First_ya

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 23/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar570500119326
Ortalama Seviye8,430,0010,3010,55
Galibiyetler3207756,23%00,00%6554,62%18255,83%
Yenilgiler2406942,19%00,00%5142,86%13742,02%
Berabere9041,58%00,00%32,52%72,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar2365741,47%00,00%4941,18%12337,73%
İmha edilen Tanklar781901,3700,001521,284111,26
Yoketme Oranı2,340,002,172,02
Tespit edilen Tanklar579361,0200,001341,133311,02
Verilen Hasar2.183,320,003.296,803.255,79
Düşman üssü işgal puanı991011,7400,00370,31940,29
Üs savunma Puanı577451,0100,001090,921470,45
Deneyim689,660,00997,461.018,47
WN71766,110,001700,951598,87
WN82684,080,003023,483030,33
Toplam
Savaşlar57050
Ortalama Seviye8,43
Galibiyetler3207756,23%
Yenilgiler2406942,19%
Berabere9041,58%
Hayatta Kalınan Savaşlar2365741,47%
İmha edilen Tanklar781901,37
Yoketme Oranı2,34
Tespit edilen Tanklar579361,02
Verilen Hasar2.183,32
Düşman üssü işgal puanı991011,74
Üs savunma Puanı577451,01
Deneyim689,66
WN71766,11
WN82684,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar119
Ortalama Seviye10,30
Galibiyetler6554,62%
Yenilgiler5142,86%
Berabere32,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar4941,18%
İmha edilen Tanklar1521,28
Yoketme Oranı2,17
Tespit edilen Tanklar1341,13
Verilen Hasar3.296,80
Düşman üssü işgal puanı370,31
Üs savunma Puanı1090,92
Deneyim997,46
WN71700,95
WN83023,48
Son 30 gün
Savaşlar326
Ortalama Seviye10,55
Galibiyetler18255,83%
Yenilgiler13742,02%
Berabere72,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar12337,73%
İmha edilen Tanklar4111,26
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar3311,02
Verilen Hasar3.255,79
Düşman üssü işgal puanı940,29
Üs savunma Puanı1470,45
Deneyim1.018,47
WN71598,87
WN83030,33
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar633000
Galibiyetler37959,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23436,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere203,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26742,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4940,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6471,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.820,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13392,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6591,0400,0000,0000,00
Deneyim677,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar633
Galibiyetler37959,87%
Yenilgiler23436,97%
Berabere203,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar26742,18%
İmha edilen Tanklar4940,78
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar6471,02
Verilen Hasar1.820,74
Düşman üssü işgal puanı13392,12
Üs savunma Puanı6591,04
Deneyim677,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar311000
Galibiyetler19562,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11135,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13643,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2090,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2560,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.086,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7882,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6352,0400,0000,0000,00
Deneyim612,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar311
Galibiyetler19562,70%
Yenilgiler11135,69%
Berabere51,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar13643,73%
İmha edilen Tanklar2090,67
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar2560,82
Verilen Hasar1.086,26
Düşman üssü işgal puanı7882,53
Üs savunma Puanı6352,04
Deneyim612,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1548,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1135,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar642,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1223,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı722,3200,0000,0000,00
Deneyim341,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1548,39%
Yenilgiler1548,39%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar1135,48%
İmha edilen Tanklar150,48
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar300,97
Verilen Hasar642,03
Düşman üssü işgal puanı1223,94
Üs savunma Puanı722,32
Deneyim341,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar312000
Galibiyetler18659,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12239,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14847,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2370,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3291,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar669,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14334,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3791,2100,0000,0000,00
Deneyim349,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar312
Galibiyetler18659,62%
Yenilgiler12239,10%
Berabere41,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar14847,44%
İmha edilen Tanklar2370,76
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar3291,05
Verilen Hasar669,04
Düşman üssü işgal puanı14334,59
Üs savunma Puanı3791,21
Deneyim349,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar807000
Galibiyetler52565,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler27634,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere60,74%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar40249,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6640,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6700,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.301,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17052,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı39074,8400,0000,0000,00
Deneyim639,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar807
Galibiyetler52565,06%
Yenilgiler27634,20%
Berabere60,74%
Hayatta Kalınan Savaşlar40249,81%
İmha edilen Tanklar6640,82
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar6700,83
Verilen Hasar1.301,88
Düşman üssü işgal puanı17052,11
Üs savunma Puanı39074,84
Deneyim639,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4469000
Galibiyetler268860,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler174339,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere380,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar176339,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar33620,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar46021,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.278,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı53641,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı45731,0200,0000,0000,00
Deneyim664,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar4469
Galibiyetler268860,15%
Yenilgiler174339,00%
Berabere380,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar176339,45%
İmha edilen Tanklar33620,75
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar46021,03
Verilen Hasar1.278,28
Düşman üssü işgal puanı53641,20
Üs savunma Puanı45731,02
Deneyim664,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar341000
Galibiyetler19156,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14743,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13038,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2150,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3801,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.621,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2210,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1380,4000,0000,0000,00
Deneyim520,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar341
Galibiyetler19156,01%
Yenilgiler14743,11%
Berabere30,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar13038,12%
İmha edilen Tanklar2150,63
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar3801,11
Verilen Hasar1.621,38
Düşman üssü işgal puanı2210,65
Üs savunma Puanı1380,40
Deneyim520,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (80)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Tiger I71618,82720770459,53%2840,14
Bat.-Châtillon 25 t102940,14754634957,41%3220,92
E 100102525,46645501754,28%2412,74
Jagdpanzer E 100103080,45774461856,56%2641,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5487,00349341053,05%1502,95
E 7592087,69652325156,26%2481,97
113103154,23883261358,02%3524,18
Hummel61079,07369238451,72%1984,43
Tiger II81565,71609226052,65%2207,41
Grille 15103240,74709224056,83%3183,85
Object 140102693,76795203951,94%2561,47
Taschenratte114395,301302180760,71%3472,44
Chrysler K GF 81913,55889154855,68%2709,91
Rhm.-Borsig Waffenträger82009,28621132959,22%2809,45
Waffenträger auf E 100103207,82606132352,83%2789,10
VK 30.01 (D)6901,87524114157,76%2179,48
AS-XX 40 t113456,661014104254,51%3137,04
T-127 3517,1452390767,36%2836,89
M5A1 Stuart4269,5230161453,75%993,50
AMX 13 9091048,8556243058,60%1878,74
Waffenträger auf Pz. IV92330,9360939155,50%2535,82
T-54 ltwt.91799,0173835455,65%3444,69
FCM 50 t 81733,1187435255,40%2654,93
Vz. 60S Dravec 103281,06103133153,17%2581,51
11081551,1881328459,51%2151,30
Type T-345322,6826426347,91%798,25
Sturer Emil71272,4745525650,00%2044,00
VK 36.01 (H)6241,3224922444,20%170,04
IS-7103221,54107220558,54%3102,69
AMX 12 t6715,6147618752,41%2157,63
E 25 71681,6475018457,07%3256,02
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,9018017258,14%166,98
IS-381998,2894614361,54%2822,07
Maus103226,16108213559,26%2842,15
LTTB81386,3577912959,69%3460,57
Caernarvon81920,5581411550,43%2691,45
Black Prince71245,2891110662,26%2242,63
T-5492309,308739456,38%2819,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,131659442,55%158,04
Pz.Kpfw. III/IV5338,092899161,54%991,33
AMX ELC bis5516,993899055,56%1835,49
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,671748135,80%495,35
StuG IV 5582,753685954,24%1698,80
Löwe 81711,337465461,11%2443,75
Churchill VII6841,707815070,00%1862,11
IS-271154,028754973,47%1827,48
T-34-8561112,046144546,67%2466,56
T28 Concept 71319,145924240,48%1938,66
AMX 404179,512733767,57%683,70
VK 30.02 (D)7670,814493641,67%855,95
Type 586886,697873562,86%2168,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81816,039203554,29%2775,01
Matilda4459,104933154,84%1361,33
VK 72.01 (K) 103018,196252755,56%2168,84
T1 Cunningham140,963292470,83%255,76
Marder II3178,421702450,00%432,42
Leichttraktor157,951142240,91%17,28
Type 2597 Chi-Ha369,501381844,44%36,56
Pz.Kpfw. II284,811441643,75%141,00
AMX 383158,562241675,00%537,37
Panzerjäger I2121,331251533,33%242,69
T1E6 284,181391145,45%181,83
Vickers Medium Mk. I175,001291136,36%140,75
Pz.Kpfw. II Luchs4270,822601154,55%940,63
Vickers Mk. E Type B2101,361381154,55%298,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3175,002981127,27%486,72
FV201 (A45) 71330,506151060,00%1774,35
Pz.Kpfw. 38 (t)3103,00169887,50%376,25
Renault FT1117,25210875,00%718,95
Hotchkiss H352102,57181742,86%247,04
BT-22272,50174616,67%1245,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2196,25231425,00%712,53
LTP 388,004320,00%130,58
Type 95 Ha-Go290,507720,00%135,64
BT-74315,003001100,00%1231,03
IS-6 8464,0024710,00%215,28
Renault NC-311110,003321100,00%634,18
WZ-114 93512,0014431100,00%5482,87
BT-7 artillery 3514,004621100,00%2553,74
Renault Otsu1104,002061100,00%492,11

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 23/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2026
Ayrıldı: 02/05/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/12/2025
Ayrıldı: 30/12/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 09/12/2025
Ayrıldı: 25/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 10/01/2023
Ayrıldı: 22/02/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 10/01/2023
Ayrıldı: 24/12/2024