Exacompta_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41200000
Ortalama Seviye8,830,000,000,00
Galibiyetler2482760,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1589938,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere4741,15%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1817044,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar610821,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar474981,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar2.295,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı410651,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı360250,8700,0000,0000,00
Deneyim961,400,000,000,00
WN71836,670,000,000,00
WN82925,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar41200
Ortalama Seviye8,83
Galibiyetler2482760,26%
Yenilgiler1589938,59%
Berabere4741,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar1817044,10%
İmha edilen Tanklar610821,48
Yoketme Oranı2,65
Tespit edilen Tanklar474981,15
Verilen Hasar2.295,91
Düşman üssü işgal puanı410651,00
Üs savunma Puanı360250,87
Deneyim961,40
WN71836,67
WN82925,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar855000
Galibiyetler52461,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler30435,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere273,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar37043,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7280,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8661,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.946,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5540,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5710,6700,0000,0000,00
Deneyim890,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar855
Galibiyetler52461,29%
Yenilgiler30435,56%
Berabere273,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar37043,27%
İmha edilen Tanklar7280,85
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar8661,01
Verilen Hasar1.946,36
Düşman üssü işgal puanı5540,65
Üs savunma Puanı5710,67
Deneyim890,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar154000
Galibiyetler9159,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5938,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6038,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1711,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.136,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1250,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1160,7500,0000,0000,00
Deneyim735,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar154
Galibiyetler9159,09%
Yenilgiler5938,31%
Berabere42,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar6038,96%
İmha edilen Tanklar1220,79
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar1711,11
Verilen Hasar1.136,10
Düşman üssü işgal puanı1250,81
Üs savunma Puanı1160,75
Deneyim735,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47000
Galibiyetler3165,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1634,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2042,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,260,000,000,00
Tespit edilen Tanklar811,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar576,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı491,0400,0000,0000,00
Deneyim665,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar47
Galibiyetler3165,96%
Yenilgiler1634,04%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2042,55%
İmha edilen Tanklar340,72
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar811,72
Verilen Hasar576,77
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı491,04
Deneyim665,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar547000
Galibiyetler39071,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15327,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27550,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5911,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7191,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.418,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3390,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8331,5200,0000,0000,00
Deneyim954,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar547
Galibiyetler39071,30%
Yenilgiler15327,97%
Berabere40,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar27550,27%
İmha edilen Tanklar5911,08
Yoketme Oranı2,17
Tespit edilen Tanklar7191,31
Verilen Hasar1.418,63
Düşman üssü işgal puanı3390,62
Üs savunma Puanı8331,52
Deneyim954,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar484000
Galibiyetler31264,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17235,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21444,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4210,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5221,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.418,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3810,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18303,7800,0000,0000,00
Deneyim1.004,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar484
Galibiyetler31264,46%
Yenilgiler17235,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21444,21%
İmha edilen Tanklar4210,87
Yoketme Oranı1,56
Tespit edilen Tanklar5221,08
Verilen Hasar1.418,77
Düşman üssü işgal puanı3810,79
Üs savunma Puanı18303,78
Deneyim1.004,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4959000
Galibiyetler313163,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler175635,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere721,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar208642,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar39740,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar49100,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.348,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı53581,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı37690,7600,0000,0000,00
Deneyim787,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar4959
Galibiyetler313163,14%
Yenilgiler175635,41%
Berabere721,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar208642,06%
İmha edilen Tanklar39740,80
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar49100,99
Verilen Hasar1.348,86
Düşman üssü işgal puanı53581,08
Üs savunma Puanı37690,76
Deneyim787,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1527000
Galibiyetler74448,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler77450,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar49232,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12550,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14820,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.991,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10580,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12440,8100,0000,0000,00
Deneyim748,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar1527
Galibiyetler74448,72%
Yenilgiler77450,69%
Berabere90,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar49232,22%
İmha edilen Tanklar12550,82
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar14820,97
Verilen Hasar1.991,00
Düşman üssü işgal puanı10580,69
Üs savunma Puanı12440,81
Deneyim748,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (422)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 82191,651034249160,26%3197,04
IS-6 81983,301053229867,89%3093,46
Bat.-Châtillon 25 t102607,55943167159,84%3078,29
T110E5102711,30925137859,58%2806,92
FV4005 Stage II102845,5285085358,85%2820,63
Super Conqueror103459,12109572863,60%3744,40
AMX 50 B103256,3097570758,70%3501,50
Rheinmetall Skorpion 82116,1994969259,97%2803,76
T57 Heavy103019,1497666659,91%3099,71
Object 140102880,1999257161,30%3257,57
Grille 15102760,3380956556,46%2481,91
M48A5 Patton102973,8194551056,67%2978,01
Type 6192659,39106449860,64%3624,79
M4A1 Revalorisé 81963,93106348463,43%3343,98
E 5092969,40117146764,24%3822,99
T-62A102487,2787346355,51%2723,26
AMX 13 9091334,2188145561,98%2827,51
T110E4103275,8594343262,73%3241,82
E 50 Ausf. M103058,5897742658,22%3219,53
IS-7102881,8796942057,62%3158,66
T-1092663,77109640565,43%3699,42
WZ-111 model 1-492762,61112139763,98%3787,26
M53/M5591794,7179738553,25%2057,60
Object 907 102809,05103236963,69%2784,16
ELC EVEN 90 81099,4694236261,05%2898,62
T-5492657,10114836163,99%4048,55
STB-1103092,70101335261,65%3377,56
leKpz M 41 90 mm GF 81285,6691135057,71%3011,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81694,4292433757,86%2258,30
Leopard Prototyp A93110,33110733361,56%3940,93
M10392543,98102432758,72%3342,04
WZ-111 model 5A103388,03102330260,26%3599,73
T95/FV4201 Chieftain 103098,0999729955,85%2711,93
TVP T 50/51102913,5491028354,06%3127,30
Object 277102897,8997128057,86%3118,51
Škoda T 5092758,69111227662,32%3680,47
E 7592601,80110526167,82%3462,35
Kranvagn102820,7096325459,84%2939,60
Object 261101493,0773224059,58%1489,92
FV215b 103204,49103923762,87%3384,47
50TP prototyp 82130,73116123673,31%3410,37
FCM 36 Pak 40 3817,3482223554,47%2754,62
SU-130PM 82042,1491523355,79%2417,20
113102925,43102023066,09%3236,24
IS-381964,45103621566,98%3163,59
T54E192450,22101521162,09%3177,97
T-4481746,09104520064,50%3297,88
E 100102975,6695419161,26%2973,71
Jagdpanzer E 100102724,8480618757,75%2280,91
Löwe 81821,14103318560,54%2529,66
Bat.-Châtillon 25 t AP92103,4797518458,70%2912,65
M60 102849,1594218259,34%2936,03
LT-432 81204,7590918058,33%2812,96
Conqueror92516,90102317667,61%2962,37
T110E3102929,8396117668,18%2607,55
Strv 103-092467,6393117061,18%2756,33
Maus102476,9592416956,80%2364,31
Centurion Action X102908,7695716860,71%2875,77
T3092775,08101316760,48%3163,56
T6982003,38114616672,29%3674,12
AMX 50 12092456,8899516563,64%3063,66
Object 430U103014,7897816557,58%2999,67
M46 Patton92893,73110016360,74%3793,72
Leopard 1102399,3278415653,85%2091,55
Type 4 Heavy92287,6394315560,65%2537,89
Waffenträger auf Pz. IV92650,50104015363,40%3057,35
AMX 50 Foch B103117,7393315359,48%3026,14
Lorraine 40 t 82218,20110415364,71%3627,43
T2971780,02108215269,74%3210,79
M40/M4381557,9475314551,72%2109,37
AMX M4 mle. 54103057,8293014450,69%2890,25
Kampfpanzer 50 t 92406,90101814456,25%2445,19
T3282168,51115114269,72%3589,52
Strv 103B102606,0682814255,63%2233,20
CS-5992483,27105614065,71%3119,24
Object 260 102989,5897913958,99%2852,08
Bat.-Châtillon 12 t81349,0498313862,32%3695,12
Progetto M35 mod. 46 82050,57101513851,45%2966,86
Centurion Mk. 7/192742,41107013564,44%3488,76
Object 703 Version II 81964,89106313356,39%2472,03
Caernarvon81812,1399713066,15%2762,55
AMX 13 105102121,7388813057,69%3212,75
Type 5 Ka-Ri 81595,8675412949,61%1539,98
K-91102604,7294812761,42%2810,54
T95E6 102824,7196912763,78%2800,83
T92 HMC101805,5666612650,00%1803,59
Object 70592828,75115312669,84%3406,24
Emil II92497,92106712560,00%3122,09
T-34-8561100,0391811572,17%3049,18
Type 5 Heavy102685,3299011465,79%2225,63
Object 252U Defender 81921,75106411464,04%2518,16
Chieftain/T95 81612,1690711349,56%2744,20
E 75 TS 82052,73108211362,83%3320,75
AMX 50 Foch92973,93112211265,18%3803,29
T 55A 92722,95109111159,46%3738,77
Tortoise92587,1599211060,00%2552,13
AMX 13 57 71006,4694810560,00%2477,24
AMX 30 1er prototype92842,80111910462,50%3460,62
STA-181792,5395610153,47%3260,67
50TP Tyszkiewicza92709,6311029767,01%3520,42
Object 70492906,2710029762,89%3156,41
Panther II81956,1410789563,16%3312,72
Type 64 6763,827589260,87%2286,06
M54 Renegade 82212,2210999158,24%3201,32
M26 Pershing81956,7910949064,44%3338,15
WZ-12092407,1810178969,66%3005,78
T9592386,2410038966,29%2526,98
T71 DA71175,449628564,71%3222,57
Pz.Kpfw. VII102812,2510058563,53%2622,84
11081897,2910558467,86%3082,77
ST-I93068,0111628460,71%3994,32
Spähpanzer Ru 25191090,208368457,14%1775,01
Object 705A102962,889998366,27%3396,10
STG 81871,499798363,86%2915,68
AMX 30 B102762,678568248,78%2811,78
T-4371421,8310248169,14%3324,15
T28 Prototype82268,0610918165,43%3351,98
Chrysler K GF 81984,4310668161,73%2768,38
TVP VTU Koncept81546,778627955,70%2479,02
WZ-120-1G FT 81629,038707956,96%2062,20
Prototipo Standard B92638,3210157861,54%3244,50
Object 268 Version 4102985,349277661,84%2838,66
IS-3A 82449,1711827561,33%3240,40
Škoda T 256799,306327451,35%1678,04
UDES 0381872,099147471,62%2592,54
UDES 15/16102685,748427454,05%2252,05
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81799,8610327455,41%3085,04
BZ-176 81378,048307450,00%1264,31
Caernarvon Action X 82033,6712317075,71%3547,27
Emil I82394,9911906963,77%3979,16
M4A3E2 Sherman Jumbo61317,709836969,57%4067,04
FV217 Badger102584,308716956,52%2164,42
Kampfpanzer 07 RH 81275,917896750,75%1740,01
AMX 50 10081940,5810246561,54%2890,77
Panhard EBR 105101123,257746552,31%1369,04
Panhard EBR 75 (FL 10) 81170,928616453,13%2453,08
Manticore101542,067516451,56%1943,66
Cromwell B 6830,897016347,62%1573,90
IS71486,339426160,66%2625,81
VK 30.01 (H)5728,497116157,38%2249,05
IS-4102762,158906145,90%2698,54
M1271251,886966060,00%1986,10
53TP Markowskiego82441,2211435966,10%3876,25
WZ-132A91811,549595962,71%3468,06
FV4004 Conway92258,638705950,85%2409,70
Progetto M40 mod. 65102775,749435865,52%2692,71
ShPTK-TVP 100 81291,657235745,61%1291,91
VK 30.02 (M)61330,8410525666,07%3395,06
Strv m/42-57 Alt A.2 61193,988745558,18%2660,41
60TP Lewandowskiego102899,699455461,11%2683,12
Object 25792711,5911375464,81%3936,20
IS-3-II92617,6510585462,96%3000,63
M4A1 Sherman51077,119005369,81%4570,15
Challenger71336,609515366,04%2573,17
121102580,637935246,15%2602,38
Škoda T 27 82001,4410015255,77%3559,45
LTTB81010,1610165170,59%2367,02
SU-100M171262,227985052,00%1953,05
T-103 81584,808125056,00%1848,71
Panther71729,9811774967,35%3827,51
UDES 1692476,8210464965,31%2832,71
AMX AC mle. 4881769,908694953,06%2395,10
T216815,967604951,02%2785,40
UDES 14 Alt 582146,0611714772,34%3746,08
G.W. E 100101591,796724755,32%1443,17
Conqueror Gun Carriage101828,687564759,57%1881,10
T4991499,839474768,09%2855,47
Object 279 early 102362,987934641,30%1442,71
Charioteer81499,478194553,33%2088,30
Object 26392416,769004553,33%2611,66
Škoda T 56 81378,007704548,89%1178,29
E 25 71261,739424560,00%2339,49
Rhm.-Borsig Waffenträger82327,5810044362,79%3080,06
IS-271513,559334261,90%2503,61
T25/271823,6410774264,29%3797,80
Lion 101703,597214153,66%1283,69
SU-86957,006544070,00%1524,85
HWK 30 8996,387764050,00%1963,24
Vickers MBT Mk. 3 101752,206724052,50%1349,18
T92 8582,358724057,50%1132,12
Škoda T 177704,516323941,03%1542,05
M75670,447173964,10%3308,77
Type 5781019,677643961,54%1053,55
T-34-85M 61102,858423956,41%2090,24
Somua SM 81680,778653943,59%1779,96
Tiger I71619,0510353873,68%2545,11
SDP 58 Kilana81174,766533844,74%1181,83
Ho-Ri 3101775,376513844,74%1062,41
MT-256664,827143860,53%2192,74
Object 430102724,189023850,00%2441,07
SU-1006820,386163759,46%1462,22
T-832 81487,848663754,05%1430,21
Turtle Mk. I 81552,689153745,95%1653,07
Strv S1 81811,898463658,33%2226,02
Concept 1B 91650,427813644,44%1136,45
Type 689993,406023534,29%579,21
AMX M4 mle. 5192853,8310253548,57%3100,29
T26E5 81974,7411553557,14%3411,68
105 leFH18B2 5683,856033467,65%1512,17
Type T-345727,385993467,65%2495,08
M5 Stuart4381,534913452,94%1220,74
Chi-To SP71138,477193447,06%1309,81
Object 268101882,977563461,76%1434,75
Konštrukta T-34/10071022,677113345,45%1656,07
GSOR 1008 81790,278593351,52%1989,67
Lansen C 81880,339823354,55%2696,34
Škoda T 245658,346433265,63%2225,29
CS-63102276,228673259,38%2258,60
SDP 57 Gowika71092,786863250,00%1451,67
T25 Pilot Number 1 81943,1610933246,88%3298,66
T-34-3 81685,3110013262,50%2381,67
G.W. Panther71173,558393167,74%1786,20
M446837,485743167,74%1441,91
Object 430 Version II92689,1311633180,65%3101,31
Object 274a 81639,328943148,39%2036,87
Cobra 91533,266683138,71%1089,15
Vz. 55102320,237403043,33%1703,61
WZ-13171023,138773060,00%2870,71
T2881866,579533070,00%2445,64
M56 Scorpion 71156,907813060,00%2026,95
Tiger II82047,4110172958,62%3057,95
T-54 ltwt.91689,7911462972,41%3605,21
M3 Stuart3254,074932882,14%1309,98
O-Ho81424,397642850,00%1510,70
AMX M4 mle. 4571228,648542867,86%1981,57
Obsidian 81094,647562846,43%1232,44
T-54 first prototype 82122,3212642878,57%4288,48
AMX 13 757929,898242762,96%2186,65
ISU-152K 81979,118392755,56%2636,63
K-2 81165,527722751,85%1240,42
FV4202 81611,4110542770,37%2685,39
SDP 44 Burza6764,355302638,46%1220,47
KV-1371198,818412650,00%2366,40
M18 Hellcat61104,888862665,38%2520,04
T-345677,926092556,00%2373,69
LPT-67 Šelma9553,766322552,00%662,62
Jagdtiger Prototype 81563,168842564,00%1794,39
VK 75.01 (K) 81484,848882552,00%2083,54
TL-1 LPC 81854,1210042556,00%2919,07
Lorraine 155 mle. 5181187,007952458,33%1403,60
FV20781054,427742462,50%1300,64
GSOR 1006 Scheme 791315,926862450,00%1069,79
M47 Iron Arnie 81458,297902450,00%1671,71
ISU-122S 71012,546112454,17%1359,61
Bretagne Panther 6996,638052454,17%1950,90
M10 RBFM 5958,508452470,83%2301,75
Strv 7461495,0910832352,17%4002,89
FV215b (183) 101858,265412343,48%1115,30
VK 168.01 Mauerbrecher 81380,618072352,17%1703,13
121B 101821,707072343,48%1334,52
Vz. 64 Blesk8398,555562250,00%525,82
WZ-111G FT92295,369062268,18%1984,71
Tiger (P)71274,458602250,00%1760,07
Achilles6848,828122272,73%1891,55
M41 Walker Bulldog8793,057072250,00%1408,60
Staghound Mk. III6514,144162231,82%679,34
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81386,916812245,45%1506,34
M3 Lee4432,624882157,14%1859,70
KV-371666,6210442171,43%2579,75
SDP 60 Gonkiewicza91314,486812142,86%894,22
SU-85B4785,005222166,67%2189,44
Indien-Panzer81694,109132157,14%2321,41
M4A1 FL 10 6908,867132157,14%1582,68
CS-5381468,308282050,00%2191,58
Controcarro 3 Minotauro101926,008572055,00%1403,20
DBV-152 101921,106942055,00%1299,40
T-100 LT101039,506702050,00%1231,92
FSV Scheme A7750,756032040,00%989,41
ST-II102436,808762050,00%2302,09
Char Mle. 75 91254,357482055,00%1726,50
XM57 81789,958412050,00%1677,46
Primo Victoria 81566,959902055,00%2544,04
BT-7 artillery 3660,708462070,00%3271,75
Type 3 Chi-Nu5867,427661947,37%3263,08
Object 244 61157,848131947,37%1720,27
BZ-75102462,5610361877,78%2020,38
Bat.-Châtillon 155 58101202,396981850,00%990,31
Panther mit 8,8 cm L/71 81145,787581866,67%1547,30
114 SP2 101228,614791833,33%517,73
GSOR 1010 FB 8977,395931844,44%925,39
Leo71340,359671764,71%2987,63
Felice 91322,416761735,29%1052,05
Object 43092619,6511241764,71%3040,83
FV224 Chopper71025,597371752,94%1184,49
ASTRON Rex 105 mm 81279,536071723,53%1119,30
SMV CC-64 Vipera 81203,887611758,82%1410,51
Char Futur 4 91683,886131729,41%1325,24
FV601 Saladin8639,814021612,50%429,24
Super Hellcat 71415,889491656,25%2688,16
Type 3 Ju-Nu6975,406191546,67%1291,50
Type 4 Ju-To7795,005631546,67%809,40
Tiger 131 6994,337071540,00%1530,57
122 TM 81098,738311580,00%1217,81
BZ-6891849,797541435,71%1488,77
T675634,294361435,71%1511,77
ARL V396862,365311435,71%1593,50
Kpz. Erich Konzept I 91742,146791435,71%1321,78
Forest Spirit 81609,648771464,29%1948,78
FV227 Conceiver8479,624911330,77%228,93
T 54D 92101,1510611369,23%2534,79
Bofors Tornvagn 81177,468051346,15%1299,04
Chrysler K 81298,157911346,15%1379,81
SFAC 105 81174,466131346,15%948,45
Ikv 65 Alt II6955,677381266,67%2338,79
Renault G15598,085901241,67%1842,12
M2 Medium Tank3286,754651275,00%1377,30
Kampfpanzer 07 P(E) 102244,429221250,00%1900,91
KJPZ TIII Jäger 91059,006881258,33%812,50
Bisonte C45 82380,1711581258,33%3462,62
FV4201 Chieftain Proto 91295,757821258,33%1170,62
EMIL 1951 81086,086911258,33%1004,92
T-284415,095091163,64%1485,63
M2 Light2284,645051163,64%1376,69
Rinoceronte101671,006951145,45%1036,53
SDP 40 Zadymka5762,095061163,64%1666,06
Ferdinand81777,458071154,55%2328,60
TL-7 91326,006051145,45%922,55
TS-54 81266,0910361190,91%1500,79
ISU-122-2 81279,277471154,55%1381,67
Type 63 81243,186581127,27%1085,68
KV-220-2 5825,558031145,45%1541,92
King Tiger (Captured) 71220,559311181,82%2062,68
FV226 Contradictious 81571,739131163,64%1610,08
Object 41682202,3012721070,00%3911,63
Object 752 91222,607511050,00%829,13
TS-60 91665,208141050,00%1323,14
STA-2 81628,409881050,00%2580,97
AAT60 81081,006261050,00%976,39
TS-5 81356,109711080,00%1557,10
StuG IV 5784,306431060,00%2413,23
SDP wz 66 Grom 81514,56900966,67%1559,36
KV-5 8981,89775955,56%1022,23
Panzer 58 81168,78770955,56%1365,53
Cromwell6939,13915875,00%2407,37
Tiger-Maus 91304,7544280,00%871,91
T42 81264,25769850,00%1607,34
Object Kust 81769,25754850,00%1994,94
T1 Cunningham181,86245771,43%491,10
WZ-1328952,14765728,57%1783,38
WZ-113G FT102030,57770757,14%1399,86
Concept No. 5101489,43662742,86%915,32
AltProto AMX 30 8985,29618728,57%949,85
T2 Light Tank 2406,71683742,86%1876,34
UDES 03 Alt 3 91542,14722742,86%1203,28
SU-122-44 71175,86873771,43%1954,02
Object 452K 101756,57512714,29%1030,75
FCM 50 t 81242,29685728,57%1306,36
WZ-111 Alpine Tiger 81004,43840757,14%1171,51
Type 59 8622,67598650,00%617,74
AMX 404167,17322666,67%638,71
KV-15389,33450633,33%621,99
M-V-Y101042,83711633,33%464,16
E 77 91406,50627650,00%950,89
Churchill III 51019,001084650,00%2434,94
M6A2E1 8567,17564633,33%364,01
A43 BP prototype 6892,00555616,67%1138,63
112 81348,00865650,00%1517,85
Pudel 61452,2012655100,00%3572,62
VK 36.01 (H)61033,20907560,00%2035,96
Covenanter5658,40970580,00%3080,91
XM551 Sheridan101303,80725560,00%1699,88
Char Murat 92120,40913580,00%2520,43
Object 283 9850,00546540,00%525,82
M-IV-Y 81416,00870560,00%1538,86
Lätt Stridsfordon 120 92235,00860540,00%2287,71
Dicker Max 6924,008355100,00%1799,12
KV-2 (R) 61539,00972560,00%3167,88
25TP KSUST II5566,75409425,00%1145,81
Sturmpanzer I Bison3440,503974100,00%1807,47
O-Ni71492,75896450,00%2124,22
T2 Medium Tank2135,75306475,00%751,03
Pz.Kpfw. II Luchs4388,256404100,00%1665,52
T26E4 SuperPershing 81556,501054475,00%2604,45
Panhard AMD 178B6514,75384425,00%1454,05
AEC Armoured Car5470,50309425,00%857,35
Gabler’s Destroyer 5524,50474450,00%1528,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6527,00400425,00%1006,61
XM66F 81311,50799475,00%1281,13
Pz.Sfl. IC 4508,5037740,00%1186,88
TS-6 91495,25967475,00%1502,98
Object 268 Version V 101311,25476425,00%563,58
56TP 81413,50656425,00%1249,83
Caliban 81179,50707425,00%1114,98
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3494,00554425,00%1489,02
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8867,00823475,00%874,32
LTP 3200,50691475,00%1059,86
DZT-159 91334,00831450,00%1193,09
P.43 ter71406,3311423100,00%2548,95
Crusader6809,33617333,33%3156,47
Centurion Mk. I81734,001009366,67%2804,83
Type 71102211,33800366,67%1464,53
IS-2M 7881,67556333,33%953,86
Kanonenjagdpanzer 105 81696,00727366,67%1609,52
CS-52 LIS 81247,3341230,00%1084,63
T77 81266,33665333,33%1163,85
Prototipo 6 8804,67461333,33%405,50
Nergal 8892,33739366,67%818,01
WZ-131G FT61049,00704250,00%2130,85
T3761037,50949250,00%3718,19
Hirschkäfer111414,5038820,00%629,79
H3 92521,00989250,00%2681,54
T-50-2 61045,00804250,00%2889,75
Kunze Panzer 91427,007152100,00%1262,41
Chimera 8444,00340250,00%242,99
Nemesis 81394,00756250,00%1579,03
AE Phase I 92282,0061220,00%1865,67
AMX M4 mle. 49 81615,50816250,00%1747,08
Gryphon 10813,50699250,00%398,58
SU-100I 51159,5010772100,00%3001,15
Vickers Medium Mk. I171,009710,00%125,45
T34 82114,0067510,00%3387,13
59-1661122,0012121100,00%4428,06
Comet72140,0015331100,00%4275,54
O-I6805,0011161100,00%1673,67
Sturer Emil71986,009901100,00%2939,50
T-602118,003381100,00%563,24
FV230 Canopener103099,0011881100,00%1899,50
XM69 Hacker112117,0031710,00%949,59
CS-52 C 81723,0012091100,00%2639,90
Charlemagne 8894,006921100,00%731,95
BZ-72-1 101630,0023610,00%843,17
TT-130M 93213,0016081100,00%4880,74

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 16/12/2022
Ayrıldı: 17/05/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/12/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/10/2021
Ayrıldı: 30/12/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/03/2021
Ayrıldı: 19/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/08/2021
Ayrıldı: 30/08/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 05/03/2022
Ayrıldı: 04/04/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2021
Ayrıldı: 21/04/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/01/2022
Ayrıldı: 01/03/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/01/2022
Ayrıldı: 13/01/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/09/2021
Ayrıldı: 05/09/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/05/2021
Ayrıldı: 12/08/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/09/2021
Ayrıldı: 15/10/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 02/03/2021
Ayrıldı: 12/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2018
Ayrıldı: 09/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/12/2020
Ayrıldı: 29/12/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/02/2021
Ayrıldı: 01/03/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 13/06/2019
Ayrıldı: 05/07/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/07/2019
Ayrıldı: 18/10/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/09/2018
Ayrıldı: 19/12/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/10/2019
Ayrıldı: 28/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2018
Ayrıldı: 02/09/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/07/2018
Ayrıldı: 13/07/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/02/2018
Ayrıldı: 26/06/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/01/2018
Ayrıldı: 11/02/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 05/11/2017
Ayrıldı: 07/01/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 11/10/2017
Ayrıldı: 03/11/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 19/06/2017
Ayrıldı: 10/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 26/02/2017
Ayrıldı: 16/06/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/01/2017
Ayrıldı: 24/02/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/11/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 27/05/2016
Ayrıldı: 15/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 23/10/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 07/10/2016
Ayrıldı: 21/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/05/2016
Ayrıldı: 25/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 23/02/2016
Ayrıldı: 11/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/10/2015
Ayrıldı: 20/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 17/01/2014