Gajdukoff

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8656801943
Ortalama Seviye7,040,006,846,74
Galibiyetler4270149,33%00,00%631,58%2046,51%
Yenilgiler4239348,97%00,00%1368,42%2251,16%
Berabere14741,70%00,00%00,00%12,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar2963934,24%00,00%421,05%1432,56%
İmha edilen Tanklar750730,8700,00180,95310,72
Yoketme Oranı1,320,001,201,07
Tespit edilen Tanklar551970,6400,0030,1680,19
Verilen Hasar853,240,00784,58722,14
Düşman üssü işgal puanı460540,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı560270,6500,0000,0000,00
Deneyim433,830,00316,95352,91
WN7986,930,00667,43711,82
WN81093,180,001822,621610,47
Toplam
Savaşlar86568
Ortalama Seviye7,04
Galibiyetler4270149,33%
Yenilgiler4239348,97%
Berabere14741,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar2963934,24%
İmha edilen Tanklar750730,87
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar551970,64
Verilen Hasar853,24
Düşman üssü işgal puanı460540,53
Üs savunma Puanı560270,65
Deneyim433,83
WN7986,93
WN81093,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar19
Ortalama Seviye6,84
Galibiyetler631,58%
Yenilgiler1368,42%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar421,05%
İmha edilen Tanklar180,95
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar30,16
Verilen Hasar784,58
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim316,95
WN7667,43
WN81822,62
Son 30 gün
Savaşlar43
Ortalama Seviye6,74
Galibiyetler2046,51%
Yenilgiler2251,16%
Berabere12,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar1432,56%
İmha edilen Tanklar310,72
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar80,19
Verilen Hasar722,14
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim352,91
WN7711,82
WN81610,47
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler114,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler685,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar371,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim79,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler114,29%
Yenilgiler685,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%
İmha edilen Tanklar10,14
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar30,43
Verilen Hasar371,14
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim79,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar46000
Galibiyetler1839,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2758,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1941,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar538,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı501,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı962,0900,0000,0000,00
Deneyim323,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar46
Galibiyetler1839,13%
Yenilgiler2758,70%
Berabere12,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar1941,30%
İmha edilen Tanklar220,48
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar400,87
Verilen Hasar538,04
Düşman üssü işgal puanı501,09
Üs savunma Puanı962,09
Deneyim323,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler2268,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1031,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1650,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar210,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar561,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı782,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı451,4100,0000,0000,00
Deneyim391,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler2268,75%
Yenilgiler1031,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1650,00%
İmha edilen Tanklar230,72
Yoketme Oranı1,44
Tespit edilen Tanklar210,66
Verilen Hasar561,25
Düşman üssü işgal puanı782,44
Üs savunma Puanı451,41
Deneyim391,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24000
Galibiyetler1354,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1145,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1041,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.162,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı341,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı230,9600,0000,0000,00
Deneyim531,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar24
Galibiyetler1354,17%
Yenilgiler1145,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1041,67%
İmha edilen Tanklar220,92
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar130,54
Verilen Hasar1.162,17
Düşman üssü işgal puanı341,42
Üs savunma Puanı230,96
Deneyim531,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar278000
Galibiyetler13147,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14150,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere62,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11240,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1760,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1830,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar582,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1590,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3771,3600,0000,0000,00
Deneyim408,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar278
Galibiyetler13147,12%
Yenilgiler14150,72%
Berabere62,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar11240,29%
İmha edilen Tanklar1760,63
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar1830,66
Verilen Hasar582,46
Düşman üssü işgal puanı1590,57
Üs savunma Puanı3771,36
Deneyim408,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar735,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim73,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler9100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%
İmha edilen Tanklar40,44
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar111,22
Verilen Hasar735,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim73,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (232)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81245,37520478048,89%1351,49
S35 CA5639,53400394555,44%1746,38
E 25 7855,24523359548,26%1244,12
FCM 36 Pak 40 3363,61356293557,65%1175,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81169,15479264945,34%1199,84
KV-5 8820,86505233945,49%800,37
T28 Prototype81107,84481167747,11%1143,90
Panzer 58 Mutz 8904,73508151647,30%1107,77
Strv S1 81112,56487145749,00%1116,14
105 leFH18B2 5662,06371145650,76%1206,55
SU-100Y 6617,56394145649,59%976,41
Conqueror Gun Carriage101223,39427131849,24%935,56
Dicker Max 6700,34417130053,31%1323,61
T-34-85 Rudy 6715,86437129153,52%1339,87
S-517908,17416128649,14%1093,70
M127844,65436127251,81%1089,09
IS-3A 8932,93496120348,38%878,54
M53/M5591360,54468118749,87%1305,26
Bat.-Châtillon 155 5591001,10405116847,35%973,81
AMX Canon d'assaut 105 81051,35473111245,86%1038,38
T92 HMC101473,72451105249,71%1247,79
Bat.-Châtillon 155 58101287,92410104846,09%1113,94
Leichttraktor1181,7622397251,54%901,12
Matilda Black Prince 5470,9136092152,66%1246,63
KV-220-2 5556,8845591852,72%1091,32
T9591592,1054090148,95%1337,62
T3 HMC2256,4525089352,52%1282,19
FV2078870,0441582250,73%1063,91
Tiger (P)7824,4249781049,63%1067,41
Waffenträger auf Pz. IV91326,0552379444,46%1041,60
Cromwell6613,1544477150,97%1301,94
M18 Hellcat6730,1841177147,73%1371,69
FV3046672,7032575648,28%1293,87
MS-11195,5724873352,25%1159,99
ISU-15281144,7050273250,14%1154,05
T110E4101467,6646972242,52%917,17
Lorraine 155 mle. 518917,1641569647,70%926,42
T376509,1945563251,27%1396,41
Waffenträger auf E 100101540,9349060043,50%912,81
Lorraine 40 t 81049,1355259248,14%1234,15
T3091154,5941758844,73%863,18
Panzerjäger I2230,0822957150,61%902,54
Grille 15101672,9142455745,24%1187,75
AMX 13 909715,0947954846,72%911,58
Crusader6345,5230854151,02%1039,96
Tiger II8945,5647254150,09%1023,10
T-103 8782,5741453748,42%646,41
AMX AC mle. 467667,2238453150,28%851,72
STG Guard 8761,5740252743,26%683,23
AMX 12 t6391,2238250352,68%983,86
SU-86594,4533048248,34%791,10
Grille5569,1433647949,27%1195,39
212A91627,8251745152,99%1650,25
Ferdinand8848,5345444249,32%766,57
ARL 446612,8637742348,23%1014,12
VK 30.02 (D)7799,6646641551,33%1255,74
FV380591175,3848040947,19%1106,50
Centurion Mk. I8858,4848939849,75%1070,21
M41 Walker Bulldog8609,1450239851,01%1014,86
G.W. Panther7820,1744639652,53%959,96
Object 70491563,4949538946,79%1232,85
T-5491071,3447138748,58%1026,66
Jagdpanzer E 100101453,9649238549,35%1008,67
Object 261101330,8647538248,17%1047,80
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8773,2346537647,61%775,82
Comet7657,5548337544,80%1015,68
SU-263427,5221935851,96%1348,82
Jagdtiger9975,5741735842,18%590,98
T-1506696,9342035153,56%1213,50
M415434,5027734452,03%665,36
LTP 3257,0733133754,90%1380,08
Škoda T 256628,3244833350,15%1219,15
SU-122A5454,4527232548,31%1104,09
M446658,6433931549,52%1150,83
T-54 ltwt.9738,1548131247,44%903,04
Sturer Emil7713,5046830948,54%933,23
O-Ho8876,9146930449,67%870,26
M40/M438993,6241130046,33%1103,11
UDES 0381119,0346729644,59%1161,39
LTTB8583,0948929547,80%941,38
ST-I9985,6651929348,12%792,98
G.W. Tiger91232,2444228748,43%1039,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91030,7248928653,85%968,86
SU-14-281255,6346528250,00%1441,02
KV-48826,4750227249,63%848,23
StuG IV 5509,8935127152,40%1339,11
Object 268101401,4944426847,01%856,42
G.W. E 100101055,8042526452,27%821,41
SU-14-17747,1737024247,11%1039,92
Progetto C50 mod. 669753,9140824142,74%448,86
T2881105,7850424146,89%1181,53
T499599,1541123247,84%706,34
VK 30.01 (P)6555,2352323051,74%917,01
Strv 103-091294,8546722646,90%1016,90
Type 4 Chi-To6583,2240621850,46%1160,69
Prototipo Standard B9847,5039721240,57%513,03
VK 100.01 (P)8860,3146721050,48%902,39
KV-26647,1641820257,92%1137,28
FV201 (A45) 7710,0348020148,76%890,93
Lorraine 155 mle. 507716,6134819948,24%841,84
G.W. Tiger (P)81122,0353719648,98%1216,78
M4A3E2 Sherman Jumbo6550,5239119454,64%1054,68
Crusader 5.5-in. SP7679,2333119242,71%935,40
T25 Pilot Number 1 8800,2249518946,56%904,11
T25/27824,4840618241,21%1118,57
Challenger7767,6736917850,00%926,69
Bat.-Châtillon 12 t8603,6640717748,59%948,36
O-I6621,7641617555,43%1078,64
AMX 13 757346,6137317347,98%536,86
KV-37717,6439017347,40%792,55
SU-1006710,3142017149,71%1196,18
Tortoise9794,4046616851,79%487,91
T28 Concept 7757,7742016651,81%1019,72
Konštrukta T-34/1007641,3738116445,73%904,17
SU-100M17662,1043516353,99%825,63
Black Prince7788,8452416149,07%1064,48
M24 Chaffee5263,2234416147,83%823,43
Type 5 Chi-Ri7638,1439615947,80%924,34
Hummel6625,4134915745,86%780,24
Caernarvon8884,0546415444,16%815,85
Type 4 Heavy9792,2340115448,05%523,77
P.44 Pantera8579,6539215341,18%483,32
Mäuschen9819,1643615142,38%506,67
Ikv 90 Typ B7791,5039414950,34%1125,48
ARL V396480,4833114850,68%848,09
Tiger 131 6688,4847514658,22%1177,59
IS-4101316,2747614345,45%906,17
O-Ni7839,0143414248,59%974,47
SU-1527600,0933413944,60%638,39
P.43 bis6512,7735113353,38%864,08
FV4004 Conway9848,5839513044,62%528,65
AMX 13 F3 AM6590,7536512850,00%875,78
40TP Habicha6504,1940812452,42%855,13
Progetto CC55 mod. 548657,2539712236,89%413,40
Ikv 65 Alt II6611,3735412155,37%1009,61
T-62A10806,9844612049,17%501,53
Type 97 Te-Ke 2228,7025811951,26%1333,93
Tiger I7789,7946011852,54%955,80
VK 45.02 (P) Ausf. A8725,6448611547,83%690,99
Chrysler K GF 8439,7637211442,11%236,32
AT 158792,7343511345,13%671,05
Object 777 Version II 9767,1341911241,96%444,08
AMX 50 Foch (155) 101127,0147011049,09%649,44
SU-130PM 8891,5846411048,18%683,25
Löwe 8865,7946510944,04%827,59
Nashorn6613,6349810851,85%1054,54
T675560,0035510651,89%1411,42
AMX ELC bis5243,0726810549,52%659,73
AT 77748,9359810454,81%849,08
Bishop5503,8340410450,00%1129,65
P.43 ter7693,6341410149,50%1068,77
AMX 13 105 AM mle. 505419,883819751,55%869,83
Pz.Sfl. IVc5402,033689739,18%768,00
VK 30.01 (D)6566,923649350,54%999,54
AMX AC mle. 488795,853948937,08%604,51
53TP Markowskiego8575,253768739,08%348,92
STA-18566,683388442,86%477,63
Renault Otsu1159,942547951,90%731,76
Marder II3265,742557746,75%768,84
60TP Lewandowskiego101061,894777647,37%577,16
Maus10860,614027636,84%331,94
Excelsior 5496,233857550,67%916,41
SU-182161,891617363,01%1084,70
Super Conqueror10742,754517143,66%311,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3181,142196942,03%266,46
AMX 50 Foch B10800,224316848,53%387,57
Conqueror9582,553816543,08%279,86
Achilles6531,484256541,54%781,16
BDR G1 B5486,984436355,56%988,50
FV4005 Stage II10748,324006240,32%301,90
Birch Gun4232,792796144,26%750,97
SU-54323,742315853,45%812,86
T207666,884145750,88%936,04
Somua SM 81099,006975646,43%1027,04
Churchill III 5542,625215545,45%1063,87
Leopard 110903,744035425,93%372,50
Bat.-Châtillon 25 t10687,353544932,65%236,24
Charioteer8533,273364850,00%391,01
AMX 105 AM mle. 474436,473954751,06%1835,79
Leopard Prototyp A9393,703104332,56%42,71
Valentine3257,362383956,41%926,71
Archer5452,273013751,35%981,60
Churchill VII6503,785003658,33%866,15
Strv 103B10959,604243542,86%419,97
Carro d'assalto P.887534,744323452,94%571,08
AMX M4 mle. 457610,163663246,88%623,33
Object 283 9699,204873053,33%556,49
45TP Habicha7478,213722853,57%510,03
T110E310838,753622839,29%300,11
FV215b (183) 10754,444702755,56%423,93
MTLS-1G14 3235,922692661,54%962,55
M1039695,674572441,67%371,80
T-29 3260,222772365,22%1022,52
T698555,234222245,45%500,20
Object 14010782,643982245,45%412,57
IS-2-II8395,863902142,86%213,42
GSOR the TANK 9632,603802040,00%334,47
Patton the Tank 9542,322861915,79%230,93
Progetto M40 mod. 65101290,005201637,50%677,28
M4 Improved 5463,943251643,75%1138,60
T-34 shielded 5365,693501662,50%856,65
TKS z n.k.m. 20 mm 2154,502811457,14%835,41
Controcarro 3 Minotauro10736,854421330,77%200,23
M10 RBFM 5395,383061346,15%587,17
Vickers Medium Mk. I1167,173221291,67%1103,13
IS-6 8680,923921241,67%466,32
E 759762,554101136,36%349,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6223,823691181,82%488,24
KV-1SA 5283,182301127,27%294,34
T26E3 Eagle 7 7863,89635955,56%1082,61
Super Hellcat 7653,67442933,33%715,26
TVP VTU Koncept8395,38339862,50%443,91
Jagdpanther II8749,88406850,00%589,55
T-50-2 6255,75355862,50%596,59
M16/43 Sahariano 3341,13310837,50%758,91
M24E2 Super Chaffee 6519,71358757,14%1342,55
SMV CC-678959,83434650,00%811,78
Controcarro 1 Mk. 29801,20374520,00%382,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5408,75306450,00%725,09
Heavy Tank No. VI 6212,25411450,00%160,10
BT-7 artillery 3117,50210450,00%278,08
Fantôme 9668,50532475,00%550,67
MKA 2208,67194333,33%580,25
SMV CC-567363,50374250,00%298,51
Pz.Sfl. IC 4288,00342250,00%666,90
AMX 13 (FL 11) 5169,003962100,00%492,43
Semovente M43 Bassotto6925,006891100,00%1349,94
AMR 35 20,001511100,00%261,00
T-116 395,002131100,00%369,97
Valentine II 4236,0014210,00%497,87
FCM 2C 3100,008510,00%14,01
Valiant 5351,0030310,00%509,46

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2022
Ayrıldı: 24/12/2024