GSVG11

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47255066103
Ortalama Seviye7,780,009,008,82
Galibiyetler2420951,23%00,00%3045,45%4947,57%
Yenilgiler2243747,48%00,00%3654,55%5351,46%
Berabere6091,29%00,00%00,00%10,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar1309427,71%00,00%1827,27%2322,33%
İmha edilen Tanklar431390,9100,00410,62590,57
Yoketme Oranı1,260,000,850,74
Tespit edilen Tanklar450280,9500,00480,73930,90
Verilen Hasar1.268,790,001.700,621.479,22
Düşman üssü işgal puanı719401,5200,001682,551681,63
Üs savunma Puanı303300,6400,0000,0000,00
Deneyim555,610,00637,45579,31
WN71184,830,00876,95861,60
WN81556,200,001410,311295,01
Toplam
Savaşlar47255
Ortalama Seviye7,78
Galibiyetler2420951,23%
Yenilgiler2243747,48%
Berabere6091,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar1309427,71%
İmha edilen Tanklar431390,91
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar450280,95
Verilen Hasar1.268,79
Düşman üssü işgal puanı719401,52
Üs savunma Puanı303300,64
Deneyim555,61
WN71184,83
WN81556,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar66
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler3045,45%
Yenilgiler3654,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1827,27%
İmha edilen Tanklar410,62
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar480,73
Verilen Hasar1.700,62
Düşman üssü işgal puanı1682,55
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim637,45
WN7876,95
WN81410,31
Son 30 gün
Savaşlar103
Ortalama Seviye8,82
Galibiyetler4947,57%
Yenilgiler5351,46%
Berabere10,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar2322,33%
İmha edilen Tanklar590,57
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar930,90
Verilen Hasar1.479,22
Düşman üssü işgal puanı1681,63
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim579,31
WN7861,60
WN81295,01
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1040,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1352,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere28,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar832,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,9600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.827,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı823,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı331,3200,0000,0000,00
Deneyim433,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1040,00%
Yenilgiler1352,00%
Berabere28,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar832,00%
İmha edilen Tanklar230,92
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar240,96
Verilen Hasar1.827,64
Düşman üssü işgal puanı823,28
Üs savunma Puanı331,32
Deneyim433,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17000
Galibiyetler1058,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler741,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar741,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar221,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar997,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,8200,0000,0000,00
Deneyim482,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar17
Galibiyetler1058,82%
Yenilgiler741,18%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar741,18%
İmha edilen Tanklar110,65
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar221,29
Verilen Hasar997,06
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı140,82
Deneyim482,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler440,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler660,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar330,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar111,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar669,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim265,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler440,00%
Yenilgiler660,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar330,00%
İmha edilen Tanklar111,10
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar40,40
Verilen Hasar669,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim265,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar141000
Galibiyetler7049,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6848,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5035,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar960,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1280,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar826,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3242,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1240,8800,0000,0000,00
Deneyim377,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar141
Galibiyetler7049,65%
Yenilgiler6848,23%
Berabere32,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar5035,46%
İmha edilen Tanklar960,68
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar1280,91
Verilen Hasar826,38
Düşman üssü işgal puanı3242,30
Üs savunma Puanı1240,88
Deneyim377,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1223000
Galibiyetler60749,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler59848,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere181,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar46137,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9480,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12901,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.144,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı29382,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı44083,6000,0000,0000,00
Deneyim513,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar1223
Galibiyetler60749,63%
Yenilgiler59848,90%
Berabere181,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar46137,69%
İmha edilen Tanklar9480,78
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar12901,05
Verilen Hasar1.144,96
Düşman üssü işgal puanı29382,40
Üs savunma Puanı44083,60
Deneyim513,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar144000
Galibiyetler7350,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6947,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5135,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1040,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar820,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.056,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı740,5100,0000,0000,00
Deneyim436,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar144
Galibiyetler7350,69%
Yenilgiler6947,92%
Berabere21,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar5135,42%
İmha edilen Tanklar1040,72
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar820,57
Verilen Hasar1.056,58
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı740,51
Deneyim436,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (362)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 25 71186,25579309954,63%2012,67
WZ-111 81539,45719154355,54%2137,68
AMX 50 B102009,50508106448,87%1682,49
Type 62 7636,8250487748,80%1371,66
T34 81397,1162584853,30%1724,75
Bat.-Châtillon 25 t101968,1854575448,41%1836,50
T-5491566,1458675454,24%1914,87
T-62A102054,6555667347,25%1940,80
M18 Hellcat6716,3445765551,76%1322,06
AMX 13 909853,7147664747,14%1261,84
IS-7101905,5855064149,77%1544,63
Churchill III 5577,4353559153,98%1265,55
T-1091531,4051955249,82%1502,89
FV201 (A45) 71195,2056151752,42%1888,96
ISU-15281474,6247649850,60%1679,65
AMX 50 12091375,1548749450,81%1278,30
E 100102096,2360547950,31%1760,28
KV-856778,6943846854,91%1442,99
Charioteer Nomad 81807,6870746754,82%2056,11
AMX 50 10081216,9554741243,20%1343,73
T26E5 81442,4675936553,97%1871,58
ELC EVEN 90 8616,5661936053,61%1321,27
M10391786,8974735557,75%2094,94
IS-381107,6046435347,59%1253,72
E 7591540,4756433850,89%1529,41
Bat.-Châtillon 25 t AP91511,0854432550,77%1574,67
T110E5102216,5363332352,01%1853,37
T-4481232,1855832252,17%1807,68
IS-2 71328,0970832060,00%1843,74
VK 168.01 (P) 81268,9756131850,31%1481,27
Object 268102045,4846231550,16%1483,35
Tiger II81126,2752730954,37%1380,05
T25 Pilot Number 1 81170,1654830445,07%1503,44
FV4005 Stage II101534,2450530142,52%1017,39
Panther7646,2045029649,32%912,11
Object 70492015,4754129352,22%1795,03
ShPTK-TVP 100 81493,8469629056,55%1761,19
SU-14-28924,1239728448,59%854,49
M54 Renegade 81606,0971428354,42%1782,22
Tiger 131 61049,1564327958,78%2021,69
SU-14-17777,8538527750,90%1099,35
Jagdtiger91880,7551527250,74%1712,64
T28 Prototype81323,5448425952,12%1459,47
T297948,6247425250,79%1193,97
AMX 30 1er prototype91795,0159625254,37%1991,28
Jagdpanther II81531,1447624947,39%1706,46
WZ-114 91679,0766724845,56%1501,01
Chrysler K GF 81607,0972224756,68%2092,80
E 5091580,4853524348,15%1522,37
E 50 Ausf. M102031,1353524147,30%1590,53
AMX 50 Foch (155) 101748,7047723844,54%1077,50
AMX 13 757395,1944123445,30%678,26
CS-52 LIS 81787,1873823256,47%2333,74
TS-5 81794,7689823259,05%2231,70
Jagdpanzer E 100101976,7652922948,91%1342,45
T 55A 91687,6055322451,79%1626,29
Object 252U 81835,5284622360,54%2206,16
Lorraine 40 t 81627,1060422047,27%2036,53
KV-5 81617,6895121756,68%1976,83
Conqueror91592,5856321655,56%1510,43
IS71019,5549721353,99%1538,17
T71 DA7737,9152121151,18%1485,69
IS-2-II81202,0249021047,62%1247,97
Panther II81208,1351120850,96%1643,04
M46 Patton91536,6554420153,23%1529,83
T-34-85 Rudy 6968,4258620050,00%1862,49
UDES 0381008,7539019846,97%903,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81150,1247119848,48%1004,13
SU-130PM 81564,6174619850,00%1431,57
M10 RBFM 5902,4557419659,18%2122,69
T-1506574,6837519150,26%859,61
T54E191374,8452518750,27%1227,34
AMX M4 mle. 457608,8742318643,55%618,72
M4A3E2 Sherman Jumbo6616,5337818145,30%1188,00
Ho-Ri 191471,4553818045,56%1099,87
M26 Pershing81401,4253717946,37%1872,00
T-54 first prototype 81516,8177717853,93%2129,35
T25/27969,4248617354,91%1533,12
ARL 446595,3633817146,20%932,55
Emil II91703,6464016650,60%1471,20
Sturer Emil7840,0535116547,27%1013,23
Dicker Max 61252,2871216461,59%2764,02
Type 5 Chi-Ri71108,5853016254,32%2018,89
Waffenträger auf Pz. IV91529,6252916243,83%1136,90
T3091610,0458316155,28%1365,08
SU-1006677,0242816154,66%1209,99
AMX AC mle. 4881092,0641816149,69%1072,58
T-34-28727,9743515942,77%757,74
Emil I81392,0670015858,23%1639,19
IS-3-II91559,1366915754,78%1382,90
E 65 Zwilling 81936,60101515758,60%1955,72
T698980,6045615651,28%1214,96
AMX 12 t6356,5451815551,61%872,31
IS-27998,5047315252,63%1378,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6648,9147615145,70%1678,81
Obsidian 81374,7777015146,36%1730,33
Type 586701,3347515055,33%1412,28
212A9953,5740214742,18%684,88
UDES 1691593,5168614449,31%1640,49
AMX 13 105101042,0459414145,39%1071,72
T3281175,0263513953,96%1439,70
Grille 15101963,7158113853,62%1405,17
T2071047,0849813754,01%1748,30
Progetto C50 mod. 6691579,0675113648,53%1387,38
T-34-17976,2849813458,96%1622,37
Valiant 5683,5147913449,25%1634,97
Bretagne Panther 6998,1567313066,15%2004,93
Škoda T 256735,8053912848,44%1410,60
SU-1527870,6738012648,41%1198,79
Leopard Prototyp A91496,2558012644,44%1256,30
Strv 103-091638,6662612543,20%1310,21
T-437861,1046912549,60%1358,27
Super Conqueror101931,5957112344,72%1403,82
WZ-111 model 1-491519,5066912050,00%1388,45
Jagdpanther71017,8746811948,74%1427,22
11081091,0060511846,61%1146,04
KV-15529,7339911752,99%1068,61
Škoda T 5091546,1569411645,69%1340,37
Black Prince71008,5154311655,17%1440,51
Object 4168987,7551611644,83%1115,21
VK 30.01 (H)5637,5835511546,96%1582,79
T675201,4623211451,75%299,77
AMX AC mle. 467897,1939511447,37%1187,07
T57 Heavy102199,9065511356,64%1656,78
Object 430U102094,8877811348,67%1616,06
LHMTV8559,7756311254,46%1004,11
TNH T Vz. 5191943,3481811153,15%1958,57
UDES 14 Alt 581238,0158911144,14%1433,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5300,2330510955,05%737,13
WZ-12091139,0158110754,21%1106,93
P.43 bis6820,9950410648,11%1456,54
Ikv 90 Typ B71049,4342810542,86%1518,05
T28 Concept 71093,5850610553,33%1706,27
Leo7952,8160810452,88%1534,63
AMX 30 B101666,3045010439,42%1288,02
M127625,7140110346,60%615,90
M48A5 Patton101780,9050910347,57%1297,32
SU-122A5463,6327610258,82%1270,45
Concept 1B 91996,7666310250,98%1486,29
Ikv 65 Alt II6830,7638810052,00%1561,23
Lansen C 81567,2583710058,00%1945,02
121101949,525679853,06%1563,15
SU-86475,112899746,39%542,74
KV-371218,415249653,13%1766,58
Type 4 Heavy91712,048039550,53%1513,90
SMV CC-6781183,855469543,16%1172,08
AMX 50 Foch91685,715619446,81%1355,91
T78 61168,565699452,13%1821,54
B.U.G.I.6773,725029344,09%1183,66
Jagdpanzer IV6729,293839250,00%1539,11
Vz. 55102270,086539244,57%1493,75
MS-11166,792179255,43%959,03
SU-10181189,296808952,81%1315,76
Progetto CC55 mod. 5481359,055968845,45%1347,34
Caernarvon81407,895388747,13%1582,07
LTP 3233,692578651,16%1096,37
CS-5381041,207018450,00%1345,85
Object 43091610,438758453,57%1684,13
O-Ni7867,205188349,40%1069,56
Konštrukta T-34/10071024,045078243,90%1487,15
BDR G1 B5416,953058251,22%742,30
M4A1 Sherman5387,842978148,15%943,07
BZ-16681146,106398148,15%1142,98
FV3046511,013928161,73%865,85
Char de transition 61101,547208055,00%2037,80
Churchill Crocodile 61112,957898060,00%1963,62
Ikv 1035588,223737968,35%1748,80
IS-M81356,067937953,16%1551,23
Tortoise91959,247357946,84%1650,70
StuG III Ausf. G5527,683047648,68%1283,98
Type 4 Chi-To6691,183867646,05%1362,20
TNH 105/100081170,416417646,05%1435,92
CS-447965,225757655,26%1452,99
Controcarro 1 Mk. 291769,678337648,68%1627,93
Hotchkiss EBR7613,335397647,37%1353,25
Ares 7581277,795487541,33%1316,17
BZ-6891566,976367150,70%1253,97
FV217 Badger101840,417417156,34%1281,31
Type 6191312,536577055,71%1303,05
T9591909,886776950,72%1656,53
M4A3(76)W Sherman 61026,937006946,38%1802,55
M75280,812506842,65%860,57
O-I6730,593736848,53%1142,72
T-34-2G FT7955,475216852,94%1297,02
VK 100.01 (P)81154,817906858,82%1263,23
T-50-2 6442,623986847,06%1056,03
T216453,453726746,27%1218,68
Churchill VII6638,943976544,62%1083,59
ARL V396863,464606556,92%1699,38
FV601 Saladin81140,866896544,62%1316,54
Semovente M43 Bassotto6832,754706344,44%1227,83
AMX 65 t81096,735676347,62%1188,82
Pz.Kpfw. III/IV5339,552856250,00%883,13
Challenger7795,324296240,32%841,28
AMX ELC 901 6518,455696246,77%1418,68
Nergal 81387,657996264,52%1527,86
WZ-131G FT6691,774286147,54%1078,16
BZ-587926,005306145,90%1099,73
TVP VTU Koncept8951,075946048,33%1092,13
AT 1581558,907265952,54%1800,48
T-284322,622515850,00%1041,43
Indien-Panzer8955,987425856,90%1224,37
FSV Scheme A7713,455525843,10%965,07
T110E4101875,206145653,57%1341,86
M-VI-Y91540,416565646,43%1303,03
FV230 Canopener101938,297465644,64%1233,49
VK 36.01 (H)6396,673475547,27%482,76
53TP Markowskiego81510,958125552,73%1703,76
Carro d'assalto P.887866,475045545,45%1044,17
B14189,062115345,28%336,45
AMX 404155,401945354,72%474,17
Vz. 71 Tesák10785,944865341,51%647,01
Type 95 Ji-Ro6789,834905257,69%1249,96
Bishop5395,382575244,23%754,33
AMX ELC bis5257,383055257,69%758,98
AMX M4 mle. 5191836,127445253,85%1714,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4254,982565052,00%818,58
M-II-Y71521,807935068,00%2580,28
Cromwell B 6966,007285050,00%1853,57
Valentine II 4422,904044946,94%1505,50
STB-1101758,436314742,55%1250,97
VK 30.02 (D)7865,136784759,57%1369,32
SU-85B4251,612534645,65%471,39
ST-II101779,576474641,30%1116,43
Cromwell6785,135944548,89%1630,62
P.44 Pantera81341,497864551,11%1777,19
Comet7648,895284553,33%948,98
AT 25518,293524544,44%1158,96
S35 CA5485,092814548,89%1069,71
SU-100M171149,186804544,44%1509,81
M3 Lee4306,432424454,55%1075,55
Sav m/434274,752644456,82%702,40
Panhard AML Lynx 6x68383,554894452,27%537,12
M-III-Y81497,958814362,79%1886,15
AMX 50 Foch B102127,747244250,00%1492,31
SU-855310,072464139,02%477,08
SMV CC-5671072,565954153,66%1672,02
StuG IV 5508,782754141,46%1211,35
P.43 ter71034,988304072,50%1875,81
Vz. 60S Dravec 102552,537914047,50%1597,10
M24E2 Super Chaffee 6558,284824050,00%1480,07
Panther mit 8,8 cm L/71 81190,436454040,00%1516,51
Kranvagn102181,746103933,33%1363,06
VK 30.01 (P)6982,136713964,10%1816,53
BT-7 artillery 3220,562583935,90%665,58
VK 20.01 (D)4207,261943836,84%389,82
Tiger-Maus 91853,898233868,42%1723,73
Type 3 Chi-Nu5568,573713762,16%1686,95
SU-100Y 61193,275733756,76%2156,53
Brennos 81440,318403655,56%1846,01
Vz. 44-17957,095323551,43%1289,33
Type 5 Heavy102702,176693551,43%1747,49
Type T-345478,744203557,14%1473,13
Black Rock 112190,097003565,71%1444,24
M5 Stuart4142,882043450,00%238,42
Object 277102676,977623452,94%2297,06
Char Futur 4 91943,737533363,64%2060,47
UDES 15/16102338,447303256,25%1994,16
T3 HMC2125,471473234,38%312,47
SDP 57 Gowika71055,786693262,50%1514,92
Pz.Sfl. IVc5536,912623243,75%1062,32
40TP Habicha6790,585993148,39%1416,89
VK 30.02 (M)6579,353943151,61%1103,42
M8A14220,132293050,00%430,72
BZ-58-2 91701,436633036,67%1194,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4247,452392965,52%644,69
Churchill I5251,632632751,85%370,10
Chi-To SP71584,637912774,07%2345,67
FV4004 Conway91739,485292729,63%1374,53
Super Hellcat 7739,005102748,15%961,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3239,272202646,15%826,03
SDP 44 Burza6883,966382665,38%1674,12
Object 26110776,385632653,85%532,63
Patton the Tank 91342,005642548,00%1290,82
Pawlack Tank6958,217092458,33%1582,92
Excalibur 61289,757452450,00%2010,36
T1 Cunningham1123,782172352,17%711,99
Leopard 1102053,735532236,36%1354,82
TS-60 91638,735992250,00%1369,35
D23171,671762142,86%477,95
T26E3 Eagle 7 71075,337382147,62%1581,99
T-463117,951632055,00%389,12
SU-263116,601382055,00%223,66
T56 GMC3146,531361926,32%261,84
SU-76M4170,001281833,33%212,83
Chaffee Camouflaged 5469,725881866,67%1523,94
M2 Medium Tank3255,352541770,59%1082,25
SDP 58 Kilana81312,066091741,18%1084,11
Panhard AMD 178B6166,713651752,94%307,57
KV-48771,133811643,75%614,91
STA-18642,875561553,33%637,12
AMX M4 mle. 54101822,007691573,33%1295,92
Type 97 Chi-Ha3178,291951457,14%523,27
SU-54240,861881450,00%451,16
Pz.Kpfw. II Ausf. G3102,502131450,00%227,29
Primo Victoria 81494,008381442,86%2149,83
Type 97 Te-Ke 2230,232881361,54%1357,84
T110E3102053,698451353,85%1450,82
Stitch 81400,387631346,15%1457,38
Birch Gun4189,082261275,00%716,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3124,002201233,33%352,76
Gabler’s Destroyer 5414,505061266,67%1412,74
Windhund 81501,927321250,00%1748,17
KV-1SA 5729,185921154,55%1733,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2133,453061136,36%399,65
M3 Stuart3130,902991060,00%453,41
Renault NC-31180,401241020,00%177,52
WZ-120-1G FT 81679,806921050,00%1766,10
T-262161,22147944,44%674,82
Vz. 64 Blesk8559,78443955,56%915,64
Lorraine 155 mle. 507626,00468944,44%559,44
Renault UE 573169,67132933,33%309,79
Nashorn6563,33240933,33%703,94
T-34 with L-11 4674,63523837,50%2197,65
Eclipse 9961,75406825,00%570,71
Vickers Medium Mk. I180,57104728,57%189,92
Pvlvv fm/42296,14156742,86%206,98
AT-1268,7195742,86%23,99
Pz.Sfl. IC 4498,43416785,71%1734,82
Kunze Panzer 91747,14721771,43%1483,89
AMX 13 (FL 11) 5280,14354785,71%930,98
King Tiger (Captured) 71301,14591757,14%2082,28
T2 Medium Tank293,67157650,00%316,37
AS-XX 40 t111638,50500650,00%1076,58
T-29 3154,17178666,67%512,88
M2 Light289,60136560,00%287,51
SU-18221,2042520,00%0,71
Semovente M415354,20242560,00%713,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5630,80607560,00%1467,35
BT-22206,00181450,00%900,43
Hotchkiss H352177,00208450,00%697,36
Leichttraktor1145,75123425,00%491,93
WZ-111 model 5A101465,25683450,00%895,45
Bat.-Châtillon 12 t81213,75423425,00%2183,77
Black Prince II 71140,00983475,00%1714,39
AMX 13 57 GF 7631,75482450,00%1223,56
Vickers Medium Mk. III347,33141366,67%226,73
Pz.Kpfw. I241,00140366,67%261,00
Lago M38 3418,00444333,33%937,43
Löwe 8694,67328333,33%488,32
43 M. Toldi III 3158,3315030,00%524,68
Vickers Medium Mk. II2129,502632100,00%721,05
BT-7450,501302100,00%261,00
D1233,001312100,00%261,00
IS-4101822,5047520,00%942,40
IS-6 8973,50437250,00%810,34
Somua SAu 404135,002062100,00%359,57
GSOR the TANK 9247,0017320,00%0,00
Light Mk. VIC 2103,00184250,00%411,60
FCM 2C 3398,00329250,00%1362,84
Strv fm/211300,005941100,00%2326,14
Renault FT1125,001701100,00%788,92
Pz.Kpfw. 35 (t)2168,003551100,00%982,89
Pz.Kpfw. II213,002791100,00%261,00
AMX 383183,003191100,00%640,66
Renault FT AC258,003910,00%0,00
ARMT 51005,0010711100,00%3536,75
MKA 20,003110,00%0,00
M24 Chaffee No. 594 5803,005881100,00%2404,13
T-45 2146,0021610,00%416,68
L-60 2192,003751100,00%1324,11
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81171,006861100,00%1186,50

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2026
Ayrıldı: 03/09/2026
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 10/07/2026
Ayrıldı: 21/07/2026
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 24/11/2025
Ayrıldı: 14/01/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2025
Ayrıldı: 08/10/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 18/04/2024
Ayrıldı: 23/07/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/10/2023
Ayrıldı: 07/04/2024