DerZernichter_KAZNA

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/01/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21538000
Ortalama Seviye8,390,000,000,00
Galibiyetler1374263,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler761735,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere1790,83%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar938143,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar358251,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar316921,4700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.295,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı162940,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı439212,0400,0000,0000,00
Deneyim1.020,550,000,000,00
WN72177,750,000,000,00
WN83593,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar21538
Ortalama Seviye8,39
Galibiyetler1374263,80%
Yenilgiler761735,37%
Berabere1790,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar938143,56%
İmha edilen Tanklar358251,66
Yoketme Oranı2,95
Tespit edilen Tanklar316921,47
Verilen Hasar2.295,17
Düşman üssü işgal puanı162940,76
Üs savunma Puanı439212,04
Deneyim1.020,55
WN72177,75
WN83593,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar207000
Galibiyetler16881,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3416,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12861,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1750,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2171,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar2.043,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3341,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2020,9800,0000,0000,00
Deneyim1.014,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar207
Galibiyetler16881,16%
Yenilgiler3416,43%
Berabere52,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar12861,84%
İmha edilen Tanklar1750,85
Yoketme Oranı2,22
Tespit edilen Tanklar2171,05
Verilen Hasar2.043,73
Düşman üssü işgal puanı3341,61
Üs savunma Puanı2020,98
Deneyim1.014,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar85000
Galibiyetler6374,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2225,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4249,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar720,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1201,4100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.084,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı820,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1221,4400,0000,0000,00
Deneyim826,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar85
Galibiyetler6374,12%
Yenilgiler2225,88%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4249,41%
İmha edilen Tanklar720,85
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar1201,41
Verilen Hasar1.084,53
Düşman üssü işgal puanı820,96
Üs savunma Puanı1221,44
Deneyim826,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler2184,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler416,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1768,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar331,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar311,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar734,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı401,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı983,9200,0000,0000,00
Deneyim876,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler2184,00%
Yenilgiler416,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1768,00%
İmha edilen Tanklar331,32
Yoketme Oranı4,13
Tespit edilen Tanklar311,24
Verilen Hasar734,40
Düşman üssü işgal puanı401,60
Üs savunma Puanı983,92
Deneyim876,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar840000
Galibiyetler65978,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18121,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44653,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7650,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8230,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.285,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5970,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı29053,4600,0000,0000,00
Deneyim1.043,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar840
Galibiyetler65978,45%
Yenilgiler18121,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44653,10%
İmha edilen Tanklar7650,91
Yoketme Oranı1,94
Tespit edilen Tanklar8230,98
Verilen Hasar1.285,06
Düşman üssü işgal puanı5970,71
Üs savunma Puanı29053,46
Deneyim1.043,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2168000
Galibiyetler181383,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler33415,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere210,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar122156,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19900,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20440,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.424,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17140,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı24491,1300,0000,0000,00
Deneyim993,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar2168
Galibiyetler181383,63%
Yenilgiler33415,41%
Berabere210,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar122156,32%
İmha edilen Tanklar19900,92
Yoketme Oranı2,10
Tespit edilen Tanklar20440,94
Verilen Hasar1.424,04
Düşman üssü işgal puanı17140,79
Üs savunma Puanı24491,13
Deneyim993,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar346000
Galibiyetler28582,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6117,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21160,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3200,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3771,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.898,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5241,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1990,5800,0000,0000,00
Deneyim714,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar346
Galibiyetler28582,37%
Yenilgiler6117,63%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21160,98%
İmha edilen Tanklar3200,92
Yoketme Oranı2,37
Tespit edilen Tanklar3771,09
Verilen Hasar1.898,03
Düşman üssü işgal puanı5241,51
Üs savunma Puanı1990,58
Deneyim714,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (290)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Jagdpanzer E 100103545,1495691666,27%3704,61
Bat.-Châtillon 25 t103327,93103068362,52%4171,04
Spähpanzer Ru 25191564,50105161962,20%3409,08
T57 Heavy Tank103466,52100759560,34%3820,90
FCM 50 t 81852,81106150063,20%3252,00
Object 140103018,33105649664,11%3670,05
E 25 71562,1799739664,65%3163,08
T26E4 SuperPershing 81651,61103638562,08%2829,98
T-5492368,92113436166,20%3620,75
AMX 50 B103631,91106135966,85%4289,49
Object 907 103314,54111134262,57%3669,72
STA-2 81925,20108732260,56%3710,50
M46 Patton93218,76129430673,86%4871,75
E 50 Ausf. M103286,48106829866,44%3919,33
T-100 LT102775,27109729065,17%4947,72
AMX 13 9091558,43106928764,46%3464,22
Type 62 71109,6894528558,25%3007,71
M41 Walker Bulldog81312,01108027764,26%3718,15
E 5092449,21104127160,15%3062,80
Object 41681854,2597226759,55%3163,30
T110E5103297,21102826561,51%3623,97
STB-1103045,42104124568,57%3484,43
Leopard 1103181,56103424067,08%3705,86
T-62A103339,69112223271,12%4238,87
Leopard Prototyp A92185,9995922661,06%2557,27
T54E192547,9499022553,33%3173,41
Object 260 103314,92105721166,82%3532,73
M10392611,72108321065,24%3671,44
T-54 first prototype 81730,08107820161,69%3120,72
AMX 30 1er prototype93022,60120719967,34%4320,95
SU-14-281435,1074119363,73%1938,23
VK 45.02 (P) Ausf. B92389,13100319361,14%2936,24
Jagdpanther II82304,82100519260,94%3474,71
T-54 ltwt.91749,98112719164,92%3856,48
AMX 50 12092805,04102718763,10%3754,54
Comet71606,30111318667,20%3603,91
VK 45.02 (P) Ausf. A82226,76109418162,43%3838,62
M26 Pershing81791,96106717965,36%3184,34
AMX 50 10082312,52114917269,19%3824,70
Maus103005,51102916968,05%3233,31
Jagdtiger92993,89112316970,41%3517,13
113103454,73106116561,82%3954,64
IS-6 82075,52114316371,78%3354,71
T6981848,36102716157,14%3370,61
Type 6192692,34112915967,30%3831,61
Type 64 61093,9199815561,94%3946,25
T95/FV4201 Chieftain 103593,18109415360,78%3265,34
Panther II81753,4896114957,05%2875,37
T71 DA71119,1397014961,07%3146,65
AMX 30 B103276,74103214864,86%3882,59
Object 277103662,21109914264,79%4146,50
Bat.-Châtillon 25 t AP92604,26111513670,59%3871,93
WZ-111 82011,79111913561,48%3481,25
SU-14-17966,8960013255,30%1568,15
Centurion Mk. I81971,04105812965,12%3729,68
T3281902,53102512861,72%2799,95
SU-122-5492407,08100112667,46%3016,02
WZ-120-1G FT 82626,22116812163,64%3781,01
Type 5 Chi-Ri71569,44100811763,25%3660,91
Type 5 Heavy103417,5799311459,65%3501,97
IS-7103378,55108811166,67%3748,03
Centurion Mk. 7/192925,51115510167,33%4076,97
SU-10182156,33101110060,00%3500,38
Object 430 Version II92469,7810699965,66%3468,10
Cromwell61264,3010249862,24%4014,42
T2971734,6510779861,22%3107,08
T376973,739429760,82%3942,94
AMX 13 757972,758919656,25%2459,60
Tiger (P)71624,999909655,21%2915,58
A-4471507,2210019561,05%3353,84
AMX Chasseur de chars 81983,6211869372,04%3764,68
11082138,5211019266,30%3404,16
Panther/M10 71204,678669258,70%2440,11
Jagdpanther71706,6910148965,17%3590,69
AMX M4 mle. 4571472,209128957,30%2780,05
T4991218,089218561,18%2272,16
Panther71375,369358359,04%2777,82
T2071729,6911197865,38%4250,74
Prototipo Standard B93423,7712897880,77%4618,23
SU-100M171900,6311157667,11%4091,63
Aufklärungspanzer Panther 71162,038977358,90%3323,54
SU-86809,436107262,50%1368,09
AMX 12 t6895,468157254,17%3109,19
Jagdpanzer IV61260,009567163,38%3412,50
LTTB81372,9610767161,97%3537,22
SU-122A5522,014457052,86%1392,40
Panhard EBR 75 (FL 10) 81976,3111667070,00%5508,70
IS-271672,6710496971,01%3052,65
Type 4 Chi-To61311,159736860,29%3713,34
WZ-111 model 1-492801,2211626570,77%3054,51
Bat.-Châtillon Bourrasque 82801,2713756473,44%4602,71
VK 30.01 (P)61138,848816366,67%2935,43
Object 263103404,4010226366,67%3366,50
STA-182010,3510856261,29%3944,95
UDES 15/16103243,6310096267,74%2917,31
SU-130PM 82487,4110956163,93%3156,75
T-1093058,3012116071,67%4359,91
A-436885,207796070,00%2401,14
Object 268 Version 4103961,1710735858,62%4007,77
ARL 4461516,5610585773,68%4111,45
Progetto M40 mod. 65103566,3710665768,42%4058,41
M4A3E2 Sherman Jumbo61259,4510195667,86%3535,42
AMX 13 57 GF 71720,6611465658,93%5122,21
WZ-13171634,9811355550,91%4806,84
T-345982,838605468,52%4243,46
IS-5 (Object 730) 81902,889645158,82%3127,49
T216682,527895076,00%2534,21
T 55A 92976,4812225066,00%4636,29
T110E4103603,719114856,25%3086,82
SU-10061647,1710634765,96%4652,71
MT-256987,309284761,70%4512,16
M4A3E8 Fury 61092,099244757,45%3120,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51010,608204557,78%3926,36
Lorraine 40 t 82477,4711484562,22%3897,02
Crusader6712,776844346,51%2913,73
VK 30.02 (M)61064,268494374,42%2654,96
SU-8551089,028494165,85%3871,90
StuG III Ausf. G5915,938244065,00%3509,19
59-166838,308094050,00%3010,42
Rhm.-Borsig Waffenträger82118,288424050,00%2521,99
Kranvagn103964,3210643863,16%4077,10
Type T-3451059,479233868,42%5235,78
VK 28.016696,798543868,42%2898,60
Type 3 Chi-Nu5645,057003770,27%2441,09
VK 16.02 Leopard5445,225853745,95%1497,88
M75545,536593661,11%2560,75
M5 Stuart4413,037313467,65%2588,71
Strv 7461591,2412203372,73%5240,29
Type 4 Heavy93231,8813553384,85%4366,75
WZ-111 model 5A103375,5910983268,75%3613,35
T-804462,885873265,63%2367,28
K-91103525,7411323174,19%4071,77
VK 30.01 (H)5801,277023050,00%2245,68
Type 5861201,3010353076,67%3521,74
Progetto M35 mod. 46 82649,9012773066,67%3973,39
Škoda T 5093849,3114202979,31%5133,77
Churchill I5861,527672962,07%2215,41
SU-54425,074322958,62%1258,13
leKpz M 41 90 mm GF 81631,729512962,07%4100,35
TVP T 50/51103425,939262740,74%3512,30
UDES 1693218,1110712755,56%4351,35
Nashorn61319,279162673,08%2773,24
M48A5 Patton102881,699652669,23%2490,96
AMX M4 mle. 54102792,508732646,15%1997,54
59-Patton 81487,8110252665,38%2606,87
P.44 Pantera82189,6410082556,00%3014,93
AMX 404377,124582548,00%2075,62
Covenanter5508,045862548,00%2506,93
M24 Chaffee5913,249852576,00%4404,14
60TP Lewandowskiego104283,0011682466,67%3984,12
Churchill VII61133,589852475,00%2646,71
AMX ELC bis5703,837382458,33%2868,86
Panhard EBR 105102098,8811082470,83%3402,56
IS-2-II82310,639922450,00%3302,28
BDR G1 B51015,438862365,22%3231,79
Panhard AMD 178B61211,1710032373,91%5350,68
M5A1 Stuart4470,957152268,18%2524,89
Durchbruchswagen 24524,556762272,73%2102,19
M53/M5591686,238432268,18%2095,82
KV-1S61283,7311252281,82%4290,10
KV-8561425,819402157,14%3088,99
ST-II102720,248262147,62%2242,29
SU-122-44 71644,9010112171,43%2881,04
Emil II92583,9510582065,00%2975,77
Pz.Kpfw. II Luchs4359,655372045,00%1449,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4550,808772075,00%2877,15
Object 430U103667,5511592070,00%4025,33
Rinoceronte103056,427641952,63%2720,21
Black Prince71262,639991973,68%2398,18
LT-432 81680,4210911968,42%3934,69
M4A1 Sherman5728,677171861,11%2691,82
B14513,286031850,00%2107,49
M-VI-Y92404,7810461861,11%2587,15
Matilda IV 5793,679101877,78%2678,72
T95E6 103727,789741850,00%3620,78
IS72150,6512141764,71%3637,21
Tiger I71614,4711191788,24%2825,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4525,005391758,82%1781,83
Type 5 Ke-Ho4693,187931752,94%4009,25
Vz. 55103330,189881758,82%2930,44
UDES 14 Alt 582323,129831747,06%3368,20
STG Guard 82679,7112091758,82%4579,21
VK 75.01 (K) 81862,009541758,82%2460,19
Renault FT1212,193511643,75%1328,27
M3 Lee4479,255811668,75%2491,56
M54 Renegade 82622,5612221662,50%3524,28
Rheinmetall Skorpion 82244,199351650,00%2556,09
E 100103141,609571573,33%2969,77
Super Conqueror103328,6710061560,00%3252,76
Object 705A104103,3310691553,33%3831,83
Object 703 Version II 82060,8010221566,67%2364,59
T-50-2 6985,868481471,43%3532,52
Caernarvon Action X 82470,0013941471,43%4093,30
Matilda4566,235341346,15%1500,49
Pz.Sfl. IVc5866,776591369,23%2637,32
Concept No. 5102192,388241353,85%1685,82
Rheinmetall Skorpion G 83286,7713281369,23%4972,13
SU-263274,333501250,00%759,72
KV-151243,4210171258,33%4623,48
AMX 13 105103375,589881241,67%5665,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61606,758431258,33%5488,09
Strv S1 82667,5811071250,00%3387,92
T-284778,188451163,64%4371,08
Leo71949,0011311163,64%4634,86
Type 2597 Chi-Ha3391,275711145,45%1737,87
SU-85B41160,45108111100,00%4329,59
TL-1 LPC 82377,5512261181,82%4868,35
50TP prototyp 82582,2010401040,00%3368,33
Pz.Kpfw. 38 (t)3412,305701070,00%1934,74
Type 95 Heavy4378,105251070,00%1533,97
T-703386,105961080,00%1938,82
D23309,22492955,56%1448,66
T-34-85M 62018,671374977,78%5278,14
FV1066 Senlac 81682,671008966,67%4996,50
M3 Stuart3267,88574862,50%1389,29
Hotchkiss H352208,88427862,50%1072,51
SU-76M4495,13598862,50%2264,49
Marder II3463,50533862,50%1869,08
Hotchkiss EBR7618,13547850,00%1259,52
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3312,00668887,50%930,40
King Tiger (Captured) 71670,381194887,50%2649,16
Grant4598,00782785,71%2962,31
Type 98 Ke-Ni3317,86498771,43%1862,40
Carro d'assalto P.8871964,4314117100,00%4078,39
Lansen C 82755,141160757,14%3982,36
Char Futur 4 93020,431270785,71%4093,74
Stuart I-IV3260,67352633,33%958,04
D12106,67214616,67%251,44
T-463445,50575650,00%2698,13
Panzerjäger I2211,50331650,00%803,40
Kampfpanzer 07 RH 81480,50714666,67%2232,44
Cromwell B 62024,1716016100,00%7135,48
Vickers Medium Mk. III3502,60622540,00%2971,21
MS-11183,80386580,00%1158,89
Type 91 Heavy3249,60362560,00%859,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3350,20609560,00%1511,07
Marder 38T4879,80858580,00%3878,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C3346,00676580,00%2226,70
Grille 15103424,601016580,00%2704,50
Pz.Kpfw. 35 (t)2301,00544450,00%2375,11
Cruiser Mk. IV4537,00677450,00%2185,11
Pz.Kpfw. I296,50319475,00%421,84
TOG II* 61220,50997475,00%2481,37
Sherman VC Firefly 61564,501151475,00%3609,25
ISU-122S 7587,75534450,00%625,75
Type 59 81583,3313393100,00%2315,62
T1 Cunningham1349,00719366,67%3302,97
M22147,33382366,67%732,40
Pz.Kpfw. II2250,00534366,67%1312,11
SU-182185,33275333,33%995,63
M2 Medium Tank3731,0010903100,00%5150,15
AT-12167,672883100,00%742,33
AMX 383524,679423100,00%3651,28
Type 89 I-Go/Chi-Ro2350,33511333,33%1742,71
T-60297,003663100,00%541,51
M4461363,679963100,00%2355,40
Matilda Black Prince 5712,67689333,33%2060,05
T28 Concept 7598,67692366,67%877,87
TS-5 82520,001360366,67%3709,98
Vickers Medium Mk. II2346,005742100,00%2433,47
M2 Light Tank2375,508732100,00%2071,43
Leichttraktor1217,00631250,00%1119,19
Ferdinand82483,5073320,00%2975,25
Cruiser Mk. III3415,50601250,00%2774,16
Ho-Ri 3104225,50747250,00%2859,30
Object 274a 82290,00820250,00%3201,13
Char Mle. 75 9384,50592250,00%301,32
AMBT 82755,001270250,00%4011,99
Type 63 82191,501129250,00%2758,19
IS-3A 83584,5018022100,00%5529,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2500,0010582100,00%3424,89
BT-7 artillery 3411,506922100,00%1823,51
Super Hellcat 71825,0011462100,00%3255,36
M4A1 Revalorisé 82914,5013862100,00%3047,26
Vickers Medium Mk. I1283,003961100,00%1888,58
Renault Otsu1282,007591100,00%2226,01
Type 95 Ha-Go2332,007111100,00%2209,40
Renault NC-311100,002741100,00%570,19
Vickers Mk. E Type B2620,0010541100,00%4710,63
T-262510,009591100,00%4477,07
T2 Medium Tank2651,0011011100,00%5790,63
Sturer Emil72161,0012671100,00%4041,05
SU-2-122 51016,0045610,00%2517,59
IS-2 shielded 72279,0014761100,00%3832,14
M47 Iron Arnie 82184,0070710,00%1853,75
SMV CC-64 Vipera 82659,0015301100,00%3568,05
M56 Scorpion 7917,0031510,00%864,72
LTP 3185,0029510,00%667,84
ELC EVEN 90 82193,0012241100,00%6679,55
Panzer 58 Mutz 82953,0018381100,00%7356,90

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 09/10/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/02/2020
Ayrıldı: 11/04/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/06/2019
Ayrıldı: 27/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/02/2020
Ayrıldı: 18/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2019
Ayrıldı: 11/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/06/2020
Ayrıldı: 17/07/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/05/2020
Ayrıldı: 09/05/2020
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 10/05/2020
Ayrıldı: 05/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 09/02/2019
Ayrıldı: 09/06/2019
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 13/04/2020
Ayrıldı: 03/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/01/2019
Ayrıldı: 08/02/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/01/2019
Ayrıldı: 10/01/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/05/2017
Ayrıldı: 29/12/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/09/2016
Ayrıldı: 19/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 11/09/2016
Ayrıldı: 23/09/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 29/05/2015
Ayrıldı: 29/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 25/12/2014
Ayrıldı: 26/05/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/11/2014
Ayrıldı: 23/12/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/09/2014