| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-3 | 8 | 1567,36 | 829 | 1867 | 55,38% | 2122,67 | |||||
| T29 | 7 | 1409,71 | 866 | 1566 | 57,22% | 2123,17 | |||||
| Löwe | 8 | 1270,69 | 741 | 1550 | 50,97% | 1599,72 | |||||
| Tiger I | 7 | 1256,79 | 749 | 1370 | 53,94% | 1836,78 | |||||
| Tiger II | 8 | 1496,76 | 751 | 513 | 46,98% | 1824,92 | |||||
| E 75 | 9 | 1730,53 | 798 | 475 | 51,37% | 1692,88 | |||||
| Marder 38T | 4 | 656,14 | 472 | 464 | 55,17% | 1961,59 | |||||
| M103 | 9 | 1565,13 | 747 | 398 | 52,76% | 1515,79 | |||||
| T-10 | 9 | 1465,38 | 737 | 370 | 54,05% | 1428,78 | |||||
| KV-1 | 5 | 675,99 | 584 | 349 | 56,16% | 1624,54 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1441,56 | 659 | 333 | 51,35% | 1555,91 | |||||
| E 100 | 10 | 1825,34 | 775 | 314 | 50,64% | 1495,18 | |||||
| IS | 7 | 1141,60 | 748 | 313 | 53,35% | 1832,98 | |||||
| IS-7 | 10 | 1699,63 | 765 | 308 | 47,73% | 1251,06 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1582,21 | 632 | 302 | 50,66% | 1072,65 | |||||
| BT-2 | 2 | 272,07 | 390 | 295 | 55,59% | 1641,58 | |||||
| Object 704 | 9 | 2357,86 | 829 | 280 | 54,64% | 2287,79 | |||||
| T110E5 | 10 | 1677,91 | 690 | 267 | 46,82% | 1194,98 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 217,05 | 296 | 261 | 48,66% | 635,37 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 288,60 | 352 | 243 | 50,21% | 630,58 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 206,69 | 444 | 233 | 53,65% | 1044,83 | |||||
| KV-85 | 6 | 935,72 | 631 | 210 | 52,38% | 1862,52 | |||||
| KV-2 | 6 | 941,54 | 608 | 209 | 60,29% | 1920,68 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1490,28 | 749 | 208 | 47,12% | 1874,05 | |||||
| T-103 | 8 | 1373,69 | 804 | 201 | 56,72% | 1613,85 | |||||
| T-50 | 5 | 134,20 | 341 | 200 | 54,50% | 334,68 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1251,49 | 653 | 195 | 43,59% | 1388,44 | |||||
| SU-26 | 3 | 544,04 | 329 | 188 | 55,85% | 2218,72 | |||||
| T30 | 9 | 1585,04 | 753 | 180 | 48,33% | 1322,54 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1869,99 | 783 | 170 | 44,12% | 2468,91 | |||||
| O-I | 6 | 891,84 | 616 | 169 | 46,15% | 1682,61 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1930,47 | 681 | 167 | 43,11% | 2390,71 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1312,55 | 548 | 155 | 44,52% | 946,59 | |||||
| Maus | 10 | 2028,59 | 843 | 153 | 50,98% | 1472,67 | |||||
| Emil II | 9 | 1578,91 | 792 | 134 | 51,49% | 1465,59 | |||||
| T32 | 8 | 1330,76 | 802 | 131 | 53,44% | 1716,10 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 171,65 | 222 | 130 | 58,46% | 584,04 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1192,27 | 895 | 128 | 55,47% | 2246,32 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1787,58 | 779 | 123 | 54,47% | 1675,54 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 311,04 | 425 | 115 | 46,09% | 325,32 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 143,52 | 204 | 106 | 43,40% | 675,25 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1046,60 | 680 | 102 | 42,16% | 950,06 | |||||
| Object 277 | 10 | 1802,72 | 767 | 101 | 49,50% | 1375,06 | |||||
| T-43 | 7 | 818,98 | 628 | 98 | 50,00% | 1337,85 | |||||
| Grille | 5 | 658,67 | 318 | 90 | 48,89% | 1337,06 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 300,34 | 290 | 88 | 59,09% | 825,25 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1466,03 | 742 | 88 | 48,86% | 1175,73 | |||||
| Strv 74 | 6 | 600,06 | 469 | 81 | 54,32% | 1050,49 | |||||
| Object 268 | 10 | 1703,25 | 609 | 81 | 43,21% | 1135,33 | |||||
| ARL 44 | 6 | 395,84 | 389 | 80 | 40,00% | 416,15 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1007,85 | 619 | 78 | 55,13% | 1613,10 | |||||
| Emil I | 8 | 952,58 | 652 | 77 | 51,95% | 923,76 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 371,17 | 273 | 76 | 48,68% | 696,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 94,08 | 321 | 76 | 40,79% | 60,14 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 79,58 | 177 | 74 | 59,46% | 301,32 | |||||
| KV-3 | 7 | 1167,72 | 719 | 71 | 52,11% | 1602,78 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1124,31 | 703 | 67 | 55,22% | 1824,51 | |||||
| M-III-Y | 8 | 700,41 | 627 | 66 | 53,03% | 690,52 | |||||
| KR-1 | 11 | 1932,75 | 718 | 65 | 40,00% | 961,55 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1351,95 | 673 | 63 | 63,49% | 2361,43 | |||||
| Type 57 | 8 | 1174,28 | 745 | 61 | 47,54% | 1186,48 | |||||
| SU-152 | 7 | 1078,30 | 549 | 60 | 46,67% | 1613,14 | |||||
| SU-100 | 6 | 1144,72 | 614 | 60 | 53,33% | 2598,13 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 212,12 | 364 | 60 | 58,33% | 513,85 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 998,85 | 586 | 60 | 53,33% | 2249,74 | |||||
| M-II-Y | 7 | 833,57 | 526 | 60 | 40,00% | 824,51 | |||||
| T-50-2 | 6 | 460,28 | 592 | 60 | 50,00% | 1183,66 | |||||
| SU-85 | 5 | 477,58 | 372 | 59 | 47,46% | 1077,11 | |||||
| P.43 | 5 | 332,14 | 337 | 59 | 49,15% | 779,43 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 924,95 | 554 | 59 | 42,37% | 930,43 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 905,93 | 612 | 58 | 51,72% | 1462,12 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 927,02 | 741 | 56 | 60,71% | 1255,91 | |||||
| Churchill I | 5 | 784,31 | 706 | 54 | 68,52% | 2264,25 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1238,85 | 689 | 54 | 51,85% | 1305,22 | |||||
| Type 68 | 9 | 1620,36 | 826 | 53 | 54,72% | 1335,45 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 433,51 | 519 | 53 | 60,38% | 1553,37 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 346,20 | 327 | 49 | 51,02% | 1247,90 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 431,42 | 531 | 48 | 68,75% | 1326,78 | |||||
| O-Ni | 7 | 920,65 | 677 | 48 | 56,25% | 1205,97 | |||||
| Windhund | 8 | 1180,35 | 618 | 48 | 52,08% | 1169,80 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 698,77 | 638 | 47 | 65,96% | 2367,24 | |||||
| ARL V39 | 6 | 863,13 | 670 | 47 | 63,83% | 1863,73 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1635,59 | 745 | 46 | 45,65% | 1027,93 | |||||
| Lago | 4 | 164,36 | 299 | 45 | 40,00% | 261,95 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 697,47 | 617 | 45 | 53,33% | 1328,58 | |||||
| Dicker Max | 6 | 754,80 | 497 | 45 | 62,22% | 1498,68 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 528,30 | 464 | 43 | 48,84% | 1398,92 | |||||
| M7 | 5 | 392,98 | 406 | 43 | 41,86% | 1448,37 | |||||
| S35 CA | 5 | 688,40 | 423 | 43 | 37,21% | 1495,90 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 885,95 | 710 | 42 | 52,38% | 2338,54 | |||||
| P.43 bis | 6 | 648,32 | 544 | 41 | 48,78% | 1118,59 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 589,10 | 575 | 41 | 39,02% | 1098,08 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 179,95 | 329 | 41 | 46,34% | 636,14 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1004,45 | 661 | 40 | 47,50% | 1102,78 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 320,28 | 411 | 39 | 41,03% | 700,49 | |||||
| P26/40 | 4 | 402,63 | 305 | 38 | 57,89% | 1132,54 | |||||
| Archer | 5 | 459,87 | 389 | 38 | 47,37% | 1096,55 | |||||
| T25/2 | 7 | 557,68 | 403 | 37 | 35,14% | 522,52 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 456,92 | 477 | 37 | 37,84% | 624,76 | |||||
| M14/41 | 2 | 514,25 | 429 | 36 | 50,00% | 2310,99 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 211,64 | 228 | 36 | 47,22% | 628,90 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 386,81 | 330 | 36 | 38,89% | 1092,22 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 906,00 | 670 | 34 | 52,94% | 1083,07 | |||||
| MT-25 | 6 | 154,29 | 403 | 34 | 55,88% | 332,13 | |||||
| Object 257 | 9 | 1170,44 | 514 | 34 | 41,18% | 937,31 | |||||
| IS-2-II | 8 | 966,06 | 626 | 33 | 39,39% | 900,50 | |||||
| Leo | 7 | 581,69 | 456 | 32 | 40,63% | 612,62 | |||||
| Churchill VII | 6 | 896,88 | 664 | 32 | 43,75% | 1853,86 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 169,65 | 255 | 31 | 41,94% | 316,40 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 878,06 | 680 | 31 | 61,29% | 2750,82 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 685,19 | 501 | 31 | 41,94% | 756,01 | |||||
| AT-1 | 2 | 240,83 | 251 | 30 | 43,33% | 912,79 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1194,90 | 804 | 29 | 51,72% | 1669,14 | |||||
| T-26 | 2 | 173,71 | 273 | 28 | 46,43% | 826,60 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 115,04 | 223 | 27 | 25,93% | 193,05 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 112,96 | 211 | 27 | 37,04% | 128,59 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 507,00 | 440 | 27 | 55,56% | 986,45 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 166,43 | 252 | 23 | 60,87% | 1061,03 | |||||
| Nashorn | 6 | 838,83 | 544 | 23 | 39,13% | 1372,16 | |||||
| Fantôme | 9 | 1290,39 | 740 | 23 | 56,52% | 1208,85 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 969,86 | 700 | 22 | 40,91% | 1208,60 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 314,00 | 427 | 19 | 57,89% | 1112,56 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 358,79 | 451 | 19 | 52,63% | 1312,79 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 342,53 | 315 | 19 | 42,11% | 485,32 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 522,00 | 384 | 19 | 52,63% | 749,32 | |||||
| Hummel | 6 | 517,00 | 280 | 18 | 33,33% | 452,60 | |||||
| M3 Lee | 4 | 427,89 | 415 | 18 | 44,44% | 1905,70 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 919,83 | 667 | 18 | 55,56% | 1215,51 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 719,71 | 734 | 17 | 70,59% | 1943,18 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 610,53 | 498 | 17 | 29,41% | 902,36 | |||||
| T-46 | 3 | 136,38 | 192 | 16 | 56,25% | 479,62 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 197,13 | 416 | 16 | 50,00% | 352,18 | |||||
| Marder II | 3 | 326,40 | 389 | 15 | 73,33% | 1268,56 | |||||
| S-51 | 7 | 581,00 | 539 | 14 | 50,00% | 546,67 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 374,07 | 459 | 14 | 50,00% | 1628,86 | |||||
| Black Prince | 7 | 994,85 | 790 | 13 | 61,54% | 1437,24 | |||||
| M15/42 | 3 | 332,00 | 322 | 12 | 75,00% | 1246,05 | |||||
| T20 | 7 | 1068,58 | 836 | 12 | 75,00% | 2088,09 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 636,33 | 273 | 12 | 41,67% | 1203,15 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 195,33 | 329 | 12 | 50,00% | 907,44 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1220,08 | 566 | 12 | 33,33% | 535,69 | |||||
| SU-76M | 4 | 337,91 | 423 | 11 | 54,55% | 1007,64 | |||||
| XM66F | 8 | 1244,45 | 746 | 11 | 54,55% | 1114,06 | |||||
| Type 58 | 6 | 996,50 | 781 | 10 | 60,00% | 2647,10 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 158,90 | 387 | 10 | 60,00% | 859,33 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1096,70 | 520 | 10 | 50,00% | 1979,71 | |||||
| Renault FT | 1 | 103,22 | 253 | 9 | 55,56% | 489,22 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 104,89 | 237 | 9 | 44,44% | 60,37 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 257,75 | 362 | 8 | 87,50% | 954,40 | |||||
| L6/40 | 2 | 107,14 | 157 | 7 | 57,14% | 268,14 | |||||
| SU-85B | 4 | 496,00 | 541 | 7 | 71,43% | 1537,13 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 933,00 | 806 | 7 | 57,14% | 1599,59 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 431,00 | 646 | 7 | 71,43% | 1136,79 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 70,50 | 160 | 6 | 33,33% | 66,24 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 196,67 | 329 | 6 | 66,67% | 574,31 | |||||
| MS-1 | 1 | 76,17 | 145 | 6 | 66,67% | 371,18 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1354,50 | 671 | 6 | 33,33% | 1694,49 | |||||
| AMR 35 | 2 | 192,40 | 272 | 5 | 60,00% | 876,54 | |||||
| T-127 | 3 | 201,40 | 226 | 5 | 60,00% | 730,36 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 115,00 | 161 | 4 | 50,00% | 491,43 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 77,75 | 153 | 4 | 100,00% | 385,23 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 125,50 | 327 | 4 | 75,00% | 576,36 | |||||
| B1 | 4 | 396,50 | 370 | 4 | 50,00% | 966,53 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 529,50 | 221 | 4 | 50,00% | 1935,00 | |||||
| TS-54 | 8 | 1172,25 | 573 | 4 | 0,00% | 891,08 | |||||
| Lago M38 | 3 | 694,00 | 501 | 4 | 50,00% | 2252,77 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 188,33 | 278 | 3 | 66,67% | 1087,15 | |||||
| 4TP | 1 | 261,33 | 156 | 3 | 33,33% | 1201,58 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 403,67 | 731 | 3 | 66,67% | 2247,61 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 540,33 | 391 | 3 | 33,33% | 629,10 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 364,00 | 347 | 3 | 0,00% | 1021,98 | |||||
| KV-1SA | 5 | 911,00 | 749 | 3 | 33,33% | 2119,74 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 82,00 | 161 | 2 | 50,00% | 240,23 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 469,00 | 908 | 2 | 100,00% | 2954,41 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 325,50 | 109 | 2 | 0,00% | 1629,81 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1462,50 | 634 | 2 | 50,00% | 1778,65 | |||||
| T-116 | 3 | 210,50 | 147 | 2 | 50,00% | 685,43 | |||||
| LTP | 3 | 60,00 | 284 | 2 | 50,00% | 97,33 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 879,00 | 697 | 2 | 100,00% | 1155,96 | |||||
| Chi-Go | 7 | 693,00 | 331 | 2 | 0,00% | 496,54 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 139,00 | 343 | 1 | 100,00% | 702,85 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 0,00 | 165 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| IS-6 | 8 | 0,00 | 353 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 2111,00 | 1284 | 1 | 100,00% | 2894,07 | |||||
| MKA | 2 | 0,00 | 16 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 661,00 | 321 | 1 | 0,00% | 730,41 | |||||
| T1E6 | 2 | 208,00 | 232 | 1 | 0,00% | 749,97 | |||||
| Chrysler K | 8 | 1587,00 | 509 | 1 | 0,00% | 1326,23 |
Frontschwein85
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 19963 | 0 | 3 | 116 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,01 | 0,00 | 5,67 | 7,06 | ||||
| Galibiyetler | 10397 | 52,08% | 0 | 0,00% | 3 | 100,00% | 63 | 54,31% |
| Yenilgiler | 9333 | 46,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 50 | 43,10% |
| Berabere | 233 | 1,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 2,59% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 5355 | 26,82% | 0 | 0,00% | 1 | 33,33% | 49 | 42,24% |
| İmha edilen Tanklar | 17409 | 0,87 | 0 | 0,00 | 6 | 2,00 | 104 | 0,90 |
| Yoketme Oranı | 1,19 | 0,00 | 3,00 | 1,55 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 26721 | 1,34 | 0 | 0,00 | 4 | 1,33 | 118 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 1.160,37 | 0,00 | 1.526,67 | 1.304,36 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 30716 | 1,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 233 | 2,01 |
| Üs savunma Puanı | 11431 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 25 | 0,22 |
| Deneyim | 662,57 | 0,00 | 1.309,67 | 786,93 | ||||
| WN7 | 1260,89 | 0,00 | 2301,29 | 1290,82 | ||||
| WN8 | 1594,45 | 0,00 | 838,50 | 1715,05 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 19963 | |
| Ortalama Seviye | 7,01 | |
| Galibiyetler | 10397 | 52,08% |
| Yenilgiler | 9333 | 46,75% |
| Berabere | 233 | 1,17% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 5355 | 26,82% |
| İmha edilen Tanklar | 17409 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 1,19 | |
| Tespit edilen Tanklar | 26721 | 1,34 |
| Verilen Hasar | 1.160,37 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 30716 | 1,54 |
| Üs savunma Puanı | 11431 | 0,57 |
| Deneyim | 662,57 | |
| WN7 | 1260,89 | |
| WN8 | 1594,45 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | |
| Ortalama Seviye | 5,67 | |
| Galibiyetler | 3 | 100,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 33,33% |
| İmha edilen Tanklar | 6 | 2,00 |
| Yoketme Oranı | 3,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 1,33 |
| Verilen Hasar | 1.526,67 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.309,67 | |
| WN7 | 2301,29 | |
| WN8 | 838,50 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 116 | |
| Ortalama Seviye | 7,06 | |
| Galibiyetler | 63 | 54,31% |
| Yenilgiler | 50 | 43,10% |
| Berabere | 3 | 2,59% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 49 | 42,24% |
| İmha edilen Tanklar | 104 | 0,90 |
| Yoketme Oranı | 1,55 | |
| Tespit edilen Tanklar | 118 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 1.304,36 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 233 | 2,01 |
| Üs savunma Puanı | 25 | 0,22 |
| Deneyim | 786,93 | |
| WN7 | 1290,82 | |
| WN8 | 1715,05 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 930,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 818,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | |
| Galibiyetler | 2 | 50,00% |
| Yenilgiler | 2 | 50,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 50,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,50 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 930,25 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 818,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 3 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 594,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 3 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 782,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | |
| Galibiyetler | 1 | 50,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 50,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 100,00% |
| İmha edilen Tanklar | 3 | 1,50 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 594,50 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 3 | 1,50 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 782,50 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 129 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 67 | 51,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 62 | 48,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 31 | 24,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 86 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 215 | 1,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 679,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 331 | 2,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 67 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 485,59 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 129 | |
| Galibiyetler | 67 | 51,94% |
| Yenilgiler | 62 | 48,06% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 31 | 24,03% |
| İmha edilen Tanklar | 86 | 0,67 |
| Yoketme Oranı | 0,88 | |
| Tespit edilen Tanklar | 215 | 1,67 |
| Verilen Hasar | 679,87 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 331 | 2,57 |
| Üs savunma Puanı | 67 | 0,52 |
| Deneyim | 485,59 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 501 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 279 | 55,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 215 | 42,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 7 | 1,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 183 | 36,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 387 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 571 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.133,52 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 1463 | 2,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 946 | 1,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 666,61 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 501 | |
| Galibiyetler | 279 | 55,69% |
| Yenilgiler | 215 | 42,91% |
| Berabere | 7 | 1,40% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 183 | 36,53% |
| İmha edilen Tanklar | 387 | 0,77 |
| Yoketme Oranı | 1,22 | |
| Tespit edilen Tanklar | 571 | 1,14 |
| Verilen Hasar | 1.133,52 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1463 | 2,92 |
| Üs savunma Puanı | 946 | 1,89 |
| Deneyim | 666,61 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 126 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 50 | 39,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 73 | 57,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 3 | 2,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 36 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 80 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 113 | 0,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 853,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 273 | 2,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 41 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 416,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 126 | |
| Galibiyetler | 50 | 39,68% |
| Yenilgiler | 73 | 57,94% |
| Berabere | 3 | 2,38% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 36 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 80 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 0,89 | |
| Tespit edilen Tanklar | 113 | 0,90 |
| Verilen Hasar | 853,88 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 273 | 2,17 |
| Üs savunma Puanı | 41 | 0,33 |
| Deneyim | 416,44 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen