Dark_Weylin

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar190640030
Ortalama Seviye7,200,000,007,63
Galibiyetler1070756,16%00,00%00,00%2066,67%
Yenilgiler818242,92%00,00%00,00%1033,33%
Berabere1750,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar667435,01%00,00%00,00%1033,33%
İmha edilen Tanklar199681,0500,0000,00301,00
Yoketme Oranı1,610,000,001,50
Tespit edilen Tanklar265091,3900,0000,00351,17
Verilen Hasar1.283,420,000,001.336,03
Düşman üssü işgal puanı269291,4100,0000,00140,47
Üs savunma Puanı163510,8600,0000,0030,10
Deneyim537,600,000,00563,70
WN71469,520,000,001400,68
WN82011,820,000,001861,94
Toplam
Savaşlar19064
Ortalama Seviye7,20
Galibiyetler1070756,16%
Yenilgiler818242,92%
Berabere1750,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar667435,01%
İmha edilen Tanklar199681,05
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar265091,39
Verilen Hasar1.283,42
Düşman üssü işgal puanı269291,41
Üs savunma Puanı163510,86
Deneyim537,60
WN71469,52
WN82011,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar30
Ortalama Seviye7,63
Galibiyetler2066,67%
Yenilgiler1033,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1033,33%
İmha edilen Tanklar301,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar351,17
Verilen Hasar1.336,03
Düşman üssü işgal puanı140,47
Üs savunma Puanı30,10
Deneyim563,70
WN71400,68
WN81861,94
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar199000
Galibiyetler9447,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9547,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere105,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1260,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1890,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.785,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5962,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1930,9700,0000,0000,00
Deneyim461,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar199
Galibiyetler9447,24%
Yenilgiler9547,74%
Berabere105,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%
İmha edilen Tanklar1260,63
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar1890,95
Verilen Hasar1.785,82
Düşman üssü işgal puanı5962,99
Üs savunma Puanı1930,97
Deneyim461,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar240000
Galibiyetler12351,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10443,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere135,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1840,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2921,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.170,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3321,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5662,3600,0000,0000,00
Deneyim482,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar240
Galibiyetler12351,25%
Yenilgiler10443,33%
Berabere135,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%
İmha edilen Tanklar1840,77
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar2921,22
Verilen Hasar1.170,61
Düşman üssü işgal puanı3321,38
Üs savunma Puanı5662,36
Deneyim482,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar118000
Galibiyetler6655,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4941,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1521,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar650,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1291,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1711,4500,0000,0000,00
Deneyim377,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar118
Galibiyetler6655,93%
Yenilgiler4941,53%
Berabere32,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%
İmha edilen Tanklar710,60
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1521,29
Verilen Hasar650,47
Düşman üssü işgal puanı1291,09
Üs savunma Puanı1711,45
Deneyim377,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler8945,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10452,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1310,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2091,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.104,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2241,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3251,6500,0000,0000,00
Deneyim499,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler8945,18%
Yenilgiler10452,79%
Berabere42,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%
İmha edilen Tanklar1310,66
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar2091,06
Verilen Hasar1.104,93
Düşman üssü işgal puanı2241,14
Üs savunma Puanı3251,65
Deneyim499,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar453000
Galibiyetler24253,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20144,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2930,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5061,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar897,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı19114,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13432,9600,0000,0000,00
Deneyim482,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar453
Galibiyetler24253,42%
Yenilgiler20144,37%
Berabere102,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%
İmha edilen Tanklar2930,65
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar5061,12
Verilen Hasar897,26
Düşman üssü işgal puanı19114,22
Üs savunma Puanı13432,96
Deneyim482,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2459000
Galibiyetler146459,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler97739,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere180,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19200,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29341,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.119,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37101,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31751,2900,0000,0000,00
Deneyim495,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar2459
Galibiyetler146459,54%
Yenilgiler97739,73%
Berabere180,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%
İmha edilen Tanklar19200,78
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar29341,19
Verilen Hasar1.119,20
Düşman üssü işgal puanı37101,51
Üs savunma Puanı31751,29
Deneyim495,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar217000
Galibiyetler10548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11151,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1920,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.750,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3721,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1800,8300,0000,0000,00
Deneyim456,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar217
Galibiyetler10548,39%
Yenilgiler11151,15%
Berabere10,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%
İmha edilen Tanklar1610,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar1920,88
Verilen Hasar1.750,41
Düşman üssü işgal puanı3721,71
Üs savunma Puanı1800,83
Deneyim456,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (179)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M36 Jackson61147,50555141859,87%2726,53
T34 81630,90629119758,31%2307,88
T3281519,4863369955,65%2141,60
M53/M5591844,9149362656,23%2037,56
T110E5102311,1358858755,20%2146,73
IS-381646,1563648258,30%2334,68
T110E3102340,9455642755,50%1932,56
T2971235,7057040356,33%1747,56
M10391732,3966939255,87%1928,42
Comet71021,1855138655,18%1945,22
T54E192058,5764237156,06%2427,17
T9591963,2665236355,37%1676,14
T-1092220,3767034057,94%2564,87
T-5491795,5364733957,52%2293,22
M4 Sherman5492,2937229256,51%1492,62
Object 907 102530,8463828656,99%2309,45
Tiger II81360,6257928256,74%1866,92
T376708,6253128162,28%2245,91
M40/M4381459,2445227855,04%1647,95
Object 41681557,0260827758,12%2522,24
E 7592065,7764827357,51%2286,41
E 5091832,3362627357,14%2112,24
Panther71115,3459326954,28%2171,64
Panther II81214,2151523851,26%1779,70
T25 AT71243,0748722952,84%1937,54
T6981308,5654522951,09%1857,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6662,0043822054,09%1372,43
KV-856930,7860221557,67%1904,21
AT 1581308,1264621550,70%1418,09
T-54 ltwt.91247,9959721356,81%2145,44
M1271228,9644620656,80%1709,04
T2881463,9868919656,63%1818,04
AMX Chasseur de chars 81463,3464018855,85%2348,31
M41 Walker Bulldog8895,7053118451,63%1768,49
T71 DA7563,7649918154,70%1072,86
Cromwell B 61084,6564117861,24%2800,76
A-4471081,0254817656,82%2124,08
E 50 Ausf. M102523,2258917055,29%2386,96
LTTB8960,6761015358,17%2026,50
VK 30.02 (D)71235,3266714661,64%2695,31
ARL 446809,0845214256,34%1621,46
Type T-345393,2433014055,71%1134,35
VK 30.02 (M)6667,5451613955,40%1423,31
Konštrukta T-34/10071135,7262713761,31%2117,75
T1 Heavy Tank5712,2149613759,85%1921,61
M446852,6439513549,63%1563,86
IS-271289,1166313464,93%2073,47
IS71340,4767413357,89%2287,06
Ikv 90 Typ B71151,9753013161,07%1858,04
AMX M4 mle. 4571005,6751913152,67%1623,36
M10 Wolverine5479,9133211856,78%1199,88
Cromwell6624,5447911042,73%1151,77
Type 586743,3648810556,19%1714,63
AT 771236,0259910563,81%1838,18
T57 Heavy Tank102475,0154910252,94%2064,91
Ikv 65 Alt II6914,964569555,79%1925,20
M3 Lee4255,182459258,70%1002,09
M374305,772019255,43%1144,23
T404314,142349251,09%783,58
AMX 50 10081215,824579036,67%1203,63
T216303,595268549,41%697,10
Škoda T 256954,175228451,19%2348,44
VK 30.01 (H)5549,614617955,70%1197,47
MT-256480,274377364,38%1629,15
A-436643,314907252,78%1326,77
T1 Cunningham1147,853727164,79%1077,43
Type 3 Chi-Nu5526,503846851,47%1725,93
M75306,483296750,75%1044,80
VK 30.01 (D)6884,915486656,06%2134,87
M5 Stuart4147,142416549,23%473,79
AT 86782,054566261,29%1516,31
T-345421,323835957,63%1207,64
AMX ELC bis5383,464005950,85%1487,98
M3 Stuart3149,912225848,28%581,17
P.435515,053845853,45%1609,58
Crusader5306,893725450,00%813,00
Indien-Panzer81201,355875160,78%1636,15
Pz.Kpfw. T 15 3232,703045060,00%1150,63
M5A1 Stuart4239,112654755,32%946,26
M41 HMC5530,684114753,19%867,58
FV3046849,984024748,94%1549,38
T207497,093554641,30%510,81
P.43 bis6927,465784669,57%2075,62
M24 Chaffee5475,094394456,82%1856,56
T1E6 2135,392544461,36%851,74
Covenanter4238,482794250,00%988,57
Pz.Kpfw. III/IV5547,553724042,50%1910,52
Bishop5725,003393948,72%1799,90
Type 5 Ke-Ho4365,633583860,53%1557,93
BDR G1 B5473,063393638,89%944,06
A-204108,332873366,67%414,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J4470,943923357,58%2439,48
T3 HMC2194,301923357,58%838,94
T56 GMC3146,091463342,42%288,20
T-284405,193973259,38%1723,95
M7 Priest3413,691973243,75%1131,58
KV-15479,253603250,00%933,04
M2 Medium Tank3107,131713151,61%297,55
AT 25565,844743161,29%1597,16
Škoda T 245528,003772857,14%1795,34
Churchill VII6796,674732759,26%1729,18
Durchbruchswagen 24219,522232748,15%531,36
11081326,045992560,00%1905,38
Type 95 Heavy4433,963692564,00%1778,31
Cruiser Mk. IV3242,792722454,17%994,17
LTP 3162,632192454,17%703,09
B14324,744432343,48%1176,28
Churchill I5707,004802339,13%1643,37
T-463194,352172356,52%890,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3185,092092352,17%638,33
T25 Pilot Number 1 81693,646842254,55%2738,09
14TP4166,292502133,33%498,37
Alecto4422,713602157,14%1323,77
FV215b (183) 102425,574822147,62%1749,99
Universal Carrier 2-pdr2173,451532050,00%723,75
UDES 038743,323701952,63%625,04
SU-76M3369,422921978,95%1590,48
ST vz. 394322,442851850,00%1306,62
AMX 12 t6618,894821855,56%2062,69
O-I Experimental5480,884161776,47%998,38
Valentine AT3214,292181747,06%641,33
M8A14520,653631747,06%1742,84
T1 HMC2210,381941662,50%1302,21
D23224,602931566,67%1031,49
Vickers Medium Mk. III3199,002311560,00%839,60
Birch Gun4429,403071553,33%1880,78
Type 98 Ke-Ni3261,623721353,85%1360,52
Progetto M35 mod. 46 81734,696401361,54%2257,14
Renault FT 75 BS2122,171091241,67%511,32
Matilda4276,502531258,33%773,91
M2 Light Tank267,501411250,00%147,09
BT-73153,822261154,55%683,36
Cruiser Mk. III2182,182131154,55%913,22
Sexton II3277,502751060,00%1315,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,601411040,00%91,51
T2 Medium Tank241,30871040,00%0,00
FV217 Badger101660,004321040,00%969,37
D1259,89141966,67%278,81
10TP3317,56289955,56%1648,24
SU-182136,00108933,33%670,66
Renault FT1113,13146850,00%559,09
LT vz. 383280,88300837,50%1315,54
Strv m/40L3216,00334785,71%1003,65
BT-22218,00284666,67%1374,65
TVP VTU Koncept8666,67404633,33%523,72
T-26256,33100650,00%103,96
Pz.Kpfw. 35 (t)281,20121540,00%160,65
Type 95 Ha-Go2246,00325540,00%1320,26
Hotchkiss H352231,20288540,00%1279,75
Pvlvv fm/422214,60276520,00%978,89
Leichttraktor1125,80193540,00%541,90
MS-1157,0069520,00%60,19
Ikv 723398,00474475,00%1641,26
Panzerjäger I278,501664100,00%317,90
Marder II3146,00174475,00%466,95
IS-5 (Object 730) 81169,75470450,00%1245,08
Fiat 30001310,67319366,67%2296,29
Renault NC-311126,33201366,67%788,43
Type 4 Chi-To6238,33216333,33%135,82
Sturmpanzer I Bison3192,67117333,33%421,29
Vickers Medium Mk. II2262,002852100,00%1625,43
Renault Otsu1220,00576250,00%1828,37
4TP1167,0015820,00%849,46
7TP2497,505002100,00%3825,09
SU-85B4499,5019720,00%1464,82
Light Mk. VIC 2321,008182100,00%3115,31
StuG IV 5325,002902100,00%749,30
Vickers Medium Mk. I166,003910,00%103,55
Kolohousenka1102,002201100,00%685,09
Strv fm/2110,00921100,00%261,00
Strv m/382422,007471100,00%3701,10
Pz.Kpfw. II2190,002691100,00%1101,40
Vickers Mk. E Type B20,001510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2189,0010110,00%808,14
M3 Light 384,002591100,00%399,77
T7 Combat Car 272,006910,00%172,04
T-34-85M 6868,006901100,00%1804,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,0023210,00%0,00
Lorraine 40 t 82134,007761100,00%1948,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 24/05/2017
Ayrıldı: 20/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/06/2016
Ayrıldı: 02/02/2017
Rütbe: Komutan
Katıldı: 09/01/2016
Ayrıldı: 04/05/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 30/12/2013
Ayrıldı: 07/01/2016
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close