FPSClouds

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 23/11/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3412801215
Ortalama Seviye7,420,0010,0810,27
Galibiyetler1770951,89%00,00%650,00%853,33%
Yenilgiler1596346,77%00,00%650,00%746,67%
Berabere4561,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar849124,88%00,00%433,33%533,33%
İmha edilen Tanklar310140,9100,00211,75261,73
Yoketme Oranı1,210,002,632,60
Tespit edilen Tanklar419871,2300,00201,67241,60
Verilen Hasar1.398,220,003.405,173.450,20
Düşman üssü işgal puanı235410,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı97490,2900,0000,0000,00
Deneyim613,430,001.050,251.121,07
WN71289,910,001891,201903,91
WN81785,900,003613,077617,45
Toplam
Savaşlar34128
Ortalama Seviye7,42
Galibiyetler1770951,89%
Yenilgiler1596346,77%
Berabere4561,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar849124,88%
İmha edilen Tanklar310140,91
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar419871,23
Verilen Hasar1.398,22
Düşman üssü işgal puanı235410,69
Üs savunma Puanı97490,29
Deneyim613,43
WN71289,91
WN81785,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar12
Ortalama Seviye10,08
Galibiyetler650,00%
Yenilgiler650,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar433,33%
İmha edilen Tanklar211,75
Yoketme Oranı2,63
Tespit edilen Tanklar201,67
Verilen Hasar3.405,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.050,25
WN71891,20
WN83613,07
Son 30 gün
Savaşlar15
Ortalama Seviye10,27
Galibiyetler853,33%
Yenilgiler746,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar533,33%
İmha edilen Tanklar261,73
Yoketme Oranı2,60
Tespit edilen Tanklar241,60
Verilen Hasar3.450,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.121,07
WN71903,91
WN87617,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar105000
Galibiyetler4340,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5855,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,81%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3432,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar770,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2322,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.675,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2882,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1191,1300,0000,0000,00
Deneyim632,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar105
Galibiyetler4340,95%
Yenilgiler5855,24%
Berabere43,81%
Hayatta Kalınan Savaşlar3432,38%
İmha edilen Tanklar770,73
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar2322,21
Verilen Hasar1.675,20
Düşman üssü işgal puanı2882,74
Üs savunma Puanı1191,13
Deneyim632,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar42,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar623,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim297,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar42,00
Verilen Hasar623,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim297,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar124000
Galibiyetler7358,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4939,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3326,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1481,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar510,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2051,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1020,8200,0000,0000,00
Deneyim356,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar124
Galibiyetler7358,87%
Yenilgiler4939,52%
Berabere21,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar3326,61%
İmha edilen Tanklar710,57
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar1481,19
Verilen Hasar510,15
Düşman üssü işgal puanı2051,65
Üs savunma Puanı1020,82
Deneyim356,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2346000
Galibiyetler117350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler117350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar86436,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15750,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16400,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.224,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı46411,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı127465,4300,0000,0000,00
Deneyim560,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar2346
Galibiyetler117350,00%
Yenilgiler117350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar86436,83%
İmha edilen Tanklar15750,67
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar16400,70
Verilen Hasar1.224,51
Düşman üssü işgal puanı46411,98
Üs savunma Puanı127465,43
Deneyim560,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2846000
Galibiyetler179563,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler101935,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere321,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133346,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar27510,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29581,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.741,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı57752,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı91153,2000,0000,0000,00
Deneyim892,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar2846
Galibiyetler179563,07%
Yenilgiler101935,80%
Berabere321,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar133346,84%
İmha edilen Tanklar27510,97
Yoketme Oranı1,82
Tespit edilen Tanklar29581,04
Verilen Hasar1.741,71
Düşman üssü işgal puanı57752,03
Üs savunma Puanı91153,20
Deneyim892,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar55000
Galibiyetler2341,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3258,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1934,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar581,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar851,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar2.202,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,0700,0000,0000,00
Deneyim822,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar55
Galibiyetler2341,82%
Yenilgiler3258,18%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1934,55%
İmha edilen Tanklar581,05
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar851,55
Verilen Hasar2.202,49
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı40,07
Deneyim822,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (249)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV3046545,81293119047,82%841,61
IS-7101522,80530115547,01%1116,17
T-832 82370,851172103859,83%3200,68
KV-856553,01360103651,25%864,91
T56 GMC3146,9018991248,14%347,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6750,2153089654,58%2191,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3170,4226382952,47%774,84
Grille 15102325,1764281350,92%1851,18
T-1091272,3147078345,85%1106,45
T404296,2926477550,19%688,24
KV-26954,5151176651,96%1737,68
IS-38970,4942876443,59%958,29
A-205184,5924374648,26%484,19
Chrysler K GF 81073,8157569849,28%1157,74
T-34-3 8977,5650366648,35%1072,26
SU-14-17591,1129459343,00%688,96
IS7803,7142357149,56%1036,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81098,7646453348,59%1017,44
Waffenträger auf Pz. IV92058,9964351549,71%1800,52
KV-15473,9033651150,29%997,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 82234,03110246359,40%3159,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4431,3228443548,28%1180,19
SU-14-28849,5241243144,55%738,08
XM57 82330,80108941758,99%2761,02
Progetto M35 mod. 46 81777,7290938850,52%2380,08
StuG III Ausf. G5332,6125038647,67%629,72
FV217 Badger102514,6874435756,30%2199,91
Panhard EBR 105101474,6183334156,01%2028,19
Rheinmetall Skorpion 81773,9779833758,16%2217,58
T-100 LT101495,3586633351,35%2129,80
TVP T 50/51102564,4982930356,77%2327,20
Char Futur 4 91661,4459329846,64%1507,22
Škoda T 256820,7953629351,88%1707,88
T110E5103578,01110428562,81%3644,34
Škoda T 5092045,3078926649,62%2059,37
FV4005 Stage II102976,0790925263,10%2856,67
T-54 ltwt.91165,5865424352,67%1914,88
Tortoise91913,7866924350,62%1626,48
T110E4103797,06106323260,34%3337,61
Strv 103B103315,3095122755,07%2814,89
Object 140103083,09101922257,66%3015,81
212A91114,2244122044,55%843,57
AMX Canon d'assaut 105 81452,2155921751,61%1622,49
Super Hellcat 7757,7945521545,12%984,82
Vz. 60S Dravec 103575,09116219765,99%3196,11
E 100103431,24105019459,28%3034,26
AE Phase I 92072,9078618853,72%2022,40
M661910,45121118667,74%4624,43
T-50-2 6498,1944818348,63%1267,58
Cromwell61378,28109817064,71%4166,06
FV215b (183) 102473,7775816749,70%1996,58
Leopard 1103670,45102916457,32%3645,38
AMX 50 B103432,21106915963,52%3302,80
LTTB8602,2846315650,00%963,29
SU-86418,7223314938,26%365,85
Object 260 103311,50103414757,82%2918,21
M446592,2834514450,69%916,37
Object 277102871,7092614254,93%2592,34
T-34-856678,7444914058,57%1323,87
Vz. 55102955,2691114052,86%2506,49
FV230 Canopener103353,81107313962,59%3130,71
Centurion Action X102868,1197213759,12%2810,38
Kampfpanzer 07 RH 81888,35105413459,70%3298,35
SU-1527997,7346413053,08%1514,17
King Tiger (Captured) 71214,1661812951,16%1716,34
Matilda4247,1321112750,39%535,35
SU-122A5259,1519512648,41%453,90
Object 261101525,7462712351,22%1232,15
IS-3-II92101,0294212055,00%2173,19
M18 Hellcat6761,2345711947,90%1180,97
LTG7699,5554111860,17%1675,80
BZ-75102817,8194311653,45%2527,00
Panhard EBR 909984,7683511555,65%1601,86
AMX 50 Foch B103370,58105711064,55%3219,85
AMX 13 F3 AM6489,6432310944,04%575,86
Super Conqueror102636,0294410955,05%2369,90
LTP 3149,6817810944,95%511,50
Object 25791311,3649910848,15%1133,05
Black Rock 113119,57101910751,40%2255,93
Ares 90103281,13100010653,77%3146,65
Lorraine 155 mle. 507564,6035110540,00%452,95
Vz. 68 Squall 81393,6090910560,95%3115,30
Panhard AML Lynx 6x68920,9277510358,25%1921,58
M24E2 Super Chaffee 6342,6137210247,06%752,20
AMX 50 Foch92783,15107010060,00%2901,21
TVP VTU Koncept81080,006319750,52%1390,00
T3 HMC2129,841489738,14%361,05
IS-2-II81130,916639740,21%1124,23
T803113389,3310769754,64%2464,57
Bat.-Châtillon 25 t102661,248449650,00%2441,26
SU-26391,331099642,71%46,52
AT 86789,215489650,00%1379,76
BZ-79113823,6811339654,17%2758,64
CS-63103088,4610379558,95%3126,83
Conqueror92067,129659352,69%2197,44
Vz. 71 Tesák102209,909089252,17%2801,33
AT 158884,414369143,96%736,73
Kunze Panzer 91955,757999140,66%2015,98
Ares 7582006,7710809054,44%2978,09
CS-67 Szakal112800,889468854,55%2237,50
114 SP2 103169,489068661,63%2752,59
Centurion Mk. 7/192299,0010618461,90%2939,50
MT-256452,093828153,09%1323,42
Bat.-Châtillon 12 t81378,089627757,14%3177,70
Leopard Prototyp A93048,0110677556,00%3825,90
BT-7 artillery 3159,922007552,00%515,51
Pz.Kpfw. 38 (t)3200,182137352,05%666,96
T-4481232,946607254,17%1683,33
Hotchkiss EBR7887,107766949,28%2320,24
UDES 0381781,368156654,55%2121,56
Bat.-Châtillon 25 t AP92357,2210676465,63%2977,84
NC 70 Błyskawica102595,229546464,06%2235,47
T-5492176,109436355,56%2456,40
T-437874,565006147,54%1368,37
M48A5 Patton103045,3310396061,67%2822,38
T3093097,4111505962,71%3444,53
SU-54135,791945749,12%175,76
TNH T Vz. 5192394,7010165651,79%2399,49
Tiger-Maus 92473,5510895362,26%2581,59
KR-1113069,8711675367,92%2386,58
SDP 60 Gonkiewicza92272,859175251,92%2452,19
Object 283 91321,086045242,31%1166,55
AMX 13 9091653,7510145164,71%3005,02
FV227 Conceiver81876,5910355158,82%2938,49
Type 97 Chi-Ha3417,752614843,75%1410,61
AMX 50 Foch (155) 102184,067274847,92%1693,91
Caernarvon81280,728024753,19%1430,88
BZ-5871682,289914751,06%2653,65
SDP 58 Kilana82170,6711354575,56%3104,89
Stinger 103011,898744553,33%2200,12
M10 RBFM 5593,144364447,73%1111,99
Sturmpanzer II4351,601794341,86%1115,76
Konštrukta T-34/1007845,335114250,00%1191,29
T-345528,073894156,10%1465,63
SU-855380,762294139,02%668,91
T3282235,2211664158,54%3382,26
M3 Stuart3413,383404055,00%1752,30
AMX 50 12092950,7510934060,00%3818,85
Panhard AMD 178B6633,856423964,10%2208,25
SU-18225,82713842,11%29,75
Strv 107-12113228,3910443865,79%2480,43
M10392507,7611043863,16%2952,38
E 50 Ausf. M102886,269823860,53%2698,05
M-V-Y102799,0510073863,16%2336,54
Marder II3100,861403647,22%104,85
Object 907 102454,867993542,86%1765,57
Concept 1B 92860,7410563554,29%2518,47
T1 Cunningham178,531023429,41%223,73
AMX 13 7571152,719043461,76%3263,41
BZ-6892055,069503461,76%1967,86
Valentine AT4355,151943351,52%891,00
AT 77549,853733339,39%422,67
Vickers Medium Mk. III3108,441553259,38%338,57
T-602442,564203262,50%2451,19
T 55A 92396,109563151,61%2777,37
Vz. 44-171416,528352965,52%2446,30
Marder 38T4325,142192941,38%636,41
BT-22103,641622839,29%288,93
Škoda T 177958,938282857,14%2475,80
E 5093253,7912692867,86%4462,10
T25/271781,719982857,14%3611,91
Kolohousenka1132,741802748,15%554,30
T7 Combat Car 252,561342755,56%164,74
Vz. 64 Blesk81856,5411572657,69%4527,70
Cruiser Mk. IV4793,626582653,85%3034,81
M46 Patton92912,8112382676,92%3767,02
Charioteer82725,6512152680,77%4326,94
BT-74122,841342536,00%152,55
A-4361285,848752572,00%2933,83
XM69 Hacker112927,569342552,00%2058,87
AMX 50 10082167,508852437,50%2537,83
Comet71458,7910062462,50%2781,64
Tiger I72171,7813072378,26%4039,63
Black Prince71199,308312347,83%1539,88
T71 DA7788,266292334,78%1652,69
AMX 67 Imbattable112957,099492347,83%2113,66
M2 Light2391,143192263,64%1863,14
E 7592957,8611242259,09%3720,45
Tiger II81896,818742147,62%2352,30
FV224 Chopper71943,7111972176,19%3069,87
T-116 3306,623342152,38%1442,67
T2972129,5012462075,00%3508,43
Carro da Combattimento 45 t 102842,7510382070,00%2514,27
Vickers Medium Mk. II279,741081936,84%132,11
Strv 103-091905,587141936,84%1453,16
T28 Concept 71236,955791942,11%1831,43
Sturmpanzer I Bison3160,111491855,56%511,90
LPT-67 Šelma91441,838391855,56%2203,76
Ashbringer 102206,567421838,89%1309,20
T2072549,9414701681,25%5299,52
Ikv 90 Typ B7675,384241631,25%707,71
VK 30.02 (M)6547,005531650,00%923,92
Convert. Medium Tank T3 3492,446591656,25%1937,90
KPz 3 Projekt 07 HK 91453,676721540,00%1313,77
L-60 2138,732961560,00%807,11
AT 25400,504701471,43%1045,60
Renault Otsu1294,003031361,54%1509,67
Panther71717,6711181275,00%3038,51
G.W. Panther71013,506001241,67%1044,46
T6 Medium4570,583381258,33%1521,97
Pz.Kpfw. 5582120,0011361250,00%2301,02
StuG IV 5585,833231241,67%1358,06
MS-1153,18931127,27%18,15
O-I6460,912621127,27%463,72
AMX 12 t6962,099521190,91%3254,78
M127705,454891136,36%625,14
SU-100M17975,915521136,36%1381,42
KV-1SA 5878,367201172,73%2116,64
MKA 2377,733191127,27%1390,39
43 M. Toldi III 3135,912281163,64%680,75
AMX 13 105101707,908851050,00%2178,61
BT-53408,103271060,00%1035,03
Cobra 92229,908491040,00%2114,37
Brennos 81314,807081040,00%1181,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,11193955,56%230,28
Pz.Kpfw. II Ausf. G3426,75404862,50%1848,61
Leichttraktor1215,71186742,86%974,44
SU-1006814,86488742,86%1255,85
KV-37838,29697757,14%1070,46
Vickers Medium Mk. I160,0075633,33%63,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2157,502466100,00%912,28
Type 97 Te-Ke 2199,33181616,67%761,23
Strv fm/211107,00127520,00%350,14
M415234,00171520,00%86,28
Somua S353381,6025150,00%1005,98
Löwe 8703,60480580,00%760,52
Pz.Sfl. IC 4306,75207425,00%804,76
OCP Peacekeeper 92627,751260450,00%2655,98
Strv m/382148,502492100,00%742,65
TKS z n.k.m. 20 mm 2500,0054820,00%3738,27
4TP1112,507320,00%286,58
Pz.Kpfw. II Luchs4584,0037220,00%2984,01
Loyd Gun Carriage2132,50148250,00%718,24
T-15060,00101250,00%103,72
FCM 36217,00119250,00%89,84
Lago M38 3716,00674250,00%2059,83
T-45 2360,507472100,00%2140,22
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8462,50578250,00%334,50
Valiant 5406,50298250,00%802,20
Fiat 30001123,008810,00%436,53
T1 Heavy5324,002781100,00%650,13
GSOR the TANK 91035,0053110,00%616,08
T-29 3123,005010,00%142,27
Light Mk. VIC 20,001321100,00%261,00
AMX ELC 901 6342,0023110,00%561,41
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61096,0066210,00%2069,63
AMX 13 (FL 11) 5906,0050010,00%2447,09
AMR P.103 225,006010,00%0,00
Fantôme 92046,0041110,00%1458,05

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 23/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 28/02/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 14/11/2024
Ayrıldı: 28/02/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 14/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/09/2023
Ayrıldı: 13/11/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 27/02/2023
Ayrıldı: 02/04/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/04/2023
Ayrıldı: 27/05/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/07/2023
Ayrıldı: 28/08/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/12/2022
Ayrıldı: 26/02/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 28/05/2023
Ayrıldı: 17/07/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/08/2023
Ayrıldı: 17/09/2023