Exard

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31242058152
Ortalama Seviye7,720,008,938,91
Galibiyetler1529948,97%00,00%2136,21%6442,11%
Yenilgiler1553049,71%00,00%3356,90%8354,61%
Berabere4131,32%00,00%46,90%53,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar939330,07%00,00%1220,69%3925,66%
İmha edilen Tanklar239210,7700,00380,66930,61
Yoketme Oranı1,090,000,830,82
Tespit edilen Tanklar375871,2000,00470,811060,70
Verilen Hasar1.054,560,001.460,161.327,03
Düşman üssü işgal puanı178440,5700,0000,00140,09
Üs savunma Puanı187800,6000,00430,74940,62
Deneyim640,330,00684,38678,26
WN71027,020,00791,93774,16
WN81239,080,001165,511042,00
Toplam
Savaşlar31242
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler1529948,97%
Yenilgiler1553049,71%
Berabere4131,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar939330,07%
İmha edilen Tanklar239210,77
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar375871,20
Verilen Hasar1.054,56
Düşman üssü işgal puanı178440,57
Üs savunma Puanı187800,60
Deneyim640,33
WN71027,02
WN81239,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar58
Ortalama Seviye8,93
Galibiyetler2136,21%
Yenilgiler3356,90%
Berabere46,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar1220,69%
İmha edilen Tanklar380,66
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar470,81
Verilen Hasar1.460,16
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı430,74
Deneyim684,38
WN7791,93
WN81165,51
Son 30 gün
Savaşlar152
Ortalama Seviye8,91
Galibiyetler6442,11%
Yenilgiler8354,61%
Berabere53,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar3925,66%
İmha edilen Tanklar930,61
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar1060,70
Verilen Hasar1.327,03
Düşman üssü işgal puanı140,09
Üs savunma Puanı940,62
Deneyim678,26
WN7774,16
WN81042,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar102000
Galibiyetler3130,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6765,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1918,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar870,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1041,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.941,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı80,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1151,1300,0000,0000,00
Deneyim646,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar102
Galibiyetler3130,39%
Yenilgiler6765,69%
Berabere43,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar1918,63%
İmha edilen Tanklar870,85
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar1041,02
Verilen Hasar1.941,21
Düşman üssü işgal puanı80,08
Üs savunma Puanı1151,13
Deneyim646,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar94000
Galibiyetler4750,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4648,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4042,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar730,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar760,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.506,520,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1221,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1491,5900,0000,0000,00
Deneyim760,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar94
Galibiyetler4750,00%
Yenilgiler4648,94%
Berabere11,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar4042,55%
İmha edilen Tanklar730,78
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar760,81
Verilen Hasar1.506,52
Düşman üssü işgal puanı1221,30
Üs savunma Puanı1491,59
Deneyim760,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar107000
Galibiyetler4743,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6056,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3128,97%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar700,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar2.079,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1381,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı490,4600,0000,0000,00
Deneyim759,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar107
Galibiyetler4743,93%
Yenilgiler6056,07%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3128,97%
İmha edilen Tanklar930,87
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar700,65
Verilen Hasar2.079,15
Düşman üssü işgal puanı1381,29
Üs savunma Puanı490,46
Deneyim759,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (492)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leopard 1101776,66681143745,65%1344,53
Leopard Prototyp A91689,2375267649,26%1567,24
WZ-111 8944,1564942245,97%967,12
M446642,3257040955,01%1086,81
Manticore10824,5965139245,15%801,74
Object 268 Version 4101603,9570639050,51%1091,24
Progetto M40 mod. 65101745,8669338545,45%1287,88
ELC EVEN 90 8586,1766338247,38%1060,34
Marder 38T4393,5237437557,87%1148,76
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3533,9685436052,50%1527,69
Tortoise91723,7985734252,92%1573,55
T34 8896,2248133345,05%912,41
Centurion Mk. I8963,1466932747,40%1137,87
BZ-176 81761,0797332453,09%2042,40
TVP T 50/51101416,7965930146,51%1001,52
Somua SM 81396,0779129448,64%1454,22
Caernarvon8864,1860226543,77%847,44
Bat.-Châtillon 25 t101550,6164625743,97%1178,60
M41 Walker Bulldog8490,2958925547,84%711,64
Jagdpanther7889,8458624449,18%1190,31
Spähpanzer Ru 2519780,5664624447,95%1074,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8995,0260324446,72%1086,26
Panhard EBR 10510711,9964124247,93%696,96
T-448801,5460224141,49%954,13
Progetto M35 mod. 46 81302,4875923349,79%1584,52
Centurion Action X101415,3565823246,98%1070,12
AT 15A 7831,7763922456,25%1235,50
Pz.Sfl. IVc5554,9638822251,35%1389,07
E 50 Ausf. M101260,8164422146,15%857,29
E 25 7959,1071722054,55%1520,71
M18 Hellcat6953,9065121943,84%1706,56
Lorraine 40 t 81251,4873421852,29%1595,02
Panther7768,3263821749,77%1183,20
Jagdpanzer E 100102431,3475621750,69%1831,76
Object 260 101738,9578421649,54%1257,52
Tiger II81027,0067121150,24%1203,71
Löwe 81070,3169021045,24%1154,19
Conqueror Gun Carriage101221,8166119953,27%978,26
Type 62 7635,2465019751,78%1460,43
Rheinmetall Skorpion G 81269,2066419746,19%1350,14
STB-1101506,3266019542,05%1109,84
T-54 first prototype 8830,1064819446,91%1000,56
IS-3A 81487,0684319048,95%1631,20
112 8978,0175118952,91%1124,14
M40/M4381191,4172018754,55%1412,14
T-284350,4329717953,07%1223,98
T26E4 SuperPershing 8863,3661117644,32%1002,01
AMX 12 t6508,2953217549,71%1448,39
AMX Chasseur de chars 8835,3064416947,34%1044,63
FV2078805,0858616843,45%807,00
T-62A101097,6759516640,96%705,85
T-34-3 8870,9665216648,80%938,81
KV-15493,5035716244,44%930,63
Object 140101273,2862015841,77%878,55
60TP Lewandowskiego102105,1976215445,45%1557,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81200,5874215445,45%1410,54
Panther II8809,8359615345,75%905,49
IS-6 81086,6567515249,34%1164,73
Cromwell6571,6958315044,67%1078,00
Strv 103B101514,3961414946,98%949,74
WZ-1317684,9168114757,14%1596,43
Conqueror91412,2764014634,93%1113,37
T-44-100 81068,6069714643,84%1264,21
Type 59 8906,9070614348,95%1103,28
SU-130PM 81258,5572314352,45%1313,21
Matilda4376,2830014150,35%1079,83
WZ-111 model 5A101560,3665414143,26%1080,38
G.W. Panther7864,3966514048,57%1032,76
TS-5 81390,0483613953,96%1545,01
Škoda T 56 81498,8184813753,28%1506,65
T 55A 91175,1673113552,59%1122,36
AMX 13 57 GF 7571,0360613543,70%1060,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81359,7666713248,48%1479,19
M127684,3648713142,75%774,18
VK 168.01 (P) 81544,1287113150,38%2197,05
Type 5 Ka-Ri 81479,8180612955,04%1527,25
50TP prototyp 81185,0471912847,66%1301,15
LT-432 8772,9168712549,60%1373,79
SU-1006707,4157412454,03%1325,20
E 5091002,2964712349,59%861,96
T92 8336,0165311748,72%451,16
G.W. Tiger91387,7968511647,41%1366,10
G.W. Tiger (P)81293,4366511546,09%1611,74
VK 30.01 (H)5604,9050211446,49%1621,17
T-5491333,3075811449,12%1418,77
T-437679,5463811255,36%1099,23
T376425,6352611246,43%1035,23
T-34-85 Rudy 6738,4658811245,54%1228,52
Churchill I5468,2742311061,82%1061,97
KV-856579,4047710755,14%960,04
Cromwell B 6618,5860210752,34%1102,63
Strv S1 81143,5760510547,62%1098,65
Turtle Mk. I 81430,1682610347,57%1400,28
Tiger I7949,6265510144,55%1203,73
Black Prince7855,4067110148,51%1110,54
Nashorn6715,5747610147,52%1269,13
E 100101836,537499950,51%1478,31
IS7809,245929843,88%959,17
O-I6818,886589854,08%1464,99
Object 277101335,996129737,11%765,64
IS-38881,786619651,04%905,94
Sturer Emil7854,295779650,00%1255,32
Panhard EBR 75 (FL 10) 8509,545819545,26%723,29
VK 16.02 Leopard5217,683959447,87%529,41
Object 252U 81395,267769444,68%1500,76
FCM 36 Pak 40 3422,135069360,22%1340,72
T9591617,558919355,91%1315,92
Super Conqueror101695,156799339,78%1162,42
UDES 15/16101284,945738938,20%754,92
FV4202 8897,086508944,94%1068,28
M4A1 Revalorisé 81200,477958958,43%1726,42
Type 586637,155708846,59%1272,91
Jagdtiger91874,357078842,05%1468,41
Type T-345378,834548744,83%946,79
Kanonenjagdpanzer 8863,866608749,43%1021,73
Maus101809,428078645,35%1269,48
Object 430U101256,267178650,00%909,38
Comet7641,956268550,59%945,81
VK 28.016278,465098556,47%685,86
121B 101452,247098548,24%1103,17
Ferdinand81202,616348445,24%1113,70
M24 Chaffee5290,104808450,00%936,98
O-I Experimental5393,424708351,81%675,65
leKpz M 41 90 mm GF 8640,945818344,58%999,28
Grille 15101865,046188242,68%1246,55
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6561,435788257,32%1056,86
VK 75.01 (K) 81211,216968140,74%1237,01
WZ-120-1G FT 81013,846368144,44%997,73
T56 GMC3295,203347950,63%1097,46
T25/27790,515567841,03%957,11
Churchill VII6740,965337745,45%1303,51
Emil II91542,707957660,53%1479,94
SU-76M4324,613567643,42%915,63
Krupp-Steyr Waffenträger 71040,087037656,58%1758,93
IS-7101840,178947556,00%1599,42
CS-63101721,746997443,24%1257,15
Marder II3289,312287455,41%959,45
E 7591656,807117447,30%1601,49
VK 36.01 (H)6772,666307350,68%1460,61
T499759,105967345,21%963,53
IS-2 7914,776777349,32%1160,82
AMX M4 mle. 49 Liberté 8889,426547244,44%886,99
Centurion Mk. 7/191405,497097147,89%1310,76
M47 Iron Arnie 81207,528297154,93%1460,39
AMX 13 10510933,345807042,86%848,01
SU-85I 5611,945277057,14%1456,87
Spähpanzer SP I C7481,365936944,93%786,55
BZ-75102394,389526861,76%1939,86
SU-855554,064946755,22%1460,30
Renault NC-311185,782686747,76%1079,91
IS-27849,276396747,76%1084,24
113101162,786596746,27%773,52
AMX 50 Foch B101347,886376746,27%824,16
Panzerjäger I2206,062116640,91%671,16
Waffenträger auf Pz. IV91613,686676648,48%1402,07
KV-137648,896436552,31%1140,50
AMX ELC bis5225,744206549,23%619,01
Bisonte C45 81229,447666149,18%1277,45
M8A14302,733616063,33%836,03
Rheinmetall Panzerwagen10806,976506048,33%758,63
T-832 81482,838356048,33%1453,75
Cobra 92219,079126058,33%2242,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3242,953085961,02%853,26
T-34-2G FT71125,296385944,07%1506,96
Object 252U Defender 81251,447685749,12%1300,71
Object 279 early 101446,718305554,55%804,70
HWK 30 8599,026135543,64%994,72
AE Phase I 91409,957855556,36%1284,29
T110E5102169,789305457,41%1881,84
T-100 LT10790,746445448,15%785,13
Renault Otsu1134,342305354,72%560,65
FV4005 Stage II101452,815685343,40%968,92
M56 Scorpion 7779,676645154,90%1123,06
Jagdpanzer IV6809,946585058,00%1862,92
WZ-111 model 1-491372,847635052,00%1261,17
T110E4101714,126285040,00%1108,63
T71 DA7655,887115066,00%1660,09
VK 30.02 (M)6646,446115062,00%1270,13
Emil I81175,766414940,82%1104,05
AT 86687,046394860,42%1319,30
Škoda T 27 8978,606404847,92%1048,51
WZ-1328839,707554759,57%1704,75
T7 Combat Car 297,191934751,06%348,94
AT 25440,784794658,70%1082,67
T-34-17821,896344553,33%1311,41
BZ-79112763,098684548,89%1677,98
Kampfpanzer 07 RH 81087,197164344,19%1344,19
Panzer 58 Mutz 8897,145654332,56%939,67
FV38059792,766824242,86%520,25
HWK 128507,644884238,10%666,09
Object 705A101631,078174254,76%1221,70
Charioteer Nomad 81267,316444245,24%1142,68
SU-1527800,665444153,66%1109,79
WZ-132-110727,075984141,46%606,15
Vickers Medium Mk. I191,231124042,50%266,86
M415402,933914062,50%683,01
M75433,535174047,50%1810,16
Aufklärungspanzer Panther 7385,085314047,50%673,14
Kunze Panzer 91589,688064060,00%1623,07
Kranvagn101319,266593943,59%893,18
Object 43091851,647833943,59%1762,46
Pudel 6729,796013844,74%1366,78
UDES 14 Alt 581424,637983847,37%2031,37
SU-100M17898,246733860,53%1308,20
Heavy Tank No. VI 6922,137833865,79%1807,79
LTP 3161,111833844,74%595,06
AMX Canon d'assaut 105 81079,926403842,11%947,22
Type 64 6491,535003844,74%1125,31
AMBT 81561,498123748,65%1832,18
ShPTK-TVP 100 8962,116723751,35%953,69
FV3046479,584023650,00%740,41
M48A5 Patton101235,896853650,00%858,02
Kanonenjagdpanzer 105 81284,066863650,00%1411,95
59-166490,796543450,00%1302,79
Churchill Gun Carrier6312,123483444,12%325,17
AT 77915,006863438,24%1139,69
T-22 medium 101612,038383461,76%1475,77
59-Patton 8686,474763417,65%625,79
Leo7874,396953354,55%1529,04
M5 Stuart4106,394253357,58%193,47
Object 244 61258,489383357,58%2509,18
Chrysler K 81639,589353351,52%2071,74
T-34-8561032,348123256,25%2375,92
Tiger II Kuromorimine 7951,537453253,13%1274,03
StuG III Ausf. G5439,324843154,84%1026,33
M5A1 Stuart4194,164043145,16%489,65
T675453,874683158,06%1006,98
Bishop5452,554413164,52%1185,01
Lorraine 50 t 91293,877203151,61%1207,92
Strv 746663,606033056,67%1335,40
Ikv 65 Alt II6812,375253043,33%1545,08
T216216,073393030,00%309,47
AMX M4 mle. 54101399,275373023,33%707,56
VK 100.01 (P)81290,678003050,00%1583,96
Panther/M10 7844,776473053,33%1388,04
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2149,674013050,00%642,29
T-46397,861432948,28%227,81
SU-85B4443,144822958,62%1229,08
Strv m/42-57 Alt A.2 6719,285452948,28%1176,26
Pz.Kpfw. II Luchs4162,613432857,14%501,63
KV-5 8898,467292853,57%966,74
T1E6 269,861382846,43%132,20
Sexton II3168,222562762,96%750,14
SDP 60 Gonkiewicza92164,338972748,15%2136,31
ISU-152K 8980,376672748,15%990,24
Konštrukta T-34/1007973,776202646,15%1538,80
Vz. 55101906,548222657,69%1540,04
MS-11127,381632642,31%523,18
Crusader 5.5-in. SP7788,006062646,15%1056,21
XM57 81838,548822653,85%1754,79
Vickers MBT Mk. 3 101580,546522646,15%1079,37
TNH T Vz. 5191945,568702556,00%1830,73
T-1091199,126842548,00%1047,10
Pz.Kpfw. I2117,521792536,00%280,30
AMX 105 AM mle. 474433,883232540,00%1576,85
T-50-2 6538,486062548,00%1596,00
T28 Concept 71032,286942552,00%1707,86
M3 Lee4250,213762458,33%962,86
SMV CC-5671075,387332462,50%1627,04
M3G FT3336,424012462,50%1154,75
Birch Gun4305,633332458,33%1140,82
Bat.-Châtillon 155 5810998,506822450,00%723,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3154,172242441,67%578,84
T57 Heavy101756,216292437,50%1146,14
StuG III Ausf. B4559,465352470,83%1783,23
Char Futur 4 91224,427182450,00%890,09
VK 45.03 7852,637182462,50%1165,25
T1 Cunningham1128,262042347,83%717,13
Jagdpanther II81105,136002352,17%1065,79
Caliban 81126,527712356,52%1379,41
T14 5445,096012259,09%954,43
1108800,915172222,73%602,60
T3 HMC2223,592632263,64%1195,89
AMX 50 B102249,778322254,55%1839,35
FV215b (183) 101640,235902240,91%1136,59
Renault FT AC2299,714032152,38%1540,24
Object 261101255,956442152,38%1018,62
Alecto4446,103792133,33%1101,14
Panhard AMD 178B6475,526312157,14%1582,35
K-91101226,007572161,90%945,03
WZ-114 91160,147182152,38%967,04
M4A1 Sherman5321,254862075,00%907,94
AMX 50 Foch (155) 101597,706132035,00%919,64
T26E5 Patriot 8978,756302035,00%1003,14
P.43 ter71051,687141957,89%1865,55
Vickers Medium Mk. III3113,321561957,89%346,35
GSOR 1008 81482,747761968,42%1581,12
Dicker Max 61063,118161973,68%2398,51
T-34-85M 6832,167691957,89%1572,26
ISU-122S 71165,747591947,37%1871,60
Crusader6330,444771855,56%1002,17
40TP Habicha6891,337031866,67%2219,03
Alembic 81290,448381872,22%1463,07
P.43 bis6807,416331747,06%1711,57
DBV-152 101912,596311735,29%987,36
WZ-113G FT102022,005861735,29%1107,99
M53/M5591253,067701770,59%1190,93
Kampfpanzer 50 t 91190,596341729,41%783,79
M4A3E8 Thunderbolt VII 6575,945571747,06%1025,09
Grille5709,386331637,50%1524,08
T110E3101783,948811675,00%1424,62
Lion 102061,199141675,00%1671,45
B14246,333581560,00%649,05
Type 3 Chi-Nu5467,933591533,33%1204,45
AMX 404276,734421566,67%1324,85
Ikv 90 Typ B71269,007061560,00%2080,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6464,535741566,67%909,89
Forest Spirit 81452,077391553,33%1337,73
Churchill III 5493,007981566,67%1177,46
Panther mit 8,8 cm L/71 8749,936121546,67%835,39
UDES 0381215,435871435,71%1189,16
Covenanter5276,644831471,43%1070,94
Cruiser Mk. III3270,213991442,86%1462,75
Durchbruchswagen 24301,363751464,29%985,23
LT vz. 383283,234361369,23%1431,71
D12271,464181353,85%1581,15
XM551 Sheridan10767,856361353,85%743,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5381,543441323,08%790,22
Pz.Kpfw. T 15 3160,313261346,15%558,46
Renault FT180,331511258,33%390,44
Škoda T 5091386,756761250,00%1177,37
Ikv 1035786,176331258,33%2562,68
SMV CC-64 Vipera 81090,337241258,33%1138,79
Miel 81037,678561275,00%1235,19
P.435525,365661154,55%1772,27
105 leFH18B2 5317,824381163,64%558,91
25TP KSUST II5395,364391163,64%1001,55
Leichttraktor1143,821581145,45%517,54
Sturmpanzer II4392,185191172,73%1786,82
AMX 383152,822551136,36%285,61
WZ-131G FT6954,735091136,36%1708,82
Pz.Kpfw. VII101572,826491136,36%882,34
Object 703 Version II 8882,457611154,55%885,51
Type 63 81192,278171154,55%1238,94
S-517875,606701060,00%1086,64
Controcarro 3 Minotauro101403,907181050,00%814,42
IS-410676,907091040,00%252,84
T-26G FT2286,404121080,00%1143,68
AT 1581116,207561060,00%1099,52
FV217 Badger101927,608371070,00%1460,93
Kpz. Erich Konzept I 91833,305481020,00%1276,10
Char Mle. 75 9430,804591030,00%251,02
STA-2 8557,105691050,00%525,66
Vz. 68 Squall 8462,104341030,00%457,82
Bofors Tornvagn 8901,306541060,00%924,34
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81306,107071040,00%1383,71
43 M. Toldi III 3164,702681040,00%599,06
Type 97 Te-Ke 2116,67157944,44%413,47
Type 91 Heavy3114,00322977,78%388,04
WZ-111-1G FT81219,78491922,22%1046,47
Staghound Mk. III6816,22669944,44%1474,93
Object 432U112016,67904944,44%1487,52
Tiger 131 6398,78408944,44%370,91
AC 4 Experimental 6532,56457955,56%906,03
LT vz. 352173,25237825,00%604,16
Pz.Kpfw. II2167,75442850,00%660,64
BZ-1668990,88630837,50%852,46
AMX 30 B101526,50795850,00%1396,43
Kampfpanzer 07 P(E) 101452,38820850,00%1050,31
Object 777 Version II 9894,38557825,00%552,26
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3623,00800875,00%1923,62
Excelsior 5381,38451850,00%640,69
M46 Patton KR 81002,00683837,50%1040,16
122 TM 81089,63735850,00%1120,65
A-205303,43459771,43%1164,24
T297561,14503757,14%553,71
T-262102,14119714,29%300,61
Object 752 91271,86473714,29%691,56
Object 780 101449,29705742,86%766,36
Object 274a 8701,00602728,57%550,93
Strv 81 8622,14396714,29%444,76
Vickers Medium Mk. II2142,67132633,33%476,27
Chi-Ni283,83209633,33%147,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,33273650,00%623,48
121101876,33767666,67%1334,24
Cruiser Mk. IV4166,50278633,33%295,34
Ho-Ri 3101526,17793650,00%978,90
BZT-70 101578,67825650,00%864,39
Somua S353359,50368650,00%953,89
Object 4168948,17748666,67%1237,82
T 54D 91066,83881666,67%991,46
FV4201 Chieftain Proto 91091,50727650,00%939,67
FCM 50 t 81002,17799650,00%1210,18
Type 1 Chi-He4578,80593580,00%2401,77
B.U.G.I.6912,80610560,00%1517,87
M2 Medium Tank3162,20298560,00%578,94
Valentine3355,20274540,00%1134,76
Cruiser Mk. I1130,00287540,00%457,85
UDES 1691266,20627540,00%1048,30
WZ-21911462,20431520,00%151,29
LTTB8405,20635580,00%678,39
Carro da Combattimento 45 t 101910,60836560,00%1473,80
CS-52 LIS 8798,00467520,00%616,64
T77 81201,40626540,00%1014,97
MTLS-1G14 3438,20434540,00%1883,10
StuG IV 5259,20301560,00%537,36
Gryphon 101057,00734560,00%684,87
Kolohousenka155,50138450,00%86,75
D23310,00500475,00%1699,50
Lorraine 39L AM3228,75341475,00%863,47
Progetto CC55 mod. 5481012,25749450,00%1094,10
Coccodrillo 10967,5024840,00%344,19
212A91083,50547450,00%852,46
Loyd Gun Carriage2154,50386475,00%1265,73
KPz 3 Projekt 07 HK 91437,50675450,00%1166,67
Pz.Kpfw. 5581369,00603425,00%936,51
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81148,25433425,00%918,97
T-34 shielded 5861,75737450,00%2726,31
KV-220-2 5782,251023475,00%1916,46
GSR 3301 Setter7160,00329450,00%169,91
7TP2197,33329366,67%759,21
T2071124,67985366,67%2204,44
AT-12490,67523366,67%2772,85
Type 95 Ji-Ro61116,33674366,67%2552,99
Type 5781127,67626333,33%920,13
FCM 362176,33395366,67%815,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51173,6768930,00%3382,84
Tiger-Maus 9569,0030730,00%180,09
IS-2 shielded 7971,339873100,00%1289,07
Jagdpanzer E 90 9815,00499333,33%336,63
TS-54 81424,001095366,67%1871,65
ASTRON Rex 105 mm 81587,3310983100,00%1926,60
Jagdtiger Prototype 81388,33804366,67%1427,33
Valentine II 4289,33344333,33%783,67
AC 1 Sentinel 4221,33388366,67%814,39
T-127 3373,00392333,33%1187,10
Predatore 91463,008683100,00%1087,44
Tetrarch 2221,00321366,67%1137,04
AMX ELC 901 6405,67578366,67%977,37
Bretagne Panther 6471,6731930,00%566,69
BT-7 artillery 3636,00777366,67%3477,10
M10 RBFM 5213,67335366,67%388,89
M54 Renegade 81201,00538333,33%833,45
WZ-111 Alpine Tiger 81011,67645333,33%908,40
Strv fm/21141,00131250,00%76,78
M3 Stuart3131,003422100,00%539,14
Vickers Mk. E Type B2173,00324250,00%716,01
T1 Heavy5947,0010782100,00%2265,45
Type 2597 Chi-Ha3536,004662100,00%2160,90
BDR G1 B5500,005242100,00%925,64
T92 HMC101293,0010162100,00%1018,26
Type 4 Ju-To7978,00757250,00%1128,57
Leichter Kpz. 70 (K) 8106,0018420,00%0,00
E 65 Zwilling 81098,50634250,00%740,76
K-91-PT 9889,009152100,00%755,98
K-2 8451,5046220,00%181,98
Ares 859900,0027920,00%512,27
Leopard 120 Verbessert11609,50734250,00%264,39
AMR 35 2116,004122100,00%565,64
SU-122-44 71961,5011402100,00%3604,47
Excalibur 6751,00565250,00%1187,84
FCM 2C 3174,5019020,00%230,37
T26E5 8590,509492100,00%618,66
M41D 8259,5033920,00%142,57
VCS 6x6 TS 90 9836,50799250,00%897,45
Strv m/382153,003031100,00%668,37
M661766,0011551100,00%4117,55
4TP196,004261100,00%465,76
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4965,005581100,00%2818,95
M2 Light2167,005881100,00%804,88
Type 97 Chi-Ha3131,0010810,00%180,48
Rinoceronte103251,0014821100,00%3554,17
SU-861234,0051510,00%1647,49
Type 89 I-Go/Chi-Ro279,002181100,00%318,14
SDP 44 Burza6924,0032710,00%1148,69
Vz. 71 Tesák10828,009691100,00%799,35
Lorraine 155 mle. 507403,0041610,00%194,69
Universal Carrier 2-pdr2412,007171100,00%2594,08
Type 71101913,0010581100,00%1414,62
KV-26443,006291100,00%772,74
Waffenträger auf E 100101646,008481100,00%955,59
AEC Armoured Car5759,007311100,00%2102,78
M-VI-Y91602,008521100,00%1598,50
GSOR the TANK 91230,0065410,00%951,76
FV225 Collector 91414,009831100,00%1211,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61051,008631100,00%3338,95
SU-122V 9114,006981100,00%261,00
KJPZ TIII Jäger 9836,0030210,00%344,30
M48A2 Räumpanzer 82133,0014011100,00%2863,67
MKA 2247,003351100,00%1005,97
CS-52 C 83119,0013111100,00%4383,86
Matilda IV 5335,0043110,00%522,44
Škoda T 40 6750,0029610,00%1010,26
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4578,007701100,00%1721,30
M22 Locust 3271,004921100,00%1301,13
T26E3 Eagle 7 7805,009231100,00%1269,34
T78 61815,0065010,00%3330,83
GSOR 1010 FB 81526,009031100,00%1868,38
FV226 Contradictious 81495,0011611100,00%1794,56
Object Kust 8571,0020110,00%235,20
Sentinelle 91236,0014611100,00%1103,84
Fantôme 9393,0017610,00%56,38

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/09/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/04/2026
Ayrıldı: 23/05/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 09/05/2024
Ayrıldı: 18/01/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/05/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/01/2023
Ayrıldı: 08/05/2024