Dr_Zap

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 23/06/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8096406285
Ortalama Seviye7,510,007,337,72
Galibiyetler4675757,75%00,00%466,67%16357,19%
Yenilgiler3313740,93%00,00%233,33%11640,70%
Berabere10701,32%00,00%00,00%62,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar3175339,22%00,00%466,67%12543,86%
İmha edilen Tanklar1109401,3700,0081,334611,62
Yoketme Oranı2,250,004,002,88
Tespit edilen Tanklar1192421,4700,00122,004061,42
Verilen Hasar1.512,520,002.090,671.914,15
Düşman üssü işgal puanı837791,0300,0000,001740,61
Üs savunma Puanı1083051,3400,008814,672450,86
Deneyim856,450,001.108,501.004,76
WN71755,600,002240,061945,20
WN82561,640,0014641,183166,91
Toplam
Savaşlar80964
Ortalama Seviye7,51
Galibiyetler4675757,75%
Yenilgiler3313740,93%
Berabere10701,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar3175339,22%
İmha edilen Tanklar1109401,37
Yoketme Oranı2,25
Tespit edilen Tanklar1192421,47
Verilen Hasar1.512,52
Düşman üssü işgal puanı837791,03
Üs savunma Puanı1083051,34
Deneyim856,45
WN71755,60
WN82561,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar6
Ortalama Seviye7,33
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar466,67%
İmha edilen Tanklar81,33
Yoketme Oranı4,00
Tespit edilen Tanklar122,00
Verilen Hasar2.090,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı8814,67
Deneyim1.108,50
WN72240,06
WN814641,18
Son 30 gün
Savaşlar285
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler16357,19%
Yenilgiler11640,70%
Berabere62,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar12543,86%
İmha edilen Tanklar4611,62
Yoketme Oranı2,88
Tespit edilen Tanklar4061,42
Verilen Hasar1.914,15
Düşman üssü işgal puanı1740,61
Üs savunma Puanı2450,86
Deneyim1.004,76
WN71945,20
WN83166,91
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar841000
Galibiyetler55766,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler25730,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere273,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar37444,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6040,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6220,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.526,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9441,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8551,0200,0000,0000,00
Deneyim889,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar841
Galibiyetler55766,23%
Yenilgiler25730,56%
Berabere273,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar37444,47%
İmha edilen Tanklar6040,72
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar6220,74
Verilen Hasar1.526,81
Düşman üssü işgal puanı9441,12
Üs savunma Puanı8551,02
Deneyim889,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar230000
Galibiyetler15065,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6628,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere146,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10445,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1280,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2941,2800,0000,0000,00
Verilen Hasar882,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1540,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3541,5400,0000,0000,00
Deneyim755,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar230
Galibiyetler15065,22%
Yenilgiler6628,70%
Berabere146,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar10445,22%
İmha edilen Tanklar1280,56
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar2941,28
Verilen Hasar882,87
Düşman üssü işgal puanı1540,67
Üs savunma Puanı3541,54
Deneyim755,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler3567,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1528,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar831,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar504,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı140,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1052,0200,0000,0000,00
Deneyim597,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler3567,31%
Yenilgiler1528,85%
Berabere23,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar1936,54%
İmha edilen Tanklar290,56
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar831,60
Verilen Hasar504,98
Düşman üssü işgal puanı140,27
Üs savunma Puanı1052,02
Deneyim597,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar912000
Galibiyetler71177,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19321,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere80,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44048,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6420,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9911,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar886,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17191,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8740,9600,0000,0000,00
Deneyim797,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar912
Galibiyetler71177,96%
Yenilgiler19321,16%
Berabere80,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar44048,25%
İmha edilen Tanklar6420,70
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar9911,09
Verilen Hasar886,79
Düşman üssü işgal puanı17191,88
Üs savunma Puanı8740,96
Deneyim797,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar89000
Galibiyetler6168,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2831,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4651,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar720,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1201,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar948,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı50,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5426,0900,0000,0000,00
Deneyim818,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar89
Galibiyetler6168,54%
Yenilgiler2831,46%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4651,69%
İmha edilen Tanklar720,81
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar1201,35
Verilen Hasar948,49
Düşman üssü işgal puanı50,06
Üs savunma Puanı5426,09
Deneyim818,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1776000
Galibiyetler124670,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler50928,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere211,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar81145,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12690,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20551,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.189,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9160,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı27921,5700,0000,0000,00
Deneyim815,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar1776
Galibiyetler124670,16%
Yenilgiler50928,66%
Berabere211,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar81145,66%
İmha edilen Tanklar12690,71
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar20551,16
Verilen Hasar1.189,31
Düşman üssü işgal puanı9160,52
Üs savunma Puanı27921,57
Deneyim815,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar142000
Galibiyetler7049,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7250,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5035,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar670,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1491,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.357,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı470,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı490,3500,0000,0000,00
Deneyim545,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar142
Galibiyetler7049,30%
Yenilgiler7250,70%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5035,21%
İmha edilen Tanklar670,47
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar1491,05
Verilen Hasar1.357,07
Düşman üssü işgal puanı470,33
Üs savunma Puanı490,35
Deneyim545,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (514)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82178,431129194461,06%3528,29
Type 59 81413,14878163955,46%2332,97
AMX 30 1er prototype92310,47962149958,24%2924,15
AMX 13 9091110,43848143359,60%2131,72
Progetto M35 mod. 46 81955,821002113754,35%2922,97
E 25 71545,13974108557,97%3156,83
T2071493,60985104366,16%3356,70
T-34-85 Rudy 61281,69997104167,24%3423,57
Leopard Prototyp A92462,69970102757,55%2948,14
Rheinmetall Skorpion G 82076,4596098456,91%2926,11
IS-381656,2886596757,08%2459,62
Type 64 6932,5986891759,43%3175,10
M18 Hellcat61172,9384590762,29%3075,21
T34 81462,5479490258,87%2066,72
M46 Patton92138,6993288758,29%2711,39
T3281265,8286384768,83%1726,27
IS-6 81821,0493784358,96%2773,02
SU-130PM 81937,3491283355,58%2535,11
Löwe 81423,5581383254,21%1949,67
Strv m/42-57 Alt A.2 61254,6093381360,52%3225,42
T6981769,2992480460,20%3022,40
Škoda T 40 61185,7188878557,71%3326,21
Crusader6838,0280272865,52%4058,61
Marder II3508,7654869062,32%2364,79
E 5091869,7386168854,94%2255,15
Tiger I71336,6885267559,26%2276,74
Type 5 Ke-Ho4909,6082164265,26%5457,34
T2971589,26100663264,24%2640,73
CS-52 LIS 82015,20100562254,02%3148,76
VK 28.016546,0066461752,51%1831,07
MT-256318,2261660656,44%945,82
T-44-100 81727,6298258657,00%2967,08
M26 Pershing81521,6393158263,40%2685,27
M53/M5591944,0977455156,99%2273,99
Cromwell B 61222,3895855158,26%3289,85
Conqueror92267,9498051160,67%2609,90
T-5491346,4978450356,66%1563,69
Conqueror Gun Carriage101951,6968043455,99%2051,92
Bat.-Châtillon 25 t101638,6382742662,91%1594,40
Type 62 71028,8792539958,40%3074,37
T-34-85M 61463,86106139859,30%3505,04
T78 61462,41104339462,94%3057,54
AMX 50 10081535,0680839355,98%1982,22
WZ-13281165,8584639054,10%2592,66
T-1091783,6578138453,65%2081,38
Sherman Firefly61126,1086938060,79%3073,04
AMX 13 57 GF 71204,98103938059,74%3602,11
G.W. Panther71385,5662537252,15%2294,16
T6751053,4695336768,94%4097,47
IS-7101706,8075636654,37%1531,70
T4991463,6389936155,40%2977,03
VK 36.01 (H)6639,5256136052,78%1145,41
Jagdpanther71063,8560035354,96%1736,03
T-54 ltwt.91321,5690535359,49%2617,16
LT-432 81250,9994534858,62%3102,06
leKpz M 41 90 mm GF 81182,8288734859,20%2864,66
Rhm.-Borsig Waffenträger81977,8986234656,07%2539,59
ELC EVEN 90 8886,5481434649,71%2067,90
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5917,6783733759,05%3178,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91789,6384233559,10%2077,41
M40/M4381754,8971433355,56%2428,57
Pz.Kpfw. V/IV 51479,74132133164,95%3496,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4100,3221832145,79%115,64
Object 430 Version II92073,8193531356,55%2804,22
Tiger II81175,2068430752,12%1530,81
IS-2 71561,4295630560,66%2652,14
Lorraine 40 t 81991,6893230554,75%2777,25
AMX ELC bis5712,1975730158,80%3400,70
T-28E with F-30 4892,0088730165,78%3418,20
Cromwell61160,8693429961,20%3413,61
M54 Renegade 81968,8298929953,51%2515,02
SU-122-44 71483,8184629658,78%2669,65
FV380591878,1770229555,25%2386,40
KV-15808,4673229366,21%2314,64
Pudel 61292,97102429266,78%3409,19
M24 Chaffee5562,6775229254,45%2433,90
WZ-111 model 1-492182,6991928957,09%2431,10
HWK 30 81264,1988928856,94%2938,06
E 100102224,9079728555,44%1965,20
WZ-120-1G FT 82056,07102728358,30%3144,14
T376921,1787728161,92%3813,12
Škoda T 56 82056,8598527755,60%2390,70
G.W. E 100101917,4467227550,91%2147,45
Panther II81061,7869726855,97%1627,37
E 7591932,3481126851,87%2219,61
FV20781339,9862226351,71%1696,75
Excelsior 51005,8197625867,83%3397,93
Strv 7461318,4798425758,75%4143,78
VK 45.03 71581,7097625662,50%2831,67
Grille 15102752,1982325258,33%2711,06
Type 6191961,9885525155,38%2233,00
AMX 50 B102370,4582624959,04%2242,41
FCM 36 Pak 40 3485,3258824858,06%1793,10
T26E4 SuperPershing 81548,1090924857,66%2553,95
T71 DA7843,3374824854,44%2051,02
M41 Walker Bulldog8979,1686424755,87%2137,62
VK 45.02 (P) Ausf. A81537,0585324356,79%2435,46
STA-2 81565,5792924354,73%2652,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5316,1930524250,83%753,66
Object 252U Defender 81821,5396924060,42%2553,87
M4A3E8 Fury 61009,2987224064,17%2925,67
Škoda T 5092516,49102923961,92%3275,31
Type 3 Chi-Nu Kai 5714,9866623858,82%2507,15
Panther7838,7367423749,37%1363,54
Lansen C 81830,80102423757,81%2789,51
Comet71406,0596623560,00%3243,62
G.W. Tiger92061,7168823451,28%2564,36
FV215b (183) 102324,9376323151,08%2066,25
M4A1 FL 10 61422,97109922968,12%3637,56
IS71042,4170822851,32%1668,78
Object 70492304,9589522864,91%2296,15
KV-5 81621,5396222761,67%2393,75
T-54 first prototype 81685,0096522654,87%2947,06
T 55A 92082,8592422557,33%2547,96
Spähpanzer Ru 25191167,8282722156,11%2177,05
STA-181372,8376521348,36%2143,27
Object 261101830,8874420955,02%1876,65
Waffenträger auf Pz. IV92288,3179720649,03%2392,89
Lorraine 155 mle. 5181857,9767920550,73%2832,24
Bat.-Châtillon 25 t AP91225,1465820451,96%1338,96
Type 5861147,1584820255,94%2902,57
FCM 50 t 81549,9290219558,46%2429,94
50TP Tyszkiewicza92351,4795919454,12%2527,35
M10391383,3272119154,97%1476,64
Škoda T 27 81540,6479819146,07%2118,58
T110E3102597,1484819057,89%2348,45
IS-4101885,1380518659,14%1788,50
T57 Heavy Tank102234,1384618459,24%1987,10
T-50-2 6871,7695318466,85%3626,45
T-34-8561026,6178818056,11%2603,39
AMX 50 12091695,3174717955,31%1776,25
Bretagne Panther 61368,22106317963,13%3175,89
Grille5665,5731117848,88%1579,16
T28 Concept 71356,6985217857,87%2469,88
T95/FV4201 Chieftain 102324,1788217858,43%1647,38
T-345762,0564317652,84%2723,71
50TP prototyp 81697,9493517659,66%2311,81
112 81773,61102917658,52%2687,07
T110E4102813,5286317559,43%2544,55
E 50 Ausf. M102064,7681417455,75%1965,33
Object 263102877,5392217464,37%2759,49
Object 703 Version II 81942,01104917358,96%2622,99
TVP T 50/51102517,8282217150,88%2532,13
BDR G1 B51475,6495517166,08%4545,60
M4A1 Revalorisé 81752,3492617158,48%2809,80
T-62A101490,3576617056,47%1353,01
Type T-345786,8771516867,26%3196,60
T28 Prototype81886,1894416560,61%2911,46
Crusader 5.5-in. SP7932,0755716450,61%1565,95
FV4004 Conway92244,3484916448,17%2547,21
AMX 50 Foch91905,4080916355,21%1830,56
T110E5102088,1384415958,49%1917,48
Hummel61196,2557415754,14%2023,81
Strv 103-092322,8783315642,31%2601,78
T3092138,9888415564,52%2272,95
Somua SM 81960,60100115452,60%2490,07
S-5171633,4066015150,99%2449,10
Leopard 1102143,3875915147,68%1955,15
STB-1102181,6884614959,06%2154,85
Strv 103B102823,0988014953,02%2835,96
Centurion Mk. I81475,0785714758,50%2458,31
Kampfpanzer 50 t 92203,86105514762,59%2344,45
M10 RBFM 51235,68110014768,03%3945,38
T23E3 71379,3597914669,18%3183,72
SU-100M171385,1784714558,62%2424,24
Jagdpanther II81576,7264014544,83%1706,14
59-166968,9087014451,39%4055,53
M1271348,5667814365,03%2149,09
Churchill III 5777,6892014349,65%2238,93
AMX AC mle. 4881718,2683314258,45%2404,03
M6A2E1 81791,2797014252,82%2477,74
Indien-Panzer81279,5678114159,57%1964,39
Jagdpanzer E 100102388,5480514060,71%2225,55
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,5516913953,96%284,94
WZ-111G FT92198,0680513950,36%2106,22
M48A5 Patton101912,1283413962,59%1941,14
WZ-132A91716,6788213855,80%3312,03
FV4005 Stage II101930,2765313545,19%1426,13
IS-271235,2675013252,27%1867,12
FV30461018,0963613256,06%2323,00
WZ-12091876,5489613161,83%2303,12
Emil II92411,72108813066,92%2902,60
E 75 TS 81919,8197013058,46%2636,22
Panzer 58 Mutz 81616,6891413052,31%2688,96
VK 30.02 (D)7960,4770412949,61%1706,40
11081350,9480812850,78%1879,79
Object 140101884,6388312863,28%1960,45
T-4481025,9169312756,69%1640,68
Object 41681734,1795212764,57%2943,34
T-34-281418,4182812653,17%2426,24
Type 4 Chi-To61160,5680812651,59%3100,97
Panhard AML Lynx 6x681127,1578112653,97%2534,03
T-34-171062,0077612558,40%2088,22
AltProto AMX 30 81794,25106112460,48%2742,29
AC 4 Experimental 61166,2490812166,12%2819,74
O-I61017,2183611865,25%2213,65
T-437748,1961311752,99%1274,93
VK 30.01 (P)61496,90105411566,96%4274,07
Object 43092271,9396211453,51%2660,91
T1 Cunningham188,9141911159,46%477,46
UDES 0381900,4588911157,66%2850,23
GSOR 1008 82052,5596311161,26%2609,12
IS-3A 81832,77101411154,05%2249,59
SU-15271584,3579211048,18%2581,54
Centurion Mk. 7/191951,9188211053,64%2279,74
Lorraine 155 mle. 5071377,7467111060,00%1913,61
AMX 13 105101771,6276010949,54%2530,12
O-Ho81764,8498010858,33%2854,15
AMX AC mle. 4671243,7979410760,75%2218,47
M41 HMC51113,6960310657,55%2328,16
212A91737,4966110652,83%1804,30
T92 HMC101760,3670110651,89%1655,93
VK 16.02 Leopard5137,5238410553,33%320,30
SU-10181604,8683110559,05%2398,51
Centurion Action X102178,3178410449,04%2060,77
ISU-15282089,6396410470,19%2850,14
WZ-111-1G FT81883,4583310455,77%2748,25
Panhard EBR 75 (FL 10) 8926,0168810442,31%1720,42
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2440,4865410357,28%1793,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4185,5220910250,98%323,23
Prototipo Standard B92553,4591110050,00%3027,33
T-505203,5647010052,00%620,49
Maus102305,739529966,67%2136,52
IS-5 (Object 730) 81658,988589852,04%2209,27
Pz.Kpfw. 35 (t)299,621399547,37%359,59
O-Ni71378,299029456,38%2373,31
Bat.-Châtillon 155 58101439,356389450,00%1181,89
VK 100.01 (P)81897,599379350,54%2868,19
WZ-1317842,207989147,25%1870,09
T92 81083,229179151,65%2823,69
M4A3E8 Sherman6577,045339050,00%1127,96
M4A3E8 Thunderbolt VII 61232,5210319065,56%3321,20
AMX 12 t6413,205418952,81%1173,38
FV1066 Senlac 81012,137778950,56%2150,70
StuG III Ausf. G5407,133808847,73%864,92
Type 5 Chi-Ri71204,408078857,95%2349,13
AMX 13 757709,796258751,72%1500,09
M10 Wolverine51158,608058755,17%3909,17
AMX M4 mle. 4571445,578598757,47%2641,39
A-4471231,648478755,17%2688,43
King Tiger (Captured) 71556,729728758,62%2540,36
Type 4 Heavy91891,998138647,67%2132,12
Sturer Emil71398,937038644,19%2413,60
Hotchkiss EBR7968,927298650,00%2522,27
Heavy Tank No. VI 61434,1010458662,79%3418,32
Jagdtiger92085,897968459,52%1951,73
ARL 446942,546928360,24%1982,65
KV-26770,205868346,99%1301,79
T25/271286,438208354,22%2387,13
AMX M4 mle. 5192603,4310128353,01%2857,99
Caernarvon Action X 81609,199828359,04%2411,24
Leo71370,249438263,41%2949,01
T95E2 81761,559308251,22%3135,20
M41D 81085,348838256,10%2583,12
Jagdpanzer IV6659,194618151,85%1176,35
AT 1581970,5110298160,49%3045,78
Black Prince71291,158638053,75%2182,79
Waffenträger auf E 100102496,237307951,90%1869,40
Caernarvon81373,478147856,41%1691,70
Object 274a 81652,159587857,69%2333,62
53TP Markowskiego81891,539377755,84%2603,10
Aufklärungspanzer Panther 7955,097397745,45%2345,16
Tiger (P)71001,757117657,89%1550,59
Chieftain/T95 81576,5910177664,47%2654,76
LTTB8813,037517651,32%1644,43
UDES 1692023,599017554,67%2477,25
SU-14-171277,347217450,00%2305,87
Sherman VC Firefly 61353,199827256,94%3151,99
Concept 1B 91952,258917150,70%1564,90
Pz.Kpfw. II Luchs4274,194067064,29%1157,34
IS-M81687,819627062,86%2568,25
T-34-2G FT71715,849556960,87%3701,91
Object 268 Version 4102304,497796949,28%1809,47
Hotchkiss H352362,426366776,12%2751,24
P.43 bis61070,497926753,73%2633,58
Object 279 early 102459,649786770,15%1579,77
Loza's M4-A2 Sherman 61099,949066756,72%2745,92
Charioteer82208,9210126654,55%3090,38
KV-220-2 51298,4111756654,55%3318,15
A46 6875,768526659,09%3724,58
P.43 ter71413,418716450,00%3091,87
Kampfpanzer 07 RH 81674,339206453,13%2515,01
WZ-131G FT61105,637626363,49%2787,62
Sturmpanzer II4418,022156149,18%1538,51
FV215b 101990,578736165,57%1715,58
GSOR3301 AVR FS91013,418006150,82%1682,39
CS-5992474,6810526063,33%3075,50
Panhard EBR 9091019,788126055,00%1897,28
BT-SV 3445,276326063,33%2336,77
LHMTV8829,637066051,67%1707,89
GSOR 1010 FB 81697,789065954,24%2465,04
45TP Habicha71470,578785657,14%2688,75
Object 430102033,638985660,71%1869,08
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61412,0511275666,07%3881,12
SU-10061199,478355563,64%2855,79
AMX Chasseur de chars 81309,717915547,27%1968,87
Challenger71673,029375448,15%3033,58
SU-86913,496745347,17%1338,06
M22 Locust 3280,104605240,38%1206,69
ShPTK-TVP 100 81915,029725251,92%2695,91
Ikv 65 Alt II61113,788685170,59%3011,66
Pz.Kpfw. T 25 5711,947475168,63%2310,08
AE Phase I 91985,968305147,06%1874,78
AT 861049,808215050,00%2572,72
AMX M4 mle. 54102024,907424942,86%1330,77
M75458,175234850,00%2029,37
KV-371163,067684850,00%1720,75
SU-76M4384,153964850,00%1485,72
AT 771420,389204856,25%2437,26
T-34 shielded 51114,2110314860,42%3776,25
Großtraktor - Krupp 3485,236784860,42%2693,62
Cobra 92273,429754860,42%2249,70
121102013,818274757,45%1934,32
Type 5 Heavy102600,579644656,52%2361,28
CS-63102313,598424650,00%2095,65
CS-5381756,679494566,67%3079,75
SU-122-5492022,388284555,56%2461,01
UDES 14 Alt 581876,869344461,36%3255,46
Cruiser Mk. III3373,076254465,91%3229,99
Type 5 Ka-Ri 81923,209234465,91%1880,82
BZ-176 81628,759534456,82%1666,73
Panhard AMD 178B6709,336414355,81%2718,72
Panther/M10 71524,3010104355,81%3110,11
Bisonte C45 81915,529744245,24%2259,89
Chrysler K GF 81591,339514261,90%2236,94
KV-137631,465124146,34%945,94
Škoda T 2561082,138844062,50%2876,71
P.44 Pantera81742,159144065,00%2653,03
Type 3 Ju-Nu61820,6311854062,50%4179,68
Bishop5825,905964052,50%2374,94
Nashorn61237,757994052,50%3009,61
Pz.Sfl. IVc5813,236514067,50%2603,71
T-832 82014,259764047,50%2250,57
122 TM 81798,138843951,28%2378,08
105 leFH18B2 5973,427333863,16%2305,06
60TP Lewandowskiego101987,116963847,37%1291,67
T-15061690,9511043860,53%4433,13
Object 260 102332,9210023868,42%2155,49
T26E5 81530,3510373770,27%2251,86
40TP Habicha6962,837283661,11%2510,65
ARL V396816,316363652,78%1819,23
XM551 Sheridan101543,466863548,57%2031,87
AMBT 82135,5110043560,00%2786,90
Matilda4610,325733438,24%2157,72
A-436654,095983441,18%1298,46
Object 907 102348,9410153464,71%2290,04
T25 Pilot Number 1 81497,568073438,24%2229,33
Manticore101390,538033452,94%1874,94
IS-3-II91995,979093357,58%2050,38
M7 Priest3673,554033148,39%2274,80
VK 72.01 (K) 102147,108473164,52%1730,24
SU-855821,576623066,67%2652,63
113102149,378763060,00%1978,85
Panhard EBR 105101021,506853043,33%1114,02
Tortoise92517,279473050,00%2504,58
Super Conqueror102653,939992962,07%2587,47
Object 70592119,728372944,83%1992,36
KV-122 71630,349042955,17%2840,29
Strv K 91567,037452934,48%1382,68
Pz.Kpfw. KW I (r) 51197,249982951,72%2512,09
M4A1 Sherman5825,937592867,86%2971,33
ASTRON Rex 105 mm 81918,3210182850,00%2717,40
WZ-111 81609,308362740,74%2221,37
Kranvagn102305,789062762,96%2087,89
AT 25915,158442777,78%3852,11
M24E2 Super Chaffee 6726,418122759,26%2652,99
Light Mk. VIC 2241,675392759,26%1594,88
T26E5 Patriot 81879,7411212751,85%3059,80
25TP KSUST II5827,686682552,00%2695,50
GSR 3301 Setter7737,047512556,00%1931,21
Object 244 61897,2813312560,00%4881,94
Char Futur 4 91992,968032536,00%1757,56
Object 705A102886,589132454,17%2636,02
AMX 50 Foch (155) 102166,577692352,17%1817,91
Pz.Kpfw. VII101970,307272339,13%1466,80
T2 Light Tank 2228,744552339,13%1199,75
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3377,046872369,57%1224,94
P26/404944,058262268,18%4578,16
T3 HMC2318,863802250,00%1693,34
AMX 30 B102012,277762250,00%1854,23
T-100 LT101991,367892236,36%2860,41
M446982,675852161,90%2048,32
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81789,008912142,86%2809,07
Panther mit 8,8 cm L/71 81714,149352157,14%2773,03
P.435693,356122045,00%2544,49
Sturmpanzer I Bison3330,351862040,00%1392,75
Leichttraktor1120,901522055,00%485,44
Ikv 1035884,457872060,00%3215,76
StuG IV 5719,106152075,00%2335,31
KV-4 Kreslavskiy 81762,958462050,00%2187,63
B14356,115101968,42%1412,50
Progetto M40 mod. 65102105,538221957,89%1937,38
WZ-113G FT102415,007601952,63%1923,85
Object 277102073,588621963,16%1859,62
Strv 81 81876,1610681952,63%3139,08
A-32 4821,798761952,63%2606,60
FV201 (A45) 71302,118121936,84%2299,11
Valentine3474,005061866,67%2001,57
Pz.Kpfw. III/IV5788,247311741,18%2823,32
Object 268102229,127161747,06%1815,20
STG Guard 81799,949871764,71%2728,88
WZ-111 Alpine Tiger 81490,5010921675,00%2122,60
Pz.Kpfw. II2289,534651546,67%1651,89
Cruiser Mk. IV4785,208101566,67%4337,50
SU-122A5614,074761540,00%1369,48
AMX 50 Foch B102139,937511546,67%1758,89
Marder 38T4968,509501471,43%4857,23
T42 82099,8610941464,29%3895,04
56TP 81713,5710401471,43%2342,14
T77 81881,009151450,00%2073,35
M36 Jackson61432,009291369,23%3515,51
Chimera 81863,159891369,23%2152,62
WZ-132-1101281,255961241,67%1292,35
Object 430U102730,9211241283,33%2496,07
EMIL 1951 81321,838241266,67%1432,30
Excalibur 61088,837101233,33%2022,61
KV-4 KTTS 81331,678281250,00%1614,77
S35 CA5863,556571136,36%2327,14
FV217 Badger102361,186981118,18%1887,48
T-22 medium 101280,827391154,55%893,48
Sexton II3325,904291070,00%1714,24
M60 101980,006961050,00%1553,23
ISU-122S 71621,209881080,00%2538,36
WZ-111 Qilin 101545,307961060,00%1143,26
Super Hellcat 71315,409411060,00%2537,49
A-205118,22305955,56%329,26
Vz. 55102403,00704933,33%1660,36
Carro d'assalto P.8871890,891253977,78%3387,94
K-91101755,78698944,44%1281,03
Lorraine 50 t 92108,67721922,22%2076,74
Object 268 Version V 102472,56679944,44%1676,53
Dicker Max 6584,78445944,44%835,48
AMX 13 (FL 11) 5726,67846977,78%2759,06
TS-5 81168,11766944,44%1058,19
WZ-111 model 5A102863,131119862,50%2682,02
ST-II102298,13791837,50%1854,16
IS-2-II81428,50766850,00%1595,02
ISU-152K 81936,00910850,00%2500,39
Kunze Panzer 92407,251005862,50%3160,72
T95E6 102349,00800850,00%1631,32
Sav m/434447,43595771,43%1531,88
AMX 13 105 AM mle. 505754,57592771,43%1770,29
T404448,14446742,86%1164,69
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4848,86715728,57%2225,62
Turtle Mk. I 81796,86774728,57%1479,09
D23220,17306650,00%789,91
M2 Light Tank2262,83478633,33%1244,59
Churchill VII6889,83702683,33%2091,38
SU-263346,17385666,67%1148,61
T288866,50679666,67%921,69
FV4201 Chieftain Proto 92165,50851633,33%2256,26
VK 75.01 (K) 82577,171189650,00%3885,31
SU-14-281881,801215580,00%2022,29
SU-54428,60479580,00%1127,05
Renault UE 573398,20701580,00%1822,45
KV-1S6846,40788560,00%2177,44
T-127 3221,20452560,00%863,90
T1E6 2256,40432560,00%1582,28
Valiant 51360,601031540,00%4040,19
Gonsalo 82211,001239560,00%3075,75
114 SP2 102267,0049950,00%1502,93
Krupp-Steyr Waffenträger 71831,401255580,00%3960,80
BT-74161,50323475,00%856,89
D12137,503334100,00%669,80
AMX 404184,00252425,00%597,62
SU-182185,75216425,00%998,48
UDES 15/16101361,75739475,00%1111,54
M-V-Y10885,00376425,00%308,52
Object 777 Version II 92120,001143475,00%2162,20
T-103 81523,00680425,00%1632,16
Lago M38 3938,50887450,00%2706,33
Caliban 81819,001016475,00%2559,33
Tetrarch 2157,50326475,00%836,97
FV4202 81723,2556840,00%2255,32
WZ-114 91845,25658425,00%1505,04
T-463327,67544366,67%1671,97
Type 97 Te-Ke 2509,67617333,33%3340,48
O-I Experimental51136,33984366,67%3385,03
T56 GMC3441,67542366,67%1903,14
Ho-Ri 3101627,679473100,00%1071,01
T6 Medium4666,00530333,33%1908,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2630,00805250,00%5635,49
Renault FT10,00154250,00%82,06
T-284170,00274250,00%379,25
Rinoceronte102924,50915250,00%2129,85
Controcarro 3 Minotauro103296,50866250,00%2401,34
Somua SAu 404292,006402100,00%964,88
Rheinmetall Panzerwagen101506,00616250,00%1590,51
IS-2 shielded 71770,5012582100,00%2804,19
K-91-PT 92195,5011372100,00%2820,63
K-2 81508,0012492100,00%1914,60
T-116 3773,507602100,00%3275,42
T-29 3806,009972100,00%4747,62
Jagdtiger Prototype 82164,50925250,00%1836,79
T-45 2506,007942100,00%2636,53
L-60 2123,50321250,00%497,06
TOG II* 61073,5043620,00%1787,94
T26E3 Eagle 7 71431,0010322100,00%2184,86
BT-7 artillery 3686,0010152100,00%3880,34
Turán III prototípus 5892,50726250,00%2886,28
121B 101935,50601250,00%1295,85
Type 3 Chi-Nu51623,0012641100,00%7669,19
Pvlvv fm/42240,005110,00%0,00
Ikv 723428,007401100,00%1531,39
Ikv 90 Typ B7769,006291100,00%981,57
AMX 383325,008161100,00%1330,40
Concept No. 5102364,0010711100,00%1911,34
Object 780 103732,0070710,00%3655,82
KV-1 shielded 5804,0013011100,00%1721,38
M-IV-Y 82755,0015511100,00%4125,46
Carro da Combattimento 45 t 103560,0014511100,00%3257,68
AC 1 Sentinel 4600,0012871100,00%3241,76
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5527,006631100,00%1636,18
113 Beijing Opera 102010,0010611100,00%1711,24

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 23/06/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/02/2020
Ayrıldı: 04/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2015
Ayrıldı: 23/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 30/06/2015
Ayrıldı: 13/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 27/08/2016
Ayrıldı: 07/04/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/11/2015
Ayrıldı: 23/12/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/09/2015
Ayrıldı: 11/11/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 26/12/2015
Ayrıldı: 17/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 19/05/2016
Ayrıldı: 24/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2018
Ayrıldı: 10/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/04/2020
Ayrıldı: 22/06/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 28/06/2015
Ayrıldı: 28/06/2015
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/03/2015
Ayrıldı: 26/06/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/02/2015
Ayrıldı: 13/03/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 17/04/2013
Ayrıldı: 22/02/2015