EndRush

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23092025424
Ortalama Seviye7,820,009,168,94
Galibiyetler1263554,72%00,00%1872,00%23655,66%
Yenilgiler1018644,11%00,00%728,00%18643,87%
Berabere2711,17%00,00%00,00%20,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar742432,15%00,00%1040,00%12830,19%
İmha edilen Tanklar241281,0400,00110,443570,84
Yoketme Oranı1,540,000,731,21
Tespit edilen Tanklar325881,4100,00411,647871,86
Verilen Hasar1.330,270,001.556,921.502,24
Düşman üssü işgal puanı135040,5800,0000,001880,44
Üs savunma Puanı145550,6300,0000,0000,00
Deneyim722,300,00931,40849,74
WN71374,570,001116,291223,54
WN81869,280,001575,231735,86
Toplam
Savaşlar23092
Ortalama Seviye7,82
Galibiyetler1263554,72%
Yenilgiler1018644,11%
Berabere2711,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar742432,15%
İmha edilen Tanklar241281,04
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar325881,41
Verilen Hasar1.330,27
Düşman üssü işgal puanı135040,58
Üs savunma Puanı145550,63
Deneyim722,30
WN71374,57
WN81869,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar25
Ortalama Seviye9,16
Galibiyetler1872,00%
Yenilgiler728,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1040,00%
İmha edilen Tanklar110,44
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar411,64
Verilen Hasar1.556,92
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim931,40
WN71116,29
WN81575,23
Son 30 gün
Savaşlar424
Ortalama Seviye8,94
Galibiyetler23655,66%
Yenilgiler18643,87%
Berabere20,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar12830,19%
İmha edilen Tanklar3570,84
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar7871,86
Verilen Hasar1.502,24
Düşman üssü işgal puanı1880,44
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim849,74
WN71223,54
WN81735,86
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1144,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1352,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar728,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.463,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı150,6000,0000,0000,00
Deneyim642,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1144,00%
Yenilgiler1352,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar728,00%
İmha edilen Tanklar160,64
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar180,72
Verilen Hasar1.463,40
Düşman üssü işgal puanı20,08
Üs savunma Puanı150,60
Deneyim642,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar734,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı313,4400,0000,0000,00
Deneyim519,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar30,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar141,56
Verilen Hasar734,44
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı313,44
Deneyim519,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar579,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim99,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar44,00
Verilen Hasar579,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim99,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar100000
Galibiyetler5252,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4848,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3535,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar580,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar660,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar922,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı130,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1721,7200,0000,0000,00
Deneyim589,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar100
Galibiyetler5252,00%
Yenilgiler4848,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3535,00%
İmha edilen Tanklar580,58
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar660,66
Verilen Hasar922,30
Düşman üssü işgal puanı130,13
Üs savunma Puanı1721,72
Deneyim589,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (255)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX ELC bis5614,32654109057,89%2826,26
Grille 15102149,54652100051,20%1764,85
Bat.-Châtillon 25 t101947,3573578151,09%1738,23
T34 81261,5572260954,84%1596,71
STB-1101681,2072747852,09%1397,18
Waffenträger auf Pz. IV92183,0970340955,26%2333,87
Spähpanzer Ru 2519978,4270434752,74%1579,13
AMX 13 9091130,6574934051,47%1851,25
ELC EVEN 90 8913,6384333857,99%2038,15
T-1092092,3492529361,09%2667,60
IS-7101990,8279229251,37%1818,21
AMX 50 12092048,0683327857,19%2379,67
SU-10181390,2553927353,11%1767,32
T-54 ltwt.9943,1064026354,75%1442,18
AMX 13 105101632,8882025751,75%2060,30
T2971519,7984124857,66%2444,14
AMX 50 B101904,6159224847,18%1554,70
Bat.-Châtillon 155 5591209,3458124445,49%1150,41
Type 6191581,8972823952,72%1633,36
T499924,0468523751,48%1410,20
Object 268 Version 4101865,0167123751,05%1418,80
Rhm.-Borsig Waffenträger82119,0794123060,43%2903,86
Lorraine 155 mle. 5181562,5168722850,44%2094,95
SU-14-281322,4157422552,89%1694,36
KV-15992,7884121765,44%3119,28
T-5491622,8988121164,45%2142,28
IS-382076,42101321057,14%3529,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91818,6989520359,11%2246,17
T-4481377,3490220058,50%2470,97
S-5171128,6355019753,30%1675,61
E 5091699,3380519749,24%1744,08
T3091818,0676018654,30%1714,28
SU-10061196,7583018363,39%2903,80
Strv 103B101883,2874718051,11%1270,84
AMX 50 10081838,8593917958,66%2775,00
T-100 LT101046,7669917247,09%1128,69
Ares 90 C112192,4493517053,53%1826,60
T28 Concept 71102,5975916759,88%1740,05
Object 26391619,7364816646,99%1447,22
Panhard EBR 9091050,5581716452,44%1670,99
Hirschkäfer112170,1375116251,23%1470,06
FV215b (183) 101705,5968115248,03%1142,23
Ares 90102091,1292415254,61%1884,32
Covenanter5446,4967014861,49%2075,96
IS71586,0595514665,07%2988,26
T-62A101744,0167614647,26%1492,40
M41 Walker Bulldog8837,3579114548,97%1857,88
STA-181211,9570213956,83%1793,49
Strv 103-091697,6974513953,24%1475,82
AMX M4 mle. 4571322,0781713755,47%2130,91
Rheinmetall Panzerwagen101322,0574313250,76%1470,98
KV-8561126,6377913156,49%2325,52
Leopard 1101877,6375813045,38%1381,36
AMX 13 757773,8377212950,39%1733,47
M4A3E2 Sherman Jumbo6861,6770712952,71%2164,49
Panther II81007,9771912653,97%1369,42
T28 Prototype81743,8982812556,00%2176,09
Object 43091500,8381012154,55%1447,24
SU-15271289,4257611855,93%2174,42
Lorraine 155 mle. 5071340,6270811857,63%2306,99
Sturer Emil71358,9873211851,69%2285,09
Hummel6901,8951611157,66%1683,76
UDES 0381026,1959111151,35%983,48
T675700,0161011161,26%1859,58
T3281454,3593911060,91%1984,27
Type 5 Chi-Ri71125,7568910954,13%2166,20
ARL 4461256,0782410958,72%3113,45
IS-271083,3166710859,26%1502,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81550,2292010855,56%2082,92
FV3046605,9240610657,55%1170,02
T376679,5559410549,52%2178,43
Vz. 64 Blesk81167,2784310455,77%2246,96
Leopard Prototyp A91477,9474810348,54%1332,15
T-34-8561011,5979010161,39%2696,99
AMX M4 mle. 5191746,4189110155,45%1631,73
T-345681,226549764,95%2322,75
T-4371369,069619767,01%3033,87
T25 AT71423,578339752,58%2462,88
T25/271365,899089767,01%2649,08
Spähpanzer SP I C7862,527879653,13%1860,77
Škoda T 256872,877559556,84%2003,09
Tiger II81126,517239452,13%1226,53
Panhard AML Lynx 6x68707,866529250,00%1329,80
Panther71086,876149160,44%2098,51
E 7591513,767839150,55%1329,13
E 50 Ausf. M101805,215038943,82%1325,43
BDR G1 B5690,495578850,00%1427,44
T2071025,217058764,37%1954,33
Cromwell6770,866858563,53%1869,65
VK 28.016516,024318552,94%1545,38
AMX 50 Foch91805,568008447,62%1535,98
AMX M4 mle. 54102027,268198450,00%1499,48
Hotchkiss EBR7637,355978445,24%1384,83
M10391503,598168154,32%1519,62
AS-XX 40 t112099,478398149,38%1593,51
SDP 58 Kilana81412,547308050,00%1453,28
KV-261096,067818058,75%2385,35
Ho-Ri 3102025,097497953,16%1301,28
Marder II3396,924497865,38%1620,94
T1 Cunningham1255,745427763,64%2167,71
M4A1 Sherman5745,197147761,04%2702,62
AMX 13 F3 AM61148,816627753,25%2436,61
E 100101895,917977650,00%1427,85
AMX 12 t6733,487497558,67%2364,20
AMX 65 t81008,726857552,00%1174,27
Type 586803,047497462,16%2010,62
SU-100M171135,097587459,46%1863,94
Nashorn61049,126937347,95%2085,15
A-436778,646277352,05%1930,46
LTTB81062,888827350,68%2527,73
BZ-16681512,228597248,61%1852,54
Ikv 65 Alt II6797,594757159,15%1664,76
Pz.Sfl. IVc5640,505287050,00%1689,01
M24 Chaffee5616,177186953,62%2379,90
SDP 60 Gonkiewicza91325,216976848,53%1021,06
VK 30.02 (M)6804,066496861,76%1887,52
Grille5780,276416776,12%2118,87
NC 70 Błyskawica101647,307546753,73%1156,84
M5 Stuart4276,485136659,09%848,70
T110E5101905,358216350,79%1567,66
Bat.-Châtillon 155 58101187,816856346,03%974,42
T1 Heavy5956,718336264,52%2808,71
Type T-345575,025166163,93%2121,63
SU-855755,755446048,33%2001,86
VK 30.01 (H)5835,077735964,41%2693,40
StuG III Ausf. G5870,097075855,17%2764,32
Pz.Kpfw. 5581756,8810005856,90%1733,32
M18 Hellcat61216,338665757,89%2958,85
M661069,988155660,71%2107,89
LHMTV8858,827615650,00%1550,39
M-V-Y101989,279155259,62%1587,06
G.W. Panther7824,987024957,14%982,77
MT-256356,385604850,00%968,90
VK 16.02 Leopard5386,795244751,06%1286,93
Leo71120,178374663,04%1935,72
MS-11307,305204669,57%2684,01
Type 3 Chi-Nu5581,825654548,89%2087,75
Type 4 Chi-To6978,968254566,67%2617,37
Type 5 Ke-Ho4358,704804456,82%1437,92
Ikv 1035469,934034450,00%1152,89
AMX 13 105 AM mle. 505621,575024461,36%1415,18
T-284485,194474247,62%1609,27
Crusader6553,465874156,10%1906,70
Object 430U101721,788344156,10%1399,45
M36 Jackson61026,207044052,50%2218,72
Type 5781448,008954057,50%1693,02
G.W. Tiger (P)81090,606474042,50%1079,03
Jagdpanzer IV6971,216873958,97%2495,81
Birch Gun4377,903333948,72%1606,87
B14417,874943860,53%1317,80
Škoda T 177865,267713852,63%1884,29
Tiger I71203,498323756,76%1648,63
M3 Lee4453,355553762,16%2075,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4514,504943655,56%1479,15
Char Mle. 75 9608,776303542,86%573,95
M10 Wolverine5838,917543452,94%2452,30
Fantôme 91695,159093464,71%1877,54
SDP 57 Gowika71083,276993360,61%1501,42
BZ-6891325,338663357,58%1176,59
Bishop5712,244723351,52%1934,99
AMX 404291,584183154,84%1220,69
BZ-5871318,778423148,39%1779,44
AMX 105 AM mle. 474443,063753148,39%1872,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6519,775233145,16%1155,64
leKpz Borkenkäfer111453,527073135,48%1360,42
VK 36.01 (H)6753,906303073,33%1443,77
Pz.Kpfw. II Luchs4425,934973063,33%2113,80
T56 GMC3314,273833043,33%1159,60
Sturmpanzer II4348,003862955,17%1088,02
Škoda T 245596,894992850,00%1773,86
AMX AC mle. 4671064,467922878,57%1743,28
Comet71116,969442661,54%2260,59
T-505231,044212665,38%786,10
Marder 38T4521,324962548,00%1476,20
Durchbruchswagen 24337,164092552,00%955,61
T110E4101759,175882330,43%976,80
Emil I81683,329692263,64%2144,42
T-463336,004422263,64%1864,35
StuG IV 5502,683452250,00%1416,74
Lorraine 39L AM3288,862982152,38%1099,49
AT 771353,678962161,90%1969,41
Super Hellcat 71031,706232040,00%1715,62
Leichttraktor1294,425871963,16%2111,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3224,214751973,68%827,60
AMX 50 Foch B102254,008921968,42%1755,11
GSR 3301 Setter7943,587081942,11%2080,57
Sav m/434276,894161861,11%732,04
Strv 746965,716511741,18%1758,94
M8A14625,536271764,71%2303,17
Konštrukta T-34/10071168,697871643,75%1907,25
SDP 44 Burza6812,195381650,00%1363,15
T404746,196941662,50%2683,70
AT 25811,386911662,50%2380,33
Type 1 Chi-He4295,404291560,00%923,16
M5A1 Stuart4432,866651485,71%1916,92
Ikv 90 Typ B71202,006901450,00%2005,01
212A91257,507541457,14%1071,26
AT 861426,4610501369,23%3645,01
Windhund 81808,089271369,23%2392,93
LPT-67 Šelma91221,927611250,00%1814,68
T-50-2 6674,337811258,33%2247,67
D23263,273941172,73%1176,81
Strv 107-12111729,555861136,36%756,65
M4-85 5777,558411163,64%2172,18
LT vz. 383305,204261030,00%1192,34
ST vz. 394615,804401040,00%2178,12
D12132,102111040,00%380,54
M3 Stuart3263,11365933,33%1003,11
Pz.Kpfw. II2137,89279955,56%476,03
AMX 383206,56472977,78%802,82
M2 Medium Tank3350,25464862,50%1726,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C389,88316850,00%283,70
Black Prince II 71001,38686837,50%1050,84
Patton the Tank 9785,75601850,00%583,21
Type 2597 Chi-Ha3535,14727757,14%3325,18
Cobra 91272,00616742,86%782,51
113 Beijing Opera 102355,86816742,86%1952,56
Renault FT 75 BS2113,17186650,00%568,83
Cruiser Mk. IV4141,67290633,33%194,13
Char de transition 61878,171209650,00%4213,88
Chi-Go 71391,0012146100,00%2110,22
Sexton II3263,40264540,00%994,22
T-262333,60416540,00%2187,28
Vz. 60S Dravec 101751,40927560,00%1109,19
Chi-Ni2415,75726475,00%3289,48
LT vz. 352101,25191450,00%297,37
T3 HMC2195,25388450,00%800,71
Loyd Gun Carriage2248,00479475,00%2580,10
GSOR the TANK 91316,00885475,00%1329,79
KV-1SA 5525,75650475,00%1112,20
SU-100Y 61445,50908475,00%2629,56
LTP 3147,50271450,00%507,79
T 55A 92067,251111475,00%2320,81
Vickers Medium Mk. I1190,67261333,33%913,39
Type 95 Ha-Go2164,00439366,67%839,90
Hotchkiss H352177,00441366,67%921,24
Type 97 Chi-Ha385,67189333,33%22,27
Panzerjäger I2278,00514366,67%1336,93
TOG II* 6357,67286333,33%294,71
Renault FT1427,50440250,00%4263,82
Type 98 Ke-Ni3327,506532100,00%1746,23
Pz.Kpfw. I2217,50362250,00%1050,86
M24E2 Super Chaffee 60,00378250,00%117,59
Light Mk. VIC 2139,0021720,00%577,35
Kolohousenka1146,002601100,00%736,69
Strv fm/21176,0026410,00%172,78
Renault Otsu1234,006311100,00%1282,22
Vickers Mk. E Type B2156,002951100,00%743,64
Type 97 Te-Ke 2223,0026510,00%822,69
T2 Medium Tank2660,0013051100,00%6099,21
Gabler’s Destroyer 50,009310,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 61132,009561100,00%2398,03
Type 5 Ka-Ri 8531,0030310,00%167,33
T7 Combat Car 2146,002951100,00%709,31
FCM 2C 3769,0011151100,00%2945,97

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/09/2014
Ayrıldı: 03/10/2014