DoomR1deR

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar231220434
Ortalama Seviye7,230,0010,509,79
Galibiyetler1214552,53%00,00%250,00%1441,18%
Yenilgiler1069846,27%00,00%125,00%1955,88%
Berabere2791,21%00,00%125,00%12,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar598825,90%00,00%250,00%1029,41%
İmha edilen Tanklar213070,9200,0051,25270,79
Yoketme Oranı1,240,002,501,13
Tespit edilen Tanklar322751,4000,0010,25210,62
Verilen Hasar1.153,680,003.489,001.758,88
Düşman üssü işgal puanı332361,4400,0000,00461,35
Üs savunma Puanı183860,8000,0000,0000,00
Deneyim539,670,00700,50531,06
WN71291,860,001426,21810,86
WN81604,840,003056,971370,63
Toplam
Savaşlar23122
Ortalama Seviye7,23
Galibiyetler1214552,53%
Yenilgiler1069846,27%
Berabere2791,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar598825,90%
İmha edilen Tanklar213070,92
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar322751,40
Verilen Hasar1.153,68
Düşman üssü işgal puanı332361,44
Üs savunma Puanı183860,80
Deneyim539,67
WN71291,86
WN81604,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar4
Ortalama Seviye10,50
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler125,00%
Berabere125,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar51,25
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar3.489,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim700,50
WN71426,21
WN83056,97
Son 30 gün
Savaşlar34
Ortalama Seviye9,79
Galibiyetler1441,18%
Yenilgiler1955,88%
Berabere12,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar1029,41%
İmha edilen Tanklar270,79
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar210,62
Verilen Hasar1.758,88
Düşman üssü işgal puanı461,35
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim531,06
WN7810,86
WN81370,63
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere218,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar121,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.637,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı555,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim349,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler545,45%
Berabere218,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%
İmha edilen Tanklar80,73
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar121,09
Verilen Hasar1.637,73
Düşman üssü işgal puanı555,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim349,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar471,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3737,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim495,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar471,00
Düşman üssü işgal puanı3737,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim495,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler654,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar544,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı787,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim352,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler654,55%
Yenilgiler545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar90,82
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar80,73
Verilen Hasar544,55
Düşman üssü işgal puanı787,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim352,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler1232,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2567,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar391,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar533,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı401,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı240,6500,0000,0000,00
Deneyim234,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler1232,43%
Yenilgiler2567,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027,03%
İmha edilen Tanklar280,76
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar391,05
Verilen Hasar533,32
Düşman üssü işgal puanı401,08
Üs savunma Puanı240,65
Deneyim234,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar132000
Galibiyetler6952,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6146,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5239,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar910,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1611,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.018,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5354,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4083,0900,0000,0000,00
Deneyim435,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar132
Galibiyetler6952,27%
Yenilgiler6146,21%
Berabere21,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar5239,39%
İmha edilen Tanklar910,69
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar1611,22
Verilen Hasar1.018,92
Düşman üssü işgal puanı5354,05
Üs savunma Puanı4083,09
Deneyim435,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (201)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M18 Hellcat61092,80655116960,48%2606,32
T2 Light Tank 2190,25358101257,81%971,22
T-5491673,3961075952,44%1922,29
Bat.-Châtillon 25 t101938,9861871152,18%1817,52
AMX 13 909829,9965767951,10%1168,52
Object 140101887,0761360951,23%1619,44
T-50-2 6658,2657651255,27%2191,72
T26E4 SuperPershing 81186,6664446046,96%1553,68
IS-381233,4451240846,81%1426,10
T2881422,4850439352,42%1675,03
E 50 Ausf. M101973,1359038747,55%1584,90
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3487,4155137267,20%1902,29
T9592120,5374135856,15%2054,16
T-1091611,4370234952,15%1700,15
E 5091406,2055133743,92%1282,50
Grille 15101994,9262132849,70%1469,41
Bat.-Châtillon 25 t AP91230,2658931349,52%1166,73
ISU-15281320,5945629347,44%1219,83
Object 70491885,6455527950,90%1509,03
IS7821,8339327044,44%1100,71
AMX 13 757382,7142226544,53%584,49
FV4005 Stage II101737,3654926149,04%1226,51
T25 AT7880,1539625348,22%1219,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81598,3153024652,03%1590,31
T-1506653,6636524147,72%1058,56
T3091863,7055322656,64%1729,48
M36 Jackson6611,9633222250,00%1050,89
KV-15414,8737522045,91%752,37
T-505101,4430621751,61%181,08
Panther II81290,4765021353,52%1895,80
KV-8561068,3662120358,62%2324,42
T-4481028,7164319953,77%1525,07
M10 Wolverine5481,0629019953,27%1140,35
Waffenträger auf Pz. IV91977,3856219848,48%1739,52
Bat.-Châtillon 155 58101176,1559219052,11%935,60
Bat.-Châtillon 155 5591058,1853018748,13%907,36
Lorraine 155 mle. 5071008,5243318246,15%1296,88
Hirschkäfer112411,3769518256,59%1736,42
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6680,2640617653,41%1256,43
SU-263437,9521617146,78%1499,25
FV4004 Conway91658,2264917161,40%1535,53
T25/27882,8746316852,98%1264,96
KV-481290,2971016755,69%1659,84
AMX 50 Foch91874,6669515350,98%1577,49
AMX 12 t6404,7441515160,26%1156,05
Object 705A102343,7077515158,28%2141,67
Grille5570,5129315059,33%1467,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J4162,1422514852,70%309,18
AMX AC mle. 4881514,6658914656,85%1809,19
Pz.Kpfw. III/IV5345,1728013853,62%948,47
Leopard Prototyp A91954,9960313854,35%1891,18
Panther71153,6458913467,16%2196,06
TNH T Vz. 5191811,6087613455,22%1840,61
Taschenratte112959,25104513464,18%2105,87
MT-256213,7034412745,67%459,41
AMX 13 F3 AM6895,1441812448,39%1458,59
VK 30.01 (H)5604,9134012346,34%1535,95
Covenanter5334,9836712048,33%1193,97
Lorraine 155 mle. 5181014,7662711457,02%1142,93
T6981245,2863611045,45%1535,92
IS-2 shielded 71283,8472111048,18%1871,53
Vz. 55101710,2359110744,86%1143,15
UDES 0381416,4248210642,45%1377,36
Maus102087,8782010554,29%1645,94
CS-63101708,4365310443,27%1200,32
T28 Prototype81145,1945110447,12%1188,74
Mäuschen91774,5576710354,37%1708,48
IS-3-II91497,2564510145,54%1295,50
Charioteer81283,936559742,27%1296,67
Progetto M40 mod. 65101961,706179642,71%1459,55
IS-2-II81343,296129548,42%1514,78
TNH 105/100081232,237399452,13%1451,43
M4A1 Sherman5592,963949258,70%1840,80
T57 Heavy101822,665819244,57%1261,57
GSOR 1006 Scheme 791676,868139256,52%1555,70
T-284225,632219148,35%563,66
M7 Priest3276,291999046,67%704,42
T54E191974,747849054,44%1965,96
M374207,011678850,00%635,91
FV3046773,754118852,27%1432,55
Strv 103-091842,057668655,81%1686,60
IS-7102384,487698450,00%2268,19
AMX AC mle. 4671081,995018453,57%1563,08
ARL V396794,773658453,57%1460,86
Concept No. 5101734,905388344,58%1118,03
Type T-345597,695678056,25%2167,68
Prototipo Standard B92058,497037958,23%2044,28
AMX ELC bis5277,534107858,97%965,43
Conqueror91684,588457454,05%1523,43
Hummel6695,713817353,42%989,93
T-437741,264827349,32%1103,82
T404308,222317350,68%732,61
StuG III Ausf. G5681,673057252,78%1566,74
P.44 Pantera81245,676437248,61%1696,55
KV-371073,355627145,07%1387,82
Valentine3228,742366653,03%821,83
SU-15271130,754416443,75%1586,36
AMX 13 105 AM mle. 505550,773036453,13%1281,18
AMX M4 mle. 49 Liberté 81345,306346352,38%1604,03
Object 70591891,298496248,39%1757,25
M5A1 Stuart4253,323126061,67%866,10
Bishop5519,253046048,33%1115,77
AMX 50 Foch B101864,156116051,67%1353,32
FV601 Saladin81322,937276051,67%1629,36
Sturer Emil7929,785995957,63%1316,68
T-463182,792225855,17%804,26
Wespe3257,311635843,10%835,79
T3 HMC2274,434095848,28%1485,30
KV-137659,284435756,14%1108,88
VK 16.02 Leopard5207,502795651,79%588,98
Type 3 Chi-Nu5580,315605554,55%1808,97
Vz. 44-171200,397585446,30%1568,58
Churchill VII6949,786725457,41%2080,39
IS-M81261,008425459,26%1705,13
M2 Light2213,603215354,72%1016,53
Churchill I5408,432985350,94%793,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3234,843385150,98%1299,67
T675433,714604858,33%1004,20
SU-130PM 81679,026464742,55%1589,96
Type 4 Chi-To6860,826954555,56%2004,76
Black Prince7997,767134553,33%1373,60
T110E3102807,608134548,89%2440,98
AMX 404274,362764463,64%1247,38
Strv 103B102055,617314463,64%1536,48
T2071146,635894348,84%2002,22
VK 30.02 (M)6701,935094264,29%1581,49
P.43 bis6800,685844153,66%1705,11
P.43 ter71041,566763961,54%1864,16
SU-1006774,593983956,41%1366,58
Nashorn6622,793753943,59%855,77
Kunze Panzer 91540,416243961,54%1469,06
60TP Lewandowskiego102326,138623860,53%1874,78
AMX 105 AM mle. 474555,214043850,00%2278,00
VK 100.01 (P)81197,037163852,63%1363,59
Indien-Panzer81638,148023770,27%2541,36
FSV Scheme A71110,898833666,67%2098,88
59-166383,156093467,65%1084,99
Birch Gun4246,121973357,58%902,51
FCM 36 Pak 40 3331,753703237,50%848,63
Challenger71274,037423256,25%1816,09
M3 Lee4221,422173151,61%668,77
Achilles6831,006153056,67%1519,29
AMX 50 Foch (155) 101720,347142948,28%1108,64
T1 HMC2202,501662638,46%1265,57
AMX 38392,231592657,69%199,83
M4A3E2 Sherman Jumbo6769,884892650,00%1862,28
Tiger (P)7976,546912445,83%1153,28
Staghound Mk. III61004,757672458,33%2090,28
Matilda4457,834492347,83%1384,67
Pz.Kpfw. II Luchs4173,572252347,83%505,37
T56 GMC3170,171752352,17%460,30
Crusader6259,503182259,09%776,13
Ikv 90 Typ B71267,367062263,64%2110,12
M5 Stuart434,141852245,45%51,57
Caernarvon81134,148532161,90%1498,18
Type 2597 Chi-Ha3214,712212152,38%700,52
M8A14265,602642060,00%711,15
Cruiser Mk. IV4224,842571963,16%727,77
Cruiser Mk. II2238,112591855,56%1160,60
T-127 3269,332711844,44%1014,10
MS-11168,532121747,06%904,62
SU-855490,384741662,50%1249,89
T-262149,632071656,25%800,29
BT-74169,872561566,67%628,70
A-20557,001861533,33%2,35
VK 30.02 (D)71242,578101450,00%2047,23
Somua SAu 404231,211951450,00%476,14
Hotchkiss H352138,421801241,67%495,89
P.435837,586221275,00%3023,21
Marder II3391,362861145,45%1468,92
Type 98 Ke-Ni3291,302941070,00%1358,24
Type 5 Ke-Ho4363,303561040,00%1156,22
M3 Stuart3231,89342966,67%1119,56
M2 Medium Tank3235,78193922,22%755,91
T1 Cunningham182,75159837,50%242,88
Pz.Kpfw. II2137,13226850,00%452,60
SU-76M4319,75246850,00%821,92
S35 CA5610,50251837,50%1091,29
T-70396,50170837,50%101,38
P26/404610,14472742,86%1743,25
Renault UE 573326,29317757,14%1304,36
Cruiser Mk. I199,67162683,33%523,75
Cruiser Mk. III3255,50305666,67%1602,43
KV-26503,00289666,67%805,26
AEC Armoured Car5938,17669683,33%2153,78
Type 95 Ha-Go2202,00309580,00%1063,14
StuG III Ausf. B4131,25141425,00%50,33
BT-22309,003562100,00%2139,46
Leichttraktor116,50100250,00%82,83
Lorraine 39L AM3158,50107250,00%385,09
Panzerjäger I2166,00149250,00%491,25
AT-1244,507020,00%0,00
T-602271,00348250,00%1485,92
Vickers Medium Mk. I1256,004741100,00%1408,01
LT vz. 35282,001351100,00%377,89
LT vz. 383239,0010510,00%664,95
Renault NC-31135,002041100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B2362,004241100,00%2239,80
T1E6 20,005010,00%0,00
T7 Combat Car 20,00831100,00%261,00
LTP 3184,0013810,00%575,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2023
Ayrıldı: 24/12/2024