FEDkill

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/11/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar137040035
Ortalama Seviye7,080,000,009,91
Galibiyetler629045,90%00,00%00,00%1440,00%
Yenilgiler725252,92%00,00%00,00%2160,00%
Berabere1621,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar265719,39%00,00%00,00%411,43%
İmha edilen Tanklar61180,4500,0000,00170,49
Yoketme Oranı0,550,000,000,55
Tespit edilen Tanklar125050,9100,0000,00441,26
Verilen Hasar594,470,000,00590,34
Düşman üssü işgal puanı111910,8200,0000,00140,40
Üs savunma Puanı45180,3300,0000,0000,00
Deneyim379,930,000,00519,66
WN7613,680,000,00427,82
WN8613,510,000,00273,25
Toplam
Savaşlar13704
Ortalama Seviye7,08
Galibiyetler629045,90%
Yenilgiler725252,92%
Berabere1621,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar265719,39%
İmha edilen Tanklar61180,45
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar125050,91
Verilen Hasar594,47
Düşman üssü işgal puanı111910,82
Üs savunma Puanı45180,33
Deneyim379,93
WN7613,68
WN8613,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar35
Ortalama Seviye9,91
Galibiyetler1440,00%
Yenilgiler2160,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar411,43%
İmha edilen Tanklar170,49
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar441,26
Verilen Hasar590,34
Düşman üssü işgal puanı140,40
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim519,66
WN7427,82
WN8273,25
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler571,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler114,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere114,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar342,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar71,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar508,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı253,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim446,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler571,43%
Yenilgiler114,29%
Berabere114,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar342,86%
İmha edilen Tanklar40,57
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar71,00
Verilen Hasar508,86
Düşman üssü işgal puanı253,57
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim446,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar66,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar311,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim247,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar66,00
Verilen Hasar311,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim247,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1447000
Galibiyetler72650,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler72149,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar41728,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9360,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17681,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.034,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8790,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı64304,4400,0000,0000,00
Deneyim542,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar1447
Galibiyetler72650,17%
Yenilgiler72149,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar41728,82%
İmha edilen Tanklar9360,65
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar17681,22
Verilen Hasar1.034,62
Düşman üssü işgal puanı8790,61
Üs savunma Puanı64304,44
Deneyim542,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar72000
Galibiyetler2737,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4359,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2230,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar550,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar710,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar750,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı600,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı600,8300,0000,0000,00
Deneyim308,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar72
Galibiyetler2737,50%
Yenilgiler4359,72%
Berabere22,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar2230,56%
İmha edilen Tanklar550,76
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar710,99
Verilen Hasar750,10
Düşman üssü işgal puanı600,83
Üs savunma Puanı600,83
Deneyim308,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (155)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 8734,31445171647,09%681,91
Tiger (P)7549,1338048745,59%533,18
G.W. Tiger (P)8784,4837646442,67%680,38
T-54 ltwt.9557,6446843645,64%609,34
Jagdpanzer E 100101396,9343443143,16%825,96
FV4005 Stage II101189,3458240247,51%717,93
T-448560,7439837645,74%558,17
Jagdpanzer IV6374,9826035344,19%469,01
Spähpanzer Ru 2519474,7744233146,53%488,16
Jagdtiger91157,8745329950,50%890,80
VK 45.02 (P) Ausf. A8611,8642629947,49%526,33
Ferdinand81147,2544426344,11%1131,73
G.W. Panther7668,9938226048,08%714,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,7524725045,20%381,88
IS-4101550,0369424742,51%1013,99
Jagdpanther7542,6637322146,61%555,71
VK 30.01 (P)6349,1232222044,09%388,59
Hummel6440,0734321048,10%499,93
O-I6781,0044820954,07%1349,36
AMX 13 F3 AM6354,2723120644,17%318,54
T-50551,5821119946,73%71,52
KV-1S6358,9031519941,71%376,41
VK 45.02 (P) Ausf. B9674,4737418236,81%322,60
T803111598,7175418247,80%894,58
KV-37544,3238517749,72%562,30
KV-48514,7136516444,51%367,21
MT-256130,4835316145,96%162,35
T-437423,9137815549,68%527,57
T-100 LT10514,5559414543,45%384,94
IS7444,4642113950,36%414,26
StuG III Ausf. G5222,5224613045,38%286,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4124,3516112753,54%175,42
T-34-856395,9836912542,40%528,64
ST-I9819,7157012340,65%503,33
T-46389,8616011849,15%202,08
T110E5101253,7064711839,83%684,37
KV-15327,9626711452,63%176,55
Grille5319,4930510748,60%555,53
AMX 13 105 AM mle. 505244,2619310647,17%350,50
T-1506367,9342810250,98%480,41
Pz.Kpfw. 38 (t)3120,441599844,90%226,41
Pz.Sfl. IVc5228,271829641,67%281,22
SU-122A5154,601749348,39%159,46
Pz.Kpfw. 35 (t)288,961699045,56%267,57
T-262114,401638956,18%504,98
M10 Wolverine5236,312208547,06%344,33
Spähpanzer SP I C7762,514798257,32%1537,48
Rheinmetall Panzerwagen10656,125528240,24%464,79
M18 Hellcat6238,292278042,50%156,60
SU-86442,133597943,04%394,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.464,511857946,84%63,15
T-345158,212347556,00%292,93
Object 268 Version V 101071,805567050,00%617,47
Achilles6373,403096838,24%395,16
VK 16.02 Leopard5275,982786547,69%737,05
Challenger7479,874006232,26%372,32
SU-263138,571066035,00%123,26
IS-381066,835345839,66%1010,95
T-284146,932125754,39%314,68
A-20557,561895565,45%254,13
AMX ELC bis5130,892115435,19%140,32
LTTB8581,683255330,19%785,12
Lorraine 155 mle. 507451,143565034,00%265,16
G.W. Tiger91769,605895064,00%1874,76
T404205,512284951,02%375,44
Charioteer8595,064664944,90%435,40
T25/27349,263184740,43%208,07
Marder 38T4337,422744360,47%971,43
Tiger I7588,265434250,00%589,92
M-IV-Y 8778,296284153,66%682,83
AMX 12 t6225,633153839,47%324,38
SU-18281,65863743,24%266,91
Pz.Kpfw. II Luchs4199,053063759,46%655,92
Sturmpanzer II4159,031013525,71%260,82
O-Ni7972,864873540,00%1280,86
AMX 404179,652043447,06%536,20
M5A1 Stuart4127,942163438,24%179,98
Lorraine 39L AM3279,881883234,38%756,33
P26/404154,261723141,94%173,11
BT-53118,291212846,43%66,57
Type 97 Te-Ke 254,561062729,63%1,91
Sav m/434168,301972748,15%277,05
AMX 13 757174,074492748,15%164,50
T-549603,503342437,50%290,19
Sturmpanzer I Bison3107,611152347,83%188,73
SMV CC-64 Vipera 81045,836532343,48%836,87
Tiger II8580,505242245,45%421,66
IS-2-II8548,233712245,45%392,73
Panhard AMD 178B663,472191936,84%0,00
T-50-2 6137,832361838,89%0,00
T1 Cunningham142,761131758,82%152,53
VK 36.01 (H)6300,763021758,82%398,34
BT-74121,191491643,75%203,76
SU-76M4189,441071618,75%267,51
AMX 38330,071261560,00%182,63
D2385,50951421,43%64,37
Covenanter5123,212881450,00%222,88
Nashorn6539,933301435,71%621,09
VK 28.016326,083221353,85%865,47
ARL 446522,925551266,67%860,88
BT-2240,731181172,73%261,00
Ikv 103567,901431030,00%0,00
AMX M4 mle. 457380,903391030,00%196,76
Renault FT 75 BS277,22136944,44%220,09
Marder II3157,00178955,56%372,37
T7 Combat Car 234,6795944,44%58,82
M15/423126,63171862,50%311,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 297,25147825,00%198,08
AMX M4 mle. 49 8658,75555850,00%575,23
Renault FT12,2946757,14%146,25
T1 Heavy5759,57521757,14%1542,60
Object 2579832,00604728,57%496,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61043,14627728,57%2721,15
M24E2 Super Chaffee 6251,14210728,57%351,23
Type 2597 Chi-Ha369,50258666,67%229,80
Cruiser Mk. IV483,17164633,33%2,96
KV-1SA 5299,83385616,67%338,51
Leichttraktor1136,60140520,00%427,61
HWK 1281024,60511540,00%1554,44
Pawlack Tank6365,20288560,00%479,27
MS-1128,7574450,00%78,28
Type 95 Heavy490,50161475,00%273,57
AT-1233,0085475,00%261,00
GSOR the TANK 9508,0024340,00%174,00
Black Prince II 7601,00458425,00%548,45
T1E6 243,50147475,00%261,00
LTP 324,50159475,00%261,00
D1255,33122333,33%0,00
Semovente M415209,00173333,33%149,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C3140,33287366,67%728,05
T6 Medium4515,00373366,67%1182,16
TKS z n.k.m. 20 mm 233,50105250,00%114,92
LT vz. 3830,003720,00%0,00
Valentine AT438,50141250,00%95,45
L-60 2106,00356250,00%469,09
IS-3A 8578,00546250,00%386,26
Vickers Medium Mk. I1197,005671100,00%1173,85
Renault Otsu157,001721100,00%261,00
Hotchkiss H352351,005071100,00%2449,03
T328690,0011361100,00%799,19
SU-546,003110,00%0,00
Valentine3427,004531100,00%1506,06
Strv m/31 3118,009610,00%38,84
FV4004 Conway90,0017410,00%0,00
T26E4 SuperPershing 8514,003311100,00%561,12
Gabler’s Destroyer 5465,0046410,00%984,54
MKA 253,005010,00%0,00
T-29 30,004410,00%0,00
Lago M38 3480,0054510,00%1213,39
CS-52 LIS 8572,0026010,00%367,99
M16/43 Sahariano 30,008410,00%0,00
Light Mk. VIC 2208,004871100,00%1256,91
Lorraine 40 t 81258,0048310,00%1001,32
43 M. Toldi III 3326,004051100,00%1867,01
Fantôme 9978,0021310,00%640,33

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/11/2025