%1167,13
IS-7101729,0258728749,13%1332,42
E 100101690,0156628746,69%1200,72
T-1091449,5453428156,23%1511,93
M10391369,9254426349,43%1232,20
Tiger I71142,5454824856,45%1704,50
T3281103,2555224654,88%1337,89
T2971022,8654523749,37%1243,45
Churchill III 5509,3457823756,54%1111,35
Super Conqueror101675,4657223444,44%1133,33
AMX 12 t6552,4041122551,56%1489,88
StuG IV 5416,1927321443,46%951,72
AMX 13 757639,9345920148,76%1260,96
FV3046497,0431319349,74%782,23
Object 70491486,9658619045,79%1050,05
Object 268101760,1056118344,81%1113,67
Lorraine 155 mle. 507570,6333917742,94%506,76
T-463123,4016917456,90%443,87
T-34-3 8960,9854716636,14%878,45
STB-1101419,6860615545,81%977,32
M66604,8237815454,55%910,29
Leo7668,0740214146,81%966,38
Bat.-Châtillon 155 559827,7350513940,29%613,10
STA-18721,0249413341,35%675,14
T110E5101783,9563812946,51%1287,50
Strv 746567,4638412456,45%1038,60
T-345283,0126512157,02%697,01
Löwe 81303,6553612052,50%1498,46
AMX 13 105101099,2951011640,52%1096,41
T-45 2209,1925910949,54%1084,76
60TP Lewandowskiego101806,2068810756,07%1316,03
Type 6191186,0563810646,23%959,51
Object 430U101530,2560210541,90%1062,50
Type 5 Chi-Ri7676,0954810450,00%919,06
AMX 13 F3 AM6575,3437510349,51%711,01
T1 Heavy5514,9134910053,00%1000,21
Lorraine 155 mle. 518578,8933910032,00%365,60
Strv m/425342,192649347,31%803,75
Black Prince7601,204199148,35%644,65
Conqueror91299,375999141,76%958,46
SU-1527583,864448751,72%661,77
Char Futur 4 91425,765988242,68%1063,82
Caernarvon81030,855488048,75%1064,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5248,582467852,56%558,44
Object 43091450,677307843,59%1261,76
T-262109,231607454,05%462,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3171,862737154,93%786,97
BT-2278,001167047,14%187,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,192006949,28%92,21
Churchill VII6478,623396546,15%668,12
T28 Concept 7708,893985648,21%817,15
Maus101407,925235240,38%825,46
T110E3101629,135235230,77%922,68
AE Phase I 91559,677085250,00%1287,02
IS-6 81083,204935054,00%1111,13
Type 4 Chi-To6654,964884845,83%1158,30
Churchill I5317,542534835,42%437,90
Ferdinand8595,413344636,96%307,95
Lago4258,762804542,22%696,87
M415334,732574551,11%425,34
Super Hellcat 7865,244353839,47%1006,73
SU-263100,031163641,67%45,96
T26E5 Patriot 8965,465183548,57%1025,67
AMX 40492,521913366,67%330,02
T1 HMC2174,811313135,48%952,51
FV215b 101618,935422846,43%1153,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81100,364862850,00%1211,19
M8A14259,042102634,62%451,42
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,202492568,00%523,69
Bat.-Châtillon 12 t8647,404472552,00%1160,27
AMX 50 Foch B101166,276062250,00%653,51
TKS z n.k.m. 20 mm 2171,432712171,43%1093,14
T-50-2 6525,375071957,89%1525,65
43 M. Toldi III 3179,942061741,18%703,38
Strv m/40L3188,632971637,50%438,24
BT-7479,381441650,00%102,88
SU-182152,441361650,00%815,52
T56 GMC3133,691611650,00%299,29
FV4005 Stage II101214,065381631,25%580,43
Object 25791225,005021442,86%909,16
T1 Cunningham126,17791241,67%4,20
M24E2 Super Chaffee 6475,183541118,18%1001,70
Type 97 Chi-Ha3145,501561030,00%252,25
Leichttraktor183,901251030,00%155,28
FV215b (183) 101470,306661050,00%953,80
Heavy Tank No. VI 6818,405881030,00%1233,90
Cromwell B 6971,808591060,00%1811,43
Dicker Max 6747,805231050,00%1177,70
Hotchkiss H352107,44135944,44%261,04
T-103 81041,11738988,89%1173,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2108,88199825,00%271,11
Loyd Gun Carriage291,29189785,71%648,57
Pz.Kpfw. VII101004,00666757,14%612,97
T-116 3325,29392785,71%1457,91
Light Mk. VIC 2105,86193771,43%569,30
LTP 3115,148170,00%256,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6218,83231633,33%216,54
Patton the Tank 91365,00487633,33%989,50
L-60 2144,17289633,33%654,95
MS-1110,4067560,00%164,93
Object 283 91244,40624560,00%1128,05
BT-7 artillery 375,60100520,00%0,00
Strv fm/211236,33538333,33%1470,43
Fiat 3000155,67115333,33%9,00
Strv m/382365,33700366,67%2387,29
AMX 38317,002193100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 4340,33311333,33%753,50
T-29 3595,007413100,00%2751,82
Fantôme 9844,00511333,33%437,45
Vickers Medium Mk. I125,501620,00%0,00
Vickers Medium Mk. II234,003820,00%0,00
MKA 2164,5011020,00%379,60
MTLS-1G14 3207,5016420,00%598,34
T7 Combat Car 27,504520,00%0,00
Valiant 5380,00380250,00%605,13
Renault FT188,002471100,00%551,13
Renault NC-311146,002051100,00%795,39
Type 97 Te-Ke 2130,003031100,00%625,68
T3 HMC293,001271100,00%407,04
T959733,009961100,00%540,59
FV4004 Conway9746,008731100,00%606,41
AMR 35 2106,004110,00%208,62
AMX 13 (FL 11) 5102,0011110,00%30,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 21/12/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/05/2025
Ayrıldı: 02/07/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 27/05/2024
Ayrıldı: 06/05/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 27/05/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 01/04/2023
Ayrıldı: 13/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 21/09/2022
Ayrıldı: 27/02/2023