Dark_Weylin

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18687002
Ortalama Seviye7,200,000,004,00
Galibiyetler1047556,06%00,00%00,00%150,00%
Yenilgiler804043,02%00,00%00,00%150,00%
Berabere1720,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar654135,00%00,00%00,00%150,00%
İmha edilen Tanklar195931,0500,0000,0073,50
Yoketme Oranı1,610,000,007,00
Tespit edilen Tanklar259451,3900,0000,0031,50
Verilen Hasar1.284,240,000,00581,50
Düşman üssü işgal puanı264521,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı161220,8600,0000,0000,00
Deneyim536,960,000,00391,50
WN71469,130,000,002181,05
WN82008,760,000,002611,08
Toplam
Savaşlar18687
Ortalama Seviye7,20
Galibiyetler1047556,06%
Yenilgiler804043,02%
Berabere1720,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar654135,00%
İmha edilen Tanklar195931,05
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar259451,39
Verilen Hasar1.284,24
Düşman üssü işgal puanı264521,42
Üs savunma Puanı161220,86
Deneyim536,96
WN71469,13
WN82008,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar2
Ortalama Seviye4,00
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar73,50
Yoketme Oranı7,00
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar581,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim391,50
WN72181,05
WN82611,08
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar199000
Galibiyetler9447,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9547,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere105,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1260,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1890,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.785,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5962,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1930,9700,0000,0000,00
Deneyim461,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar199
Galibiyetler9447,24%
Yenilgiler9547,74%
Berabere105,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6432,16%
İmha edilen Tanklar1260,63
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar1890,95
Verilen Hasar1.785,82
Düşman üssü işgal puanı5962,99
Üs savunma Puanı1930,97
Deneyim461,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar240000
Galibiyetler12351,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10443,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere135,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1840,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2921,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.170,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3321,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5662,3600,0000,0000,00
Deneyim482,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar240
Galibiyetler12351,25%
Yenilgiler10443,33%
Berabere135,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar8635,83%
İmha edilen Tanklar1840,77
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar2921,22
Verilen Hasar1.170,61
Düşman üssü işgal puanı3321,38
Üs savunma Puanı5662,36
Deneyim482,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar118000
Galibiyetler6655,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4941,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1521,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar650,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1291,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1711,4500,0000,0000,00
Deneyim377,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar118
Galibiyetler6655,93%
Yenilgiler4941,53%
Berabere32,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar5042,37%
İmha edilen Tanklar710,60
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1521,29
Verilen Hasar650,47
Düşman üssü işgal puanı1291,09
Üs savunma Puanı1711,45
Deneyim377,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler8945,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10452,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1310,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2091,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.104,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2241,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3251,6500,0000,0000,00
Deneyim499,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler8945,18%
Yenilgiler10452,79%
Berabere42,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar6532,99%
İmha edilen Tanklar1310,66
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar2091,06
Verilen Hasar1.104,93
Düşman üssü işgal puanı2241,14
Üs savunma Puanı3251,65
Deneyim499,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar453000
Galibiyetler24253,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20144,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2930,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5061,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar897,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı19114,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13432,9600,0000,0000,00
Deneyim482,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar453
Galibiyetler24253,42%
Yenilgiler20144,37%
Berabere102,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar18641,06%
İmha edilen Tanklar2930,65
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar5061,12
Verilen Hasar897,26
Düşman üssü işgal puanı19114,22
Üs savunma Puanı13432,96
Deneyim482,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2459000
Galibiyetler146459,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler97739,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere180,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19200,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29341,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.119,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37101,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31751,2900,0000,0000,00
Deneyim495,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar2459
Galibiyetler146459,54%
Yenilgiler97739,73%
Berabere180,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar106943,47%
İmha edilen Tanklar19200,78
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar29341,19
Verilen Hasar1.119,20
Düşman üssü işgal puanı37101,51
Üs savunma Puanı31751,29
Deneyim495,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar217000
Galibiyetler10548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11151,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1920,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.750,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3721,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1800,8300,0000,0000,00
Deneyim456,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar217
Galibiyetler10548,39%
Yenilgiler11151,15%
Berabere10,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar8438,71%
İmha edilen Tanklar1610,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar1920,88
Verilen Hasar1.750,41
Düşman üssü işgal puanı3721,71
Üs savunma Puanı1800,83
Deneyim456,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (173)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M36 Jackson61147,61555141759,92%2715,11
T34 81630,28629119458,21%2305,34
T3281519,4863369955,65%2142,33
M53/M5591846,6448760155,24%2040,82
T110E5102310,6958758655,12%2139,76
IS-381647,9863748158,21%2335,57
T110E3102337,3655642555,53%1920,95
T2971235,7057040356,33%1745,03
M10391732,3966939255,87%1930,55
Comet71021,1855138655,18%1945,73
T54E192058,5764237156,06%2426,95
T9591963,2665236355,37%1683,43
T-5491790,6964233156,80%2288,59
T-1092210,5066332857,01%2543,73
M4 Sherman5492,2937229256,51%1492,98
Tiger II81360,6257928256,74%1867,73
T376707,1253028062,14%2239,59
M40/M4381459,2445227855,04%1644,68
Object 41681557,0260827758,12%2520,92
Object 907 102538,3064027757,04%2319,61
E 5091832,3362627357,14%2111,56
Panther71115,3459326954,28%2169,17
E 7592038,8164325458,27%2283,99
Panther II81214,2151523851,26%1781,00
T25 AT71243,0748722952,84%1937,28
T6981308,5654522951,09%1858,30
M4A3E2 Sherman Jumbo6662,0043822054,09%1371,00
KV-856930,7860221557,67%1905,72
AT 1581308,1264621550,70%1418,59
M1271228,9644620656,80%1714,02
T-54 ltwt.91258,3859720155,22%2158,69
T2881463,9868919656,63%1820,04
AMX Chasseur de chars 81476,1664518556,22%2382,69
M41 Walker Bulldog8895,7053118451,63%1766,40
T71 DA7563,7649918154,70%1076,96
Cromwell B 61080,7263617761,02%2768,66
A-4471081,0254817656,82%2122,23
E 50 Ausf. M102519,5358815754,78%2360,01
LTTB8960,6761015358,17%2022,67
VK 30.02 (D)71235,3266714661,64%2696,58
ARL 446809,0845214256,34%1623,23
Type T-345393,2433014055,71%1134,87
VK 30.02 (M)6667,5451613955,40%1423,76
T1 Heavy Tank5712,2149613759,85%1927,79
M446852,6439513549,63%1570,84
IS-271289,1166313464,93%2071,57
IS71340,4767413357,89%2285,64
Ikv 90 Typ B71151,9753013161,07%1853,03
AMX M4 mle. 4571005,6751913152,67%1625,47
M10 Wolverine5479,9133211856,78%1199,63
Cromwell6624,5447911042,73%1150,62
Type 586743,3648810556,19%1716,11
AT 771236,0259910563,81%1838,37
T57 Heavy Tank102464,335559753,61%2058,18
Ikv 65 Alt II6914,964569555,79%1921,16
M3 Lee4255,182459258,70%1002,40
M374305,772019255,43%1142,80
T404314,142349251,09%782,98
AMX 50 10081215,824579036,67%1198,87
T216303,595268549,41%699,24
Škoda T 256954,175228451,19%2346,22
VK 30.01 (H)5549,614617955,70%1199,93
Konštrukta T-34/10071050,285687460,81%1845,60
MT-256480,274377364,38%1628,24
A-436643,314907252,78%1326,57
T1 Cunningham1147,853727164,79%1079,87
Type 3 Chi-Nu5526,503846851,47%1727,01
M75306,483296750,75%1044,84
VK 30.01 (D)6884,915486656,06%2135,15
M5 Stuart4147,142416549,23%473,58
AT 86782,054566261,29%1517,53
T-345421,323835957,63%1207,27
M3 Stuart3149,912225848,28%582,14
Crusader5306,893725450,00%814,08
Pz.Kpfw. T 15 3232,703045060,00%1154,55
AMX ELC bis5387,654074951,02%1503,53
M5A1 Stuart4239,112654755,32%947,82
M41 HMC5530,684114753,19%870,71
T207497,093554641,30%509,49
Indien-Panzer81178,765844658,70%1571,68
M24 Chaffee5475,094394456,82%1867,99
T1E6 2135,392544461,36%856,49
Covenanter4238,482794250,00%989,02
FV3046893,314334254,76%1760,83
Pz.Kpfw. III/IV5547,553724042,50%1910,32
Bishop5725,003393948,72%1799,96
Type 5 Ke-Ho4365,633583860,53%1557,45
BDR G1 B5473,063393638,89%945,26
A-204108,332873366,67%414,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J4470,943923357,58%2443,18
T3 HMC2194,301923357,58%839,38
T56 GMC3146,091463342,42%288,30
T-284405,193973259,38%1724,89
M7 Priest3413,691973243,75%1132,57
KV-15479,253603250,00%932,02
M2 Medium Tank3107,131713151,61%298,79
AT 25565,844743161,29%1598,48
P.435457,763352951,72%1357,82
Škoda T 245528,003772857,14%1795,30
Durchbruchswagen 24219,522232748,15%535,04
Type 95 Heavy4433,963692564,00%1778,15
Cruiser Mk. IV3242,792722454,17%996,67
LTP 3162,632192454,17%703,76
B14324,744432343,48%1177,61
Churchill I5707,004802339,13%1643,88
T-463194,352172356,52%896,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3185,092092352,17%646,61
T25 Pilot Number 1 81693,646842254,55%2718,36
Alecto4422,713602157,14%1324,64
Universal Carrier 2-pdr2173,451532050,00%723,65
SU-76M3369,422921978,95%1591,00
ST vz. 394322,442851850,00%1307,66
FV215b (183) 102554,334931850,00%1812,54
Churchill VII6878,245031758,82%1923,89
Valentine AT3214,292181747,06%642,16
M8A14520,653631747,06%1743,87
T1 HMC2210,381941662,50%1303,50
D23224,602931566,67%1033,15
Vickers Medium Mk. III3199,002311560,00%842,97
Birch Gun4429,403071553,33%1882,61
Type 98 Ke-Ni3261,623721353,85%1363,96
O-I Experimental5495,234341376,92%1032,19
Renault FT 75 BS2122,171091241,67%512,78
Matilda4276,502531258,33%772,34
M2 Light Tank267,501411250,00%147,09
11081418,005061250,00%1698,43
UDES 038907,083761250,00%806,44
BT-73153,822261154,55%684,50
Cruiser Mk. III2182,182131154,55%914,06
Sexton II3277,502751060,00%1314,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,601411040,00%92,44
T2 Medium Tank241,30871040,00%0,00
D1259,89141966,67%279,56
SU-182136,00108933,33%670,06
FV217 Badger101766,44421933,33%987,08
Renault FT1113,13146850,00%557,11
LT vz. 383280,88300837,50%1320,91
Strv m/40L3216,00334785,71%1003,57
BT-22218,00284666,67%1373,85
T-26256,33100650,00%103,59
Pz.Kpfw. 35 (t)281,20121540,00%161,10
Type 95 Ha-Go2246,00325540,00%1318,22
Hotchkiss H352231,20288540,00%1276,35
Pvlvv fm/422214,60276520,00%960,03
Leichttraktor1125,80193540,00%542,22
MS-1157,0069520,00%60,36
10TP386,00161450,00%177,72
Ikv 723398,00474475,00%1643,10
Panzerjäger I278,501664100,00%318,12
Marder II3146,00174475,00%467,68
IS-5 (Object 730) 81169,75470450,00%1240,13
Fiat 30001310,67319366,67%2307,19
Renault NC-311126,33201366,67%789,76
Sturmpanzer I Bison3192,67117333,33%421,94
Vickers Medium Mk. II2262,002852100,00%1627,51
Renault Otsu1220,00576250,00%1827,22
4TP1167,0015820,00%881,06
7TP2497,505002100,00%3845,11
Type 4 Chi-To650,009720,00%0,00
SU-85B4499,5019720,00%1463,91
Light Mk. VIC 2321,008182100,00%3124,34
StuG IV 5325,002902100,00%749,53
Vickers Medium Mk. I166,003910,00%103,78
Kolohousenka1102,002201100,00%685,78
Strv fm/2110,00921100,00%261,00
Strv m/382422,007471100,00%3705,09
Pz.Kpfw. II2190,002691100,00%1103,17
Vickers Mk. E Type B20,001510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2189,0010110,00%808,83
M3 Light 384,002591100,00%400,69
T7 Combat Car 272,006910,00%173,00
T-34-85M 6868,006901100,00%1802,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,0023210,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 24/05/2017
Ayrıldı: 20/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/06/2016
Ayrıldı: 02/02/2017
Rütbe: Komutan
Katıldı: 09/01/2016
Ayrıldı: 04/05/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 30/12/2013
Ayrıldı: 07/01/2016
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close