EdGeO_o

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/02/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar274680121380
Ortalama Seviye7,480,008,989,12
Galibiyetler1333448,54%00,00%5847,93%19852,11%
Yenilgiler1390250,61%00,00%6352,07%17846,84%
Berabere2320,84%00,00%00,00%41,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar525719,14%00,00%1915,70%6617,37%
İmha edilen Tanklar181630,6600,00900,742810,74
Yoketme Oranı0,820,000,880,89
Tespit edilen Tanklar295231,0700,001211,003791,00
Verilen Hasar1.034,530,001.733,601.767,73
Düşman üssü işgal puanı126780,4600,00110,09110,03
Üs savunma Puanı92350,3400,0000,0000,00
Deneyim558,290,00830,13848,74
WN7943,180,001020,261078,77
WN81193,280,001483,941424,97
Toplam
Savaşlar27468
Ortalama Seviye7,48
Galibiyetler1333448,54%
Yenilgiler1390250,61%
Berabere2320,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar525719,14%
İmha edilen Tanklar181630,66
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar295231,07
Verilen Hasar1.034,53
Düşman üssü işgal puanı126780,46
Üs savunma Puanı92350,34
Deneyim558,29
WN7943,18
WN81193,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar121
Ortalama Seviye8,98
Galibiyetler5847,93%
Yenilgiler6352,07%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1915,70%
İmha edilen Tanklar900,74
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1211,00
Verilen Hasar1.733,60
Düşman üssü işgal puanı110,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim830,13
WN71020,26
WN81483,94
Son 30 gün
Savaşlar380
Ortalama Seviye9,12
Galibiyetler19852,11%
Yenilgiler17846,84%
Berabere41,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar6617,37%
İmha edilen Tanklar2810,74
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar3791,00
Verilen Hasar1.767,73
Düşman üssü işgal puanı110,03
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim848,74
WN71078,77
WN81424,97
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.157,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim801,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.157,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim801,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar142,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar271,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim282,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar142,80
Verilen Hasar271,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim282,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere150,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar21,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar42,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar561,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim593,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere150,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar21,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar42,00
Verilen Hasar561,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim593,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar360000
Galibiyetler19253,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16846,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13537,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2320,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3911,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.106,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3591,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı22026,1200,0000,0000,00
Deneyim725,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar360
Galibiyetler19253,33%
Yenilgiler16846,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13537,50%
İmha edilen Tanklar2320,64
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar3911,09
Verilen Hasar1.106,34
Düşman üssü işgal puanı3591,00
Üs savunma Puanı22026,12
Deneyim725,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1427000
Galibiyetler67347,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler73051,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere241,68%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44230,97%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8480,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14751,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar775,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14040,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı26931,8900,0000,0000,00
Deneyim428,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar1427
Galibiyetler67347,16%
Yenilgiler73051,16%
Berabere241,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar44230,97%
İmha edilen Tanklar8480,59
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar14751,03
Verilen Hasar775,98
Düşman üssü işgal puanı14040,98
Üs savunma Puanı26931,89
Deneyim428,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48000
Galibiyetler1122,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3777,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar48,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,1900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar280,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar893,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim362,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar48
Galibiyetler1122,92%
Yenilgiler3777,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar48,33%
İmha edilen Tanklar90,19
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar280,58
Verilen Hasar893,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim362,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (300)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panther mit 8,8 cm L/71 8926,4347982447,09%1198,87
T34 81141,3750677947,50%1298,40
Type 64 6369,1637971247,89%773,43
AMX 13 57 GF 7408,5252862447,76%633,80
Löwe 81177,6358360250,83%1384,36
T-34-3 81144,0471055850,54%1427,68
Rheinmetall Skorpion G 81258,4964449048,78%1295,17
Chrysler K GF 81463,9687447453,59%1762,75
IS-38875,9641746342,55%840,13
M66693,9642944648,88%1071,35
T-1091328,1249940946,45%1200,44
BZT-70 102505,2294538560,52%1762,88
FV3046533,0735536144,60%809,15
FV215b (183) 101446,8761835447,46%935,76
Pz.Kpfw. T 25 5436,4137533946,90%1117,59
IS-7101792,6660333347,75%1478,31
Kanonenjagdpanzer 81062,0566733047,27%1239,33
122 TM 81366,2476232847,87%1497,92
G.W. Tiger91499,7864432755,05%1632,35
Lorraine 40 t 81238,9163031245,83%1397,02
M10391354,1751030348,51%1191,16
G.W. Tiger (P)8867,6641229843,29%884,88
G.W. E 100101469,7860228852,08%1336,70
Tiger II81058,2146728246,81%1153,40
DZT-159 Dragon's Soul 91807,8485626952,04%1679,01
T297854,5544826251,53%1029,67
KV-856443,4730225844,57%530,37
AMX Chasseur de chars 8874,3951225646,88%1099,12
Panzer 58 Mutz 8898,5851425444,88%1054,09
LT-432 8477,8659424446,72%683,63
E 100101817,4371224249,59%1414,43
Strv S1 81256,5553523945,19%1191,64
E 7591373,7851823446,15%1134,87
Kpz. Erich Konzept I 91408,8772123049,13%1091,63
T3281104,6150122552,89%1301,18
VK 75.01 (K) 81324,6181422450,00%1479,36
Tiger I7751,5446921855,96%957,45
KV-1S6516,1146521855,05%941,26
SPHT 91917,3386321653,24%1418,00
IS7621,5045221444,86%640,74
Tiger-Maus 91850,1584921051,90%1623,94
IS-3A 81470,8386320853,85%1653,72
HWK 30 8592,1158420348,28%961,56
Škoda T 56 81671,1786719851,01%1572,43
Excelsior 5414,2336419246,88%711,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 81190,6669819050,00%1270,62
Caernarvon81006,9756818750,80%1052,42
WZ-114 91630,3975018441,85%1420,16
KV-15375,2229918345,90%599,89
STG 81087,7764718346,99%1216,08
Coccodrillo 102120,4784717554,29%1534,23
VK 36.01 (H)6577,7741217245,35%864,72
Black Prince7723,2744817145,03%888,88
G.W. Panther7816,1135917050,00%946,22
Strv m/42-57 Alt A.2 6678,2646616943,79%1175,69
WZ-111 Qilin 102206,7287815856,33%1685,49
BT-7 artillery 3224,9130915157,62%892,47
Hummel6679,9332014946,98%1009,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5489,8347114953,69%1354,25
Caliban 81071,5774314655,48%1204,45
T110E5101636,1764214546,90%1167,06
VK 30.01 (H)5176,9024613740,15%155,68
Challenger7729,5347513548,15%861,78
Churchill III 5477,0249813555,56%980,53
SU-100Y 6650,8240313548,15%1021,65
T-1506534,4636112642,86%769,40
Toro 91851,5988012653,17%1653,94
Churchill I5316,9024012540,00%409,19
Dicker Max 6620,4536711954,62%1085,03
ARL 446780,2544011848,31%1369,07
T-28E with F-30 4570,0060211864,41%1654,46
50TP prototyp 81152,5163211645,69%1131,80
Conqueror91387,3953411639,66%1014,96
Sherman Firefly6608,1636911552,17%1220,16
BDR G1 B5476,9034011549,57%916,67
T376346,8131311436,84%694,59
Object 752 91879,3187711349,56%1512,79
Sherman III5254,6632311242,86%470,63
Kame 91646,4679411252,68%1386,57
FV4025 Contriver112388,0584611143,24%1461,69
112 81119,9368311040,00%1248,45
TOG II* 6512,7435610945,87%706,07
Prototipo Standard B91331,0569110749,53%1077,71
Object 268 Version V 101848,5171810651,89%1275,61
O-I6809,0349210555,24%1477,69
UDES 03 Alt 3 91435,6675910551,43%1172,29
Object 703 Version II 81377,3681510344,66%1339,13
Bishop5385,0525210257,84%826,77
M41 Walker Bulldog8423,0353510242,16%527,68
M3 Lee4142,9115810139,60%235,06
Type 4 Heavy91239,4561610141,58%940,74
Grille5498,112779745,36%957,56
T1 Heavy5480,043359645,83%879,66
VK 168.01 (P) 81278,007269646,88%1467,40
Durchbruchswagen 24121,211389527,37%62,61
Heavy Tank No. VI 6701,914569551,58%1130,82
Type 59 81171,367669447,87%1585,16
AMX 50 Foch (155) 101502,575339432,98%803,03
Type 3 Chi-Nu Kai 5480,563749351,61%1302,93
Crusader 5.5-in. SP7724,254539240,22%887,02
E 75 TS 81522,457658542,35%1584,26
BZ-79112706,458708442,86%1539,25
ISU-152K 81445,017928263,41%1640,07
FV225 Collector 91699,268168046,25%1257,42
Churchill VII6452,153407949,37%661,86
Pz.Sfl. IVc5356,712187839,74%594,57
Buryan 92062,829677861,54%1651,38
H3 91494,307227646,05%1176,35
T-284185,471857541,33%350,53
AT 15A 7997,487007549,33%1477,40
T26E5 8991,856927544,00%1056,95
M5 Stuart4128,862477441,89%124,98
GSOR the TANK 91476,497167443,24%1390,34
KJPZ TIII Jäger 91632,347687451,35%1280,06
M24 Chaffee5214,463477244,44%557,43
AMX M4 mle. 457762,215397042,86%853,13
B14132,371956850,00%196,52
BZ-75102293,968596854,41%1624,51
E 65 Zwilling 81544,098746854,41%1452,50
CC-46 Pancernik 91517,138116750,75%1265,09
T28 Concept 71028,726646749,25%1389,91
KV-37867,425246560,00%1169,48
SU-130PM 81256,486066238,71%1043,94
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8999,207346150,82%1229,49
AMX 13 F3 AM6675,764805949,15%879,99
Char Murat 91133,576075841,38%814,29
VCS 6x6 TS 90 9551,696665848,28%565,92
VK 30.01 (P)6631,044495749,12%1047,77
AMX 30 B10989,235805738,60%578,66
GSOR 1008 81548,687825749,12%1573,79
T675517,654375549,09%1178,30
Type 3 Chi-Nu5309,542535442,59%694,42
FV230 Canopener102007,338565446,30%1424,24
Bat.-Châtillon 155 58101093,946785250,00%815,46
T-62A101261,375985143,14%903,64
Type 1 Chi-He4226,302375058,00%657,73
Pz.Sfl. IVb4294,802355052,00%922,47
Super Conqueror101514,456944746,81%953,43
Type 59 G 81144,787394647,83%1251,47
T2 Light Tank 2215,893684454,55%1062,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2126,702894456,82%541,29
Gonsalo 81427,258964459,09%1439,70
Wespe3100,651394355,81%268,78
Chieftain Mk. 6 101526,777484348,84%934,74
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3272,302954348,84%652,89
Bisonte C45 81144,626964242,86%997,09
SDT-58 Vlkodav 91698,228174153,66%1430,21
E 77 91878,209194156,10%1725,05
OCP Peacekeeper 91521,667034136,59%1056,76
O-Ni7928,286413946,15%992,52
T56 GMC376,721133938,46%3,35
O-Ho81098,057363855,26%1232,09
GSOR 1010 FB 81016,297173868,42%1199,22
Grant4180,191973745,95%402,75
Marder 38T4529,003533770,27%1674,62
M22 Locust 3199,972663748,65%681,18
T-34-85M 6864,686633745,95%1304,27
43 M. Toldi III 3116,511993754,05%496,70
Valentine3328,224103647,22%1381,39
O-I Experimental5667,863533644,44%1246,36
KV-48860,145563638,89%771,33
Jagdpanzer E 90 91596,347283551,43%1127,05
M8A14185,592823450,00%301,17
Kunze Panzer 91367,186183435,29%965,27
Kanonenjagdpanzer 105 8945,565613455,88%1012,94
Eclipse 91467,267663447,06%1361,93
Pz.Kpfw. VII102603,1510223360,61%2046,67
Carro da Combattimento 45 t 101672,277863354,55%1217,48
TBT 91607,828193351,52%1215,17
Bat.-Châtillon 155 5591038,346333250,00%1024,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,481513148,39%131,89
AMX M4 mle. 49 Liberté 8949,556983151,61%980,48
Type 5 Heavy101822,937753046,67%1175,76
Type 95 Heavy4175,972073050,00%419,97
Object 277101555,706233043,33%998,05
M374286,592262944,83%988,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4207,082882657,69%542,43
D2352,121762564,00%196,99
Tetrarch 2110,761932556,00%477,19
Type 97 Chi-Ha3112,381682450,00%221,75
Vz. 60S Dravec 102288,508922445,83%1377,73
Leopard 1101958,637862450,00%1511,90
M3 Stuart3129,781762343,48%315,32
T-463109,701392352,17%311,28
Lätt Stridsfordon 120 91220,305812343,48%836,99
IS-5 (Object 730) 8989,226602343,48%889,52
WZ-120G FT 92145,339512161,90%1838,36
T1 HMC2126,401462060,00%714,70
T404158,501562035,00%133,81
Versuchspanzer 5791591,107222035,00%970,45
StuG IV 5333,602782045,00%587,50
T3 HMC2150,891841947,37%495,41
Covenanter5286,422811957,89%975,44
T57 Heavy101984,269141963,16%1534,31
Progetto M40 mod. 65101803,066781827,78%1326,85
M7 Priest3141,281511850,00%269,46
113101830,399381855,56%1552,25
M2 Medium Tank3123,651881752,94%341,47
TL-7 91475,008111758,82%1209,85
M-IV-Y 81232,067331752,94%1164,44
Type 63 8888,186701758,82%862,04
Saryuda 91472,415981723,53%884,77
AMX 13 105 AM mle. 505475,195231668,75%1069,58
FV215b 101816,008351553,33%1333,37
Turtle Mk. I 81094,937921566,67%1103,75
Stuart I-IV3158,362001450,00%497,29
Ares 7581198,146841428,57%1224,83
Prototipo 6 81282,867561450,00%1167,54
T803111826,506651435,71%888,47
Tiger (P)7799,006661353,85%951,35
T-50-2 6309,153091330,77%628,78
Projet Louis 9410,856311353,85%400,35
Pz.Kpfw. II230,501111258,33%158,50
T-262124,581211233,33%399,64
Cruiser Mk. II2165,001681233,33%548,29
AMX 105 AM mle. 474306,174681266,67%1090,78
Object 590 91971,838061241,67%1639,28
Cruiser Mk. I196,001491163,64%453,74
Marder II3138,451241145,45%205,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3122,362161127,27%157,58
Husarz 81602,737641145,45%1486,15
Object Kust 81210,275911145,45%1105,77
T2 Medium Tank2106,101271040,00%284,65
T-29 3280,903621050,00%901,10
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4373,104631050,00%890,72
Fantôme 91178,007771060,00%1016,08
Universal Carrier 2-pdr2120,89150944,44%331,55
G.Pz. Mk. VI (e)227,2258922,22%0,00
MTLS-1G14 3313,22341955,56%1196,36
Bretagne Panther 6611,67559955,56%964,31
Terrifiant 91445,78623933,33%704,94
D1256,88116825,00%0,00
KV-26850,25530837,50%1199,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6339,00528850,00%729,83
ASTRON Rex 105 mm 81032,63788862,50%1070,88
FV4201 Chieftain Proto 91312,00788862,50%1308,96
Lorraine 155 mle. 507665,57534742,86%625,14
L-60 283,29163728,57%178,86
M6A2E1 8844,14648742,86%712,48
Predatore 91364,71557728,57%765,79
Sexton I 3305,43282742,86%845,73
Stitch 81503,00856757,14%1785,67
T-54 first prototype 81146,86649728,57%1151,75
Chi-Ni2102,50168666,67%489,28
Valentine AT4332,83267650,00%995,52
T698674,17329616,67%473,18
Black Prince II 71221,671037683,33%1794,78
T54 Heavy Tank 91377,00569616,67%1025,68
K-2 81291,67736633,33%1149,54
Vz. 62 Jasan 91859,67887650,00%1706,94
Char de transition 61088,33901683,33%1915,56
King Tiger (Captured) 71176,17776650,00%1574,61
Super Hellcat 7559,83523683,33%856,28
Sherman VC Firefly 6665,80459540,00%932,74
T1 Cunningham1117,50118425,00%504,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3170,25226475,00%814,68
Charioteer8648,50289425,00%380,00
T 54D 91581,50865450,00%1465,31
AMBT 81254,7539740,00%1201,77
T77 81306,75860475,00%1280,86
SDP wz 66 Grom 8862,50605475,00%752,83
Ambassador 91527,50809450,00%1071,61
T92 8224,2524040,00%116,73
Leox 9230,00278425,00%2,52
LT vz. 352353,334003100,00%2462,04
TKS z n.k.m. 20 mm 226,3359333,33%0,00
Leichttraktor194,67164333,33%233,72
T54E19800,67484333,33%370,00
FCM 2C 3263,004943100,00%747,37
Vickers Medium Mk. I169,00198250,00%200,68
M2283,00128250,00%204,40
Renault Otsu114,5055250,00%71,62
Panther7133,50254250,00%112,29
Hotchkiss H352139,50155250,00%506,97
Vickers Mk. E Type B262,005420,00%2,38
MS-1130,0073250,00%77,53
Type 91 Heavy3268,002492100,00%982,56
SU-14-17736,50576250,00%878,23
TS-54 8841,5031520,00%521,02
M24E2 Super Chaffee 6224,004382100,00%544,75
Valentine II 4422,505412100,00%1627,78
leKpz M 41 90 mm 80,0011520,00%0,00
Nergal 8693,00736250,00%493,31
Kolohousenka1129,003661100,00%695,92
Renault FT143,002371100,00%264,10
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001451100,00%261,00
Renault FT 75 BS2413,0017910,00%3156,37
Pvlvv fm/42239,001591100,00%261,00
Panzerjäger I253,001681100,00%264,10
Cruiser Mk. IV4220,002091100,00%767,09
Loyd Gun Carriage2116,002001100,00%812,78
Kampfpanzer 67102131,0011151100,00%1367,78
T3E2 Medium Tank 3582,006681100,00%2325,20
Pz.Kpfw. Neu112569,0059310,00%1418,67
Convert. Medium Tank T3 3243,004491100,00%734,95
AM 39 Gendron-Somua 2284,0026010,00%1001,10
Pz.Sfl. IC 473,008910,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 599,004491100,00%282,10
Valiant 5213,003951100,00%423,35
Chi-Go 7161,0032410,00%3,10

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/02/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/12/2020
Ayrıldı: 18/02/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/12/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/02/2020
Ayrıldı: 26/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/10/2014
Ayrıldı: 06/04/2015
Rütbe: Komutan
Katıldı: 08/04/2015
Ayrıldı: 22/07/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/07/2015
Ayrıldı: 12/12/2017
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 27/02/2020
Ayrıldı: 23/12/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/12/2017
Ayrıldı: 04/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/10/2014
Ayrıldı: 06/04/2015