Ghastly_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar121170075
Ortalama Seviye7,400,000,007,07
Galibiyetler679556,08%00,00%00,00%3952,00%
Yenilgiler514442,45%00,00%00,00%3344,00%
Berabere1781,47%00,00%00,00%34,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar485140,03%00,00%00,00%2533,33%
İmha edilen Tanklar162201,3400,0000,001011,35
Yoketme Oranı2,230,000,002,02
Tespit edilen Tanklar141171,1700,0000,00290,39
Verilen Hasar1.751,120,000,001.576,37
Düşman üssü işgal puanı48320,4000,0000,00300,40
Üs savunma Puanı98330,8100,0000,0010,01
Deneyim883,720,000,00750,67
WN71749,560,000,001493,39
WN82704,700,000,002169,31
Toplam
Savaşlar12117
Ortalama Seviye7,40
Galibiyetler679556,08%
Yenilgiler514442,45%
Berabere1781,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar485140,03%
İmha edilen Tanklar162201,34
Yoketme Oranı2,23
Tespit edilen Tanklar141171,17
Verilen Hasar1.751,12
Düşman üssü işgal puanı48320,40
Üs savunma Puanı98330,81
Deneyim883,72
WN71749,56
WN82704,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar75
Ortalama Seviye7,07
Galibiyetler3952,00%
Yenilgiler3344,00%
Berabere34,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2533,33%
İmha edilen Tanklar1011,35
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar290,39
Verilen Hasar1.576,37
Düşman üssü işgal puanı300,40
Üs savunma Puanı10,01
Deneyim750,67
WN71493,39
WN82169,31
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar130000
Galibiyetler7456,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5139,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1270,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1060,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.035,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2041,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı480,3700,0000,0000,00
Deneyim894,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar130
Galibiyetler7456,92%
Yenilgiler5240,00%
Berabere43,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar5139,23%
İmha edilen Tanklar1270,98
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar1060,82
Verilen Hasar2.035,65
Düşman üssü işgal puanı2041,57
Üs savunma Puanı480,37
Deneyim894,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35000
Galibiyetler1131,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2468,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1131,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar260,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar280,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.819,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50,1400,0000,0000,00
Deneyim565,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar35
Galibiyetler1131,43%
Yenilgiler2468,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1131,43%
İmha edilen Tanklar260,74
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar280,80
Verilen Hasar1.819,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı50,14
Deneyim565,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42000
Galibiyetler1842,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2457,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar921,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar591,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.642,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı862,0500,0000,0000,00
Deneyim683,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar42
Galibiyetler1842,86%
Yenilgiler2457,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar921,43%
İmha edilen Tanklar360,86
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar591,40
Verilen Hasar1.642,93
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı862,05
Deneyim683,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (167)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82459,13114253658,77%3618,21
M4A1 Revalorisé 81721,4094243460,60%2646,29
WZ-120-1G FT 81808,7492238754,78%2314,45
Progetto M35 mod. 46 82059,51104037157,68%2968,61
Škoda T 5092378,4591134648,55%2635,34
Manticore101881,4185434154,84%2613,77
T26E5 Patriot 81735,15105331758,04%2609,48
T-44-100 81834,2495031250,32%2673,89
Vz. 55103331,3098830552,79%3308,04
Type 59 81951,57111126959,48%3290,67
TVP T 50/51102669,0785525550,20%2602,14
T34 B 81805,4490824351,85%2590,87
122 TM 82038,21107723463,68%2915,11
M54 Renegade 82078,65105322556,00%2711,03
CS-63102742,7186921952,05%2487,53
WZ-111G FT92245,8184618750,80%2199,14
IS-3A 82160,33112818659,68%3053,03
Škoda T 56 82137,79102816956,21%2331,74
Konštrukta T-34/10071237,7475915956,60%2252,85
T-62A102472,7490915859,49%2365,72
TVP VTU Koncept81304,2675515749,04%1834,59
GSOR 3301 AVR FS91405,3785315749,68%2366,53
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81402,0379515052,67%1772,62
50TP prototyp 82098,96104114253,52%2814,07
SU-14-281694,3085113762,04%2025,60
113102624,7481913043,85%2279,41
Škoda T 2561178,5390712753,54%3024,45
Kampfpanzer 50 t 92653,30101712250,82%2738,87
Sexton II3479,3634012155,37%2447,92
ISU-152K 81765,5380311554,78%2035,01
Crusader6652,7562011355,75%2399,64
Kunze Panzer 92511,7796611253,57%2888,23
WZ-113G FT102574,5673910944,04%1801,78
Bishop5883,1253810757,94%2225,88
Škoda T 245787,4975610355,34%3162,54
Strv K 92364,1398910152,48%2646,13
CS-5992456,3910709860,20%3185,95
212A92107,069309858,16%2212,83
SU-14-171151,647379854,08%1793,34
AMX 12 t61047,878979563,16%3625,82
TNH T Vz. 5193054,4912219467,02%3730,09
MS-11408,627339373,12%4023,25
LT-432 81392,489289354,84%2968,86
WZ-111-1G FT81512,967749256,52%1785,51
T-26G FT2650,074309159,34%2977,91
M41D 81222,018169147,25%2620,38
Cromwell61195,569118660,47%2828,48
GSR 3301 Setter7864,078168355,42%2501,65
Char Futur 4 92548,6210458159,26%2821,95
WZ-131G FT61253,257817755,84%2926,42
Emil II92700,9910487553,33%3037,36
T-34-2G FT71443,978377554,67%2520,69
IS-2 shielded 71429,848547350,68%1969,39
Comet71433,219487156,34%2608,65
Sturmpanzer I Bison3564,143777071,43%2414,09
VK 100.01 (P)81605,079207054,29%2073,54
Kranvagn103368,5811306966,67%3853,56
Object 261101569,217286752,24%1377,08
M4A1 FL 10 61196,489286556,92%2614,08
ST vz. 394475,364686451,56%1904,29
King Tiger (Captured) 71611,6510486363,49%2721,61
E 50 Ausf. M102369,238275743,86%1900,26
LHMTV81271,399345759,65%2907,98
Lorraine 39L AM3713,843805651,79%2618,54
CS-5381842,569635556,36%2997,93
AMR 35 2455,565785461,11%2702,63
TNH 105/100081985,1210565257,69%3349,26
O-I Experimental51023,157475261,54%2243,74
KV-1SA 51011,088605166,67%2644,48
Emil I82115,3610105054,00%2626,32
AMX ELC bis5841,588805058,00%4205,10
Patton the Tank 91799,807835050,00%2065,09
E 5092748,0210454951,02%2857,43
T-703397,945934866,67%2277,71
T28 Concept 71705,909724856,25%3130,89
S-5171275,118014652,17%1712,12
M3 Lee41054,207404665,22%5486,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3615,416294652,17%3788,94
ASTRON Rex 105 mm 82321,0910864656,52%3158,04
AE Phase I 93009,7911624365,12%3485,40
T1 HMC2262,861904252,38%1440,27
M3G FT3719,934644257,14%2624,78
SU-122A5494,793974247,62%1011,47
SU-54502,884824055,00%1353,83
Cavalier5749,305894050,00%2053,14
60G FT5910,505523852,63%2194,17
M2 Medium Tank3783,625913754,05%3759,48
VK 30.01 (P)61354,579193759,46%3034,65
T-50-2 6944,629673759,46%3564,61
Super Hellcat 71660,2210463764,86%3555,68
T-804689,725523647,22%3306,25
Type 91 Heavy3664,894313554,29%2695,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51090,808673560,00%4623,15
VK 20.01 (D)4913,217333455,88%3773,23
Covenanter5508,525943351,52%2268,21
114 SP2 102234,646413333,33%1366,98
Tiger (P)71609,6510023158,06%2732,31
Sherman III5927,977253154,84%3402,45
M10 RBFM 51316,609863046,67%3310,69
Hotchkiss H352453,768142982,76%3905,64
T2 Medium Tank2235,503902850,00%1363,78
SU-86958,156572653,85%1425,74
Pz.Kpfw. M 15 3612,588072653,85%3071,73
Strv m/40L3857,526352556,00%4217,50
Loyd Gun Carriage2257,402392552,00%1908,52
T-29 3345,004722454,17%1488,14
AMX 404389,595662259,09%1834,38
Pz.Kpfw. I2746,237242254,55%5125,55
M4-85 51034,099212259,09%2866,25
Strv fm/211489,954682060,00%3570,57
Pz.Kpfw. II2639,656702065,00%3747,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3978,707642065,00%5204,74
Strv 7461450,4410171872,22%3594,26
Leo71768,2811231855,56%3888,41
SU-76G FT41056,836121855,56%2769,58
FCM 2C 3658,676701844,44%2409,52
Lago41175,008501668,75%6642,24
Vz. 44-172047,4412481687,50%4117,82
Matilda LVT 41058,317671662,50%3508,67
LT vz. 352339,205111566,67%2346,37
Cruiser Mk. II2731,296341464,29%5145,58
VK 30.02 (M)61334,868401435,71%3235,24
Pz.Sfl. IC 4869,717451450,00%3935,56
Kolohousenka1306,255721266,67%2281,80
Pz.Kpfw. III/IV51089,508081241,67%4096,11
Birch Gun4516,083571258,33%1971,08
Vickers Medium Mk. I1333,275881154,55%2809,92
AMX 383440,276181154,55%1831,22
Cruiser Mk. III3483,007181163,64%3914,32
G.Pz. Mk. VI (e)2570,003481163,64%4253,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51505,457441145,45%5626,91
Convert. Medium Tank T3 3647,0010131181,82%3143,36
M24E2 Super Chaffee 61167,2710331163,64%4715,92
LT vz. 383351,205911080,00%1992,97
SU-182422,205371070,00%3899,17
AMBT 82550,0012311080,00%3896,71
M16/43 Sahariano 3983,1010061040,00%3792,46
AMX 13 57 71296,7011351070,00%3387,40
Strv m/382615,67570966,67%3904,49
Strv m/4251371,00967966,67%6139,94
Valentine31033,11882988,89%6967,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro2885,44671977,78%5533,75
Black Prince II 71305,44902955,56%1685,74
Panzerwagen 39 3443,75601862,50%2123,03
SU-263354,71623785,71%1340,77
L-60 2434,71916785,71%4057,28
Type 95 Heavy4938,50741666,67%5484,62
StuG IV 51506,001099666,67%4999,95
T1 Cunningham1320,20739580,00%3174,34
Renault FT1476,60915580,00%4784,31
Renault FT 75 BS2575,40378560,00%4255,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4980,00659560,00%3288,43
Leichttraktor1737,25598475,00%5246,30
Cruiser Mk. IV4684,7510424100,00%3041,77
FCM 362463,339683100,00%3608,87
Renault R352695,671369366,67%6679,03
T-34 with L-11 41113,001296366,67%6108,82
43 M. Toldi III 3693,001093366,67%5523,35
M221413,0012782100,00%16199,96
Wespe31033,006492100,00%6355,21
T-602588,507782100,00%5150,07
Gabler’s Destroyer 51422,5014162100,00%7893,41
Pz.Kpfw. 35 R 21075,001183250,00%3753,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 52572,0019282100,00%12541,30
Stuart I-IV3874,009421100,00%4416,44
Cruiser Mk. I1887,009741100,00%8414,97
Lago M38 31569,0016741100,00%7028,47

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/09/2026
Ayrıldı: 17/10/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/09/2026
Ayrıldı: 19/09/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/06/2024
Ayrıldı: 14/08/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/01/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/05/2021
Ayrıldı: 14/07/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/02/2021
Ayrıldı: 19/05/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/09/2021
Ayrıldı: 24/01/2022