EURJPY

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 20/08/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar34224015302
Ortalama Seviye8,950,009,338,63
Galibiyetler2070460,50%00,00%853,33%17959,27%
Yenilgiler1315038,42%00,00%746,67%11839,07%
Berabere3701,08%00,00%00,00%51,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar1343739,26%00,00%16,67%11538,08%
İmha edilen Tanklar538991,5700,00161,074281,42
Yoketme Oranı2,590,001,142,29
Tespit edilen Tanklar442551,2900,00211,403271,08
Verilen Hasar2.718,810,002.493,732.816,09
Düşman üssü işgal puanı96920,2800,0000,001140,38
Üs savunma Puanı308230,9000,0000,00710,24
Deneyim1.015,190,00960,071.126,62
WN72014,030,001482,531931,12
WN83359,470,002192,043043,93
Toplam
Savaşlar34224
Ortalama Seviye8,95
Galibiyetler2070460,50%
Yenilgiler1315038,42%
Berabere3701,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1343739,26%
İmha edilen Tanklar538991,57
Yoketme Oranı2,59
Tespit edilen Tanklar442551,29
Verilen Hasar2.718,81
Düşman üssü işgal puanı96920,28
Üs savunma Puanı308230,90
Deneyim1.015,19
WN72014,03
WN83359,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar15
Ortalama Seviye9,33
Galibiyetler853,33%
Yenilgiler746,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16,67%
İmha edilen Tanklar161,07
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar211,40
Verilen Hasar2.493,73
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim960,07
WN71482,53
WN82192,04
Son 30 gün
Savaşlar302
Ortalama Seviye8,63
Galibiyetler17959,27%
Yenilgiler11839,07%
Berabere51,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar11538,08%
İmha edilen Tanklar4281,42
Yoketme Oranı2,29
Tespit edilen Tanklar3271,08
Verilen Hasar2.816,09
Düşman üssü işgal puanı1140,38
Üs savunma Puanı710,24
Deneyim1.126,62
WN71931,12
WN83043,93
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler421,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1473,68%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar251,3200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.291,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı462,4200,0000,0000,00
Deneyim456,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler421,05%
Yenilgiler1473,68%
Berabere15,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,53%
İmha edilen Tanklar120,63
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar251,32
Verilen Hasar1.291,26
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı462,42
Deneyim456,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar70000
Galibiyetler3955,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2637,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere57,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3550,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar510,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar510,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.247,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1692,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1381,9700,0000,0000,00
Deneyim650,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar70
Galibiyetler3955,71%
Yenilgiler2637,14%
Berabere57,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar3550,00%
İmha edilen Tanklar510,73
Yoketme Oranı1,46
Tespit edilen Tanklar510,73
Verilen Hasar1.247,56
Düşman üssü işgal puanı1692,41
Üs savunma Puanı1381,97
Deneyim650,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler763,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler327,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere19,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar549,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim634,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler763,64%
Yenilgiler327,27%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar50,45
Verilen Hasar549,27
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim634,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1162000
Galibiyetler86074,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler30225,99%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar69359,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12451,0700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6780,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.649,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3020,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı53254,5800,0000,0000,00
Deneyim1.067,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar1162
Galibiyetler86074,01%
Yenilgiler30225,99%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar69359,64%
İmha edilen Tanklar12451,07
Yoketme Oranı2,65
Tespit edilen Tanklar6780,58
Verilen Hasar1.649,85
Düşman üssü işgal puanı3020,26
Üs savunma Puanı53254,58
Deneyim1.067,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3811000
Galibiyetler243463,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler132734,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere501,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar175346,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar35980,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29110,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.111,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24520,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı42931,1300,0000,0000,00
Deneyim759,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar3811
Galibiyetler243463,87%
Yenilgiler132734,82%
Berabere501,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar175346,00%
İmha edilen Tanklar35980,94
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar29110,76
Verilen Hasar1.111,99
Düşman üssü işgal puanı24520,64
Üs savunma Puanı42931,13
Deneyim759,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar153000
Galibiyetler6643,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8656,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4227,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1180,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1170,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar2.102,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı900,5900,0000,0000,00
Deneyim756,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar153
Galibiyetler6643,14%
Yenilgiler8656,21%
Berabere10,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar4227,45%
İmha edilen Tanklar1180,77
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar1170,76
Verilen Hasar2.102,75
Düşman üssü işgal puanı220,14
Üs savunma Puanı900,59
Deneyim756,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (184)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-62A103196,181069171259,70%3740,87
T110E5103179,011017148959,64%3384,32
Object 140103227,321065138959,25%3674,39
Rheinmetall Skorpion G 82424,941105103760,17%3783,09
Object 430103095,21101890458,63%3413,75
M60 103086,97100765860,49%3118,64
IS-382136,8377365565,19%3240,49
T-1092598,40104264361,43%3385,80
UDES 15/16103278,84102863356,71%3246,81
Chieftain/T95 81827,2990761757,54%3366,98
Object 260 103217,44104360457,78%2842,28
M48A5 Patton103167,63100059757,62%3354,46
Centurion Action X103320,73101956958,52%3412,63
Leopard 1103029,8394156556,99%3056,97
IS-7103366,94104753860,97%3596,84
Super Conqueror103708,82112450460,71%3724,78
Leopard Prototyp A92860,32108950062,60%3728,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 82422,13120849663,91%3616,36
E 50 Ausf. M103188,34105047460,76%3271,88
WZ-111 model 5A103387,33104947263,14%3329,11
FV215b 103321,34106242561,88%3480,23
Object 430U103273,28100542456,13%3324,70
Bat.-Châtillon 25 t102868,4696942360,28%3137,85
STB-1102937,28100542357,68%2760,19
AMX M4 mle. 54103626,01107640259,70%3216,35
AMX 50 12092985,08109139160,61%3763,25
Object 277103224,03101338556,62%3093,70
Object 70592757,65117937265,05%3212,26
T-345894,9471436964,50%3750,53
E 5093202,47126636666,39%4229,61
60TP Lewandowskiego103426,40105236260,50%3139,31
AE Phase I 92946,66116835860,89%3495,82
Progetto M40 mod. 65103269,48103334161,88%3328,60
Object 268 Version 4103127,6594431858,81%2886,64
Kranvagn103657,94113831760,88%3745,88
Centurion Mk. 7/192843,62116731162,70%3701,17
AMX Chasseur de chars 81848,5365631154,66%3160,54
M10392416,96100430960,19%2971,63
M2 Light Tank2472,8060130874,68%3467,82
Vz. 55103545,85107629260,96%3180,76
AMX 50 B103593,23108628561,40%3763,02
E 7592895,36115627865,11%3392,96
T-5492783,75115227063,70%3870,22
Type 64 61139,2580226756,55%3344,96
T-34-8561279,5663026365,78%3578,94
Object 279 early 103487,57110625760,31%2648,03
Progetto M35 mod. 46 82521,57122225764,59%4099,80
T110E4103490,76100425063,20%3130,19
Jagdtiger92978,54103724959,84%3143,33
T-100 LT101731,6087224656,50%2367,62
M-V-Y103323,14109823560,43%3183,32
Škoda T 5093230,94118623360,09%4213,99
Object 430 Version II92727,52114623164,94%3744,53
M53/M5591480,5175022651,33%1396,26
113103396,26100322452,23%3628,03
Object 268103085,2783720754,11%2521,54
BZ-176 82569,20130920169,15%3186,45
Spähpanzer Ru 25191592,0897619961,31%3036,32
50TP Tyszkiewicza93299,90126419867,68%3831,74
Object 705A103008,25104819762,94%2766,15
Jagdpanther II82248,02102019364,25%3313,30
AMX 50 10081879,3797618661,29%2626,53
T3282159,02112718460,87%3569,75
T25 Pilot Number 1 81900,89108617956,98%3172,38
Škoda T 56 82501,27120617659,09%2829,80
WZ-111 model 1-493378,22123017368,79%4312,91
IS71608,6163016958,58%2853,09
Škoda T 2561276,6497916860,71%3626,61
T2071818,89114716663,25%3924,59
Jagdpanzer IV61144,0449716553,33%2598,80
UDES 1692844,06113616363,19%3659,43
WZ-13171487,62109015762,42%4644,74
Cruiser Mk. III3439,4648314274,65%4060,34
Pz.Kpfw. II2447,0274814163,83%3165,16
Prototipo Standard B93167,76119013964,75%4111,60
Löwe 82255,45119113661,76%3303,26
Emil II92913,58107613251,52%3532,06
Jagdpanther71524,0055513259,85%2516,20
M47 Iron Arnie 82319,39117313259,85%3245,55
Object 25792408,46106312258,20%2952,32
Panhard EBR 105101830,9379712153,72%2365,37
Object 70492788,53102311764,10%2762,73
M46 Patton93254,07125710665,09%4865,62
Type T-3451004,0988410571,43%4530,52
LTTB81150,1388610359,22%2524,55
T2971941,44120310075,00%3311,38
Spähpanzer SP I C71595,57114310070,00%4722,01
T-54 ltwt.91618,349319852,04%2875,17
Caernarvon82025,0111169762,89%3229,65
Pz.Kpfw. VII102894,779469748,45%2749,49
T1 Cunningham1353,044779565,26%3606,25
AMX M4 mle. 5193019,1812229563,16%3199,67
Panhard EBR 75 (FL 10) 81474,058649547,37%2952,98
CS-63102871,329449353,76%2715,58
Object 41681957,559789154,95%3220,90
Conqueror93268,3612409064,44%4280,62
M40/M4381075,087129056,67%1135,47
E 100102922,7010198959,55%2898,33
TVP T 50/51103100,989488554,12%3122,10
AMX M4 mle. 4571544,899858463,10%2979,65
leKpz M 41 90 mm GF 82406,1113228375,90%6725,64
Waffenträger auf Pz. IV92675,859248056,25%2664,99
T57 Heavy Tank103386,579927455,41%3178,18
T675892,066247258,33%2966,63
KV-1371325,795916155,74%2768,67
M54 Renegade 82455,4411756157,38%3453,29
Grille 15102713,667245644,64%1989,68
Object 26393497,8912175658,93%4080,73
UDES 14 Alt 582451,7012065468,52%4629,91
Rhm.-Borsig Waffenträger82316,5410105466,67%2963,48
Lorraine 40 t 82451,8912165464,81%3948,94
StuG III Ausf. G5690,304345356,60%1852,70
BDR G1 B5888,657665166,67%2614,18
Pz.Kpfw. T 25 5766,275525168,63%2757,70
Cobra 93123,1411705160,78%3524,16
Ho-Ri 3103468,118974454,55%2434,49
Type 6893231,7212074358,14%3997,59
M26 Pershing82283,1912014261,90%3558,47
AMX 30 B102817,6910204254,76%2924,47
XM66F 82218,6710124257,14%2666,05
Tiger II82156,2011114158,54%2915,47
Controcarro 1 Mk. 292665,7011414060,00%2972,04
Obsidian 81881,6312524072,50%2489,59
T-54 first prototype 81438,835114035,00%2035,36
MT-256732,976743363,64%2915,71
Object 703 Version II 82003,6111013363,64%2494,69
T3092672,5010103063,33%2664,58
Object 777 Version II 93077,0712813070,00%3638,40
Type 5 Ka-Ri 82560,8611612875,00%2956,61
KV-220-2 51275,1812352864,29%3303,72
IS-4102884,939482748,15%2380,66
Char Futur 4 92380,0410862770,37%2384,71
M3 Lee4572,886012552,00%2886,91
Škoda T 245891,008632475,00%3117,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4602,504022450,00%1967,92
M8A14455,225402360,87%1517,32
IS-271521,959242263,64%2203,90
T-804560,334502166,67%3280,34
CS-52 LIS 82325,4811202161,90%3185,47
T26E5 81965,6211362157,14%2953,96
B14645,157942080,00%2997,73
A-4471183,265791963,16%2237,50
KV-5 81633,799871952,63%1988,80
Konštrukta T-34/10071601,9410731866,67%2844,81
T28 Concept 71523,899931861,11%2799,64
T-34-85M 61075,337441844,44%1695,23
Tiger I72019,4712521764,71%3709,81
Strv K 92425,949691741,18%2472,91
M4A1 Sherman5600,065921662,50%1866,34
59-166886,808221560,00%2714,63
M4A3E2 Sherman Jumbo61006,878891560,00%2445,06
T54E192774,9210551266,67%2852,23
Waffenträger auf E 100102742,917151136,36%1579,60
E 75 TS 82308,9112701172,73%2981,85
D12381,006851080,00%2526,37
TNH T Vz. 5192496,809181040,00%2448,74
T77 81964,109631060,00%2122,72
Chimera 82643,4013551070,00%3745,47
T26E4 SuperPershing 81069,67512955,56%1485,44
M446760,00410911,11%1124,37
SU-130PM 81982,00935862,50%2377,90
AMX ELC bis5603,14543742,86%2078,34
T-602284,86336771,43%2323,47
Object 283 91985,711015757,14%1996,21
Lorraine 50 t 92275,43764728,57%1842,82
Controcarro 3 Minotauro102335,50906666,67%1470,56
TS-54 81902,831282683,33%2550,71
Charioteer Nomad 82112,83939650,00%2551,93
D23582,258124100,00%3828,35
Matilda4528,25577450,00%1728,75
Vickers Medium Mk. III3377,25477450,00%2029,51
Panzerjäger I2366,25373450,00%1932,34
M2 Medium Tank3241,25263475,00%988,62
T56 GMC3474,00709475,00%2389,86
T 55A 91924,50719425,00%2074,72
T2 Medium Tank2171,33116333,33%621,80
Leichttraktor173,006420,00%79,32
VK 100.01 (P)81382,50880250,00%1448,74
SMV CC-64 Vipera 81682,00948250,00%2122,17
Kolohousenka1209,0015310,00%1156,00
SU-855241,003481100,00%532,93
T-832 8658,0030310,00%294,36
L-60 2225,0034410,00%1083,59
ShPTK-TVP 100 82548,0013981100,00%4005,55

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 20/08/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 21/03/2020
Ayrıldı: 25/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/10/2019
Ayrıldı: 24/10/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/08/2018
Ayrıldı: 17/08/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 27/04/2020
Ayrıldı: 25/06/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/12/2017
Ayrıldı: 24/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/06/2023
Ayrıldı: 19/08/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 25/10/2017
Ayrıldı: 27/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/11/2019
Ayrıldı: 02/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 07/04/2019
Ayrıldı: 24/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2018
Ayrıldı: 07/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 24/09/2017
Ayrıldı: 23/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2017
Ayrıldı: 21/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 11/06/2017
Ayrıldı: 14/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 22/04/2017
Ayrıldı: 05/06/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/03/2017
Ayrıldı: 20/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2016
Ayrıldı: 28/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 03/07/2016
Ayrıldı: 29/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 14/05/2016
Ayrıldı: 28/06/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/02/2016
Ayrıldı: 12/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/12/2015
Ayrıldı: 23/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/06/2015
Ayrıldı: 29/11/2015