| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M6 | 6 | 786,44 | 624 | 802 | 50,75% | 1157,95 | |||||
| KV-1 | 5 | 605,47 | 531 | 561 | 52,05% | 1196,50 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 686,10 | 603 | 555 | 49,91% | 1069,09 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 699,11 | 566 | 536 | 45,71% | 1340,11 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 825,89 | 634 | 508 | 50,59% | 1148,47 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 885,47 | 667 | 492 | 47,76% | 1456,69 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 715,66 | 587 | 453 | 48,57% | 993,39 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 301,15 | 343 | 452 | 45,58% | 507,14 | |||||
| ARL 44 | 6 | 637,95 | 512 | 442 | 40,50% | 882,34 | |||||
| T-150 | 6 | 884,26 | 674 | 437 | 52,86% | 1477,17 | |||||
| Tiger I | 7 | 716,54 | 572 | 389 | 41,90% | 683,73 | |||||
| Grille | 5 | 403,99 | 379 | 359 | 44,29% | 660,60 | |||||
| T29 | 7 | 791,67 | 656 | 346 | 47,11% | 805,23 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 265,33 | 302 | 340 | 47,06% | 555,34 | |||||
| Char de transition | 6 | 619,78 | 584 | 316 | 52,22% | 847,76 | |||||
| Churchill III | 5 | 605,44 | 802 | 313 | 49,84% | 1125,84 | |||||
| KV-3 | 7 | 940,25 | 710 | 279 | 52,69% | 1145,53 | |||||
| IS | 7 | 824,44 | 646 | 264 | 47,35% | 969,02 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 321,79 | 322 | 234 | 46,58% | 964,99 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 279,49 | 265 | 230 | 43,91% | 1309,86 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 338,87 | 517 | 214 | 47,66% | 768,39 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 334,16 | 302 | 196 | 43,37% | 528,17 | |||||
| Löwe | 8 | 774,26 | 629 | 195 | 38,97% | 588,90 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 208,99 | 257 | 153 | 51,63% | 379,16 | |||||
| T32 | 8 | 741,33 | 626 | 151 | 43,05% | 603,48 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 818,41 | 637 | 147 | 46,94% | 914,22 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 191,56 | 351 | 137 | 47,45% | 491,40 | |||||
| Jade Coil | 8 | 1061,96 | 589 | 137 | 35,77% | 768,38 | |||||
| T-34 | 5 | 359,95 | 372 | 134 | 50,75% | 820,96 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 971,09 | 682 | 134 | 44,78% | 1107,57 | |||||
| Tiger II | 8 | 797,04 | 590 | 131 | 38,93% | 619,11 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 171,41 | 267 | 128 | 44,53% | 408,23 | |||||
| Black Prince | 7 | 970,39 | 711 | 127 | 37,01% | 1177,23 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 111,66 | 291 | 124 | 41,13% | 54,67 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1025,45 | 690 | 118 | 39,83% | 1045,21 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 605,19 | 554 | 116 | 44,83% | 812,65 | |||||
| M-II-Y | 7 | 803,73 | 643 | 114 | 43,86% | 836,45 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 523,56 | 463 | 113 | 33,63% | 560,47 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 328,62 | 392 | 110 | 44,55% | 422,49 | |||||
| A-20 | 5 | 288,64 | 386 | 99 | 46,46% | 855,38 | |||||
| IS-3 | 8 | 784,13 | 627 | 98 | 40,82% | 633,65 | |||||
| Object 252U | 8 | 919,40 | 625 | 94 | 36,17% | 657,74 | |||||
| KV-2 | 6 | 489,34 | 457 | 88 | 46,59% | 646,46 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 161,53 | 334 | 78 | 42,31% | 280,14 | |||||
| BT-7 | 4 | 111,44 | 274 | 77 | 50,65% | 224,81 | |||||
| Excelsior | 5 | 660,88 | 715 | 75 | 60,00% | 1300,43 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 509,97 | 524 | 71 | 43,66% | 292,83 | |||||
| M44 | 6 | 393,80 | 446 | 69 | 46,38% | 473,83 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 650,65 | 562 | 69 | 36,23% | 435,02 | |||||
| TS-54 | 8 | 613,03 | 570 | 68 | 38,24% | 336,18 | |||||
| Matilda | 4 | 447,91 | 403 | 67 | 47,76% | 1214,50 | |||||
| AT 2 | 5 | 590,22 | 492 | 64 | 53,13% | 1374,62 | |||||
| T6 Medium | 4 | 375,15 | 343 | 60 | 46,67% | 747,81 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 423,54 | 435 | 59 | 40,68% | 149,66 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 661,30 | 584 | 56 | 41,07% | 483,36 | |||||
| AE Phase I | 9 | 867,72 | 591 | 53 | 35,85% | 455,20 | |||||
| Churchill VII | 6 | 878,94 | 741 | 50 | 54,00% | 1554,17 | |||||
| IS-7 | 10 | 1090,00 | 600 | 49 | 32,65% | 519,66 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 652,70 | 603 | 46 | 41,30% | 505,11 | |||||
| B1 | 4 | 511,29 | 455 | 45 | 48,89% | 1484,42 | |||||
| T20 | 7 | 516,97 | 448 | 39 | 30,77% | 468,90 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 161,97 | 275 | 38 | 47,37% | 289,89 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 198,72 | 313 | 36 | 47,22% | 713,66 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 397,06 | 352 | 35 | 40,00% | 467,48 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 685,00 | 610 | 34 | 55,88% | 775,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 167,91 | 266 | 34 | 41,18% | 181,01 | |||||
| P26/40 | 4 | 587,87 | 527 | 31 | 70,97% | 1929,90 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 684,03 | 491 | 31 | 29,03% | 836,80 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 493,80 | 542 | 30 | 53,33% | 859,88 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 376,60 | 469 | 30 | 46,67% | 374,73 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 295,03 | 394 | 30 | 43,33% | 586,70 | |||||
| Valentine AT | 4 | 493,48 | 368 | 29 | 48,28% | 1270,43 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 574,46 | 525 | 28 | 60,71% | 1120,99 | |||||
| T-115 | 5 | 577,50 | 631 | 28 | 60,71% | 864,30 | |||||
| TS-6 | 9 | 680,63 | 599 | 27 | 37,04% | 301,56 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 802,11 | 507 | 27 | 33,33% | 815,68 | |||||
| Hummel | 6 | 500,08 | 434 | 26 | 46,15% | 553,48 | |||||
| MT-25 | 6 | 286,92 | 406 | 25 | 44,00% | 590,74 | |||||
| T78 | 6 | 627,41 | 468 | 22 | 40,91% | 617,33 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 124,33 | 234 | 21 | 47,62% | 292,69 | |||||
| T14 | 5 | 216,45 | 507 | 20 | 60,00% | 341,26 | |||||
| AMR 35 | 2 | 136,20 | 265 | 20 | 35,00% | 368,77 | |||||
| Object 257 | 9 | 890,81 | 795 | 16 | 62,50% | 769,26 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 200,13 | 386 | 15 | 53,33% | 355,76 | |||||
| KV-1S | 6 | 486,21 | 548 | 14 | 57,14% | 763,45 | |||||
| SU-100I | 5 | 389,64 | 394 | 14 | 35,71% | 430,07 | |||||
| SU-152 | 7 | 615,69 | 533 | 13 | 61,54% | 786,83 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1111,54 | 762 | 13 | 53,85% | 965,90 | |||||
| T-44-100 | 8 | 553,69 | 590 | 13 | 53,85% | 498,86 | |||||
| T-45 | 2 | 462,75 | 602 | 12 | 33,33% | 2603,52 | |||||
| Predatore | 9 | 1236,17 | 701 | 12 | 50,00% | 824,13 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 663,33 | 649 | 12 | 58,33% | 457,78 | |||||
| Pudel | 6 | 608,45 | 398 | 11 | 9,09% | 729,36 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1054,64 | 680 | 11 | 36,36% | 362,53 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 722,18 | 572 | 11 | 36,36% | 170,94 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 622,40 | 442 | 10 | 30,00% | 344,08 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 678,60 | 579 | 10 | 40,00% | 694,97 | |||||
| Ares 75 | 8 | 678,44 | 586 | 9 | 44,44% | 521,21 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 170,67 | 365 | 9 | 33,33% | 262,93 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 83,56 | 305 | 9 | 55,56% | 319,38 | |||||
| MKA | 2 | 430,38 | 527 | 8 | 37,50% | 1476,27 | |||||
| Nashorn | 6 | 207,71 | 306 | 7 | 42,86% | 114,57 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 250,71 | 541 | 7 | 57,14% | 1186,25 | |||||
| T1E6 | 2 | 153,33 | 196 | 6 | 0,00% | 483,54 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 104,00 | 317 | 6 | 33,33% | 42,46 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 234,33 | 222 | 6 | 16,67% | 628,96 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 224,33 | 475 | 6 | 33,33% | 132,68 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 859,80 | 507 | 5 | 20,00% | 378,76 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 157,40 | 302 | 5 | 40,00% | 612,51 | |||||
| Chi-Go | 7 | 406,20 | 553 | 5 | 60,00% | 393,41 | |||||
| Pz.Kpfw. M 15 | 3 | 202,50 | 351 | 4 | 25,00% | 507,47 | |||||
| Projet Louis | 9 | 162,25 | 614 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| P.43 | 5 | 1076,67 | 678 | 3 | 33,33% | 3785,39 | |||||
| Somua S35 | 3 | 33,67 | 176 | 3 | 66,67% | 203,35 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 316,00 | 360 | 3 | 33,33% | 838,10 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 163,67 | 199 | 3 | 33,33% | 240,28 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 159,00 | 561 | 3 | 66,67% | 804,51 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 366,67 | 731 | 3 | 100,00% | 2116,14 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 594,00 | 571 | 2 | 50,00% | 1614,94 | |||||
| T-34-85 | 6 | 552,50 | 333 | 2 | 0,00% | 706,30 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 22,50 | 185 | 2 | 50,00% | 99,55 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 244,50 | 505 | 2 | 100,00% | 692,58 | |||||
| Windhund | 8 | 161,00 | 174 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fantôme | 9 | 349,50 | 776 | 2 | 50,00% | 146,38 | |||||
| Renault FT | 1 | 63,00 | 56 | 1 | 0,00% | 96,25 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 308,00 | 518 | 1 | 100,00% | 1226,00 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 302,00 | 281 | 1 | 0,00% | 892,86 | |||||
| Renault R35/FCM 36 | 2 | 149,00 | 123 | 1 | 0,00% | 94,49 |
Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: Pz.Kpfw. 55
Escuro
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 13388 | 48 | 227 | 981 | ||||
| Ortalama Seviye | 5,76 | 5,58 | 6,29 | 5,91 | ||||
| Galibiyetler | 6229 | 46,53% | 20 | 41,67% | 96 | 42,29% | 447 | 45,57% |
| Yenilgiler | 6969 | 52,05% | 28 | 58,33% | 128 | 56,39% | 513 | 52,29% |
| Berabere | 190 | 1,42% | 0 | 0,00% | 3 | 1,32% | 21 | 2,14% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2473 | 18,47% | 9 | 18,75% | 45 | 19,82% | 183 | 18,65% |
| İmha edilen Tanklar | 7056 | 0,53 | 27 | 0,56 | 162 | 0,71 | 618 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 0,65 | 0,69 | 0,89 | 0,77 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 11861 | 0,89 | 47 | 0,98 | 172 | 0,76 | 925 | 0,94 |
| Verilen Hasar | 620,32 | 828,48 | 855,15 | 700,53 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 11293 | 0,84 | 9 | 0,19 | 88 | 0,39 | 645 | 0,66 |
| Üs savunma Puanı | 1170 | 0,09 | 1 | 0,02 | 9 | 0,04 | 42 | 0,04 |
| Deneyim | 535,88 | 655,38 | 649,85 | 578,60 | ||||
| WN7 | 735,22 | 921,22 | 850,89 | 811,05 | ||||
| WN8 | 880,11 | 1323,28 | 1145,78 | 1022,95 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 13388 | |
| Ortalama Seviye | 5,76 | |
| Galibiyetler | 6229 | 46,53% |
| Yenilgiler | 6969 | 52,05% |
| Berabere | 190 | 1,42% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2473 | 18,47% |
| İmha edilen Tanklar | 7056 | 0,53 |
| Yoketme Oranı | 0,65 | |
| Tespit edilen Tanklar | 11861 | 0,89 |
| Verilen Hasar | 620,32 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 11293 | 0,84 |
| Üs savunma Puanı | 1170 | 0,09 |
| Deneyim | 535,88 | |
| WN7 | 735,22 | |
| WN8 | 880,11 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 48 | |
| Ortalama Seviye | 5,58 | |
| Galibiyetler | 20 | 41,67% |
| Yenilgiler | 28 | 58,33% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 18,75% |
| İmha edilen Tanklar | 27 | 0,56 |
| Yoketme Oranı | 0,69 | |
| Tespit edilen Tanklar | 47 | 0,98 |
| Verilen Hasar | 828,48 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 9 | 0,19 |
| Üs savunma Puanı | 1 | 0,02 |
| Deneyim | 655,38 | |
| WN7 | 921,22 | |
| WN8 | 1323,28 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 227 | |
| Ortalama Seviye | 6,29 | |
| Galibiyetler | 96 | 42,29% |
| Yenilgiler | 128 | 56,39% |
| Berabere | 3 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 45 | 19,82% |
| İmha edilen Tanklar | 162 | 0,71 |
| Yoketme Oranı | 0,89 | |
| Tespit edilen Tanklar | 172 | 0,76 |
| Verilen Hasar | 855,15 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 88 | 0,39 |
| Üs savunma Puanı | 9 | 0,04 |
| Deneyim | 649,85 | |
| WN7 | 850,89 | |
| WN8 | 1145,78 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 981 | |
| Ortalama Seviye | 5,91 | |
| Galibiyetler | 447 | 45,57% |
| Yenilgiler | 513 | 52,29% |
| Berabere | 21 | 2,14% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 183 | 18,65% |
| İmha edilen Tanklar | 618 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 0,77 | |
| Tespit edilen Tanklar | 925 | 0,94 |
| Verilen Hasar | 700,53 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 645 | 0,66 |
| Üs savunma Puanı | 42 | 0,04 |
| Deneyim | 578,60 | |
| WN7 | 811,05 | |
| WN8 | 1022,95 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 27 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 3 | 11,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 24 | 88,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 3,70% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 7 | 0,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 24 | 0,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 533,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 18 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 226,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 27 | |
| Galibiyetler | 3 | 11,11% |
| Yenilgiler | 24 | 88,89% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 3,70% |
| İmha edilen Tanklar | 7 | 0,26 |
| Yoketme Oranı | 0,27 | |
| Tespit edilen Tanklar | 24 | 0,89 |
| Verilen Hasar | 533,11 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 18 | 0,67 |
| Deneyim | 226,30 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen