Edelweiss_

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 16/02/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar822238233771
Ortalama Seviye6,243,505,486,50
Galibiyetler4164350,65%337,50%11448,93%36547,34%
Yenilgiler3974948,34%562,50%11248,07%39050,58%
Berabere8311,01%00,00%73,00%162,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar2176926,48%225,00%7431,76%23430,35%
İmha edilen Tanklar687670,8481,002240,966770,88
Yoketme Oranı1,141,331,411,26
Tespit edilen Tanklar823901,0020,251480,644830,63
Verilen Hasar756,50598,50833,38931,81
Düşman üssü işgal puanı413170,5000,00740,323080,40
Üs savunma Puanı413710,5000,00560,24800,10
Deneyim444,31297,38434,70450,86
WN71044,63862,661112,43992,97
WN81264,061569,111460,891240,92
Toplam
Savaşlar82223
Ortalama Seviye6,24
Galibiyetler4164350,65%
Yenilgiler3974948,34%
Berabere8311,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar2176926,48%
İmha edilen Tanklar687670,84
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar823901,00
Verilen Hasar756,50
Düşman üssü işgal puanı413170,50
Üs savunma Puanı413710,50
Deneyim444,31
WN71044,63
WN81264,06
Son 24 saat
Savaşlar8
Ortalama Seviye3,50
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar81,00
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar20,25
Verilen Hasar598,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim297,38
WN7862,66
WN81569,11
Son 7 gün
Savaşlar233
Ortalama Seviye5,48
Galibiyetler11448,93%
Yenilgiler11248,07%
Berabere73,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7431,76%
İmha edilen Tanklar2240,96
Yoketme Oranı1,41
Tespit edilen Tanklar1480,64
Verilen Hasar833,38
Düşman üssü işgal puanı740,32
Üs savunma Puanı560,24
Deneyim434,70
WN71112,43
WN81460,89
Son 30 gün
Savaşlar771
Ortalama Seviye6,50
Galibiyetler36547,34%
Yenilgiler39050,58%
Berabere162,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar23430,35%
İmha edilen Tanklar6770,88
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar4830,63
Verilen Hasar931,81
Düşman üssü işgal puanı3080,40
Üs savunma Puanı800,10
Deneyim450,86
WN7992,97
WN81240,92
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47000
Galibiyetler1736,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3063,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1634,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar340,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar826,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı581,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1202,5500,0000,0000,00
Deneyim354,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar47
Galibiyetler1736,17%
Yenilgiler3063,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1634,04%
İmha edilen Tanklar190,40
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar340,72
Verilen Hasar826,34
Düşman üssü işgal puanı581,23
Üs savunma Puanı1202,55
Deneyim354,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1133000
Galibiyetler24821,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler86876,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere171,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20818,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5000,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16641,4700,0000,0000,00
Verilen Hasar518,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10140,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7050,6200,0000,0000,00
Deneyim205,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar1133
Galibiyetler24821,89%
Yenilgiler86876,61%
Berabere171,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar20818,36%
İmha edilen Tanklar5000,44
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar16641,47
Verilen Hasar518,43
Düşman üssü işgal puanı10140,89
Üs savunma Puanı7050,62
Deneyim205,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar452,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim65,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar452,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim65,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (436)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T675758,62444270254,52%1989,76
M56 Scorpion 71130,11533229352,29%1765,71
SU-1527781,48466204750,81%1011,04
105 leFH18B2 5773,05494203155,69%1860,89
Bat.-Châtillon 155 58101326,17521175948,32%1095,26
M18 Hellcat6782,96434150950,96%1412,31
Dicker Max 6872,45458148953,73%1789,49
Renault G15557,18410131454,72%1681,99
AMX ELC bis5381,80331118547,26%1219,62
Charioteer81110,90454116648,97%1176,53
M4A1 Revalorisé 81075,71500111350,13%1315,34
Type 64 6566,42448104250,86%1354,71
E 25 71090,09529103548,12%1618,32
M10 RBFM 5789,48550101054,65%1943,56
Super Hellcat 71057,6251298251,63%1689,04
T-345256,7624690748,73%531,44
Progetto M35 mod. 46 81175,8955987050,23%1330,61
AMX Canon d'assaut 105 81382,5557083948,75%1489,60
FV3046652,4033581150,43%1172,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,1130780652,61%1000,99
M446810,9749478952,85%1414,77
T499842,1957678249,74%1108,04
ELC EVEN 90 8834,4856177950,96%1622,69
SU-122-44 71011,6347677852,06%1426,61
Type 3 Chi-Nu Kai 5454,4136676652,09%1233,22
Churchill I5460,7434476350,20%924,95
Type 5 Ke-Ho4582,6542274255,66%2427,96
Pz.Kpfw. II Luchs4443,4538473355,53%1923,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6821,5549972849,73%1588,19
Alecto4689,4038364257,32%2244,27
T26E4 SuperPershing 8995,2562862351,52%1280,50
Heavy Tank No. VI 6735,5242961150,25%1259,62
Škoda T 40 6600,3345560548,26%1078,76
Valentine II 4420,0140356251,78%1701,85
Großtraktor - Krupp 3269,4732752054,62%1070,83
Cromwell6515,6939651153,82%971,87
SU-85I 5779,2345151153,42%1865,21
Covenanter5400,7837849955,11%1520,52
Marder II3642,5632349750,70%2309,94
T-54 first prototype 8981,4851049449,80%1243,32
Rheinmetall Skorpion G 81309,8657047648,95%1272,25
AMX 13 57 7794,2759546150,11%1586,22
Bat.-Châtillon 155 5591207,0954845552,09%1263,07
FCM 50 t 8973,0348645545,27%1085,54
Vz. 64 Blesk8505,0156845446,92%664,79
AMX 13 F3 AM6683,9732045046,67%1017,93
M8A14497,6231543152,44%1344,11
Matilda Black Prince 5587,0637041252,91%1616,92
T-34-856274,6027240645,07%298,47
Object 4168852,3347340144,89%939,60
M4 Improved 5483,1337538953,21%1403,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4559,0834238656,74%1666,50
Jagdpanzer IV6596,2438638446,61%1017,33
T25/27546,9334638350,39%614,08
LT-432 8780,8048236746,32%1295,34
SU-85B4816,9038736353,99%2375,97
T-1091120,3847736051,67%974,23
Bat.-Châtillon 12 t8857,7747835755,46%1587,87
FV4004 Conway91376,1348534751,01%1247,19
Cromwell B 6652,3242834648,27%1125,01
SU-1006343,9728534149,56%421,28
Lorraine 155 mle. 5181127,4441631449,04%1291,73
leKpz M 41 90 mm GF 8610,5643631348,24%958,34
Lorraine 155 mle. 507799,5933031143,09%905,55
T2 Light Tank 2203,1431830952,75%934,08
Sherman Firefly6642,7437030650,33%1234,44
AMX 105 AM mle. 474332,6632929656,42%1328,52
Jagdpanther7637,9334229044,48%674,61
Strv 103-091504,4255529046,21%1221,79
T-549793,8641528542,46%584,51
M4A3E8 Thunderbolt VII 6722,4462228554,39%1434,04
S35 CA5617,5442428353,00%1416,04
IS-381172,6664228050,00%1375,01
VK 28.016201,2329628051,43%412,87
M4A1 Sherman5474,9236127955,91%1378,42
Grille 15101468,9550927846,76%937,01
AC 1 Sentinel 4334,0133027453,65%1254,47
T-34-3 81067,7663827350,92%1236,98
Type 5 Chi-Ri7726,1640427245,59%1054,82
Char Futur 4 91522,7362126546,04%1291,49
Lorraine 40 t 81112,0157426448,11%1242,89
AMX 12 t6457,5536326349,05%1083,62
STA-18845,5642026247,71%963,43
KV-15502,6934725752,14%1044,98
M4A1 FL 10 6871,0953025653,13%1618,85
ISU-1528822,1851725441,73%646,25
Caernarvon8850,9851124448,36%809,27
WZ-111-1G FT81034,6752324347,33%1055,07
BDR G1 B5612,9338824252,89%1293,29
UDES 038833,8642323046,96%701,58
Ikv 90 Typ B7789,4438122945,85%969,81
AMX 13 757817,1245322751,10%1838,34
Kunze Panzer 91295,4056522747,58%1079,37
KV-137972,5061822552,44%1868,79
M41 Walker Bulldog8595,2643122049,09%945,88
ARL 446546,6733221946,12%833,16
Black Prince7793,2244321747,93%998,96
Emil I81122,2151021549,30%1146,78
TOG II* 6830,9244321553,49%1458,20
FV4005 Stage II101540,0345221450,00%1103,84
Pz.Kpfw. T 15 3264,8837821151,66%1229,46
T34 B 81001,0946020944,02%1027,09
T54E19995,2347920553,66%827,56
LPT-67 Šelma9672,8863220447,55%754,71
Caernarvon Action X 8980,1554420346,31%1088,17
Archer5535,7530520247,52%1271,24
BT-7 artillery 3211,1823020249,01%750,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6833,4151820057,00%1708,50
StuG IV 5480,7230819448,97%1162,32
T-28E with F-30 4583,5851219451,55%1637,97
SU-855314,1924019354,40%614,31
Waffenträger auf Pz. IV91623,9855119349,22%1333,78
Wespe3438,7822919250,00%1734,37
Panhard AMD 178B6523,8835519249,48%1463,90
T-34 shielded 5537,6641419244,27%1292,00
A-447620,9353619044,21%806,52
T1E6 2304,6139018552,43%1627,72
StuG III Ausf. G5401,5525618250,00%831,50
Ikv 65 Alt II6638,1634218251,10%1102,10
StuG III Ausf. B4368,6826018242,31%872,20
M66534,7634018147,51%667,97
A-436613,3454318154,70%1228,74
Aufklärungspanzer Panther 7353,4933418148,07%546,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91107,0352818043,33%981,14
SU-10181014,0850517853,93%1117,14
T376438,6548817851,12%1094,26
AMX Chasseur de chars 8851,3351617447,13%967,62
T-80479,8315117346,82%86,72
T-127 3320,7035917345,09%1182,25
Valentine AT4324,0230916957,40%1034,38
T92 8717,4354616950,89%1284,42
MT-256296,0529316445,12%646,91
T28 Concept 7988,2659616459,76%1538,43
Panther mit 8,8 cm L/71 81031,7249916446,95%1269,82
T 55A 91300,2362516442,68%1068,37
KV-37946,1051616254,32%1321,94
Ares 758949,5453815954,09%1062,41
Churchill VII6448,1632215849,37%621,71
IS7836,1745315650,64%1087,99
VK 16.02 Leopard587,6122215439,61%15,19
T-1506482,9038515455,19%737,32
FCM 36 Pak 40 3810,1564915357,52%2740,23
Konštrukta T-34/1007903,6153115052,00%1545,70
Type 6191308,4365315049,33%1219,46
LTTB8442,1737514944,30%550,94
Light Mk. VIC 2217,2635114847,97%1276,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4567,6456014153,19%1737,88
Chrysler K GF 81165,7751714150,35%1284,41
O-I6746,8840413952,52%1291,76
WZ-120-1G FT 81088,1459713748,18%1115,24
M60 101381,5953313442,54%903,31
Emil II91090,9254912944,96%784,26
KV-856579,9936012749,61%866,96
Challenger7782,6038412744,88%916,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81366,0963712757,48%1385,09
T1 Heavy5412,1831612647,62%707,63
Jagdpanther II81216,3752212650,79%1320,90
Sherman III5338,6726812646,03%774,92
Matilda IV 5549,0746412656,35%1549,27
MS-11119,5919312544,00%474,52
G.W. Panther71155,3360812445,97%1372,51
KV-220-2 5823,5962012457,26%1821,16
T7 Combat Car 2184,8627412449,19%954,93
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3522,5778212256,56%1499,45
Pvlvv fm/422241,9621812143,80%960,16
AMX 404150,3520112147,93%390,56
Somua S353315,1630612054,17%999,48
Krupp-Steyr Waffenträger 71088,0754612052,50%1575,86
O-Ni7669,8041111944,54%708,54
Pz.Sfl. IVc5463,6129311948,74%1000,18
Churchill III 5597,6262011942,86%1266,86
M4A3E2 Sherman Jumbo6718,9742811847,46%1497,42
M1271133,1552511751,28%1613,31
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5537,0341311750,43%1425,02
M53/M5591435,3573911547,83%1351,94
Progetto C50 mod. 6691322,8570311453,51%1232,61
M24 Chaffee5167,4726111446,49%350,65
Bishop5397,7426911457,02%874,01
IS-2 shielded 71078,1954711353,10%1451,61
Ram II 5576,6247911357,52%1710,06
Object 261101363,7961711244,64%1115,33
MTLS-1G14 3351,8744711246,43%1536,21
TVP T 50/51101327,5254211145,05%880,92
Excelsior 51040,8974211154,95%2644,33
Birch Gun4150,8516511050,91%401,33
IS-2-II8854,9945311043,64%754,14
LHMTV8452,1150910953,21%688,61
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3391,7243810761,68%1222,22
Char Murat 91385,0565310546,67%1225,07
T-34-85M 6823,9752310451,92%1400,07
Matilda4147,8318110340,78%139,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2203,5037010348,54%942,96
Loza's M4-A2 Sherman 6704,2951910250,98%1413,47
Škoda T 256532,3235510146,53%910,43
Progetto CC55 mod. 548976,1646110145,54%930,48
Cruiser Mk. III3201,6625510150,50%948,39
Vz. 71 Tesák10674,595019939,39%480,64
T92 HMC101543,786049955,56%1428,73
Type 4 Chi-To6579,344539751,55%1061,91
T-437341,882699732,99%240,13
Panzerjäger I2574,643129552,63%2531,94
AMX AC mle. 4881051,174889548,42%1073,99
M22 Locust 3258,643109552,63%1047,05
M40/M4381345,456169455,32%1786,90
WZ-131G FT6840,804669354,84%1535,80
TNH T Vz. 5191063,086019245,65%841,99
Crusader 5.5-in. SP7909,445249151,65%1359,00
Crusader6331,132939053,33%961,92
59-166355,833479052,22%913,46
T288944,515499051,11%939,13
Type 3 Chi-Nu5366,934208949,44%919,17
Type 97 Chi-Ha3271,763578953,93%977,66
UDES 14 Alt 58996,875778955,06%1187,18
KV-1S6556,553728853,41%975,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6628,305678663,95%1826,39
T56 GMC3296,081948447,62%917,69
AT 25413,763438454,76%950,71
KV-5 8965,386088451,19%1019,36
Škoda T 245424,523368256,10%1232,80
Valentine3246,842388250,00%887,75
M5 Stuart477,612188248,78%81,38
212A91063,355018246,34%858,60
Pz.Sfl. IC 4493,884308260,98%1624,82
43 M. Toldi III 3187,302408243,90%824,23
Sexton II376,321188156,79%205,43
SMV CC-6781003,554328041,25%970,80
AT 15A 7915,575067948,10%1257,84
Škoda T 509986,564457848,72%733,43
TVP VTU Koncept8688,623597640,79%651,77
O-I Experimental5820,724447546,67%1719,80
Jagdpanzer E 100101467,205507556,00%1040,55
VK 100.01 (P)8912,885777450,00%954,87
Conqueror91039,045027343,84%726,33
SARL 424298,972527147,89%912,83
Löwe 8808,244447142,25%669,79
Semovente M43 Bassotto6785,294227055,71%1386,68
Pawlack Tank6931,115397070,00%1778,52
M3 Lee4253,582426956,52%918,47
T-50-2 6544,364086952,17%1420,05
T-284205,902106850,00%484,20
KV-1SA 5664,755636857,35%1580,89
Sexton I 3484,753516854,41%1646,45
Durchbruchswagen 24215,572336747,76%454,04
K-91-PT 91426,346176743,28%1084,38
AE Phase I 91242,336006743,28%963,90
Leo7871,294336646,97%1330,36
STB-1101373,915056633,33%810,15
Sherman VC Firefly 6820,394186634,85%1305,38
AT-12441,402476552,31%2003,88
Object 25791424,718516560,00%1429,49
T14 5763,696176460,94%1913,47
Panhard AML Lynx 6x68480,784976450,00%641,40
Hummel6807,874416353,97%1279,29
Vickers Medium Mk. II2110,631346347,62%394,37
Bat.-Châtillon 25 t101132,324476338,10%680,23
KV-26695,954826342,86%1062,84
AMX AC mle. 467826,714766258,06%1115,74
GSOR the TANK 91097,425346237,10%865,96
L-60 2158,473066254,84%896,73
VK 30.01 (H)5392,722926048,33%810,60
Renault R352344,002686045,00%1612,06
SU-14-28969,244795955,93%977,76
IS-6 B 8988,216375850,00%1029,88
WZ-1317773,637235660,71%1924,30
Ikv 1035475,363155650,00%1174,64
Super Conqueror101549,775475646,43%1050,82
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5953,136995653,57%2687,30
Type 1 Chi-He4208,623235549,09%503,79
Sav m/434331,362575558,18%870,67
T-100 LT10989,896155446,30%1057,36
Lago M38 3619,134575442,59%1814,94
M7 Priest3244,281925347,17%551,17
T297988,875875347,17%1236,49
Universal Carrier 2-pdr2370,552045341,51%1579,82
AMX 50 Foch (155) 101495,475975350,94%1041,60
T-34-2G FT7873,155735253,85%1191,21
Grant4272,592125145,10%717,67
40TP Habicha6801,783655135,29%1579,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4279,122535145,10%640,66
Jagdtiger91362,416575154,90%1049,01
BZ-6891102,066725152,94%868,13
T-45 2166,332425160,78%884,35
M41D 8630,945195147,06%934,08
ST vz. 394231,642265044,00%565,94
Type 95 Heavy4238,502665062,00%808,14
SU-54169,382395050,00%273,54
Nashorn6679,743305052,00%1168,50
T-60279,281405038,00%102,55
GSR 3301 Setter7539,125075046,00%1115,86
Object 268 Version V 101738,165884946,94%1126,55
Tetrarch 2293,163114951,02%1659,21
A46 6527,984664953,06%1607,33
Vz. 44-17759,714554850,00%854,86
Kanonenjagdpanzer 105 81388,555294742,55%1468,49
G.W. Tiger (P)81103,916214654,35%1465,56
T82 HMC4515,982694645,65%1732,92
SU-100M17913,474714546,67%1306,49
LTP 370,931114535,56%56,33
Marder 38T4439,163304459,09%1248,30
TKS z n.k.m. 20 mm 2189,302724348,84%1033,32
P.435424,354004348,84%1093,94
Sturer Emil7751,404594339,53%757,33
Conqueror Gun Carriage10976,585854348,84%670,77
Hotchkiss EBR7359,583654344,19%529,73
ARMT 5594,445734355,81%1494,04
KV-4 Kreslavskiy 8940,585164341,86%922,60
M4A3E8 Fury 6670,075744254,76%1461,69
SMV CC-567869,565004158,54%1242,11
ARL V396823,635494160,98%1638,28
T-70375,851344143,90%48,84
T3 HMC2121,531464030,00%299,80
M24E2 Super Chaffee 6605,544623951,28%1881,90
Type 3 Ho-Ni III5647,612603831,58%1233,63
Black Prince II 7898,745553857,89%1174,12
SU-100Y 6870,324723762,16%1509,86
IS-7101203,505633652,78%799,20
Pz.Sfl. IVb4424,692653652,78%1549,89
SU-122A5291,392163638,89%455,64
Spähpanzer SP I C7643,173773636,11%1029,11
AMX 383110,691443534,29%113,44
BZ-1668796,655743452,94%761,32
FV38059958,744913426,47%646,33
Hotchkiss H352171,852223351,52%723,77
Vickers Medium Mk. III380,881433357,58%189,86
Semovente M415619,673563366,67%1583,52
Loyd Gun Carriage213,33673348,48%75,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,971663259,38%219,86
Object 268 Version 4101184,666233246,88%639,45
Lago4361,263373158,06%1190,18
Grille5230,841893145,16%280,64
T1 Cunningham147,401003036,67%18,68
LT vz. 383181,201993040,00%573,50
Type 95 Ji-Ro6527,703203050,00%761,02
AMX 13 (FL 11) 5356,833773053,33%1216,71
Gabler’s Destroyer 5452,765172962,07%1380,85
Bretagne Panther 6829,176352965,52%1704,46
IS-3-II9911,544972835,71%500,80
M4-85 5591,185792853,57%1379,77
BZ-587700,266312751,85%762,53
Valiant 5745,445592740,74%1781,45
Cruiser Mk. II286,121392642,31%140,90
Škoda T 177658,086342548,00%1265,23
Comet7694,885782560,00%1113,67
Type T-345381,132342425,00%991,87
Type 586666,794142441,67%1246,08
Pz.Kpfw. III/IV5299,542292441,67%564,83
Char de transition 6753,004432450,00%1106,68
SDP 44 Burza6704,265302356,52%1215,22
WZ-111G FT91178,135692356,52%853,81
Fantôme 91244,265842347,83%995,52
T-463105,951722259,09%360,07
60G FT5595,643752254,55%1166,29
T-29 3380,773852268,18%1490,56
Pz.Kpfw. KW I (r) 5727,186482245,45%1146,23
Stuart I-IV3203,242202152,38%752,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5664,765862152,38%1503,26
AMR 35 2325,333522147,62%1808,80
Lorraine 39L AM376,501932055,00%172,72
Pz.Kpfw. I226,051072045,00%63,99
T57 Heavy101286,404402045,00%786,60
Vickers Mk. E Type B278,681121942,11%91,77
Cruiser Mk. IV4135,471601936,84%182,66
Convert. Medium Tank T3 3508,956611973,68%1954,93
T-116 3290,792621936,84%1079,04
Pz.Kpfw. T 25 5432,114891968,42%1295,23
Renault FT 75 BS299,441431855,56%482,53
P.43 bis6512,173081844,44%722,15
TNH 105/100081099,565331861,11%1468,93
M2 Medium Tank3117,561771850,00%288,78
Renault UE 573563,283211838,89%1870,44
M374271,122481776,47%974,82
M3 Light 3354,653891747,06%1409,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3232,382781662,50%918,34
Patton the Tank 91010,005301656,25%1083,21
Strv fm/211121,072721560,00%661,53
L6/402188,203901566,67%727,26
P.43 ter71392,275241540,00%2163,44
M5A1 Stuart4171,602081546,67%396,69
T-34 with L-11 4471,134271546,67%1499,08
Object 283 91423,537661553,33%1393,55
MKA 2316,533151533,33%1367,61
Fiat 30001169,212691435,71%764,82
M3 Stuart3114,071691435,71%211,02
M2 Light2102,642541464,29%401,41
XM551 Sheridan101139,506831464,29%1353,21
Staghound Mk. III6350,793711428,57%310,58
D23195,382251353,85%631,40
B1423,08811216,67%0,00
Panzerwagen 39 3355,084061233,33%1669,12
SU-263226,752751258,33%628,08
KV-48580,674021266,67%631,49
T71 DA7714,424241250,00%1535,41
Pz.Kpfw. II2192,733191172,73%959,93
SU-76M4583,643101154,55%1995,46
AT 86702,093071127,27%1144,52
M16/43 Sahariano 3468,454171172,73%1410,78
Turán III prototípus 5680,456131163,64%1941,22
Vickers Medium Mk. I1123,802381060,00%624,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,801771040,00%658,26
D12235,002681060,00%1242,60
Ikv 723347,703961050,00%1127,10
Type 91 Heavy397,30961030,00%56,13
T110E410923,804501040,00%398,66
Strv S1 81314,404761030,00%1155,88
AMX M4 mle. 49 Liberté 8861,405591040,00%660,44
Strv m/425425,33299933,33%1042,67
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4167,88264850,00%417,08
G.Pz. Mk. VI (e)2101,00115837,50%367,54
Object 277101360,88719850,00%1017,96
SU-182114,43176742,86%477,01
Type 97 Te-Ke 2423,33428633,33%2155,57
Type 2597 Chi-Ha330,67103650,00%83,60
Cruiser Mk. I1103,001926100,00%535,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro2127,67171666,67%509,72
Maus101181,00542633,33%516,00
T18 HMC3243,83341683,33%1218,51
Tiger 131 6805,00479666,67%1371,22
Carro d'assalto P.8871056,20548520,00%1347,00
G.W. E 100101467,20375520,00%908,42
Chi-Ni282,25231450,00%221,27
10TP375,00214475,00%280,52
Type 98 Ke-Ni3109,502314100,00%442,66
Strv 103B101470,50223425,00%659,75
T28 Prototype8252,50179425,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3155,0013740,00%355,59
FCM 2C 3386,50419450,00%1002,21
A7E3 3436,50247425,00%1217,97
Kolohousenka176,501562100,00%391,70
4TP1242,003672100,00%1606,75
14TP4167,00143250,00%450,96
T3E2 Medium Tank 3259,00602250,00%1157,99
LT vz. 352241,003551100,00%1296,31
Strv m/3820,001611100,00%261,00
Leichttraktor1184,003071100,00%1026,26
Strv m/31 3526,004381100,00%1387,65
AM 39 Gendron-Somua 2196,008410,00%476,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 16/02/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 16/02/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/03/2015
Ayrıldı: 28/07/2015
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/12/2015
Ayrıldı: 14/02/2016