DerpyTracks

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 21/09/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar117661676310
Ortalama Seviye6,809,007,997,70
Galibiyetler5688948,35%466,67%3951,32%13543,55%
Yenilgiler5963650,68%233,33%3748,68%17556,45%
Berabere11360,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2499021,24%116,67%1519,74%4414,19%
İmha edilen Tanklar705050,6030,50240,321210,39
Yoketme Oranı0,760,600,390,45
Tespit edilen Tanklar1085680,9271,17640,842460,79
Verilen Hasar659,301.035,00847,21726,24
Düşman üssü işgal puanı434210,3700,0000,001730,56
Üs savunma Puanı601530,5100,00450,59730,24
Deneyim530,65856,67636,26567,75
WN7792,87922,70706,24546,09
WN8822,74933,96771,46642,55
Toplam
Savaşlar117661
Ortalama Seviye6,80
Galibiyetler5688948,35%
Yenilgiler5963650,68%
Berabere11360,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar2499021,24%
İmha edilen Tanklar705050,60
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar1085680,92
Verilen Hasar659,30
Düşman üssü işgal puanı434210,37
Üs savunma Puanı601530,51
Deneyim530,65
WN7792,87
WN8822,74
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar71,17
Verilen Hasar1.035,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim856,67
WN7922,70
WN8933,96
Son 7 gün
Savaşlar76
Ortalama Seviye7,99
Galibiyetler3951,32%
Yenilgiler3748,68%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1519,74%
İmha edilen Tanklar240,32
Yoketme Oranı0,39
Tespit edilen Tanklar640,84
Verilen Hasar847,21
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı450,59
Deneyim636,26
WN7706,24
WN8771,46
Son 30 gün
Savaşlar310
Ortalama Seviye7,70
Galibiyetler13543,55%
Yenilgiler17556,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4414,19%
İmha edilen Tanklar1210,39
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar2460,79
Verilen Hasar726,24
Düşman üssü işgal puanı1730,56
Üs savunma Puanı730,24
Deneyim567,75
WN7546,09
WN8642,55
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar205000
Galibiyetler7235,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12460,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere94,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5225,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar560,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1660,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar877,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2071,0100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,0600,0000,0000,00
Deneyim482,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar205
Galibiyetler7235,12%
Yenilgiler12460,49%
Berabere94,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar5225,37%
İmha edilen Tanklar560,27
Yoketme Oranı0,37
Tespit edilen Tanklar1660,81
Verilen Hasar877,12
Düşman üssü işgal puanı2071,01
Üs savunma Puanı130,06
Deneyim482,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar548000
Galibiyetler22741,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29153,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere305,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17732,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2400,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4320,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar725,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10521,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2600,4700,0000,0000,00
Deneyim515,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar548
Galibiyetler22741,42%
Yenilgiler29153,10%
Berabere305,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar17732,30%
İmha edilen Tanklar2400,44
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar4320,79
Verilen Hasar725,58
Düşman üssü işgal puanı10521,92
Üs savunma Puanı2600,47
Deneyim515,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar357000
Galibiyetler15543,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19855,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8824,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1620,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2880,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar437,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3510,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2050,5700,0000,0000,00
Deneyim395,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar357
Galibiyetler15543,42%
Yenilgiler19855,46%
Berabere41,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar8824,65%
İmha edilen Tanklar1620,45
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar2880,81
Verilen Hasar437,88
Düşman üssü işgal puanı3510,98
Üs savunma Puanı2050,57
Deneyim395,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler114,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler685,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar114,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,2900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar279,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı91,2900,0000,0000,00
Deneyim149,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler114,29%
Yenilgiler685,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar114,29%
İmha edilen Tanklar20,29
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar40,57
Verilen Hasar279,29
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı91,29
Deneyim149,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar888000
Galibiyetler45050,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler43849,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30634,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3720,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6840,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar847,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı25472,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı46045,1800,0000,0000,00
Deneyim679,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar888
Galibiyetler45050,68%
Yenilgiler43849,32%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30634,46%
İmha edilen Tanklar3720,42
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar6840,77
Verilen Hasar847,83
Düşman üssü işgal puanı25472,87
Üs savunma Puanı46045,18
Deneyim679,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3439000
Galibiyetler141441,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler190355,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere1223,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar92826,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13890,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar26360,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar592,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı42421,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38541,1200,0000,0000,00
Deneyim445,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar3439
Galibiyetler141441,12%
Yenilgiler190355,34%
Berabere1223,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar92826,98%
İmha edilen Tanklar13890,40
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar26360,77
Verilen Hasar592,01
Düşman üssü işgal puanı42421,23
Üs savunma Puanı38541,12
Deneyim445,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler763,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,1800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar582,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı111,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim355,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%
İmha edilen Tanklar20,18
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar40,36
Verilen Hasar582,00
Düşman üssü işgal puanı111,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim355,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (680)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-220-2 5577,40685324555,16%1135,86
KV-26658,10566251151,45%1086,66
T-34-856491,95474176150,54%847,72
Matilda4415,37464173154,13%1305,39
IS-2 7839,37664154252,01%1030,77
T297920,34680148750,77%1125,41
Bishop5519,29451144454,29%1270,37
Type 5 Chi-Ri7650,54583142749,40%930,95
Tiger I7877,59615141352,02%1127,99
IS-38994,50660128247,43%1067,33
M446587,73503123850,40%913,87
T-1506751,32617121352,02%1306,36
SU-1006630,38487115550,48%1083,49
ISU-15281030,07588112647,07%985,76
M36 Jackson6611,52511108949,40%1016,02
Jagdpanther II81088,79602108946,46%1079,46
AT 25408,79493102852,92%989,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5324,58365102548,29%739,44
StuG III Ausf. G5435,5839196350,26%990,86
Jagdpanther7718,4545695549,11%874,01
O-I6748,3062495550,99%1304,75
Sherman III5411,5247592852,69%1127,03
Matilda Black Prince 5428,1147189050,00%1071,37
G.W. Panther7699,3857086949,37%769,66
T-34-85 Rudy 6568,2555385650,70%918,63
Rheinmetall Skorpion G 8803,1555482245,50%660,32
SU-86649,1154881752,14%834,11
Tiger II8890,4961781649,51%962,37
E 7591056,3163580444,28%793,04
Matilda IV 5422,8953480153,68%1089,63
T-345389,3238779851,63%990,43
Tiger 131 6612,7556578148,27%892,21
Cromwell B 6517,0256374450,94%871,09
VK 36.01 (H)6547,3844272948,15%836,69
Rhm.-Borsig Waffenträger8992,5657471146,41%883,83
IS-3A 8897,4366970545,82%792,67
M40/M438938,3157170046,00%960,69
T376380,9751069450,00%934,35
Hummel6518,3442266647,75%617,55
KV-856541,4239366549,17%821,95
FV38059788,4359363346,92%605,34
M4A3E2 Sherman Jumbo6472,3349462547,36%795,97
SU-1527688,0642061348,61%839,52
AT 77831,6765061254,41%1054,19
T26E4 SuperPershing 8715,8063558946,86%749,43
Crusader6338,5941758753,83%1003,94
M66605,4652858546,67%849,87
IS-7101142,6060557639,24%660,52
Cromwell6447,7748255246,56%727,91
Tiger (P)7801,5065455253,08%1026,11
KV-48834,9362855148,82%826,39
Object 261101087,3761554848,36%800,39
M10 RBFM 5468,0047454448,53%830,77
T28 Prototype8868,8856854144,92%778,36
Renault G15363,6943753844,24%911,77
VK 45.03 7761,5160253647,76%874,94
TOG II* 6664,8855351948,55%1140,15
T-34-85M 6568,1953651446,50%781,31
KV-15488,1940951351,07%959,87
Nashorn6619,9348049746,08%984,72
Bat.-Châtillon 155 5810949,5559949548,08%666,87
M4A3E8 Thunderbolt VII 6492,0555749451,21%839,04
T71 DA7493,2555449346,86%819,59
Pudel 6535,7356548152,81%903,22
FV2078744,5852748149,27%773,15
AMX M4 mle. 49 Liberté 8771,8864945846,72%744,23
IS7698,3241142947,79%792,45
T-448594,0554042744,50%587,84
T-54 ltwt.9595,1957042546,82%656,58
Churchill III 5439,5963642448,11%817,43
P.44 Pantera8734,2058141948,21%748,41
M53/M5591170,8365741952,51%1105,89
M18 Hellcat6516,0845441649,52%744,34
FV3046469,3841341650,48%719,40
M41 Walker Bulldog8393,6151241346,73%513,17
VK 100.01 (P)8975,9170040352,36%1031,35
T3091034,3757739642,93%685,53
VK 45.02 (P) Ausf. B91032,3266639646,97%839,56
T78 6618,8454239354,45%829,98
E 100101183,2763438546,23%749,81
Primo Victoria 8677,5058438340,99%667,62
SU-122-44 7773,2956538250,00%956,49
Indien-Panzer8635,7554138142,78%586,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5357,6341837446,26%818,11
M1039915,3961437147,17%675,34
SU-100M17702,8355437148,25%874,97
Lorraine 155 mle. 518705,4951536346,01%626,21
105 leFH18B2 5579,5551235949,30%1102,92
VK 30.02 (D)7492,9333535841,90%548,23
Bretagne Panther 6538,9154835149,57%835,91
StuG III Ausf. B4331,3340334852,59%838,83
T2 Light Tank 2108,9628534848,28%339,87
leKpz M 41 90 mm GF 8508,2553634445,93%722,88
Krupp-Steyr Waffenträger 7626,6448834448,26%700,25
T328788,4562033748,07%767,63
Jagdpanzer E 100101267,5059733547,16%810,67
Object 70491264,1463633347,75%914,08
AC 4 Experimental 6557,3051933251,51%995,46
M127612,8848132146,42%648,47
Sherman Firefly6534,4048431845,28%909,25
Centurion Mk. 7/19981,5460731743,85%749,06
Jagdtiger91308,3763831145,02%965,42
Bat.-Châtillon 155 559856,0957830845,78%680,51
T-54 first prototype 8716,8164030748,53%808,07
Charioteer8853,1155630547,87%831,37
Centurion Mk. I8700,6755929743,10%714,42
Waffenträger auf Pz. IV91058,0854529442,86%688,02
AMX 13 909581,1552829340,27%590,01
Achilles6525,5847928752,26%858,81
SU-855326,6021728544,91%579,63
STA-18640,4353828542,11%607,68
T-437553,1236328248,23%713,82
E 509946,6462228245,04%709,73
M26 Pershing8703,4361227947,67%766,06
VK 30.01 (D)6352,8626627844,96%461,90
Comet7515,3155327747,65%698,04
O-Ho8739,4863727452,19%743,90
SU-14-17762,2458127352,75%1080,82
Mäuschen91188,2972527354,95%1088,89
Heavy Tank No. VI 6568,7455327348,35%855,77
Tortoise91107,0863327245,96%746,77
Churchill VII6566,2850727040,37%836,83
Somua SAu 404287,7435127049,26%726,30
Spähpanzer Ru 2519502,1753427044,81%513,32
AT 158750,4354226937,17%550,66
Panther7571,7156626752,06%789,92
VK 30.02 (M)6523,5250126745,69%853,95
Kanonenjagdpanzer 8574,7348426737,83%416,84
Emil I8903,4963526645,49%826,92
Type 59 8717,7064226147,51%750,81
Type 4 Heavy91018,0065126147,51%806,26
STG 8756,7659925652,34%801,10
Jagdpanzer IV6434,0529925545,88%614,21
Spähpanzer SP I C7478,7751325543,14%708,37
AMX 50 1008904,9958225441,73%803,23
T499551,6952725142,63%526,10
212A91158,8464325046,80%989,67
53TP Markowskiego8933,9667624650,41%948,15
KV-137577,4558524450,41%852,89
Conqueror91027,8863124145,64%794,90
T675402,7635624143,57%703,22
Pz.Kpfw. III/IV5241,5026124048,75%505,50
VK 30.01 (P)6504,9149024056,25%785,28
Lorraine 155 mle. 507554,0242324046,67%567,17
WZ-111 model 1-49979,5260223941,00%673,27
WZ-1328496,0752123943,93%637,30
ST-I91001,1465523847,06%779,02
T9591415,3672123555,32%1197,37
KV-37720,9957323443,59%765,58
VK 16.02 Leopard5166,5337923244,83%323,07
AMX ELC bis5204,6037923249,14%502,32
59-166207,1543822650,88%421,49
T-109952,8561322545,78%720,49
T14 5396,0654522054,09%741,08
Type 619827,4756821942,47%558,32
A-436425,7047421948,86%681,45
T54E19977,1859421942,47%709,53
KV-1S6616,7153321647,69%980,57
AMX Chasseur de chars 8580,9556121545,12%541,23
M46 Patton9810,2155321441,12%501,83
TVP VTU Koncept8488,0053421350,23%463,57
AMX 50 12091097,7560521142,65%842,94
Sherman VC Firefly 6524,5253520855,77%842,72
Škoda T 509965,9460020546,83%705,41
T-549828,8957720540,98%608,25
Black Prince7666,2959720348,28%762,94
Object 43091068,8765420345,32%789,57
1108690,7658220247,03%600,56
Object 70591117,4668320251,49%925,44
T-103 8697,9150620140,30%518,12
M10 Wolverine5365,2535920052,00%691,94
M4A1 Sherman5355,4837819844,44%789,99
T207512,3550019844,95%543,31
Caernarvon8824,2262119844,95%748,84
Type 586469,9949119745,69%773,42
50TP Tyszkiewicza91093,8168219551,28%847,65
SU-1018795,0459019550,77%795,40
LTG7560,3453919445,36%994,23
Sturer Emil7704,2650919343,01%831,76
Pz.Kpfw. T 15 3141,2230919247,40%461,04
Leopard Prototyp A9866,6257618942,86%569,29
AMX M4 mle. 457685,5656718847,34%774,71
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3264,8642318751,34%654,08
45TP Habicha7797,1560218650,00%978,63
AMX 12 t6383,4949918647,85%872,50
T698649,6552918542,16%586,75
Dicker Max 6481,9042918543,78%676,69
Panther II8670,6156118345,90%662,47
Maus101060,8369118145,86%611,82
ARL 446455,7144718044,44%622,24
T288853,8956318042,78%716,27
Leo7560,9453317949,72%749,40
MT-256165,4036417744,07%241,34
T71 CMCD7426,3750117646,02%761,67
IS-27811,5264817554,29%1071,30
WZ-1317312,8951217450,00%451,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6462,1946217345,66%599,81
AC 1 Sentinel 4250,0336917348,55%788,10
Pz.Kpfw. II Luchs4159,4933517145,03%384,92
Crusader 5.5-in. SP7521,6243017048,82%637,44
IS-2-II8848,9460417047,65%793,84
Object 705A101222,8564616841,67%735,42
Škoda T 256421,7443616743,11%616,22
VK 28.016248,3142916749,10%535,69
KV-122 7605,2053116647,59%626,02
Centurion Action X10910,4858016545,45%538,89
T25/27640,5048116539,39%721,03
Churchill I5454,1047616453,66%913,40
WZ-132A9607,4852216240,74%585,94
T110E510842,2364116246,30%430,28
Konštrukta T-34/1007517,9250116046,88%618,55
IS-M8901,3465016047,50%966,72
Emil II9969,6962215946,54%692,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4249,7821815643,59%485,44
Object 4168615,4853315542,58%538,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3148,7025815451,30%471,85
VK 45.02 (P) Ausf. A8677,6552715336,60%485,64
T110E4101140,0156715138,41%544,60
Pz.Sfl. IVc5411,6832915046,67%881,56
Super Hellcat 7559,7148615049,33%653,37
AMX AC mle. 488781,6154214543,45%701,10
T25 AT7661,3549414448,61%748,81
G.W. Tiger (P)81032,6867714458,33%1220,47
Progetto C50 mod. 669953,1865214247,18%715,28
Grille 15101162,8755314245,07%649,22
Ikv 90 Typ B7601,2148714044,29%702,62
AMX 13 757364,3748214042,86%499,05
G.W. E 100101164,2461113851,45%894,56
P.43 ter7661,5559513749,64%923,90
Pz.Kpfw. VII101089,2864813745,99%631,55
Object 25791086,2367913643,38%860,97
UDES 038583,7249213547,41%450,92
WZ-111-1G FT8845,8152213537,78%679,69
Type 4 Chi-To6510,2544613441,79%856,13
Type T-345304,1335613446,27%723,92
T1 Heavy5392,4343413351,13%693,87
Type 5 Heavy101179,2665413343,61%580,53
SU-14-281080,5566513153,44%1095,80
Grille5315,9220013044,62%483,74
M54 Renegade 8874,0664513045,38%727,57
P.43 bis6590,5350912944,96%969,58
Turán III prototípus 5365,4142612852,34%831,84
Prototipo Standard B9993,3156112642,86%656,97
M48A5 Patton10877,2554112638,10%395,23
FV4004 Conway9954,1855712544,00%646,88
IS-3-II91069,0167612550,40%822,61
T28 Concept 7706,4954012551,20%937,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4177,7722712445,97%286,78
IS-4101254,1564012441,94%771,04
T-34-17589,6653712341,46%747,67
AT 86472,6249712252,46%730,71
Conqueror Gun Carriage101119,0359912247,54%803,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3174,5837512153,72%817,47
Challenger7522,3346712138,02%423,04
T26E5 Patriot 8696,6661612145,45%638,87
T-34-28585,9358012048,33%577,33
A-205111,0321911959,66%290,31
BT-42 Jatkosota HS 5295,7444611951,26%526,99
Bisonte C45 8868,0958111837,29%620,47
E 25 7661,2052111746,15%740,05
Churchill Crocodile 6584,4360211748,72%722,82
AMX 13 F3 AM6521,6643711549,57%658,00
IS-6 B 8781,7958211541,74%630,68
Panther/M10 7540,5952811346,02%641,22
M415332,4136411249,11%416,09
M7 Priest3145,4719711152,25%310,56
Type 64 6350,2147011150,45%707,05
WZ-111G FT91326,4469210853,70%1052,47
BT-7494,2316110554,29%194,48
Super Conqueror101061,8958810340,78%536,31
Object 777 Version II 9992,7564310346,60%717,54
Strv 746470,7847510252,94%798,34
FV215b (183) 101190,6259710249,02%721,62
40TP Habicha6470,5845910148,51%753,00
UDES 14 Alt 58716,8554210145,54%666,54
G.W. Tiger91261,5066810152,48%1199,73
Controcarro 1 Mk. 29898,855019943,43%538,52
AMX AC mle. 467710,645649956,57%949,60
Object 26391039,675949944,44%679,68
AE Phase I 9765,015949942,42%423,29
SMV CC-678696,065279847,96%592,52
Ferdinand8877,875499842,86%708,36
T-284165,091659743,30%297,65
VK 30.01 (H)5381,553669745,36%775,91
UDES 169951,606119645,83%715,36
SU-85B4263,222069650,00%566,72
M8A14240,792329647,92%480,04
SU-122A5320,223369644,79%564,31
Ho-Ri 28781,195879448,94%749,85
T6 Medium4502,864179456,38%1343,39
Char Futur 4 9928,195289336,56%507,05
CS-538590,004679232,61%473,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3199,832469259,78%639,93
O-Ni7795,006539259,78%1000,63
AMX 50 B101037,135749241,30%517,32
Aufklärungspanzer Panther 7274,994569143,96%343,49
BDR G1 B5456,584158948,31%784,64
A-447613,025788850,00%882,54
AMX 65 t8582,704538831,82%358,50
Object 430U101110,266308740,23%647,44
T26E3 Eagle 7 7661,515738747,13%775,63
CS-599794,735468540,00%482,91
T92 HMC101142,096098551,76%882,22
Object 268101145,545698547,06%629,17
AMX M4 mle. 5191151,266668444,05%820,29
LTTB8361,424908441,67%364,45
Tiger II Kuromorimine 7640,895998349,40%624,57
ISU-122S 7634,144378331,33%628,81
M4A3E8 Sherman6436,524368251,22%705,15
T216241,834568256,10%549,69
Marder II3174,431868148,15%416,21
VK 20.01 (D)4131,441588145,68%184,80
Pz.Sfl. IVb4219,311488141,98%503,06
Object 277101032,706078146,91%598,50
SU-130PM 8724,955098138,27%426,12
SMV CC-567580,584967941,77%582,91
AMX M4 mle. 5410825,145727940,51%335,87
60TP Lewandowskiego101149,265577835,90%518,30
T-50-2 6266,164397751,95%597,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5423,965117748,05%715,49
Birch Gun4181,532617644,74%508,96
SU-76M4128,931507553,33%219,91
M24 Chaffee5162,414077545,33%322,67
HWK 128669,645737443,24%1082,92
M-IV-Y 8830,626517455,41%813,92
TVP T 50/51101044,665817341,10%568,45
M75208,473447356,16%637,05
B.U.G.I.6446,894267248,61%585,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,601767251,39%183,57
Object 430 Version II9964,246057243,06%733,89
Ares 9010835,016347250,00%458,15
StuG IV 5363,043897255,56%866,33
WZ-131G FT6508,304467052,86%763,02
Marder 38T4210,591777042,86%305,33
ARL V396415,213967044,29%558,28
Type 3 Chi-Nu5224,143296956,52%481,09
AMX 30 1er prototype9788,845616947,83%550,77
T-34-2G FT7741,245616851,47%987,71
S35 CA5482,374606750,75%1075,44
AMX 50 Foch91111,436666752,24%889,28
Strv 103-091129,085976650,00%868,13
E 50 Ausf. M10942,415856642,42%493,86
LT-432 8351,624486642,42%391,64
Panhard AMD 178B6295,144056550,77%698,87
Progetto CC55 mod. 548803,395786443,75%637,28
Leopard 110730,875796350,79%395,18
T57 Heavy101133,405816336,51%533,60
A43 BP prototype 6603,776026149,18%794,33
Pz.Kpfw. II295,452016051,67%262,58
Excalibur 6448,554356043,33%469,54
Type 1 Chi-He4291,793445851,72%822,56
M-VI-Y9728,846065848,28%468,30
Pawlack Tank6520,865255648,21%664,26
AMX 404137,872965550,91%389,50
T404283,593435450,00%612,10
Excelsior 5337,675005455,56%570,39
WZ-1209681,434735328,30%386,40
Ho-Ri 19882,535225335,85%407,78
GSR 3301 Setter7367,984505349,06%635,30
O-I Experimental5598,405655250,00%1166,11
FV217 Badger101019,465345234,62%412,37
M-III-Y8484,624795226,92%252,67
T92 8279,884765244,23%281,84
Ikv 65 Alt II6646,415645152,94%1224,89
AMX 13 105 AM mle. 505246,962785141,18%300,20
T110E310939,275205139,22%357,61
STA-2 8690,945755143,14%684,54
Škoda T 245321,384195056,00%901,51
Progetto M40 mod. 65101411,305885036,00%865,68
Wespe3139,281095040,00%271,80
Waffenträger auf E 100101256,784925038,00%563,75
ELC EVEN 90 8416,744805040,00%496,73
CS-447520,434784946,94%523,32
Vz. 64 Blesk8377,104204930,61%310,39
T56 GMC3128,671414936,73%188,88
T-34 shielded 5371,373944934,69%643,12
FV215b 10742,275314835,42%268,83
Covenanter5167,503364856,25%447,71
Bat.-Châtillon 12 t8434,134774837,50%487,73
Char de transition 6583,045044841,67%691,50
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6480,105084847,92%711,08
M4A1 FL 10 6528,104134831,25%595,86
SDP 58 Kilana8652,215404746,81%489,25
LHMTV8495,535754751,06%710,14
LPT-67 Šelma9419,725714660,87%490,17
M4 Improved 5412,485824669,57%1160,47
TNH 105/10008572,245094542,22%393,55
Semovente M43 Bassotto6550,583884548,89%702,97
Rheinmetall Panzerwagen10519,645824546,67%353,32
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,431724454,55%433,44
M-II-Y7702,775994454,55%776,62
TS-60 9906,165924440,91%556,49
KV-5 8683,805974440,91%522,03
IS-5 (Object 730) 8686,005984351,16%649,90
Type 578701,675694245,24%495,01
AMX 50 Foch B10929,315874240,48%416,77
Lorraine 40 t 8613,865554247,62%518,80
FV4005 Stage II10740,295544148,78%375,69
T-100 LT10482,985894146,34%350,88
Ares 859760,396094146,34%478,62
Lorraine 50 t 9630,325464143,90%348,92
Škoda T 40 6391,124114139,02%514,93
Light Mk. VIC 265,831764136,59%73,37
M374203,952754050,00%596,75
SDP 60 Gonkiewicza91024,106634052,50%744,72
Strv m/425358,874063941,03%841,90
43 M. Toldi III 3112,642493956,41%494,62
TNH T Vz. 519914,346513844,74%616,91
AMX 105 AM mle. 474212,033043860,53%707,02
Panhard AML Lynx 6x68406,875163852,63%580,90
HWK 30 8327,874573844,74%321,59
M4A3(76)W Sherman 6633,795753842,11%888,27
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5277,133943850,00%546,23
Carro d'assalto P.887501,924673737,84%355,44
Ikv 1035464,304263751,35%1101,96
Type 689638,785243732,43%226,43
BZ-1668839,685453754,05%868,36
S-517354,143383638,89%162,50
T-46383,331323647,22%150,05
STB-110967,116143650,00%571,77
Chieftain/T95 8445,255313644,44%340,55
Cavalier5382,944043655,56%869,00
Hotchkiss EBR7306,943983636,11%336,18
Cobra 9950,646483647,22%674,10
Rinoceronte101246,496883554,29%827,56
CS-6310699,775763545,71%322,09
Ares 758768,096083548,57%711,32
LTP 3175,171653542,86%686,33
Type 97 Chi-Ha3186,942383441,18%412,36
Kranvagn101147,595983441,18%632,86
BT-7 artillery 3221,123083441,18%639,29
BT-2287,331153339,39%166,09
DS PZInż5454,944303354,55%990,35
Bat.-Châtillon 25 t AP9928,946033342,42%761,70
Valentine AT4254,582683333,33%547,85
Alecto4211,523043354,55%457,44
Object 14010801,095573342,42%430,49
AMX 13 10510648,035793348,48%548,73
KV-1SA 5370,004773348,48%618,16
T3 HMC2167,341753243,75%604,06
Panzer 58 Mutz 8473,635883259,38%498,34
B14218,193403148,39%492,46
Type 5 Ke-Ho4218,423013145,16%599,54
Valentine3213,393113154,84%728,32
P.435317,434053046,67%697,07
WZ-111 model 5A10983,506273046,67%582,06
Panhard EBR 909343,934753040,00%217,08
Strv 81 8551,975323040,00%433,01
Chi-To SP7457,074682962,07%436,19
Type 3 Ju-Nu6497,594772951,72%531,61
Kunze Panzer 9916,556262958,62%817,81
M24E2 Super Chaffee 6283,413782944,83%537,29
GSOR 3301 AVR FS9610,244622931,03%601,92
Vickers Medium Mk. III3160,322602853,57%519,48
Panzerjäger I282,71882835,71%54,37
Cruiser Mk. III3142,612342842,86%489,42
Durchbruchswagen 24146,891722846,43%211,37
GSOR 1006 Scheme 79599,465092835,71%232,93
Object 268 Version 4101531,435722839,29%881,03
IS-2 shielded 7675,966162860,71%775,21
Type 98 Ke-Ni3151,813022762,96%594,73
M5A1 Stuart4125,523062740,74%178,02
WZ-113G FT10914,006132751,85%435,57
K-91-PT 9825,706422759,26%713,46
Object 432U111084,046902744,44%570,34
Versuchspanzer 579850,415842737,04%389,60
A46 6354,895102751,85%1068,12
Šotek 8474,675212740,74%201,38
T-115 5671,676712755,56%1035,59
Vz. 44-17740,925762642,31%767,15
Strv 103B10922,855692650,00%483,18
M-V-Y101082,546222650,00%644,52
Lago4188,562802540,00%351,58
Grant4215,243272560,00%651,16
Leichttraktor197,161912532,00%246,06
60G FT5423,204342568,00%990,32
ST-II10926,806562556,00%567,00
FV201 (A45) 7579,125782548,00%685,67
M2 Medium Tank391,791682433,33%87,48
UDES 15/1610730,964922437,50%243,09
T-50593,332962441,67%55,74
FV229 Contender9788,256562454,17%530,93
Pz.Kpfw. 558991,216612437,50%619,45
T-29 3226,543082441,67%608,02
T-262113,831382356,52%465,16
Cruiser Mk. IV4195,962902339,13%423,07
BZ-587464,434622343,48%368,01
M3 Lee4127,862702250,00%278,60
SU-54147,822362250,00%210,05
SU-76G FT4234,952872250,00%372,18
Type 4 Ju-To7756,145992250,00%836,30
Škoda T 177384,144812152,38%630,64
SDP 44 Burza6522,904392138,10%668,26
121101204,657392065,00%916,79
Renault UE 573110,502162070,00%347,31
SARL 424195,202602040,00%383,79
Staghound Mk. III6371,304262045,00%487,56
FSV Scheme A7228,904142050,00%155,06
FV224 Chopper7728,405392035,00%658,20
Object 283 9667,304572040,00%402,00
Tetrarch 2132,852162025,00%474,07
T1 HMC2107,161551968,42%624,33
Lorraine 39L AM372,631721952,63%148,17
T2 Medium Tank2113,212371963,16%572,92
BZ-689713,005391947,37%408,81
KV-1 shielded 5559,585961947,37%942,65
AT-1262,441221877,78%262,47
Type 7110836,506921850,00%425,24
FV601 Saladin8463,445041850,00%388,61
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6304,172791827,78%403,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5343,674051838,89%594,71
FV226 Contradictious 8598,065141844,44%328,22
D23165,883081770,59%700,20
Type 2597 Chi-Ha3217,943621752,94%762,53
Controcarro 3 Minotauro101206,765491735,29%512,78
Churchill Gun Carrier6238,123191752,94%275,28
XM551 Sheridan10614,294931735,29%329,52
Gabler’s Destroyer 5246,653501741,18%496,70
K-9110973,005901747,06%577,07
FV230 Canopener10843,246391747,06%381,21
Pz.Kpfw. T 25 5239,243241741,18%337,89
SU-100Y 6705,004601735,29%857,12
Stuart I-IV3136,692761650,00%388,57
M5 Stuart499,633121643,75%46,43
GSOR the TANK 9639,383481612,50%287,81
MKA 2199,563191650,00%635,70
Chi-Ni2110,802001540,00%293,19
Type 95 Ha-Go2108,802061553,33%357,16
P26/404294,333601546,67%658,19
Sav m/434185,473481566,67%518,19
VK 168.01 Mauerbrecher 8754,406271553,33%757,59
11310674,934801421,43%245,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3117,862291435,71%148,78
Chrysler K GF 8490,795501442,86%285,74
Valiant 5335,364551442,86%546,62
KR-1111053,297701457,14%540,90
Vickers Medium Mk. I162,461471361,54%249,39
25TP KSUST II5264,773591346,15%441,03
Vickers Mk. E Type B297,231641346,15%217,46
Type 97 Te-Ke 2120,152221353,85%517,30
MS-1190,231161338,46%237,40
AMX 38399,7729813100,00%325,38
SDP 57 Gowika7830,465281338,46%911,38
SU-263204,852721353,85%506,16
Somua S353166,232961346,15%286,77
LT vz. 383103,672071233,33%138,64
Semovente M415364,173471258,33%690,16
WZ-132-110524,504931241,67%337,91
Cruiser Mk. II271,251941250,00%137,46
Type 95 Ji-Ro6329,253491258,33%442,26
Mitsu 1085626,253451216,67%873,54
Universal Carrier 2-pdr2167,752501241,67%512,38
BZ-75101118,175691233,33%444,91
Loyd Gun Carriage267,251241233,33%186,78
FV227 Conceiver8358,504561241,67%133,74
Object 268 Version V 101038,256531250,00%612,95
MTLS-1G14 3191,923341250,00%657,28
AMX 13 (FL 11) 5341,254371233,33%947,04
Manticore10464,835221250,00%333,97
GSOR 1010 FB 8349,924751241,67%143,68
Fantôme 91344,925941225,00%916,95
Vickers Medium Mk. II2136,182461172,73%718,63
TKS z n.k.m. 20 mm 268,181561136,36%95,38
M22122,642311145,45%364,80
Hotchkiss H352150,732741145,45%513,22
T-62A10893,185421145,45%498,39
ARMT 5576,915001145,45%1225,60
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,001931145,45%64,26
Vz. 5510784,305771040,00%272,56
Windhund 8724,205281040,00%443,66
Pz.Sfl. IC 4281,904631060,00%850,15
Löwe 8655,605401050,00%536,58
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8980,907291050,00%1165,11
AMX Canon d'assaut 105 8427,703991030,00%142,03
M3 Stuart3176,56268933,33%492,33
Pz.Kpfw. 35 (t)2133,33176966,67%703,00
Cruiser Mk. I195,89223955,56%364,63
M3G FT3151,11291966,67%455,69
Type 3 Ho-Ni III5348,89286955,56%655,06
NC 70 Błyskawica10713,00661966,67%454,14
Ho-Ri 310927,67611966,67%576,53
Archer5246,56382966,67%539,28
T-602192,11353977,78%1050,47
T-34 with L-11 4314,11518966,67%1150,77
M4-85 5374,11526955,56%791,98
Patton the Tank 9683,44593933,33%391,92
T7 Combat Car 272,44103955,56%246,77
TS-5 8529,78623977,78%469,34
Somua SM 81115,67737955,56%996,88
Sturmpanzer I Bison381,25127887,50%276,81
Renault FT AC2107,88164812,50%173,95
T23E3 7439,50404825,00%386,18
AMX 30 B10922,38432825,00%447,92
Concept No. 510677,75690862,50%428,03
ERAC 105 Proto 9306,88494837,50%125,59
T-116 3133,00243825,00%316,39
Kanonenjagdpanzer 105 8519,13521850,00%379,95
T-45 2175,50315850,00%709,04
WZ-111 Alpine Tiger 8222,88564862,50%252,32
T1 Cunningham1103,43176742,86%441,58
Strv m/40L3126,29310757,14%354,94
Renault FT 75 BS256,71150742,86%83,96
Bat.-Châtillon 25 t10428,57384714,29%30,13
Type 95 Heavy4231,57365771,43%856,99
T-703147,29334771,43%603,14
Renault R352182,43339742,86%709,34
T18 HMC3103,29138714,29%213,35
Kampfpanzer 67101015,43605728,57%391,59
LT vz. 352105,83191633,33%245,32
M14/412138,17192616,67%271,11
50TP prototyp 8363,67553650,00%196,95
D12113,33218666,67%511,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro261,83188666,67%219,71
Black Prince II 7662,33558633,33%637,34
BT-SV 3366,33415616,67%1173,39
SU-85I 5409,33489666,67%863,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81324,50744666,67%1460,81
M56 Scorpion 7684,83434633,33%685,96
TT-130M 91050,50634633,33%652,30
leKpz M 41 90 mm 8650,17639650,00%1067,69
Chi-Go 7622,33407616,67%456,62
T80311449,17639650,00%161,85
Renault FT141,40149560,00%172,66
ST vz. 394168,00284560,00%481,24
M15/423198,20343560,00%585,74
Sturmpanzer II4259,20226520,00%666,82
Type 91 Heavy3240,20323540,00%638,40
T-26G FT2138,80278560,00%432,28
SDP 40 Zadymka5184,2011950,00%77,69
BZ-58-2 91096,8042150,00%680,05
Panhard EBR 10510504,00646560,00%500,10
Tiger-Maus 9796,60489520,00%399,30
Lago M38 3404,80492560,00%1008,44
AMX ELC 901 6579,00601560,00%1543,48
AMX 13 57 GF 7310,00418540,00%288,57
T-34-3 8857,00723560,00%950,55
Strv m/38284,00187425,00%105,30
M2 Light2155,50288450,00%586,34
Ikv 723212,00427475,00%697,11
Sexton II3190,50228425,00%528,46
SU-182200,50267450,00%1111,49
Vz. 60S Dravec 101244,00691450,00%596,65
Convert. Medium Tank T3 3152,7519440,00%195,55
Kolohousenka170,00144333,33%83,73
14TP476,67190333,33%0,00
Pz.Kpfw. I242,33156333,33%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)292,67140333,33%282,69
Pz.Kpfw. 35 R 2508,00581333,33%1277,92
Carro da Combattimento 45 t 101500,00722333,33%805,99
CS-52 LIS 8951,00633333,33%770,48
Matilda LVT 4451,33502366,67%1085,83
L-60 299,33328366,67%555,42
Saryuda 9860,00662366,67%615,38
Fiat 3000180,502772100,00%404,04
L6/402155,003982100,00%581,63
Renault NC-31157,002722100,00%303,01
Vz. 71 Tesák10164,00607250,00%145,00
FCM 36238,50232250,00%92,94
AEC Armoured Car5414,50525250,00%807,61
T3E2 Medium Tank 3220,00353250,00%826,21
AM 39 Gendron-Somua 264,00124250,00%110,55
AMR 35 2311,50607250,00%1872,48
Valentine II 40,0016020,00%0,00
M3 Light 3150,003152100,00%658,75
T1E6 229,50138250,00%93,83
Sexton I 3320,50299250,00%901,64
Type 1 Ho-Ni II 4234,005732100,00%469,81
FCM 2C 3344,00415250,00%896,64
M4A1 Revalorisé 8665,5034320,00%519,23
112 8784,50618250,00%662,71
Straussler V–4/40 3230,0022620,00%585,30
Strv fm/21121,002001100,00%264,10
Type 62 7181,005071100,00%330,18
Renault Otsu1170,003841100,00%909,26
4TP1103,0012510,00%239,93
Pvlvv fm/422160,004461100,00%687,92
Strv m/31 3805,0011881100,00%3623,02
Strv S1 81959,0053610,00%1513,12
M16/43 Sahariano 3101,0016410,00%1,54
FV4202 80,0012510,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 21/09/2018
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 21/09/2018
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 21/12/2014
Ayrıldı: 19/09/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 21/12/2014
Ayrıldı: 20/09/2018