EndRush

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2355357179558
Ortalama Seviye7,859,189,329,20
Galibiyetler1289854,76%3968,42%11865,92%31856,99%
Yenilgiler1037644,05%1729,82%5932,96%23141,40%
Berabere2791,18%11,75%21,12%91,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar757632,17%2645,61%6837,99%18533,15%
İmha edilen Tanklar245541,04621,091770,994880,87
Yoketme Oranı1,542,001,591,31
Tespit edilen Tanklar334151,421071,883251,829571,72
Verilen Hasar1.334,311.677,911.599,871.549,73
Düşman üssü işgal puanı136100,5800,00610,341570,28
Üs savunma Puanı145640,6230,0530,0290,02
Deneyim725,141.029,56948,64860,66
WN71372,351475,211368,931227,21
WN81867,162049,761876,741737,26
Toplam
Savaşlar23553
Ortalama Seviye7,85
Galibiyetler1289854,76%
Yenilgiler1037644,05%
Berabere2791,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar757632,17%
İmha edilen Tanklar245541,04
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar334151,42
Verilen Hasar1.334,31
Düşman üssü işgal puanı136100,58
Üs savunma Puanı145640,62
Deneyim725,14
WN71372,35
WN81867,16
Son 24 saat
Savaşlar57
Ortalama Seviye9,18
Galibiyetler3968,42%
Yenilgiler1729,82%
Berabere11,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar2645,61%
İmha edilen Tanklar621,09
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar1071,88
Verilen Hasar1.677,91
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,05
Deneyim1.029,56
WN71475,21
WN82049,76
Son 7 gün
Savaşlar179
Ortalama Seviye9,32
Galibiyetler11865,92%
Yenilgiler5932,96%
Berabere21,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar6837,99%
İmha edilen Tanklar1770,99
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar3251,82
Verilen Hasar1.599,87
Düşman üssü işgal puanı610,34
Üs savunma Puanı30,02
Deneyim948,64
WN71368,93
WN81876,74
Son 30 gün
Savaşlar558
Ortalama Seviye9,20
Galibiyetler31856,99%
Yenilgiler23141,40%
Berabere91,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar18533,15%
İmha edilen Tanklar4880,87
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar9571,72
Verilen Hasar1.549,73
Düşman üssü işgal puanı1570,28
Üs savunma Puanı90,02
Deneyim860,66
WN71227,21
WN81737,26
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1144,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1352,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar728,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.463,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı150,6000,0000,0000,00
Deneyim642,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1144,00%
Yenilgiler1352,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar728,00%
İmha edilen Tanklar160,64
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar180,72
Verilen Hasar1.463,40
Düşman üssü işgal puanı20,08
Üs savunma Puanı150,60
Deneyim642,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar734,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı313,4400,0000,0000,00
Deneyim519,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar30,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar141,56
Verilen Hasar734,44
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı313,44
Deneyim519,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar579,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim99,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar44,00
Verilen Hasar579,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim99,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar100000
Galibiyetler5252,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4848,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3535,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar580,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar660,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar922,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı130,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1721,7200,0000,0000,00
Deneyim589,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar100
Galibiyetler5252,00%
Yenilgiler4848,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3535,00%
İmha edilen Tanklar580,58
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar660,66
Verilen Hasar922,30
Düşman üssü işgal puanı130,13
Üs savunma Puanı1721,72
Deneyim589,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (259)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX ELC bis5614,32654109057,89%2826,23
Grille 15102149,54652100051,20%1765,17
Bat.-Châtillon 25 t101942,2773679751,07%1732,96
T34 81263,2672361154,99%1602,85
STB-1101681,2072747852,09%1397,27
Waffenträger auf Pz. IV92183,0970340955,26%2334,20
ELC EVEN 90 8930,3185537358,45%2077,19
Spähpanzer Ru 2519978,4270434752,74%1578,31
AMX 13 9091130,6574934051,47%1849,61
AMX 13 105101658,0283430053,33%2097,29
T-1092092,3492529361,09%2667,65
IS-7101990,8279229251,37%1819,66
AMX 50 12092048,0683327857,19%2377,68
SU-10181390,2553927353,11%1767,06
T-54 ltwt.9943,1064026354,75%1442,64
T2971519,7984124857,66%2443,73
AMX 50 B101904,6159224847,18%1553,50
Bat.-Châtillon 155 5591209,3458124445,49%1150,06
Object 268 Version 4101859,6067524051,67%1419,21
Type 6191581,8972823952,72%1633,40
T499924,0468523751,48%1408,62
Rhm.-Borsig Waffenträger82119,0794123060,43%2904,99
Lorraine 155 mle. 5181562,5168722850,44%2093,98
SU-14-281322,4157422552,89%1694,60
KV-15992,7884121765,44%3118,86
T-5491622,8988121164,45%2141,92
IS-382076,42101321057,14%3529,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91818,6989520359,11%2245,64
T-4481377,3490220058,50%2470,98
S-5171128,6355019753,30%1676,51
E 5091699,3380519749,24%1744,39
Ares 90 C112182,3294818855,32%1843,64
T3091818,0676018654,30%1714,30
Panhard EBR 9091046,5980618450,00%1648,24
SU-10061196,7583018363,39%2904,14
Strv 103B101883,2874718051,11%1271,53
AMX 50 10081838,8593917958,66%2774,10
T-100 LT101046,7669917247,09%1128,84
Hirschkäfer112184,7075816852,38%1483,13
T28 Concept 71102,5975916759,88%1739,46
Object 26391619,7364816646,99%1446,91
FV215b (183) 101719,7168816148,45%1171,34
Ares 90102091,1292415254,61%1888,73
Covenanter5446,4967014861,49%2077,22
IS71586,0595514665,07%2987,12
T-62A101744,0167614647,26%1492,07
M41 Walker Bulldog8837,3579114548,97%1857,98
STA-181211,9570213956,83%1793,03
Strv 103-091697,6974513953,24%1476,00
AMX M4 mle. 4571322,0781713755,47%2130,69
Bat.-Châtillon Bourrasque 81526,9694013459,70%2101,14
Rheinmetall Panzerwagen101322,0574313250,76%1471,01
KV-8561126,6377913156,49%2324,90
Leopard 1101877,6375813045,38%1382,09
AMX 13 757773,8377212950,39%1732,85
M4A3E2 Sherman Jumbo6861,6770712952,71%2163,84
Panther II81007,9771912653,97%1369,51
T28 Prototype81743,8982812556,00%2176,43
Object 43091500,8381012154,55%1447,61
SU-15271289,4257611855,93%2174,77
Lorraine 155 mle. 5071340,6270811857,63%2307,33
Sturer Emil71358,9873211851,69%2285,39
Hummel6901,8951611157,66%1683,96
UDES 0381026,1959111151,35%983,44
T675700,0161011161,26%1859,99
T3281454,3593911060,91%1984,37
Type 5 Chi-Ri71125,7568910954,13%2166,24
ARL 4461256,0782410958,72%3113,59
IS-271083,3166710859,26%1502,28
FV3046605,9240610657,55%1170,22
T376679,5559410549,52%2178,26
Vz. 64 Blesk81167,2784310455,77%2236,22
Leopard Prototyp A91477,9474810348,54%1332,27
T-34-8561011,5979010161,39%2697,10
AMX M4 mle. 5191746,4189110155,45%1632,59
T-345681,226549764,95%2322,96
T-4371369,069619767,01%3033,70
T25 AT71423,578339752,58%2463,03
T25/271365,899089767,01%2649,15
Spähpanzer SP I C7862,527879653,13%1860,31
Škoda T 256872,877559556,84%2003,14
Tiger II81126,517239452,13%1226,65
Panhard AML Lynx 6x68707,866529250,00%1330,03
Panther71086,876149160,44%2098,48
E 7591513,767839150,55%1328,92
Ho-Ri 3102016,317458952,81%1279,06
E 50 Ausf. M101805,215038943,82%1326,00
BDR G1 B5690,495578850,00%1427,14
T2071025,217058764,37%1954,39
Cromwell6770,866858563,53%1869,11
VK 28.016516,024318552,94%1545,49
AMX M4 mle. 54102029,408278550,59%1523,41
AMX 50 Foch91805,568008447,62%1536,04
Hotchkiss EBR7637,355978445,24%1384,15
M10391503,598168154,32%1519,97
AS-XX 40 t112099,478398149,38%1596,55
SDP 58 Kilana81412,547308050,00%1454,47
KV-261096,067818058,75%2384,90
Marder II3396,924497865,38%1620,60
T1 Cunningham1255,745427763,64%2166,88
M4A1 Sherman5745,197147761,04%2700,89
AMX 13 F3 AM61148,816627753,25%2436,09
E 100101875,577997750,65%1419,92
AMX 12 t6733,487497558,67%2363,88
AMX 65 t81008,726857552,00%1173,36
Type 586803,047497462,16%2010,43
SU-100M171135,097587459,46%1863,74
Nashorn61049,126937347,95%2085,91
A-436778,646277352,05%1930,85
LTTB81062,888827350,68%2528,11
BZ-16681512,228597248,61%1852,67
Ikv 65 Alt II6797,594757159,15%1664,66
Pz.Sfl. IVc5640,505287050,00%1689,32
M24 Chaffee5616,177186953,62%2378,30
SDP 60 Gonkiewicza91325,216976848,53%1021,69
VK 30.02 (M)6804,066496861,76%1886,87
Grille5780,276416776,12%2117,94
NC 70 Błyskawica101647,307546753,73%1157,50
M5 Stuart4276,485136659,09%837,23
LPT-67 Šelma91418,498446553,85%2246,94
T110E5101905,358216350,79%1568,51
Bat.-Châtillon 155 58101187,816856346,03%974,52
T1 Heavy5956,718336264,52%2808,34
Type T-345575,025166163,93%2121,26
SU-855755,755446048,33%2002,24
Pz.Kpfw. 5581731,259896056,67%1695,96
Leo71123,258155961,02%1908,25
VK 30.01 (H)5835,077735964,41%2693,03
StuG III Ausf. G5870,097075855,17%2764,41
LHMTV8852,147605850,00%1532,12
M18 Hellcat61216,338665757,89%2959,03
M661069,988155660,71%2109,04
Object 430U101763,668185350,94%1376,60
M-V-Y101987,389075358,49%1583,19
G.W. Panther7824,987024957,14%982,87
MT-256356,385604850,00%968,85
AMX 50 Foch B102176,198634862,50%1784,59
VK 16.02 Leopard5386,795244751,06%1286,82
MS-11307,305204669,57%2677,49
G.W. Tiger (P)81080,526394639,13%1040,79
Type 3 Chi-Nu5581,825654548,89%2087,08
Type 4 Chi-To6978,968254566,67%2618,46
Type 5 Ke-Ho4358,704804456,82%1435,53
Ikv 1035469,934034450,00%1151,30
AMX 13 105 AM mle. 505621,575024461,36%1414,61
BZ-6891444,558804456,82%1364,22
T-284485,194474247,62%1609,79
Emil I81700,989384156,10%2117,63
Crusader6553,465874156,10%1906,63
M36 Jackson61026,207044052,50%2218,05
Type 5781448,008954057,50%1694,30
Jagdpanzer IV6971,216873958,97%2496,68
Birch Gun4377,903333948,72%1607,46
B14417,874943860,53%1302,67
Škoda T 177865,267713852,63%1868,40
Tiger I71203,498323756,76%1646,19
M3 Lee4453,355553762,16%2072,00
Char Mle. 75 9632,546503745,95%630,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4514,504943655,56%1479,51
212A91185,067343658,33%1035,91
leKpz Borkenkäfer111479,367453638,89%1440,02
M10 Wolverine5838,917543452,94%2452,57
Fantôme 91695,159093464,71%1880,29
SDP 57 Gowika71083,276993360,61%1501,89
Bishop5712,244723351,52%1935,33
AMX 404291,584183154,84%1203,59
BZ-5871318,778423148,39%1778,78
AMX 105 AM mle. 474443,063753148,39%1873,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6519,775233145,16%1157,12
VK 36.01 (H)6753,906303073,33%1443,58
Pz.Kpfw. II Luchs4425,934973063,33%2112,18
T56 GMC3314,273833043,33%1158,99
Sturmpanzer II4348,003862955,17%1089,28
Škoda T 245596,894992850,00%1773,26
AMX AC mle. 4671064,467922878,57%1743,21
Comet71116,969442661,54%2260,89
T-505231,044212665,38%788,34
Marder 38T4521,324962548,00%1475,35
Durchbruchswagen 24337,164092552,00%951,15
T110E4101759,175882330,43%977,31
GSOR 3301 AVR FS9878,047862352,17%1277,56
Cobra 91839,179672365,22%1667,78
T-463336,004422263,64%1861,63
Panhard EBR 105101242,828282259,09%1541,18
StuG IV 5502,683452250,00%1416,90
Lorraine 39L AM3288,862982152,38%1100,32
AT 771353,678962161,90%1969,45
Super Hellcat 71031,706232040,00%1715,91
Leichttraktor1294,425871963,16%2104,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3224,214751973,68%827,00
GSR 3301 Setter7943,587081942,11%2077,45
Konštrukta T-34/10071092,787721844,44%1783,12
Sav m/434276,894161861,11%727,98
Strv 746965,716511741,18%1757,50
M8A14625,536271764,71%2303,19
SDP 44 Burza6812,195381650,00%1365,13
T404746,196941662,50%2685,31
AT 25811,386911662,50%2378,88
Type 1 Chi-He4295,404291560,00%919,58
Strv 107-12111681,336741546,67%824,50
Type 6891523,407231533,33%1039,64
M5A1 Stuart4432,866651485,71%1916,37
Ikv 90 Typ B71202,006901450,00%2005,19
AT 861426,4610501369,23%3645,27
Windhund 81808,089271369,23%2397,95
Versuchspanzer 5791711,928551250,00%1459,16
T-50-2 6674,337811258,33%2248,97
D23263,273941172,73%1177,46
M4-85 5777,558411163,64%2170,36
LT vz. 383305,204261030,00%1188,72
ST vz. 394615,804401040,00%2158,08
D12132,102111040,00%381,33
M3 Stuart3263,11365933,33%998,79
Pz.Kpfw. II2137,89279955,56%474,52
AMX 383206,56472977,78%785,95
M2 Medium Tank3350,25464862,50%1727,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C389,88316850,00%283,73
Black Prince II 71001,38686837,50%1049,16
Patton the Tank 9785,75601850,00%583,70
Type 2597 Chi-Ha3535,14727757,14%3322,46
113 Beijing Opera 102355,86816742,86%1953,52
Renault FT 75 BS2113,17186650,00%570,53
Cruiser Mk. IV4141,67290633,33%192,96
Char de transition 61878,171209650,00%4217,84
Chi-Go 71391,0012146100,00%2116,98
Sexton II3263,40264540,00%992,91
T-262333,60416540,00%2191,31
Vz. 60S Dravec 101751,40927560,00%1114,93
Chi-Ni2415,75726475,00%3284,69
LT vz. 352101,25191450,00%298,28
T3 HMC2195,25388450,00%801,10
Loyd Gun Carriage2248,00479475,00%2590,01
GSOR the TANK 91316,00885475,00%1330,60
KV-1SA 5525,75650475,00%1111,19
SU-100Y 61445,50908475,00%2630,24
LTP 3147,50271450,00%507,27
T 55A 92067,251111475,00%2320,85
Vickers Medium Mk. I1190,67261333,33%908,42
Type 95 Ha-Go2164,00439366,67%835,64
Hotchkiss H352177,00441366,67%920,30
Type 97 Chi-Ha385,67189333,33%22,61
Panzerjäger I2278,00514366,67%1337,56
TOG II* 6357,67286333,33%294,86
Renault FT1427,50440250,00%4264,75
Type 98 Ke-Ni3327,506532100,00%1740,03
Pz.Kpfw. I2217,50362250,00%1048,71
M24E2 Super Chaffee 60,00378250,00%117,59
Light Mk. VIC 2139,0021720,00%577,28
Kolohousenka1146,002601100,00%734,88
Strv fm/21176,0026410,00%171,38
Renault Otsu1234,006311100,00%1265,10
Vickers Mk. E Type B2156,002951100,00%743,60
Type 97 Te-Ke 2223,0026510,00%823,13
T2 Medium Tank2660,0013051100,00%6092,78
Gabler’s Destroyer 50,009310,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 61132,009561100,00%2397,82
Type 5 Ka-Ri 8531,0030310,00%167,74
T7 Combat Car 2146,002951100,00%711,18
FCM 2C 3769,0011151100,00%2934,38

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/09/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/09/2014
Ayrıldı: 03/10/2014