cookie_text Daha fazla

Dark_Weylin

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar186200013
Ortalama Seviye7,200,000,006,62
Galibiyetler1043756,05%00,00%00,00%1076,92%
Yenilgiler801143,02%00,00%00,00%323,08%
Berabere1720,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar652035,02%00,00%00,00%861,54%
İmha edilen Tanklar195181,0500,0000,00100,77
Yoketme Oranı1,610,000,002,00
Tespit edilen Tanklar258451,3900,0000,00191,46
Verilen Hasar1.284,510,000,00924,85
Düşman üssü işgal puanı264521,4200,0000,0013010,00
Üs savunma Puanı160590,8600,0000,00131,00
Deneyim537,160,000,00519,15
WN71469,100,000,001370,48
WN82007,920,000,001663,32
Toplam
Savaşlar18620
Ortalama Seviye7,20
Galibiyetler1043756,05%
Yenilgiler801143,02%
Berabere1720,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar652035,02%
İmha edilen Tanklar195181,05
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar258451,39
Verilen Hasar1.284,51
Düşman üssü işgal puanı264521,42
Üs savunma Puanı160590,86
Deneyim537,16
WN71469,10
WN82007,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar13
Ortalama Seviye6,62
Galibiyetler1076,92%
Yenilgiler323,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar861,54%
İmha edilen Tanklar100,77
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar191,46
Verilen Hasar924,85
Düşman üssü işgal puanı13010,00
Üs savunma Puanı131,00
Deneyim519,15
WN71370,48
WN81663,32
Oluşturulduğu tarih: 23/06/2012 10:05
Son Savaş: 07/08/2018 23:18
Son Güncelleme: 18/08/2018 03:15

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar199000
Galibiyetler9447,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9547,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere105,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1260,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1890,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.785,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5962,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1930,9700,0000,0000,00
Deneyim461,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar199
Galibiyetler9447,24%
Yenilgiler9547,74%
Berabere105,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%
İmha edilen Tanklar1260,63
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar1890,95
Verilen Hasar1.785,82
Düşman üssü işgal puanı5962,99
Üs savunma Puanı1930,97
Deneyim461,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar240000
Galibiyetler12351,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10443,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere135,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1840,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2921,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.170,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3321,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5662,3600,0000,0000,00
Deneyim482,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar240
Galibiyetler12351,25%
Yenilgiler10443,33%
Berabere135,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%
İmha edilen Tanklar1840,77
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar2921,22
Verilen Hasar1.170,61
Düşman üssü işgal puanı3321,38
Üs savunma Puanı5662,36
Deneyim482,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar118000
Galibiyetler6655,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4941,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1521,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar650,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1291,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1711,4500,0000,0000,00
Deneyim377,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar118
Galibiyetler6655,93%
Yenilgiler4941,53%
Berabere32,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%
İmha edilen Tanklar710,60
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1521,29
Verilen Hasar650,47
Düşman üssü işgal puanı1291,09
Üs savunma Puanı1711,45
Deneyim377,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler8945,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10452,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1310,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2091,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.104,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2241,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3251,6500,0000,0000,00
Deneyim499,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler8945,18%
Yenilgiler10452,79%
Berabere42,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%
İmha edilen Tanklar1310,66
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar2091,06
Verilen Hasar1.104,93
Düşman üssü işgal puanı2241,14
Üs savunma Puanı3251,65
Deneyim499,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar453000
Galibiyetler24253,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20144,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2930,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5061,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar897,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı19114,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13432,9600,0000,0000,00
Deneyim482,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar453
Galibiyetler24253,42%
Yenilgiler20144,37%
Berabere102,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%
İmha edilen Tanklar2930,65
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar5061,12
Verilen Hasar897,26
Düşman üssü işgal puanı19114,22
Üs savunma Puanı13432,96
Deneyim482,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2459000
Galibiyetler146459,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler97739,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere180,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19200,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29341,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.119,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37101,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31751,2900,0000,0000,00
Deneyim495,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar2459
Galibiyetler146459,54%
Yenilgiler97739,73%
Berabere180,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%
İmha edilen Tanklar19200,78
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar29341,19
Verilen Hasar1.119,20
Düşman üssü işgal puanı37101,51
Üs savunma Puanı31751,29
Deneyim495,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar217000
Galibiyetler10548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11151,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1920,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.750,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3721,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1800,8300,0000,0000,00
Deneyim456,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar217
Galibiyetler10548,39%
Yenilgiler11151,15%
Berabere10,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%
İmha edilen Tanklar1610,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar1920,88
Verilen Hasar1.750,41
Düşman üssü işgal puanı3721,71
Üs savunma Puanı1800,83
Deneyim456,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (170)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M36 Jackson61148,77556141560,00%2722,67
T34 81632,19629118958,20%2307,08
T3281519,4863369955,65%2141,72
M53/M5591843,7248659755,11%2039,46
T110E5102312,4758858555,21%2139,56
IS-381647,9863748158,21%2323,34
T110E3102343,9355642255,45%1922,91
T2971235,7057040356,33%1743,85
M10391732,3966939255,87%1930,35
Comet71023,4755238555,32%1953,89
T54E192058,5764237156,06%2425,43
T9591963,2665236355,37%1692,76
T-5491790,6964233156,80%2288,91
T-1092213,2366532657,36%2540,86
M4 Sherman5492,2937229256,51%1492,10
Tiger II81360,6257928256,74%1867,87
T376707,1253028062,14%2236,21
M40/M4381459,2445227855,04%1643,84
Object 41681557,0260827758,12%2518,59
E 5091832,3362627357,14%2113,32
Object 907 102545,7664327357,51%2300,79
Panther71115,3459326954,28%2179,00
E 7592018,2863925157,77%2244,98
Panther II81214,2151523851,26%1780,26
T25 AT71243,0748722952,84%1938,59
T6981308,5654522951,09%1858,54
M4A3E2 Sherman Jumbo6662,0043822054,09%1369,08
KV-856930,7860221557,67%1905,84
AT 1581308,1264621550,70%1418,21
M1271228,9644620656,80%1711,71
T2881463,9868919656,63%1821,13
T-54 ltwt.91260,4359419254,17%2152,73
M41 Walker Bulldog8895,7053118451,63%1766,57
AMX Chasseur de chars 81483,9864818356,28%2399,42
T71 DA7563,7649918154,70%1077,18
A-4471081,0254817656,82%2121,05
Cromwell B 61081,3563617660,80%2753,69
E 50 Ausf. M102535,8359115554,84%2372,94
LTTB8960,6761015358,17%2020,26
VK 30.02 (D)71235,3266714661,64%2701,55
ARL 446809,0845214256,34%1629,89
Type T-345393,2433014055,71%1134,98
VK 30.02 (M)6667,5451613955,40%1424,68
T1 Heavy Tank5712,2149613759,85%1929,55
M446852,6439513549,63%1573,52
IS-271289,1166313464,93%2069,51
IS71340,4767413357,89%2284,99
Ikv 90 Typ B71151,9753013161,07%1849,02
AMX M4 mle. 4571005,6751913152,67%1625,93
M10 Wolverine5479,9133211856,78%1199,76
Cromwell6624,5447911042,73%1149,65
Type 586743,3648810556,19%1716,29
AT 771236,0259910563,81%1837,69
T57 Heavy Tank102465,545559653,13%2055,83
Ikv 65 Alt II6914,964569555,79%1917,83
M3 Lee4255,182459258,70%1003,93
M374305,772019255,43%1144,60
T404314,142349251,09%783,97
AMX 50 10081215,824579036,67%1197,73
T216303,595268549,41%700,95
Škoda T 256954,175228451,19%2342,87
VK 30.01 (H)5549,614617955,70%1200,68
MT-256480,274377364,38%1632,16
A-436643,314907252,78%1325,89
T1 Cunningham1147,853727164,79%1083,16
Konštrukta T-34/10071029,495647160,56%1810,32
Type 3 Chi-Nu5526,503846851,47%1727,99
M75306,483296750,75%1045,41
VK 30.01 (D)6884,915486656,06%2135,86
M5 Stuart4147,142416549,23%475,17
AT 86782,054566261,29%1518,09
T-345421,323835957,63%1207,48
M3 Stuart3149,912225848,28%583,72
Crusader5306,893725450,00%814,73
Pz.Kpfw. T 15 3232,703045060,00%1156,90
AMX ELC bis5385,314104852,08%1495,46
M5A1 Stuart4239,112654755,32%950,88
M41 HMC5530,684114753,19%870,48
T207497,093554641,30%509,48
Indien-Panzer81178,765844658,70%1571,80
M24 Chaffee5475,094394456,82%1867,63
T1E6 2135,392544461,36%857,93
Covenanter4238,482794250,00%990,53
FV3046893,314334254,76%1761,09
Pz.Kpfw. III/IV5547,553724042,50%1914,28
Bishop5725,003393948,72%1800,55
Type 5 Ke-Ho4365,633583860,53%1559,32
BDR G1 B5473,063393638,89%946,43
A-204108,332873366,67%414,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4470,943923357,58%2437,75
T3 HMC2194,301923357,58%840,53
T56 GMC3146,091463342,42%288,84
T-284405,193973259,38%1727,02
M7 Priest3413,691973243,75%1133,22
KV-15479,253603250,00%932,40
M2 Medium Tank3107,131713151,61%299,82
AT 25565,844743161,29%1599,65
Škoda T 245528,003772857,14%1795,28
Durchbruchswagen 24219,522232748,15%537,33
Type 95 Heavy4433,963692564,00%1786,85
Cruiser Mk. IV3242,792722454,17%999,10
LTP 3162,632192454,17%704,53
B14324,744432343,48%1182,58
Churchill I5707,004802339,13%1644,59
T-463194,352172356,52%898,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3185,092092352,17%654,11
T25 Pilot Number 1 81693,646842254,55%2688,74
P.435400,293052147,62%1010,13
Alecto4422,713602157,14%1325,57
Universal Carrier 2-pdr2173,451532050,00%724,21
SU-76M3369,422921978,95%1592,28
ST vz. 394322,442851850,00%1310,64
Valentine AT3214,292181747,06%643,33
FV215b (183) 102592,355071752,94%1874,45
M8A14520,653631747,06%1745,79
T1 HMC2210,381941662,50%1304,81
Churchill VII6837,944841656,25%1817,21
D23224,602931566,67%1033,70
Vickers Medium Mk. III3199,002311560,00%844,11
Birch Gun4429,403071553,33%1884,52
Type 98 Ke-Ni3261,623721353,85%1366,80
O-I Experimental5495,234341376,92%1029,52
Renault FT 75 BS2122,171091241,67%512,68
Matilda4276,502531258,33%771,94
M2 Light Tank267,501411250,00%147,99
BT-73153,822261154,55%684,53
Cruiser Mk. III2182,182131154,55%914,40
Sexton II3277,502751060,00%1317,82
UDES 038862,703531040,00%658,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,601411040,00%93,57
T2 Medium Tank241,30871040,00%0,00
D1259,89141966,67%280,61
11081762,11600955,56%2403,83
SU-182136,00108933,33%671,52
FV217 Badger101766,44421933,33%971,85
Renault FT1113,13146850,00%558,23
LT vz. 383280,88300837,50%1324,13
Strv m/40L3216,00334785,71%1004,01
BT-22218,00284666,67%1374,53
T-26256,33100650,00%103,99
Pz.Kpfw. 35 (t)281,20121540,00%161,27
Type 95 Ha-Go2246,00325540,00%1319,63
Hotchkiss H352231,20288540,00%1276,70
Pvlvv fm/422214,60276520,00%961,44
Leichttraktor1125,80193540,00%542,95
MS-1157,0069520,00%60,48
Ikv 723398,00474475,00%1643,48
Panzerjäger I278,501664100,00%318,18
Marder II3146,00174475,00%467,98
IS-5 (Object 730) 81169,75470450,00%1233,98
Fiat 30001310,67319366,67%2298,36
Renault NC-311126,33201366,67%791,05
Sturmpanzer I Bison3192,67117333,33%420,41
Vickers Medium Mk. II2262,002852100,00%1630,01
Renault Otsu1220,00576250,00%1829,60
Type 4 Chi-To650,009720,00%0,00
SU-85B4499,5019720,00%1465,25
Light Mk. VIC 2321,008182100,00%3137,23
StuG IV 5325,002902100,00%749,72
Vickers Medium Mk. I166,003910,00%104,04
Kolohousenka1102,002201100,00%687,74
Strv fm/2110,00921100,00%261,00
Strv m/382422,007471100,00%3704,69
Pz.Kpfw. II2190,002691100,00%1104,25
Vickers Mk. E Type B20,001510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2189,0010110,00%810,22
M3 Light 384,002591100,00%400,98
T7 Combat Car 272,006910,00%176,08
T-34-85M 6868,006901100,00%1793,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,0023210,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 24/05/2017
Ayrıldı: 20/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/06/2016
Ayrıldı: 02/02/2017
Rütbe: Komutan
Katıldı: 09/01/2016
Ayrıldı: 04/05/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 30/12/2013
Ayrıldı: 07/01/2016