GORYSIK

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar318450118
Ortalama Seviye7,090,008,009,61
Galibiyetler1493646,90%00,00%00,00%1161,11%
Yenilgiler1644551,64%00,00%1100,00%738,89%
Berabere4641,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar786724,70%00,00%00,00%633,33%
İmha edilen Tanklar190690,6000,0000,0090,50
Yoketme Oranı0,800,000,000,75
Tespit edilen Tanklar228640,7200,0022,0060,33
Verilen Hasar721,750,001.724,001.152,94
Düşman üssü işgal puanı183080,5700,0000,00301,67
Üs savunma Puanı111400,3500,0000,0000,00
Deneyim413,530,00319,00459,61
WN7737,370,00685,46773,84
WN8808,450,000,001038,13
Toplam
Savaşlar31845
Ortalama Seviye7,09
Galibiyetler1493646,90%
Yenilgiler1644551,64%
Berabere4641,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar786724,70%
İmha edilen Tanklar190690,60
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar228640,72
Verilen Hasar721,75
Düşman üssü işgal puanı183080,57
Üs savunma Puanı111400,35
Deneyim413,53
WN7737,37
WN8808,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar1
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar22,00
Verilen Hasar1.724,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim319,00
WN7685,46
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar18
Ortalama Seviye9,61
Galibiyetler1161,11%
Yenilgiler738,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%
İmha edilen Tanklar90,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar60,33
Verilen Hasar1.152,94
Düşman üssü işgal puanı301,67
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim459,61
WN7773,84
WN81038,13
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere116,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar782,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim401,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler350,00%
Berabere116,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar782,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim401,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar22,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar714,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim107,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar22,00
Verilen Hasar714,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim107,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar532,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı488,0000,0000,0000,00
Deneyim337,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar91,50
Verilen Hasar532,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı488,00
Deneyim337,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar227000
Galibiyetler9742,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12555,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7533,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar950,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1390,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar824,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2441,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3851,7000,0000,0000,00
Deneyim443,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar227
Galibiyetler9742,73%
Yenilgiler12555,07%
Berabere52,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar7533,04%
İmha edilen Tanklar950,42
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar1390,61
Verilen Hasar824,14
Düşman üssü işgal puanı2441,07
Üs savunma Puanı3851,70
Deneyim443,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler525,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1575,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar170,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.279,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim287,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler525,00%
Yenilgiler1575,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,00%
İmha edilen Tanklar40,20
Yoketme Oranı0,22
Tespit edilen Tanklar170,85
Verilen Hasar1.279,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim287,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (335)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leopard Prototyp A91282,28515216646,26%1045,62
Strv m/42-57 Alt A.2 6681,40458150849,60%1139,84
Prototipo Standard B91160,52500120245,84%913,06
WZ-120-1G FT 81069,49622103448,94%1079,75
M40/M438868,9745082546,18%802,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81101,3243466946,49%1028,26
Pz.Kpfw. VII101171,7350550243,03%628,75
M18 Hellcat6446,2029847746,12%582,92
IS-38949,9444847247,67%974,31
WZ-111 8871,2757647044,89%864,36
ARL 446471,1229945948,80%658,82
T28 Prototype8902,5038443241,44%790,11
T297813,8545042053,57%975,55
StuG III Ausf. G5395,0027238547,53%821,63
G.W. Tiger (P)8914,2943236946,34%921,73
VK 30.02 (D)7695,8941635047,43%1025,99
Lorraine 155 mle. 507554,0130633646,73%543,65
Matilda Black Prince 5393,0832533649,40%946,74
T-34-856599,1439733549,25%1080,31
T25/27632,8137133251,20%790,79
Sturer Emil7498,9329232742,81%470,50
AMX 13 F3 AM6461,1326031650,63%564,46
SU-1006681,7638030551,15%1225,16
AMX M4 mle. 457600,5234730146,51%611,93
T71 DA7632,5440528645,45%1246,01
IS7746,2337527541,82%818,82
Churchill VII6535,9633627546,91%850,76
Jagdpanzer IV6539,4433826349,05%882,42
Lorraine 155 mle. 518688,5737526146,74%631,87
T-448594,0744725940,15%545,30
G.W. Panther7746,7041125546,67%789,51
WZ-111-1G FT81002,1643024348,15%1029,07
O-I6582,7940624247,52%873,89
KV-856409,8228824048,33%506,31
M446522,3730021946,58%761,51
M127678,4339921451,87%759,42
AMX 50 1008816,3637721340,85%648,60
Type 586475,1338621152,61%852,23
T-1091000,0154620848,08%821,01
O-Ni71091,6063420555,61%1536,41
Achilles6529,6033020149,25%851,13
Jagdpanther7746,1336919345,60%896,58
Nashorn6573,7629518947,09%883,98
Panhard AML Lynx 6x68121,0633918845,21%83,96
T309881,0243718439,67%497,52
T-34-17620,4144018247,25%816,04
VK 30.01 (P)6556,7040318246,70%871,36
Leopard 1101051,3442918140,33%552,04
40TP Habicha6465,6429517343,35%706,44
53TP Markowskiego8829,7750816746,11%811,46
Conqueror9999,6257716645,78%695,16
Škoda T 5091139,7156016339,88%821,76
T376303,7735915943,40%608,24
45TP Habicha7811,8750315848,10%986,03
Maus10873,6651115549,03%456,06
BDR G1 B5314,2926315048,00%456,72
AMX ELC bis558,8126814948,32%100,01
Black Prince7631,3447814843,24%707,75
T-34-85M 6608,2343714751,02%855,95
Churchill I5332,2728014244,37%520,85
M66446,0530813945,32%484,80
T-437507,4237213954,68%704,88
KV-37806,1046313543,70%879,49
Škoda T 256559,4438513449,25%990,11
P.44 Pantera8821,6046313344,36%891,19
Caernarvon8752,3859113352,63%773,67
P.43 bis6584,9340912945,74%929,23
T-34-2G FT7745,8747612944,19%913,60
Charioteer8871,9645912848,44%820,46
Pz.Sfl. IVc5360,0329212848,44%729,42
KV-15380,1932212651,59%669,06
M41 Walker Bulldog8292,9833212643,65%284,09
SU-855449,9426312548,80%890,50
SU-1018943,7356311952,10%983,69
T675256,8127311753,85%451,04
VK 100.01 (P)8987,9262811747,01%950,77
Char Futur 4 91262,6557911441,23%918,57
AMX 12 t6263,4631711246,43%507,70
M415308,2822311040,00%275,59
T-34-28491,1936110846,30%425,35
M5A1 Stuart4144,2627110754,21%368,67
Mäuschen9980,8558510650,00%706,44
O-Ho8884,2247710446,15%858,22
Archer5294,0527310452,88%547,25
VK 30.01 (D)6381,1932910448,08%583,09
Challenger7853,5147610449,04%1064,92
FV4004 Conway91280,5348610246,08%1039,36
Type T-345315,2026810146,53%693,26
VK 30.01 (H)5326,1827110054,00%687,52
P.43 ter7782,895079949,49%1166,46
T698635,494199745,36%587,89
VK 45.02 (P) Ausf. B9868,565369644,79%593,28
Hummel6487,243889448,94%577,93
Indien-Panzer8557,564669339,78%397,62
50TP Tyszkiewicza91163,146839045,56%888,85
VK 36.01 (H)6670,423948948,31%1048,84
Jagdtiger91250,876648655,81%1041,99
Super Hellcat 7507,023658636,05%468,85
WZ-131G FT6676,654448557,65%1213,81
Pz.Kpfw. III/IV5300,262748446,43%673,58
60TP Lewandowskiego101237,715058338,55%619,50
25TP KSUST II5306,072768254,88%659,21
Jagdpanzer E 10010898,794598250,00%454,11
AT 86461,234048159,26%737,75
KV-26428,113738148,15%551,19
T2881025,964728052,50%1015,11
T1 Heavy5393,913177656,58%732,15
AMX 13 105 AM mle. 505282,512727655,26%512,43
IS-6 8905,393867541,33%797,86
M24 Chaffee5199,102957345,21%463,62
Valentine3204,402047248,61%643,94
Hotchkiss EBR7119,572917238,89%11,88
Panther II8603,644406933,33%462,51
P.435320,073926857,35%764,35
Tiger (P)7644,724776842,65%627,70
T-1506533,134686747,76%760,06
SU-1527538,673416651,52%623,70
T110E410981,024636648,48%520,30
Emil I8833,095556544,62%723,76
TNH T Vz. 519960,845346434,38%522,85
60G FT5370,412896445,31%646,64
Super Conqueror10956,694536243,55%477,63
Marder 38T4282,672446147,54%601,23
Grille5339,053006051,67%597,51
Strv 746731,784275950,85%1513,99
TVP T 50/51101235,054695944,07%790,38
StuG III Ausf. B4175,491485935,59%169,44
T-345266,972995839,66%446,75
T-505170,492415740,35%320,91
Type 619647,574725641,07%339,53
M5 Stuart4125,911995637,50%98,61
Covenanter5183,611965635,71%377,47
SU-100M17654,503725648,21%764,88
Matilda4155,001885448,15%235,49
B14198,343155349,06%417,40
E 509650,534805333,96%282,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5452,093625349,06%1200,52
O-I Experimental5400,673335246,15%578,93
T26E5 Patriot 8715,795795238,46%588,97
A-20599,162005147,06%135,36
Ikv 1035267,863195147,06%474,48
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8958,537085164,71%1130,32
FV4005 Stage II10727,764095052,00%383,55
M8A14197,022354936,73%273,88
Durchbruchswagen 24227,512114944,90%490,34
Strv 103-09710,374854634,78%308,09
AMX 105 AM mle. 474245,522394656,52%772,41
Pz.Sfl. IVb4226,222124647,83%540,13
M3 Lee4201,981924544,44%524,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J4225,382434553,33%520,16
Škoda T 245370,704224454,55%1051,47
T-284314,842624452,27%900,50
AMX 404152,023174465,91%576,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6573,143514429,55%766,72
Leo7537,303634348,84%697,88
T-62A10882,124074339,53%460,44
14TP4164,481894235,71%352,65
Panhard AMD 178B681,312544245,24%67,79
Object 252U 8871,904374250,00%759,06
CS-538501,204284139,02%380,25
T28 Concept 7878,514334146,34%1085,78
Vz. 5510968,605044035,00%367,33
Type 95 Heavy4228,802434057,50%755,13
K-91-PT 9843,554864047,50%597,89
Object 2639708,795023946,15%376,50
Object 43091007,315213943,59%684,47
M3 Stuart373,111763762,16%225,69
SU-85B4420,533273658,33%1115,22
Strv m/425330,632803537,14%626,27
Crusader6179,292123542,86%283,99
LTP 377,711643441,18%102,44
P26/404358,213303339,39%849,66
TNH 105/10008595,124573336,36%399,52
SU-54102,451113333,33%3,10
Ikv 65 Alt II6487,532973246,88%733,30
Wespe3115,561863253,13%312,63
STG Guard 8754,224613243,75%699,71
Vz. 44-17690,745473151,61%766,18
Kranvagn10933,404733033,33%396,55
AMX 13 757227,973243043,33%218,53
SU-76G FT4317,732313043,33%561,24
Sav m/434143,621642937,93%109,51
IS-27496,173532927,59%329,25
BZ-1668543,905522958,62%522,67
StuG IV 5206,831952934,48%205,83
Emil II9638,825152839,29%256,11
STB-110842,113722821,43%360,87
Bat.-Châtillon 25 t AP9845,395222842,86%631,41
T82 HMC4245,751942842,86%640,93
AE Phase I 9975,794852857,14%751,16
T9591089,526412751,85%691,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4283,892592737,04%701,00
Object 277101200,445532748,15%672,97
T-29 399,671822744,44%116,64
Konštrukta T-34/1007794,816262657,69%1295,15
Bat.-Châtillon 12 t8226,043502638,46%121,20
D2398,761942556,00%255,61
AMX 38395,721952556,00%202,63
T-103 8716,465022441,67%550,78
ST vz. 394274,353632352,17%832,40
Progetto M40 mod. 6510907,304842339,13%415,66
Ikv 90 Typ B7569,703492343,48%636,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,191652152,38%234,20
T56 GMC399,521022123,81%81,74
Lorraine 40 t 8794,713782128,57%561,66
Löwe 8928,105062065,00%1022,58
STA-18482,373901942,11%346,91
SU-76M4214,532231952,63%486,70
AT 77553,054301942,11%439,56
E 50 Ausf. M10893,374451936,84%409,28
T-50-2 6281,952851942,11%510,07
BT-74102,441871861,11%283,97
Lago4186,392051838,89%339,96
Type 5 Chi-Ri7763,725591850,00%974,01
Vickers Medium Mk. III385,181481776,47%321,82
Type 91 Heavy3280,592081741,18%895,97
S35 CA5377,533401752,94%778,19
T54E19651,357061776,47%537,16
Grille 1510989,884821764,71%650,96
M-II-Y7605,595611747,06%635,32
Type 2597 Chi-Ha3253,752151643,75%841,95
M3G FT3236,001961656,25%663,07
VK 45.02 (P) Ausf. A8604,565141637,50%371,79
M4 Improved 5263,563511656,25%537,97
Type 4 Chi-To6692,735511546,67%1225,88
Ikv 723145,331441546,67%235,81
UDES 038623,205261553,33%515,48
T57 Heavy10965,404141533,33%369,40
Pz.Sfl. IC 4321,273391553,33%917,56
ARL V396376,434071471,43%688,57
Lorraine 39L AM3109,231461353,85%253,68
Marder II3187,621881361,54%545,33
Waffenträger auf Pz. IV9574,773291338,46%181,18
Cruiser Mk. IV4140,831641275,00%437,37
Somua SAu 404212,331851225,00%352,19
Type 4 Heavy9612,274571118,18%251,73
M2 Medium Tank387,001381145,45%102,81
Renault FT AC2104,001311163,64%350,94
Object 283 9636,274311145,45%404,49
Tiger I7518,003801060,00%624,06
50TP prototyp 8677,605411030,00%420,77
Type 3 Chi-Nu5416,803941050,00%1003,40
T-46382,601451050,00%177,88
BZ-587488,504391040,00%339,56
AMX 50 Foch (155) 10736,803201030,00%235,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3190,002751040,00%425,32
Object 268 Version 4101429,905361040,00%748,55
Ares 7581051,805401010,00%1092,73
Kanonenjagdpanzer 105 8963,107121090,00%925,41
Škoda T 27 8935,105061060,00%1133,96
LT vz. 383237,56258955,56%1078,82
TVP VTU Koncept8416,33372922,22%218,69
CS-447695,89310922,22%728,73
Projekt ION 8758,11400922,22%385,96
SU-130PM 8942,11422944,44%677,01
Kampfpanzer 50 t 91073,67535955,56%715,24
D1263,13163837,50%25,15
DS PZInż5390,63352850,00%700,64
B.U.G.I.6443,50329837,50%500,32
T-26G FT2147,00141862,50%454,56
Vickers Medium Mk. I148,5761728,57%0,00
Vickers Medium Mk. II227,7175742,86%26,97
Strv m/40L3257,29270742,86%752,38
Hotchkiss H352111,14183728,57%261,55
Renault UE 57397,57123757,14%194,95
G.W. Tiger9842,29344728,57%506,22
AT 158357,00272616,67%69,48
TS-54 8690,17551650,00%596,65
Ares 859474,50333616,67%119,50
Patton the Tank 9533,00253616,67%216,17
Light Mk. VIC 262,83150650,00%170,52
Somua SM 8983,17479633,33%672,18
BT-2265,20172560,00%217,40
10TP3220,80224540,00%677,73
Bat.-Châtillon 25 t101135,40360520,00%600,17
SU-263160,60152560,00%419,07
AMX AC mle. 467343,00470560,00%400,44
Jagdpanther II8586,40363540,00%339,39
AMX 30 1er prototype9188,80266520,00%0,00
Pawlack Tank6427,00506540,00%387,17
T7 Combat Car 298,60180560,00%437,24
T1 Cunningham162,507340,00%115,70
Leichttraktor145,2555425,00%0,00
Panzerjäger I2118,75194475,00%491,28
Strv 103B10657,2527040,00%132,75
AT-12190,25140450,00%615,31
T3 HMC2178,0013340,00%585,66
Cruiser Mk. III3156,75182475,00%759,20
T110E3101216,2522840,00%498,48
Char de transition 6485,75218425,00%433,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 230,00130425,00%0,00
T78 61229,25719475,00%2072,11
Renault FT137,3390333,33%2,10
Renault NC-311128,67203366,67%784,18
Pvlvv fm/422111,67142366,67%474,09
T-26261,001693100,00%299,51
Cruiser Mk. I1224,67298366,67%1248,27
Type 89 I-Go/Chi-Ro2279,33180333,33%1069,58
G.Pz. Mk. VI (e)243,331573100,00%261,00
SU-122A5183,332123100,00%386,50
Tiger-Maus 91853,33831333,33%1712,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 629,00241366,67%261,00
Lorraine 50 t 9695,3323430,00%341,02
M24E2 Super Chaffee 685,00199333,33%0,00
L-60 2205,00465366,67%1301,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 81482,337303100,00%1872,85
BT-7 artillery 3131,0015430,00%199,92
ELC EVEN 90 8389,00361333,33%396,65
AMX Chasseur de chars 8723,67314333,33%564,68
Strv m/382206,003432100,00%1023,60
M15/423311,00301250,00%856,02
M2 Light2357,50331250,00%1724,65
MS-1169,501932100,00%376,20
Object 25791081,0024120,00%836,20
AEC Armoured Car5506,50454250,00%896,30
M-III-Y8376,507372100,00%367,59
T-34 with L-11 4119,504002100,00%361,28
AMX 13 (FL 11) 5228,504472100,00%671,22
43 M. Toldi III 3132,50172250,00%560,13
M14/412270,004981100,00%1161,57
Cromwell6121,002971100,00%261,00
SU-182118,003831100,00%736,94
Cruiser Mk. II2122,002901100,00%530,77
Bat.-Châtillon 155 559713,0021610,00%382,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,003601100,00%261,00
Windhund 8711,0031710,00%433,44
MKA 2114,006210,00%151,56
Tiger 131 6655,004611100,00%953,74
M22 Locust 30,006610,00%0,00
T1E6 2165,0033910,00%641,74
Excalibur 6173,004371100,00%261,00
Bretagne Panther 6267,0018110,00%149,92
Straussler V–4/40 30,008410,00%0,00
SU-100I 5519,0023610,00%567,64
Fantôme 9359,0021910,00%27,59

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/06/2026
Ayrıldı: 29/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/12/2025
Ayrıldı: 11/02/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/11/2025
Ayrıldı: 20/12/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/11/2025
Ayrıldı: 02/11/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/09/2025
Ayrıldı: 30/10/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 31/08/2025
Ayrıldı: 01/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 15/08/2025
Ayrıldı: 20/08/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/08/2025
Ayrıldı: 14/08/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2025
Ayrıldı: 05/08/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/07/2025
Ayrıldı: 30/07/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/04/2025
Ayrıldı: 28/06/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/03/2025
Ayrıldı: 01/04/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 02/03/2025
Ayrıldı: 27/03/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 24/12/2024
Ayrıldı: 13/01/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 16/12/2024
Ayrıldı: 19/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2024
Ayrıldı: 05/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 04/01/2024
Ayrıldı: 28/04/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 30/10/2023
Ayrıldı: 20/12/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 17/04/2023
Ayrıldı: 17/04/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/04/2023
Ayrıldı: 29/10/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 22/09/2022
Ayrıldı: 31/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 06/02/2023
Ayrıldı: 14/04/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/09/2022
Ayrıldı: 21/09/2022