Giedrius_Zamba

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/03/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62823749164
Ortalama Seviye7,509,008,968,85
Galibiyetler2980647,44%685,71%2448,98%7143,29%
Yenilgiler3243351,63%114,29%2551,02%9155,49%
Berabere5840,93%00,00%00,00%21,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1114817,75%228,57%816,33%2615,85%
İmha edilen Tanklar317270,5160,86140,29650,40
Yoketme Oranı0,611,200,340,47
Tespit edilen Tanklar671721,07142,00571,161791,09
Verilen Hasar744,991.217,431.121,571.047,42
Düşman üssü işgal puanı735051,17263,71521,061210,74
Üs savunma Puanı198370,3200,0000,0000,00
Deneyim491,37959,29707,31661,59
WN7724,521283,85658,09594,76
WN8801,781391,28772,91767,45
Toplam
Savaşlar62823
Ortalama Seviye7,50
Galibiyetler2980647,44%
Yenilgiler3243351,63%
Berabere5840,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar1114817,75%
İmha edilen Tanklar317270,51
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar671721,07
Verilen Hasar744,99
Düşman üssü işgal puanı735051,17
Üs savunma Puanı198370,32
Deneyim491,37
WN7724,52
WN8801,78
Son 24 saat
Savaşlar7
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler685,71%
Yenilgiler114,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%
İmha edilen Tanklar60,86
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar142,00
Verilen Hasar1.217,43
Düşman üssü işgal puanı263,71
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim959,29
WN71283,85
WN81391,28
Son 7 gün
Savaşlar49
Ortalama Seviye8,96
Galibiyetler2448,98%
Yenilgiler2551,02%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar816,33%
İmha edilen Tanklar140,29
Yoketme Oranı0,34
Tespit edilen Tanklar571,16
Verilen Hasar1.121,57
Düşman üssü işgal puanı521,06
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim707,31
WN7658,09
WN8772,91
Son 30 gün
Savaşlar164
Ortalama Seviye8,85
Galibiyetler7143,29%
Yenilgiler9155,49%
Berabere21,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar2615,85%
İmha edilen Tanklar650,40
Yoketme Oranı0,47
Tespit edilen Tanklar1791,09
Verilen Hasar1.047,42
Düşman üssü işgal puanı1210,74
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim661,59
WN7594,76
WN8767,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler527,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1372,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar527,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar926,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı713,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,5600,0000,0000,00
Deneyim275,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler527,78%
Yenilgiler1372,22%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar527,78%
İmha edilen Tanklar70,39
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar90,50
Verilen Hasar926,56
Düşman üssü işgal puanı713,94
Üs savunma Puanı100,56
Deneyim275,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler2140,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2751,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere47,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar380,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar953,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1031,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı971,8700,0000,0000,00
Deneyim540,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler2140,38%
Yenilgiler2751,92%
Berabere47,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%
İmha edilen Tanklar230,44
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar380,73
Verilen Hasar953,06
Düşman üssü işgal puanı1031,98
Üs savunma Puanı971,87
Deneyim540,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar258000
Galibiyetler12950,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12950,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7227,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1350,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2831,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar972,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6902,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8963,4700,0000,0000,00
Deneyim618,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar258
Galibiyetler12950,00%
Yenilgiler12950,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7227,91%
İmha edilen Tanklar1350,52
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar2831,10
Verilen Hasar972,28
Düşman üssü işgal puanı6902,67
Üs savunma Puanı8963,47
Deneyim618,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar927000
Galibiyetler42345,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler47150,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere333,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28530,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5200,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7480,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar866,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11961,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10091,0900,0000,0000,00
Deneyim447,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar927
Galibiyetler42345,63%
Yenilgiler47150,81%
Berabere333,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar28530,74%
İmha edilen Tanklar5200,56
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar7480,81
Verilen Hasar866,04
Düşman üssü işgal puanı11961,29
Üs savunma Puanı10091,09
Deneyim447,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar93000
Galibiyetler3638,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5761,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2526,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar410,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.169,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı580,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1311,4100,0000,0000,00
Deneyim476,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar93
Galibiyetler3638,71%
Yenilgiler5761,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2526,88%
İmha edilen Tanklar360,39
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar410,44
Verilen Hasar1.169,18
Düşman üssü işgal puanı580,62
Üs savunma Puanı1311,41
Deneyim476,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (330)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Caernarvon Action X 8863,19551223646,87%881,14
IS-381024,63589189749,39%1073,62
T-34-856518,61398183947,74%887,97
T-448657,70513143346,13%693,34
T-34-85M 6698,32466122749,39%1077,81
STG Guard 8896,46507118645,62%909,94
M66599,02420118549,96%827,77
T297729,69537110645,30%745,32
T-437390,20460110148,68%441,32
VK 36.01 (H)6450,52418109044,04%575,48
T71 DA7445,61462105348,62%764,26
KV-137487,01480104848,28%645,61
GSOR 1008 81118,49557100548,96%1052,80
SU-86615,5437093149,19%798,20
IS-7101425,7870982045,12%964,54
IS-2 shielded 7808,3049679347,54%907,24
T328697,8354372149,38%624,74
Cromwell6455,3039272049,86%785,05
AMX 12 t6373,7239471448,74%903,85
SU-1006558,7039869850,00%889,16
SU-855367,2230969347,33%725,40
T3091398,2962668850,15%1130,90
T-345196,5628267045,52%310,98
IS7685,4852965247,55%805,10
Tiger I7601,0450664749,61%621,77
VK 100.01 (P)81082,8259764351,79%1222,67
VK 30.01 (P)6745,2951062954,21%1339,11
UDES 0381113,1648362743,70%1081,31
AMX 13 909424,3141956948,15%456,76
ISU-1528833,9548055246,20%691,15
T-1091158,5462555045,64%979,09
T-549718,6255754543,67%505,32
M18 Hellcat6567,7736854450,00%892,63
LTTB8486,2842653142,75%678,69
Object 261101174,0057952649,81%879,87
Škoda T 45 7791,2360249749,50%836,74
T57 Heavy101379,8364048646,50%858,73
T28 Prototype8963,4549947945,51%894,72
Bat.-Châtillon 25 t101225,5959146844,66%812,66
T698704,6352746344,28%708,38
T-54 ltwt.9615,1251545745,73%701,75
ELC EVEN 90 8398,3854245346,58%581,90
Centurion Mk. I8748,2249245149,89%851,98
Tiger II8817,3057242746,60%763,09
Bat.-Châtillon 12 t8531,6644542643,66%777,70
Caernarvon81031,5058241254,13%1178,98
MT-256323,4238741148,42%877,54
Leo7726,3841840347,39%1032,96
AMX 13 757363,6843038847,16%581,28
59-166384,9737937746,95%952,17
M1039929,1560337243,55%689,57
E 100101436,2966736348,21%1003,38
T675419,3832135448,59%873,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5323,5534335052,00%762,65
E 7591210,6860134748,70%1006,82
Emil I81096,4862632849,70%1216,31
T-34-17797,2346631951,10%1173,76
Super Conqueror101339,0654631343,77%800,61
SU-1527578,5445530846,10%616,43
SU-14-17741,2039530553,11%1034,25
Conqueror91241,9155329349,15%990,33
T71 CMCD7392,9244928848,96%708,55
Chrysler K GF 8805,4955528344,52%691,84
Comet7644,8343927850,00%982,86
T21668,4428026745,32%75,78
T 55A 91001,7355826749,81%803,67
Type T-345335,1828326046,92%782,41
AMX 50 Foch B101235,3066926048,46%733,06
OCP Peacekeeper 91077,5966725942,47%669,84
T-62A101000,3854725540,39%593,09
UDES 14 Alt 58728,7045724847,98%719,75
Konštrukta T-34/1007668,0741424744,94%888,86
SU-14-281041,9346924545,31%997,99
T54E191201,4358124543,67%982,32
T110E5101292,9566724344,86%826,59
Achilles6559,2536323947,28%873,62
Bat.-Châtillon 25 t AP9966,8750923742,19%813,71
Ikv 90 Typ B7598,0432923245,26%697,31
T-100 LT10672,6951822644,69%597,21
T25/27747,2641222350,22%1005,16
Excalibur 6677,0142922249,10%948,68
T78 6693,7946021954,79%972,66
Churchill Crocodile 6636,0549321742,86%756,36
P.44 Pantera8675,9541721537,21%555,32
WZ-1328484,1444621145,50%631,08
FV4005 Stage II101031,7453120845,67%591,62
Tiger (P)7786,0652420244,55%878,06
T-80457,5213819336,79%0,00
M7572,5820718640,86%24,75
Charioteer8910,4247118245,60%859,89
T-50-2 6347,2738918151,93%830,24
M-III-Y8957,6967917252,91%968,98
M41 Walker Bulldog8287,0240317050,00%322,08
1108755,7247416541,21%612,85
Object 430U101217,4569316343,56%736,77
Strv 103B101077,0465316252,47%626,60
G.W. Tiger (P)81062,8258415356,86%1238,77
Object 705A101131,8360015343,79%639,64
Vz. 64 Blesk8258,1342214946,98%216,24
FV215b (183) 10881,4964614954,36%523,98
M24E2 Super Chaffee 6289,8336314952,35%647,54
Leox 91103,5368614949,66%768,81
Prototipo Standard B9853,4846614841,22%540,49
T92 HMC101016,7951814843,24%719,88
T-103 8790,8849414648,63%666,50
Centurion Mk. 7/19910,4950814548,28%730,30
Maus101072,6462214443,06%546,72
IS-M8851,8853414445,83%844,06
Object 70491615,0057913941,73%1145,74
M40/M438853,0849413647,06%769,39
212A91299,4152813556,30%1160,45
Jagdpanzer E 100101028,5156913447,01%538,84
Lorraine 155 mle. 518770,7043613342,11%624,67
Fantôme 9890,6462113246,21%628,92
Pawlack Tank6631,8449112855,47%950,08
Strv 81 8614,3947312742,52%563,05
TVP VTU Koncept8613,0945612649,21%632,32
Ares 758730,0966412652,38%722,28
T110E4101524,9362712547,20%960,60
WZ-1317431,7239212445,97%726,94
AMX 13 F3 AM6605,1539312451,61%860,82
Škoda T 256448,4635712343,90%650,80
Bat.-Châtillon 155 559801,4655012339,84%533,86
LPT-67 Šelma9334,8052712245,08%226,65
AMX AC mle. 488565,2840512236,89%314,25
T9591324,4967412154,55%988,01
Crusader6230,2825512048,33%517,38
Pz.Kpfw. VII101490,1879412050,83%939,16
Type 586558,7444411960,50%1127,93
Ikv 65 Alt II6663,1137511749,57%1211,32
Challenger7732,7939111647,41%822,87
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6572,4049911659,48%1014,36
Škoda T 509780,7146811336,28%405,86
G.W. E 10010999,8055211247,32%673,33
Lorraine 155 mle. 507696,9145711148,65%750,00
Vz. 60S Dravec 101496,5376511148,65%783,11
XM551 Sheridan10337,5144110942,20%134,76
P.43 bis6711,6946310850,00%1237,25
O-Ho81106,6773010846,30%1060,17
Jagdpanther7632,2935710550,48%751,82
Object 43091304,3266010551,43%1136,58
Grille 15101133,0258010441,35%573,37
Ares 859826,5563510445,19%527,38
IS-5 (Object 730) 8732,2249610244,12%618,39
T1 Heavy5140,152869547,37%73,89
M5 Stuart438,621629550,53%96,93
Object 277101177,065599538,95%616,04
Strv 746547,283949446,81%892,70
Ferdinand8693,384799348,39%536,15
AMX 404156,343099244,57%400,23
WZ-111 model 1-491020,376469148,35%776,78
Tortoise91153,536119146,15%718,85
M3 Stuart328,791199046,67%66,18
BZ-6891059,476668943,82%693,83
Object 26391094,255998843,18%785,24
Patton the Tank 9649,135588851,14%504,49
SMV CC-6781019,656588645,35%979,48
AMX 13 10510575,615528435,71%321,64
UDES 1691115,576178344,58%827,26
Grille5356,513257950,63%674,29
BZ-1668846,376127939,24%761,60
Manticore101018,927267951,90%1049,41
Panhard AML Lynx 6x68271,784267848,72%290,90
Ares 90101066,276797748,05%610,39
Rhm.-Borsig Waffenträger8923,135217632,89%656,54
Hummel6473,533537550,67%560,20
IS-27762,234477553,33%958,29
Škoda T 177385,554537450,00%659,55
M446639,004217342,47%948,24
M-II-Y7826,404997248,61%926,19
Black Prince7663,324467149,30%771,08
M127800,204467040,00%817,70
Kranvagn101273,576066939,13%710,76
M3 Lee482,771966937,68%12,39
Char de transition 6632,415056949,28%817,46
SU-54296,443046861,76%761,79
Type 95 Ji-Ro6541,594066850,00%736,87
Strv 103-091289,975646761,19%1085,51
SU-1018721,185356747,76%629,84
T207512,565676654,55%629,42
T2881016,385166346,03%925,01
G.W. Panther7668,173956347,62%700,71
M53/M559849,195066349,21%672,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6223,222956341,27%295,64
GSOR 3301 AVR FS9458,326006347,62%455,48
Ho-Ri 28765,896046152,46%691,17
GSOR the TANK 9926,825466147,54%682,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.440,952106035,00%0,00
AMX ELC bis5185,602866040,00%335,67
StuG IV 5275,082516051,67%539,28
Ikv 1035343,633075954,24%759,52
Ho-Ri 191165,586775950,85%831,20
Taschenratte111497,667965837,93%580,86
Strv 107-12111316,656845747,37%646,96
T-70329,45935642,86%25,61
Kunze Panzer 9766,784775540,00%456,33
LHMTV8384,446205550,91%528,79
M415284,912905453,70%344,46
Centurion Action X101029,856415448,15%604,56
BZ-587790,696145461,11%1068,51
GSR 3301 Setter7357,505345450,00%652,47
Jagdpanzer IV6349,092885349,06%443,38
T28 Concept 7774,024435246,15%1072,82
FV215b 101267,905535133,33%742,19
AMX 50 Foch91171,416935162,75%978,45
Controcarro 1 Mk. 291272,346365040,00%856,99
P.43 ter7574,183954942,86%633,39
Churchill VII6394,673874847,92%503,76
O-I6470,674754852,08%634,51
Vz. 71 Tesák10451,095284736,17%176,56
Mäuschen91152,306014748,94%893,52
M-VI-Y9842,496294746,81%549,78
Strv m/425410,173074654,35%1046,09
Object 268 Version V 101319,746784650,00%870,40
Covenanter5125,002224548,89%222,53
T26E3 Eagle 7 7723,966194551,11%832,31
AMX 50 Foch (155) 101008,935834339,53%477,15
Type 4 Heavy9921,246664148,78%636,87
WZ-132A9280,344134146,34%178,44
VK 45.02 (P) Ausf. A8707,715434143,90%535,65
KV-1SA 5437,593844141,46%675,30
SMV CC-567843,835964042,50%1026,96
Archer5300,482574047,50%531,66
FV4004 Conway9930,643513941,03%612,57
Jagdtiger91027,425603850,00%677,00
Object 7059955,556253852,63%688,98
SU-100Y 6674,765723852,63%1047,23
TVP T 50/5110863,465783735,14%367,42
Pz.Sfl. IVb4141,952073740,54%213,92
Pz.Kpfw. 38 (t)349,491723548,57%69,58
M48A5 Patton101158,886523441,18%664,62
SU-122A5236,822493348,48%359,62
Cobra 9962,886323348,48%630,68
T-34-28598,064893259,38%680,63
Emil II91052,885913243,75%770,59
VK 45.02 (P) Ausf. B9779,596033246,88%502,27
Matilda4126,421833138,71%71,94
Sav m/434219,003273148,39%459,66
FV217 Badger101690,637813056,67%1087,45
Object 268101562,075592842,86%890,93
Windhund 8703,545092839,29%457,86
Chi-To SP7736,074992744,44%585,79
Waffenträger auf Pz. IV9661,595552751,85%400,63
Object 268 Version 4101289,156262740,74%661,45
Lorraine 40 t 8816,854302737,04%643,03
M4A1 FL 10 6586,965042638,46%642,89
T-34 shielded 5381,563702560,00%902,95
Lago4241,883772462,50%824,39
Churchill I5299,422822445,83%453,93
M5A1 Stuart4243,792652454,17%864,11
AT 158455,255022454,17%327,70
Semovente M43 Bassotto6635,135172347,83%932,35
M8A14224,612502339,13%339,11
AMX AC mle. 467308,173372352,17%269,12
M-V-Y10959,705972326,09%369,00
Pz.Kpfw. 558905,877002347,83%605,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5274,453082254,55%487,90
T-45 2128,682382254,55%542,50
Progetto M40 mod. 6510960,055892142,86%487,81
T110E310984,435582152,38%505,76
AMX ELC 901 6276,904322152,38%558,56
M2 Light228,35772045,00%44,64
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8590,954602050,00%604,65
Cruiser Mk. IV4148,472131947,37%270,60
AT 77489,063921827,78%299,38
Chi-Go 7991,787111855,56%1128,28
Type 5 Heavy101348,657311747,06%721,91
Bat.-Châtillon 155 5810942,827191764,71%757,79
MS-1119,20851553,33%107,11
BZ-7510933,536251546,67%423,49
ARL V396457,133101546,67%600,93
Black Prince II 7626,737361566,67%818,96
Strv m/40L3164,502421450,00%424,43
Ikv 723198,711721428,57%353,63
T-60212,711041442,86%10,68
T499345,433461442,86%240,40
M2 Medium Tank374,461791338,46%6,38
M26 Pershing8651,855101338,46%505,20
Sturer Emil7571,385571361,54%738,38
Hotchkiss EBR7360,153401353,85%620,69
Panhard AMD 178B6289,333031250,00%612,96
T34 8774,183581136,36%538,81
TS-54 8585,277081163,64%548,59
Controcarro 3 Minotauro101161,705981040,00%520,62
Kanonenjagdpanzer 105 8597,703911040,00%348,95
Strv S1 8925,703261040,00%688,74
T92 8303,504241060,00%499,11
ISU-122S 7671,505101070,00%937,41
T-54 first prototype 8777,104331020,00%743,72
TS-5 81221,404941030,00%1022,08
M4A1 Revalorisé 8618,504461060,00%625,90
T1 Cunningham13,4449944,44%27,48
Pz.Kpfw. 35 (t)217,7881922,22%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)243,0068922,22%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8659,33517966,67%720,05
T82 HMC4175,38224850,00%403,27
Object 25791548,88772850,00%1351,87
UDES 15/16101192,57708757,14%849,43
AT 86638,14570757,14%1079,38
Object 432U111484,14800757,14%883,00
O-Ni7829,40775580,00%1047,40
FV227 Conceiver8760,80779560,00%782,14
Object 283 9451,40460540,00%182,54
Type 3 Chi-Nu5194,00278450,00%327,85
Wespe33,255540,00%0,00
Ho-Ri 310909,25649450,00%454,89
FV230 Canopener101194,50863475,00%744,24
T-29 3188,75215475,00%680,02
M46 Patton9744,33591333,33%430,39
Object 140101050,00490333,33%511,15
FV224 Chopper7300,006243100,00%309,72
MTLS-1G14 3179,67313366,67%700,10
Strv m/382170,503882100,00%777,50
Leichttraktor1107,50241250,00%371,26
T56 GMC3100,50260250,00%162,74
SU-263102,00173250,00%125,68
FV229 Contender90,00599250,00%125,77
AMX 13 (FL 11) 598,5012020,00%19,59
Vickers Medium Mk. I10,00410,00%0,00
Vickers Medium Mk. II20,003210,00%0,00
M4A3E8 Sherman6355,005271100,00%625,78
T2 Medium Tank229,009910,00%3,10
AMX 383168,003141100,00%552,41
T3 HMC20,00771100,00%261,00
Cruiser Mk. III345,006310,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5361,0017310,00%702,98
Rheinmetall Skorpion G 80,0019710,00%0,00
TOG II* 6154,003211100,00%261,00
Valiant 5334,0019410,00%411,62
43 M. Toldi III 353,0014710,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/03/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/03/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 30/11/2016
Ayrıldı: 27/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/07/2020
Ayrıldı: 27/08/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 15/08/2016
Ayrıldı: 21/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2017
Ayrıldı: 23/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 25/10/2017
Ayrıldı: 21/03/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/04/2019
Ayrıldı: 22/02/2020