DarklingSwim

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 11/11/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar581480132358
Ortalama Seviye8,740,0010,009,17
Galibiyetler3453659,39%00,00%8765,91%22161,73%
Yenilgiler2288439,35%00,00%4433,33%13437,43%
Berabere7281,25%00,00%10,76%30,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar2138936,78%00,00%6851,52%16044,69%
İmha edilen Tanklar898731,5500,002872,176651,86
Yoketme Oranı2,440,004,483,36
Tespit edilen Tanklar755751,3000,002201,675981,67
Verilen Hasar2.488,150,003.872,013.257,34
Düşman üssü işgal puanı864771,4900,002311,758762,45
Üs savunma Puanı542190,9300,002171,645441,52
Deneyim755,630,001.220,011.174,32
WN71958,730,002556,982383,91
WN83141,600,004424,744294,40
Toplam
Savaşlar58148
Ortalama Seviye8,74
Galibiyetler3453659,39%
Yenilgiler2288439,35%
Berabere7281,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar2138936,78%
İmha edilen Tanklar898731,55
Yoketme Oranı2,44
Tespit edilen Tanklar755751,30
Verilen Hasar2.488,15
Düşman üssü işgal puanı864771,49
Üs savunma Puanı542190,93
Deneyim755,63
WN71958,73
WN83141,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar132
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler8765,91%
Yenilgiler4433,33%
Berabere10,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar6851,52%
İmha edilen Tanklar2872,17
Yoketme Oranı4,48
Tespit edilen Tanklar2201,67
Verilen Hasar3.872,01
Düşman üssü işgal puanı2311,75
Üs savunma Puanı2171,64
Deneyim1.220,01
WN72556,98
WN84424,74
Son 30 gün
Savaşlar358
Ortalama Seviye9,17
Galibiyetler22161,73%
Yenilgiler13437,43%
Berabere30,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar16044,69%
İmha edilen Tanklar6651,86
Yoketme Oranı3,36
Tespit edilen Tanklar5981,67
Verilen Hasar3.257,34
Düşman üssü işgal puanı8762,45
Üs savunma Puanı5441,52
Deneyim1.174,32
WN72383,91
WN84294,40
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1264000
Galibiyetler86168,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler38230,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere211,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar55944,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9750,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11640,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.891,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10490,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11830,9400,0000,0000,00
Deneyim814,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar1264
Galibiyetler86168,12%
Yenilgiler38230,22%
Berabere211,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar55944,22%
İmha edilen Tanklar9750,77
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar11640,92
Verilen Hasar1.891,46
Düşman üssü işgal puanı10490,83
Üs savunma Puanı11830,94
Deneyim814,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar221000
Galibiyetler12857,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8237,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere114,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10346,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1930,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1820,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.299,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3101,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3141,4200,0000,0000,00
Deneyim594,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar221
Galibiyetler12857,92%
Yenilgiler8237,10%
Berabere114,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar10346,61%
İmha edilen Tanklar1930,87
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar1820,82
Verilen Hasar1.299,82
Düşman üssü işgal puanı3101,40
Üs savunma Puanı3141,42
Deneyim594,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar45000
Galibiyetler2044,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2453,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1635,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar380,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar548,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1022,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı681,5100,0000,0000,00
Deneyim331,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar45
Galibiyetler2044,44%
Yenilgiler2453,33%
Berabere12,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1635,56%
İmha edilen Tanklar350,78
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar380,84
Verilen Hasar548,89
Düşman üssü işgal puanı1022,27
Üs savunma Puanı681,51
Deneyim331,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler433,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler866,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar325,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar486,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı655,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim210,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler433,33%
Yenilgiler866,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar325,00%
İmha edilen Tanklar90,75
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar30,25
Verilen Hasar486,25
Düşman üssü işgal puanı655,42
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim210,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2360000
Galibiyetler149763,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler86136,48%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar114448,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar24091,0200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar21410,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.481,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı29011,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı131545,5700,0000,0000,00
Deneyim683,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar2360
Galibiyetler149763,43%
Yenilgiler86136,48%
Berabere20,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar114448,47%
İmha edilen Tanklar24091,02
Yoketme Oranı1,98
Tespit edilen Tanklar21410,91
Verilen Hasar1.481,25
Düşman üssü işgal puanı29011,23
Üs savunma Puanı131545,57
Deneyim683,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4098000
Galibiyetler272766,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler131232,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere591,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar179543,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar29220,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31470,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.120,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı32970,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31200,7600,0000,0000,00
Deneyim626,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar4098
Galibiyetler272766,54%
Yenilgiler131232,02%
Berabere591,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar179543,80%
İmha edilen Tanklar29220,71
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar31470,77
Verilen Hasar1.120,49
Düşman üssü işgal puanı32970,80
Üs savunma Puanı31200,76
Deneyim626,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar694000
Galibiyetler38255,04%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler30844,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,58%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24234,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4240,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7421,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.628,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2620,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3400,4900,0000,0000,00
Deneyim564,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar694
Galibiyetler38255,04%
Yenilgiler30844,38%
Berabere40,58%
Hayatta Kalınan Savaşlar24234,87%
İmha edilen Tanklar4240,61
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar7421,07
Verilen Hasar1.628,56
Düşman üssü işgal puanı2620,38
Üs savunma Puanı3400,49
Deneyim564,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (224)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t102928,83692303059,14%3400,75
Leopard 1103744,16873220060,91%4182,25
WZ-111 82147,43963180463,25%3541,95
AMX 13 9091305,23720161959,60%2578,51
T95/FV4201 Chieftain 104358,301167152764,11%4407,47
T-62A102564,08669137257,51%2835,29
Object 907 103802,371084122161,43%4151,57
AMX 50 B103510,26710116560,69%3644,04
Object 140103163,0075599867,64%3742,35
Object 268102667,2256692453,90%2425,07
KV-8561116,1259092268,11%2722,48
IS-7102623,5967087759,98%2833,59
Object 279 early 104298,92114685964,26%3781,58
E 100102577,5567484458,41%2644,33
T675617,2339583754,96%1697,30
FV215b (183) 103052,3374580458,21%3008,21
TVP T 50/51103696,0694274563,22%4544,28
AMX 30 B103045,1267571863,93%3441,29
AMX 50 Foch (155) 102889,5165568659,04%2830,35
M40/M4381485,6049566254,08%1853,30
WZ-111 model 5A103714,99102366064,85%4112,43
T-5491651,3068564052,03%1973,69
M18 Hellcat61092,0658260267,94%2643,49
Carro da Combattimento 45 t 103962,08115259563,36%4170,09
Panhard EBR 105102632,4091655959,39%4169,01
AMX 50 Foch B103692,4486355660,97%4160,95
Leopard Prototyp A93390,02111853865,06%4665,07
FV4005 Stage II103178,4076153258,27%3233,21
IS-4102881,5778151166,73%2961,83
Kampfpanzer 50 t 93640,76132350671,54%4702,79
Cromwell6986,0860850561,19%2533,77
IS-381510,9660549853,61%2037,33
Jagdpanzer E 100103155,5560747662,39%3088,46
Super Conqueror103673,55100346160,74%3768,84
ISU-15281296,8346245446,48%1444,62
G.W. Tiger91484,6947545046,44%1477,64
T-1091642,9957243550,11%1680,34
FV215b 103389,9569342863,55%3703,93
E 5093558,68129842563,76%4786,94
T92 HMC102024,2247840851,23%1978,41
Object 260 103697,0786940860,29%3908,13
T-4481243,1659340552,35%1908,92
Progetto M40 mod. 65103748,5574040256,72%4057,51
G.W. Panther71223,7339239447,46%1729,80
WZ-111 Alpine Tiger 82559,76126339068,46%4273,96
113103558,0197738957,58%4093,47
M53/M5591700,8256438656,74%1921,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91431,6050137746,15%1511,34
AE Phase I 93493,16120237663,56%4576,98
Object 70492169,1257537551,73%2014,62
STB-1103683,20104036963,41%4029,08
Tiger II81313,3751536150,69%1640,07
AMX 12 t6401,7837436052,22%1060,58
E 7591800,6268935851,96%1945,58
IS-6 B 82531,88121634166,86%3962,68
AMX AC mle. 4881238,4251434055,29%1427,98
VK 36.01 (H)6787,2845933358,26%1656,17
AMX 50 Foch91787,8357633153,78%1651,13
KV-37934,9341732749,54%1276,86
AMX 13 757634,2347132258,07%1451,49
E 50 Ausf. M104006,67116231261,86%4683,78
Grille 15103326,7667230461,84%3234,02
Vz. 55104144,61110029960,54%4118,54
WZ-111 model 1-493089,2982228162,63%4141,88
Hummel6997,2635627055,56%1760,84
Maus103802,42113025768,09%4276,28
T3 HMC2261,6128625655,47%1447,93
Concept 1B 93701,90134625068,40%4025,14
T-34-856823,5545724355,56%1974,54
KV-15535,1634824152,28%1169,06
AMX AC mle. 467993,6343223856,72%1557,02
T-100 LT102704,8073223560,43%4579,89
Jagdpanther71016,4953822760,35%1617,59
MS-11185,0822922557,33%1101,39
T110E3103397,1285122263,06%3204,89
SU-855426,2024820753,14%1011,24
KV-481165,2852820750,24%1474,65
ST-I92005,9076720664,56%2257,67
M48A5 Patton103582,8979220464,71%4248,16
SU-1006782,8736120055,50%1618,59
Char Futur 4 93407,18123520065,50%4551,04
Kunze Panzer 93427,98129119768,53%4791,95
Object 277103490,2782219662,24%3501,62
M1271137,8244519353,37%1772,51
Object 43093054,1698919168,06%3949,91
T-22 medium 103119,2782718863,30%3780,21
AMX 50 12092508,1565518661,29%2898,06
T 55A 92712,3896918564,32%3629,50
121103565,7286918160,77%3921,04
T25/271331,5069817659,09%2329,83
Grille5586,8426117546,29%1441,50
WZ-132A92107,8175017559,43%4119,31
Jagdtiger92083,2360717561,14%2053,67
VK 45.02 (P) Ausf. B92915,9080117459,77%3724,32
Tiger I7994,3150317255,23%1496,82
Type 5 Chi-Ri71283,1855216949,11%2445,26
Jagdpanzer IV6564,4334216948,52%974,83
Tortoise92271,7069616958,58%2138,70
Object 268 Version 4103898,5398916671,08%4364,02
SU-1527844,6437016553,94%1273,48
Ferdinand81621,6463016448,17%1862,28
AMX 13 105102860,6775116155,28%4428,95
AMX 30 1er prototype92388,6986216061,88%3160,21
T1 Cunningham1165,1626115853,80%1133,05
T110E5103539,94106515763,69%4021,93
T28 Prototype81753,1958015553,55%2296,24
ARL V396676,3844715461,04%1395,77
T-284226,7421815251,32%629,21
Waffenträger auf Pz. IV92817,3369015263,16%3268,26
Object 777 Version II 93248,91130615273,03%4250,83
IS7910,3344415049,33%1306,57
Type 5861003,3065115064,67%2736,39
Object 430U103636,6184514965,10%4046,45
T-54 ltwt.92475,99100214861,49%5363,10
Conqueror92263,0964814552,41%2362,73
Type 4 Chi-To61042,5680814458,33%2625,66
Cobra 93505,27121413966,91%4120,90
T-4371082,0859913557,04%2261,72
AMX 50 10082469,95107412862,50%3875,10
G.W. E 100101830,4742712751,97%1740,37
Panhard EBR 9091840,8879212649,21%3626,26
FV217 Badger103573,6094512458,06%3374,36
T110E4103255,4361912357,72%3357,87
Škoda T 5093226,2179212261,48%4285,93
60TP Lewandowskiego103997,58117812263,11%4541,24
BDR G1 B5551,1836912153,72%1192,16
T-1506541,0332911949,58%781,03
T34 81564,9266211851,69%2124,41
M446880,2850911750,43%1736,75
Type 6192228,6285211560,87%2591,12
T-34-281403,1260811156,76%2170,07
K-91103611,39107611157,66%4415,24
T3091988,6562911056,36%1831,69
Strv K 93191,83121111064,55%4138,14
M10392847,50103210955,96%3856,60
Kranvagn103874,95112510460,58%3872,14
ST-II103408,77100310266,67%3707,97
M41 HMC5537,452949945,45%797,51
Pz.Kpfw. VII103408,727169360,22%3544,09
StuG III Ausf. G5369,843009153,85%827,66
114 SP2 103381,468999152,75%2982,88
AMX 383151,282049051,11%559,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5360,303269062,22%1034,51
T-34-171279,957448564,71%2455,83
CS-5993616,9013098164,20%5495,68
Sturmpanzer II4226,031618055,00%717,57
WZ-132-1102666,049128061,25%4177,36
Object 26392828,269997653,95%3436,84
Indien-Panzer81367,035927363,01%2157,35
Object 430 Version II92737,2110877262,50%3648,75
WZ-12092028,458736767,16%2668,99
UDES 1693205,5212036764,18%4413,29
T-345333,983236650,00%866,39
Comet71164,985756547,69%2199,09
T57 Heavy Tank103860,8311116555,38%4176,02
Centurion Mk. 7/193708,6713476376,19%4997,03
SU-85B4298,602136349,21%676,55
AMX 404182,692256253,23%732,23
AMX M4 mle. 5193033,719506267,74%3497,37
Object 70593300,829076264,52%4134,66
Emil II93430,0712306162,30%4629,24
Panhard AML Lynx 6x681737,4110556162,30%4771,96
BT-22156,732036056,67%820,48
VK 30.02 (D)71240,848225763,16%2521,15
VK 72.01 (K) 103328,2510095662,50%2808,74
M46 Patton92975,0911585563,64%4223,08
Object 705A103436,427135561,82%3239,06
Centurion Action X103119,687565366,04%3184,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4201,502625257,69%627,04
Type T-345433,813234746,81%1223,71
T-463110,271704553,33%343,02
T2971731,028234465,91%3301,24
SU-10182171,849254452,27%2944,60
T28 Concept 71324,245554252,38%2320,44
Prototipo Standard B93322,4413104182,93%3881,21
M3 Lee4271,443654156,10%1023,99
121B 103363,498214163,41%3850,74
M5A1 Stuart4223,133114055,00%708,94
SU-76M4358,782514060,00%1273,08
Matilda4181,672463958,97%428,07
Alecto4225,873263951,28%507,15
Churchill I5431,812943735,14%782,57
A-205174,712513458,82%636,31
T2881458,535993458,82%1638,88
Chieftain/T95 81731,008013250,00%2577,73
Controcarro 3 Minotauro103637,2912803174,19%4135,29
B14126,481802737,04%110,05
SU-182129,37982729,63%608,82
Mäuschen92306,0010182665,38%2882,94
Hotchkiss H35286,321782560,00%307,70
BT-74150,181952250,00%616,07
STA-181849,777072259,09%2967,51
SU-26364,901112152,38%133,63
Pz.Kpfw. 38 (t)3156,551742040,00%354,76
T-26298,261091931,58%247,62
LTP 3282,563211838,89%1362,25
T1 HMC2205,821801758,82%1248,02
T-50531,711481729,41%0,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4392,383171662,50%1073,36
Centurion Mk. I81788,258341668,75%2962,50
T1 Heavy Tank5454,573411442,86%867,25
M60 103330,508171457,14%3753,07
Valentine AT4195,692861346,15%494,67
Sturmpanzer I Bison398,501131241,67%102,31
WZ-13282040,891034944,44%5235,23
Waffenträger auf E 100103497,801061580,00%2961,68
Pz.Kpfw. 35 (t)298,00144425,00%275,74
EMIL 1951 83397,751588475,00%4207,25
D12208,67242333,33%944,54
Leichttraktor19,67823100,00%261,00
Panhard EBR 75 (FL 10) 83104,33676333,33%5829,95
E 25 72623,3310273100,00%5316,89
D23177,00163250,00%547,68
Renault FT112,501302100,00%261,00
AT-12125,50160250,00%377,61
T2 Medium Tank2169,00209250,00%793,70
G.Pz. Mk. VI (e)2157,508620,00%777,55
Vickers Medium Mk. III393,008610,00%96,91
M2 Medium Tank346,005910,00%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81520,0039210,00%1631,19
Matilda IV 5551,007411100,00%1309,73
T95E2 8963,0038410,00%827,91
Light Mk. VIC 2354,0017310,00%2075,04
IS-5 (Object 730) 83174,0010631100,00%6856,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 11/11/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/10/2022
Ayrıldı: 26/10/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/10/2022
Ayrıldı: 03/11/2022