Elektrod35

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/11/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12468000
Ortalama Seviye5,760,000,000,00
Galibiyetler599648,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler633950,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere1331,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar381330,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar79580,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80400,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar485,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı113380,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı81930,6600,0000,0000,00
Deneyim327,760,000,000,00
WN7754,970,000,000,00
WN8736,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar12468
Ortalama Seviye5,76
Galibiyetler599648,09%
Yenilgiler633950,84%
Berabere1331,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar381330,58%
İmha edilen Tanklar79580,64
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar80400,64
Verilen Hasar485,03
Düşman üssü işgal puanı113380,91
Üs savunma Puanı81930,66
Deneyim327,76
WN7754,97
WN8736,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler225,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler562,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar892,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim252,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler225,00%
Yenilgiler562,50%
Berabere112,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar10,13
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar70,88
Verilen Hasar892,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim252,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26000
Galibiyetler1038,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere311,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar726,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar668,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim322,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar26
Galibiyetler1038,46%
Yenilgiler1350,00%
Berabere311,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar726,92%
İmha edilen Tanklar120,46
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar160,62
Verilen Hasar668,04
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim322,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar697,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim132,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar697,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim132,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar229000
Galibiyetler8436,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14161,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6026,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1080,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1250,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar536,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2110,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı540,2400,0000,0000,00
Deneyim249,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar229
Galibiyetler8436,68%
Yenilgiler14161,57%
Berabere41,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar6026,20%
İmha edilen Tanklar1080,47
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar1250,55
Verilen Hasar536,49
Düşman üssü işgal puanı2110,92
Üs savunma Puanı540,24
Deneyim249,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar487000
Galibiyetler24650,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22646,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere153,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20141,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2940,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3830,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar966,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8141,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6121,2600,0000,0000,00
Deneyim445,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar487
Galibiyetler24650,51%
Yenilgiler22646,41%
Berabere153,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar20141,27%
İmha edilen Tanklar2940,60
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar3830,79
Verilen Hasar966,97
Düşman üssü işgal puanı8141,67
Üs savunma Puanı6121,26
Deneyim445,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar916000
Galibiyetler45149,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler45349,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere121,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar35538,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5220,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7010,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar661,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12411,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13151,4400,0000,0000,00
Deneyim356,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar916
Galibiyetler45149,24%
Yenilgiler45349,45%
Berabere121,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar35538,76%
İmha edilen Tanklar5220,57
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar7010,77
Verilen Hasar661,53
Düşman üssü işgal puanı12411,35
Üs savunma Puanı13151,44
Deneyim356,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1144,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1456,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1352,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar814,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı251,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim181,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1144,00%
Yenilgiler1456,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1352,00%
İmha edilen Tanklar60,24
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar100,40
Verilen Hasar814,96
Düşman üssü işgal puanı251,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim181,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (80)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-15485,93338324851,29%990,87
KV-856581,58340157946,74%864,24
T-1506379,2327673245,90%421,21
T-34-856461,1135258948,56%759,36
IS7608,1935356246,44%663,44
IS-38879,9641854646,70%850,10
Type 586514,7537648247,30%904,93
1108829,8944834949,86%791,46
T-109921,7148734042,94%663,63
T-345292,5923632943,16%594,94
T-34-28408,5533623142,42%272,47
Type T-345308,4730621048,10%744,06
IS-27822,9656118049,44%1039,16
SU-855321,3224417450,57%611,45
M18 Hellcat6513,3434117444,83%728,76
VK 30.01 (P)6515,4241115846,84%721,21
Grille5231,2417815542,58%256,46
A-20579,6915415145,03%64,25
Pz.Kpfw. II Luchs475,2215913642,65%31,53
T25/27575,0737413544,44%642,81
T-437617,2145713246,97%921,49
T-448727,8645913150,38%896,13
T-34-17699,7242711544,35%928,38
Pz.Kpfw. 35 (t)269,6911811148,65%169,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,6516311048,18%76,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5233,482639842,86%404,61
BT-7477,161339156,04%160,55
M10 Wolverine5373,762558246,34%669,23
T-284234,241987554,67%628,90
Sturmpanzer II4210,741726950,72%587,40
AMX ELC bis5184,572786045,00%417,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,781935950,85%498,51
WZ-111 model 1-49405,613645646,43%157,74
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,821675158,82%461,37
T-50-2 655,021884932,65%0,00
T404262,852414862,50%662,17
M5A1 Stuart4172,173084748,94%428,38
KV-1SA 577,502554445,45%69,02
Pz.Kpfw. II259,621103933,33%0,38
IS-7101091,373943839,47%645,74
AMX 404180,082103655,56%600,70
M16/43 Sahariano 385,902223154,84%78,85
T-463106,171553066,67%435,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C337,741622748,15%80,34
T1 Cunningham146,961252657,69%158,14
Sturmpanzer I Bison397,461122445,83%138,09
KV-1S6533,173832450,00%947,55
AMX 12 t6174,962812450,00%276,91
Pz.Kpfw. I234,651092343,48%50,58
Type 2597 Chi-Ha3107,051582259,09%292,69
T-116 342,501521844,44%59,59
Type 64 6243,002621741,18%307,18
Cruiser Mk. III3107,441781650,00%353,69
BT-22103,131351650,00%344,98
Pz.Sfl. IC 427,331651546,67%82,77
SU-1006586,713431464,29%1047,33
AMX 383151,752411275,00%540,52
SU-18247,00671225,00%1,11
Vickers Mk. E Type B2117,831371250,00%349,35
T1 HMC262,361651154,55%235,70
Cruiser Mk. IV4106,911501163,64%271,74
T-262205,75197875,00%1163,15
Type 97 Te-Ke 2115,43195757,14%484,34
T-505122,50166616,67%135,32
Tiger (P)7235,50237616,67%12,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 229,67244683,33%261,18
T-45 264,00115633,33%31,97
LTP 3190,00190560,00%791,49
43 M. Toldi III 3137,75285450,00%548,79
M2 Light274,25109450,00%127,44
Object 283 9280,00509450,00%125,77
Leichttraktor149,25122450,00%83,36
MS-1180,25104450,00%260,67
M7 Priest364,0067425,00%0,00
Hotchkiss H352121,33135333,33%311,90
T7 Combat Car 247,00126366,67%261,00
Vickers Medium Mk. I121,33130366,67%222,70
Renault NC-31152,50129250,00%100,82
Light Mk. VIC 273,506120,00%110,61
Renault FT172,001501100,00%420,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/11/2018
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/11/2018
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/11/2015
Ayrıldı: 05/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 25/03/2015
Ayrıldı: 01/06/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/12/2014
Ayrıldı: 22/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/06/2015
Ayrıldı: 17/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2015
Ayrıldı: 23/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 02/02/2016
Ayrıldı: 03/10/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/08/2013
Ayrıldı: 14/12/2014