Evilsmini

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31689000
Ortalama Seviye6,840,000,000,00
Galibiyetler1609650,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1529548,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere2980,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar722222,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar251610,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar402911,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar897,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı237720,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı195190,6200,0000,0000,00
Deneyim587,520,000,000,00
WN71091,710,000,000,00
WN81303,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar31689
Ortalama Seviye6,84
Galibiyetler1609650,79%
Yenilgiler1529548,27%
Berabere2980,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar722222,79%
İmha edilen Tanklar251610,79
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar402911,27
Verilen Hasar897,46
Düşman üssü işgal puanı237720,75
Üs savunma Puanı195190,62
Deneyim587,52
WN71091,71
WN81303,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler17,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1292,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.384,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim297,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler17,69%
Yenilgiler1292,31%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar70,54
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar80,62
Verilen Hasar1.384,15
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim297,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar55000
Galibiyetler2240,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3054,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere35,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1527,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar390,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar881,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.072,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı851,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,2400,0000,0000,00
Deneyim639,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar55
Galibiyetler2240,00%
Yenilgiler3054,55%
Berabere35,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1527,27%
İmha edilen Tanklar390,71
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar881,60
Verilen Hasar1.072,31
Düşman üssü işgal puanı851,55
Üs savunma Puanı130,24
Deneyim639,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1037,04%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1762,96%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar725,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar291,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar775,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı321,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı391,4400,0000,0000,00
Deneyim484,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1037,04%
Yenilgiler1762,96%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar725,93%
İmha edilen Tanklar210,78
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar291,07
Verilen Hasar775,15
Düşman üssü işgal puanı321,19
Üs savunma Puanı391,44
Deneyim484,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47000
Galibiyetler1634,04%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3063,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar714,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar811,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar657,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60,1300,0000,0000,00
Deneyim399,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar47
Galibiyetler1634,04%
Yenilgiler3063,83%
Berabere12,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar714,89%
İmha edilen Tanklar230,49
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar811,72
Verilen Hasar657,77
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı60,13
Deneyim399,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar210000
Galibiyetler11052,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9846,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7033,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1370,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2791,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.029,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3391,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3911,8600,0000,0000,00
Deneyim768,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar210
Galibiyetler11052,38%
Yenilgiler9846,67%
Berabere20,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar7033,33%
İmha edilen Tanklar1370,65
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar2791,33
Verilen Hasar1.029,81
Düşman üssü işgal puanı3391,61
Üs savunma Puanı3911,86
Deneyim768,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1306000
Galibiyetler48437,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler76858,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere544,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29122,28%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7110,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar21331,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar768,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı23181,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı19841,5200,0000,0000,00
Deneyim468,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar1306
Galibiyetler48437,06%
Yenilgiler76858,81%
Berabere544,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar29122,28%
İmha edilen Tanklar7110,54
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar21331,63
Verilen Hasar768,77
Düşman üssü işgal puanı23181,77
Üs savunma Puanı19841,52
Deneyim468,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar51,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.616,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim804,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar51,00
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar81,60
Verilen Hasar1.616,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim804,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (362)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-6 81316,54760129450,85%1617,64
E 100101806,5370387546,63%1438,37
ARL 446823,7463967554,07%1636,55
T26E4 SuperPershing 81088,2875661548,62%1502,01
T-54 first prototype 8945,7866854548,81%1202,53
IS-381364,1678452353,54%1750,84
M18 Hellcat6818,6264852257,66%1614,96
Cromwell6706,0263651154,79%1561,08
T-54 ltwt.9857,6266847747,80%1116,31
AMX 13 909779,0463547646,64%1054,91
Tiger II81159,7370444652,24%1406,34
Grille 15101873,5463043050,23%1369,40
Leopard Prototyp A91278,0959041550,36%1087,00
Waffenträger auf Pz. IV91528,2163141450,72%1312,85
T-5491169,6769640646,55%1106,80
WZ-111 81131,7876739753,65%1348,15
FV215b (183) 101589,3959739243,37%1102,70
T376452,2056337052,16%1158,87
VK 36.01 (H)6744,8463532649,08%1386,16
E 7591410,9972832250,62%1291,10
Bat.-Châtillon 25 t101584,0868232144,55%1253,40
Tiger I71128,3277030953,40%1714,96
T404628,3553430162,13%2136,38
TVP VTU Koncept8832,7959928645,80%983,71
Leichttraktor1170,5833227152,40%818,56
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3444,8149626756,18%1451,19
WZ-111 model 1-491382,8171726650,38%1247,51
STA-18991,9167525850,00%1307,29
Type 586720,4865725356,52%1611,07
ARL V396707,5150124750,20%1436,00
AT 1581382,2177224649,59%1686,32
Rhm.-Borsig Waffenträger81478,6165424645,53%1608,25
T-44-100 81080,1470823551,06%1410,37
Spähpanzer Ru 2519705,1754723147,62%900,77
T54E191395,9370122747,58%1254,06
T57 Heavy101711,9273122152,04%1297,99
O-I6889,6572121758,99%1737,68
Tortoise91857,8678321351,17%1647,68
Indien-Panzer81011,2172320752,17%1338,78
KV-856929,7470620556,10%1948,39
UDES 0381193,0157620543,90%1243,15
Leo7819,0759920351,23%1308,70
Churchill Gun Carrier6803,7254620353,20%1679,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4340,2423119845,45%754,82
KV-26792,7858819652,55%1509,17
Type 4 Chi-To6782,1864418950,79%1765,77
T2971052,5864418350,82%1327,73
IS-27950,2161718246,70%1250,70
O-Ho81370,5386117855,62%1791,10
T2 Light Tank 2193,5229117748,02%846,91
Konštrukta T-34/1007912,7768317353,76%1536,00
SU-1006813,6852717048,82%1403,51
SU-100Y 6810,9446517048,82%1328,34
IS71105,5374516955,62%1760,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91246,1170416746,71%1189,80
HWK 128789,4462616743,71%1270,48
SU-14-17800,6951916653,01%1135,59
11081247,8574916250,00%1475,62
M41 Walker Bulldog8512,0957716248,77%750,43
LTTB8658,9665615950,94%1080,93
Matilda4513,5748715759,87%1863,06
Emil I81184,1275215654,49%1320,51
AMX M4 mle. 4571009,3667915452,60%1416,56
Kampfpanzer 50 t 91609,4069215450,65%1397,88
AMX 50 10081261,2771015347,06%1467,86
T675630,9543515148,34%1467,16
T6981061,8373315149,01%1321,90
T2881132,7361314751,70%1183,14
G.W. Panther7939,4864414555,17%1236,64
AMX 13 757428,3358714050,71%736,02
Škoda T 256609,2654913849,28%1141,38
O-Ni71271,1690013463,43%1983,64
VK 30.01 (H)5476,1648013351,88%1237,92
WZ-1317530,0252713346,62%1000,41
B14321,1941212347,15%895,27
T25/27924,7964812349,59%1428,42
T3281084,8173912252,46%1287,36
Sturer Emil7909,7658112250,00%1275,02
T71 DA7550,5956212147,11%945,95
Ares 8591471,2170112060,00%1584,07
Spähpanzer SP I C7606,3958511749,57%1069,99
Type 5 Chi-Ri7867,2965911249,11%1441,94
Ikv 90 Typ B7853,0562211152,25%1197,11
M5 Stuart4162,3337011140,54%229,10
Ikv 65 Alt II6758,1257210953,21%1470,12
Jagdpanther7808,0541510949,54%976,33
T25 AT7948,3163910958,72%1426,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4286,8828910754,21%770,92
M446712,3050310551,43%1150,62
StuG III Ausf. G5478,3940110147,52%1033,55
MT-256268,0750710150,50%628,01
AMX 12 t6431,5152510052,00%1106,99
Ares 7581455,326659754,64%1960,60
AT 771063,217709657,29%1649,42
Strv 746692,355919445,74%1346,92
M10 RBFM 5807,015589453,19%1767,80
Sherman Firefly6690,905559254,35%1402,98
SU-86449,553889152,75%557,33
KV-371019,255539160,44%1413,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5334,613369041,11%756,52
Challenger7935,625048961,80%1333,06
VK 30.02 (D)71001,638048853,41%2039,45
Pz.Kpfw. II Luchs476,452128848,86%86,81
VK 30.02 (M)6563,314938844,32%1002,61
G.W. Tiger (P)8886,825578349,40%868,18
Ares 90101767,297038350,60%1355,76
Super Hellcat 7812,604878351,81%1163,60
T-34-17863,546818252,44%1378,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6565,964928145,68%1031,86
Nashorn6742,775218143,21%1211,10
Churchill VII6729,465848046,25%1293,52
Škoda T 5091072,925587742,86%798,90
T-34-856581,325437750,65%1040,15
AMX 50 1209822,424737740,26%502,58
Hummel6839,185127647,37%1338,27
Type 4 Heavy91263,997717561,33%1261,02
Marder II3203,962477458,11%619,81
AMX 13 F3 AM6851,165667354,79%1367,28
M75233,443337338,36%586,31
Pz.Kpfw. III/IV5255,793437347,95%544,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,002247252,78%115,87
FV3046611,014687255,56%1105,37
SU-122A5605,354337243,06%1454,08
M4A1 Sherman5478,485267152,11%1360,22
Type T-345470,675287060,00%1522,09
T9591242,585676952,17%853,70
T216449,795416750,75%1247,70
Lorraine 39L AM3236,532316634,85%585,74
59-166250,294836645,45%469,60
T-345533,825046550,77%1707,22
Crusader6283,083176535,38%611,95
O-I Experimental5665,145696547,69%1384,15
Ikv 1035370,593906445,31%783,30
Grille5587,304886459,38%1346,17
KV-15709,417066462,50%2038,27
T28 Concept 7784,444466443,75%1004,96
SU-855575,564236350,79%1342,21
Type 3 Chi-Nu5540,755406361,90%1859,62
Škoda T 245486,485366259,68%1527,58
VK 28.016296,275116251,61%659,83
VK 16.02 Leopard570,223095949,15%104,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,911855858,62%387,74
BDR G1 B5497,184475740,35%851,84
AMX 105 AM mle. 474293,373365756,14%1018,53
Pz.Sfl. IVc5610,824535747,37%1500,10
VK 30.01 (P)6612,915475655,36%1086,17
Type 1 Chi-He4315,053635549,09%1021,12
M66645,485275446,30%913,45
Jagdpanzer IV6856,356115459,26%1780,23
Churchill I5691,536385362,26%1970,79
AMX 13 105 AM mle. 505473,453995352,83%957,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6694,115565362,26%1841,49
T-103 8915,895105345,28%856,32
VK 30.01 (D)6550,525245251,92%1036,16
M4A3E8 Sherman6482,504715054,00%846,92
M3 Lee4207,723065048,00%606,67
M415609,225135062,00%1192,52
Durchbruchswagen 24239,462335040,00%488,90
Pz.Kpfw. II2102,432124953,06%306,13
SU-1527749,393734942,86%872,61
AMX ELC bis5198,763934942,86%442,13
A-436487,385784858,33%919,69
Strv m/425323,684384753,19%806,45
M5A1 Stuart4106,063524755,32%237,87
BT-7 artillery 3433,984584746,81%1746,60
Pz.Kpfw. 35 (t)279,891314636,96%157,07
Somua SAu 404293,412914632,61%647,99
IS-2 shielded 71114,417234660,87%1503,21
14TP4194,622624557,78%647,86
Sherman III5511,204864540,00%1258,03
Rheinmetall Panzerwagen10886,564544533,33%772,79
WZ-131G FT6594,203674450,00%890,24
Archer5492,484334447,73%1092,23
UDES 14 Alt 58623,564374346,51%566,32
M8A14294,373904351,16%722,04
VK 20.01 (D)4200,122284358,14%559,11
SU-130PM 81271,164974353,49%1159,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C364,982254247,62%112,28
IS-2-II8501,603284238,10%263,45
P26/404342,393144146,34%797,34
AMX 404179,103314156,10%574,94
Pawlack Tank6581,004044156,10%863,79
Renault FT 75 BS2173,332474062,50%1126,35
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4321,884254060,00%799,54
Bishop5432,103933961,54%1048,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G397,871863946,15%183,26
Renault UE 573235,972893855,26%799,51
StuG IV 5385,114183842,11%804,85
T1 Heavy5601,955973764,86%1362,74
M36 Jackson61012,517243762,16%2340,43
Renault NC-311192,813433658,33%1168,76
Sturmpanzer II4201,892003644,44%497,12
T-1506849,696853655,56%1592,43
DS PZInż5445,832993534,29%795,27
AMX 383208,563163458,82%696,49
Alecto4261,793393435,29%545,08
Bat.-Châtillon 12 t8443,594873438,24%506,12
M24 Chaffee5253,334763351,52%715,93
Birch Gun4293,422723345,45%1054,68
Hirschkäfer112141,526953342,42%1361,72
T-29 3638,555543369,70%2965,77
D23169,132173246,88%470,77
Char Mle. 75 9851,004643246,88%1003,14
Chrysler K GF 81162,167443246,88%1206,24
SU-76G FT4303,523083138,71%470,18
AT 25534,325453151,61%1479,34
STG Guard 8857,064593148,39%931,40
BT-7496,972373053,33%193,20
ST vz. 394290,903683053,33%948,07
M374357,803343050,00%1268,62
60G FT5402,673783053,33%796,06
Grant4305,523472951,72%994,23
10TP3171,381612948,28%561,51
TVP T 50/51101745,037042948,28%1407,26
SU-54244,833102965,52%587,93
T56 GMC3215,522872937,93%562,68
S35 CA5672,345932972,41%1946,65
T-804178,833322941,38%478,29
T207990,436202850,00%1581,32
Somua S353237,793192846,43%601,99
SARL 424320,433552853,57%1036,50
Type 95 Heavy4195,422932642,31%456,97
SU-76M4141,812362657,69%299,28
P.435402,243172548,00%909,24
M7 Priest3239,762762552,00%626,88
T2 Medium Tank2134,322232544,00%499,39
Covenanter5203,563932556,00%616,85
M10 Wolverine5543,205052564,00%1365,07
Type 2597 Chi-Ha3231,423232475,00%1020,07
Renault FT AC2195,332692466,67%897,73
Lago4178,873712360,87%478,37
Vickers Mk. E Type B2168,172982352,17%679,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3197,872782347,83%670,84
Semovente M415472,303392356,52%1077,24
SU-85B4468,744772365,22%1504,61
Tiger (P)7845,225352356,52%1171,07
G.Pz. Mk. VI (e)234,65682343,48%54,18
Panhard AMD 178B6215,302592347,83%400,75
43 M. Toldi III 3131,092442356,52%617,75
Hotchkiss H352305,553822236,36%1766,76
Pz.Kpfw. I251,591332245,45%69,25
Achilles6448,503432236,36%516,64
T-463172,142802161,90%728,24
Sexton II3121,622172157,14%432,85
AMX 65 t8833,296472152,38%963,41
Obsidian 81064,816952147,62%1132,82
T-703247,953272030,00%898,00
Chaffee Camouflaged 5359,453662045,00%811,41
T-284406,054661957,89%1508,56
Type 97 Chi-Ha3371,425221957,89%1770,15
Valentine3201,893051947,37%603,28
FV217 Badger101308,685421942,11%724,39
Renault FT1220,943361844,44%1618,11
M2 Light2275,612571861,11%1203,50
25TP KSUST II5322,282731850,00%662,47
Cruiser Mk. III3167,002441844,44%652,32
Sav m/434321,823871758,82%867,16
Cruiser Mk. I1130,821351741,18%441,64
SU-263208,762151735,29%385,39
A-20565,002651637,50%1,39
Panzerjäger I2107,311331650,00%244,03
Semovente M43 Bassotto6635,503971662,50%1020,85
M2 Medium Tank3166,193281656,25%580,18
Vz. 71 Tesák101481,255761637,50%1597,00
StuG III Ausf. B4519,693631650,00%1399,37
KV-1SA 5666,885741650,00%1304,89
T-116 3219,382511656,25%963,49
Wespe3100,201391560,00%313,69
LPT-67 Šelma9741,534101526,67%801,92
Valentine AT4252,203591553,33%670,35
Marder 38T4312,204831580,00%918,62
T-34 with L-11 4381,003801540,00%1295,91
LT vz. 383205,363081464,29%928,92
M15/423183,502471457,14%441,05
Emil II91021,794521442,86%607,37
Vickers Medium Mk. III3125,862041450,00%340,86
Chi-Go 71058,935791442,86%1301,31
D12110,231941338,46%260,95
M3G FT3219,852891361,54%641,75
Cruiser Mk. II2159,542771369,23%735,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 269,542101369,23%323,42
T1 Cunningham190,251761258,33%465,08
Comet7269,833131250,00%245,77
Loyd Gun Carriage273,501051233,33%229,01
Vickers Medium Mk. I170,91991154,55%233,75
M3 Stuart3138,003091154,55%444,03
Cruiser Mk. IV4145,452191118,18%195,83
T-505143,273651145,45%265,76
Patton the Tank 91404,736891163,64%1610,89
BT-22108,201801030,00%319,00
T3091478,205591040,00%967,80
Vz. 64 Blesk8834,505591060,00%1649,91
Universal Carrier 2-pdr2123,901841040,00%318,01
AT 86532,603641030,00%613,64
T18 HMC3264,003021040,00%1181,91
Ikv 723230,22420988,89%796,30
T28 Prototype8477,56353944,44%282,21
Fiat 30001198,75229875,00%1225,86
Vickers Medium Mk. II2203,00248850,00%1105,74
4TP1240,13187837,50%1005,71
P.43 bis6350,38504875,00%597,89
T3 HMC2178,13311875,00%846,95
M24E2 Super Chaffee 6359,25369837,50%739,09
Strv m/40L3260,00447785,71%963,74
Stuart I-IV3314,00437771,43%1554,84
T1 HMC271,43176757,14%319,19
Type 98 Ke-Ni3174,14239757,14%622,39
M127304,57201728,57%89,68
Light Mk. VIC 2133,57286757,14%660,36
Concept 1B 91588,71684728,57%1055,91
Fantôme 91126,57424742,86%796,67
Chi-Ni2198,67403666,67%1133,27
MS-11104,67143650,00%446,48
Strv 103-091006,83430633,33%538,01
T-262113,83186633,33%345,65
AT-12257,17271650,00%967,24
T-26G FT2137,83190650,00%329,89
Charioteer81176,33788666,67%1440,92
T-602123,00286666,67%563,79
TOG II* 6339,17259633,33%252,13
Pvlvv fm/42238,40158540,00%41,83
SU-182106,80226580,00%697,70
Type 91 Heavy3285,60409560,00%1014,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2159,60216540,00%398,34
Ferdinand8239,00339560,00%232,90
T7 Combat Car 264,80137520,00%55,79
Type 95 Ha-Go291,00224450,00%253,20
Sturmpanzer I Bison360,25168450,00%89,84
Pz.Sfl. IVb4157,50164450,00%342,01
Hotchkiss EBR7395,5024040,00%627,73
KV-1S6596,00376450,00%838,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5486,50430425,00%1154,84
T-50-2 6350,00404450,00%857,01
L-60 2101,75265450,00%399,20
Strv m/382113,00327333,33%272,05
M22134,672713100,00%656,91
Renault Otsu1137,33397366,67%668,25
7TP230,00131366,67%217,74
Renault G15894,67675366,67%3313,75
FCM 36252,3312030,00%0,00
Strv fm/21174,503052100,00%400,38
LT vz. 352113,003692100,00%555,84
M14/412350,005262100,00%1595,75
Panther7510,0029020,00%519,18
Type 619836,5023820,00%429,92
CS-6310779,0039520,00%288,71
T499145,00479250,00%136,16
Valiant 5111,00238250,00%99,55
Kolohousenka136,001941100,00%261,00
P.43 ter7447,007711100,00%612,65
Type 97 Te-Ke 248,002210,00%0,00
Vz. 44-170,004610,00%0,00
Renault R352115,003271100,00%514,56
T82 HMC417,001561100,00%261,00
Object 430U102034,008571100,00%1394,18
Black Prince II 7579,008161100,00%797,86
Windhund 81001,005841100,00%1035,71
Convert. Medium Tank T3 3752,008281100,00%3742,51
Object 252U 80,009110,00%0,00
T-45 248,002081100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3218,0018010,00%323,52
M4A1 Revalorisé 81957,008891100,00%2561,35

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 24/11/2014
Ayrıldı: 04/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/10/2014
Ayrıldı: 22/11/2014
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/10/2015
Ayrıldı: 26/12/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2018
Ayrıldı: 28/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 02/10/2013