DocComix

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/11/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7053016261574
Ortalama Seviye7,838,448,368,37
Galibiyetler3638851,59%850,00%13652,11%28750,00%
Yenilgiler3303746,84%850,00%12347,13%28148,95%
Berabere11051,57%00,00%20,77%61,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar2579136,57%850,00%9937,93%21637,63%
İmha edilen Tanklar648400,92140,882080,804750,83
Yoketme Oranı1,451,751,281,33
Tespit edilen Tanklar624990,8910,061440,554110,72
Verilen Hasar1.281,541.547,061.422,921.372,17
Düşman üssü işgal puanı788561,1200,002961,135821,01
Üs savunma Puanı507930,7200,00290,112430,42
Deneyim731,35740,13779,13770,78
WN71193,601001,391036,391049,34
WN81629,331555,111461,121503,45
Toplam
Savaşlar70530
Ortalama Seviye7,83
Galibiyetler3638851,59%
Yenilgiler3303746,84%
Berabere11051,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar2579136,57%
İmha edilen Tanklar648400,92
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar624990,89
Verilen Hasar1.281,54
Düşman üssü işgal puanı788561,12
Üs savunma Puanı507930,72
Deneyim731,35
WN71193,60
WN81629,33
Son 24 saat
Savaşlar16
Ortalama Seviye8,44
Galibiyetler850,00%
Yenilgiler850,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar850,00%
İmha edilen Tanklar140,88
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar10,06
Verilen Hasar1.547,06
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim740,13
WN71001,39
WN81555,11
Son 7 gün
Savaşlar261
Ortalama Seviye8,36
Galibiyetler13652,11%
Yenilgiler12347,13%
Berabere20,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar9937,93%
İmha edilen Tanklar2080,80
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar1440,55
Verilen Hasar1.422,92
Düşman üssü işgal puanı2961,13
Üs savunma Puanı290,11
Deneyim779,13
WN71036,39
WN81461,12
Son 30 gün
Savaşlar574
Ortalama Seviye8,37
Galibiyetler28750,00%
Yenilgiler28148,95%
Berabere61,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar21637,63%
İmha edilen Tanklar4750,83
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar4110,72
Verilen Hasar1.372,17
Düşman üssü işgal puanı5821,01
Üs savunma Puanı2430,42
Deneyim770,78
WN71049,34
WN81503,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.469,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı77,0000,0000,0000,00
Deneyim1.478,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.469,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı77,00
Deneyim1.478,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar271,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim306,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar271,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim306,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar202000
Galibiyetler10853,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9446,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9547,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1130,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1570,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.261,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4932,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14377,1100,0000,0000,00
Deneyim674,680,000,000,00
Toplam
Savaşlar202
Galibiyetler10853,47%
Yenilgiler9446,53%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9547,03%
İmha edilen Tanklar1130,56
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar1570,78
Verilen Hasar1.261,86
Düşman üssü işgal puanı4932,44
Üs savunma Puanı14377,11
Deneyim674,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar105000
Galibiyetler4038,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6460,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3028,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar480,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar850,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar678,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2031,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı360,3400,0000,0000,00
Deneyim405,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar105
Galibiyetler4038,10%
Yenilgiler6460,95%
Berabere10,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar3028,57%
İmha edilen Tanklar480,46
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar850,81
Verilen Hasar678,19
Düşman üssü işgal puanı2031,93
Üs savunma Puanı360,34
Deneyim405,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (520)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M53/M5591613,84774187551,41%1704,91
G.W. Panther71058,33637165053,88%1459,92
Tiger I71245,51720134755,83%1875,58
Tiger II81310,36672133152,07%1612,02
E 7591532,9369689650,11%1454,36
212A91615,5880883953,40%1547,97
Jagdpanther71023,4950182952,71%1555,56
Lorraine 155 mle. 5181208,0975382351,76%1468,75
Pz.Kpfw. II Luchs4261,8840680253,87%1008,59
FV380591479,9678278254,73%1528,24
Škoda T 5091960,1685575052,67%2015,43
Panther mit 8,8 cm L/71 81135,9373574750,47%1590,77
Leopard Prototyp A91580,3471274245,69%1484,43
VK 30.01 (D)6852,2169873354,71%1914,12
T92 HMC101727,9469870851,27%1585,44
Panther71044,1277267354,38%1861,40
Hummel6895,2535360652,31%1581,07
Progetto M35 mod. 46 81476,9884557050,88%1812,26
StuG III Ausf. G5563,8635456853,70%1495,53
T3091932,9181656753,26%1812,62
M40/M4381343,3676152453,24%1535,74
Leo7972,4979051155,77%1751,63
Lansen C 81445,0590050052,80%1956,13
Prototipo Standard B91835,9680549545,86%1791,84
Strv m/42-57 Alt A.2 61007,3579149556,77%2186,77
Rheinmetall Skorpion G 81572,5376449350,10%1680,35
M1271011,0872346953,09%1371,58
Panther/M10 7931,6667946550,97%1628,69
Tiger (P)71003,3350645648,46%1423,94
VK 36.01 (H)6920,3573545159,87%1777,87
Bat.-Châtillon 155 5591194,0072445050,22%1172,61
GSOR 1008 81597,5177145046,44%1604,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5486,7145044148,75%1397,47
UDES 0381588,6274443948,06%1944,88
Pz.Kpfw. T 25 5562,5857543852,74%1574,91
T54E191989,0184843754,69%2101,55
AMX 13 57 GF 7736,4080443650,00%1521,50
Bat.-Châtillon 155 58101285,2169643448,39%1032,59
Jagdtiger91769,0872042953,15%1637,99
IS-2 71266,0183842954,08%1795,86
VK 30.01 (P)6664,0039142153,44%1229,46
TVP T 50/51102107,9377741549,40%1850,58
Charioteer81664,9980039853,52%2005,56
UDES 14 Alt 581337,0277039549,62%1778,11
Emil II91978,6190238855,93%2074,41
E 100101904,8868838750,39%1597,65
Centurion Mk. 7/191723,8485338552,73%1770,55
STA-2 81205,5480538451,04%1736,15
T-54 first prototype 81217,2585136953,93%1751,39
T26E4 SuperPershing 81184,2181536352,62%1567,50
T2971350,6689736157,34%1957,39
Ferdinand81285,9752435948,75%1450,11
G.W. Tiger (P)81092,7355635654,78%1403,09
T-34-85 Rudy 6924,4077635556,34%1993,40
Type 64 6534,2364035455,65%1456,73
Object 261101559,3172534348,69%1284,14
CS-52 LIS 81399,7479733648,81%1711,56
Spähpanzer Ru 2519690,3558632543,38%883,09
Lorraine 155 mle. 507968,2470632155,76%1423,12
FV4202 81265,3985532051,25%1887,38
T-34-171153,2585431960,19%2099,33
Leopard 1101689,9463931141,80%1269,01
P.44 Pantera81442,2983030548,85%2033,26
Gonsalo 81534,3389130253,97%1727,15
FV4005 Stage II101657,4064530049,67%1212,22
UDES 1691647,3874229740,40%1475,34
M446813,5365129058,28%1599,65
T-34-3 81405,0588229053,10%1837,31
Lorraine 40 t 81528,7681528951,21%2011,79
VK 45.03 71231,7386728960,55%1964,71
T25/271176,1477928858,68%1975,17
Škoda T 56 81634,5789028554,74%1679,64
E 5091804,2582228447,18%1728,46
FV20781082,5977228352,30%1224,93
STG 81398,7378128351,59%1809,79
AMX 13 9091020,2075428051,07%1615,43
T4991045,6372427549,45%1616,36
Cromwell B 6919,3181927561,09%2005,79
Škoda T 27 81369,0779527449,64%1920,99
T26E3 Eagle 7 71262,7991627062,96%2188,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81447,6264326743,82%1471,02
Waffenträger auf Pz. IV91572,3165326445,83%1274,35
Somua SM 81677,5992625853,49%2008,05
M4A1 FL 10 61017,1481525454,72%1987,09
T34 81332,8574825047,60%1561,17
Object 274a 81171,5978224845,97%1394,89
T92 8587,1369424548,16%1043,84
Charioteer Nomad 81657,6478524548,98%1812,84
Jagdpanzer E 100102038,0260424337,45%1368,16
leKpz M 41 90 mm GF 8646,6663524344,03%1033,61
Kampfpanzer 07 RH 81284,6482424250,41%1770,31
Strv 81 81116,1184524254,13%1534,96
T110E4102075,3679824157,68%1603,88
Conqueror91853,3891424060,00%2043,28
FV1066 Senlac 8627,4070024051,25%1203,17
E 50 Ausf. M101921,8174723146,75%1672,57
T-34-85M 6983,3681322352,91%1799,20
VK 30.02 (D)71111,5484522250,90%1995,33
Strv 103-091642,6271122248,65%1429,11
Comet71008,2981022153,39%1851,45
SU-130PM 81500,2178122052,73%1537,61
T-54 ltwt.9901,1670921648,61%1339,05
60TP Lewandowskiego102027,5780821052,38%1529,72
Spähpanzer SP I C7842,1165921043,81%1599,23
Conqueror Gun Carriage101473,9166320846,63%1124,15
Bisonte C45 81561,1992520754,11%1813,50
VK 30.02 (M)6863,2571220446,08%1774,95
BZ-176 81515,0385820449,51%1480,46
T 55A 91556,3579919446,39%1513,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 81334,9678719350,78%1494,02
Vz. 44-171280,8688718857,45%1905,87
Löwe 81385,0584418747,06%1579,53
Turtle Mk. I 81294,9882318749,20%1238,32
G.W. E 100101608,5271418655,38%1424,49
AMX 50 12091774,2681418353,55%1795,21
Škoda T 40 6814,4968618053,89%1677,45
Emil I81535,9486617757,63%1880,21
G.W. Tiger91335,0259217753,11%1403,75
M46 Patton91681,5385217758,19%1739,03
T28 Concept 71131,5775917750,85%1757,46
Panzer 58 Mutz 81204,6877717742,37%1539,66
CS-5991712,3684617650,00%1694,34
50TP prototyp 81579,3389417557,14%2012,23
GSOR 1010 FB 81379,9574217142,11%1606,60
M4A3E8 Thunderbolt VII 6909,9082816953,25%2036,99
T-5491494,6779516853,57%1592,74
T57 Heavy101965,0175416849,40%1445,24
AMX 30 1er prototype91722,4378016645,18%1632,15
AMX M4 mle. 49 Liberté 81238,1887416561,82%1640,74
ShPTK-TVP 100 81374,1873416443,90%1409,46
VK 28.016240,8539216248,77%511,00
Super Hellcat 71024,3966616150,31%1476,90
Ikv 65 Alt II6935,2966116053,75%1945,39
IS-381573,2088416057,50%2132,58
Grille5538,9025316049,38%1288,28
VK 100.01 (P)81328,2482916049,38%1675,44
VK 75.01 (K) 81320,1183315847,47%1518,68
SFAC 105 81466,6875715858,23%1446,50
Object 140101720,8373415646,79%1390,07
Cobra 91855,3787315655,13%1794,57
Type 62 7765,8882415556,13%1999,61
Pz.Kpfw. 38 (t)3301,9525915550,97%1259,38
Sturmpanzer II4304,6717315547,74%1001,32
Centurion Action X101947,7981315453,25%1634,38
FV201 (A45) 71053,7679015441,56%1409,26
AMX Chasseur de chars 81040,3075215449,35%1471,30
T-1091849,9385015350,33%2001,27
Type 63 81283,3679715145,03%1424,65
AC 4 Experimental 6895,7772715156,95%2040,57
M56 Scorpion 71263,0980415052,00%2009,71
Sherman VC Firefly 6832,4069014654,11%1529,50
Caernarvon81347,0684614553,10%1732,49
Object 25791699,0791114561,38%1815,58
Progetto M40 mod. 65102027,5676914448,61%1714,92
Type 4 Heavy91454,2079714452,78%1269,47
M41 Walker Bulldog8948,5586714160,28%2037,23
Jagdpanzer IV6606,3334214057,14%1221,29
TL-1 LPC 81238,8681813953,96%1614,18
FV3046572,0250613854,35%1047,21
Object 43091447,1985113757,66%1444,37
Prototipo 6 81551,8780513546,67%1492,80
SMV CC-64 Vipera 81508,1076713441,79%1706,11
WZ-1328867,8875913354,14%1779,78
M18 Hellcat6995,0971213359,40%1940,95
Progetto C50 mod. 6691824,2585113247,73%1825,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91556,4875613245,45%1731,00
Type 59 81264,7589613152,67%1840,08
WZ-1317784,1379413159,54%1957,66
Object 252U Defender 81362,2480613045,38%1520,03
IS-2M 71204,6590212864,84%1721,08
XM66F 81466,7482312752,76%1584,95
Caernarvon Action X 81213,2383412748,03%1576,80
FV215b (183) 101470,7359612642,06%850,40
KV-26903,3868312653,17%1733,26
T376567,5865912553,60%1727,26
M22 Locust 3284,1145712353,66%1265,92
T78 6985,7375012255,74%1544,10
50TP Tyszkiewicza91776,5087012156,20%1910,27
T26E5 81205,5480312143,80%1399,55
WZ-111G FT91930,5084912060,83%1845,41
Panther II81196,0270512045,00%1418,10
M10391716,0085311952,94%1802,49
T71 DA7871,0374611851,69%2169,77
AMX 50 B102052,5373011743,59%1623,90
Škoda T 256924,6476311654,31%2163,61
Pz.Kpfw. II2149,5830611650,00%552,25
STB-1101889,1678811651,72%1628,59
T6981141,6772511648,28%1460,66
CS-4471025,8677511553,91%1707,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4390,1126211449,12%1103,39
VK 30.01 (H)5733,4466311452,63%2194,80
T25 Pilot Number 1 81292,1886011455,26%1799,16
AT 15A 7920,1873111348,67%1304,07
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81170,5862811235,71%1087,98
T77 81314,7776611146,85%1299,69
AMX M4 mle. 4571183,1583211056,36%1751,47
Aufklärungspanzer Panther 7358,0546311053,64%661,14
TS-5 81349,4577710944,95%1337,49
M4A1 Revalorisé 81258,2270710844,44%1405,98
AMX 13 105101265,5174310749,53%1535,08
Tortoise91698,5084810750,47%1377,09
AltProto AMX 30 81295,0779710642,45%1532,88
Grille 15101912,3066010544,76%1368,37
T-62A101570,0676610352,43%1327,19
Bat.-Châtillon 12 t8861,8971210348,54%1651,70
Object 705A102041,5077010344,66%1502,96
UDES 03 Alt 3 91870,3784210353,40%1778,76
BZ-5871114,1287510264,71%1751,99
AMBT 81415,2779110148,51%1595,65
AMX Canon d'assaut 105 81529,4079610151,49%1667,97
AMX 13 757773,037709952,53%1851,19
Chi-To SP71349,668289755,67%1766,45
Type 6191566,587429643,75%1448,62
WZ-120-1G FT 81523,407639545,26%1590,87
M415561,315179462,77%1056,61
E 75 TS 81456,868739452,13%1791,50
Strv 746901,897239253,26%2032,18
IS-7101941,218199248,91%1579,60
Ares 7581348,797979248,91%1563,56
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81294,628929157,14%1852,31
Char Futur 4 91803,978519152,75%1767,15
59-Patton 81174,537669151,65%1589,43
XM57 81633,527979046,67%1492,75
Object 703 Version II 81340,368199046,67%1452,23
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4594,797538965,17%2025,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4209,332518752,87%642,42
Heavy Tank No. VI 6990,607988458,33%1951,58
112 81220,568668453,57%1474,15
AMX 50 Foch91718,317428045,00%1394,52
M48A5 Patton101706,087158050,00%1341,94
HWK 30 8588,896208045,00%926,61
Krupp-Steyr Waffenträger 71050,566698050,00%1567,62
T-345748,966667858,97%2549,11
ELC EVEN 90 8503,686647848,72%897,31
59-166537,606457746,75%1595,36
M41D 8592,587127750,65%1082,95
AMX 13 F3 AM6800,345497653,95%1294,67
GSOR 3301 AVR FS9817,617847554,67%1288,08
TNH T Vz. 5191875,339317360,27%1976,37
122 TM 81335,757577248,61%1433,39
P.43 bis61010,537647051,43%2059,98
CS-5381194,237607044,29%1809,84
T9591436,047157047,14%963,12
Object 277101621,007667050,00%1277,35
LT-432 8840,237637051,43%1751,62
Progetto CC55 mod. 5481685,598326940,58%1905,15
Kranvagn102166,108006847,06%1597,62
Bat.-Châtillon 25 t102085,798046752,24%1951,51
AMX 50 10081379,557246650,00%1454,23
Centurion Mk. I81124,737326646,97%1428,10
AMX ELC bis5351,525646657,58%1293,60
KPz 3 Projekt 07 HK 91357,736356642,42%1082,00
TT-130M 91582,318366549,23%1554,47
T-4481309,197816446,88%1788,34
ISU-152K 81182,176736454,69%1193,76
Strv S1 81404,306326437,50%1437,53
WZ-12091334,658386352,38%1296,20
FV4004 Conway91560,976586341,27%1233,36
Pz.Kpfw. VII102027,247716246,77%1546,26
T675643,806166160,66%1661,95
Ares 8591431,926996132,79%1268,57
Panhard EBR 75 (FL 10) 8474,625936147,54%617,03
K-2 81195,537996050,00%1300,74
Chieftain/T95 81182,538085949,15%1508,30
FSV Scheme A7886,338005858,62%1552,68
Bretagne Panther 6942,267915752,63%1803,07
Super Conqueror101842,627435545,45%1321,22
AMX M4 mle. 54101752,226855540,00%1161,42
Waffenträger auf E 100101931,356235446,30%1281,77
Object 430U101827,337795451,85%1490,99
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81126,947175444,44%1167,58
56TP 81241,897795352,83%1483,92
AE Phase I 91692,048535352,83%1600,39
Lätt Stridsfordon 120 91712,176445236,54%1354,03
SU-122-44 71061,067365259,62%1663,09
T-34-281097,718325152,94%1517,51
IS-5 (Object 730) 81377,127535139,22%1560,76
Carro d'assalto P.8871059,008235058,00%1644,17
T28 Prototype81338,147345046,00%1500,71
Indien-Panzer81178,167925056,00%1571,70
ASTRON Rex 105 mm 81502,009284955,10%1811,75
M26 Pershing81332,028984862,50%1928,04
Type 5781296,257114837,50%1345,48
Kpz. 3 GST Turm 81616,177744847,92%1535,14
SMV CC-5671263,708674761,70%2138,16
WZ-111 model 5A101512,347544742,55%1116,51
WZ-111-1G FT81243,346134740,43%1085,72
King Tiger (Captured) 71404,329714768,09%2355,66
T42 81138,917544645,65%1515,52
Vz. 68 Squall 8780,936434639,13%1291,85
Object 41681290,317504551,11%1587,85
M-IV-Y 81376,848514560,00%1535,63
Kpz. Erich Konzept I 91924,057834445,45%1615,63
SZDV Vz. 50 81347,286874346,51%1124,19
Windhund 81511,126944344,19%1443,15
Type 4 Ju-To71209,368104261,90%1791,44
Leichter Kpz. 70 (K) 8759,867774259,52%1335,49
IS-3A 81396,388434245,24%1460,64
Leichttraktor1114,952984165,85%573,62
UDES 15/16101803,687934055,00%1461,72
Kanonenjagdpanzer 105 81389,536824040,00%1427,79
StuG IV 5398,803984042,50%809,40
121101351,037103956,41%1017,30
BZ-58-2 91609,536743828,95%1200,18
Char Murat 91475,797113842,11%1163,99
Manticore101046,766243834,21%993,86
WZ-132A9834,276983751,35%1110,79
Jagdpanther II81344,117363759,46%1521,95
AAT60 81542,577703740,54%1698,20
BZ-6891814,037873641,67%1516,62
AMX 50 Foch (155) 101841,648953675,00%1395,56
E 25 71181,147843655,56%1904,64
105 leFH18B2 5753,266143568,57%1873,02
45TP Habicha7973,746793551,43%1291,25
IS-3-II91361,638053551,43%1153,53
Type 5 Ka-Ri 81302,377453551,43%1259,76
Ho-Ri 281344,717783455,88%1520,30
TS-60 91739,718163447,06%1494,74
Patton the Tank 91276,747673447,06%1123,45
FV4201 Chieftain Proto 91339,507883452,94%1232,81
Stridsyxa 81396,267973455,88%1400,81
Vz. 64 Blesk8814,767433342,42%1406,61
T110E5101874,558683357,58%1523,00
Tiger-Maus 91652,367953342,42%1324,52
E 65 Zwilling 81632,919653363,64%1684,91
T-832 81618,559663354,55%1840,74
Object 777 Version II 91813,528963345,45%1867,98
M24E2 Super Chaffee 6458,735983354,55%1169,12
Pudel 6814,226733246,88%1422,28
T2071135,887853250,00%1733,70
M-II-Y71128,537993253,13%1586,99
M47 Iron Arnie 81112,097633256,25%1259,22
FV226 Contradictious 81888,4110093253,13%2125,78
Churchill VII6917,587743164,52%1690,58
M60 101912,456393132,26%1277,81
Object 752 92020,399283158,06%1866,25
M6A2E1 81286,358163148,39%1388,87
AC 1 Sentinel 4412,875403158,06%1610,29
Object 168 German 81057,716793145,16%1175,95
Chrysler K GF 81284,137923141,94%1350,75
S-517931,377383060,00%1158,78
AMX 65 t81162,507243056,67%1399,40
T71 CMCD7436,907643060,00%976,65
GSOR the TANK 91511,538473063,33%1566,34
K-91-PT 91468,938683056,67%1485,49
121B 101613,237213050,00%1234,40
Type 5 Heavy101450,726572937,93%671,29
KV-137979,796882934,48%1483,53
Object 430 Version II91273,726342937,93%985,58
Kampfpanzer 07 P(E) 101826,727482941,38%1276,48
DZT-159 91665,728142951,72%1474,45
AMX 13 105 AM mle. 505458,074032860,71%952,35
TL-7 91598,547742842,86%1367,64
Lorraine 50 t 91357,396872842,86%1032,51
Projet Louis 91164,717982846,43%1657,02
Type 6891881,048632744,44%1608,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4372,264362755,56%1269,60
Rheinmetall Panzerwagen10927,416222733,33%818,17
Object 70591879,158632751,85%1771,68
M4A3E8 Sherman6861,467432661,54%2003,53
Strv 103B101753,156242642,31%1068,33
Maus101522,857032634,62%915,50
SDP 58 Kilana81254,697342657,69%1278,95
Jagdtiger Prototype 81383,238122653,85%1411,24
Lorraine 120 Alby 81828,887922646,15%2141,10
LTG7737,246252548,00%1489,21
IS-M81241,087662548,00%1324,69
Konštrukta T-34/1007993,136802437,50%1393,16
Sturmpanzer I Bison3140,251492466,67%506,48
LPT-67 Šelma9848,086862441,67%1020,24
M54 Renegade 81443,887662445,83%1367,52
Vz. 55101804,307162339,13%1072,75
Ikv 90 Typ B71189,916402347,83%1744,51
T23E3 7637,486632352,17%957,30
Miel 81077,656792339,13%928,04
WZ-111 model 1-491937,417992236,36%1832,85
CS-63102069,958772250,00%1697,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2104,274322272,73%522,15
T-34-2G FT71493,578232166,67%2482,39
BZ-16681130,198052161,90%1402,64
AMX 50 Foch B102204,526932138,10%1443,13
K-91101716,437722157,14%1341,19
KV-220-2 5745,768652157,14%1599,88
Vercingétorix 91750,577042133,33%1418,40
Crusader 5.5-in. SP7918,005832050,00%1207,29
FV227 Conceiver81152,558042055,00%1183,00
Chrysler MTC 2TC 81656,658952055,00%1780,14
Škoda T 177716,427511952,63%1725,12
VK 16.02 Leopard5198,372671957,89%572,49
Caliban 81411,687751942,11%1526,52
Bofors Tornvagn 81692,539861947,37%2091,95
FV229 Contender91627,787301844,44%1233,54
Kanonenjagdpanzer 2 81971,227931850,00%2155,82
WZ-131G FT6877,656721752,94%1791,85
P.43 ter7958,136781637,50%1326,87
Black Prince71083,948371662,50%1584,51
IS-4101885,007471631,25%1271,73
GSOR 1006 Scheme 791397,318451668,75%1341,56
Object 283 91360,198081662,50%1478,27
IS-3A Peregrine 81493,888991650,00%1549,36
1108954,006821546,67%1027,96
VK 45.02 (P) Ausf. B91429,209451573,33%1357,81
M4 Improved 5365,405041553,33%875,60
Object 590 91287,538401560,00%1300,24
M46 Patton KR 8871,607091546,67%1071,15
SDP 60 Gonkiewicza91496,007371442,86%1123,11
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91338,367941457,14%1145,42
T216791,868611457,14%3099,04
Object 268 Version 4102356,296561435,71%1657,16
M-III-Y81139,438641464,29%1386,55
Jagdpanzer E 90 91355,297691457,14%1109,54
Vickers MBT Mk. 3 102002,576281428,57%1343,06
Type 3 Chi-Nu Kai 5579,366921450,00%1857,86
Object Kust 81109,796421442,86%960,58
Panhard AML Lynx 6x68317,544941330,77%277,24
Kunze Panzer 91471,696131338,46%1051,05
WZ-111 model 6 81479,467371346,15%1188,55
Turán III prototípus 5602,856211361,54%1601,94
Fantôme 91604,086901323,08%1564,69
40TP Habicha6794,675641241,67%1598,01
Lago M38 3605,338321266,67%2185,54
Toro 91547,837171241,67%1196,56
Husarz 81259,928101266,67%1471,66
Predatore 91749,257961258,33%1408,93
Excelsior 5631,756511250,00%1352,19
Excalibur 6924,757181250,00%1553,43
Type 4 Chi-To61095,0010201181,82%2896,96
Rinoceronte101907,277981154,55%1465,62
SMV CC-6781039,555381127,27%1021,85
M-VI-Y91258,00482119,09%912,75
MKA 2264,554381154,55%1023,72
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3621,827051136,36%1841,57
Sturer Emil7664,704421050,00%835,03
Pz.Sfl. IVc5532,803981080,00%1389,11
AMX M4 mle. 5191356,905331030,00%838,38
Churchill Crocodile 61167,609921070,00%2159,20
Cromwell61167,11930966,67%2516,34
Sexton II3320,11336955,56%1696,69
Concept No. 510989,11550933,33%435,37
Ares 90102207,56741944,44%1450,32
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6792,44653933,33%1959,21
T 54D 91438,00850955,56%1432,30
Char Mle. 75 9820,33888955,56%1122,41
IS-6 B 81195,89662933,33%973,95
Char de transition 6928,33575922,22%1571,98
Object 265T 91759,67783944,44%1541,21
M661174,75691837,50%1761,52
Controcarro 3 Minotauro101671,13580837,50%769,09
Durchbruchswagen 24380,00256825,00%1066,49
LTTB8457,63470837,50%483,42
T-50-2 6345,63456850,00%709,59
Carro da Combattimento 45 t 101641,63921875,00%1332,98
Stone Sentinel 81220,88703837,50%977,75
TNH 105/100081027,14840771,43%1306,93
Pz.Kpfw. III/IV5424,57427728,57%1100,01
Object 268101621,00807757,14%1209,13
M16/43 Sahariano 3580,00835771,43%1811,57
ISU-122S 71340,43860771,43%2064,31
113 Beijing Opera 101534,71938771,43%1210,72
T14 5256,00369633,33%229,45
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,50385683,33%1052,00
113101323,33724650,00%929,99
FV215b 10913,17375616,67%366,85
AMX 12 t6273,5031760,00%408,05
SDP 57 Gowika71284,00815666,67%2018,71
Object 26391262,67713650,00%841,72
Object 780 101800,67846650,00%1258,99
ERAC 105 Proto 9626,50818666,67%972,63
T-29 3319,17436633,33%942,20
WZ-114 91800,67910650,00%1812,83
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5642,50751683,33%1928,52
Pz.Kpfw. 35 (t)221,80109560,00%170,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4430,60525540,00%1258,91
CC-46 Pancernik 91387,00542520,00%1048,92
SDT-58 Vlkodav 91506,80539540,00%952,53
Type 71102085,60566520,00%1069,49
Mäuschen91046,00825580,00%823,41
Nashorn6415,50302425,00%455,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5496,50531425,00%1122,30
EMIL 1951 81051,509894100,00%1239,50
Saryuda 91110,25556425,00%608,85
T-28E with F-30 4543,00585450,00%1491,04
VK 45.02 (P) Ausf. A8395,3319530,00%141,92
FV224 Chopper7999,0050830,00%889,42
Pz.Sfl. IC 4450,33620366,67%1737,90
T-45 2172,67290333,33%708,11
TBT 92079,33939366,67%1578,23
Vz. 58 Medvěd 92076,33757333,33%1923,87
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5578,67676366,67%1580,58
Pz.Kpfw. KW I (r) 5572,337693100,00%990,73
BT-7 artillery 3524,33521333,33%1903,90
Yong Bing 92348,67755333,33%1839,17
Rambo 91220,33637333,33%714,72
53TP Markowskiego8711,5038820,00%489,55
Panzerjäger I20,001052100,00%261,00
T-100 LT102302,501234250,00%4159,63
Black Prince II 71556,5013002100,00%2192,90
ARMT 5581,50556250,00%1297,63
Pz.Kpfw. M 15 3988,0013172100,00%6642,39
M4A3(76)W Sherman 6740,00735250,00%1107,89
Object 268 Version V 101484,50715250,00%807,45
Ambassador 92235,00781250,00%1554,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61151,00960250,00%2606,27
Vickers Medium Mk. I10,00610,00%0,00
Renault FT10,003010,00%0,00
Matilda497,0011310,00%0,00
Renault NC-31126,001381100,00%261,00
25TP KSUST II5375,0031210,00%762,32
T328652,0027510,00%388,52
Controcarro 1 Mk. 29839,0034210,00%371,40
Archer5649,006361100,00%1604,42
Pz.Kpfw. 38 (K) 5443,0011971100,00%958,75
Pz.Kpfw. 5582172,0013551100,00%2070,04
H3 9692,0029710,00%243,83
Matilda LVT 4460,0033010,00%712,08
Light Mk. VIC 272,002601100,00%363,58
Object 452K 101580,0047410,00%738,89
Dicker Max 6485,008961100,00%888,37
AMX ELC 901 61056,0050910,00%3036,23
M10 RBFM 5353,0021310,00%377,88

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/11/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/11/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2015
Ayrıldı: 23/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 14/10/2016
Ayrıldı: 24/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 25/01/2016
Ayrıldı: 12/10/2016