Foskender

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 10/12/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar34008042253
Ortalama Seviye6,670,006,907,35
Galibiyetler1666248,99%00,00%2559,52%12850,59%
Yenilgiler1677149,31%00,00%1740,48%11947,04%
Berabere5751,69%00,00%00,00%62,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar1118332,88%00,00%1842,86%10340,71%
İmha edilen Tanklar239900,7100,00451,072711,07
Yoketme Oranı1,050,001,881,81
Tespit edilen Tanklar216770,6400,00160,381240,49
Verilen Hasar788,470,001.287,481.341,73
Düşman üssü işgal puanı242230,7100,00210,50770,30
Üs savunma Puanı167520,4900,0000,001970,78
Deneyim539,160,00513,29597,43
WN7890,590,001345,211286,41
WN81011,980,001720,861753,40
Toplam
Savaşlar34008
Ortalama Seviye6,67
Galibiyetler1666248,99%
Yenilgiler1677149,31%
Berabere5751,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar1118332,88%
İmha edilen Tanklar239900,71
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar216770,64
Verilen Hasar788,47
Düşman üssü işgal puanı242230,71
Üs savunma Puanı167520,49
Deneyim539,16
WN7890,59
WN81011,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar42
Ortalama Seviye6,90
Galibiyetler2559,52%
Yenilgiler1740,48%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1842,86%
İmha edilen Tanklar451,07
Yoketme Oranı1,88
Tespit edilen Tanklar160,38
Verilen Hasar1.287,48
Düşman üssü işgal puanı210,50
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim513,29
WN71345,21
WN81720,86
Son 30 gün
Savaşlar253
Ortalama Seviye7,35
Galibiyetler12850,59%
Yenilgiler11947,04%
Berabere62,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar10340,71%
İmha edilen Tanklar2711,07
Yoketme Oranı1,81
Tespit edilen Tanklar1240,49
Verilen Hasar1.341,73
Düşman üssü işgal puanı770,30
Üs savunma Puanı1970,78
Deneyim597,43
WN71286,41
WN81753,40
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar36000
Galibiyetler616,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2980,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar513,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar451,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.142,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1083,0000,0000,0000,00
Deneyim306,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar36
Galibiyetler616,67%
Yenilgiler2980,56%
Berabere12,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar513,89%
İmha edilen Tanklar130,36
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar451,25
Verilen Hasar1.142,97
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1083,00
Deneyim306,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1331000
Galibiyetler49637,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler77258,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere634,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar40130,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6080,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12010,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar735,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17931,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17681,3300,0000,0000,00
Deneyim452,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar1331
Galibiyetler49637,27%
Yenilgiler77258,00%
Berabere634,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar40130,13%
İmha edilen Tanklar6080,46
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar12010,90
Verilen Hasar735,05
Düşman üssü işgal puanı17931,35
Üs savunma Puanı17681,33
Deneyim452,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler1426,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3873,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1019,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar310,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.072,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1042,0000,0000,0000,00
Deneyim455,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler1426,92%
Yenilgiler3873,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1019,23%
İmha edilen Tanklar170,33
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar310,60
Verilen Hasar1.072,92
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1042,00
Deneyim455,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (317)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
WZ-120-1G FT 81087,05651232047,89%1074,76
SU-130PM 81248,88640148849,46%1239,87
AMX Canon d'assaut 105 81311,29651146450,41%1368,74
Rheinmetall Skorpion 81194,36616124348,19%1184,90
KV-856602,05452120250,17%889,18
T78 6839,04601105750,05%1225,30
T25 AT7972,36601100250,20%1284,55
T-284485,6338996551,71%1630,80
M36 Jackson6737,9351896051,98%1215,91
M4A1 FL 10 6807,2260287051,03%1390,78
Jagdpanther II81069,3556973247,81%973,90
M2 Medium Tank3193,2420068846,66%603,70
IS7638,6344265245,40%672,98
M10 RBFM 5592,9455857447,74%1157,97
KV-15540,5146652652,47%1068,68
T3281079,8372752448,85%1160,74
KV-37902,5368252154,13%1165,06
M10 Wolverine5691,5549143352,42%1675,87
A46 6296,3350140450,50%829,85
M4A3E2 Sherman Jumbo6668,6056338749,61%1281,32
IS-38806,5256937948,28%750,39
Matilda4366,4130535448,59%909,36
SU-1527812,1254934651,73%1073,00
KV-1S6354,9933032646,93%426,43
T-34-856555,5051431152,73%993,62
T-448676,0356029943,81%692,29
T25/27683,0451729451,36%836,51
Bisonte C45 8917,9069828851,39%870,23
T-463203,4421927650,36%745,02
K-91-PT 91301,5967426248,09%1159,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 8851,4263426045,00%809,89
KV-137395,2743925846,51%420,88
VK 30.02 (M)6685,8359223551,91%1257,73
AMBT 8999,8359122842,11%910,49
AC 4 Experimental 6637,8951922543,11%1014,06
M-IV-Y 81163,9474121955,25%1250,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 8807,6163021947,95%756,36
AE Phase I 91075,2666921746,08%824,50
T-437502,4749721243,87%597,77
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5594,3657421257,08%1424,47
MT-256376,7848020545,37%1020,70
Škoda T 27 8860,1556919846,46%906,24
VK 30.01 (H)5272,9523919451,55%481,53
T-34-85M 6619,2147319448,97%895,83
Char Futur 4 91183,0863719345,60%863,05
M4A3E8 Sherman6593,0354719255,73%1126,97
M446441,4540818646,24%539,71
IS-2 shielded 7934,9967018648,39%1056,25
Object 777 Version II 91125,0368818247,25%923,26
XM66F 81199,4459118050,56%1148,48
Object 2579940,1561317842,13%666,35
50TP prototyp 8972,9263217038,24%845,73
T71 DA7615,0455016550,30%1200,99
Strv m/42-57 Alt A.2 6910,9065216053,13%1638,48
T-116 3135,4017315049,33%423,48
Jagdtiger Prototype 81336,7071214450,69%1336,30
T26E5 Patriot 8846,2875014252,11%1008,36
Pudel 6717,5869214153,19%1247,45
T297788,4160514147,52%869,95
M18 Hellcat6510,9344014051,43%728,62
Panther7613,9159813757,66%882,84
T-34 shielded 5526,4158113250,76%1304,36
Tiger 131 6798,6065612952,71%1301,32
Type 64 6552,2356312948,06%1307,71
T-62A10905,7655912838,28%473,94
T26E4 SuperPershing 8921,4768612549,60%1157,29
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6791,8961912250,82%1413,21
A-436525,0054612150,41%998,08
Strv S1 81156,0560712054,17%1099,18
Type 586754,1458411947,06%1493,40
M26 Pershing81036,6657911449,12%1262,62
Panther II8628,4952111041,82%545,36
M-III-Y8970,0464511052,73%1026,96
Kampfpanzer 07 RH 8828,7856310842,59%873,88
Sherman Firefly6601,3350710654,72%1057,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3116,9613910646,23%179,58
Heavy Tank No. VI 6657,4362410048,00%984,82
T-109851,486239942,42%589,57
Object 268 Version V 101538,066909751,55%968,97
CS-447656,735569542,11%729,43
Durchbruchswagen 24100,241799358,06%173,40
Caernarvon Action X 8850,756699140,66%781,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,621448641,86%122,50
T28 Prototype8609,584938344,58%429,34
Lorraine 40 t 8999,725918245,12%1028,88
IS-2-II8656,295757853,85%642,71
T-34-2G FT7759,735627750,65%950,13
T207736,625717652,63%1017,75
FV201 (A45) 7522,185297644,74%520,87
SMV CC-567801,016677358,90%1089,29
Comet7551,745317349,32%720,16
M8A14308,702087136,62%565,77
122 TM 8996,666247052,86%1030,23
T-549789,785766836,76%481,32
10TP3100,411236440,63%141,23
KV-26470,114286442,19%553,58
Churchill I5146,981976347,62%91,51
LTP 3152,762316347,62%532,39
T-1506493,334536048,33%641,25
IS-7101268,865915735,09%687,85
WZ-131G FT6628,374995756,14%1027,65
M24 Chaffee5296,023655648,21%848,57
SU-14-17347,773695641,07%235,10
M22 Locust 3261,635085666,07%1131,83
SU-1006513,984335549,09%738,11
T698817,535985550,91%833,75
Cromwell6384,894025343,40%543,43
Strv 81 8834,265975347,17%884,95
Covenanter5137,272275162,75%386,77
Tiger II8845,244425034,00%682,53
T110E4101426,046464850,00%846,51
Challenger7859,215724854,17%1115,77
T-127 3170,921924843,75%470,12
Somua SM 81249,778164854,17%1282,33
StuG III Ausf. G5340,832864639,13%510,65
DS PZInż5410,223134645,65%758,60
TT-130M 91246,137014654,35%1105,87
Object 4309711,115744542,22%385,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4137,451504443,18%176,24
T309636,565334346,51%326,17
E 509669,484794030,00%306,17
CS-538465,055863961,54%538,79
WZ-111-1G FT8565,874273938,46%323,13
Vickers Medium Mk. III3143,181413842,11%316,03
Type 3 Ju-Nu6712,196393748,65%1009,92
M-VI-Y91273,118653770,27%1299,03
T-345230,782353633,33%328,52
Achilles6414,254233644,44%514,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,142523641,67%565,39
Object 277101564,096553545,71%1060,56
Super Hellcat 71018,316333562,86%1621,11
T376280,523503342,42%502,13
StuG IV 5533,734693360,61%1355,08
Charioteer8736,194863240,63%554,57
BT-7498,351523151,61%186,68
M415327,032813030,00%270,17
A-20584,382052941,38%29,19
Type 5781233,867002951,72%1194,99
M75263,143242835,71%760,32
Pz.Kpfw. II Luchs4330,043712850,00%1104,45
VK 30.01 (D)6598,505312850,00%989,27
M-II-Y7759,756622853,57%899,90
T-29 3382,894272842,86%1224,47
Stuart I-IV398,931292744,44%162,92
M3 Stuart3142,002212653,85%443,61
E 77 91564,386932646,15%1233,59
Mitsu 1085520,365102556,00%908,01
M1039802,806132548,00%578,73
Rhm.-Borsig Waffenträger81197,285872540,00%975,37
59-166276,924112445,83%623,92
M4A1 Sherman5254,092522360,87%585,46
FV224 Chopper71138,095582352,17%1433,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4151,861752245,45%181,94
Valentine3233,642312240,91%677,52
Sturer Emil7963,777112263,64%1561,91
Vz. 68 Squall 8499,325552245,45%639,44
M5 Stuart483,241602152,38%113,52
CS-52 LIS 8801,145572133,33%639,43
Sherman III5250,053532060,00%564,77
AMX ELC bis5265,152322040,00%632,60
Patton the Tank 9930,955852050,00%817,39
Tiger I7672,955591936,84%583,15
Jagdpanzer IV6380,373201926,32%381,98
FV217 Badger101147,426961957,89%720,73
Grille 15101678,477441963,16%1156,99
Char de transition 6614,685301936,84%768,16
Fantôme 91363,426181952,63%1145,10
Panzer 58 Mutz 8799,395161850,00%928,04
SMV CC-678694,885531752,94%609,72
AMX 13 757464,715541747,06%772,66
AMX 12 t6774,126091752,94%2379,99
60G FT5403,353131735,29%593,99
Cruiser Mk. IV486,591381752,94%115,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3198,003421741,18%795,85
StuG III Ausf. B4265,942921764,71%696,50
Pz.Kpfw. II2118,502141650,00%329,76
Semovente M43 Bassotto6425,384431662,50%592,98
KV-1SA 5633,136691643,75%1374,50
Pz.Sfl. IC 4231,693231625,00%398,59
Prototipo 6 81014,385071631,25%702,15
AMX ELC 901 6384,814141637,50%679,97
AMX 404108,202091553,33%272,20
Cruiser Mk. I194,801221546,67%296,46
Matilda Black Prince 5362,404351546,67%687,47
Ikv 723421,502951457,14%1270,70
SU-76G FT4449,642691428,57%830,25
Cruiser Mk. III388,711731478,57%409,16
T288871,795341442,86%661,01
Type 4 Ju-To7822,076451464,29%971,70
T6 Medium4485,433721457,14%1090,10
KV-48573,854811330,77%322,23
Object 752 91206,626181338,46%692,64
Windhund 81020,856121369,23%1123,82
Type 95 Ha-Go284,501621258,33%277,86
VK 16.02 Leopard5261,173451250,00%683,15
AMX 383107,751831250,00%182,22
Nashorn6599,423921250,00%799,39
AMX 13 (FL 11) 5490,084521241,67%1589,02
SU-855293,363021154,55%542,65
Chi-Ni292,452161181,82%468,01
T1 Heavy5449,364691163,64%905,89
T675179,091671118,18%109,79
T-34 with L-11 4219,913831145,45%585,35
M4A3(76)W Sherman 61016,738551163,64%2115,64
14TP4126,601691060,00%384,94
M7 Priest390,601381060,00%251,72
E 759806,106451070,00%698,87
T216435,802811040,00%1066,68
T82 HMC4226,102521080,00%719,37
GSOR the TANK 91254,605851040,00%964,76
Object 283 91262,404941010,00%1156,43
T-54 first prototype 8614,604301060,00%695,30
M4A1 Revalorisé 8380,204751050,00%271,54
M2233,11136955,56%125,58
M66309,78300922,22%182,13
Type 97 Te-Ke 2278,22435955,56%1421,31
Churchill VII6607,56471944,44%835,55
T3 HMC242,5698966,67%227,75
Cruiser Mk. II2219,56209933,33%744,29
TKS z n.k.m. 20 mm 2130,00339837,50%454,32
Sexton II377,63104850,00%147,14
B.U.G.I.6249,25385850,00%233,96
Loyd Gun Carriage224,3861837,50%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8402,75486862,50%721,28
IS-M8867,38412812,50%647,77
Lago M38 3410,13729887,50%1254,72
Renault Otsu168,86107742,86%68,00
Strv m/425486,57561771,43%1433,73
7TP2112,57211742,86%180,39
Vickers Mk. E Type B2158,29146714,29%533,23
FCM 36282,86210785,71%373,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5618,43629757,14%1363,68
M4-85 5494,00466742,86%903,06
Convert. Medium Tank T3 3240,57482771,43%845,15
Valiant 5118,57307742,86%33,90
Strv m/40L3249,33285650,00%733,67
T-262120,33198683,33%647,02
BZ-587442,67428616,67%240,84
VK 28.016440,50392650,00%1081,66
T-703449,833016100,00%1935,12
Cavalier5197,17213650,00%275,27
LTG7595,00571650,00%1212,45
FV227 Conceiver8434,33569650,00%311,59
BT-7 artillery 3254,83340633,33%778,86
Vickers Medium Mk. I174,6094520,00%145,82
Vickers Medium Mk. II267,8094540,00%63,86
Renault FT164,40127540,00%110,90
25TP KSUST II5312,20276520,00%446,26
MS-1186,00114540,00%223,78
Centurion Mk. I8329,20326520,00%114,26
SU-76M4177,80205540,00%224,86
M127196,00172520,00%0,00
Birch Gun4150,207450,00%253,09
G.Pz. Mk. VI (e)225,8093560,00%206,80
Black Prince II 7436,20492540,00%266,09
TS-54 8743,20631540,00%517,45
AMR 35 249,0098540,00%21,65
M16/43 Sahariano 3350,00507560,00%872,56
SU-100Y 6441,40315520,00%401,09
Pz.Kpfw. T 15 3386,80656560,00%1779,25
ELC EVEN 90 8297,00358580,00%498,48
Lago4138,00184425,00%145,63
BT-22105,75111425,00%243,57
4TP148,50136425,00%0,00
M2 Light2169,0021040,00%533,66
T1 HMC241,5081450,00%106,25
40TP Habicha6158,25233425,00%0,00
Type T-345276,00279425,00%493,22
Valentine AT4289,50172425,00%546,23
Bishop562,75114425,00%0,00
T54E19920,75695450,00%676,64
Panhard AMD 178B6244,75575475,00%726,95
Pawlack Tank6694,75458425,00%745,75
SU-2-122 5204,50214425,00%147,63
Primo Victoria 8397,25450450,00%318,41
Löwe 8794,25525450,00%706,88
P.43 bis61057,33541333,33%1974,93
VK 36.01 (H)6714,00614333,33%862,23
M3 Lee452,00101333,33%0,00
M5A1 Stuart4276,33326366,67%909,73
Type 2597 Chi-Ha397,0086333,33%86,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3314,0016530,00%1176,28
Pz.Sfl. IVb431,67169366,67%255,50
Waffenträger auf Pz. IV92588,0012883100,00%2726,65
Cromwell Applique 5427,3328330,00%570,03
T-103 8648,67673366,67%650,30
112 81705,67715333,33%2010,40
Strv m/382155,002362100,00%733,11
T1 Cunningham1103,50158250,00%439,38
Škoda T 245573,50337250,00%1446,98
Semovente M415182,00373250,00%221,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro2147,507720,00%345,94
VK 30.01 (P)6217,00360250,00%173,80
ISU-1528989,5033620,00%750,44
BT-53151,00244250,00%174,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,00220250,00%119,38
KV-1 shielded 5888,5069220,00%2080,21
T-45 2305,00377250,00%1493,95
M14/412731,004851100,00%2753,84
Renault NC-31131,004210,00%0,00
P.435835,0010101100,00%2863,60
45TP Habicha70,004561100,00%261,00
Leichttraktor1177,0020610,00%758,57
SU-1820,001011100,00%261,00
Caernarvon8824,0010521100,00%1003,05
Renault G15577,007741100,00%1796,58
Panzerwagen 39 3123,0020610,00%220,67
M3G FT3548,0023110,00%1542,08
Ferdinand80,005311100,00%261,00
SU-100M1738,005061100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5442,0036810,00%922,48
Ares 758505,0018010,00%242,16
IT-3 4536,0057010,00%1884,61
Cromwell B 6947,0012841100,00%2027,62
Dicker Max 60,008410,00%0,00
GSR 3301 Setter7218,0015010,00%168,94
Chrysler K 8359,0016410,00%86,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 10/12/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 28/07/2021
Ayrıldı: 06/12/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 28/07/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/10/2019
Ayrıldı: 27/07/2021